ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18+ km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaDrużynaPętla
3km
Pętla
14km
    
1BOROWSKI Kamil 5004CHEŁM BIEGASenior Mężczyzn00:13:5401:14:00
2POPIS Tomasz 5042SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICAWeteran Mężczyzn00:14:0701:21:36
3FELTOWICZ Jacek 5075Senior Mężczyzn00:15:4601:27:47
4KORECKI Andrzej 5024ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄWeteran Mężczyzn00:15:2501:28:47
5MAZUREK Dariusz 5033RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYMaster Mężczyzn00:14:4701:28:55
6SZPINDA Sebastian 42Master Mężczyzn00:16:1401:30:18
7BENDER Sebastian 5002Master Mężczyzn00:16:4601:30:27
8WRÓBEL Tomasz 5062ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Mężczyzn5067 + 506200:16:5401:30:56
9JAMRÓZ Łukasz 5069Master Mężczyzn00:16:5901:30:57
10KROSMAN Szymon 5028KLUB BIEGACZA T2/4Senior Mężczyzn00:16:3301:31:38
11CHOŁOTA Marek 5005BIEGOWY ŚWIATMaster Mężczyzn00:15:3601:31:44
12GAJDA Mateusz 5014SPRUCHNIALI HERKULESISenior Mężczyzn00:18:4101:31:53
13SKWARSKI Darek 5047Master Mężczyzn00:17:0501:32:05
14CZUPKIEWICZ Michał 5008TRUCHT TEAM OPOLEMaster Mężczyzn00:17:3401:32:11
15MAJEK Krzysztof 5031AUGUSTEAMWeteran Mężczyzn00:17:0001:32:16
16KOWALSKI Daniel 5027BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMaster Mężczyzn00:16:5801:32:21
17KNYCHAS Darek 5022PZU SPORT TEAMWeteran Mężczyzn00:16:1501:33:10
18KMIECIK Arkadiusz 5021Master Mężczyzn00:19:3401:36:31
19TURKOWSKI Andrzej 5054TEAM BEANSenior Mężczyzn5054+501600:17:3901:37:15
20DRÓŻDŻ Tomasz 5010CZEWARUNTIMMaster Mężczyzn00:17:1101:37:19
21RATYŃSKI Bartłomiej 5045HAPPY RUNNERS / TEAM FIGHTERMaster Mężczyzn00:20:0001:39:38
22WŁOCH Sławomir 5057Weteran Mężczyzn00:17:2201:39:50
23JUSZCZAK Marcin 5018Weteran Mężczyzn00:18:3601:40:00
24GRABOWSKA Aleksandra 5016TEAM BEANSenior Kobiet5054+501600:17:4401:40:18
25DZIUBECKI Maciej 5012Master Mężczyzn00:17:0201:40:54
26STOLARSKI Maciej 5049Master Mężczyzn00:17:0201:40:55
27DRAGON Przemysław 5009Master Mężczyzn00:17:4601:41:10
28CZEMERYS Piotr 5073RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:2701:41:13
29GMITEREK Tomasz 5015BIŁGORAJ ULTRA TRAILWeteran Mężczyzn00:18:5501:41:17
30KAPICA Dominik 5020Senior Mężczyzn00:17:2901:42:38
31MAŁKOWSKI Bogdan 5032SPARTANIE DZIECIOMWeteran Mężczyzn5055+503200:17:2601:44:09
32KOWALCZYK Grzegorz 5026Weteran Mężczyzn00:18:0401:46:10
33TRZEŹWIŃSKA Anna 5074Master Kobiet00:18:5501:46:14
34PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 5041KS PEGAZWeteran Kobiet00:18:2001:46:49
35ZABDYR Marcin 5064KS PEGAZWeteran Mężczyzn00:18:1901:46:50
36CZERWIŃSKI Maciej 5007KIBOLSKI KSMaster Mężczyzn00:18:0501:48:06
37ZIELIŃSKI Paweł 5068RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4901:48:58
38JABŁOŃSKI Michał 5017KINGRUNNER ULTRAWeteran Mężczyzn00:22:0701:49:00
39DUDEK Paweł 5011RUCH IZBICAMaster Mężczyzn00:18:4801:49:25
40WINDLOCH Emilia 5056ZABIEGANY WOŁOMINMaster Kobiet5056+505800:19:3401:52:45
41WOLENTARSKI Przemysław 5058ZABIEGANY WOŁOMINMaster Mężczyzn5056+505800:18:1901:54:06
42DZIEDZIAK Marek 5072GORLICKA GRUPA BIEGOWAWeteran Mężczyzn00:18:4701:54:27
43PASZKO Stanisław 5039DINOZAUR Z ROZTOCZADinozaur Mężczyzn00:22:1101:56:26
44NORKOWSKA Aleksandra 5036ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:22:2501:57:12
Niesklasyfikowani
LIMWILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 5055SPARTANIE DZIECIOMMaster Kobiet5055+503200:19:3101:57:35
46STAŃCZUK Leszek 5048YULO RUN TEAM SIEDLCEDinozaur Mężczyzn00:19:3201:57:36
LIMOLESIŃSKI Piotr 5037DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWMaster Mężczyzn00:19:3601:58:38
48KURZYDŁO Bartosz 5029Master Mężczyzn00:19:5501:58:55
LIMTARNOWSKI Michał 5053Master Mężczyzn00:19:5501:58:56
50WYSOKIŃSKI Jerzy 5063ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:23:1502:02:37
51NAKONIECZNY Jacek 5035SII RUNNING TEAMSenior Mężczyzn00:22:3302:02:59
52WÓJCIUK Paweł 5061Master Mężczyzn00:19:5802:06:01
53PODKÓWKA Zbigniew 5040PODGÓRZ TORUŃDinozaur Mężczyzn5040+504600:24:3702:09:07
54FRANKOWSKA Dorota 5013Weteran Kobiet00:21:0602:12:12
LIMKIDOŃ Przemysław 5071WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNASenior Mężczyzn00:21:0702:12:14
56KALBARCZYK Beata 5019ORANGE POLSKAWeteran Kobiet00:22:3902:14:57
57JAMRÓZ Ryszard 5070Dinozaur Mężczyzn00:22:1102:14:59
58ARMATYS Grzegorz 5001ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:3502:15:07
59RUTKOWSKA Małgorzata 5046Weteran Kobiet5040+504600:23:4102:16:40
60WÓJCIK Łukasz 5059CYTRYNOWE CURRY???Master Mężczyzn00:25:0202:17:26
61ZABURKO Mateusz 5065Master Mężczyzn00:22:3802:18:44
62ZGODA Katarzyna 5067ZABIEGANY WOŁOMINWeteran Kobiet5067 + 506200:24:3802:22:34
63ZACHARZYŃSKA Katarzyna 5066ORANGE POLSKAMaster Kobiet00:23:2002:22:37
64KRUPA Janusz 3009ORANGE POLSKAWeteran Mężczyzn00:22:3802:22:39
65JANIK Tomasz 29Master Mężczyzn00:23:1902:22:42
66KOBYLARCZYK Sebastian 5023NINE INCH SNAILSMaster Mężczyzn00:18:5403:11:37
Znaleziono 66 wynik(ów)