ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
    
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:00:0300:38:49
2BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:00:0200:39:35
3DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-40NIE00:00:0200:43:01
4NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0200:43:42
5BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:00:0300:45:04
6WILK Maciej 154Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:1500:45:07
7BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:45:12
8KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:00:0300:45:18
9PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:00:1700:45:18
10BADOWSKI Aleksander 406Marcin Świerc TEAMWARSZAWAM-30NIE00:00:0300:45:20
11KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:27
12ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:49
13SWOBODA Marek 378Cranberry teamGŁUSZYCAM-30NIE00:00:1600:45:50
14URBAŃCZYK Grzegorz 465For Run Team & AdRunaLinaPOZNAŃM-30NIE00:00:0000:46:04
15RUTKOWSKI Dawid 502GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0300:46:13
16MIŚ Zbigniew 441Płomień ZagorzycePOZNAŃM-30NIE00:00:0800:46:25
17TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:28
18PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:00:0300:46:45
19BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:00:0300:46:47
20MYSZCZYSZYN Łukasz 310AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0600:46:48
21PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:00:0300:46:52
22DURKOWSKI Marcin 41OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0300:46:53
23PAZDAN Piotr 127Kowary BiegająKOWARYM-30NIE00:00:0000:47:00
24KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:17
25GRYCZKA Mateusz 122NBR TeamLESZNOM-30NIE00:00:0900:47:39
26GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:00:0600:47:44
27CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:00:0600:47:46
28STACHURSKI Piotr 172Im-Possible TeamJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:00:0000:48:05
29GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:00:0300:48:05
30KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:00:0700:48:27
31GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-40NIE00:00:0200:48:43
32TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:00:0200:48:45
33BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:00:1700:49:14
34SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0500:49:38
35SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:00:0500:49:41
36OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:00:0500:49:43
37WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:00:0600:49:43
38PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-40NIE00:00:0400:49:49
39MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:0800:49:51
40SOCHA Seweryn 63Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0800:49:51
41KOSTASZ Mariusz 138KB Faurecia StoorRAWICZM-30NIE00:00:0200:50:36
42NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:00:0600:50:36
43MAZURKIEWICZ Jerzy 49Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:50:52
44WIŚNIEWSKI Paweł 553Run@BalanceJELENIA GÓRAM-30NIE00:00:0700:50:55
45SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1100:50:58
46LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:00:0500:51:03
47OLKIS Rafał 294przebiega.plWROCŁAWM-30NIE00:00:1800:51:13
48BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0600:51:18
49LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-20TAK00:00:1200:51:21
50PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0400:51:24
51WOLBACH Tomasz 179Wolne ŚlimakiPOZNANM-30NIE00:00:0900:51:26
52THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:28
53NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-2000:00:1400:51:34
54IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-40NIE00:00:0300:51:42
55GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0000:51:47
56JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:00:0500:51:48
57HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:50
58PURCZYŃSKI Grzegorz 429DrzonkowiankaZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:0500:51:50
59GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-20NIE00:00:2400:51:56
60URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-20NIE00:00:1900:51:57
61LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:02
62NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:00:0700:52:02
63PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:1000:52:02
64LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:0600:52:04
65URBANIAK Hubert 126RozbieganyRawiczRAWICZM-30NIE00:00:1700:52:05
66SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:00:0500:52:10
67ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:1100:52:42
68PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-40NIE00:00:0700:52:45
69WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:00:0400:52:48
70STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-40NIE00:00:0600:52:48
71STASZELIS Krzysztof 566PocoLoco ATPOZNAŃM-30NIE00:00:1900:52:56
72UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:0000:53:02
73KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:22
74WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0700:53:24
75ORACZ Mateusz 311Bez Litości / Kalenji Team PolandPLEWISKAM-30NIE00:00:2200:53:41
76JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:1200:53:42
77GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:00:3100:53:42
78WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:43
79LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-40NIE00:00:0400:53:53
80SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0000:54:12
81ŁAŹNIOWSKI Dawid 133Kudowscy miłośnicy bieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:22
82STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-40NIE00:00:0700:54:23
83FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-40NIE00:00:0600:54:27
84NIEPALA Jacek 161OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:00:0800:54:27
85KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-30TAK00:00:1300:54:40
86LACKOWSKI Andrzej 56Aikido UMK TorunNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0900:54:42
87DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:00:0700:54:44
88KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:55:00
89BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:55:02
90KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-30NIE00:00:4000:55:13
91EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-20NIE00:00:2700:55:14
92KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-40NIE00:00:1000:55:30
93BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:00:0900:55:37
94TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:55:38
95JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:1300:55:46
96GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:00:1400:55:46
97ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:00:3700:55:46
98MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:00:1500:55:54
99KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:00:2300:55:59
100SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:00:2000:56:05
101ŁUCZAK Marcin 533run4energyPLEWISKAM-30NIE00:00:0400:56:08
102ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:00:1300:56:08
103ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:00:0300:56:11
104DĄBROWSKI Jacek 302Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-30NIE00:00:0700:56:11
105DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0800:56:11
106SANKOWSKI Pawel 467Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1700:56:13
107ANTOSIAK Tomasz 74Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0400:56:15
108MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:00:2700:56:15
109DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:00:1200:56:17
110KRÓL Marcin 446OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0900:56:18
111BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:21
112PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:2600:56:23
113WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:25
114VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:00:1800:56:25
115NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:27
116PIECUCH Marcin 149Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1000:56:29
117FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:00:1700:56:48
118BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2000:56:52
119ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-60NIE00:00:0500:57:00
120DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-40NO00:00:0000:57:07
121KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:00:1400:57:23
122GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:26
123JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:57:32
124BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:00:1500:57:33
125FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1600:57:33
126ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-40NO00:00:0500:57:47
127FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:00:1600:57:54
128SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:00:1600:57:55
129STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1300:58:04
130STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:00:3500:58:10
131ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:15
132ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:00:2200:58:16
133BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:17
134LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:00:2100:58:20
135BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:00:1100:58:25
136TOL Kamil 434Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:1200:58:25
137LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:29
138PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:00:1700:58:33
139LEŚNIOWSKI Andrzej 483For Run TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0500:58:35
140URBAŃSKI Michał 442Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:58:35
141STANEK Bartosz 412ŚmigielŚMIGIELM-30NIE00:00:2300:58:43
142KOPROWSKI Tomasz 64ZHP Hufiec Poznań NowePOZNANM-30NIE00:00:4700:58:44
143PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:45
144MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-40NIE00:00:1000:58:45
145CZARNIECKI Daniel 33This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:58:47
146SZPINEK Marcin 437TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:1200:58:53
147ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-40NIE00:00:0400:58:56
148KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:00:2900:59:12
149WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:14
150SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:00:1800:59:14
151OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:3000:59:15
152DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:00:1600:59:17
153KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-40NIE00:00:3500:59:18
154KLICHOWSKI Marek 51iFON.pl Kolarz KlubŁÓDŹM-30NIE00:00:2700:59:22
155MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:00:3900:59:27
156ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:00:1600:59:32
157URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:1300:59:37
158ŁUCZAK Tomasz 121KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2500:59:40
159KRASOWSKI Jakub 90Atak KretaWARSZAWAM-30NIE00:00:1400:59:53
160ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE00:00:4101:00:06
161STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:3101:00:11
162STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE00:00:3201:00:16
163OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE00:00:4501:00:16
164BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-40NIE00:00:2101:00:21
165KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE00:00:1101:00:24
166SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE00:00:3101:00:24
167WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE00:00:3101:00:25
168BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE00:00:0901:00:30
169DĄBROWSKI Damian 367Motointegrator Running TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:0601:00:32
170MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:00:32
171KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE00:00:3401:00:32
172KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE00:00:1101:00:34
173PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE00:00:1501:00:35
174KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-40NIE00:00:2201:00:37
175STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:00:38
176ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:00:39
177OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE00:00:3201:00:39
178KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-40NIE00:00:2201:00:40
179TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE00:00:1601:00:48
180KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE00:00:0501:00:49
181NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK00:00:3301:00:59
182MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE00:00:2101:01:20
183KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:21
184KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:26
185KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE00:00:2201:01:36
186SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-40NIE00:00:3201:01:38
187KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1001:01:43
188MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:0601:01:45
189TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE00:00:2801:01:45
190KURZAWIAK Grzegorz 365KarłówKARŁÓWM-30NIE00:00:4901:01:47
191KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:48
192KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE00:00:1901:01:49
193JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE00:00:2001:01:49
194PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:49
195PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE00:00:3301:01:51
196RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5301:01:51
197KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE00:00:5801:01:52
198GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:5701:01:58
199PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK00:00:1701:02:04
200KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:05
201LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-20NIE00:00:3201:02:05
202GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:09
203KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-20NIE00:00:2601:02:15
204DIERING Tomasz 549Rowery MałgośkaSKÓRZEWOM-30NIE00:00:1701:02:17
205KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE00:00:2901:02:18
206RUTKOWSKI Krzysztof 100Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3401:02:19
207MUCHA Piotr 115Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NO00:00:3001:02:20
208PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2601:02:22
209HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:25
210ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:32
211MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:02:34
212BACA Łukasz 191Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:0001:02:35
213KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE00:00:0601:02:37
214NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE00:00:2701:02:37
215HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE00:00:1901:02:38
216SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE00:00:1901:02:40
217SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-40NIE00:00:5601:02:46
218ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:0901:03:15
219BAKA Marcin 263GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:2001:03:21
220WYBIERAŁA Andrzej 284Rozbiegany RawiczRAWICZM-50NIE00:00:2201:03:21
221WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1301:03:26
222GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:26
223GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:0001:03:44
224BARAN Jacek 198KB WartkoGOLINAM-50NIE00:00:2201:03:52
225CHORZĘPA Adam 428Szczytna BiegaSZCZYTNAM-50NIE00:00:1101:04:01
226SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-40NIE00:00:1401:04:02
227TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE00:00:3801:04:15
228SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE00:00:0601:04:17
229JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-40NIE00:00:4001:04:20
230MARCINEK Łukasz 93Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:2601:04:31
231HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE00:00:4101:04:34
232KROPISZ Łukasz 92HRmax ŻoryŻORYM-30NIE00:00:3801:04:37
233PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE00:00:1001:04:41
234SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE00:00:2501:04:42
235TRZEPIZUR Dominik 130NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE00:00:1101:04:43
236KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2101:04:49
237CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:52
238GUTOWSKI Dariusz 32NGB KłobuckKŁOBUCKM-50NIE00:00:1301:04:53
239KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE00:00:1701:04:56
240BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:01
241WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:0801:05:04
242KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:10
243JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-20NIE00:00:2901:05:11
244OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE00:00:1301:05:19
245SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:19
246ORZECHOWSKI Daniel 171i-SportWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:20
247GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:24
248SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-40NIE00:00:0801:05:29
249DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:42
250PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:43
251TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:05:45
252MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:54
253GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE00:00:2001:05:56
254MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE00:00:3401:06:00
255GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE00:00:3501:06:04
256PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE00:00:5501:06:04
257POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE00:00:3901:06:07
258CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-40NIE00:00:3801:06:09
259BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:4701:06:10
260STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE00:00:3201:06:11
261ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:11
262MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:12
263CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:26
264SKRZYPIEC Karol 515Żarów BiegaŻARÓWM-30NIE00:00:3301:06:27
265KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:33
266BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-40NIE00:00:4301:06:34
267PISZCZEK Krzysztof 148KochamToRobicKATOWICEM-30NIE00:00:4001:06:36
268KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE00:01:0001:06:36
269TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE00:00:4101:06:38
270DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-40NIE00:00:5201:06:38
271CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE00:00:4001:06:39
272WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE00:00:4301:06:46
273ZERZUT Jarosław 306Puszczyk BukowySZCZECINM-50NIE00:00:3901:06:53
274ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE00:00:2301:07:02
275FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:11
276RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE00:00:1101:07:16
277STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:33
278STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:37
279WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:40
280FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5701:07:47
281GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:5801:07:49
282JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:54
283WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40NIE00:00:2701:07:54
284BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-20NIE00:00:1101:07:55
285BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO00:00:0901:07:59
286KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:06
287NIESPODZIANY Maciej 450eXtrem OutdoorROGOZNOM-30NO00:00:4901:08:06
288JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-40NO00:00:4401:08:07
289TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:09
290SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE00:00:3101:08:12
291GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK00:00:1001:08:13
292CZERWONKA Zbigniew 411Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:08:16
293SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE00:00:0701:08:17
294BISKUP Rafał 472Dziad Not DeadWARSZAWAM-50NIE00:00:3601:08:17
295KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE00:00:2501:08:20
296PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:20
297SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50TAK00:00:3701:08:22
298WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:26
299RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:34
300DŁUGOSZ Marek 383KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0001:08:46
301KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:4801:08:51
302WOŹNIAK Sebastian 194Motointegrator Running TeamŁÓDŹM-30NO00:00:2701:09:03
303SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40NIE00:00:5501:09:05
304ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:06
305GAWROŃSKI Roman 104Wkurw_TeamZALASEWOM-30NIE00:00:4501:09:10
306KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE00:00:3001:09:18
307RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:2601:09:20
308LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-50NIE00:00:1901:09:26
309SULEJA Karol 38KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2401:09:26
310ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40NIE00:00:2601:09:26
311RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE00:00:3201:09:29
312DOBROCHOWSKI Marek 44Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5401:09:31
313LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-40NIE00:00:0001:09:36
314BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40NO00:00:1501:09:55
315SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE00:00:1101:09:56
316ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:4601:09:57
317TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE00:00:4101:10:06
318BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40NIE00:00:2701:10:10
319WOJCIECHOWSKI Aleksander 548Rowery MałgośkaWRZEŚNIAM-30NIE00:00:1701:10:18
320NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE00:00:1701:10:19
321KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE00:00:4701:10:21
322STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO00:00:3801:10:23
323DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40NIE00:00:4101:10:25
324WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:26
325ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:27
326GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:31
327RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK00:00:2901:10:33
328JASICKI Henryk 546Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-50NIE00:00:5401:10:33
329MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE00:00:4601:10:34
330BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK00:00:5701:10:36
331BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE00:00:5601:10:42
332TURLEJ Dariusz 222KondycjaWARSZAWAM-60NIE00:00:3401:10:44
333SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:47
334JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO00:00:2201:10:49
335NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:51
336ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE00:01:0001:10:52
337MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE00:01:0301:10:54
338PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:56
339SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK00:00:3301:10:56
340ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE00:00:2401:10:59
341HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5901:11:01
342HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-20NIE00:00:5901:11:02
343GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-50TAK00:00:2101:11:04
344LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0001:11:07
345NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-60TAK00:00:2101:11:10
346NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE00:00:4201:11:14
347POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE00:00:3001:11:16
348ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE00:00:4501:11:16
349MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:19
350SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE00:00:4401:11:21
351ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:22
352FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE00:00:5401:11:24
353SZCZYGIEŁ Damian 213KochamToRobićKATOWICEM-30NIE00:00:4201:11:30
354MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE00:00:4601:11:34
355SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:2801:11:45
356MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:49
357SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE00:00:2401:12:21
358PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:33
359NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:47
360ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-20NIE00:00:5001:12:50
361NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE00:00:3201:12:52
362ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3401:12:55
363STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE00:00:4101:12:55
364JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO00:00:5501:12:55
365ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3501:12:56
366KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE00:00:5201:12:56
367CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:00
368BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE00:00:5301:13:03
369MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO00:00:1001:13:29
370ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:33
371ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40NIE00:00:5401:14:25
372FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE00:00:5301:14:28
373STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE00:00:5801:14:29
374MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40NIE00:00:1801:14:42
375ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE00:00:1801:14:44
376ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:47
377KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE00:00:5001:14:47
378KASIŃSKI Wojciech 401UltraplessPSZCZYNAM-50NIE00:00:4401:14:48
379AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:49
380HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:52
381WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:3301:14:55
382KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:4201:15:00
383BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:05
384KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:01:0101:15:05
385BEDNARCZYK Bogdan 387pro-runWROCŁAWM-50NIE00:00:4601:15:06
386LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:4901:15:06
387KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:06
388KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:07
389KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:07
390SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:13
391WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:20
392GINTER Grzegorz 432AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:15:26
393CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE00:00:4801:15:29
394KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:36
395KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE00:00:4701:15:36
396ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE00:00:3501:15:41
397GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:44
398STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:52
399FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:4201:15:57
400POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40NIE00:00:4801:16:06
401NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:07
402PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-20NO00:00:5601:16:07
403MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO00:00:5901:16:18
404WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE00:00:5001:16:19
405BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE00:00:3901:16:27
406WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:29
407KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:35
408KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:38
409KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:43
410HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE00:00:5301:16:43
411JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE00:00:5801:16:44
412GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE00:00:1501:16:46
413KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:49
414WOLSZCZAK Konrad 536Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINM-30NIE00:00:3301:16:50
415KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40NIE00:00:4501:16:53
416DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:09
417JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE00:00:3701:17:20
418KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE00:01:0301:17:38
419KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE00:00:1401:17:58
420MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:14
421GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:16
422SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE00:00:4601:18:22
423PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:26
424PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE00:00:3701:18:27
425RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE00:00:4301:18:30
426ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE00:00:2501:18:37
427MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE00:00:3301:18:45
428RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40NIE00:00:2101:18:46
429WASZEK Sławomir 65Karkonosz Running TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2701:18:47
430MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:51
431JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO00:00:5601:18:52
432CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:53
433PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:53
434GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:56
435BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE00:00:2501:18:58
436POCIĘGIEL Michał 449Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:01:0101:19:03
437JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:5601:19:09
438JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:12
439DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40NIE00:00:5101:19:20
440ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE00:00:3801:19:24
441NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE00:00:1501:19:31
442SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:31
443KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE00:00:4201:19:32
444KASPRZAK Bartłomiej 244Beard Team WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:5501:20:36
445FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE00:01:0001:20:43
446ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE00:00:5701:20:50
447NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:53
448CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE00:00:3401:20:54
449KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:3001:20:59
450BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE00:00:4701:20:59
451SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE00:00:5201:21:03
452SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE00:00:5301:21:04
453POŁCZYŃSKI Maciej 298Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:01:0101:21:04
454BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:5801:21:07
455MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE00:00:4901:21:09
456CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:13
457ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:48
458PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:07
459BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:09
460BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE00:00:4901:22:10
461ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:45
462KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:02
463WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE00:00:4901:23:24
464WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40NIE00:01:0301:23:26
465ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE00:00:5901:23:27
466HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:32
467SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:32
468CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE00:00:5201:24:11
469KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:1801:24:16
470WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:33
471ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40NIE00:01:0201:24:35
472PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK00:01:0201:24:37
473PODSIADŁY Robert 189Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-50NIE00:01:0501:24:39
474JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:44
475PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE00:01:0101:24:44
476SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:45
477CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:45
478WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE00:01:0101:24:47
479WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:56
480KRĘCISZ Zbigniew 381Raciborska Grupa OutdoorowaRACIBÓRZM-60NIE00:00:5201:25:18
481KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:20
482BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE00:00:4401:25:21
483BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-20NIE00:00:1901:25:32
484MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE00:00:5601:25:32
485KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:34
486NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE00:00:3601:25:38
487TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE00:00:3701:26:23
488DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:25
489PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:29
490MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:4801:27:13
491SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:49
492LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:20
493KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:37
494GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40NIE00:00:3601:29:38
495KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE00:00:5601:29:55
496ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE00:00:2301:35:24
497FURMAN Michał 34Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:4101:37:25
498FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:26
499SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:29
500SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:24
501MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-50NIE00:00:5101:44:25
502PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE00:00:00
503JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:00
504GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:00
505CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE00:00:00
506RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE00:00:00
507GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE00:00:00
508MUSUR Adam 518kb szerszen olesnicaOLESNICAM-60NIE00:00:00
509HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-20NIE00:00:14
Znaleziono 509 wynik(ów)