Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2022-10-02 |
Miejsce : | Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 326 |
Wystartowało : | 285 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 285 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OCHAL Pawel | 322 | TEAMOCHAL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
2 | BĄK Łukasz | 10 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
3 | KAWALEC Marcin | 100 | BYDGOSZCZ | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
4 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 103 | LKS JANOWO | JANOWO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
5 | KOCINIEWSKI Marcin | 104 | LKS JANOWO | CZARŻE | M30 | Tak | 00:00:00 | |
6 | KOHUTEK Artur | 105 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M50 | Tak | 00:00:00 | ||
7 | KOLMAJER Rafał | 107 | TEAMOCHAL | CZEMLEWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
8 | KOPIEC Mateusz | 109 | REPTOWO | M20 | Tak | 00:00:00 | ||
9 | KOTŁOWSKI Bartosz | 110 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
10 | KOWALCZYK Robert | 112 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
11 | KOWALSKI Jacek | 114 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
12 | KRÓL Karol | 117 | TKKF KOLEJARZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
13 | KRÓL Dariusz | 118 | 22 ODN | GNIEZNO | M50 | 00:00:00 | ||
14 | KRUCZKOWSKI Piotr | 119 | KRYSPORT PIOTR KRUCZKOWSKI | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
15 | BERNACKI Dominik | 12 | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | |||
16 | KRZEPKOWSKI Radosław | 120 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | ||
17 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 121 | UKB SZUBIN | SZUBIN | M19 | 00:00:00 | ||
18 | KUBIAK Tomasz | 123 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M40 | 00:00:00 | ||
19 | KULLIŃSKI Marcin | 124 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY CZWÓRKA NAKŁO | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:00:00 | ||
20 | KUNZ Mieczysław | 125 | AZS UMK TORUŃ | TORUŃ | M50 | 00:00:00 | ||
21 | KUPRACZ Andrzej | 126 | BRZOZA | M50 | 00:00:00 | |||
22 | LEBA Rafał | 129 | 22ODN | DABROWA CHELMINSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
23 | BIELEC Wojciech | 13 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
24 | LENC Janusz | 130 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
25 | LEWANDOWSKI Jacek | 131 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU JACEK LEWANDOWSKI | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | ||
26 | LEWANDOWSKI Władysław | 132 | T G SOKÓŁ GNIEWKOWO | INOWROCŁAW | M60 | 00:00:00 | ||
27 | LIPIŃSKI Michał | 133 | UNISŁAW | M40 | 00:00:00 | |||
28 | LUZAK Szymon | 134 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
29 | LUZAK Mirosław | 136 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
30 | ŁADNIAK Dariusz | 138 | RUNMORS | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | ||
31 | ŁAZ Kamil | 139 | WTLENIE | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
32 | ŁUCZAK Paweł | 141 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
33 | MAJCHRZAK Łukasz | 143 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
34 | MAŁKIŃSKI Józef | 147 | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | |||
35 | MANDOSIK Michał | 148 | TEAMOCHAL | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | ||
36 | MANDOSIK Jerzy | 149 | TEAMOCHAL | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:00 | ||
37 | MARTYNOWICZ Michał | 151 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M50 | 00:00:00 | ||
38 | MATERN Andrzej | 153 | PGB SPORTOWA PACZKA | MAŁY DÓLSK | M40 | 00:00:00 | ||
39 | MENDEL Patryk | 156 | TM IRON TEAM | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
40 | MICHALAK Paweł | 157 | ASSECO ACTIVE TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
41 | MIĘKCZYŃSKI Miłosz | 158 | LUPUS TEAM | ZIELONCZYN | M30 | 00:00:00 | ||
42 | MIKOŁAJCZYK Zbigniew | 159 | DLA ZDROWIA | UNISŁAW | M60 | 00:00:00 | ||
43 | MOCZYNSKI Leszek | 162 | BYDGOSZCZ BIEGA | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
44 | MODRAKOWSKI Roland | 163 | DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL | NIEMCZ | M30 | 00:00:00 | ||
45 | MORGUT Karol | 165 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
46 | MORGUT Marcel | 168 | OSTROMECKO | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
47 | MOROSZCZAK Bogumił | 169 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
48 | MUSZYŃSKI Adam | 173 | ZABIEGANE SMOKI | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
49 | NIEDBALSKI Grzegorz | 175 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
50 | NOWAKOWSKI Grzegorz | 178 | DEAF GARMIN_GIANT | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
51 | NURKIEWICZ Jarosław | 179 | KUNG FU PANDY 3 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
52 | OLSZEWSKI Rafał | 181 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | M40 | 00:00:00 | ||
53 | OLSZÓWKA Michał | 182 | OSTROMECKO | M40 | 00:00:00 | |||
54 | OSZUBSKI Kazimierz | 184 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
55 | OWCZARZAK Michał | 185 | SMAKOSZE | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
56 | PACZKOWSKI Mirosław | 186 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
57 | PASZKIET Witold | 187 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
58 | PAWŁOWSKI Radosław | 188 | ZIELONKA | M50 | 00:00:00 | |||
59 | PAWŁOWSKI Tomasz | 189 | ZIELONKA | M20 | 00:00:00 | |||
60 | PAWŁOWSKI Kamil | 190 | ZIELONKA | M20 | 00:00:00 | |||
61 | PERZ Szymon | 192 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
62 | PIETRASZAK Tomasz | 193 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
63 | PILARSKI Radosław | 194 | BRZOZA BIEGA | BRZOZA | M40 | 00:00:00 | ||
64 | POLIWODZIŃSKI Michał | 197 | WISŁA FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
65 | POLIWODZIŃSKI Mateusz | 198 | WISŁA FORDON | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | ||
66 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 2 | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | BYDGOSZCZ | M70 | 00:00:00 | ||
67 | BOJKE Mirosław | 20 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:00 | |||
68 | POTRZEBOWSKI Marek | 201 | DEAF I #B3K, ŁĄCZA NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
69 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 202 | AKADEMIAMISTRZOWSPORTU | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
70 | PRIETZ Bartosz | 203 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
71 | PRONDZINSKI Maciej | 205 | PRZYŁĘKI | M30 | 00:00:00 | |||
72 | PRZYBYLSKI Remigiusz | 206 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
73 | PRZYBYŁA Adrian | 207 | RUN GOKU TEAM | IŁAWA | M30 | 00:00:00 | ||
74 | PUCHACZ Marcin | 209 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
75 | BONIKOWSKI Jakub | 21 | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | |||
76 | RACZYŃSKI Krzysztof | 210 | BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
77 | RADKIEWICZ Eugeniusz | 212 | LIPNIKI | M50 | 00:00:00 | |||
78 | RADKIEWICZ Oskar | 213 | FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ | LIPNIKI | M19 | 00:00:00 | ||
79 | RADOMSKI Łukasz | 214 | NOWY DWÓR | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
80 | RATAJCZYK Przemysław | 215 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
81 | RETECKI Krzysztof | 216 | LKS BOGMAR / GINTER-EKOTECHNIKA / PRESTO | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
82 | RÓŻAŃSKI Karol | 218 | JR BRICKS | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | ||
83 | BOROWICZ Ireneusz | 22 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
84 | RYMER Jakub | 221 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
85 | RZEMEK Sławomir | 222 | GZINIAK | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | |
86 | SERWIŃSKI Paweł | 224 | OSTROMECKO | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
87 | SIĘBOR Andrzej | 225 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
88 | SIKORSKI Jarek | 226 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
89 | SIUDA Marek | 227 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
90 | SKIBA Sebastian | 228 | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | |||
91 | SKONIECZNY Marcin | 229 | BIEGIEM PO MARZENIA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
92 | SKRZECZEWSKI Bartosz | 231 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
93 | SOWIŃSKI Marcin | 234 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
94 | STAWICKI Paweł | 237 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
95 | SUDOŁ Jacek | 239 | PARKRUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
96 | BOROWSKI Radosław | 24 | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
97 | SULKOWSKI Zdzislaw | 241 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
98 | SZALA Wojciech | 245 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
99 | SZATKOWSKI Józef | 246 | START TEAM WĄBRZEŻNO | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:00 | ||
100 | SZERWIŃSKI Mateusz | 248 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | |||
101 | SZOPIŃSKI Rafał | 249 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
102 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 25 | STARY FORDON | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
103 | SZTUBECKI Jacek | 252 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
104 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 256 | LKS OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
105 | ŚLIWIŃSKI Piotr | 257 | GZIN | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
106 | ŚLIWIŃSKI Mariusz | 258 | BMJ EQUIP MARIUSZ ŚLIWIŃSKI | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
107 | ŚLÓSAREK Piotr Leszek | 259 | STUDIO NIERUCHOMOŚCI TORUŃ | TORUŃ | M60 | 00:00:00 | ||
108 | ŚRUTKOWSKI Sylwester | 262 | SZTUM | M30 | 00:00:00 | |||
109 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 268 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
110 | TWARDOWSKI Wojciech | 269 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
111 | BUCZEK Kamil | 27 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
112 | URBAŃSKI Daniel | 270 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
113 | WALUSIAK Miłosz | 272 | RUN PASJA | DĄBROWA CHĘŁMIŃSKA | M30 | Tak | 00:00:00 | |
114 | WESTFALEWSKI Tomek | 275 | LKS BOGMAR OSTROMECKO | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | |
115 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 277 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
116 | SZLINGER Jakub | 279 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
117 | WIOSNA Tomasz | 280 | KLUB MAZDASPEED | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
118 | ZABROCKI Adam | 288 | SHUGO | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
119 | ZAJDLEWICZ Daniel | 289 | BRZOZA | M40 | 00:00:00 | |||
120 | BUDZIAK Wiesław | 29 | CHEŁMŻA | M60 | 00:00:00 | |||
121 | ZAKURZEWSKI Arkadiusz | 290 | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | |||
122 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 291 | TRISPACE/TREK | BRZOZA | M40 | 00:00:00 | ||
123 | ZIELIŃSKI Radosław | 295 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
124 | ZIMMERMANN Tomasz | 296 | KM PSP GRUDZIĄDZ | SOSNÓWKA | M40 | 00:00:00 | ||
125 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 297 | T G SOKÓŁ GNIEWKOWO | JANIKOWO | M50 | 00:00:00 | ||
126 | ZŁOTOWSKI Piotr | 298 | RUN BYDGOSZCZ | NIWY | M40 | 00:00:00 | ||
127 | ANGIEL Władysław | 3 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M80 | 00:00:00 | ||
128 | BULIŃSKI Michał | 30 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
129 | ZMUDA Waldemar | 300 | GZIN DOLNY | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
130 | ŻAROŃ Sławomir | 301 | EBUD-DOM | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
131 | ŻEMOJTEL Adam | 303 | KLUB MAZDASPEED | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
132 | RUTKOWSKI Tomasz | 302 | STRZYŻAWA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
133 | SŁODKI Sebastian | 304 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
134 | SŁODKI Tymoteusz | 305 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | |||
135 | WICHTOWSKI Radosław | 308 | OSTROMECKO | M30 | 00:00:00 | |||
136 | BURDACH Michał | 32 | ŁUBIANKA | M40 | 00:00:00 | |||
137 | BUSSE Piotr | 33 | PGB SPORTOWA PACZKA | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
138 | CIEŚLICKI Łukasz | 37 | OSTROMECKO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
139 | CYPRYS Filip | 38 | WIELKA KĘPA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
140 | DĄBROWSKI Paweł | 43 | ATLASBIEGOW.PL | TORUŃ | M20 | 00:00:00 | ||
141 | DONARSKI Franciszek | 45 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | |||
142 | DRZEWIECKI Rafał | 46 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | ||
143 | DUDZIAK Michał | 49 | KP | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
144 | BAGROWSKI Marek | 5 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M60 | Tak | 00:00:00 | |
145 | FRĄCKOWIAK Marek | 54 | NKB | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M50 | 00:00:00 | ||
146 | FUZ Marek | 56 | KABEL TEAM BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
147 | GĄSIOROWSKI Robert | 59 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
148 | BAJOREK Piotr | 6 | NIEZRZESZONY | BRODNICA | M60 | 00:00:00 | ||
149 | GĄSZCZAK Tadeusz | 60 | PĘDZIWIATR | GLIWICE | M80 | 00:00:00 | ||
150 | GILL Daniel | 61 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
151 | GLAZA Oliwier | 62 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
152 | GLUGLA Mariusz | 63 | THE RUNNERS ŚWIECIE | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | ||
153 | GOŁATA Wojciech | 65 | AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | |
154 | GOŁATA Kamil | 66 | WILCZA WATAHA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | |
155 | KOWALCZYK Rafał | 7 | WTLENIE | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
156 | GREGROWSKI Krzysztof | 72 | PGB SPORTOWA PACZKA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:00 | ||
157 | GROCHALA Michał | 73 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
158 | GRUBA Jacek | 75 | BRZOZA | M60 | 00:00:00 | |||
159 | GRUBICH Arkadiusz | 337 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
160 | GRUDA Mirosław | 77 | OSIELSKO | M60 | 00:00:00 | |||
161 | GRUSZKA Gracjan | 78 | CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:00 | ||
162 | GRZENKOWITZ Dariusz | 79 | CHEŁMNO | M50 | 00:00:00 | |||
163 | BARTKOWSKI Kajetan | 8 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M19 | Tak | 00:00:00 | ||
164 | HALAREWICZ Artur | 82 | GZIN | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
165 | HASS Adam | 83 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
166 | JAGIEŁA Jarosław | 84 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M50 | 00:00:00 | ||
167 | JANIK Roman | 87 | KWIDZYN BIEGA | KWIDZYN | M60 | 00:00:00 | ||
168 | JAWORSKI Janusz | 89 | TOPORZYSKO | M50 | 00:00:00 | |||
169 | JESKE Marek | 90 | RUN BYDGOSZCZ | NIWY | M50 | 00:00:00 | ||
170 | JÓŹWIAK Maciej | 91 | PŁUTOWO | M20 | 00:00:00 | |||
171 | KALISZ Andrzej | 94 | TKT | CHEŁMŹA | M50 | 00:00:00 | ||
172 | KANARKOWSKI Stanisław | 95 | AMATOR - NIEZRZESZONY | CZARNOWO | M60 | 00:00:00 | ||
173 | KAPSA Dawid | 96 | TRISPACE/TREK | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
174 | KARCZMARCZYK Mateusz | 97 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
175 | KARNOWSKI Sebastian | 99 | CZEMLEWO | M30 | Tak | 00:00:00 | ||
176 | WITUCKI Tomasz | 310 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | |||
177 | KRÓL Zbigniew | 312 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
178 | EMMERT Marcin | 314 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | |||
179 | ZAKURZEWSKI Paweł | 319 | STRZYŻAWA | M19 | 00:00:00 | |||
180 | HOPPE Tomasz | 323 | CB 163 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
181 | SMYKOWSKI Łukasz | 324 | ZAKRZEWO | M40 | 00:00:00 | |||
182 | SPYCHALSKI Tomasz | 326 | ANWILTEAM | KONECK | M40 | 00:00:00 | ||
183 | GŻYL Mikolaj | 80 | JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
184 | POPOWSKI Zbigniew | 315 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
185 | KOWALCZYK Oskar | 317 | BYDGOSZCZ | M19 | 00:00:00 | |||
186 | KHADDOUR Alex | 318 | Bydgoszcz ATOS | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
187 | SZTEJKA Damian | 250 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
188 | BRATEK Andrzej | 26 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | 00:00:00 | ||
189 | GRALIK Jędrzej | 71 | BYDGOSKIE OKONIE | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
190 | CIEŚLICKI Krzysztof | 36 | SISU TEAM | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | ||
191 | SYROCKI Michał | 243 | IZBICA | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 191 wynik(ów)