ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
130 km
Zgłoszonych:
270
Wystartowało:
212
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
212
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MTeamCzas startu13.5km27km40.5km54km67.5km81km94.5km108km121.5km135kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr.Różn.Dyst.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                      
1DZIĘGIELOWSKI Paweł
KOKOT Krzysztof
38NiewybieganiMM1M 1Niewybiegani00:00:0002:20:3404:24:4406:38:3308:43:2210:53:4013:03:5715:10:4917:24:5419:28:4221:52:0321:52:03.1521:52:03.15100135km02:03:489:436.202:11:12
2PĘPEK Łukasz
ŻUŁAWSKI Dariusz
183Godziszka teamMM2M 200:00:0002:20:3304:25:5506:43:5208:54:1211:14:3913:26:1515:35:5317:42:2619:56:5622:07:0422:07:04.1022:07:04.10100135km02:05:219:496.102:12:42
3PERYKASZA Paweł
GRZELAK Adrian
182#JanuszeTrailuMM3M 3GrupaLuktrans.pl00:00:0002:31:1104:43:1107:00:3209:10:2511:21:0113:34:0715:43:3918:22:3920:44:0323:17:3523:17:35.7523:17:35.75100135km02:09:3110:215.802:19:45
4KWIECIEŃ Arek
FRANCUZ Konrad
125Vege SkundleniMM4M 4Vege Skundleni00:00:0002:35:3905:04:0107:38:4910:22:5312:59:3415:53:3918:36:3721:45:0421:45:04.2021:45:04.208-2108km02:28:2112:05502:43:08
5FICEK Roman 43OPEN M1M 5MUAY RUNNING TEAM00:00:0002:26:1205:13:0108:10:1311:01:2413:56:4516:56:0819:43:0222:26:1722:26:17.9522:26:17.958-2108km02:26:1212:274.802:48:17
6TRZEJA ZDANOWSKA Dorota
BRYJA Wojciech
231VlaDOR_Imperium Sportu TeamMIX1K 1Imperium Sportu Team00:00:0002:48:1305:14:2408:09:4210:50:4613:28:4617:31:1520:01:4722:31:5722:31:57.2022:31:57.208-2108km02:26:1012:314.802:48:59
7DROZD Maciej
KAMINSKI Jacek
35Jeszcze nie wiemyMM5M 600:00:0003:01:3905:35:5408:27:1511:10:3214:06:5817:03:0320:06:3622:46:5322:46:53.8522:46:53.858-2108km02:34:1512:394.702:50:51
8SIWA Kinga
HEROK Joanna
197Głupia i GłupszaKK1K 2Głupia i Głupsza00:00:0003:10:0706:04:4808:48:5611:38:1114:27:4317:12:3720:04:3022:57:4622:57:46.4522:57:46.458-2108km02:44:0812:454.702:52:13
9NOWAKOWSKI Paweł 167OPEN M2M 7MojeUltraBieganie.pl00:00:0002:52:0705:48:4708:42:0811:38:0914:48:1617:51:3720:55:0023:34:1323:34:13.6523:34:13.658-2108km02:39:1313:054.602:56:46
10ŁYSIAK Sylwia
GRAMZA Katarzyna
133ŚNIEŻNE ZADYMIARYKK2K 3Rozbiegany Rawicz00:00:0003:04:1505:52:2608:47:4511:30:0614:42:5217:32:3021:04:3523:39:4723:39:47.8023:39:47.808-2108km02:35:1213:084.602:57:28
11KUŚMIERSKI Michał 122OPEN M3M 8Ultra Beskid Sport/ BB Runners00:00:0002:38:1405:27:3908:32:5311:26:2914:24:3317:38:0420:55:3823:56:4023:56:40.1023:56:40.108-2108km02:38:1413:184.502:59:35
12KRUPA Przemysław
FRĄCZ Tomasz
111INEE Industry TeamMM6M 9INEE Industry Team00:00:0002:25:2804:31:5606:48:1709:00:1811:06:3214:11:4716:37:1416:37:14.3516:37:14.357-394.5km02:06:1310:335.702:22:27
13PAZDA-POZORSKA Malgorzata 284OPEN K1K 4MUAY RUNNING TEAM00:00:0002:38:3705:12:5707:51:4110:37:3113:31:0316:47:0120:13:2820:13:28.0020:13:28.007-394.5km02:34:1912:504.702:53:21
14WANTUCH Marcin 236OPEN M4M 1000:00:0002:31:3305:10:5008:05:3110:59:0914:03:3117:26:3220:53:2020:53:20.7520:53:20.757-394.5km02:31:3313:154.502:59:02
15ZIELIŃSKI Andrzej 261OPEN M5M 1100:00:0002:48:3305:40:1008:39:2411:44:3515:13:2518:22:5221:23:4621:23:46.3021:23:46.307-394.5km02:48:3313:354.403:03:23
16MIROSŁAW Ernest 156OPEN M6M 1200:00:0002:49:3005:36:4508:33:0211:22:3014:44:5117:55:2521:30:5321:30:53.4021:30:53.407-394.5km02:47:1513:394.403:04:24
17NAUDZIUNAS Agnieszka
SZKOŁA Wojciech
163Natural Born RunnersMIX2K 5Natural Born Runners00:00:0003:29:1007:27:2811:22:0513:31:2416:05:2818:56:2621:45:2321:45:23.3021:45:23.307-394.5km02:09:1913:484.303:06:29
18PAŁACHA Anna
GROMADA Piotr
174TakLubię TSAMIX3K 6TakLubię TSA00:00:0003:37:1006:45:3710:03:5113:07:2516:16:5219:13:4522:13:3522:13:35.1522:13:35.157-394.5km02:56:5214:064.303:10:30
19ŁĄK Tomek
HYSKI Mateusz
131DrwaleMM7M 1300:00:0003:04:0005:52:0908:46:4211:50:2415:40:5219:07:5422:21:4522:21:45.1022:21:45.107-394.5km02:48:0914:114.203:11:40
20MALEC Arkadiusz
KONDRATIUK Ira
138BBrunnersMIX4M 14BBrunners00:00:0003:35:0006:29:5709:15:3312:03:3515:08:1018:37:1722:30:2022:30:20.4522:30:20.457-394.5km02:45:3614:174.203:12:54
21SACEWICZ Marek
ZAWADKA Andrzej
204RUN EXPERT TEAMMM8M 15RUN EXPERT TEAM00:00:0003:05:3806:34:0209:30:1813:00:3516:08:2820:04:0222:55:5322:55:53.3022:55:53.307-394.5km02:51:5114:334.103:16:33
22MAZUREK Roman 151OPEN M7M 1600:00:0003:03:5606:22:5609:42:1913:03:4716:27:0819:46:3323:08:5323:08:53.8023:08:53.807-394.5km03:03:5614:414.103:18:24
23KRĘCIELEWSKI Tomek 109OPEN M8M 17XsPowerDrink00:00:0002:55:5106:34:0310:29:4513:42:5516:58:2120:22:4223:46:1523:46:15.0023:46:15.007-394.5km02:55:5115:05403:23:45
24SIEDLOK Damian
STRZAŁKA Marek
209MonsteryMM9M 18Monstery00:00:0003:12:5006:09:0408:59:3612:03:2815:46:2618:37:1918:37:19.9518:37:19.956-481km02:50:3213:474.303:06:13
25CZAJKA Karol 23OPEN M9M 19Aktywny Krępiec!00:00:0002:50:3505:34:2108:24:4011:34:3815:08:0718:47:0418:47:04.0018:47:04.006-481km02:43:4513:544.303:07:50
26MATLOK Marek 148OPEN M10M 20Biegaj z Pileckim00:00:0003:01:0806:12:2009:23:1713:03:1516:47:1219:59:3619:59:36.4519:59:36.456-481km03:01:0814:484.103:19:56
27KAROLAK Ania 87OPEN K2K 7MUAY RUNNING TEAM00:00:0003:05:3606:20:0909:36:1613:07:4616:47:3820:13:2820:13:28.8020:13:28.806-488.5km03:05:3613:424.403:22:14
28SWOBODA Marek
WYBIERAŁA Andrzej
220P....ne KomandosyMM10M 2100:00:0002:25:2805:18:3107:26:5511:30:0614:42:5220:35:0920:35:09.1020:35:09.106-481km02:08:2315:143.903:25:51
29PACZUSKI Michał 173OPEN M11M 22Forever Young Lodz00:00:0002:52:1006:04:2909:20:2012:47:3016:34:5520:37:2620:37:26.8020:37:26.806-481km02:52:1015:163.903:26:14
30WŁODARCZYK Teresa
BĄK Andrzej
244SPCMIX5K 8SPC00:00:0003:43:0007:00:5910:34:5413:35:5617:41:3920:48:5020:48:50.2020:48:50.206-481km03:01:0115:253.903:28:08
31BOGDANOWICZ Beata
MASIULANIEC Agata
13Biegowy ŚwiatKK3K 9Biegowy Świat00:00:0003:09:4907:01:4309:53:0313:57:1317:04:3221:24:4721:24:47.1021:24:47.106-481km02:51:2015:513.803:34:07
32KOCHANOWSKI Michał 95OPEN M12M 23Night Runners00:00:0003:01:5306:12:4109:26:2113:19:2417:15:3521:40:4321:40:43.8021:40:43.806-481km03:01:5316:033.703:36:47
33DATA Tomasz 29OPEN M13M 24197200:00:0003:32:5406:57:5110:13:0514:03:3717:51:1421:41:4921:41:49.1021:41:49.106-481km03:15:1416:043.703:36:58
34TOMIK Małgorzata 230OPEN K3K 10Mountain Fuel Polska00:00:0003:06:3706:35:4310:16:1714:00:3017:53:2321:47:1821:47:18.5021:47:18.506-481km03:06:3716:083.703:37:53
35BŁASZKOWSKA Mariola
BŁASZKOWSKI Daniel
10MAJ.R RawiczMIX6K 11MAJ.R Rawicz00:00:0003:32:4207:17:4310:39:1014:01:4417:52:1921:48:4221:48:42.0521:48:42.056-481km03:21:2616:093.703:38:07
36NYKA Jan 169OPEN M14M 25#runultratrail00:00:0002:38:3905:38:0509:26:0514:03:4318:42:4722:04:4222:04:42.2022:04:42.206-481km02:38:3916:213.703:40:47
37KWIATKOWSKA Kinga 123OPEN K4K 12Alpin Sport Team00:00:0002:38:3905:12:5607:52:2210:41:1214:03:4222:04:4222:04:42.2522:04:42.256-481km02:34:1716:213.703:40:47
38BERNACKI Eugeniusz 9OPEN M15M 26GPRS Hydrokop00:00:0003:06:2006:40:5110:21:1014:30:0018:41:2322:19:1622:19:16.5022:19:16.506-481km03:06:2016:323.603:43:12
39STANOWSKI Grzegorz 216OPEN M16M 27197100:00:0003:09:1406:32:5710:18:3014:05:5718:35:4123:03:0023:03:00.7523:03:00.756-481km03:09:1417:043.503:50:30
40KIERSNOWSKI Krzysztof 93OPEN M17M 2800:00:0003:23:0807:01:5710:39:1414:44:2219:28:1523:07:0723:07:07.0023:07:07.006-481km03:23:0817:073.503:51:11
41BARTNIAK Kamil 5OPEN M18M 29NO LIMITS TRAIL00:00:0002:50:3006:20:0310:19:4214:42:0419:17:0723:28:3223:28:32.6523:28:32.656-481km02:50:3017:233.503:54:45
42BOGDAŁ Andrzej 12OPEN M19M 30NO LIMITS TRAIL00:00:0002:50:3106:18:5210:18:5714:42:0419:17:0723:28:3223:28:32.7023:28:32.706-481km02:50:3117:233.503:54:45
43ZAMARSKA Małgorzata 257OPEN K5K 13IRONia00:00:0003:30:0107:23:2411:30:0416:16:4820:14:4923:34:1623:34:16.9023:34:16.906-481km03:19:2717:273.403:55:42
44MISKIEWICZ Mariusz 157OPEN M20M 31Biegiem przez Chybie00:00:0002:12:3704:38:2407:23:1910:14:2414:11:4614:11:46.4514:11:46.455-567.5km02:12:3712:374.802:50:21
45JANERKA Marzka 69OPEN K6K 14Dziabnięci00:00:0002:51:5505:56:2409:20:1812:36:2916:07:4316:07:43.7016:07:43.705-567.5km02:51:5514:204.203:13:32
46ORLOW Kuba 172OPEN M21M 32YNWA00:00:0003:01:4906:14:1209:28:2312:50:0016:21:4816:21:48.6516:21:48.655-567.5km03:01:4914:324.103:16:21
47MATUSIAK Michał 149OPEN M22M 33Rowery Małgośka00:00:0003:17:2206:37:2009:59:2213:12:1316:50:0816:50:08.5516:50:08.555-567.5km03:12:5014:57403:22:01
48ZAGÓRSKI Mariusz 253OPEN M23M 34Niemo Adventure00:00:0002:47:5205:29:2308:20:3811:13:1517:30:3417:30:34.6517:30:34.655-567.5km02:41:3015:333.903:30:06
49CZUPKIEWICZ Michał 26OPEN M24M 35Rajsport Active00:00:0002:47:0105:52:5009:38:5713:06:2517:44:3517:44:35.5017:44:35.505-567.5km02:47:0115:463.803:32:55
50MADEJCZYK Sebastian 136OPEN M25M 36TUCHÓW00:00:0003:39:0706:51:5910:19:1013:56:4918:31:0218:31:02.8518:31:02.855-567.5km03:12:5116:273.603:42:12
51CZOSNOWSKI Tomasz 25OPEN M26M 37OTK Rzeźnik / Inżynieria Biegania00:00:0003:33:0907:00:5910:32:1714:25:1018:47:3518:47:35.5518:47:35.555-567.5km03:27:5016:423.603:45:31
52LEŚNIEWICZ Tomasz
KLIMIUK Grzegorz
128Oślepieni od światełMM11M 3800:00:0003:42:0508:43:5011:38:3615:10:3418:50:1118:50:11.4018:50:11.405-567.5km02:54:4516:443.603:46:02
53PAWLIK Michał 283OPEN M27M 3900:00:0003:16:2107:01:3010:46:4715:09:3019:27:2419:27:24.5019:27:24.505-567.5km03:16:2117:173.503:53:28
54DEINIUK Roman 32OPEN M28M 40Bagazowo.pl00:00:0003:20:2106:47:3810:29:5314:58:3119:30:0419:30:04.5519:30:04.555-567.5km03:20:2117:203.503:54:00
55MYCH Bartosz 161OPEN M29M 4100:00:0003:22:3507:21:4711:24:0015:35:2820:01:0020:01:00.0020:01:00.005-567.5km03:22:3517:473.404:00:12
56KRZYWAŃSKA Monika
BARCZYK Agnieszka
113SiSTARSKK4K 15SiSTARS00:00:0004:07:1809:59:2513:35:0617:09:2820:16:0920:16:09.9520:16:09.955-567.5km03:06:4118:013.304:03:13
57FEODORÓW Wojciech 42OPEN M30M 42SkurczyByki00:00:0003:12:0206:28:1109:53:2113:46:2120:22:0820:22:08.1020:22:08.105-567.5km03:12:0218:063.304:04:25
58SĄDEL Krzysztof
STRONIKOWSKI Wojciech
207Run for funMM12M 4300:00:0003:48:5407:03:5411:31:3815:40:3520:41:2020:41:20.9520:41:20.955-567.5km03:15:0018:233.304:08:16
59KAROLAK Asia 88OPEN K7K 16MUAY RUNNING TEAM00:00:0003:28:3607:23:2211:21:1816:15:4421:21:2821:21:28.6021:21:28.605-567.5km03:28:3618:593.204:16:17
60SALAMON Klaudia 205OPEN K8K 1700:00:0003:20:0806:41:0111:30:1916:08:4421:26:4921:26:49.5521:26:49.555-567.5km03:20:0819:033.104:17:21
61GRYCKO Konrad 59OPEN M31M 44HARDE DRANIE00:00:0003:20:1407:13:4011:29:3716:25:5921:45:5621:45:56.6521:45:56.655-567.5km03:20:1419:203.104:21:11
62WEINBERG Kamil 238OPEN M32M 45Biegiem po Piwo / Dziady OCR00:00:0003:24:2107:17:5411:26:1615:46:3022:14:0422:14:04.5522:14:04.555-567.5km03:24:2119:45304:26:48
63LIPOK Lucjan 130OPEN M33M 4600:00:0002:52:5206:15:2110:13:3818:22:4022:38:4522:38:45.7022:38:45.705-567.5km02:52:5220:07304:31:45
64DZISZKIEWICZ Grzegorz 39OPEN M34M 4700:00:0003:51:5009:07:4912:57:1718:01:2222:42:2722:42:27.0022:42:27.005-567.5km03:49:2820:11304:32:29
65HEIDECK Daniel 64OPEN M35M 4800:00:0003:09:2706:21:3109:30:3512:58:4622:43:4522:43:45.9522:43:45.955-567.5km03:09:0420:12304:32:45
66MARCZAK Michał 144OPEN M36M 4912tri.pl00:00:0003:18:3307:08:4510:36:5919:36:2323:04:5823:04:58.0023:04:58.005-567.5km03:18:3320:312.904:36:59
67RÓŻANKOWSKA Aleksandra 201OPEN K9K 18STRZELBY Z BRIXTON00:00:0004:10:0008:23:1613:03:3118:21:2323:08:0823:08:08.8023:08:08.805-567.5km04:10:0020:332.904:37:37
68BUDNICKI Andrzej
ROMANÓW Przemek
19RajszystokMM13M 5000:00:0003:44:0606:36:4110:19:2613:08:0323:21:2623:21:26.9023:21:26.905-567.5km02:48:3620:452.904:40:17
69POWROŹNA Mariola 193OPEN K10K 19Night Runners Śląsk00:00:0003:48:5208:11:0712:44:0617:26:5223:30:1323:30:13.0023:30:13.005-567.5km03:48:5220:532.904:42:02
70NOSALIK Marek 166OPEN M37M 51MTA00:00:0002:21:0905:08:4108:26:2411:49:5611:49:56.6011:49:56.604-654km02:21:0913:084.602:57:29
71LEJA Piotr 268OPEN M38M 5200:00:0002:33:3005:14:5008:21:4612:04:0912:04:09.9012:04:09.904-654km02:33:3013:244.503:01:02
72MATYJA Adam 150OPEN M39M 5300:00:0002:40:0305:33:2908:42:1512:51:1412:51:14.2512:51:14.254-654km02:40:0314:164.203:12:48
73SIKORA Michał 211OPEN M40M 54BLUSZCZA / DRUŻYNA GŁODA00:00:0002:48:4205:59:3909:23:5812:53:1612:53:16.3012:53:16.304-654km02:48:4214:194.203:13:19
74BORAWSKI Juliusz
WITOS Mateusz
14BSB Vege RunnersMM14M 55Vege Runners00:00:0002:35:4105:04:0107:46:2113:06:1113:06:11.9013:06:11.904-654km02:28:2014:334.103:16:32
75WĘGLARZ Czesław 239OPEN M41M 56Multi Fit00:00:0003:01:5706:21:3509:50:4913:25:2113:25:21.5513:25:21.554-654km03:01:5714:54403:21:20
76MATEJCZUK Marcin 147OPEN M42M 57Witos i Julek to pizdy00:00:0002:56:0106:17:2809:35:0313:26:1113:26:11.4513:26:11.454-654km02:56:0114:55403:21:32
77BYTNIEWSKI Darek 21OPEN M43M 58Team PKO Silesia Marathon00:00:0002:47:5706:01:5909:59:1614:01:1114:01:11.2014:01:11.204-654km02:47:5715:343.903:30:17
78OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 171OPEN K11K 20Kolorowa Drużyna Nessi00:00:0003:10:4506:33:4910:54:5714:29:5214:29:52.4514:29:52.454-654km03:10:4516:063.703:37:28
79DŻUGAN Witold 40OPEN M44M 5900:00:0003:24:1207:06:2511:16:2215:41:2815:41:28.6515:41:28.654-654km03:24:1217:263.403:55:22
80KOWALSKI Maciej 107OPEN M45M 60LOTOS Running Team00:00:0003:27:5907:19:1911:18:0015:49:5715:49:57.6515:49:57.654-654km03:27:5917:353.403:57:29
81DYDUŁA Renata 37OPEN K12K 21Ital Car Team00:00:0003:17:5606:57:5411:00:3516:04:4216:04:42.5016:04:42.504-654km03:17:5617:513.404:01:10
82DYDUŁA Łukasz 36OPEN M46M 61Ital Car Team00:00:0003:18:0406:58:3011:00:4316:04:4316:04:43.8016:04:43.804-654km03:18:0417:513.404:01:10
83MORCINEK Marcin 159OPEN M47M 62Bluszcza00:00:0003:07:3606:50:3211:09:2916:06:3516:06:35.3016:06:35.304-654km03:07:3617:533.404:01:38
84KASZTELANIC Rafał 90OPEN M48M 6300:00:0003:39:4907:46:0611:49:3416:08:0116:08:01.1016:08:01.104-654km03:39:4917:553.304:02:00
85MIGACZ Dawid 155OPEN M49M 6400:00:0003:16:5907:28:0711:17:1116:19:4516:19:45.8016:19:45.804-654km03:16:5918:083.304:04:56
86MACKIEWICZ Artur 135OPEN M50M 65Długobieganie00:00:0003:18:0507:04:2111:38:0716:41:4816:41:48.0516:41:48.054-654km03:18:0518:333.204:10:27
87SMOŁA Grzegorz 215OPEN M51M 66APTEKI ZDROWE CENY00:00:0003:28:3407:25:0211:53:4516:47:4116:47:41.4516:47:41.454-654km03:28:3418:393.204:11:55
88BRZOZOWSKI Jarek 18OPEN M52M 67Passion Life Joy00:00:0003:04:2706:17:3310:50:1917:04:3617:04:36.6517:04:36.654-654km03:04:2718:583.204:16:09
89KUCHARSKI Waldemar 116OPEN M53M 6800:00:0003:27:0007:27:5512:39:2317:31:2117:31:21.2517:31:21.254-654km03:27:0019:283.104:22:50
90DACZYŃSKI Michał 28OPEN M54M 69Vege Runners00:00:0003:45:0107:59:4912:33:3918:05:4418:05:44.2018:05:44.204-654km03:45:0120:06304:31:26
91KRAWCZYK Dawid 108OPEN M55M 70Biegaj z Bananem00:00:0003:32:5607:38:5312:39:2318:16:1018:16:10.2518:16:10.254-654km03:32:5620:17304:34:02
92BUKOWSKI Marek 20OPEN M56M 7100:00:0004:00:0007:27:3712:07:2718:52:0018:52:00.0018:52:00.004-654km03:27:3720:572.904:43:00
93RATYŃSKI Bartłomiej 199OPEN M57M 7200:00:0003:33:4307:27:3612:07:2618:52:2618:52:26.1518:52:26.154-654km03:33:4320:582.904:43:06
94DĄBROWSKI Sławek 30OPEN M58M 73197500:00:0003:52:0608:16:2113:07:4418:52:4018:52:40.5518:52:40.554-654km03:52:0620:582.904:43:10
95POPŁAWSKI Piotr 191OPEN M59M 74PGB Sportowa Paczka00:00:0004:23:5009:27:3314:36:4219:37:0619:37:06.8519:37:06.854-654km04:23:5021:472.804:54:16
96KUNKEL Anna 119OPEN K13K 22PGB Sportowa Paczka00:00:0004:23:5009:27:3214:36:4319:37:0719:37:07.6519:37:07.654-654km04:23:5021:472.804:54:16
97ZAWIŚLAK Dorota 260OPEN K14K 2300:00:0004:05:0208:53:2315:54:3419:54:5919:54:59.9519:54:59.954-654km04:00:2522:072.704:58:44
98WAGENAARS Mark 235OPEN M60M 7500:00:0004:36:5409:37:0814:38:0120:22:5120:22:51.2020:22:51.204-654km04:36:5422:382.605:05:42
99MĘKARSKA Małgorzata 152OPEN K15K 2400:00:0003:45:1707:45:4511:43:2120:41:2020:41:20.9520:41:20.954-654km03:45:1722:592.605:10:20
100KORBUT Radosław 101OPEN M61M 76Koniuchy OCR00:00:0003:42:5708:05:4113:58:5620:47:1020:47:10.1520:47:10.154-654km03:42:5723:052.605:11:47
101WOJCIECHOWSKI Przemysław 246ChampionMan TeamOPEN M62M 7700:00:0004:05:0111:29:5816:04:5920:50:5920:50:59.1020:50:59.104-654km04:05:0123:092.605:12:44
102PATEREK Agata 177OPEN K16K 2500:00:0004:05:0308:53:2315:54:3420:51:5620:51:56.3520:51:56.354-654km04:05:0323:112.605:12:59
103MAŁKOWSKI Bogdan 141OPEN M63M 78SPARTANIE DZIECIOM00:00:0004:30:0709:41:4115:33:4621:32:4221:32:42.9021:32:42.904-654km04:30:0723:562.505:23:10
104GNOT Katarzyna 54OPEN K17K 2600:00:0004:22:0809:41:4115:33:4621:32:4321:32:43.0521:32:43.054-654km04:22:0823:562.505:23:10
105VINCENT Chloe 234OPEN K18K 2700:00:0003:35:5307:20:4411:53:0822:03:5822:03:58.2522:03:58.254-654km03:35:5324:312.405:30:59
106VAN GOMPEL Mervyn 233OPEN M64M 7900:00:0003:35:5607:20:4511:53:0822:03:5822:03:58.6522:03:58.654-654km03:35:5624:312.405:30:59
107KOWALCZYK Paweł 106OPEN M65M 80KĘCKIEHARPAGANY00:00:0003:09:4607:39:5118:36:5722:09:2622:09:26.6022:09:26.604-654km03:09:4624:372.405:32:21
108WRONA Agi 2OPEN K19K 2800:00:0003:20:0007:36:2018:01:5122:14:3022:14:30.3522:14:30.354-654km03:20:0024:422.405:33:37
109BEDNARZ Marta 8OPEN K20K 2900:00:0003:40:4108:24:2813:28:5122:43:4522:43:45.5022:43:45.504-654km03:40:4125:152.405:40:56
110GĘBKA Małgorzata 52OPEN K21K 30BAD - Biegnę Ale Dokąd00:00:0003:51:4608:49:1113:30:3123:14:2423:14:24.1023:14:24.104-654km03:51:4625:492.305:48:36
111SZPULARZ Adam 225OPEN M66M 81BAD - Biegnę Ale Dokąd00:00:0003:51:4208:49:1113:30:3123:14:2423:14:24.3523:14:24.354-654km03:51:4225:492.305:48:36
112POSTAWA Radosław 192OPEN M67M 82STARGARD00:00:0004:13:0510:03:3716:06:1923:19:4623:19:46.0523:19:46.054-654km04:13:0525:552.305:49:56
113WRONA Mariusz 251OPEN M68M 8300:00:0002:33:4505:25:1908:25:5508:25:55.9508:25:55.953-740.5km02:33:4512:294.802:48:38
114ZASŁONKA Konrad 258OPEN M69M 84Oby przed limitem00:00:0003:14:5306:35:5409:29:1009:29:10.6509:29:10.653-740.5km02:53:1614:034.303:09:43
115PIETRASINA Jarek 185OPEN M70M 8500:00:0002:45:4505:52:3009:33:3009:33:30.8509:33:30.853-740.5km02:45:4514:094.203:11:10
116JUSZKO Krzysztof 79OPEN M71M 8600:00:0003:14:3706:36:4410:39:4210:39:42.6510:39:42.653-740.5km03:14:3715:473.803:33:14
117TARGIEL Damian 227OPEN M72M 87Invictus 3City00:00:0003:09:2606:48:1510:50:1610:50:16.3010:50:16.303-740.5km03:09:2616:033.703:36:45
118PODRAZA Tadeusz 188OPEN M73M 88UltraTarnów00:00:0003:25:5207:04:2311:09:1411:09:14.7511:09:14.753-740.5km03:25:5216:313.603:43:04
119KOLOCH Michał 97OPEN M74M 8900:00:0003:32:5707:22:5611:20:3711:20:37.3011:20:37.303-740.5km03:32:5716:483.603:46:52
120PODSADNIUK Mateusz 189OPEN M75M 90Harde Dranie00:00:0003:29:0207:11:5211:28:5111:28:51.8011:28:51.803-740.5km03:29:0217:003.503:49:37
121KALEMBKIEWICZ Piotr 83OPEN M76M 91Mirotrans00:00:0003:33:1707:30:5011:44:0711:44:07.5011:44:07.503-740.5km03:33:1717:233.503:54:42
122KAMUSIŃSKI Grzegorz 85OPEN M77M 92Apteki Zdrowe Ceny00:00:0003:29:4607:23:2611:53:4611:53:46.3511:53:46.353-740.5km03:29:4617:373.403:57:55
123JANIK Joanna 71OPEN K22K 3100:00:0003:48:2707:52:5912:07:2612:07:26.9012:07:26.903-740.5km03:48:2717:573.304:02:28
124PIETROSZEK Rafał 186OPEN M78M 93Aktywna Pszczyna00:00:0003:33:4207:27:2512:07:2812:07:28.0012:07:28.003-740.5km03:33:4217:573.304:02:29
125NIEMCZOK Daniel 164OPEN M79M 94PKO Bank Polski00:00:0003:46:0008:11:2512:57:1712:57:17.5012:57:17.503-740.5km03:46:0019:113.104:19:05
126PAWLIK Jakub 178OPEN M80M 951x100:00:0003:15:1608:04:4413:10:5013:10:50.7513:10:50.753-740.5km03:15:1619:313.104:23:36
127ŚLIWA Grzegorz 226OPEN M81M 96.get lost00:00:0003:29:1108:04:4413:10:5113:10:51.5513:10:51.553-740.5km03:29:1119:313.104:23:37
128JAŚKOWIAK Tomasz 73OPEN M82M 9700:00:0003:21:3307:49:5613:18:5013:18:50.4013:18:50.403-740.5km03:21:3319:43304:26:16
129BORREMANS Valentin 15OPEN M83M 98Smoking Hot Trail Club00:00:0003:33:0007:56:3913:30:4913:30:49.3513:30:49.353-740.5km03:33:0020:01304:30:16
130LINTERMANS Frank 129OPEN M84M 99FLIN Consulting00:00:0003:35:5807:56:3913:30:4913:30:49.6013:30:49.603-740.5km03:35:5820:01304:30:16
131FIJAŁKOWSKI Radosław 44OPEN M85M 100CROSSFIT GCW00:00:0003:41:1008:56:0013:41:5913:41:59.1513:41:59.153-740.5km03:41:1020:17304:33:59
132KOSTRZEWSKI Sławomir 104OPEN M86M 10100:00:0003:30:1308:48:5013:43:5913:43:59.9013:43:59.903-740.5km03:30:1320:202.904:34:39
133KWIECIEŃ Zbigniew 124OPEN M87M 102Faudana00:00:0003:32:5908:08:4313:51:0613:51:06.9013:51:06.903-740.5km03:32:5920:312.904:37:02
134PAŁKOWSKA Agata 175OPEN K23K 32Running Obsesion Team00:00:0004:03:1909:03:1814:09:1214:09:12.4014:09:12.403-740.5km04:03:1920:582.904:43:04
135KRZYŻANOWSKI Przemyslaw
MŁYNARCZYK Tatiana
114Sweet Focia TeamMIX7M 103Husaria Race Team00:00:0003:33:0808:45:4414:13:1514:13:15.2014:13:15.203-740.5km03:33:0821:042.804:44:25
136KOMODZIŃSKI Szymon 98OPEN M88M 10400:00:0004:26:5809:31:5314:15:2414:15:24.3014:15:24.303-740.5km04:26:5821:072.804:45:08
137SZABLICKI Aleksy 222OPEN M89M 105WKB META Lubliniec00:00:0003:48:2508:53:4014:21:1814:21:18.3014:21:18.303-740.5km03:48:2521:162.804:47:06
138NIEMCZOK Izabela 165OPEN K24K 3300:00:0003:48:2609:39:5014:28:2114:28:21.0514:28:21.053-740.5km03:48:2621:262.804:49:27
139MALISZEWSKA Marta 139OPEN K25K 3400:00:0004:03:1509:01:1514:59:3714:59:37.5014:59:37.503-740.5km04:03:1522:122.704:59:52
140SZABELAK Witold 221OPEN M90M 10600:00:0004:03:1509:01:1314:59:3714:59:37.9514:59:37.953-740.5km04:03:1522:122.704:59:52
141STRONIKOWSKI Kamil 218OPEN M91M 10700:00:0003:24:2407:55:5715:40:3515:40:35.2015:40:35.203-740.5km03:24:2423:132.605:13:31
142ZAJĄC Monika 254OPEN K26K 3500:00:0004:29:4209:58:5415:52:5515:52:55.3015:52:55.303-740.5km04:29:4223:312.605:17:38
143GOLKA Beata 55OPEN K27K 3600:00:0004:29:4109:58:5515:52:5615:52:56.9515:52:56.953-740.5km04:29:4123:312.605:17:38
144WARKOCZ Marcin 237OPEN M92M 108Son of Jupiter00:00:0004:12:2810:09:2615:54:0515:54:05.6015:54:05.603-740.5km04:12:2823:332.505:18:01
145JANCZULEWICZ Slawek 68OPEN M93M 10900:00:0004:27:2610:03:5016:15:5316:15:53.1016:15:53.103-740.5km04:27:2624:052.505:25:17
146M Beata 134OPEN K28K 37Ultra Beskid Sport00:00:0004:42:0311:14:1518:05:4318:05:43.8018:05:43.803-740.5km04:42:0326:482.206:01:54
147PIŃKOWSKA Patrycja 187OPEN K29K 38Ultra Beskid Sport00:00:0004:42:0311:14:1518:05:4418:05:44.0518:05:44.053-740.5km04:42:0326:482.206:01:54
148WOJNOWSKA Agata 247OPEN K30K 3900:00:0005:01:1411:43:1219:35:3519:35:35.4519:35:35.453-740.5km05:01:1429:012.106:31:51
149WIECZORKIEWICZ Agnieszka 240OPEN K31K 4000:00:0005:01:1411:43:1219:35:3619:35:36.2519:35:36.253-740.5km05:01:1429:012.106:31:52
150WOJTYŁO Piotr
GANCARZ Paweł
249AnngellsRunMM15M 110KRÓLOWIE00:00:0005:42:4312:37:1420:37:1020:37:10.3520:37:10.353-740.5km05:42:4330:32206:52:23
151LASOTA Rafał 127OPEN M94M 111AnngellsRun00:00:0005:42:4312:37:1620:37:1020:37:10.9020:37:10.903-740.5km05:42:4330:32206:52:23
152FRĄCKOWIAK Jacek
FRĄCKOWIAK Przemysław
47Runner's Power ŚremMM16M 112Runner's Power Śrem00:00:0003:05:3407:03:5720:48:2120:48:21.7520:48:21.753-740.5km03:05:3430:491.906:56:07
153GABRYŚ Natalia 203OPEN K32K 4100:00:0004:25:0409:59:1421:37:0221:37:02.2021:37:02.203-740.5km04:25:0432:011.907:12:20
154KRUPA Piotr 110OPEN M95M 1132Mass Running Team00:00:0004:05:0011:29:5822:51:5522:51:55.3522:51:55.353-740.5km04:05:0033:521.807:37:18
155MALKUSZ Aleksandra 140OPEN K33K 42Córki Foki00:00:0005:30:0010:42:1623:20:4723:20:47.9023:20:47.903-740.5km05:12:1634:351.707:46:55
156BĄK Jarek
JUSIŃSKI Robert
7Zabiegany WołominMM17M 114Zabiegany Wołomin00:00:0002:32:5005:21:4505:21:45.6505:21:45.652-827km02:32:5011:55502:40:52
157JANIEC Robert 70OPEN M96M 115POLSKI KLUB ALPEJSKI00:00:0002:51:0106:42:0706:42:07.9006:42:07.902-827km02:51:0114:53403:21:03
158NOWICKA Małgorzata
KACZOROWSKI Przemysław
168Kaczor z kompaniąMIX8K 43Kaczor z kompanią00:00:0003:25:3406:51:5706:51:57.2506:51:57.252-827km03:25:3415:153.903:25:58
159RATYŃSKI Wojciech 198OPEN M97M 11600:00:0003:12:0606:53:3006:53:30.6506:53:30.652-827km03:12:0615:183.903:26:45
160SZEREMETA Andrzej 223OPEN M98M 117PZU Sport Team00:00:0003:37:0006:55:4006:55:40.0006:55:40.002-827km03:18:4015:233.903:27:50
161KACZMAREK Pawel 80OPEN M99M 118Jajecznica Na Maśle Team00:00:0003:24:1107:11:5507:11:55.2007:11:55.202-827km03:24:1115:593.803:35:57
162JAWORSKA Anna 74OPEN K34K 4400:00:0003:33:0207:17:0607:17:06.3507:17:06.352-827km03:33:0216:113.703:38:33
163ŻURAWSKI Sławomir 264OPEN M100M 119PGB Sportowa Paczka00:00:0003:36:4807:19:1207:19:12.9507:19:12.952-827km03:36:4816:163.703:39:36
164KACZOREK Marcin 81OPEN M101M 12000:00:0003:22:3607:19:5707:19:57.6507:19:57.652-827km03:22:3616:173.703:39:58
165URBANEK Dariusz 232OPEN M102M 121Oby przed limitem00:00:0003:28:4507:22:5607:22:56.1507:22:56.152-827km03:28:4516:243.703:41:28
166JURZAK Marek 76OPEN M103M 122IPA KMP B-B00:00:0003:32:4807:39:1307:39:13.7007:39:13.702-827km03:32:4817:003.503:49:36
167HALEK Przemek 63OPEN M104M 12300:00:0003:30:3007:42:4107:42:41.3507:42:41.352-827km03:30:3017:083.503:51:20
168CUPRYŚ Marcin 22OPEN M105M 12400:00:0002:58:4707:53:5107:53:51.9007:53:51.902-827km02:58:4717:333.403:56:55
169SITKO Grzegorz 212OPEN M106M 125Brothers Team-Jak daleko nogi poniosą00:00:0003:39:2407:55:0907:55:09.8007:55:09.802-827km03:39:2417:353.403:57:34
170OCHWAT Adam 170OPEN M107M 126ADS Masna00:00:0003:14:3808:03:1408:03:14.9508:03:14.952-827km03:14:3817:533.404:01:37
171KOPACZEWSKI Tomasz 100OPEN M108M 12700:00:0003:41:1008:47:4408:47:44.7508:47:44.752-827km03:41:1019:323.104:23:52
172MOTYLEWSKA Marta 160RykowiskoOPEN K35K 45Rykowisko00:00:0003:49:3808:59:3908:59:39.7008:59:39.702-827km03:49:3819:59304:29:49
173BRYGIER Jacek 17RykowiskoOPEN M109M 12800:00:0003:49:3908:59:4108:59:41.3008:59:41.302-827km03:49:3919:59304:29:50
174JASEK Piotr 72OPEN M110M 129Grupa Kryzys00:00:0003:04:2309:26:0009:26:00.1509:26:00.152-827km03:04:2320:572.904:43:00
175PTAK Jarek 196OPEN M111M 13000:00:0003:49:1009:39:5009:39:50.1009:39:50.102-827km03:49:1021:282.804:49:55
176MAKOS Adam 137OPEN M112M 13100:00:0003:49:0709:41:4209:41:42.4509:41:42.452-827km03:49:0721:322.804:50:51
177ZAJĄC Adam 255OPEN M113M 132W Pogoni Za Duchem00:00:0004:22:1809:58:5809:58:58.4009:58:58.402-827km04:22:1822:112.704:59:29
178MARMUROWICZ Krystian 145OPEN M114M 133Kolorowa Drużyna Nessi00:00:0003:47:1710:06:4310:06:43.4010:06:43.402-827km03:47:1722:282.705:03:21
179KUCZEK Katarzyna 117OPEN K36K 46PGB Sportowa Paczka00:00:0004:23:5110:06:4510:06:45.2510:06:45.252-827km04:23:5122:282.705:03:22
180MICHALCZEWSKA Marzena 154OPEN K37K 4700:00:0004:12:2510:09:2310:09:23.0510:09:23.052-827km04:12:2522:342.705:04:41
181HOWANIEC-SIWEK Anna 66OPEN K38K 4800:00:0004:12:2810:09:2810:09:28.0010:09:28.002-827km04:12:2822:342.705:04:44
182FOLARON Rafał 45OPEN M115M 13400:00:0004:22:0710:11:3210:11:32.0510:11:32.052-827km04:22:0722:382.605:05:46
183MARCINIAK Jarosław 142OPEN M116M 13500:00:0004:22:0810:11:3310:11:33.8510:11:33.852-827km04:22:0822:392.605:05:46
184KWOLEK Anna 126OPEN K39K 4900:00:0005:01:1511:43:1311:43:13.5511:43:13.552-827km05:01:1526:022.305:51:36
185WOJCIECHOWSKI Rafał
KAWALEC Przemysław
245KRÓLOWIEMM18M 136KRÓLOWIE00:00:0005:04:2012:37:3412:37:34.5012:37:34.502-827km05:04:2028:032.106:18:47
186MALEŃSKI Maciek 373Gang ŁysychOPEN M117M 13700:00:0004:14:2214:28:2214:28:22.4014:28:22.402-827km04:14:2232:091.907:14:11
187DECLERCQ Ann 31OPEN K40K 5000:00:0006:03:2714:56:5014:56:50.6514:56:50.652-827km06:03:2733:121.807:28:25
188GRZYBOWSKI Marek 62OPEN M118M 13800:00:0003:31:5316:16:5316:16:53.1016:16:53.102-827km03:31:5336:101.708:08:26
189GLISZCZYŃSKI Mirosław 53OPEN M119M 139Tarnogórskie Łazęgi00:00:0005:28:3417:19:0017:19:00.9517:19:00.952-827km05:28:3438:281.608:39:30
190MIKOŁAJCZAK Magdalena 266OPEN K41K 5100:00:0008:35:1419:10:3319:10:33.2019:10:33.202-827km08:35:1442:361.409:35:16
191GRYGIEL Marek 60OPEN M120M 140JacekBiega Running Team00:00:0003:05:2203:05:22.8503:05:22.851-913.5km03:05:2213:434.403:05:22
192GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 57MM19M 141Truchtacz Mysłowice00:00:0003:12:4803:12:48.8003:12:48.801-913.5km03:12:4814:164.203:12:48
193WILK Dawid 242OPEN M121M 142Socios Silesia Race00:00:0003:24:2503:24:25.7003:24:25.701-913.5km03:24:2515:08403:24:25
194CZYŻ Łukasz 27OPEN M122M 143Sklep Biegacza Running Team00:00:0003:32:0903:32:09.3503:32:09.351-913.5km03:32:0915:423.803:32:09
195WIKTOROWICZ Tomasz 241OPEN M123M 14400:00:0003:34:4003:34:40.2003:34:40.201-913.5km03:34:4015:543.803:34:40
196ŁUBIEŃSKI Wojciech 132OPEN M124M 14500:00:0003:39:3903:39:39.8503:39:39.851-913.5km03:39:3916:163.703:39:39
197SIERADZKI Rafał 210OPEN M125M 146GCW00:00:0003:43:0303:43:03.6003:43:03.601-913.5km03:43:0316:313.603:43:03
198MICHALAK Sebastian
DOBAJ Katarzyna
153GepardyMIX9M 147Gepardy00:00:0003:48:5503:48:55.2503:48:55.251-913.5km03:48:5516:573.503:48:55
199PRZYBYLAK Tomasz 195OPEN M126M 14800:00:0004:12:1304:12:13.1504:12:13.151-913.5km04:12:1318:403.204:12:13
200WÓJCIK Dawid 250OPEN M127M 149Arue Capoeira Polska00:00:0004:15:1504:15:15.0004:15:15.001-913.5km04:15:1518:543.204:15:15
201SKRZYPCZYNSKI Rafal 213OPEN M128M 15000:00:0004:16:2104:16:21.1504:16:21.151-913.5km04:16:2118:593.204:16:21
202NADROWSKI Piotr 162OPEN M129M 15100:00:0004:28:2804:28:28.6504:28:28.651-913.5km04:28:2819:53304:28:28
203RYBAK Aneta 202OPEN K42K 5200:00:0004:32:1404:32:14.3004:32:14.301-913.5km04:32:1420:09304:32:14
204KUŚMIEREK Tomasz 121OPEN M130M 15200:00:0004:34:5104:34:51.8504:34:51.851-913.5km04:34:5120:212.904:34:51
205PEETERS Wim 181OPEN M131M 153coyote sports team00:00:0004:52:1804:52:18.6004:52:18.601-913.5km04:52:1821:392.804:52:18
206KARPIŃSKI Robert 89OPEN M132M 154Spartanie Dzieciom00:00:0004:58:0404:58:04.7004:58:04.701-913.5km04:58:0422:042.704:58:04
207MARCULA Bartłomiej 143OPEN M133M 15500:00:0004:59:0304:59:03.3004:59:03.301-913.5km04:59:0322:092.704:59:03
208JUSTYNA JAWOREK Youstka Ya Raramuri 78OPEN K43K 53Ultra Pasterze00:00:0005:13:2405:13:24.7505:13:24.751-913.5km05:13:2423:122.605:13:24
209KUCZEK Grzegorz 118OPEN M134M 156Keiko00:00:0005:24:0805:24:08.0505:24:08.051-913.5km05:24:0824:002.505:24:08
PIETRAKOWSKI Grzegorz 184OPEN MDNF03:25:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--03:25:20
JURA Mariusz 75OPEN MDNF03:26:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--03:26:14
ZIENIEWICZ Marlena 262OPEN KDNF04:13:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--04:13:35
Znaleziono 212 wynik(ów)