ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacjiDystans
   
1BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie211 059,26
2ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-45Nolato Stargard1937,07
3KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+Katowickie Wodociągi S.A21180,87
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
4BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-45Załoga Filipka198,88
5KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A217,30
6WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-45Tour de Jafar21194,83
7PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-45Katowickie Wodociągi S.A19132,96
8ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A21120,50
9JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-45WODBUD20691,08
10DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-45Załoga Filipka1837,39
11TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-45Katowickie Wodociągi S.A19328,70
12ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+Fabryka Armatur JAFAR S.A.21204,51
13KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-45MPWiK Brodnica2196,97
14KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-45Biegacze Celebryci2193,66
15HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+MZWiK Słupca21148,92
16KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+Sosnowieckie Wodociągi S.A.21511,69
17FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+Katowickie Wodociągi S.A21204,09
18BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-45EMET-IMPEX SA21275,17
19STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A21283,43
20MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A21194,60
21KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-45Załoga Filipka2169,90
22RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-45EMET-IMPEX SA21301,12
23SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-45EMET-IMPEX SA2186,40
24SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+Wamar1944,83
25SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-45Tour de Jafar21188,79
26FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+Vege Runners20176,99
27OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+Katowickie Wodociągi S.A21806,15
28WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-45Esanitki21198,91
29JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-45Tour de Jafar2159,68
30CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-45Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie21424,84
31PETER Marcin 119KATOWICEM 46+Katowickie Wodociągi S.A1880,47
32SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A21361,27
33GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-45Załoga Filipka21301,00
34KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-45Załoga Filipka21152,57
35ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-45Załoga Filipka214,35
36ROSA Barbara 127TYCHYK 16-45Załoga Filipka21460,53
37GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-45Załoga Filipka21124,07
38MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-45Załoga Filipka21275,79
39MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+MK Team20158,39
40ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-45Załoga Filipka2055,18
41NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-45Załoga Filipka2123,36
42CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-45Załoga Filipka2030,30
43MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-45MK Team213,90
44SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-45Załoga Filipka17122,67
45CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-45Załoga Filipka2126,38
46ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-45Załoga Filipka2091,68
47OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-45Załoga Filipka2021,98
48DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A13341,20
49KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-45Załoga Filipka21128,56
50NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-45Załoga Filipka2143,82
51SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-45biegam bo lubię2090,93
52TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-45Zabiegani Przysieki1926,45
53FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A19214,11
54SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-45Fabryka Armatur JAFAR S.A.1956,07
55SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-45Załoga Filipka2130,17
56BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+KB HERMES GRYFINO21102,67
57BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-45Załoga Filipka19113,04
58PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-45Załoga Filipka1685,87
59DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-45Hanysy ze Śląska2032,83
60KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+MPGK Stargard2133,60
61SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-45POH WOD BUD21334,76
62MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-45Tour de Jafar1751,17
63GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+Tour de Jafar21801,54
64KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+Biegacze Celebryci219,85
65KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+Biegacze Celebryci2166,22
66MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-45Fabryka Armatur JAFAR S.A.21521,74
67PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-45KB HERMES GRYFINO2051,45
68GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-45OPWiK Ostrołęka2154,87
69KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-45Katowickie Wodociągi S.A21119,06
70SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-45Załoga Filipka1934,07
71KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-45Załoga Filipka2085,09
72KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-45Załoga Filipka1920,03
73BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-45Załoga Filipka19115,32
74ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-45PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ2043,27
75CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+KB HERMES GRYFINO21100,30
76ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-45Załoga Filipka2114,00
77WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-45Załoga Filipka1650,27
78ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-45Załoga Filipka204,04
79GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-45Załoga Filipka20155,19
80PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-45Załoga Filipka20146,53
81HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+Załoga Filipka19292,01
82KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-45Załoga Filipka1716,22
83MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-45Załoga Filipka18160,81
84DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-45Załoga Filipka1969,86
85JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+Załoga Filipka20151,05
86MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-45Załoga Filipka2070,56
87NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-45Załoga Filipka1994,11
88KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-45Załoga Filipka20698,34
89WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-45Załoga Filipka2075,53
90KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-45Załoga Filipka202 002,51
91KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-45Załoga Filipka140,71
92TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-45Katowickie Wodociągi S.A19297,23
93BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-45Załoga Filipka2047,26
94TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+Załoga Filipka19212,38
95NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN Załoga Filipka19122,08
96MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-45Sosnowieckie Wodociągi S.A.19123,94
97JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+Załoga Filipka19101,03
98WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-45Załoga Filipka18181,60
99SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-45Vege Runners1822,53
100SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-45Wodociągi Głuchołazy19149,76
101SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-45Wodociągi Głuchołazy1722,06
102SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-45Vege Runners1818,16
103BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+Załoga Filipka18113,30
104LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-45Załoga Filipka1480,42
105KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-45Załoga Filipka1868,80
106KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-45Załoga Filipka17136,06
107KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+Załoga Filipka18618,70
108DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-45Załoga Filipka166,28
109SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-45Załoga Filipka1720,00
110JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-45ZAŁOGA FILIPKA95,40
111KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-45Katowickie Wodociągi S.A15198,27
112MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-45Załoga Filipka1655,50
113KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-45Warsztat Office1484,45
114DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-45Tour de Jafar16236,87
115PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-45Załoga Filipka1612,37
116KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-45Załoga Filipka1578,76
117SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-45Załoga Filipka16189,95
118SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-45Załoga Filipka166,64
119GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-45Załoga Filipka1622,33
120ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-45Załoga Filipka15345,97
121SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-45Załoga Filipka1651,36
122SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+Załoga Filipka16340,87
123GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-45Załoga Filipka15104,15
124GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-45Załoga Filipka1639,47
125WET Adam 238TYCHYM 46+Załoga Filipka1595,94
126BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-45Załoga Filipka1225,05
127DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-45Tour de Jafar136,25
128KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-45Załoga Filipka1375,79
129KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-45Active Run Łask131,02
130SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-45Załoga Filipka1119,64
131SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-45Załoga Filipka1251,07
132WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-45Załoga Filipka133,00
133KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-45Załoga Filipka1310,24
134KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-45Załoga Filipka1444,66
135BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-45Załoga Filipka14100,00
136MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+Katowickie Wodociągi S.A1423,26
137PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-45Katowickie Wodociągi S.A15527,73
138GALOCH Anna 246MAINTALK 16-45Załoga Filipka1240,38
139KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-45Załoga Filipka1143,07
140SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-45Załoga Filipka76,54
141NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-45Załoga Filipka962,04
142SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-45Załoga Filipka1737,11
143SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-45Team Panienka z okienka1765,48
144SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-45Załoga Filipka718,96
145CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+ZGKiM sp. z o.o. Proszków20100,49
146MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól21274,64
147CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-45Załoga Filipka54,46
148CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-45Załoga Filipka58,57
149PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-45Załoga Filipka511,09
150BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+Fabryka Armatur JAFAR S.A.21375,77
151NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-45Wodociągi Ostrzeszowskie21376,11
152LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-45ECO-FLOW2056,60
153BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+KB HERMES GRYFINO2173,01
154KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-45Warsztat Office1987,41
155MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-45ZwiK21182,85
156STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-45Fabryka Armatur JAFAR S.A.21472,14
157NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-45Tour de Jafar21578,29
158KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+PWiK Wodzisław Śląski20189,19
159SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+Fabryka Armatur JAFAR S.A.2167,89
160ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-45PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1877,50
161BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-45Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu21318,01
162SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-45Tour de Jafar219,59
163DUDA Kamil 25JASŁOM 16-45Tour de Jafar1524,15
164MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-45Santander Bank Polska SA1889,53
165MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-45Fabryka Armatur JAFAR S.A.21274,92
166KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-45Tour de Jafar21190,85
167DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-45KB HERMES GRYFINO2041,20
168ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ1310,13
169DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-45Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze21237,28
170MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-45Hanysy ze Śląska86,60
171CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-45Sosnowieckie Wodociągi1636,04
172DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+Sosnowieckie Wodociągi S.A.1319,19
173BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-45Sosnowieckie Wodociągi S.A.21110,62
174GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-45Hanysy ze Śląska20111,98
175DRABER Marta 55POZNAŃK 16-45Biegacze Celebryci2188,60
176DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-45Biegacze Celebryci21240,09
177KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-45Sosnowieckie Wodociągi S.A.21798,57
178SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-45Active Run Łask20357,17
179GATTI Marco 63ITALYM 46+Italy2149,47
Znaleziono 179 wynik(ów)