ZASUWAJ Z JAFAREM
Zasuwaj z Jafarem
Organizator : FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.
Data : 2021-06-01
Miejsce : Polska
Dystans : 17693 km
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 179
Nie ukończyło : 179
Ukończyło : 0
Na trasie : 179
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :

Pokonaliśmy już wspólnie 28 494,31 km

Klasyfikacja wg spalonych kalorii, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
KalorieRóżn.Dystans
       
1NIKODY Iwona 11JASŁOK 16-451K 1Tour de Jafar21094:55:49.018d 11:59:0655 538,000578,29
2KURKOWSKI Jarosław 59SOSNOWIECM 16-451M 1Sosnowieckie Wodociągi S.A.21160:22:00.018d 15:52:5652 985,00-2553798,57
3KOZIOŁ Waldemar 212TYCHYM 46+1M 2Załoga Filipka18066:35:10.014d 10:08:0938 733,00-16805618,70
4BARAN Krzysztof 24ZŁOCIENIECM 16-452M 3Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu21098:47:12.016d 01:24:0037 457,00-18081318,01
5KŁYK Paweł 123BOJSZOWYM 16-453M 4Załoga Filipka21060:40:15.015d 04:45:1936 240,00-19298152,57
6KOŁODZIEJ Daryousz 88CZELADŻM 46+2M 5Sosnowieckie Wodociągi S.A.21054:00:18.017d 02:26:0931 003,00-24535511,69
7BECZAŁA Ryszard 202BOJSZOWYM 46+3M 6Załoga Filipka18075:28:00.012d 09:26:0030 584,00-24954113,30
8GAJDA Przemysław 10JASŁOM 46+4M 7Tour de Jafar21047:33:04.016d 01:00:1529 126,00-26412801,54
9KANIA Łukasz 183GOSTYŃM 16-454M 8Załoga Filipka20078:09:10.017d 22:56:4128 929,00-266092 002,51
10KOZIOŁ Katarzyna 181TYCHYK 16-452K 2Załoga Filipka20072:20:30.015d 04:11:1427 116,00-28422698,34
11OLEKSIAK Tomasz 92SOSNOWIECM 46+5M 9Katowickie Wodociągi S.A21045:35:20.017d 14:20:4526 870,10-28667.9806,15
12MADALIŃSKI Przemysław 18SKOŁYSZYNM 16-455M 10Fabryka Armatur JAFAR S.A.21033:51:56.014d 03:02:5124 317,00-31221521,74
13STOJ Tomek 8HARKLOWAM 16-456M 11Fabryka Armatur JAFAR S.A.21034:35:06.017d 16:53:1923 658,00-31880472,14
14BANASZCZAK Wojciech 77RAWICZM 46+6M 12Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie21045:22:17.017d 01:53:4722 971,00-325671 059,26
15SUCHIŃSKA-HOLETZKE Magdalena 65PYSKOWICEK 16-453K 3EMET-IMPEX SA21072:41:00.04d 16:40:0022 114,00-3342486,40
16BRZÓSKA Rafał 4CIESZYNM 46+7M 13Fabryka Armatur JAFAR S.A.21044:48:15.018d 00:15:0022 104,00-33434375,77
17KOWALSKA Justyna 209IMIELINK 16-454K 4Załoga Filipka18020:30:00.012d 01:04:0020 802,00-3473668,80
18SOŁTYSIK Daniel 14DĄBROWA GÓRNICZAM 16-457M 14POH WOD BUD21029:03:02.017d 00:32:4919 717,00-35821334,76
19NOCULAK Adam 23KUŹNIKIM 16-458M 15Wodociągi Ostrzeszowskie21029:09:13.014d 04:55:0317 648,00-37890376,11
20BONIEWSKA Laura 81SZCZECINK 16-455K 5EMET-IMPEX SA21056:20:08.016d 02:00:0017 151,00-38387275,17
21CAŁUJEK Piotr 70LESZNOM 16-459M 16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie21028:27:00.018d 11:06:0916 897,00-38641424,84
22ARNDT Teresa 230NIDDERAUK 16-456K 6Załoga Filipka15006:45:50.010d 00:08:1515 684,00-39854345,97
23FURMAN Paweł 108KATOWICEM 16-4510M 17Katowickie Wodociągi S.A19026:33:39.010d 05:22:0015 586,00-39952214,11
24MEDEJSZO Mariusz 5NOWA SÓLM 46+8M 18MZGK Sp. z o.o. Nowa Sól21023:24:57.018d 14:58:1115 333,00-40205274,64
25JANUSZ Anna 106GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-457K 7WODBUD20038:39:40.06d 23:55:2615 288,00-40250691,08
26ŻYREK Adam 86JASŁOM 46+9M 19Fabryka Armatur JAFAR S.A.21027:24:24.013d 04:24:3713 989,00-41549204,51
27MUSIOL Edyta 129DARMSTADTK 16-458K 8Załoga Filipka21024:59:26.016d 01:16:0013 899,00-41639275,79
28KUBIAK Przemysław 211STRZEGOMM 16-4511M 20Załoga Filipka17028:41:38.011d 01:01:3613 542,00-41996136,06
29SOWIŃSKI Mariusz 62ŁASKM 16-4512M 21Active Run Łask20020:41:30.017d 17:36:2613 331,00-42207357,17
30SOBIESKI Erwin 235NEUSTADT AN DER WEINSTRASSEM 46+10M 22Załoga Filipka16031:24:42.010d 09:26:0313 073,00-42465340,87
31MADALIŃSKA Anna 20SKOŁYSZYNK 16-459K 9Fabryka Armatur JAFAR S.A.21028:57:06.012d 00:30:3913 062,70-42475.3274,92
32WIERDAK Bożena 37JASŁOK 16-4510K 10Tour de Jafar21054:42:17.016d 02:09:1712 952,00-42586194,83
33DOBROSIELSKA Katarzyna 40JELENIA GÓRAK 16-4511K 11Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji"WODNIK" Sp. z o. o. w Jeleniej Górze21030:58:50.017d 01:16:3212 947,00-42591237,28
34DRABER Piotr 54POZNAŃM 16-4513M 23Biegacze Celebryci21029:00:01.019d 04:20:3312 787,00-42751240,09
35KABUS Adam 105GOSTYŃM 16-4514M 24Załoga Filipka21031:48:41.018d 23:43:5612 447,00-43091128,56
36TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 82KATOWICEK 16-4512K 12Katowickie Wodociągi S.A19036:35:46.017d 10:27:5112 323,00-43215328,70
37FRANCUZ Konrad 90MOGILANYM 46+11M 25Vege Runners20015:58:24.014d 10:46:3012 318,00-43220176,99
38ROSA Barbara 127TYCHYK 16-4513K 13Załoga Filipka21026:12:48.016d 00:34:3111 725,00-43813460,53
39RUDZKA Karolina 64SZCZECINK 16-4514K 14EMET-IMPEX SA21023:29:05.06d 01:53:0011 470,00-44068301,12
40KOZŁOWSKI Paweł 113RUDA ŚLĄSKAM 16-4515M 26Katowickie Wodociągi S.A21012:35:11.016d 00:42:0411 150,00-44388119,06
41STERA Michał 98SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 16-4516M 27Katowickie Wodociągi S.A21015:42:29.018d 16:48:3611 066,00-44472283,43
42KARCZMARCZYK Marcin 99KATOWICEM 46+12M 28Katowickie Wodociągi S.A21020:01:12.014d 02:54:4710 253,00-45285180,87
43BUCZYŃSKI Radosław 51GLIWICEM 16-4517M 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.21013:08:20.09d 01:24:5710 085,00-45453110,62
44HIRSEKORN Adam 168TYCHYM 46+13M 30Załoga Filipka19031:17:41.015d 02:00:0510 022,00-45516292,01
45KUCZOK Mirosław 13WODZISŁAW ŚLĄSKIM 46+14M 31PWiK Wodzisław Śląski20009:41:36.07d 12:46:519 877,00-45661189,19
46SŁOWIK Andrzej 120KATOWICEM 16-4518M 32Katowickie Wodociągi S.A21016:05:21.015d 00:34:059 863,00-45675361,27
47SOCHA Jacek 149JASŁOM 16-4519M 33biegam bo lubię20009:09:30.014d 01:29:499 593,00-4594590,93
48CEBULA Gerard 7ZIMNICE WIELKIEM 46+15M 34ZGKiM sp. z o.o. Proszków20017:53:21.018d 11:30:229 553,00-45985100,49
49SZOSTEK Idalia 138BIERUŃK 16-4515K 15Załoga Filipka17025:25:12.012d 00:31:039 543,00-45995122,67
50SZCZĘŚNIAK Przemek 195GŁUCHOŁAZYM 16-4520M 35Wodociągi Głuchołazy19030:58:43.012d 04:59:459 535,00-46003149,76
51SZAFARZ Adam 26SKOŁYSZYNM 16-4521M 36Tour de Jafar21009:21:43.016d 03:11:249 418,00-46120188,79
52ŁAPETA Paweł 16BABYM 16-4522M 37PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ18027:59:00.012d 01:16:009 357,00-4618177,50
53TUREK-KIDAWA Kamila 185BĘDZINK 16-4516K 16Katowickie Wodociągi S.A19037:19:58.014d 06:33:599 021,00-46517297,23
54DŁUSKI Mirosław 221JASŁOM 16-4523M 38Tour de Jafar16011:33:36.010d 10:03:558 892,00-46646236,87
55WĄSIK Małgorzata 94KOLBUSZOWAK 16-4517K 17Esanitki21016:01:32.014d 01:09:028 849,00-46689198,91
56KISIECKI Damian 218TYCHYM 16-4524M 39Katowickie Wodociągi S.A15012:33:48.09d 01:11:408 504,00-47034198,27
57DRABEK Wojciech 146KATOWICEM 16-4525M 40Katowickie Wodociągi S.A13017:03:40.08d 17:12:418 356,00-47182341,20
58KAMIŃSKA Beata 36JASŁOK 16-4518K 18Tour de Jafar21032:09:53.016d 03:55:558 209,00-47329190,85
59GARBOCZ Monika 122PSZCZYNAK 16-4519K 19Załoga Filipka21010:37:15.015d 00:58:398 055,00-47483301,00
60JANIK Tomasz 93OSOBNICAM 16-4526M 41Tour de Jafar21014:17:53.013d 12:23:248 038,00-4750059,68
61GAWLAK Joanna 236KATOWICEK 16-4520K 20Załoga Filipka15011:17:30.011d 04:07:597 947,00-47591104,15
62GEMZA Anna 52CHORZÓWK 16-4521K 21Hanysy ze Śląska20028:11:11.014d 16:44:027 903,00-47635111,98
63KATOLICKI Bartosz 2TORUŃM 16-4527M 42Warsztat Office19005:56:18.011d 01:57:507 748,00-4779087,41
64PIOTROWSKA Anna 101KATOWICEK 16-4522K 22Katowickie Wodociągi S.A19020:17:45.010d 15:48:007 695,00-47843132,96
65ŻOGAŁA Jan 115KATOWICEM 16-4528M 43Katowickie Wodociągi S.A21010:52:59.015d 01:21:297 506,00-48032120,50
66TYCZYŃSKA Małgorzata 188POGWIZDÓWK 46+1K 23Załoga Filipka19029:53:13.016d 20:56:377 403,00-48135212,38
67MARCZAK Sebastian 174WOLAM 16-4529M 44Załoga Filipka18011:59:29.016d 06:09:227 269,00-48269160,81
68FRANIA Tomasz 110SIEMIANOWICE ŚLASKIEM 46+16M 45Katowickie Wodociągi S.A21016:42:19.016d 01:07:307 138,00-48400204,09
69SZYRNER Aneta 227MAINTALK 16-4523K 24Załoga Filipka16021:45:01.012d 01:49:397 116,00-48422189,95
70GALOCH Marcin 128MAINTALM 16-4530M 46Załoga Filipka21011:30:09.011d 22:10:036 856,00-48682124,07
71NAPORA Arkadiusz 189FLÖRSHEIMM-OPEN 1M 47Załoga Filipka19012:03:43.010d 01:03:416 821,00-48717122,08
72JURKA Sebastian 177TYCHYM 46+17M 48Załoga Filipka20009:43:55.015d 15:42:436 398,00-49140151,05
73CEBEŃKO Maria 30GRYFINOK 46+2K 25KB HERMES GRYFINO21016:12:30.016d 00:59:526 380,00-49158100,30
74KOMRAUS Klaudia 158WISŁA WIELKAK 16-4524K 26Załoga Filipka20032:44:43.011d 02:58:086 246,00-4929285,09
75MUCHA Krzysztof 130MSZANAM 46+18M 49MK Team20012:50:53.015d 00:38:296 173,00-49365158,39
76NIERADZIK Marek 180GOSTYŃM 16-4531M 50Załoga Filipka19008:59:30.016d 12:48:406 082,00-4945694,11
77PIOTROWSKI Adrian 247KATOWICEM 16-4532M 51Katowickie Wodociągi S.A15020:10:42.010d 01:19:005 972,00-49566527,73
78KORDON Anna 224ŁAZISKA GÓRNEK 16-4525K 27Załoga Filipka15024:15:44.011d 01:43:505 934,00-4960478,76
79KŁYK Daria 107BOJSZOWYK 16-4526K 28Załoga Filipka21008:50:33.08d 01:25:465 306,00-5023269,90
80WIDERA Bartosz 192JANKOWICEM 16-4533M 52Załoga Filipka18009:56:22.02d 06:06:535 299,00-50239181,60
81PETER Marcin 119KATOWICEM 46+19M 53Katowickie Wodociągi S.A18011:41:30.01d 02:05:555 295,00-5024380,47
82MICHALAK Marta 190KATOWICEK 16-4527K 29Sosnowieckie Wodociągi S.A.19023:14:02.011d 02:30:055 253,00-50285123,94
83LEWANDOWSKI Adam 27PABIANICEM 16-4534M 54ECO-FLOW20005:46:15.016d 15:36:554 809,00-5072956,60
84DRABER Marta 55POZNAŃK 16-4528K 30Biegacze Celebryci21009:54:59.019d 00:06:444 640,00-5089888,60
85PRUSZANOW Marcin 29GRYFINOM 16-4535M 55KB HERMES GRYFINO20005:18:35.09d 15:52:074 394,00-5114451,45
86MALECKA-LEŃ Patrycja 21RZESZÓWK 16-4529K 31Santander Bank Polska SA18009:27:21.08d 00:58:074 277,00-5126189,53
87GATTI Marco 63ITALYM 46+20M 56Italy21004:49:39.07d 13:50:084 265,00-5127349,47
88DRABIEC Dobromir 116TYCHYM 16-4536M 57Załoga Filipka18006:50:35.014d 04:01:584 249,00-5128937,39
89MICHALCZYK Magda 9MYSZKÓWK 16-4530K 32ZwiK21011:35:37.018d 02:51:374 249,00-51289182,85
90BRONICKA Małgorzata 69GRYFINOK 46+3K 33KB HERMES GRYFINO21011:32:20.016d 01:02:024 235,00-51303102,67
91BANASZ Rafał 160MIĘDZYRZECZEM 16-4537M 58Załoga Filipka19010:38:18.010d 03:32:054 218,00-51320115,32
92DASZKIEWICZ Małgorzata 175PŁOCKK 16-4531K 34Załoga Filipka19006:38:09.010d 00:55:034 037,00-5150169,86
93GALOCH Anna 246MAINTALK 16-4532K 35Załoga Filipka12013:10:03.08d 00:43:183 891,00-5164740,38
94KOVALIUK Eduard 84POZNAŃM 16-4538M 59Biegacze Celebryci21008:05:12.08d 01:37:573 877,00-5166193,66
95WRÓBEL Sylwia 182CZECHOWICE -DZIEDZICEK 16-4533K 36Załoga Filipka20008:26:49.011d 00:13:263 850,00-5168875,53
96BARGIEŁ Piotr 186CZECHOWICE-DZIEDZICEM 16-4539M 60Załoga Filipka20012:20:47.03d 01:03:323 807,00-5173147,26
97SMOLIŃSKI Kamil 176PŁOCKM 16-4540M 61Załoga Filipka17003:30:33.00d 03:30:333 761,00-5177737,11
98MAKSYM Michał 179PIASEKM 16-4541M 62Załoga Filipka20006:42:24.016d 05:50:403 715,00-5182370,56
99MYCH Bartosz 219TYCHYM 16-4542M 63Załoga Filipka16005:58:27.07d 03:17:483 598,00-5194055,50
100SIENKIEWICZ Piotr 89BIAŁYSTOKM 46+21M 64Wamar19005:52:01.09d 01:25:333 552,00-5198644,83
101GALOCH Józef 166JEDLINAM 16-4543M 65Załoga Filipka20011:27:26.04d 01:39:593 485,00-52053155,19
102GRZYMAŁA Jacek 28OSTROŁĘKAM 16-4544M 66OPWiK Ostrołęka21006:03:16.014d 00:31:183 482,00-5205654,87
103KARLIK Daria 266KOBIÓRK 16-4534K 37Załoga Filipka11020:49:44.03d 16:00:003 399,00-5213943,07
104ROKICKA Malgorzata 142FLÖRSHEIMK 16-4535K 38Załoga Filipka20011:51:38.011d 01:18:583 248,00-5229091,68
105BURGHARDT Renata 32GRYFINOK 46+4K 39KB HERMES GRYFINO21008:00:58.09d 01:01:243 241,00-5229773,01
106SUKIENNIK Aleksandra 264BIERUŃK 16-4536K 40Załoga Filipka12008:47:17.010d 00:19:473 166,00-5237251,07
107BANASZ Joanna 154MIĘDZYRZECZEK 16-4537K 41Załoga Filipka19009:43:31.013d 01:46:373 152,00-52386113,04
108KALISZ Radosław 117SZCZECINM 46+22M 67MPGK Stargard21004:13:24.015d 00:58:413 091,00-5244733,60
109KOWNACKA Justyna 83BRODNICAK 16-4538K 42MPWiK Brodnica21007:35:28.03d 13:29:463 084,00-5245496,97
110PIEKORZ Klaudia 167BOJSZOWYK 16-4539K 43Załoga Filipka20007:45:21.014d 00:55:063 007,50-52530.5146,53
111PIECH Michał 155STUDZIENICEM 16-4545M 68Załoga Filipka16005:18:15.02d 09:04:362 953,00-5258585,87
112MAZUREK Patryk 102KATOWICEM 16-4546M 69Katowickie Wodociągi S.A21009:00:26.08d 14:44:132 569,00-52969194,60
113HAWRYLUK Jerzy 85SŁUPCAM 46+23M 70MZWiK Słupca21008:41:40.012d 00:37:352 559,00-52979148,92
114ROMAN Tomasz 161ŁOBODNOM 16-4547M 71PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ20021:20:00.014d 00:57:002 558,00-5298043,27
115GAWLAK Marta 201EDINBURGHK 16-4540K 44Załoga Filipka16005:39:02.07d 01:33:462 536,00-5300239,47
116KATOLICKA Magda 220TORUŃK 16-4541K 45Warsztat Office14005:00:04.00d 05:00:042 518,00-5302084,45
117WET Adam 238TYCHYM 46+24M 72Załoga Filipka15005:25:25.010d 01:23:412 484,00-5305495,94
118SKRZYSZOWSKA Kinga 232WISŁA MAŁAK 16-4542K 46Załoga Filipka16006:00:57.010d 00:59:442 446,00-5309251,36
119KONIECZNA Małgorzata 256KONSTANCIN-JEZIORNAK 16-4543K 47Załoga Filipka13006:56:56.07d 01:41:302 279,00-5325975,79
120SETLAK Michał 15POZNAŃM 46+25M 73Fabryka Armatur JAFAR S.A.21004:54:25.016d 01:10:092 211,40-53326.667,89
121SĘK Piotr 151WARSZAWAM 16-4548M 74Fabryka Armatur JAFAR S.A.19003:35:06.01d 03:08:492 088,00-5345056,07
122KOZLOWSKA Agnieszka 253ROLLING MEADOWSK 16-4544K 48Załoga Filipka14006:19:04.012d 04:01:242 087,00-5345144,66
123ŚLIWKA Karolina 131PIASEKK 16-4545K 49Załoga Filipka20005:12:52.016d 05:50:502 086,00-5345255,18
124KASPROWICZ Michał 43POZNAŃM 46+26M 75Biegacze Celebryci21004:29:21.05d 00:04:591 981,00-5355766,22
125NOWACKA Danuta 270GROSS UMSTANDTK 16-4546K 50Załoga Filipka9004:17:27.03d 01:39:381 853,00-5368562,04
126SZYMAŃCZYK Magdalena 109TYCHYK 16-4547K 51Załoga Filipka21003:36:19.05d 00:49:161 832,00-5370630,17
127TUREK Krzysztof 150JASŁOM 16-4549M 76Zabiegani Przysieki19002:11:34.07d 00:46:391 754,00-5378426,45
128JUCHA Kasia 191PSZCZYNAK 46+5K 52Załoga Filipka19007:34:24.01d 03:40:221 744,00-53794101,03
129OWCZAREK Monika 145WARSZOWICEK 16-4548K 53Załoga Filipka20007:00:06.010d 01:51:561 736,00-5380221,98
130DUL Magdalena 31NOWE CZARNOWOK 16-4549K 54KB HERMES GRYFINO20003:28:04.07d 00:24:491 733,00-5380541,20
131BARAŃSKI Szymon 252ZAWIDZM 16-4550M 77Załoga Filipka14004:09:33.00d 04:09:331 700,00-53838100,00
132NIEDŹWIEDZCY Artur Ania 133LUBINM 16-4551M 78Załoga Filipka21003:17:29.00d 03:17:291 680,00-5385823,36
133ŁAZAROWICZ Emilia 78STARGARDK 16-4550K 55Nolato Stargard19002:21:03.00d 02:21:031 673,00-5386537,07
134BRODECKI Krzysztof 255WARSZAWAM 16-4552M 79Załoga Filipka12002:52:39.05d 00:30:021 620,00-5391825,05
135DUDEK Asia 3CHORZÓWK 16-4551K 56Hanysy ze Śląska20011:32:26.013d 01:50:101 532,00-5400632,83
136LUBSKA Wioleta 203PSZCZYNAK 16-4552K 57Załoga Filipka14006:51:54.07d 01:53:191 526,00-5401280,42
137SZYMAŃCZYK Dariusz 157TYCHYM 16-4553M 80Załoga Filipka19001:56:40.02d 01:20:081 366,00-5417234,07
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
138KURZAK Michał 169KOBIÓRM 16-4554M 81Załoga Filipka17001:40:00.00d 01:40:001 352,00-5418616,22
139SMYRDEK Anna 111ZARZECZEK 16-4553K 58Team Panienka z okienka17006:59:31.010d 00:51:531 320,00-5421865,48
140NIEDZIELSKA Ewelina 148MANCHESTERK 16-4554K 59Załoga Filipka21115:59:00.04d 23:59:001 315,00-5422343,82
141MIZIOŁYK Renata 12OSOBNICAK 16-4555K 60Tour de Jafar17004:29:56.07d 03:01:021 265,00-5427351,17
142GAWLAK Katarzyna 229GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4556K 61Załoga Filipka16001:51:52.06d 05:45:571 248,00-5429022,33
143KAMIŃSKI Dawid 97KATOWICEM 16-4555M 82Katowickie Wodociągi S.A21001:29:52.02d 00:27:371 141,00-543977,30
144ŁODZIAREK Marta 121PŁOCKK 16-4557K 62Załoga Filipka21005:26:00.00d 02:43:001 026,00-5451214,00
145SZCZĘŚNIAK Przemek 196GŁUCHOŁAZYM 16-4556M 83Wodociągi Głuchołazy17002:53:04.00d 02:53:041 019,00-5451922,06
146SIERACKI Adam 216STUDZIENICEM 16-4557M 84Załoga Filipka17006:00:00.00d 06:00:00992,00-5454620,00
147CHOLEWA Adam 141PIASEKM 16-4558M 85Załoga Filipka21032:45:30.02d 08:30:00939,00-5459926,38
148SUKIENNIK Wojciech 269BIERUŃM 16-4559M 86Załoga Filipka7000:52:46.00d 00:52:46921,00-546176,54
149WŁODARCZYK Karolina 104BRZESZCZEK 16-4558K 63Załoga Filipka16002:25:10.00d 02:25:10901,00-5463750,27
150SZAFARZ Kinga 42JEDLICZEK 16-4559K 64Tour de Jafar21003:13:19.016d 01:15:48893,00-546459,59
151PINDYK Sylwia 223RODGAUK 16-4560K 65Załoga Filipka16001:22:29.010d 00:16:19867,00-5467112,37
152DUDA Kamil 25JASŁOM 16-4560M 87Tour de Jafar15002:51:56.04d 03:06:13850,00-5468824,15
153CHĘCIŃSKA Monika 50SOSNOWIECK 16-4561K 66Sosnowieckie Wodociągi16003:43:36.00d 03:43:36845,00-5469336,04
154MACHERSKI Janusz 251KATOWICEM 46+27M 88Katowickie Wodociągi S.A14001:39:35.02d 00:53:22795,00-5474323,26
155SOLECKI Dawid 194KRAKÓWM 16-4561M 89Vege Runners18001:53:28.00d 01:53:28684,00-5485422,53
156KIEŁCZEWSKA Paulina 257OSTRÓW WLKP.K 16-4562K 67Załoga Filipka13004:11:57.02d 00:26:36632,00-5490610,24
157KUREK Łukasz 159RYBNIKM 16-4562M 90Załoga Filipka19002:14:18.00d 02:14:18620,00-5491820,03
158KOMOROWSKA Beata 44POZNAŃK 46+6K 68Biegacze Celebryci21002:05:16.011d 00:30:46596,00-549429,85
159BIAŁEK Anna 103TYCHYK 16-4563K 69Załoga Filipka19001:08:33.00d 01:08:33556,00-549828,88
160PINDYK Pawel 282RODGAUM 16-4563M 91Załoga Filipka5001:49:20.00d 01:49:20499,00-5503911,09
161DUBIEL Przemyslaw 250JASŁOM 16-4564M 92Tour de Jafar13000:39:00.00d 00:39:00486,00-550526,25
162SOLECKA Marta 198KRAKÓWK 16-4564K 70Vege Runners18002:47:16.02d 03:37:07476,00-5506218,16
163DZIUBDZIELA Jolanta 49DĄBROWA GÓRNICZAK 46+7K 71Sosnowieckie Wodociągi S.A.13004:36:33.04d 02:06:35445,00-5509319,19
164MITAS Ewa 47KATOWICEK 16-4565K 72Hanysy ze Śląska8001:20:00.00d 01:20:00429,00-551096,60
165DUDZIK Emilia 213KĄPINOK 16-4566K 73Załoga Filipka16002:04:56.00d 01:14:21385,00-551536,28
166SZULC-RUMIŃSKA Karolina 260GOLUB-DOBRZYŃK 16-4567K 74Załoga Filipka11001:29:51.00d 01:29:51358,00-5518019,64
167ORDOWSKI Roman 38CZĘSTOCHOWAM 46+28M 93PWiK Okregu Częstochowskiego Wydział PZ13007:00:00.00d 07:00:00342,00-5519610,13
168CHUDZIK Mateusz 281GOSZCZANÓWM 16-4565M 94Załoga Filipka5002:47:00.00d 02:47:00305,00-552338,57
169JUSZCZYK Justyna 217FRANKFURT AM MAINK 16-4568K 75ZAŁOGA FILIPKA9001:04:00.00d 01:04:00243,00-552955,40
170ADAMSKA Magdalena 162NĘDZAK 16-4569K 76Załoga Filipka20001:05:56.02d 00:34:44232,60-55305.44,04
171MUCHA Agnieszka 136MSZANAK 16-4570K 77MK Team21000:40:56.00d 00:40:56219,00-553193,90
172SYNOCZEK Elżbieta 228PIASEKK 16-4571K 78Załoga Filipka16011:14:05.01d 10:09:05215,00-553236,64
173WYWROT Magda 261GLEBOWICEK 16-4572K 79Załoga Filipka13000:52:00.00d 00:52:00214,00-553243,00
174ŻMIJ Mikołaj 125GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM 16-4566M 95Załoga Filipka21000:25:34.00d 00:25:34143,00-553954,35
175CHUDZIK Angelika 279GOSZCZANÓWK 16-4573K 80Załoga Filipka5001:40:00.00d 01:40:00136,00-554024,46
176KOZIOŁ Katarzyna 184TYCHYK 16-4574K 81Załoga Filipka14000:11:58.00d 00:11:5847,00-554910,71
177CZARNUCH Natalia 135GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJK 16-4575K 82Załoga Filipka20008:00:00.00d 08:00:001,85-55536.1530,30
178KOWALSKI Tomasz 259BYDGOSZCZM 16-4567M 96Active Run Łask13000:13:57.00d 00:13:570,00-555381,02
179SZYMCZAK Michał 245TYCHYM 16-4568M 97Załoga Filipka7009:44:16.00d 11:37:360,00-5553818,96
Znaleziono 179 wynik(ów)