Organizator : | Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów |
Data : | 2017-06-04 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 419 |
Wystartowało : | 383 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 382 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Ogólna VIII Mistrzostwa Polski Leśników w Półmaratonie Mistrzostwa Marynarki Wojennej |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | DWA SERCA | K-GOCH | M-GOCH | MAR-WOJ-K-35 | MAR-WOJ-M-35 | Leśnicy-K-18-35 | Leśnicy-M-18-35 | K-18 | M-18 | K-25 | M-25 | K-30 | M-30 | K-35 | M-35 | Leśnicy-K-36+ | MAR-WOJ-K-36+ | Leśnicy-M-36+ | MAR-WOJ-M-36-45 | K-40 | M-40 | K-45 | M-45 | MAR-WOJ-M-46+ | K-50 | M-50 | K-55 | M-55 | K-60 | M-60 | K-65 | M-65 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KARCZ Artur | 365 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:06 | ||
2 | BOGUSZ Tomasz | 320 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:07 | ||
3 | DYMOWSKI Artur | 305 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:07 | ||
4 | NOWAK Sebastian | 311 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:10 | ||
5 | PALMA Paweł | 309 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:11 | ||
6 | SADOWSKI Tomasz | 306 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:11 | ||
7 | WIELUSZ Łukasz | 317 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:12 | ||
8 | MICHALSKI Artur | 314 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
9 | KIERZNOWSKI Przemysław | 312 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:13 | ||
10 | SKRZYPKOWSKI Maciej | 308 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:14 | ||
11 | PARTYKA Tomasz | 362 | BLMW/ZZWT | M-45 | 00:00:14 | ||
12 | LEWANDOWSKI Tomasz | 353 | CSMW Ustka | M-40 | 00:00:14 | ||
13 | CHACUŚ Ryszard | 355 | CSMW Ustka | M-40 | 00:00:14 | ||
14 | ENGLERT Paweł | 344 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:18 | ||
15 | FILIŃSKI Mariusz | 340 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:19 | ||
16 | KLEKOTKO Fabian | 342 | dZH MW/6ORel | M-35 | 00:00:21 | ||
17 | NIETUPSKI Krzysztof | 367 | BLMW/ZZWT | M-40 | 00:00:26 | ||
18 | SAŁO Piotr | 368 | BLMW/ZZWT | M-45 | 00:00:27 | ||
19 | WORYNA Tomasz | 343 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:31 | ||
20 | W JOPEK Radosław | 345 | dZH MW/6ORel | M-40 | 00:00:31 | ||
21 | RABIJAK Mariusz | 313 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:33 | ||
22 | MISIEC Przemysław | 364 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:34 | ||
23 | LECHOWSKI Tomasz | 366 | BLMW/ZZWT | M-35 | 00:00:34 | ||
24 | ZARZYCKI Krzysztof | 319 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:36 | ||
25 | GAWRYŚ Marcin | 316 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:37 | ||
26 | KARPOWICZ Bartosz | 310 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-35 | 00:00:37 | ||
27 | GAFFKE Krzysztof | 356 | CSMW Ustka | M-35 | 00:00:38 | ||
28 | MICHAŁOWSKI Piotr | 307 | 3. FLOTYLLA OKRĘTÓW | M-40 | 00:00:43 |
Znaleziono 28 wynik(ów)