ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CEBERAK Bartosz 48LubartówM201M 400:00:0702:29:2103:16:42.7003:16:50.15 4:2413,6
2MŁODZIKOWSKI Paweł 249KB V-Max AdamówM202M 700:00:0602:30:1803:22:19.8503:22:26.75+00:05:364:3213,2
3MACHLOWSKI Łukasz 479KrakówKRAKÓWM203M 1000:00:0302:36:1003:27:50.0503:27:53.30+00:11:034:3912,9
4DOMISZEWSKI Ignacy 80Ustrzyki DolneM204M 1400:00:0802:38:2103:36:55.4503:37:03.45+00:20:134:5112,3
5RUSNARCZYK Adam 31614das JarosławM205M 1600:00:2803:39:16.7503:39:44.95+00:22:544:5412,2
6GAŁASZKIEWICZ Karol 95Intersport / tri-zone.plM206M 2100:00:0802:48:3603:42:59.0503:43:07.55+00:26:174:5912,0
7NIEZGODA Marcin 259KKB MOSiR KrosnoM207M 2300:00:0202:46:5003:43:55.7003:43:58.00+00:27:075:0111,9
8CEBERAK Maciej 49LubartówM208M 2900:00:0702:52:2503:46:22.9003:46:30.15+00:29:405:0411,8
9GÓRKA Marcin 110www.marcingorka.plM209M 3200:00:4902:54:2703:47:52.8503:48:42.60+00:31:525:0611,7
10STRONKA Dawid 350200YRSM2010M 4500:00:3702:57:1003:56:34.7003:57:11.75+00:40:215:1811,3
11NAWROCIK Jakub 255PawłowiceM2011M 5500:00:1303:05:4304:02:25.7004:02:39.10+00:45:485:2611,0
12CZECHOWICZ Mateusz 60Nowa RudaM2012M 5800:00:0902:57:5404:04:49.1004:04:58.60+00:48:085:2910,9
13ŻABA Igor 467BędzinBĘDZINM2013M 6600:00:1303:09:3104:09:05.3504:09:18.95+00:52:285:3510,7
14ZMYSŁOWSKI Igor 440perfect runnerM2014M 6700:00:2604:09:46.4004:10:12.65+00:53:225:3610,7
15BLUMENFELD Jacek 33M2015M 7300:00:2703:10:2004:12:33.8004:13:01.05+00:56:105:3910,6
16KAZIMIERCZAK Michał 470BytomBYTOMM2016M 8700:00:1403:13:4904:15:19.8504:15:34.15+00:58:445:4310,5
17WILK Dawid 409Night Runners ZabreM2017M 8900:00:0503:09:2104:16:29.6504:16:35.15+00:59:455:4510,4
18REJDYCH Aleksander 312JacekBiega Running TeamM2018M 9400:00:0703:12:3804:17:41.5004:17:49.20+01:00:595:4610,4
19KOŻUCH Rafał 190RedLineTeamM2019M 9500:00:4303:09:2304:17:06.2004:17:49.60+01:00:595:4510,4
20STRABEL Łukasz 349HARPAGAN KUYAVIA BydgoszczM2020M 11000:01:0803:24:2204:21:00.4004:22:08.75+01:05:185:5110,3
21KUKIER Andrzej 203M2021M 11100:00:3003:15:5004:22:14.5504:22:44.55+01:05:545:5210,2
22DUBAJ Michał 82najkowcy.plM2022M 12000:00:2103:09:3304:25:21.4504:25:42.90+01:08:525:5610,1
23KADZIK Marcin 148ZakopaneM2023M 12800:00:4503:29:4504:27:09.0504:27:54.05+01:11:035:5910,0
24WRONA Mateusz 468Nowa WieśNOWA WIEŚM2024M 13300:00:1703:20:3804:29:28.7004:29:45.95+01:12:556:029,9
25AKSAMIT Jakub 11KM AKTYWNI SochaczewM2025M 14100:00:4003:31:3804:30:01.5004:30:42.15+01:13:526:039,9
26TRETER Sebastian 383Węgleszyn-OgrodyM2026M 14900:00:3403:19:1804:32:30.1504:33:04.55+01:16:146:069,8
27ZIELIŃSKI Marcin 434Aktywna Strona ŻyciaM2027M 16000:00:5203:28:1404:33:10.1504:34:02.35+01:17:126:079,8
28KWIATKOWSKI Michael 208Biali KenijczycyM2028M 16100:00:4703:28:2804:33:15.2004:34:02.70+01:17:126:079,8
29MAZURKIEWICZ Wojciech 240Aktywna Strona ŻyciaM2029M 16200:00:5703:28:1804:33:05.7004:34:02.95+01:17:126:079,8
30KOSTYRA Patryk 185M2030M 18700:00:0003:31:0004:42:59.0004:42:59.00+01:26:086:209,5
31SZWAJKA Jakub 368Stalowa WolaM2031M 19600:00:4403:36:1404:44:19.1004:45:03.95+01:28:136:229,4
32KOPER Wiktor 181M2032M 22100:01:1003:34:1204:50:13.7004:51:24.20+01:34:346:309,2
33KAŹMIERCZAK Marcin 160SochaczewM2033M 24300:00:5903:41:5904:54:44.6504:55:44.45+01:38:546:369,1
34BEM Jakub 27Nowa Huta TeamM2034M 24700:01:1303:40:5504:54:48.7004:56:02.25+01:39:126:369,1
35LIS Marek 217PoznanM2035M 24900:00:5803:40:0604:55:06.0504:56:04.35+01:39:146:369,1
36MARCZAK Albert 234M2036M 25000:01:0003:41:5504:55:44.3504:56:44.95+01:39:546:379,0
37BŁĄKAŁA Mateusz 35WarszawaM2037M 25700:00:4003:44:2604:58:33.9004:59:14.45+01:42:246:419,0
38KUPCZAK Dawid 463Czerwionka-LeszczynyCZERWIONKA-LESZCZYNYM2038M 26000:00:5803:55:1604:58:40.0004:59:38.45+01:42:486:419,0
39WINIECKI Mateusz 410dź Running TeamM2039M 27200:00:2803:46:3905:03:09.9005:03:38.35+01:46:486:478,8
40DEMBY Michał 71Mud GoatsM2040M 28100:00:5003:42:4005:05:54.5005:06:45.45+01:49:556:518,7
41OGORZAŁEK Mateusz 268RedLineTeamM2041M 28200:00:4403:49:3605:06:15.3005:07:00.15+01:50:106:528,7
42GĄSIENICA-GROŃ Jan 465ZakopaneZAKOPANEM2042M 29000:00:4404:01:4805:10:22.9505:11:06.95+01:54:166:578,6
43MAŁŻ Daniel 233JaktorówM2043M 29300:00:2603:54:4705:12:31.8005:12:58.20+01:56:087:008,6
44KOZA Jan 494MajdanMAJDANM2044M 29600:00:1403:53:4205:13:37.7505:13:52.65+01:57:027:018,5
45ZALEWSKI Piotr 429PMKWM2045M 31400:00:1103:57:0305:19:39.8505:19:51.75+02:03:017:108,4
46OLESIEJUK Michal 498LubartówLUBARTÓWM2046M 32300:00:2404:05:1005:25:20.5005:25:44.65+02:08:547:178,2
47PARŚNIAK Michał 280Warszawa - Szlachetna PaczkaM2047M 33000:00:3904:11:5505:28:30.9505:29:10.75+02:12:207:218,1
48KRUDYSZ Przemysław 194M2048M 33500:00:5004:06:4905:29:11.3005:30:02.00+02:13:117:228,1
49SMURA Rafał 476TurekTUREKM2049M 33700:01:1004:17:0505:30:16.9505:31:27.10+02:14:367:248,1
50OBRZUT Bartek 267remska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka MałaM2050M 34500:01:1404:15:0305:36:55.8005:38:10.00+02:21:197:337,9
Znaleziono 50 wynik(ów)