ZIMOWE ROZTOCZE 30KM
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 28 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 55
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuKawęczynek
14km
   
1WRÓBLEWSKI Robert 2LUBLINSenior Mężczyzn00:00:0001:06:34
2TAJCHMAN Jarosław 3025STAJNIA BALONARZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:24
3OBSZYNSKI Marcin 31FIZJO&GYMBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0001:12:19
4CICHORZ Jacek 1BIEGAJĄCY ŚWIDNIKBYSTRZEJOWICE DRUGIESenior Mężczyzn00:00:0001:12:47
5JABŁOŃSKI Maciej 9ZAMOŚĆSenior Mężczyzn00:00:0001:20:31
6KOSTRUBIEC Tomasz 3006SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:56
7WNUCZEK Łukasz 3028SWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0001:21:05
8DEC Piotr 30:)LUBYCZA KRÓLEWSKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:22:49
9MATUSZEWSKI Arkadiusz 27ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:22:52
10PÓŹNIAK Mateusz 44TARTAK DŁUGIMaster Mężczyzn00:00:0001:24:12
11PÓŹNIAK Sebastian 2087JÓZEFÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:24:27
12SMYKA Michał 3022CIECIERZYNSenior Mężczyzn00:00:0001:25:13
13RYMARZ Robert 5BYCHAWA RUNNER'SBYCHAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:25:17
14P-CHA Jarecki 33ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0001:25:23
15TYMICKI Zbigniew 3027WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:34
16PĄCZKA Przemysław 49BRZÓZKA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0001:25:39
17RZEMIŃSKI Jacek 3019STRÓŻEWeteran Mężczyzn00:00:0001:26:31
18KOWALSKI Łukasz 3BYCHAWA RUNNER'SOSMOLICE PIERWSZEMaster Mężczyzn00:00:0001:26:38
19MĄCZKA Anna 3012RZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0001:26:48
20PAWEŁ Bednarz 3016ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:26:54
21NADOLSKI Michał 3013SITNOMaster Mężczyzn00:00:0001:27:03
22KSENIAK Tomasz 3010ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0001:27:14
23KOWALSKI Krzysztof 3007HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:28:14
24TARNOWSKA Ewa 6LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINSenior Kobiet00:00:0001:29:36
25ALTBAUM-BŁAZIK Marta 32FIZJO&GYMBIŁGORAJSenior Kobiet00:00:0001:30:38
Niesklasyfikowani
BŁAZIK Mateusz 47BIŁGORAJSenior MężczyznDNF01:30:55 DNF
27RUDNIK Jarosław 3018ZABIEGANY WOŁOMINPASEKWeteran Mężczyzn00:00:0001:32:36
28ZAKROCZYMSKI Michal 8WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:33:03
29LITWINEK Marek 3011WKURW_TEAMLUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:33:15
30DUDA Natalia 3002OSP NIEMCENIEMCESenior Kobiet00:00:0001:34:28
31SASIN Andrzej 3020ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Mężczyzn00:00:0001:34:47
32WRÓBEL Krzysztof 3030BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:00:0001:36:27
33SZABATOWSKI Bartłomiej 3023BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0001:36:33
34JASIŃSKA Anna 3005BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMaster Kobiet00:00:0001:36:45
35WODYŃSKA Dagmara 3031EQUIDO TEAMNOWY SĄCZWeteran Kobiet00:00:0001:37:26
36WODYŃSKI Jacek 3032NOWY SĄCZWeteran Mężczyzn00:00:0001:37:31
37SZCZYPKOWSKI Krzysztof 3024ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0001:37:35
38OCHNIK Przemysław 3015ADAMÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:40:36
39OCHNIK Barbara 3014ADAMÓWMaster Kobiet00:00:0001:40:42
40TOKARZ Robert 3026TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:41:00
41ZATORSKI Andrzej 43STARACHOWICEDinozaur Mężczyzn00:00:0001:41:15
42KRACZKOWSKI Krzysztof 30088 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:41:20
43PUDŁOWSKI Adam 3017CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:41:31
44ANDRZEJEWSKI Marcin 10ZAMOSCMaster Mężczyzn00:00:0001:45:33
45SZYSZKOWSKI Włodzimierz 7DUKE NULEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:46:25
46KURZAWSKI Marek 28SPEEDCHRZASZCZSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:46:48
47ŁUCZAK-POKÓJ Barbara 48SARZYNASenior Kobiet00:00:0001:51:34
48ŁASKAWSKA Justyna 2059WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0002:05:15
49WÓJTOWICZ Paweł 3029LUBLINLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0002:05:31
50JAREMEK Wojciech 3004ZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0002:06:48
51BRYKSA Iwona 3001OPOLEWeteran Kobiet00:00:0002:07:01
52SZCZEPOCKI Andrzej 2105NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Mężczyzn00:00:0002:11:42
53JUSZCZYK Małgorzata 2034NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran Kobiet00:00:0002:12:03
54KONOPKA Sylwia 3003Weteran Kobiet00:00:00
55SMOLUCH Ryszard 3021ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:00
Znaleziono 55 wynik(ów)