ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
44,6 km
Zgłoszonych:
476
Wystartowało:
458
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
456
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STOPA Michał 348ulicafinansowa.plM301M 100:00:1502:57:17.3502:57:33.00 3:5815,1
2SOBAS Jacek 332Runnersclub.pl M302M 200:00:0202:21:2303:08:43.0503:08:45.15+00:11:124:1314,2
3PIASECKA Monika 502PoznańPOZNAŃK401K 100:00:0403:12:21.2003:12:25.95+00:14:524:1813,9
4KRAWCZYK Paweł 193CW Reni SportM303M 300:00:0402:28:5903:12:56.6003:13:00.70+00:15:274:1913,9
5CEBERAK Bartosz 48LubartówM201M 400:00:0702:29:2103:16:42.7003:16:50.15+00:19:174:2413,6
6KAZIMIROW Aleksander 449MakiejewkaMAKIEJEWKAM304M 500:00:0202:29:1403:20:14.3003:20:16.65+00:22:434:2913,4
7KOSIN Pawel 453KielceKIELCEM305M 600:00:3903:20:12.1003:20:51.25+00:23:184:2913,4
8MŁODZIKOWSKI Paweł 249KB V-Max AdamówM202M 700:00:0602:30:1803:22:19.8503:22:26.75+00:24:534:3213,2
9ZIMA Paweł 438KKB MOSiR KrosnoM306M 800:00:0202:33:5503:24:36.5503:24:39.40+00:27:064:3513,1
10CZYŻ Grzegorz 64Automatyka Tarnów-GRUPA AZOTYM401M 900:00:0302:35:0503:26:05.6503:26:09.30+00:28:364:3713,0
11MACHLOWSKI Łukasz 479KrakówKRAKÓWM203M 1000:00:0302:36:1003:27:50.0503:27:53.30+00:30:204:3912,9
12KRZYSZTOŃ Marcin 196GMP LASY - KRAŚNIKM307M 1100:00:0702:38:5603:30:34.8003:30:42.05+00:33:094:4312,7
13KOZDROWICKI Robert 187JGB SokółM402M 1200:00:4102:39:3003:34:18.3503:34:59.70+00:37:264:4812,5
14DĄBROWSKA Anna 3K301K 200:01:0003:35:13.2003:36:13.85+00:38:404:4912,4
15POŻAK Grzegorz 298Lubartów M308M 1300:00:2102:45:2903:36:15.1003:36:36.15+00:39:034:5012,4
16DOMISZEWSKI Ignacy 80Ustrzyki DolneM204M 1400:00:0802:38:2103:36:55.4503:37:03.45+00:39:304:5112,3
17KOMISARZ Tomasz 176Rzeszowskie Gazele i GepardyM309M 1500:00:0702:46:5403:37:25.1003:37:32.80+00:39:594:5212,3
18RUSNARCZYK Adam 31614das JarosławM205M 1600:00:2803:39:16.7503:39:44.95+00:42:114:5412,2
19ZIOŁO Jarosław 439SanokM3010M 1700:00:0702:48:4403:40:05.4003:40:12.60+00:42:394:5612,2
20PREJZNAR Marcin 299NadoleM3011M 1800:00:0402:46:5603:40:50.5003:40:54.95+00:43:214:5712,1
21KUBAS Michał 199Biegunka TeamM3012M 1900:00:3803:40:30.1003:41:08.45+00:43:354:5612,1
22RZYWUCKI Wojtek 318Runnersclub.pl M403M 2000:00:0802:48:3003:42:25.4503:42:33.45+00:45:004:5912,0
23GAŁASZKIEWICZ Karol 95Intersport / tri-zone.plM206M 2100:00:0802:48:3603:42:59.0503:43:07.55+00:45:344:5912,0
24KOCZWARA Tomek 172Radomyśl WielkiM3013M 2200:00:4702:45:4803:42:45.4003:43:32.40+00:45:594:5912,0
25NIEZGODA Marcin 259KKB MOSiR KrosnoM207M 2300:00:0202:46:5003:43:55.7003:43:58.00+00:46:255:0111,9
26GARDENER Jacek 503WarszawaWARSZAWAM404M 2400:00:0202:48:4303:44:16.7503:44:19.10+00:46:465:0111,9
27BRZEZIŃSKI Andrzej 43Night Runners PłockM405M 2500:00:0302:50:5703:45:18.5003:45:21.75+00:47:485:0311,9
28MARCIN Ignatowicz 464ZawadaZAWADAM3014M 2600:00:4302:53:0103:45:25.5003:46:08.75+00:48:355:0311,9
29GRABIEC Marcin 112UKS Tiki-Taka KollbuszowaM3015M 2700:00:4102:50:5303:45:26.9003:46:08.85+00:48:355:0311,9
30BACHORSKI Tomasz 18OwsiszczeM406M 2800:00:0202:52:0203:46:18.7003:46:21.55+00:48:485:0411,8
31CEBERAK Maciej 49LubartówM208M 2900:00:0702:52:2503:46:22.9003:46:30.15+00:48:575:0411,8
32GAWLIK Sławek 99KRAKÓWM3016M 3000:00:4602:52:1703:46:49.4503:47:36.05+00:50:035:0511,8
33JASTRZĄB Piotr 141LeskoM407M 3100:00:0402:51:1803:48:09.9003:48:14.80+00:50:415:0611,7
34GÓRKA Marcin 110www.marcingorka.plM209M 3200:00:4902:54:2703:47:52.8503:48:42.60+00:51:095:0611,7
35DYBALSKI Mariusz 84BełchatówM3017M 3300:00:0802:54:3903:50:26.5503:50:35.20+00:53:025:1011,6
36KILIAN Mateusz 165Józefińska Team KrakówM3018M 3400:00:0602:51:2903:50:56.3003:51:02.95+00:53:295:1011,6
37ZAKRZEWSKI Aleksander 428ZgorzelecM408M 3500:00:0902:51:3403:52:33.1003:52:42.50+00:55:095:1211,5
38BARANIAK Radosław 19LubońM409M 3600:01:1102:51:2803:52:03.4003:53:15.30+00:55:425:1211,5
39BASIS Marcin 21M4010M 3700:00:1102:51:5603:53:32.1003:53:43.15+00:56:105:1411,5
40ARSENIUK Anna 484T.S. Opatrunki Toruń/OTK RzeźnikGÓRSKK302K 300:00:0402:58:5203:53:49.8503:53:53.85+00:56:205:1411,4
41VARGA Jozef 488PreszowPRESZOWM4011M 3800:00:1202:55:1303:54:27.8503:54:40.25+00:57:075:1511,4
42ZWIERZCHOWSKI Andrzej 442BIEGUNKA TEAM POLSKAM3019M 3900:00:2602:51:4203:54:32.3003:54:58.95+00:57:255:1511,4
43DESSAUER Wioletta 75LubartówK402K 400:00:1602:58:4103:54:50.4003:55:07.05+00:57:345:1511,4
44PIKUŁA Marcin 485JasloJASLOM3020M 4000:00:4302:56:5103:54:27.1503:55:10.55+00:57:375:1511,4
45CHODAKOWSKI Marceli 53K.B.Geotermia UniejówM3021M 4100:00:1803:01:0803:55:36.5003:55:55.40+00:58:225:1611,4
46SŁUJA Adam 331RaniżówM3022M 4200:00:0902:58:0503:56:25.7503:56:35.55+00:59:025:1811,3
47DOROTA Zbigniew 81RUN RUN OLESZYCE M4012M 4300:00:2202:58:0403:56:15.2503:56:37.45+00:59:045:1711,3
48SUJAK Mirosław 352MKB DreptakM501M 4400:00:0603:00:3103:56:59.7003:57:06.15+00:59:335:1811,3
49STRONKA Dawid 350200YRSM2010M 4500:00:3702:57:1003:56:34.7003:57:11.75+00:59:385:1811,3
50CZEKAJ Maciej 499KielceKIELCEM3023M 4600:00:4502:59:5603:56:56.7503:57:42.35+01:00:095:1811,3
51WOJCIECHOWSKI Wojciech 414M4013M 4700:00:4403:00:0103:57:58.4003:58:42.40+01:01:095:2011,2
52BARTOSZ Marek 20krakówM3024M 4800:00:1503:04:4003:59:27.2503:59:42.90+01:02:095:2211,2
53GRONO Krzysztof 119V-Max AdamówM4014M 4900:00:2303:00:5203:59:38.9504:00:02.35+01:02:295:2211,2
54AKSTINAS Petras 472vilniusVILNIUSM4015M 5000:00:0702:58:2304:00:20.7004:00:27.75+01:02:545:2311,1
55ŚWIDEREK Jacek 459JózefosławJÓZEFOSŁAWM3025M 5100:00:1103:03:2504:00:31.1504:00:42.65+01:03:095:2311,1
56ROGALA Maciej 314SM "ORŁOWIEC"M4016M 5200:00:0403:09:2104:01:01.3004:01:05.30+01:03:325:2411,1
57CZYSZCZOŃ Andrzej 62Sportrun.pl warsztatformy.plM3026M 5300:00:2002:58:5804:01:44.5504:02:04.95+01:04:315:2511,1
58SIKORA Michał 324GliwiceM3027M 5400:00:2003:02:3104:02:14.0504:02:34.25+01:05:015:2511,0
59NAWROCIK Jakub 255PawłowiceM2011M 5500:00:1303:05:4304:02:25.7004:02:39.10+01:05:065:2611,0
60WIECZOREK Marcin 405MosinaM3028M 5600:00:0602:57:5504:02:58.3004:03:04.35+01:05:315:2611,0
61BĄK Adam 8M502M 5700:00:4503:03:3004:02:28.3504:03:14.15+01:05:415:2611,0
62BONDARA Sylwia 504BydgoszczBYDGOSZCZK201K 500:00:0303:03:3004:04:30.0504:04:33.55+01:07:005:2810,9
63CZECHOWICZ Mateusz 60Nowa RudaM2012M 5800:00:0902:57:5404:04:49.1004:04:58.60+01:07:255:2910,9
64DARSKI Rafał 68WiryM4017M 5900:01:1203:04:1304:05:10.8504:06:23.10+01:08:505:2910,9
65TYLEK Rafał 390M4018M 6000:01:0803:03:0104:06:04.3504:07:12.65+01:09:395:3110,9
66MĄCZYŃSKI Mateusz 242TSA SandomierzM3029M 6100:00:2803:11:2504:07:36.0004:08:04.25+01:10:315:3310,8
67TRZCIELIŃSKI Roman 385PSY WarszawaMężczyźni1M 6200:00:4003:09:4904:07:30.8504:08:11.30+01:10:385:3210,8
68SIWIECKI Tomasz 327Jasiek Mela TeamM4019M 6300:00:0803:05:5004:08:27.3504:08:35.85+01:11:025:3410,8
69MAJCHRZAK Tymoteusz 229ZAPIERDALACZEM3030M 6400:00:1403:03:1804:08:46.4504:09:00.60+01:11:275:3410,8
70BARANOWSKI Jacek 509WarszawaWARSZAWAM3031M 6500:00:0503:02:3704:09:06.6504:09:12.30+01:11:395:3510,7
71ŻABA Igor 467BędzinBĘDZINM2013M 6600:00:1303:09:3104:09:05.3504:09:18.95+01:11:455:3510,7
72ZMYSŁOWSKI Igor 440perfect runnerM2014M 6700:00:2604:09:46.4004:10:12.65+01:12:395:3610,7
73KONOPKA Slawek 486Nowy SączNOWY SĄCZM4020M 6800:00:2003:09:4304:11:09.2004:11:29.70+01:13:565:3710,7
74TYBUREK Michał 389LublinM3032M 6900:00:3603:08:5204:11:02.5004:11:39.25+01:14:065:3710,7
75KRYGIER Marcin 478GdyniaGDYNIAM3033M 7000:00:0603:12:4904:11:45.9004:11:52.20+01:14:195:3810,6
76WIERNUSZ Krzysztof 406Finisz RymanówM3034M 7100:00:1403:09:5504:11:53.3004:12:07.95+01:14:345:3810,6
77PIŁATOWSKI Andrzej 289stowarzyszenie biegów górskichM503M 7200:01:4003:09:4304:10:50.8004:12:31.50+01:14:585:3710,7
78BLUMENFELD Jacek 33M2015M 7300:00:2703:10:2004:12:33.8004:13:01.05+01:15:285:3910,6
79ZAJKOWSKI Jarosław 427pędziwiatr.białystokM4021M 7400:00:2303:07:3304:12:47.3504:13:10.70+01:15:375:4010,6
80KUŹNIAR Paweł 206LUKS KrośniankaM3035M 7500:00:1103:17:0204:13:18.5004:13:29.70+01:15:565:4010,6
81JAKUBCZYK Dariusz 135BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3036M 7600:00:4703:15:1104:12:43.0504:13:30.90+01:15:575:3910,6
82CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikM3037M 7700:00:3403:09:4204:13:15.4504:13:50.00+01:16:175:4010,6
83KACZOREK Marcin 146VW GRUPA KACZOREKM4022M 7800:00:1903:09:0604:13:33.5004:13:53.10+01:16:205:4110,6
84TIMOFIEJUK Paweł 379Night Runners AlbatrosM3038M 7900:00:1203:12:3504:13:50.6504:14:02.95+01:16:295:4110,5
85BRONCEL Sebastian 41TychyM4023M 8000:00:1503:10:0904:13:50.3504:14:06.30+01:16:335:4110,5
86KAMIŃSKI Paweł 153WarszawaM3039M 8100:00:0603:12:3804:14:00.1504:14:06.80+01:16:335:4110,5
87ZIELIŃSKI Wojciech 437M3040M 8200:00:1003:10:2904:13:58.8504:14:09.15+01:16:365:4110,5
88KONIARZ Michał 177M4024M 8300:00:5003:16:4104:13:30.7504:14:21.10+01:16:485:4110,6
89DERLATKA Paweł 72Nowa Huta TeamM3041M 8400:00:1503:08:3704:14:16.0004:14:31.90+01:16:585:4210,5
90SŁOMA Paweł 330Słomiane Bambusy M3042M 8500:00:4603:13:5304:13:59.2004:14:45.60+01:17:125:4110,5
91PASUTO Janusz 466MikolówMIKOLÓWM3043M 8600:00:1203:13:5004:15:21.2504:15:34.00+01:18:015:4310,5
92KAZIMIERCZAK Michał 470BytomBYTOMM2016M 8700:00:1403:13:4904:15:19.8504:15:34.15+01:18:015:4310,5
93STYCZEŃ Piotr 351BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3044M 8800:00:4603:15:3204:14:51.9504:15:38.55+01:18:055:4210,5
94WILK Dawid 409Night Runners ZabreM2017M 8900:00:0503:09:2104:16:29.6504:16:35.15+01:19:025:4510,4
95SOPEL Arkadiusz 446otk RzeźnikGLIWICEM4025M 9000:00:0903:11:5004:16:40.1004:16:49.15+01:19:165:4510,4
96SADŁOCHA Jacek 319Monte CassinoM4026M 9100:00:4703:16:2904:16:04.7504:16:51.75+01:19:185:4410,5
97KOZŁOWSKA Agnieszka 500KielceKIELCEK403K 600:00:4603:16:2804:16:09.6504:16:56.05+01:19:235:4410,4
98LEBIODA Adam 211WUJEK BIEGA KATOWICEM4027M 9200:00:2503:15:0204:17:01.1004:17:26.15+01:19:535:4510,4
99CHMIELOWSKI Andrzej 51Kraków M3045M 9300:00:0803:13:5704:17:32.7004:17:40.85+01:20:075:4610,4
100REJDYCH Aleksander 312JacekBiega Running TeamM2018M 9400:00:0703:12:3804:17:41.5004:17:49.20+01:20:165:4610,4
101KOŻUCH Rafał 190RedLineTeamM2019M 9500:00:4303:09:2304:17:06.2004:17:49.60+01:20:165:4510,4
102BURDA Andrzej 46Wiklinki Rudnik nad SanemM3046M 9600:01:1003:11:2704:16:44.7004:17:55.65+01:20:225:4510,4
103ŁOPATA Grzegorz 220Body4U TeamM3047M 9700:00:2303:09:5604:17:32.3004:17:55.70+01:20:225:4610,4
104KUBICKI Darek 200WójtowoM3048M 9800:00:3703:05:3204:17:26.1504:18:03.50+01:20:305:4610,4
105MICHALSKI Ryszard 456WarszawaWARSZAWAM3049M 9900:00:0603:14:5204:18:19.2004:18:26.00+01:20:535:4710,4
106WĘGRZYN Krzysztof 403Rzeszowskie Gazele i GepardyM4028M 10000:00:0703:10:0204:18:18.5504:18:26.25+01:20:535:4710,4
107KAMIŃSKA Jolanta 15112tri.plK202K 700:01:4803:15:1904:16:45.1004:18:33.90+01:21:005:4510,4
108JANIUK Jarosław 139BiałystokM4029M 10100:00:4003:15:4304:18:06.9504:18:47.30+01:21:145:4710,4
109WASYLÓW Jacek 399Spartakus PRZEMYŚLM3050M 10200:00:3303:14:1004:18:16.9504:18:50.80+01:21:175:4710,4
110WÓJCIAK Wojciech 420Olszanica Bieszczadzkie WilkiM4030M 10300:00:0803:09:4304:18:47.8004:18:56.40+01:21:235:4810,3
111KĄKOL Zbigniew 161Water TeamM3051M 10400:00:4603:17:0004:18:23.9004:19:10.35+01:21:375:4710,4
112TUROSZ Iwona 477AZS PWSZ SANOKLEŻAJSKK203K 800:00:1703:15:2104:18:54.8004:19:12.10+01:21:395:4810,3
113MURAK Robert 253M3052M 10500:00:3303:14:2104:18:42.8004:19:16.10+01:21:435:4810,3
114WOJCIECHOWSKI Dariusz 469BochniaBOCHNIAM3053M 10600:00:1503:13:5204:19:23.7504:19:39.35+01:22:065:4810,3
115PORĘBSKI Rafał 297M3054M 10700:00:1703:11:0404:19:25.4504:19:43.35+01:22:105:4910,3
116FURMAN Tomasz 91Klub MatiegoM4031M 10800:00:1703:10:0904:19:46.5504:20:03.95+01:22:305:4910,3
117TUCZAPSKI Artur 386RzeszówM504M 10900:00:4103:20:2304:21:23.3004:22:04.95+01:24:315:5110,2
118STRABEL Łukasz 349HARPAGAN KUYAVIA BydgoszczM2020M 11000:01:0803:24:2204:21:00.4004:22:08.75+01:24:355:5110,3
119KUKIER Andrzej 203M2021M 11100:00:3003:15:5004:22:14.5504:22:44.55+01:25:115:5210,2
120HORACZY Krzysztof 126bialystokM4032M 11200:00:2303:14:0704:23:13.0004:23:36.85+01:26:035:5410,2
121MLOST Tomasz 247Endorfiny WadowiceM3055M 11300:00:4403:20:2004:23:11.0004:23:55.55+01:26:225:5410,2
122KLIMCZEWSKI Andrzej 168Forever Young ŁódźM505M 11400:00:0603:20:3304:23:51.9004:23:58.30+01:26:255:5410,1
123MOLL Bartosz 451TorońTOROŃM4033M 11500:00:2803:20:3904:23:32.5504:24:00.95+01:26:275:5410,2
124WÓJTOWICZ Paweł 422biegajznami.plM3056M 11600:00:4403:13:2204:23:41.9004:24:26.35+01:26:535:5410,1
125DZIUBAN Łukasz 86GAJOWY Z ZAPOROWEGO MARATONUM3057M 11700:00:3603:20:1704:23:52.6004:24:29.25+01:26:565:5510,1
126MAZURKIEWICZ Tomasz 239Zaporowy MaratonM4034M 11800:00:3603:20:1604:23:52.8504:24:29.40+01:26:565:5510,1
127WNĘK Paweł 413Water TeamM4035M 11900:00:4603:16:5904:24:20.4504:25:07.35+01:27:345:5510,1
128DUBAJ Michał 82najkowcy.plM2022M 12000:00:2103:09:3304:25:21.4504:25:42.90+01:28:095:5610,1
129GRYGO Krzysztof 120KS ŁomżanieM506M 12100:00:0403:11:2604:26:01.1004:26:06.00+01:28:335:5710,1
130FORGEL Paweł 88RONIN CZERWIEŃSKM4036M 12200:01:0003:16:5904:25:06.8004:26:07.25+01:28:345:5610,1
131USZYŃSKA Aldona 445GliwiceGLIWICEK404K 900:00:1103:23:0304:26:04.1004:26:15.35+01:28:425:5710,1
132GRABOWSKA Maria 462TrzemesznoTRZEMESZNOK405K 1000:00:0803:23:0504:26:07.0004:26:15.60+01:28:425:5810,1
133PYRKOSZ Damian 306Rzeszowskie Gazele i Gepardy M4037M 12300:00:0603:20:3004:26:09.3004:26:15.90+01:28:425:5810,1
134KAWALEC Krzysztof 159Jabłonna Lubelska M3058M 12400:00:1703:24:4404:26:35.3004:26:52.40+01:29:195:5810,0
135TOMALSKI Marcin 380KrakówM3059M 12500:00:2603:21:1704:26:50.5004:27:17.00+01:29:445:5810,0
136PITAS Andrzej 291ZAPIERDALACZE.PLM3060M 12600:00:1503:22:0904:27:21.1004:27:36.15+01:30:035:5910,0
137MICHALSKI Arkadiusz 245Nowy Styl Running TeamM3061M 12700:00:1103:22:3704:27:40.5004:27:52.00+01:30:196:0010,0
138KADZIK Marcin 148ZakopaneM2023M 12800:00:4503:29:4504:27:09.0504:27:54.05+01:30:215:5910,0
139GAWLIK Piotr 98Yeah Buy Me cosmeticsM3062M 12900:00:0603:22:3104:28:07.8504:28:13.85+01:30:406:0010,0
140DACHNO Marek 66Tomaszowice KoloniaM3063M 13000:00:1903:24:2604:28:04.2504:28:24.15+01:30:516:0010,0
141OLEKSY Jarosław 271KS LIMANOWA FORRESTM507M 13100:00:2503:23:2504:28:33.2004:28:58.80+01:31:256:0110,0
142BINIECKI Michał 32ChorzówM4038M 13200:00:0403:21:4604:29:16.1004:29:20.45+01:31:476:029,9
143WRONA Mateusz 468Nowa WieśNOWA WIEŚM2024M 13300:00:1703:20:3804:29:28.7004:29:45.95+01:32:126:029,9
144MAZIARZ Jakub 237MIELECM3064M 13400:00:5903:30:4304:28:59.0504:29:58.50+01:32:256:019,9
145NIŻNIK Marcin 261Nowy Styl Running TeamM3065M 13500:00:1103:22:4804:29:50.0504:30:01.25+01:32:286:039,9
146POBŁOCKI Jan 295GdańskM508M 13600:00:5903:20:3704:29:02.5504:30:01.90+01:32:286:019,9
147NOWICKI Artur 264Warsztat Formy TychyM3066M 13700:00:2103:22:5904:29:45.4504:30:06.50+01:32:336:029,9
148LIGĘZA Joasia 216KrakówK406K 1100:00:5303:28:2204:29:24.1504:30:17.30+01:32:446:029,9
149KORDOWICZ Łukasz 182BiłgorajM3067M 13800:00:1903:21:4004:30:14.1004:30:33.50+01:33:006:039,9
150MADEJSKI Sławomir 226Speleoklub Świętokrzyski KielceM3068M 13900:00:3703:20:2404:30:02.3004:30:39.35+01:33:066:039,9
151ŚWIDZIŃSKI Tomasz 377Vege RunnersM3069M 14000:01:0703:31:4604:29:33.7504:30:41.30+01:33:086:029,9
152AKSAMIT Jakub 11KM AKTYWNI SochaczewM2025M 14100:00:4003:31:3804:30:01.5004:30:42.15+01:33:096:039,9
153STĘPIEŃ Tomasz 346Kielce Brygada Św.M3070M 14200:00:5003:26:0404:30:01.5004:30:51.55+01:33:186:039,9
154WÓJCIK Mirosław 421TIME4RUNNINGM4039M 14300:00:5103:24:2604:30:36.7504:31:27.90+01:33:546:049,9
155MADEYSKI Michał 227KrakówM3071M 14400:00:5803:22:5104:30:41.6504:31:39.65+01:34:066:049,9
156SOBULSKI Karol 336Kalińska TeamM4040M 14500:00:2303:27:4804:31:25.5504:31:49.25+01:34:166:059,9
157MAJEWSKI Piotr 230JSC JasłoM3072M 14600:00:4903:29:1004:31:00.5504:31:50.10+01:34:176:049,9
158WISZNIEWSKI Karol 411AKS Polonia WarszawaM3073M 14700:00:5403:28:4804:31:27.7004:32:22.55+01:34:496:059,9
159FARON Agnieszka 2K303K 1200:00:0603:24:0404:32:16.4504:32:22.90+01:34:496:069,8
160GLUCK Witold 103M509M 14800:00:1003:27:5004:32:24.9004:32:35.15+01:35:026:069,8
161TRETER Sebastian 383Węgleszyn-OgrodyM2026M 14900:00:3403:19:1804:32:30.1504:33:04.55+01:35:316:069,8
162GWIZDAŁA Łukasz 123KrzeszowiceM3074M 15000:00:5603:28:2604:32:08.8504:33:05.40+01:35:326:069,8
163ŁOCHAŃSKI Grzegorz 219BrysieM3075M 15100:00:2403:21:2204:32:58.5504:33:23.50+01:35:506:079,8
164GAJOS Daniel 94KrakówM3076M 15200:01:0803:24:2704:32:29.7504:33:37.75+01:36:046:069,8
165CHOROŚ Piotr 54Vege RunnersM3077M 15300:01:0103:34:4404:32:37.7004:33:38.85+01:36:056:069,8
166PERYKASZA Paweł 284Nightrunners Kraków M3078M 15400:00:5303:26:4004:32:51.3004:33:45.25+01:36:126:079,8
167OPOZDA Michal 273KrakówM3079M 15500:00:4803:29:4404:33:00.3504:33:48.65+01:36:156:079,8
168DANIEL Jarek 67MM UltraM3080M 15600:00:1403:28:1204:33:35.3004:33:50.25+01:36:176:089,8
169BIENIECKA Anna 1K304K 1300:00:0603:25:5604:33:45.5504:33:51.55+01:36:186:089,8
170SZPINDA Sebastian 364BiłgorajM3081M 15700:00:0003:32:5404:33:53.6004:33:53.60+01:36:206:089,8
171WAWRESZUK Wiktor 450Biała PodlaskaBIAŁA PODLASKAM5010M 15800:00:0803:28:0404:33:52.4004:34:00.85+01:36:276:089,8
172KACZMAREK Pawel 145KrakówM3082M 15900:00:5203:28:1404:33:10.1504:34:02.20+01:36:296:079,8
173ZIELIŃSKI Marcin 434Aktywna Strona ŻyciaM2027M 16000:00:5203:28:1404:33:10.1504:34:02.35+01:36:296:079,8
174KWIATKOWSKI Michael 208Biali KenijczycyM2028M 16100:00:4703:28:2804:33:15.2004:34:02.70+01:36:296:079,8
175MAZURKIEWICZ Wojciech 240Aktywna Strona ŻyciaM2029M 16200:00:5703:28:1804:33:05.7004:34:02.95+01:36:296:079,8
176JAREMA Marek 140KrakówM4041M 16300:00:2003:27:0604:33:52.4504:34:12.95+01:36:396:089,8
177GRELA Marcin 115KrakowM3083M 16400:00:3703:25:3004:33:40.5004:34:17.85+01:36:446:089,8
178KURA Tomasz 455GliwiceGLIWICEM4042M 16500:00:1903:25:4204:34:04.8504:34:24.20+01:36:516:089,8
179WIĄCEK Marcin 404JSC JasłoM3084M 16600:00:4303:31:0004:34:12.3504:34:56.05+01:37:236:089,8
180FALKOWSKI Piotr 4M4043M 16700:00:3103:25:0804:34:38.6504:35:10.55+01:37:376:099,7
181CIESLAK Marek 58M4044M 16800:00:1603:27:2904:35:52.8504:36:09.65+01:38:366:119,7
182ŚMIECHOWICZ Filip 376M4045M 16900:00:3203:30:0804:35:52.1504:36:24.95+01:38:516:119,7
183ŚLIWIŃSKI Andrzej 374KomańczaM5011M 17000:00:4603:27:3604:35:49.0004:36:35.00+01:39:026:119,7
184UBER Marek 507KrakówKRAKÓWM4046M 17100:00:0004:37:15.7504:37:15.75+01:39:426:129,7
185BĄK Marek 24M&M UltraM4047M 17200:00:1303:30:1304:37:22.8004:37:36.35+01:40:036:139,6
186OLESIAK Grzegorz 272Night RunnersM5012M 17300:00:1203:25:2404:37:39.5504:37:52.45+01:40:196:139,6
187ZIELIŃSKA Beata 433Rutkow-ski Sports ClubK305K 1400:00:2703:29:4404:37:58.0004:38:25.05+01:40:526:139,6
188PILECKI Maciej 288WrocławM3085M 17400:01:0503:32:2004:37:21.9504:38:27.70+01:40:546:139,6
189MAKOWSKI Łukasz 231M3086M 17500:00:2203:31:0404:38:41.2504:39:03.70+01:41:306:149,6
190CISEK Piotr 59Finisz RymanówM3087M 17600:00:3403:30:0904:38:53.2004:39:27.25+01:41:546:159,6
191BENESZ Robert 28Rzeszowskie Gazele i GepardyM4048M 17700:00:0703:31:5804:39:39.9504:39:47.65+01:42:146:169,6
192KAMIŃSKI Michał 15212tri.plM3088M 17800:01:4903:31:5904:38:04.2004:39:53.55+01:42:206:149,6
193WYTYKOWSKA Joanna 425Rysie K306K 1500:00:5903:33:4604:39:14.9004:40:13.95+01:42:406:159,6
194ROLLA Dorian 315WarzymiceM3089M 17900:00:1403:29:4804:40:07.3504:40:21.50+01:42:486:169,6
195KUSTROŃ Adam 448KrosnoKROSNOM5013M 18000:00:4803:33:5604:39:58.1004:40:46.65+01:43:136:169,6
196PIETRUSZCZAK Agnieszka 286Tomaszów MazowieckiK407K 1600:00:4303:30:0104:40:30.6504:41:14.50+01:43:416:179,5
197GRODNA-PANTERA Angelika 118KW Warszawa K307K 1700:01:0503:27:5604:40:28.5504:41:33.75+01:44:006:179,5
198SURWIŁO Sandro 355BrzozyM3090M 18100:00:1503:36:0304:41:23.7004:41:38.95+01:44:056:189,5
199HEC Piotr 125KrosnoM3091M 18200:00:0703:31:5204:42:12.2004:42:20.05+01:44:476:199,5
200KIRKIEWICZ Ireneusz 166OławaM4049M 18300:00:2503:35:1104:41:57.7504:42:23.15+01:44:506:199,5
201KRZYSZTOŃ Piotr 197GMP LASY - KRAŚNIKM3092M 18400:00:1603:30:2904:42:22.4004:42:38.90+01:45:056:199,5
202GMITEREK Tomasz 108LublinM4050M 18500:01:0703:31:4704:41:33.4504:42:41.30+01:45:086:189,5
203TUROSZ Zbigniew 388LeżajskM5014M 18600:00:2003:30:5104:42:21.9504:42:42.45+01:45:096:199,5
204KOSTYRA Patryk 185M2030M 18700:00:0003:31:0004:42:59.0004:42:59.00+01:45:266:209,5
204KOZIEŁ Szymon 188GolęczewoM3093M 18800:00:0003:37:0804:42:59.0004:42:59.00+01:45:266:209,5
206OLBRYŚ Stanisław Adam 270KB LegionowoM4051M 18900:00:0903:37:5904:42:49.7504:42:59.35+01:45:266:209,5
207SZCZEPAŃSKI Grzegorz 361Klub Biegacza Rtv Euro AgdM3094M 19000:01:1903:32:0204:42:00.2504:43:19.90+01:45:466:199,5
208PORĘBA Eugeniusz 296MiechówM5015M 19100:00:4603:32:3704:42:36.0504:43:22.50+01:45:496:209,5
209PUSKARCZYK Wojciech 304uks pogorzeM3095M 19200:00:0003:42:3304:44:22.4504:44:22.45+01:46:496:229,4
210DERSLEY Stephen 73PoznanM4052M 19300:00:3303:32:0304:43:59.8504:44:33.10+01:47:006:229,4
211WAŁCZYK Krzysztof 397owceM3096M 19400:00:2303:34:4104:44:21.5004:44:44.85+01:47:116:229,4
212SZWAJKA Robert 369Stalowa WolaM4053M 19500:00:4403:35:4404:44:19.8004:45:03.95+01:47:306:229,4
212SZWAJKA Jakub 368Stalowa WolaM2031M 19600:00:4403:36:1404:44:19.1004:45:03.95+01:47:306:229,4
214KONIECZNY Mariusz 179ańcutM5016M 19700:00:0703:29:3604:45:00.5004:45:07.75+01:47:346:239,4
215SZYBIAK Waldemar 370PrzemyślM5017M 19800:00:0803:29:3404:44:59.9504:45:07.95+01:47:346:239,4
216SIKORSKI Wojciech 325RARAMURI KluczborkM3097M 19900:00:4203:32:1404:44:36.4504:45:19.35+01:47:466:229,4
217WRÓBEL Łukasz 423KB Biała Biega, Międzyrzec PodlaskiM3098M 20000:00:3803:32:5004:45:01.6504:45:40.35+01:48:076:239,4
218WORCH Paweł 417BłonieM3099M 20100:00:4503:37:1504:45:24.4504:46:09.80+01:48:366:239,4
219JAKUBOWICZ Katarzyna 136Gazele i GepardyK408K 1800:00:0503:36:2304:47:15.3504:47:20.85+01:49:476:269,3
220SZPYT Ryszard 365BiłgorajM4054M 20200:00:1803:37:1404:47:04.7004:47:23.30+01:49:506:269,3
221KANIA Marian 155RybnikM4055M 20300:00:2103:32:4104:47:29.4504:47:50.45+01:50:176:269,3
222MACHNIKOWSKI Marek 223M4056M 20400:00:5103:29:0504:47:08.1504:47:59.95+01:50:266:269,3
223MROŻEK Andrzej 252KKB DYSTANS KRAKÓWMężczyźni2M 20500:00:5503:40:4404:47:19.3004:48:14.45+01:50:416:269,3
224RAWŁUSZEWICZ Waldemar 310AsterinaM4057M 20600:01:0203:32:2204:47:12.7004:48:14.75+01:50:416:269,3
225PLACZEK Paweł 293wetlinaM30100M 20700:00:1803:37:2804:47:59.0004:48:17.95+01:50:446:279,3
226KAMIŃSKI Robert 15412tri.plM30101M 20800:01:4903:36:1604:46:29.7004:48:19.35+01:50:466:259,3
227KRAUSE Dariusz 192FORMA Wodzisław ŚląskiM4058M 20900:00:0403:25:3104:48:26.4004:48:30.70+01:50:576:289,3
228LACHOWICZ Przemek 209LibertówM30102M 21000:01:1303:32:2504:47:18.1004:48:31.15+01:50:586:269,3
229SZCZEPANEK Monika 360sport.sanea.plK409K 1900:00:3103:36:2604:48:08.6004:48:40.20+01:51:076:279,3
230DOMINIAK Klaudia 78Wertykal bikeBoard TeamK308K 2000:01:1203:43:4004:47:45.4004:48:57.60+01:51:246:279,3
231SABANOS Gejza 490PreszowPRESZOWM5018M 21100:01:1103:35:0404:47:47.8504:48:58.90+01:51:256:279,3
232MOLTZAN Zbigniew 250ToruńM30103M 21200:00:4803:41:2004:48:14.6004:49:02.65+01:51:296:279,3
233MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 251ToruńK4010K 2100:00:4803:41:3304:48:14.7004:49:02.85+01:51:296:279,3
234DERWICH Łukasz 74DuklaM4059M 21300:00:1503:33:4504:49:08.7004:49:24.10+01:51:516:289,3
235MATUSZEWICZ Ewa 235KondycjaK501K 2200:00:2603:41:0404:49:12.2504:49:38.45+01:52:056:299,3
236KARUŚ Waldemar 15714 dasM4060M 21400:00:2203:24:5604:49:21.8004:49:44.30+01:52:116:299,2
237CIACH Wojciech 56KOPRZYWNICAM4061M 21500:00:0303:33:1604:50:11.0004:50:14.15+01:52:416:309,2
238GRĘBOWIEC Mateusz 117LKS Tencza SandomierzM30104M 21600:00:2603:40:0404:49:54.1004:50:20.30+01:52:476:309,2
239ŁUBIEŃSKI Wojciech 221PoznańM30105M 21700:01:0603:39:0504:49:58.6004:51:05.15+01:53:326:309,2
240ŚWIERCZEK Grzegorz 378M4062M 21800:00:1303:42:0304:50:54.9004:51:08.30+01:53:356:319,2
241KOZŁOWSKA Marta 189K309K 2300:00:1203:41:5504:50:55.7504:51:08.45+01:53:356:319,2
242KOŁTUNICKI Krzysztof 175M30106M 21900:01:0103:43:3504:50:12.0504:51:13.60+01:53:406:309,2
243BORKOWSKI Jakub 40UKA WarszawaM30107M 22000:01:1503:37:1204:50:01.6504:51:17.10+01:53:446:309,2
244KOPER Wiktor 181M2032M 22100:01:1003:34:1204:50:13.7004:51:24.20+01:53:516:309,2
245KOŁODZIEJCZYK Dawid 174KrakówM30108M 22200:00:5703:42:0704:50:33.2504:51:30.50+01:53:576:309,2
246KOSMALA Bartosz 184KrakówM4063M 22300:00:4103:41:5104:51:05.6004:51:47.45+01:54:146:319,2
247KOŁKOWSKI Andrzej 173Spartanie DzieciomM4064M 22400:01:0003:41:2904:50:48.1504:51:48.30+01:54:156:319,2
248TROCHIMCZYK Piotr 384PrzemyślM30109M 22500:00:4903:42:4204:51:00.4504:51:50.15+01:54:176:319,2
249BEBELSKI Rafał 25KUŹNIA TRIATHLONUM30110M 22600:00:3703:40:4204:51:16.0504:51:53.35+01:54:206:319,2
250OSTROWSKI Michał 276Crazy GuidesM30111M 22700:00:4503:38:1904:51:07.5004:51:53.45+01:54:206:319,2
251GŁEMBSKI Daniel 104M30112M 22800:01:0703:36:2604:50:59.6004:52:06.70+01:54:336:319,2
252NOWAK Piotr 262BieszczadyM4065M 22900:00:0803:40:1804:51:58.2504:52:07.20+01:54:346:329,2
253MŁODECKA Sylwia 248Spartanie DzieciomK4011K 2400:01:0203:46:0104:51:09.7504:52:12.05+01:54:396:319,2
254KRYPCZYK Michał 195M4066M 23000:00:2503:41:1204:52:15.5504:52:40.70+01:55:076:339,2
255MAŁYSZA Sławomir 232PZU SPORT TEAMM4067M 23100:01:0703:35:2804:51:55.5004:53:03.05+01:55:306:329,2
256PRZYBYŁA Marcin 302nutrend team / szczyrkM30113M 23200:00:0803:36:5404:53:04.7004:53:13.65+01:55:406:349,1
257WOJCIESZAK Ewa 416Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaK3010K 2500:00:3503:35:4904:52:45.4504:53:21.05+01:55:486:339,1
258NALEPKA Zdzisław 254Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaM30114M 23300:00:3603:35:5004:52:44.4504:53:21.20+01:55:486:339,1
259MAZUREK Michał 238Ortoreh TeamM30115M 23400:00:3703:42:0904:53:12.9504:53:50.45+01:56:176:349,1
260SKRZYPCZAK Piotr 9M30116M 23500:01:0103:52:0804:52:57.3504:53:58.55+01:56:256:349,1
261LEBDA Małgorzata 210KrakówK3011K 2600:00:1703:45:0204:54:01.2504:54:18.35+01:56:456:359,1
262DUDEK Bartłomiej 8312tri.plM30117M 23600:01:4803:39:4604:52:37.8504:54:26.60+01:56:536:339,1
263SYSUŁA Janusz 357Pędziwiatr BiałystokM5019M 23700:00:2203:37:4904:54:26.3004:54:49.00+01:57:166:369,1
264LEŚNOWOLSKI Piotr 215Klub biegacza RTV EURO AGDM4068M 23800:01:1903:45:0804:53:32.0004:54:51.65+01:57:186:349,1
265GRZEBIELUCH Katarzyna 121RybnikK3012K 2700:00:2003:37:5304:54:37.6504:54:58.15+01:57:256:369,1
266KLAMUT Ryszard 447Jablonica PolskaJABLONICA POLSKAM5020M 23900:00:4503:39:2404:54:33.5004:55:19.10+01:57:466:369,1
267SŁOMIAK Marian 7M5021M 24000:00:3403:40:5904:54:55.9004:55:30.05+01:57:576:369,1
268KOLASIŃSKI Jaroslaw 493WarszawaWARSZAWAM5022M 24100:00:5403:47:0304:54:38.5004:55:32.65+01:57:596:369,1
269SOBCZAK Marcin 334WarszawaM30118M 24200:00:1303:44:3604:55:28.7504:55:42.15+01:58:096:379,1
270KAŹMIERCZAK Marcin 160SochaczewM2033M 24300:00:5903:41:5904:54:44.6504:55:44.45+01:58:116:369,1
271WACH Zdzisław 394AugustówMężczyźni3M 24400:00:0403:42:0404:55:45.1004:55:49.85+01:58:166:379,0
272GUTKOWSKI Tomek 122Trend Glass Running TeamM30119M 24500:00:2903:44:5504:55:25.6504:55:55.05+01:58:226:379,1
273WENTLAND Tomasz 460KrakowKRAKOWM30120M 24600:01:1303:40:5404:54:48.2004:56:02.10+01:58:296:369,1
274BEM Jakub 27Nowa Huta TeamM2034M 24700:01:1303:40:5504:54:48.7004:56:02.25+01:58:296:369,1
275CHMIELEWSKI Tomasz 50WarszawaM30121M 24800:00:2403:42:3204:55:39.0504:56:03.15+01:58:306:379,1
276LIS Marek 217PoznanM2035M 24900:00:5803:40:0604:55:06.0504:56:04.35+01:58:316:369,1
277MARCZAK Albert 234M2036M 25000:01:0003:41:5504:55:44.3504:56:44.95+01:59:116:379,0
278SIWIEC Tomasz 326RzeszówM30122M 25100:00:4503:37:5704:56:58.6504:57:44.30+02:00:116:399,0
279KULAKOWSKI Piotr 204człapaczeM5023M 25200:00:3503:45:3704:57:17.7004:57:53.55+02:00:206:399,0
280GAŁECKI Tomasz 96Klub Biegacza EuroM4069M 25300:01:2103:41:3804:56:55.7504:58:17.10+02:00:446:399,0
281PENAR Jarosław 283festina lenteM5024M 25400:00:0403:44:5604:58:46.2504:58:50.40+02:01:176:419,0
282SZULC Sebastian 366M4070M 25500:00:2103:40:1304:58:29.4504:58:50.55+02:01:176:419,0
283MACIEJEWSKI Piotr 224LublinM30123M 25600:01:0203:34:5104:57:59.6004:59:02.10+02:01:296:409,0
284BŁĄKAŁA Mateusz 35WarszawaM2037M 25700:00:4003:44:2604:58:33.9004:59:14.45+02:01:416:419,0
285CHOCHÓŁ Paweł 52KrzeszowiceM4071M 25800:01:3303:44:0704:57:47.7504:59:21.15+02:01:486:409,0
286REMLEIN Katarzyna 313Kuźnia TriathlonuK3013K 2800:00:1103:44:2804:59:16.8504:59:28.65+02:01:556:428,9
287JEŻYNA Marcin 143GŁĘBOKIE TALERZEM30124M 25900:00:1003:48:5004:59:24.8004:59:35.05+02:02:026:428,9
288KUPCZAK Dawid 463Czerwionka-LeszczynyCZERWIONKA-LESZCZYNYM2038M 26000:00:5803:55:1604:58:40.0004:59:38.45+02:02:056:419,0
289JABŁONKA Bartosz 130DębieńskoM30125M 26100:00:5703:55:1904:58:41.3004:59:38.55+02:02:056:419,0
290SZWAJKA Aneta 367Stalowa WolaK4012K 2900:00:3903:44:1604:59:05.5504:59:44.90+02:02:116:428,9
291MICHALIK Adam 244KrakówM4072M 26200:00:4803:52:4704:59:17.9505:00:06.40+02:02:336:428,9
292ANDRUSZEWSKI Tomasz 13KB Geotermia UniejówM30126M 26300:00:2903:43:5604:59:56.8005:00:26.60+02:02:536:438,9
293STARZYŃSKI Piotr 344M4073M 26400:00:1503:48:3705:00:14.5005:00:29.65+02:02:566:438,9
294SUPROŃ Piotr 354ARCADIS RUNNING TEAMM30127M 26500:01:0403:44:5904:59:47.5505:00:51.55+02:03:186:438,9
295KACZOROWSKI Przemysław 147SzczecinM4074M 26600:01:0303:45:0304:59:47.9505:00:51.85+02:03:186:438,9
296ZEMŁA Małgorzata 432K3014K 3000:00:1203:51:4105:00:44.5005:00:56.95+02:03:236:448,9
297ZAPŁATA Wojciech 430GorliceM30128M 26700:00:2203:41:0305:00:48.1505:01:10.55+02:03:376:448,9
298SZACHNA Krzysztof 358RunningCoupleM4075M 26800:00:3903:45:4505:00:41.3505:01:20.70+02:03:476:448,9
299GRANDA Paweł 11421 DAPLOT JarosławM30129M 26900:00:5303:46:2505:00:33.7505:01:27.25+02:03:546:448,9
300PROŃCZUK Adam 300CA AktywniM4076M 27000:00:5403:51:0905:01:56.6005:02:50.95+02:05:176:468,9
301GĄSZCZYK Grzegorz 100Nowa Huta TeamM4077M 27100:00:2003:35:1705:02:50.5505:03:10.80+02:05:376:478,8
302WINIECKI Mateusz 410dź Running TeamM2039M 27200:00:2803:46:3905:03:09.9005:03:38.35+02:06:056:478,8
303SOWIŃSKA Agata 343#JaNadalTymZyjeK3015K 3100:00:3403:42:0605:03:21.4005:03:56.05+02:06:236:488,8
304SOLECKI Tomasz 339Bieruń Gomola Trans AircoM30130M 27300:00:3503:42:0605:03:21.0505:03:56.30+02:06:236:488,8
305SOBCZAK Maciej 333Night RunnersM30131M 27400:00:3303:47:4705:03:23.5505:03:57.50+02:06:246:488,8
306PIWOWARCZYK Piotr 292KrakówM30132M 27500:00:2703:46:0305:03:41.6505:04:08.70+02:06:356:488,8
307KOTLARSKI Marcin 186Leśne CymbałyM30133M 27600:00:3103:50:0205:05:04.7005:05:36.30+02:08:036:508,8
308TOMCZYK Michał 381InowrocławM30134M 27700:01:4303:49:5305:04:27.9505:06:11.15+02:08:386:498,8
309STĘPIEŃ Wojciech 347Night Runners GliwiceM4078M 27800:01:1803:52:5205:04:55.4005:06:14.10+02:08:416:508,8
310BUSZ Jacek 47Drużyna KormoranaM30135M 27900:00:2403:43:2305:05:52.3505:06:17.10+02:08:446:518,7
311REDŁOWSKA Bożena 311WarszawaK3016K 3200:00:2503:55:4005:06:10.3505:06:35.65+02:09:026:518,7
312KĘCIK Janusz 162Spartanie DzieciomMężczyźni4M 28000:01:0003:52:2205:05:39.5505:06:39.60+02:09:066:518,8
313DEMBY Michał 71Mud GoatsM2040M 28100:00:5003:42:4005:05:54.5005:06:45.45+02:09:126:518,7
314OGORZAŁEK Mateusz 268RedLineTeamM2041M 28200:00:4403:49:3605:06:15.3005:07:00.15+02:09:276:528,7
315KOBELUK Damian 171BiłgorajM30136M 28300:00:2303:39:5205:06:59.5505:07:23.25+02:09:506:538,7
316GEZELA Mariusz 101BBL Poznań, Rodzina GezelaM30137M 28400:00:4103:52:0305:07:42.7005:08:24.35+02:10:516:538,7
317GEZELA Robert 102Rodzna GezelaM30138M 28500:00:4203:52:0205:07:43.7005:08:26.30+02:10:536:538,7
318MADEJ Paweł 225KrakówM30139M 28600:01:1103:52:4805:07:32.6005:08:43.65+02:11:106:538,7
319ZAGDAŃSKI Robert 426MachnówkaM30140M 28700:00:4003:56:1505:09:29.1505:10:10.10+02:12:376:568,6
320 ŚLĄCZKA Arek 372Finisz RymanówM30141M 28800:00:4303:56:1005:09:27.2005:10:10.35+02:12:376:568,6
321WASIAK Michał 508RadomRADOMM30142M 28900:00:2803:50:2605:09:52.0005:10:20.15+02:12:476:568,6
322GĄSIENICA-GROŃ Jan 465ZakopaneZAKOPANEM2042M 29000:00:4404:01:4805:10:22.9505:11:06.95+02:13:336:578,6
323KMIEĆ Marcin 170BiłgorajM30143M 29100:00:2003:53:0705:11:03.0505:11:23.75+02:13:506:588,6
324SYPNIEWSKA Hanna 356GdyniaKobiety1K 3300:00:5703:50:0405:10:50.0005:11:47.45+02:14:146:588,6
325SIELICKI Krzysztof 323M30144M 29200:01:0603:52:2005:10:45.1505:11:51.80+02:14:186:588,6
326MAŁŻ Daniel 233JaktorówM2043M 29300:00:2603:54:4705:12:31.8005:12:58.20+02:15:257:008,6
327GAJEWSKA Justyna 92KrakówK3017K 3400:01:1203:57:4105:12:22.7505:13:35.55+02:16:027:008,6
328DĄBEK Paweł 70Wiklinki Rudnik nad SanemM4079M 29400:01:1103:51:3105:12:25.1005:13:36.70+02:16:037:008,6
329JAWORSKI Daniel 142Tomaszów MazowieckiM30145M 29500:00:2503:53:4205:13:26.7005:13:52.50+02:16:197:018,5
330KOZA Jan 494MajdanMAJDANM2044M 29600:00:1403:53:4205:13:37.7505:13:52.65+02:16:197:018,5
331PUZIO Waldemar 305KB Maratończyk DębicaM5025M 29700:00:4503:57:1205:13:34.9505:14:20.85+02:16:477:018,5
332GÓRSKI Mariusz 111TychyM30146M 29800:00:1603:54:1905:14:15.0005:14:31.50+02:16:587:028,5
333SOKÓŁ Sylwia 338ZyrardówK3018K 3500:00:4904:11:0605:14:09.6505:14:59.40+02:17:267:028,5
334SZCZERBA Rafał 362M30147M 29900:01:1704:01:4705:13:56.4505:15:13.75+02:17:407:028,5
335SARAT Ewa 321TarnówK4013K 3600:00:5204:03:0405:14:40.1005:15:32.70+02:17:597:038,5
336ORACZ Sylwia 274Rozbujany Grubas z TarnowaK4014K 3700:00:5304:03:0305:14:49.0005:15:42.25+02:18:097:038,5
337GAŁUSZKA Bogdan 97JGB "SOKÓŁ"M4080M 30000:00:4604:01:5605:15:23.5505:16:10.15+02:18:377:048,5
338PAŁASZYŃSKI Jacek 27787-600 LipnoM30148M 30100:00:5203:52:5905:15:36.2505:16:28.30+02:18:557:048,5
339ARKUSZYŃSKA Beata 16Time4RunningK4015K 3800:00:5003:54:2705:16:07.9505:16:58.35+02:19:257:058,5
340ARKUSZYŃSKI Paweł 17TIME4RUNNINGM4081M 30200:00:5103:54:2505:16:06.5005:16:58.45+02:19:257:058,5
341PAŁASZYŃSKI Tomasz 278CzernikowoM4082M 30300:00:5203:52:5905:16:10.5505:17:02.80+02:19:297:058,5
342APANASIEWICZ Bartosz 14centrum BydgoszczM30149M 30400:01:0803:59:2705:16:05.9005:17:14.50+02:19:417:058,5
343PASELA Bartosz 282Smashing PąpkinsM30150M 30500:01:0404:00:4405:16:10.2005:17:14.75+02:19:417:058,5
344MICHALCZYK Artur 243BochniaM5026M 30600:00:1804:01:4805:17:04.8505:17:23.65+02:19:507:068,4
345FIEGA Ryszard 87Maraton Gorlice - Festiwal Biegowy KrynicaM5027M 30700:00:2704:02:4005:17:10.5505:17:38.15+02:20:057:068,4
346CHUDYBA Michał 55Leśne CymbałyM30151M 30800:00:3403:57:4605:17:49.2505:18:23.30+02:20:507:078,4
347LESZCZYŃSKI Maciek 213M&M Ultra Bielsko-BałaM4083M 30900:00:1403:53:4005:18:18.6505:18:32.65+02:20:597:088,4
347BIERĆ Jarek 31Pędziwiatr BiałystokM4084M 31000:00:2703:54:5005:18:05.3005:18:32.65+02:20:597:078,4
349GÓRALCZYK Andrzej 109KW KrakówM30152M 31100:01:1604:00:3405:17:27.1505:18:43.15+02:21:107:078,4
350BRZOZOWSKI Jerzy 44RzeszówM30153M 31200:01:1204:07:4205:17:50.1005:19:02.10+02:21:297:078,4
351DAWGIERT Daniel 69Brygada Św.M30154M 31300:00:5003:54:2805:18:44.5005:19:34.60+02:22:017:088,4
352ZALEWSKI Piotr 429PMKWM2045M 31400:00:1103:57:0305:19:39.8505:19:51.75+02:22:187:108,4
353ĆWIEK Dariusz 65dariusM4085M 31500:00:4804:01:0005:19:06.3505:19:55.25+02:22:227:098,4
354HYZIAK Jakub 127jj.runners GorliceM4086M 31600:00:1104:06:1205:19:49.1505:20:00.95+02:22:277:108,4
355BORKOWSKA Aneta 39StoczekK204K 3900:01:1504:01:5305:19:00.4005:20:15.75+02:22:427:098,4
356KUCA Roman 201PieniężnoM5028M 31700:01:0403:52:4605:19:25.5505:20:30.30+02:22:577:098,4
357BRONISZEWSKI Jakub 42ZąbkiM4087M 31800:00:1804:07:1705:21:32.7005:21:50.70+02:24:177:128,3
358MIKSA Sławomir 246M4088M 31900:01:1004:04:4705:21:01.1005:22:11.90+02:24:387:118,3
359BIŃKOWSKI Leon 501RadomRADOMM5029M 32000:00:0604:03:2805:22:53.2505:22:59.30+02:25:267:148,3
360IGNASZAK Marek 128Józefińsk Team KrakówMężczyźni5M 32100:00:5304:04:3505:23:37.3005:24:31.00+02:26:587:158,3
361DOMIAN Marta 77WarszawaK3019K 4000:00:1304:11:1605:24:30.4005:24:44.10+02:27:117:168,2
362PARTYKA Andrzej 458RzeszówRZESZÓWM30155M 32200:00:0503:59:5305:24:45.0005:24:50.50+02:27:177:168,2
363SZEWCZYK Katarzyna 363K205K 4100:00:2104:03:3105:25:16.5005:25:37.95+02:28:047:178,2
364OLESIEJUK Michal 498LubartówLUBARTÓWM2046M 32300:00:2404:05:1005:25:20.5005:25:44.65+02:28:117:178,2
365LESZCZYŃSKA Katarzyna 212Mosina BiegaK3020K 4200:00:0704:13:0105:25:41.6505:25:48.70+02:28:157:188,2
366KONIECZNY Jacek 178MosinaM4089M 32400:00:1004:13:0005:25:39.2505:25:49.50+02:28:167:188,2
367DOMISZEWSKI Wojciech 79Ustrzyki DolneM5030M 32500:00:5604:07:5405:26:34.1505:27:30.25+02:29:577:198,2
368ZYGMAŃSKA Monika 443Trend Glass Running TeamK3021K 4300:00:3004:06:0405:27:02.3005:27:32.65+02:29:597:198,2
369JUCHA Jacek 144CA Aktywni/CA BrokerM4090M 32600:00:5403:57:3005:26:41.1505:27:35.20+02:30:027:198,2
370TRZECIAK Rafał 491WarzyceWARZYCEM30156M 32700:01:0504:04:2505:26:49.9505:27:55.70+02:30:227:198,2
371OKARMA Wojtek 269SPORESTM30157M 32800:01:0404:04:3105:26:50.9505:27:55.90+02:30:227:198,2
372SZANECKI Jakub 359RzeszówM30158M 32900:00:5504:09:4705:27:02.4005:27:58.00+02:30:257:198,2
373PARŚNIAK Michał 280Warszawa - Szlachetna PaczkaM2047M 33000:00:3904:11:5505:28:30.9505:29:10.75+02:31:377:218,1
374DUJKA Dariusz 471Wola GutowskaWOLA GUTOWSKAM4091M 33100:01:1804:11:4205:28:13.3005:29:31.30+02:31:587:218,2
375LEŚNIAK Arkadiusz 505WarszawaWARSZAWAM30159M 33200:00:0504:11:5305:29:37.4005:29:42.60+02:32:097:238,1
376RZESZÓTKO Marzena 496Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAK502K 4400:00:2404:05:5505:29:29.2505:29:53.50+02:32:207:238,1
376RZESZÓTKO Leszek 497Bielsko BiałaBIELSKO BIAŁAM5031M 33300:00:2304:06:3805:29:30.2505:29:53.50+02:32:207:238,1
378PLASZCZYK Tomasz 294sport-evo gdańsk M30160M 33400:01:1704:07:5505:28:37.7505:29:55.65+02:32:227:228,1
379KRUDYSZ Przemysław 194M2048M 33500:00:5004:06:4905:29:11.3005:30:02.00+02:32:297:228,1
380GRANDA Marcin 113ZARZECZEM30161M 33600:00:5003:56:4905:29:50.5505:30:41.20+02:33:087:238,1
381MAZUR-RUDNICKA Marlena 241WarszawaK206K 4500:00:3904:12:2405:30:03.9005:30:43.85+02:33:107:248,1
382SMURA Rafał 476TurekTUREKM2049M 33700:01:1004:17:0505:30:16.9505:31:27.10+02:33:547:248,1
383PIEKARSKI Andrzej 285Grodzisk MazowieckiM30162M 33800:00:2203:55:5205:31:13.4505:31:35.85+02:34:027:258,1
384TYROWICZ Agata 391WarszawaK3022K 4600:00:2105:31:14.1005:31:36.00+02:34:037:258,1
385WOŹNIACKA Joanna 418Kraków K207K 4700:00:5404:15:2705:30:49.5005:31:43.65+02:34:107:258,1
386ZMYSŁOWSKI Łukasz 441MotyczM30163M 33900:00:2704:07:0705:32:03.7005:32:31.25+02:34:587:268,1
387DZIEDZIC Artur 85Leśne CymbałyM30164M 34000:00:3704:06:1105:32:30.9005:33:08.75+02:35:357:278,0
388MARAS Ladislav 487PreszowPRESZOWM5032M 34100:01:1304:15:5505:32:55.4005:34:08.60+02:36:357:278,0
389WŁODARCZYK Teresa 412BBL ToruńK4016K 4800:00:4904:17:3305:34:09.9505:34:59.50+02:37:267:298,0
390PYSIEWICZ Krzysztof 308niezrzeszonyM5033M 34200:01:0604:18:4305:34:54.3505:36:00.85+02:38:277:308,0
390URBAŃSKI Józef 393KKB Mosir KrosnoM5034M 34300:00:5704:18:5105:35:03.8005:36:00.85+02:38:277:308,0
392SOKOL Tomasz 337yrardów M30165M 34400:00:4904:11:0705:35:31.9505:36:21.10+02:38:487:318,0
393JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 131MikołówK208K 4900:00:2204:18:4505:36:08.8005:36:31.20+02:38:587:328,0
394SOSZYŃSKA Gosia 342człapaczeK503K 5000:00:3604:18:3205:36:32.8505:37:09.30+02:39:367:328,0
395OBRZUT Bartek 267remska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka MałaM2050M 34500:01:1404:15:0305:36:55.8005:38:10.00+02:40:377:337,9
396GAJEWSKA Monika 93ToruńK3023K 5100:01:0104:19:1005:37:36.4505:38:37.60+02:41:047:347,9
396ARGALSKI Grzegorz 15KW TrójmiastoM4092M 34600:01:0104:19:1305:37:36.3005:38:37.60+02:41:047:347,9
398PYRZEWSKI Dariusz 307ToruńM4093M 34700:01:0204:19:1105:37:35.7005:38:38.00+02:41:057:347,9
399MATUSZEWSKA Nina 236AlbatrosyK209K 5200:00:1604:21:3705:39:04.7505:39:21.25+02:41:487:367,9
400BODNIAK Tomasz 36WOPM30166M 34800:00:4004:15:5805:39:07.2505:39:48.20+02:42:157:367,9
401OBARSKI Norbert 266M5035M 34900:00:3704:17:1305:39:18.7005:39:56.15+02:42:237:367,9
402KASZYCKA Renata 158WOPK4017K 5300:00:4104:15:5705:39:25.9005:40:06.95+02:42:337:367,9
403KALINOWSKI Sławomir 149Husky teamM30167M 35000:01:0304:12:4605:39:04.0505:40:07.90+02:42:347:367,9
404KOSANOVIĆ Nikola 495RakovicaRAKOVICAM30168M 35100:00:2704:15:0305:39:51.8505:40:19.65+02:42:467:377,9
405SZYSZKOWSKI Włodzimierz 371Duke Nukem Prince of WarsawM4094M 35200:00:1204:10:1505:40:37.0505:40:49.75+02:43:167:387,9
406FRESZEL Krzysztof 89BOERNEROWO BIEGAM30169M 35300:00:5904:17:0505:40:58.9505:41:58.55+02:44:257:387,8
407LORINCOVA Stefania 489PreszowPRESZOWK3024K 5400:01:1204:16:0205:41:02.3005:42:14.60+02:44:417:387,8
408KHAN David 164Leszno M30170M 35400:00:5904:17:0405:41:22.8505:42:22.35+02:44:497:397,8
409NIEDŹWIECKI Marek 256SKIPARK WYSOWA-ZDRÓJM5036M 35500:00:2704:17:2505:42:08.5005:42:36.35+02:45:037:407,8
410ZBIJOWSKA Ewelina 431bielsko-bialaK3025K 5500:00:3804:14:1505:42:33.0005:43:11.35+02:45:387:407,8
411WYSOCKI Arkadiusz 424bb runnerasM30171M 35600:00:3704:11:0205:42:33.7505:43:11.50+02:45:387:407,8
412DUDEK Jan 481Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYMężczyźni6M 35700:01:0204:17:5905:45:25.6005:46:27.95+02:48:547:447,7
413RUTKOWSKA Małgorzata 317Golub-DobrzyńK4018K 5600:00:4904:17:3405:46:17.3505:47:06.80+02:49:337:457,7
414KAIM Tomasz 473KrakowKRAKOWM30172M 35800:01:0404:27:3705:46:49.6005:47:54.35+02:50:217:467,7
414PIĄTEK Roman 474KrakówKRAKÓWM4095M 35900:01:0304:27:3805:46:50.9505:47:54.35+02:50:217:467,7
416JAKUBOWSKI Wojciech 137KB Geotermia UniejówM4096M 36000:00:3204:18:2005:47:38.3005:48:10.70+02:50:377:477,7
417NIEMCZYK Katarzyna 258KrakówK3026K 5700:00:5504:19:5205:47:15.2505:48:11.00+02:50:387:477,7
418BUĆKO Artur 45Jelenia GóraM5037M 36100:01:1804:25:4005:47:28.1005:48:46.10+02:51:137:477,7
419TWARDY Stanislaw 461RzeszówRZESZÓWM30173M 36200:00:1304:24:3905:49:41.8005:49:55.05+02:52:227:507,7
420BATOR Marek 22WarszawaM4097M 36300:00:2904:26:4605:52:09.4505:52:39.35+02:55:067:537,6
421KITA Ewa 167K504K 5800:00:4704:27:2905:52:08.7005:52:56.25+02:55:237:537,6
422WĄSOWSKA Jagoda 402Kalińska Team - PiasecznoK4019K 5900:00:3504:34:0905:52:39.0505:53:14.15+02:55:417:547,6
423TOMECKO Józef 382MARAS teamMężczyźni7M 36400:00:5004:17:4705:52:30.8505:53:21.30+02:55:487:547,6
424SAKOWSKA Aneta 320Maratonka GrajewoK4020K 6000:00:4104:30:5505:53:37.7005:54:19.65+02:56:467:557,6
425ŚRODA Janusz 482Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM5038M 36500:01:0204:30:4605:53:58.1005:55:00.10+02:57:277:567,6
426ADAMSKI Michał 10WOPM30174M 36600:00:3904:25:4205:55:49.7505:56:29.25+02:58:567:587,5
427KWARTA Tomasz 207WOPM30175M 36700:00:3904:25:4705:55:50.0505:56:29.35+02:58:567:587,5
428KOPER Jacek 180M4098M 36800:01:0904:20:3305:56:18.5505:57:28.50+02:59:557:597,5
429WAŚKIEWICZ Zbigniew 400AWF KatowiceM4099M 36900:01:1404:27:5805:56:27.9505:57:42.85+03:00:097:597,5
430ŁUKASIK Andrzej 222LublinM5039M 37000:01:1004:26:4706:01:43.1506:02:53.15+03:05:208:067,4
431KUCHARSKI Darek 202Spartanie DzieciomM30176M 37100:00:5704:35:4306:04:07.7006:05:05.10+03:07:328:097,3
432DOBAJ Katarzyna 76Spartanie DzieciomK3027K 6100:00:5504:35:4406:04:10.2006:05:05.30+03:07:328:097,3
433LEŚNIEWSKI Michał 214SPARTANIE DZIECIOMM40100M 37200:00:5704:35:4606:04:07.9506:05:05.35+03:07:328:097,3
434ALEKSANDROWICZ Łukasz 12Spartanie DzieciomM30177M 37300:00:4404:38:2406:08:11.1506:08:55.60+03:11:228:157,3
435PLATA Tomasz 492KrakówKRAKÓWM40101M 37400:01:0904:36:2106:08:12.6006:09:22.45+03:11:498:157,3
436PATRYK Bałazy 475KrakowKRAKOWM30178M 37500:01:0304:42:3906:12:52.4006:13:55.50+03:16:228:217,2
437PRZYBYLAK Paweł 301Mosina BiegaM30179M 37600:00:0904:49:0406:14:57.1006:15:06.30+03:17:338:247,1
438SĘPKA Daria 322Spartanie DzieciomK4021K 6200:00:5504:45:1006:17:03.8506:17:59.35+03:20:268:277,1
439ZIELIŃSKI Michał 436Spartanie DzieciomM40102M 37700:00:5604:45:1206:17:03.2006:17:59.85+03:20:268:277,1
440WARDZALA Anna 398Jacek BiegaKobiety2K 6300:00:2404:50:0506:18:59.6006:19:23.85+03:21:508:297,1
441TURKO Katarzyna 387PKO Bank PolskiK4022K 6400:00:5104:42:1506:19:26.9506:20:18.10+03:22:458:307,1
442UCHMAN Natalia 392Tour de RunK3028K 6500:00:0004:48:2006:20:46.6006:20:46.60+03:23:138:327,0
443GAJEK Jarosław 480NiepołomiceNIEPOŁOMICEM40103M 37800:01:0704:42:3606:21:17.3506:22:24.50+03:24:518:327,0
444ZATORSKI Andrzej 457StarachowiceSTARACHOWICEM5040M 37900:00:5704:43:3806:23:05.6506:24:03.15+03:26:308:357,0
445BOGUCKA Martyna 37Jacekbiega Running TeamK4023K 6600:00:2404:50:0606:27:40.7006:28:04.95+03:30:318:416,9
446WILGA Ewa 408Józefińska team KrakówK2010K 6700:00:5304:49:5206:27:37.8006:28:30.95+03:30:578:416,9
447BŁAŻEJEWSKI Marcin 3414 das JarosławM30180M 38000:00:5104:45:0906:28:36.4006:29:28.35+03:31:558:426,9
448NOWOSIELSKI Piotr 26514das JarosławM40104M 38100:00:5204:45:0806:28:35.8506:29:28.40+03:31:558:426,9
449RACHOWSKI Michał 309Szczecin BiegaM30181M 38200:00:1404:54:2706:34:51.5006:35:06.45+03:37:338:516,8
450ŚMIECHOWICZ Gerard 375WarszawaM40105M 38300:01:0905:15:1606:42:39.1006:43:48.25+03:46:159:016,6
451GŁUSZCZAK Jerzy 107M5041M 38400:00:3104:54:4006:45:13.1506:45:44.35+03:48:119:056,6
452HUZIOR Elżbieta 483OrzeszeORZESZEK4024K 6800:01:1805:15:0606:50:17.4506:51:35.75+03:54:029:116,5
453SKUBIS Barbara 452GliwiceGLIWICEK3029K 6900:01:2005:15:0206:50:17.4506:51:37.70+03:54:049:116,5
454SMYK Robert 454GliwiceGLIWICEM40106M 38500:01:2005:15:0306:50:17.3506:51:37.80+03:54:049:116,5
455SKALSKI Maciej Jakub 328BiałystokM30182M 38600:01:0705:15:2206:55:50.6506:56:58.55+03:59:259:196,4
456BICZYK Adam 29Klub Biegacza RTV EURO AGDM30183M 38700:01:2005:15:0806:57:02.4506:58:23.00+04:00:509:216,4
Niesklasyfikowani
PIKOR Jacek 287biegusiem.plM40DNF03:25:54 DNF DNF DNF--
KRZYŚKO Barbara 198Mitutoyo DEMA PWrK20DNF05:41:07 DNF DNF DNF--
Znaleziono 458 wynik(ów)