ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2015 - 44,6KM
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-01-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Zgłoszonych : 476
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 456
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 34.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu34.2kmCzas
netto
44.6km
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STOPA Michał 348ulicafinansowa.plM301M 100:00:1502:57:17.3502:57:33.00 3:5815,1
2SOBAS Jacek 332Runnersclub.pl M302M 200:00:0202:21:2303:08:43.0503:08:45.15+00:11:124:1314,2
3KRAWCZYK Paweł 193CW Reni SportM303M 300:00:0402:28:5903:12:56.6003:13:00.70+00:15:274:1913,9
4KAZIMIROW Aleksander 449MakiejewkaMAKIEJEWKAM304M 500:00:0202:29:1403:20:14.3003:20:16.65+00:22:434:2913,4
5KOSIN Pawel 453KielceKIELCEM305M 600:00:3903:20:12.1003:20:51.25+00:23:184:2913,4
6ZIMA Paweł 438KKB MOSiR KrosnoM306M 800:00:0202:33:5503:24:36.5503:24:39.40+00:27:064:3513,1
7KRZYSZTOŃ Marcin 196GMP LASY - KRAŚNIKM307M 1100:00:0702:38:5603:30:34.8003:30:42.05+00:33:094:4312,7
8POŻAK Grzegorz 298Lubartów M308M 1300:00:2102:45:2903:36:15.1003:36:36.15+00:39:034:5012,4
9KOMISARZ Tomasz 176Rzeszowskie Gazele i GepardyM309M 1500:00:0702:46:5403:37:25.1003:37:32.80+00:39:594:5212,3
10ZIOŁO Jarosław 439SanokM3010M 1700:00:0702:48:4403:40:05.4003:40:12.60+00:42:394:5612,2
11PREJZNAR Marcin 299NadoleM3011M 1800:00:0402:46:5603:40:50.5003:40:54.95+00:43:214:5712,1
12KUBAS Michał 199Biegunka TeamM3012M 1900:00:3803:40:30.1003:41:08.45+00:43:354:5612,1
13KOCZWARA Tomek 172Radomyśl WielkiM3013M 2200:00:4702:45:4803:42:45.4003:43:32.40+00:45:594:5912,0
14MARCIN Ignatowicz 464ZawadaZAWADAM3014M 2600:00:4302:53:0103:45:25.5003:46:08.75+00:48:355:0311,9
15GRABIEC Marcin 112UKS Tiki-Taka KollbuszowaM3015M 2700:00:4102:50:5303:45:26.9003:46:08.85+00:48:355:0311,9
16GAWLIK Sławek 99KRAKÓWM3016M 3000:00:4602:52:1703:46:49.4503:47:36.05+00:50:035:0511,8
17DYBALSKI Mariusz 84BełchatówM3017M 3300:00:0802:54:3903:50:26.5503:50:35.20+00:53:025:1011,6
18KILIAN Mateusz 165Józefińska Team KrakówM3018M 3400:00:0602:51:2903:50:56.3003:51:02.95+00:53:295:1011,6
19ZWIERZCHOWSKI Andrzej 442BIEGUNKA TEAM POLSKAM3019M 3900:00:2602:51:4203:54:32.3003:54:58.95+00:57:255:1511,4
20PIKUŁA Marcin 485JasloJASLOM3020M 4000:00:4302:56:5103:54:27.1503:55:10.55+00:57:375:1511,4
21CHODAKOWSKI Marceli 53K.B.Geotermia UniejówM3021M 4100:00:1803:01:0803:55:36.5003:55:55.40+00:58:225:1611,4
22SŁUJA Adam 331RaniżówM3022M 4200:00:0902:58:0503:56:25.7503:56:35.55+00:59:025:1811,3
23CZEKAJ Maciej 499KielceKIELCEM3023M 4600:00:4502:59:5603:56:56.7503:57:42.35+01:00:095:1811,3
24BARTOSZ Marek 20krakówM3024M 4800:00:1503:04:4003:59:27.2503:59:42.90+01:02:095:2211,2
25ŚWIDEREK Jacek 459JózefosławJÓZEFOSŁAWM3025M 5100:00:1103:03:2504:00:31.1504:00:42.65+01:03:095:2311,1
26CZYSZCZOŃ Andrzej 62Sportrun.pl warsztatformy.plM3026M 5300:00:2002:58:5804:01:44.5504:02:04.95+01:04:315:2511,1
27SIKORA Michał 324GliwiceM3027M 5400:00:2003:02:3104:02:14.0504:02:34.25+01:05:015:2511,0
28WIECZOREK Marcin 405MosinaM3028M 5600:00:0602:57:5504:02:58.3004:03:04.35+01:05:315:2611,0
29MĄCZYŃSKI Mateusz 242TSA SandomierzM3029M 6100:00:2803:11:2504:07:36.0004:08:04.25+01:10:315:3310,8
30MAJCHRZAK Tymoteusz 229ZAPIERDALACZEM3030M 6400:00:1403:03:1804:08:46.4504:09:00.60+01:11:275:3410,8
31BARANOWSKI Jacek 509WarszawaWARSZAWAM3031M 6500:00:0503:02:3704:09:06.6504:09:12.30+01:11:395:3510,7
32TYBUREK Michał 389LublinM3032M 6900:00:3603:08:5204:11:02.5004:11:39.25+01:14:065:3710,7
33KRYGIER Marcin 478GdyniaGDYNIAM3033M 7000:00:0603:12:4904:11:45.9004:11:52.20+01:14:195:3810,6
34WIERNUSZ Krzysztof 406Finisz RymanówM3034M 7100:00:1403:09:5504:11:53.3004:12:07.95+01:14:345:3810,6
35KUŹNIAR Paweł 206LUKS KrośniankaM3035M 7500:00:1103:17:0204:13:18.5004:13:29.70+01:15:565:4010,6
36JAKUBCZYK Dariusz 135BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3036M 7600:00:4703:15:1104:12:43.0504:13:30.90+01:15:575:3910,6
37CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikM3037M 7700:00:3403:09:4204:13:15.4504:13:50.00+01:16:175:4010,6
38TIMOFIEJUK Paweł 379Night Runners AlbatrosM3038M 7900:00:1203:12:3504:13:50.6504:14:02.95+01:16:295:4110,5
39KAMIŃSKI Paweł 153WarszawaM3039M 8100:00:0603:12:3804:14:00.1504:14:06.80+01:16:335:4110,5
40ZIELIŃSKI Wojciech 437M3040M 8200:00:1003:10:2904:13:58.8504:14:09.15+01:16:365:4110,5
41DERLATKA Paweł 72Nowa Huta TeamM3041M 8400:00:1503:08:3704:14:16.0004:14:31.90+01:16:585:4210,5
42SŁOMA Paweł 330Słomiane Bambusy M3042M 8500:00:4603:13:5304:13:59.2004:14:45.60+01:17:125:4110,5
43PASUTO Janusz 466MikolówMIKOLÓWM3043M 8600:00:1203:13:5004:15:21.2504:15:34.00+01:18:015:4310,5
44STYCZEŃ Piotr 351BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆM3044M 8800:00:4603:15:3204:14:51.9504:15:38.55+01:18:055:4210,5
45CHMIELOWSKI Andrzej 51Kraków M3045M 9300:00:0803:13:5704:17:32.7004:17:40.85+01:20:075:4610,4
46BURDA Andrzej 46Wiklinki Rudnik nad SanemM3046M 9600:01:1003:11:2704:16:44.7004:17:55.65+01:20:225:4510,4
47ŁOPATA Grzegorz 220Body4U TeamM3047M 9700:00:2303:09:5604:17:32.3004:17:55.70+01:20:225:4610,4
48KUBICKI Darek 200WójtowoM3048M 9800:00:3703:05:3204:17:26.1504:18:03.50+01:20:305:4610,4
49MICHALSKI Ryszard 456WarszawaWARSZAWAM3049M 9900:00:0603:14:5204:18:19.2004:18:26.00+01:20:535:4710,4
50WASYLÓW Jacek 399Spartakus PRZEMYŚLM3050M 10200:00:3303:14:1004:18:16.9504:18:50.80+01:21:175:4710,4
51KĄKOL Zbigniew 161Water TeamM3051M 10400:00:4603:17:0004:18:23.9004:19:10.35+01:21:375:4710,4
52MURAK Robert 253M3052M 10500:00:3303:14:2104:18:42.8004:19:16.10+01:21:435:4810,3
53WOJCIECHOWSKI Dariusz 469BochniaBOCHNIAM3053M 10600:00:1503:13:5204:19:23.7504:19:39.35+01:22:065:4810,3
54PORĘBSKI Rafał 297M3054M 10700:00:1703:11:0404:19:25.4504:19:43.35+01:22:105:4910,3
55MLOST Tomasz 247Endorfiny WadowiceM3055M 11300:00:4403:20:2004:23:11.0004:23:55.55+01:26:225:5410,2
56WÓJTOWICZ Paweł 422biegajznami.plM3056M 11600:00:4403:13:2204:23:41.9004:24:26.35+01:26:535:5410,1
57DZIUBAN Łukasz 86GAJOWY Z ZAPOROWEGO MARATONUM3057M 11700:00:3603:20:1704:23:52.6004:24:29.25+01:26:565:5510,1
58KAWALEC Krzysztof 159Jabłonna Lubelska M3058M 12400:00:1703:24:4404:26:35.3004:26:52.40+01:29:195:5810,0
59TOMALSKI Marcin 380KrakówM3059M 12500:00:2603:21:1704:26:50.5004:27:17.00+01:29:445:5810,0
60PITAS Andrzej 291ZAPIERDALACZE.PLM3060M 12600:00:1503:22:0904:27:21.1004:27:36.15+01:30:035:5910,0
61MICHALSKI Arkadiusz 245Nowy Styl Running TeamM3061M 12700:00:1103:22:3704:27:40.5004:27:52.00+01:30:196:0010,0
62GAWLIK Piotr 98Yeah Buy Me cosmeticsM3062M 12900:00:0603:22:3104:28:07.8504:28:13.85+01:30:406:0010,0
63DACHNO Marek 66Tomaszowice KoloniaM3063M 13000:00:1903:24:2604:28:04.2504:28:24.15+01:30:516:0010,0
64MAZIARZ Jakub 237MIELECM3064M 13400:00:5903:30:4304:28:59.0504:29:58.50+01:32:256:019,9
65NIŻNIK Marcin 261Nowy Styl Running TeamM3065M 13500:00:1103:22:4804:29:50.0504:30:01.25+01:32:286:039,9
66NOWICKI Artur 264Warsztat Formy TychyM3066M 13700:00:2103:22:5904:29:45.4504:30:06.50+01:32:336:029,9
67KORDOWICZ Łukasz 182BiłgorajM3067M 13800:00:1903:21:4004:30:14.1004:30:33.50+01:33:006:039,9
68MADEJSKI Sławomir 226Speleoklub Świętokrzyski KielceM3068M 13900:00:3703:20:2404:30:02.3004:30:39.35+01:33:066:039,9
69ŚWIDZIŃSKI Tomasz 377Vege RunnersM3069M 14000:01:0703:31:4604:29:33.7504:30:41.30+01:33:086:029,9
70STĘPIEŃ Tomasz 346Kielce Brygada Św.M3070M 14200:00:5003:26:0404:30:01.5004:30:51.55+01:33:186:039,9
71MADEYSKI Michał 227KrakówM3071M 14400:00:5803:22:5104:30:41.6504:31:39.65+01:34:066:049,9
72MAJEWSKI Piotr 230JSC JasłoM3072M 14600:00:4903:29:1004:31:00.5504:31:50.10+01:34:176:049,9
73WISZNIEWSKI Karol 411AKS Polonia WarszawaM3073M 14700:00:5403:28:4804:31:27.7004:32:22.55+01:34:496:059,9
74GWIZDAŁA Łukasz 123KrzeszowiceM3074M 15000:00:5603:28:2604:32:08.8504:33:05.40+01:35:326:069,8
75ŁOCHAŃSKI Grzegorz 219BrysieM3075M 15100:00:2403:21:2204:32:58.5504:33:23.50+01:35:506:079,8
76GAJOS Daniel 94KrakówM3076M 15200:01:0803:24:2704:32:29.7504:33:37.75+01:36:046:069,8
77CHOROŚ Piotr 54Vege RunnersM3077M 15300:01:0103:34:4404:32:37.7004:33:38.85+01:36:056:069,8
78PERYKASZA Paweł 284Nightrunners Kraków M3078M 15400:00:5303:26:4004:32:51.3004:33:45.25+01:36:126:079,8
79OPOZDA Michal 273KrakówM3079M 15500:00:4803:29:4404:33:00.3504:33:48.65+01:36:156:079,8
80DANIEL Jarek 67MM UltraM3080M 15600:00:1403:28:1204:33:35.3004:33:50.25+01:36:176:089,8
81SZPINDA Sebastian 364BiłgorajM3081M 15700:00:0003:32:5404:33:53.6004:33:53.60+01:36:206:089,8
82KACZMAREK Pawel 145KrakówM3082M 15900:00:5203:28:1404:33:10.1504:34:02.20+01:36:296:079,8
83GRELA Marcin 115KrakowM3083M 16400:00:3703:25:3004:33:40.5004:34:17.85+01:36:446:089,8
84WIĄCEK Marcin 404JSC JasłoM3084M 16600:00:4303:31:0004:34:12.3504:34:56.05+01:37:236:089,8
85PILECKI Maciej 288WrocławM3085M 17400:01:0503:32:2004:37:21.9504:38:27.70+01:40:546:139,6
86MAKOWSKI Łukasz 231M3086M 17500:00:2203:31:0404:38:41.2504:39:03.70+01:41:306:149,6
87CISEK Piotr 59Finisz RymanówM3087M 17600:00:3403:30:0904:38:53.2004:39:27.25+01:41:546:159,6
88KAMIŃSKI Michał 15212tri.plM3088M 17800:01:4903:31:5904:38:04.2004:39:53.55+01:42:206:149,6
89ROLLA Dorian 315WarzymiceM3089M 17900:00:1403:29:4804:40:07.3504:40:21.50+01:42:486:169,6
90SURWIŁO Sandro 355BrzozyM3090M 18100:00:1503:36:0304:41:23.7004:41:38.95+01:44:056:189,5
91HEC Piotr 125KrosnoM3091M 18200:00:0703:31:5204:42:12.2004:42:20.05+01:44:476:199,5
92KRZYSZTOŃ Piotr 197GMP LASY - KRAŚNIKM3092M 18400:00:1603:30:2904:42:22.4004:42:38.90+01:45:056:199,5
93KOZIEŁ Szymon 188GolęczewoM3093M 18800:00:0003:37:0804:42:59.0004:42:59.00+01:45:266:209,5
94SZCZEPAŃSKI Grzegorz 361Klub Biegacza Rtv Euro AgdM3094M 19000:01:1903:32:0204:42:00.2504:43:19.90+01:45:466:199,5
95PUSKARCZYK Wojciech 304uks pogorzeM3095M 19200:00:0003:42:3304:44:22.4504:44:22.45+01:46:496:229,4
96WAŁCZYK Krzysztof 397owceM3096M 19400:00:2303:34:4104:44:21.5004:44:44.85+01:47:116:229,4
97SIKORSKI Wojciech 325RARAMURI KluczborkM3097M 19900:00:4203:32:1404:44:36.4504:45:19.35+01:47:466:229,4
98WRÓBEL Łukasz 423KB Biała Biega, Międzyrzec PodlaskiM3098M 20000:00:3803:32:5004:45:01.6504:45:40.35+01:48:076:239,4
99WORCH Paweł 417BłonieM3099M 20100:00:4503:37:1504:45:24.4504:46:09.80+01:48:366:239,4
100PLACZEK Paweł 293wetlinaM30100M 20700:00:1803:37:2804:47:59.0004:48:17.95+01:50:446:279,3
101KAMIŃSKI Robert 15412tri.plM30101M 20800:01:4903:36:1604:46:29.7004:48:19.35+01:50:466:259,3
102LACHOWICZ Przemek 209LibertówM30102M 21000:01:1303:32:2504:47:18.1004:48:31.15+01:50:586:269,3
103MOLTZAN Zbigniew 250ToruńM30103M 21200:00:4803:41:2004:48:14.6004:49:02.65+01:51:296:279,3
104GRĘBOWIEC Mateusz 117LKS Tencza SandomierzM30104M 21600:00:2603:40:0404:49:54.1004:50:20.30+01:52:476:309,2
105ŁUBIEŃSKI Wojciech 221PoznańM30105M 21700:01:0603:39:0504:49:58.6004:51:05.15+01:53:326:309,2
106KOŁTUNICKI Krzysztof 175M30106M 21900:01:0103:43:3504:50:12.0504:51:13.60+01:53:406:309,2
107BORKOWSKI Jakub 40UKA WarszawaM30107M 22000:01:1503:37:1204:50:01.6504:51:17.10+01:53:446:309,2
108KOŁODZIEJCZYK Dawid 174KrakówM30108M 22200:00:5703:42:0704:50:33.2504:51:30.50+01:53:576:309,2
109TROCHIMCZYK Piotr 384PrzemyślM30109M 22500:00:4903:42:4204:51:00.4504:51:50.15+01:54:176:319,2
110BEBELSKI Rafał 25KUŹNIA TRIATHLONUM30110M 22600:00:3703:40:4204:51:16.0504:51:53.35+01:54:206:319,2
111OSTROWSKI Michał 276Crazy GuidesM30111M 22700:00:4503:38:1904:51:07.5004:51:53.45+01:54:206:319,2
112GŁEMBSKI Daniel 104M30112M 22800:01:0703:36:2604:50:59.6004:52:06.70+01:54:336:319,2
113PRZYBYŁA Marcin 302nutrend team / szczyrkM30113M 23200:00:0803:36:5404:53:04.7004:53:13.65+01:55:406:349,1
114NALEPKA Zdzisław 254Biegiem przez góry - Pomoc dla AlkaM30114M 23300:00:3603:35:5004:52:44.4504:53:21.20+01:55:486:339,1
115MAZUREK Michał 238Ortoreh TeamM30115M 23400:00:3703:42:0904:53:12.9504:53:50.45+01:56:176:349,1
116SKRZYPCZAK Piotr 9M30116M 23500:01:0103:52:0804:52:57.3504:53:58.55+01:56:256:349,1
117DUDEK Bartłomiej 8312tri.plM30117M 23600:01:4803:39:4604:52:37.8504:54:26.60+01:56:536:339,1
118SOBCZAK Marcin 334WarszawaM30118M 24200:00:1303:44:3604:55:28.7504:55:42.15+01:58:096:379,1
119GUTKOWSKI Tomek 122Trend Glass Running TeamM30119M 24500:00:2903:44:5504:55:25.6504:55:55.05+01:58:226:379,1
120WENTLAND Tomasz 460KrakowKRAKOWM30120M 24600:01:1303:40:5404:54:48.2004:56:02.10+01:58:296:369,1
121CHMIELEWSKI Tomasz 50WarszawaM30121M 24800:00:2403:42:3204:55:39.0504:56:03.15+01:58:306:379,1
122SIWIEC Tomasz 326RzeszówM30122M 25100:00:4503:37:5704:56:58.6504:57:44.30+02:00:116:399,0
123MACIEJEWSKI Piotr 224LublinM30123M 25600:01:0203:34:5104:57:59.6004:59:02.10+02:01:296:409,0
124JEŻYNA Marcin 143GŁĘBOKIE TALERZEM30124M 25900:00:1003:48:5004:59:24.8004:59:35.05+02:02:026:428,9
125JABŁONKA Bartosz 130DębieńskoM30125M 26100:00:5703:55:1904:58:41.3004:59:38.55+02:02:056:419,0
126ANDRUSZEWSKI Tomasz 13KB Geotermia UniejówM30126M 26300:00:2903:43:5604:59:56.8005:00:26.60+02:02:536:438,9
127SUPROŃ Piotr 354ARCADIS RUNNING TEAMM30127M 26500:01:0403:44:5904:59:47.5505:00:51.55+02:03:186:438,9
128ZAPŁATA Wojciech 430GorliceM30128M 26700:00:2203:41:0305:00:48.1505:01:10.55+02:03:376:448,9
129GRANDA Paweł 11421 DAPLOT JarosławM30129M 26900:00:5303:46:2505:00:33.7505:01:27.25+02:03:546:448,9
130SOLECKI Tomasz 339Bieruń Gomola Trans AircoM30130M 27300:00:3503:42:0605:03:21.0505:03:56.30+02:06:236:488,8
131SOBCZAK Maciej 333Night RunnersM30131M 27400:00:3303:47:4705:03:23.5505:03:57.50+02:06:246:488,8
132PIWOWARCZYK Piotr 292KrakówM30132M 27500:00:2703:46:0305:03:41.6505:04:08.70+02:06:356:488,8
133KOTLARSKI Marcin 186Leśne CymbałyM30133M 27600:00:3103:50:0205:05:04.7005:05:36.30+02:08:036:508,8
134TOMCZYK Michał 381InowrocławM30134M 27700:01:4303:49:5305:04:27.9505:06:11.15+02:08:386:498,8
135BUSZ Jacek 47Drużyna KormoranaM30135M 27900:00:2403:43:2305:05:52.3505:06:17.10+02:08:446:518,7
136KOBELUK Damian 171BiłgorajM30136M 28300:00:2303:39:5205:06:59.5505:07:23.25+02:09:506:538,7
137GEZELA Mariusz 101BBL Poznań, Rodzina GezelaM30137M 28400:00:4103:52:0305:07:42.7005:08:24.35+02:10:516:538,7
138GEZELA Robert 102Rodzna GezelaM30138M 28500:00:4203:52:0205:07:43.7005:08:26.30+02:10:536:538,7
139MADEJ Paweł 225KrakówM30139M 28600:01:1103:52:4805:07:32.6005:08:43.65+02:11:106:538,7
140ZAGDAŃSKI Robert 426MachnówkaM30140M 28700:00:4003:56:1505:09:29.1505:10:10.10+02:12:376:568,6
141 ŚLĄCZKA Arek 372Finisz RymanówM30141M 28800:00:4303:56:1005:09:27.2005:10:10.35+02:12:376:568,6
142WASIAK Michał 508RadomRADOMM30142M 28900:00:2803:50:2605:09:52.0005:10:20.15+02:12:476:568,6
143KMIEĆ Marcin 170BiłgorajM30143M 29100:00:2003:53:0705:11:03.0505:11:23.75+02:13:506:588,6
144SIELICKI Krzysztof 323M30144M 29200:01:0603:52:2005:10:45.1505:11:51.80+02:14:186:588,6
145JAWORSKI Daniel 142Tomaszów MazowieckiM30145M 29500:00:2503:53:4205:13:26.7005:13:52.50+02:16:197:018,5
146GÓRSKI Mariusz 111TychyM30146M 29800:00:1603:54:1905:14:15.0005:14:31.50+02:16:587:028,5
147SZCZERBA Rafał 362M30147M 29900:01:1704:01:4705:13:56.4505:15:13.75+02:17:407:028,5
148PAŁASZYŃSKI Jacek 27787-600 LipnoM30148M 30100:00:5203:52:5905:15:36.2505:16:28.30+02:18:557:048,5
149APANASIEWICZ Bartosz 14centrum BydgoszczM30149M 30400:01:0803:59:2705:16:05.9005:17:14.50+02:19:417:058,5
150PASELA Bartosz 282Smashing PąpkinsM30150M 30500:01:0404:00:4405:16:10.2005:17:14.75+02:19:417:058,5
151CHUDYBA Michał 55Leśne CymbałyM30151M 30800:00:3403:57:4605:17:49.2505:18:23.30+02:20:507:078,4
152GÓRALCZYK Andrzej 109KW KrakówM30152M 31100:01:1604:00:3405:17:27.1505:18:43.15+02:21:107:078,4
153BRZOZOWSKI Jerzy 44RzeszówM30153M 31200:01:1204:07:4205:17:50.1005:19:02.10+02:21:297:078,4
154DAWGIERT Daniel 69Brygada Św.M30154M 31300:00:5003:54:2805:18:44.5005:19:34.60+02:22:017:088,4
155PARTYKA Andrzej 458RzeszówRZESZÓWM30155M 32200:00:0503:59:5305:24:45.0005:24:50.50+02:27:177:168,2
156TRZECIAK Rafał 491WarzyceWARZYCEM30156M 32700:01:0504:04:2505:26:49.9505:27:55.70+02:30:227:198,2
157OKARMA Wojtek 269SPORESTM30157M 32800:01:0404:04:3105:26:50.9505:27:55.90+02:30:227:198,2
158SZANECKI Jakub 359RzeszówM30158M 32900:00:5504:09:4705:27:02.4005:27:58.00+02:30:257:198,2
159LEŚNIAK Arkadiusz 505WarszawaWARSZAWAM30159M 33200:00:0504:11:5305:29:37.4005:29:42.60+02:32:097:238,1
160PLASZCZYK Tomasz 294sport-evo gdańsk M30160M 33400:01:1704:07:5505:28:37.7505:29:55.65+02:32:227:228,1
161GRANDA Marcin 113ZARZECZEM30161M 33600:00:5003:56:4905:29:50.5505:30:41.20+02:33:087:238,1
162PIEKARSKI Andrzej 285Grodzisk MazowieckiM30162M 33800:00:2203:55:5205:31:13.4505:31:35.85+02:34:027:258,1
163ZMYSŁOWSKI Łukasz 441MotyczM30163M 33900:00:2704:07:0705:32:03.7005:32:31.25+02:34:587:268,1
164DZIEDZIC Artur 85Leśne CymbałyM30164M 34000:00:3704:06:1105:32:30.9005:33:08.75+02:35:357:278,0
165SOKOL Tomasz 337yrardów M30165M 34400:00:4904:11:0705:35:31.9505:36:21.10+02:38:487:318,0
166BODNIAK Tomasz 36WOPM30166M 34800:00:4004:15:5805:39:07.2505:39:48.20+02:42:157:367,9
167KALINOWSKI Sławomir 149Husky teamM30167M 35000:01:0304:12:4605:39:04.0505:40:07.90+02:42:347:367,9
168KOSANOVIĆ Nikola 495RakovicaRAKOVICAM30168M 35100:00:2704:15:0305:39:51.8505:40:19.65+02:42:467:377,9
169FRESZEL Krzysztof 89BOERNEROWO BIEGAM30169M 35300:00:5904:17:0505:40:58.9505:41:58.55+02:44:257:387,8
170KHAN David 164Leszno M30170M 35400:00:5904:17:0405:41:22.8505:42:22.35+02:44:497:397,8
171WYSOCKI Arkadiusz 424bb runnerasM30171M 35600:00:3704:11:0205:42:33.7505:43:11.50+02:45:387:407,8
172KAIM Tomasz 473KrakowKRAKOWM30172M 35800:01:0404:27:3705:46:49.6005:47:54.35+02:50:217:467,7
173TWARDY Stanislaw 461RzeszówRZESZÓWM30173M 36200:00:1304:24:3905:49:41.8005:49:55.05+02:52:227:507,7
174ADAMSKI Michał 10WOPM30174M 36600:00:3904:25:4205:55:49.7505:56:29.25+02:58:567:587,5
175KWARTA Tomasz 207WOPM30175M 36700:00:3904:25:4705:55:50.0505:56:29.35+02:58:567:587,5
176KUCHARSKI Darek 202Spartanie DzieciomM30176M 37100:00:5704:35:4306:04:07.7006:05:05.10+03:07:328:097,3
177ALEKSANDROWICZ Łukasz 12Spartanie DzieciomM30177M 37300:00:4404:38:2406:08:11.1506:08:55.60+03:11:228:157,3
178PATRYK Bałazy 475KrakowKRAKOWM30178M 37500:01:0304:42:3906:12:52.4006:13:55.50+03:16:228:217,2
179PRZYBYLAK Paweł 301Mosina BiegaM30179M 37600:00:0904:49:0406:14:57.1006:15:06.30+03:17:338:247,1
180BŁAŻEJEWSKI Marcin 3414 das JarosławM30180M 38000:00:5104:45:0906:28:36.4006:29:28.35+03:31:558:426,9
181RACHOWSKI Michał 309Szczecin BiegaM30181M 38200:00:1404:54:2706:34:51.5006:35:06.45+03:37:338:516,8
182SKALSKI Maciej Jakub 328BiałystokM30182M 38600:01:0705:15:2206:55:50.6506:56:58.55+03:59:259:196,4
183BICZYK Adam 29Klub Biegacza RTV EURO AGDM30183M 38700:01:2005:15:0806:57:02.4506:58:23.00+04:00:509:216,4
Znaleziono 183 wynik(ów)