ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18+ km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDrużynaPętla
3km
   
1BOROWSKI Kamil 5004CHEŁM BIEGASenior Mężczyzn00:13:54
2POPIS Tomasz 5042SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICAWeteran Mężczyzn00:14:07
3MAZUREK Dariusz 5033RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMaster Mężczyzn00:14:47
4KORECKI Andrzej 5024ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄWeteran Mężczyzn00:15:25
5CHOŁOTA Marek 5005BIEGOWY ŚWIATMaster Mężczyzn00:15:36
6FELTOWICZ Jacek 5075Senior Mężczyzn00:15:46
7SZPINDA Sebastian 42Master Mężczyzn00:16:14
8KNYCHAS Darek 5022PZU SPORT TEAMWeteran Mężczyzn00:16:15
9KROSMAN Szymon 5028KLUB BIEGACZA T2/4Senior Mężczyzn00:16:33
10BENDER Sebastian 5002Master Mężczyzn00:16:46
11WRÓBEL Tomasz 5062ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Mężczyzn5067 + 506200:16:54
12KOWALSKI Daniel 5027BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:16:58
13JAMRÓZ Łukasz 5069Master Mężczyzn00:16:59
14MAJEK Krzysztof 5031AUGUSTEAMWeteran Mężczyzn00:17:00
15DZIUBECKI Maciej 5012Master Mężczyzn00:17:02
16STOLARSKI Maciej 5049Master Mężczyzn00:17:02
17SKWARSKI Darek 5047Master Mężczyzn00:17:05
18DRÓŻDŻ Tomasz 5010CZEWARUNTIMMaster Mężczyzn00:17:11
19WŁOCH Sławomir 5057Weteran Mężczyzn00:17:22
20MAŁKOWSKI Bogdan 5032SPARTANIE DZIECIOMWeteran Mężczyzn5055+503200:17:26
21KAPICA Dominik 5020Senior Mężczyzn00:17:29
22CZUPKIEWICZ Michał 5008TRUCHT TEAM OPOLEMaster Mężczyzn00:17:34
23TURKOWSKI Andrzej 5054TEAM BEANSenior Mężczyzn5054+501600:17:39
24GRABOWSKA Aleksandra 5016TEAM BEANSenior Kobiet5054+501600:17:44
25DRAGON Przemysław 5009Master Mężczyzn00:17:46
26KOWALCZYK Grzegorz 5026Weteran Mężczyzn00:18:04
27CZERWIŃSKI Maciej 5007KIBOLSKI KSMaster Mężczyzn00:18:05
28ZABDYR Marcin 5064KS PEGAZWeteran Mężczyzn00:18:19
29WOLENTARSKI Przemysław 5058ZABIEGANY WOŁOMINMaster Mężczyzn5056+505800:18:19
30PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 5041KS PEGAZWeteran Kobiet00:18:20
31CZEMERYS Piotr 5073RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:27
32JUSZCZAK Marcin 5018Weteran Mężczyzn00:18:36
33GAJDA Mateusz 5014SPRUCHNIALI HERKULESISenior Mężczyzn00:18:41
34DZIEDZIAK Marek 5072GORLICKA GRUPA BIEGOWAWeteran Mężczyzn00:18:47
35DUDEK Paweł 5011RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:48
36ZIELIŃSKI Paweł 5068RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:49
37KOBYLARCZYK Sebastian 5023NINE INCH SNAILSMaster Mężczyzn00:18:54
38TRZEŹWIŃSKA Anna 5074Master Kobiet00:18:55
39GMITEREK Tomasz 5015BIŁGORAJ ULTRA TRAILWeteran Mężczyzn00:18:55
Niesklasyfikowani
LIMWILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 5055SPARTANIE DZIECIOMMaster Kobiet5055+503200:19:31
41STAŃCZUK Leszek 5048YULO RUN TEAM SIEDLCEDinozaur Mężczyzn00:19:32
42KMIECIK Arkadiusz 5021Master Mężczyzn00:19:34
43WINDLOCH Emilia 5056ZABIEGANY WOŁOMINMaster Kobiet5056+505800:19:34
LIMOLESIŃSKI Piotr 5037DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWMaster Mężczyzn00:19:36
45KURZYDŁO Bartosz 5029Master Mężczyzn00:19:55
LIMTARNOWSKI Michał 5053Master Mężczyzn00:19:55
47WÓJCIUK Paweł 5061Master Mężczyzn00:19:58
48RATYŃSKI Bartłomiej 5045HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTERMaster Mężczyzn00:20:00
49FRANKOWSKA Dorota 5013Weteran Kobiet00:21:06
LIMKIDOŃ Przemysław 5071WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASenior Mężczyzn00:21:07
51JABŁOŃSKI Michał 5017KINGRUNNER ULTRAWeteran Mężczyzn00:22:07
52JAMRÓZ Ryszard 5070Dinozaur Mężczyzn00:22:11
53PASZKO Stanisław 5039DINOZAUR Z ROZTOCZADinozaur Mężczyzn00:22:11
54NORKOWSKA Aleksandra 5036ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:22:25
55NAKONIECZNY Jacek 5035SII RUNNING TEAMSenior Mężczyzn00:22:33
56ARMATYS Grzegorz 5001ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:35
57KRUPA Janusz 3009ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:38
58ZABURKO Mateusz 5065Master Mężczyzn00:22:38
59KALBARCZYK Beata 5019ORANGE POLSKAWeteran Kobiet00:22:39
60WYSOKIŃSKI Jerzy 5063ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:23:15
61JANIK Tomasz 29Master Mężczyzn00:23:19
62ZACHARZYŃSKA Katarzyna 5066ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:23:20
63RUTKOWSKA Małgorzata 5046Weteran Kobiet5040+504600:23:41
64PODKÓWKA Zbigniew 5040PODGÓRZ TORUŃDinozaur Mężczyzn5040+504600:24:37
65ZGODA Katarzyna 5067ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Kobiet5067 + 506200:24:38
66WÓJCIK Łukasz 5059CYTRYNOWE CURRY???Master Mężczyzn00:25:02
Znaleziono 66 wynik(ów)