ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 281
Wystartowało : 176
Nie ukończyło : 176
Ukończyło : 0
Na trasie : 176
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 25 973,63 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar18086:07:12.015d 21:33:2947 526,000504,76
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.18143:08:01.016d 18:19:3646 833,00-693655,09
3KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka15066:35:10.014d 10:08:0938 733,00-8793618,70
4BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu18098:47:12.016d 01:24:0037 457,00-10069318,01
5KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka18060:40:15.015d 04:45:1936 240,00-11286152,57
6KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.18054:00:18.017d 02:26:0931 003,00-16523511,69
7BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka15075:28:00.012d 09:26:0030 584,00-16942113,30
8GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar18047:33:04.016d 01:00:1529 126,00-18400801,54
9KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka17072:20:30.015d 04:11:1427 116,00-20410698,34
10MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-454M 8Fabryka Armatur JAFAR S.A.18033:51:56.014d 03:02:5124 317,00-23209521,74
11OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A18040:33:13.016d 06:43:5923 244,10-24281.9709,85
12BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 10Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie18044:01:56.016d 13:05:2022 508,00-250181 053,41
13SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA18072:41:00.04d 16:40:0022 114,00-2541286,40
14STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-455M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.18032:00:26.016d 02:36:2121 607,00-25919443,23
15KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka15020:30:00.012d 01:04:0020 802,00-2672468,80
16SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-456M 12POH WOD BUD18029:03:02.017d 00:32:4919 717,00-27809334,76
17NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-457M 13Wodociągi Ostrzeszowskie18029:09:13.014d 04:55:0317 648,00-29878376,11
18BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA18056:20:08.016d 02:00:0017 151,00-30375275,17
19ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka12006:45:50.010d 00:08:1515 684,00-31842345,97
20FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-458M 14Katowickie Wodociągi S.A16026:33:39.010d 05:22:0015 586,00-31940214,11
21JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD17038:39:40.06d 23:55:2615 288,00-32238691,08
22ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+7M 15Fabryka Armatur JAFAR S.A.18027:24:24.013d 04:24:3713 989,00-33537204,51
23MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka18024:59:26.016d 01:16:0013 899,00-33627275,79
24BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+8M 16Fabryka Armatur JAFAR S.A.18027:12:32.011d 14:13:1113 829,00-33697275,25
25KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-459M 17Załoga Filipka14028:41:38.011d 01:01:3613 542,00-33984136,06
26CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-4510M 18Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie18023:50:43.013d 20:22:0013 513,00-34013408,02
27SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+9M 19Załoga Filipka13031:24:42.010d 09:26:0313 073,00-34453340,87
28MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.18028:57:06.012d 00:30:3913 062,70-34463.3274,92
29WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar18054:42:17.016d 02:09:1712 952,00-34574194,83
30DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze18030:58:50.017d 01:16:3212 947,00-34579237,28
31FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+10M 20Vege Runners17015:58:24.014d 10:46:3012 318,00-35208176,99
32MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+11M 21MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól18018:58:55.016d 02:03:1812 286,00-35240223,60
33ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4512K 12Załoga Filipka18026:12:48.016d 00:34:3111 725,00-35801460,53
34RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4513K 13EMET-IMPEX SA18023:29:05.06d 01:53:0011 470,00-36056301,12
35KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4511M 22Załoga Filipka18028:59:10.013d 23:45:0711 385,00-36141102,46
36SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 23Active Run Łask17017:05:35.014d 23:19:4711 215,00-36311297,02
37KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4513M 24Katowickie Wodociągi S.A18012:35:11.016d 00:42:0411 150,00-36376119,06
38KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 25Katowickie Wodociągi S.A18020:01:12.014d 02:54:4710 253,00-37273180,87
39BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4514M 26Sosnowieckie Wodociągi S.A.18013:08:20.09d 01:24:5710 085,00-37441110,62
40HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 27Załoga Filipka16031:17:41.015d 02:00:0510 022,00-37504292,01
41KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-4515M 28Załoga Filipka17027:37:58.08d 21:07:219 956,00-37570795,56
42KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 29PWiK Wodzisław Śląski17009:41:36.07d 12:46:519 877,00-37649189,19
43SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4516M 30Katowickie Wodociągi S.A18016:05:21.015d 00:34:059 863,00-37663361,27
44TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4514K 14Katowickie Wodociągi S.A16029:22:04.014d 12:03:069 628,00-37898252,36
45SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4517M 31biegam bo lubię17009:09:30.014d 01:29:499 593,00-3793390,93
46SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka14025:25:12.012d 00:31:039 543,00-37983122,67
47SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4518M 32Wodociągi Głuchołazy16030:58:43.012d 04:59:459 535,00-37991149,76
48SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4519M 33Tour de Jafar18009:21:43.016d 03:11:249 418,00-38108188,79
49ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4520M 34PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ15027:59:00.012d 01:16:009 357,00-3816977,50
50STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4521M 35Katowickie Wodociągi S.A18013:21:31.014d 03:32:099 253,00-38273235,41
51CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 36ZGKiM sp. z o.o. Proszków17017:04:54.014d 22:09:139 213,00-3831396,36
52TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A16037:19:58.014d 06:33:599 021,00-38505297,23
53DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4522M 37Tour de Jafar13011:33:36.010d 10:03:558 892,00-38634236,87
54WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki18016:01:32.014d 01:09:028 849,00-38677198,91
55KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4523M 38Katowickie Wodociągi S.A12012:33:48.09d 01:11:408 504,00-39022198,27
56KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar18032:09:53.016d 03:55:558 209,00-39317190,85
57GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka18010:37:15.015d 00:58:398 055,00-39471301,00
58JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4524M 39Tour de Jafar18014:17:53.013d 12:23:248 038,00-3948859,68
59GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka12011:17:30.011d 04:07:597 947,00-39579104,15
60GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska17028:11:11.014d 16:44:027 903,00-39623111,98
61KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4525M 40Warsztat Office16005:56:18.011d 01:57:507 748,00-3977887,41
62PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A16020:17:45.010d 15:48:007 695,00-39831132,96
63ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4526M 41Katowickie Wodociągi S.A18010:52:59.015d 01:21:297 506,00-40020120,50
64DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4527M 42Katowickie Wodociągi S.A10015:10:20.07d 17:27:597 315,00-40211303,83
65FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 43Katowickie Wodociągi S.A18016:42:19.016d 01:07:307 138,00-40388204,09
66SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 23Załoga Filipka13021:45:01.012d 01:49:397 116,00-40410189,95
67GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4528M 44Załoga Filipka18011:30:09.011d 22:10:036 856,00-40670124,07
68NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 45Załoga Filipka16012:03:43.010d 01:03:416 821,00-40705122,08
69JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 46Załoga Filipka17009:43:55.015d 15:42:436 398,00-41128151,05
70CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+1K 24KB HERMES GRYFINO18016:12:30.016d 00:59:526 380,00-41146100,30
71KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 25Załoga Filipka17032:44:43.011d 02:58:086 246,00-4128085,09
72MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 47MK Team17012:50:53.015d 00:38:296 173,00-41353158,39
73PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4529M 48Katowickie Wodociągi S.A12020:10:42.010d 01:19:005 972,00-41554527,73
74KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 26Załoga Filipka12024:15:44.011d 01:43:505 934,00-4159278,76
75TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+2K 27Załoga Filipka16022:09:25.014d 02:19:335 595,00-41931173,33
76KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka18008:50:33.08d 01:25:465 306,00-4222069,90
77WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4530M 49Załoga Filipka15009:56:22.02d 06:06:535 299,00-42227181,60
78PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 50Katowickie Wodociągi S.A15011:41:30.01d 02:05:555 295,00-4223180,47
79MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.16023:14:02.011d 02:30:055 253,00-42273123,94
80MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4531M 51Załoga Filipka15007:20:05.012d 13:32:314 725,00-42801127,51
81LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4532M 52ECO-FLOW17005:19:31.015d 00:06:254 418,00-4310851,56
82PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4533M 53KB HERMES GRYFINO17005:18:35.09d 15:52:074 394,00-4313251,45
83MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4528K 30Santander Bank Polska SA15009:27:21.08d 00:58:074 277,00-4324989,53
84GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 54Italy18004:49:39.07d 13:50:084 265,00-4326149,47
85BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 31KB HERMES GRYFINO18011:32:20.016d 01:02:024 235,00-43291102,67
86BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4534M 55Załoga Filipka16010:38:18.010d 03:32:054 218,00-43308115,32
87DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4529K 32Załoga Filipka16006:38:09.010d 00:55:034 037,00-4348969,86
88GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4530K 33Załoga Filipka9013:10:03.08d 00:43:183 891,00-4363540,38
89KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4535M 56Biegacze Celebryci18008:05:12.08d 01:37:573 877,00-4364993,66
90WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4531K 34Załoga Filipka17008:26:49.011d 00:13:263 850,00-4367675,53
91BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4536M 57Załoga Filipka17012:20:47.03d 01:03:323 807,00-4371947,26
92SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4537M 58Załoga Filipka14003:30:33.00d 03:30:333 761,00-4376537,11
93MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4538M 59Załoga Filipka17006:42:24.016d 05:50:403 715,00-4381170,56
94MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4539M 60Załoga Filipka13005:58:27.07d 03:17:483 598,00-4392855,50
95NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4540M 61Załoga Filipka16005:57:11.010d 00:39:173 565,00-4396159,98
96SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 62Wamar16005:52:01.09d 01:25:333 552,00-4397444,83
97GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4541M 63Załoga Filipka17011:27:26.04d 01:39:593 485,00-44041155,19
98GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4542M 64OPWiK Ostrołęka18006:03:16.014d 00:31:183 482,00-4404454,87
99KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4532K 35Załoga Filipka8020:49:44.03d 16:00:003 399,00-4412743,07
100DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4543M 65Załoga Filipka15005:32:36.04d 04:49:473 350,00-4417629,31
101ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4533K 36Załoga Filipka17011:51:38.011d 01:18:583 248,00-4427891,68
102BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 37KB HERMES GRYFINO18008:00:58.09d 01:01:243 241,00-4428573,01
103BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4534K 38Załoga Filipka16009:43:31.013d 01:46:373 152,00-44374113,04
104KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 66MPGK Stargard18004:13:24.015d 00:58:413 091,00-4443533,60
105KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4535K 39MPWiK Brodnica18007:35:28.03d 13:29:463 084,00-4444296,97
106PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4536K 40Załoga Filipka17007:45:21.014d 00:55:063 007,50-44518.5146,53
107PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4544M 67Załoga Filipka13005:18:15.02d 09:04:362 953,00-4457385,87
108MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4537K 41ZwiK18008:03:02.016d 14:50:482 897,00-44629119,02
109MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4545M 68Katowickie Wodociągi S.A18009:00:26.08d 14:44:132 569,00-44957194,60
110HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 69MZWiK Słupca18008:41:40.012d 00:37:352 559,00-44967148,92
111ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4546M 70PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ17021:20:00.014d 00:57:002 558,00-4496843,27
112GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4538K 42Załoga Filipka13005:39:02.07d 01:33:462 536,00-4499039,47
113KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4539K 43Warsztat Office11005:00:04.00d 05:00:042 518,00-4500884,45
114WET Adam 238TYCHYM 46+24M 71Załoga Filipka12005:25:25.010d 01:23:412 484,00-4504295,94
115SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4540K 44Załoga Filipka13006:00:57.010d 00:59:442 446,00-4508051,36
116KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4541K 45Załoga Filipka10006:56:56.07d 01:41:302 279,00-4524775,79
117SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4542K 46Załoga Filipka9006:42:54.06d 10:07:222 226,00-4530037,22
118SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 72Fabryka Armatur JAFAR S.A.18004:54:25.016d 01:10:092 211,40-45314.667,89
119SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4547M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.16003:35:06.01d 03:08:492 088,00-4543856,07
120ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4543K 47Załoga Filipka17005:12:52.016d 05:50:502 086,00-4544055,18
121KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 74Biegacze Celebryci18004:29:21.05d 00:04:591 981,00-4554566,22
122NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4544K 48Załoga Filipka6004:17:27.03d 01:39:381 853,00-4567362,04
123SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4545K 49Załoga Filipka18003:36:19.05d 00:49:161 832,00-4569430,17
124TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4548M 75Zabiegani Przysieki16002:11:34.07d 00:46:391 754,00-4577226,45
125JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 50Załoga Filipka16007:34:24.01d 03:40:221 744,00-45782101,03
126OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4546K 51Załoga Filipka17007:00:06.010d 01:51:561 736,00-4579021,98
127DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4547K 52KB HERMES GRYFINO17003:28:04.07d 00:24:491 733,00-4579341,20
128BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4549M 76Załoga Filipka11004:09:33.00d 04:09:331 700,00-45826100,00
129NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4550M 77Załoga Filipka18003:17:29.00d 03:17:291 680,00-4584623,36
130ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4548K 53Nolato Stargard16002:21:03.00d 02:21:031 673,00-4585337,07
131KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4549K 54Załoga Filipka11004:48:12.09d 22:59:441 652,00-4587436,54
132BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4551M 78Załoga Filipka9002:52:39.05d 00:30:021 620,00-4590625,05
133DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4550K 55Hanysy ze Śląska17011:32:26.013d 01:50:101 532,00-4599432,83
134LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4551K 56Załoga Filipka11006:51:54.07d 01:53:191 526,00-4600080,42
135SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4552M 79Załoga Filipka16001:56:40.02d 01:20:081 366,00-4616034,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
136KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4553M 80Załoga Filipka14001:40:00.00d 01:40:001 352,00-4617416,22
137SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4552K 57Team Panienka z okienka14006:59:31.010d 00:51:531 320,00-4620665,48
138NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4553K 58Załoga Filipka18115:59:00.04d 23:59:001 315,00-4621143,82
139MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4554K 59Tour de Jafar14004:29:56.07d 03:01:021 265,00-4626151,17
140GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4555K 60Załoga Filipka13001:51:52.06d 05:45:571 248,00-4627822,33
141KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4554M 81Katowickie Wodociągi S.A18001:29:52.02d 00:27:371 141,00-463857,30
142ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4556K 61Załoga Filipka18005:26:00.00d 02:43:001 026,00-4650014,00
143SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4555M 82Wodociągi Głuchołazy14002:53:04.00d 02:53:041 019,00-4650722,06
144SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4556M 83Załoga Filipka14006:00:00.00d 06:00:00992,00-4653420,00
145CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4557M 84Załoga Filipka18032:45:30.02d 08:30:00939,00-4658726,38
146SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4558M 85Załoga Filipka4000:52:46.00d 00:52:46921,00-466056,54
147WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4557K 62Załoga Filipka13002:25:10.00d 02:25:10901,00-4662550,27
148SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4558K 63Tour de Jafar18003:13:19.016d 01:15:48893,00-466339,59
149PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4559K 64Załoga Filipka13001:22:29.010d 00:16:19867,00-4665912,37
150DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4559M 86Tour de Jafar12002:51:56.04d 03:06:13850,00-4667624,15
151CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4560K 65Sosnowieckie Wodociągi13003:43:36.00d 03:43:36845,00-4668136,04
152MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 87Katowickie Wodociągi S.A11001:39:35.02d 00:53:22795,00-4673123,26
153SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4560M 88Vege Runners15001:53:28.00d 01:53:28684,00-4684222,53
154KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4561K 66Załoga Filipka10004:11:57.02d 00:26:36632,00-4689410,24
155KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4561M 89Załoga Filipka16002:14:18.00d 02:14:18620,00-4690620,03
156KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 67Biegacze Celebryci18002:05:16.011d 00:30:46596,00-469309,85
157BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4562K 68Załoga Filipka16001:08:33.00d 01:08:33556,00-469708,88
158DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4562M 90Tour de Jafar10000:39:00.00d 00:39:00486,00-470406,25
159SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4563K 69Vege Runners15002:47:16.02d 03:37:07476,00-4705018,16
160DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 70Sosnowieckie Wodociągi S.A.10004:36:33.04d 02:06:35445,00-4708119,19
161MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4564K 71Hanysy ze Śląska5001:20:00.00d 01:20:00429,00-470976,60
162DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4565K 72Załoga Filipka13002:04:56.00d 01:14:21385,00-471416,28
163SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4566K 73Załoga Filipka8001:29:51.00d 01:29:51358,00-4716819,64
164ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 91PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ10007:00:00.00d 07:00:00342,00-4718410,13
165CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4563M 92Załoga Filipka2002:47:00.00d 02:47:00305,00-472218,57
166JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4567K 74ZAŁOGA FILIPKA6001:04:00.00d 01:04:00243,00-472835,40
167ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4568K 75Załoga Filipka17001:05:56.02d 00:34:44232,60-47293.44,04
168MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4569K 76MK Team18000:40:56.00d 00:40:56219,00-473073,90
169SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4570K 77Załoga Filipka13011:14:05.01d 10:09:05215,00-473116,64
170WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4571K 78Załoga Filipka10000:52:00.00d 00:52:00214,00-473123,00
171ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4564M 93Załoga Filipka18000:25:34.00d 00:25:34143,00-473834,35
172CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4572K 79Załoga Filipka2001:40:00.00d 01:40:00136,00-473904,46
173KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4573K 80Załoga Filipka11000:11:58.00d 00:11:5847,00-474790,71
174CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4574K 81Załoga Filipka17008:00:00.00d 08:00:001,85-47524.1530,30
175KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4565M 94Active Run Łask10000:13:57.00d 00:13:570,00-475261,02
176SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4566M 95Załoga Filipka4009:44:16.00d 11:37:360,00-4752618,96
Znaleziono 176 wynik(ów)