ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 2018
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2018-01-20
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 569
Wystartowało : 509
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 507
Na trasie : 2
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaCzas startuParking
7km
Skaly
14km
     
1DARMOCHWAL Leszek 20Dzikie BobryPOZNANM-40NO00:00:0000:57:0701:48:15
2UGOREK Jarosław 42Team KopećGORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:0000:53:0201:43:27
3SKALSKI Radosław 79KB AKTYWNI KONINKONINM-40NIE00:00:0000:54:1201:43:28
4PAZDAN Piotr 127Kowary BiegająKOWARYM-30NIE00:00:0000:47:0001:32:31
5GÓRNY Aleksander 151Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:0001:03:4402:00:34
6LUBIK Adam 152KSE ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0001:11:0702:07:20
7STACHURSKI Piotr 172Im-Possible TeamJEDLNIA-LETNISKOM-30NIE00:00:0000:48:0501:37:43
8PACANOWSKI Łukasz 187PARA-NIE-DO-PARYPORĘBAM-30NIE00:00:00
9BACA Łukasz 191Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:0001:02:3501:59:52
10KOWALSKI Bogusław 216Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM-40TAK00:00:0001:01:4801:58:07
11GRUND Marek 296Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM-20NIE00:00:0000:51:4701:39:43
12DŁUGOSZ Marek 383KB Geotermia UniejówWARTKOWICEM-50NIE00:00:0001:08:4602:10:10
13JAKUBOWSKI Wojciech 407KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM-40NIE00:00:0002:22:40
14GRODZKI Piotr 448WAŁBRZYCHM-40NIE00:00:0002:10:45
15URBAŃCZYK Grzegorz 465For Run Team & AdRunaLinaPOZNAŃM-30NIE00:00:0000:46:0401:30:58
16SZELER Joanna 564WARSZAWAK-40NIE00:00:0001:40:2402:59:03
17LUDKA Dagmara 143PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-40NIE00:00:0001:29:2002:46:27
18CYRULEWSKI Rafał 268WRZEŚNIAM-40NIE00:00:00
19RADOŁA Błażej 321GOSTYŃM-30NIE00:00:0002:18:55
20GOLEMBKA Karol 324RAWICZM-40NIE00:00:0002:20:00
21LESZKO Jacek 326LeszTek Skalak TeamRYBNICA LEŚNAM-40NIE00:00:0001:09:36
22MUSUR Adam 518kb szerszen olesnicaOLESNICAM-60NIE00:00:0002:35:43
23KOWALCZYK Paweł 125KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-40NIE00:00:0200:53:2201:45:31
24GEZELA Robert 312EuforiaBiegacza.plGÓRAM-40NIE00:00:0200:48:4301:38:00
25BRÝDL Pavel 10ENERVIT YOKO XC LIFE TEAMTRUTNOVM-30NIE00:00:0200:39:3501:18:29
26DYBEK Paweł 9Salomon Suunto Team PolandMIELECM-40NIE00:00:0200:43:0101:27:50
27KOSTASZ Mariusz 138KB Faurecia StoorRAWICZM-30NIE00:00:0200:50:3601:39:03
28TEKIELI Kacper 7PHZKRAKÓWM-30TAK00:00:0200:48:4501:38:17
29NASKRĘT Sławomir 555sklepbiegacza.plGRZEBIENISKOM-40NIE00:00:0200:43:4201:29:23
30DURKOWSKI Marcin 41OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0300:46:5301:32:29
31IGNACZAK Marcin 78Fillco - IFB BrokerŻYCHLINM-40NIE00:00:0300:51:4201:38:46
32ZARODA Zbyszek 145KONINM-40NIE00:00:0300:56:1101:48:06
33KAMMER Krzysztof 153PRO366POZNAŃM-30NIE00:00:0300:47:1701:31:12
34PIASECKI Mariusz 237GODZIKOWICEM-40NIE00:00:0300:46:5201:32:59
35BADOWSKI Aleksander 406Marcin Świerc TEAMWARSZAWAM-30NIE00:00:0300:45:2001:31:22
36KAPROŃ Sebastian 488RAKOWNIAM-40NIE00:00:0300:45:1801:31:19
37GONCZARENKO Jarek 537ŻYWIECM-30NIE00:00:0300:48:0501:36:09
38PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 8Salomon Suunto Team PolandGŁUCHOŁAZYM-20NIE00:00:0300:38:4901:17:22
39ŁĄCZAK Mgdalena 2Salomon Suunto Team PolandMIELECK-40NIE00:00:0300:45:4901:31:38
40BONIEC Radosław 440ŻARYM-20NIE00:00:0300:45:0401:29:46
41RUTKOWSKI Dawid 502GrizzlyTeamLUBINM-30NIE00:00:0300:46:1301:33:37
42BUCZEK Bartłomiej 503WROCŁAWM-30NIE00:00:0300:46:4701:31:40
43PODGÓRSKI Bogusz 541EMITT RACE TEAMZALSEWOM-30NIE00:00:0300:46:4501:31:04
44PIĄTKOWSKI Przemysław 212Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0400:51:2401:41:24
45WÓJCIK Robert 248NOAWROCŁAWM-30NIE00:00:0400:52:4801:43:19
46KITA Michał 252pędzący w miejscuWROCŁAWM-40TAK00:00:0400:45:2701:31:24
47WAHL Daniel 330T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM-40TAK00:00:0400:53:4301:43:12
48LINKOWSKI Michał 427KB ILoveZiemekSUCHY LASM-40NIE00:00:0400:53:5301:44:59
49ŁUCZAK Marcin 533run4energyPLEWISKAM-30NIE00:00:0400:56:0801:48:22
50PRYSTASZ Krzysztof 551Oławska grupa biegowaOŁAWAM-40NIE00:00:0400:49:4901:37:44
51TOMASIAK Natalia 3KW Zakopane // Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJK-30TAK00:00:0400:46:2801:32:26
52ANTOSIAK Tomasz 74Triathlon Mietków TeamZŁOTORYJAM-30NIE00:00:0400:56:1501:47:57
53ZERZÁN Dominik 202NáchodNÁCHODM-40NIE00:00:0400:58:5601:58:27
54THIER Dominik 422KS KandaharWARSZAWAM-40TAK00:00:0400:51:2801:42:22
55ZIMNY Tomasz 53SZCZECINM-60NIE00:00:0500:57:0001:48:26
56HALADYN Łukasz 94auratreeOSTRZESZÓWM-40TAK00:00:0500:51:5001:40:50
57PURCZYŃSKI Grzegorz 429DrzonkowiankaZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:0500:51:5001:43:34
58JARMOLIŃSKI Piotr 468Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM-40NIE00:00:0500:51:4801:41:40
59LUBAŃSKI Robert 474BUKOWICEM-50NIE00:00:0500:51:0301:39:19
60ZGARDA Jacek 26TMTeamWROCŁAWM-40NO00:00:0500:57:4701:53:09
61KOŁODZIEJ Mariusz 77TMTLEGNICAM-40NIE00:00:0501:00:4901:58:21
62SZOPA Marek 176Team KopećGORZÓW WLKP.M-40NIE00:00:0500:49:3801:35:05
63OMIELJANIUK Konrad 325WROCŁAWM-20NIE00:00:0500:49:4301:38:08
64SOBOL Tomasz 348KATOWICEM-40NIE00:00:0500:52:1001:42:07
65SZCZERBAKOWICZ Kamil 479BLEDZEWM-20NIE00:00:0500:49:4101:36:15
66LEŚNIOWSKI Andrzej 483For Run TeamPOZNAŃM-30NIE00:00:0500:58:3501:51:00
67MALISZEWSKI Adam 146PRO366 / runnersclub.pl Poznań / KB UE PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:0601:01:4501:51:17
68BIELA Konrad 233GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz SportKOWARYM-20NIE00:00:0600:51:1801:41:44
69MYSZCZYSZYN Łukasz 310AntracytKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:0600:46:4801:32:10
70STAWIARSKI Tomasz 317Kowary BiegająMYSŁAKOWICEM-40NIE00:00:0600:52:4801:43:18
71TOŚ Sebastian 332CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE00:00:0600:55:3801:49:34
72LEWANDOWSKI Piotr 339JELENIA GÓRAM-20NIE00:00:0600:52:0401:41:10
73WYSOCKI Łukasz 486POZNAŃM-30NIE00:00:0600:49:4301:36:30
74GUSTAW Łukasz 267xRunnersKUDOWA-ZDRÒJM-20NIE00:00:0600:47:4401:34:37
75DĄBROWSKI Damian 367Motointegrator Running TeamWARSZAWAM-30NIE00:00:0601:00:3201:55:09
76KAPLIŃSKI Kamil 370WARSZAWAM-30NIE00:00:0601:02:3702:06:03
77NIEZGÓDKA Tomasz 398WROCŁAWM-40NIE00:00:0600:50:3601:38:53
78CYBULSKI Marcin 413WROCŁAWM-20TAK00:00:0600:47:4601:35:52
79SAFARYN Dariusz 520POZNAŃM-20NIE00:00:0601:04:1702:01:42
80LIPNICKA Marta 554Fundacja Przejście KotlinyJELENIA GÓRAK-30NIE00:00:0600:52:0201:42:36
81FRĄCKOWIAK Michał 558Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM-40NIE00:00:0600:54:2701:46:44
82SMOLIŃSKI Piotr 255WARSZAWAM-30NIE00:00:0701:08:1702:10:43
83KRUPA Marcin 333AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDA SŁUPIECM-40NIE00:00:0700:48:2701:37:37
84WALENDA Arkadiusz 409Vege Ultra RunnersLESZNOWOLAM-40NIE00:00:0700:53:2401:44:03
85BUCHLA Marcin 494GT RATWROCŁAWM-40NIE00:00:0700:55:0201:43:56
86WIŚNIEWSKI Paweł 553Run@BalanceJELENIA GÓRAM-30NIE00:00:0700:50:5501:42:01
87PRZYPOLSKI Paweł 40Im-Possible TeamWARSZAWAM-40NIE00:00:0700:52:4501:45:04
88MAZURKIEWICZ Jerzy 49Night Runners WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:0700:50:5201:37:44
89DZIUBA Piotr 175WROCŁAWM-40NIE00:00:0700:54:4401:45:51
90NOWAK Mariusz 224WROCLAWM-30NIE00:00:0700:52:0201:39:37
91DĄBROWSKI Jacek 302Dąbrowski BrothersWILCZYCEM-30NIE00:00:0700:56:1101:47:06
92STANKIEWICZ Paweł 557Czerwonak BiegaPOTASZEM-40NIE00:00:0700:54:2301:46:45
93BECZKOWSKI Łukasz 560UKS LUDWIKOWICENOWA RUDAM-30NIE00:00:0700:45:1201:30:58
94KRAWCZYŃSKA Anna 19Pomioty SzatanaPOZNANK-30TAK00:00:0801:05:1002:06:54
95SZOŁTYSEK Wojciech 128ChajoRUN & FriendsRYNIKM-40NIE00:00:0801:05:2902:02:08
96WYSOCKI Tomasz 131OchajoRUN & FriendsRYBNIKM-40NIE00:00:0801:05:0402:02:05
97BAŁYS Katarzyna 375Hercog Running TeamSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:0800:56:2101:47:44
98MAZIK Wojciech 552TARNOWSKIE GORYM-20TAK00:00:0800:49:5101:37:00
99SOCHA Seweryn 63Dzikie BobryPOZNAŃM-30NO00:00:0800:49:5101:39:18
100NIEPALA Jacek 161OborygeniOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NO00:00:0800:54:2701:44:39
101DUBIEL Piotr 359Wild Dogs Team / Sudecki Klub WysokogórskiJELENIA GÓRAM-30TAK00:00:0800:56:1101:46:26
102MIŚ Zbigniew 441Płomień ZagorzycePOZNAŃM-30NIE00:00:0800:46:2501:36:51
103LACKOWSKI Andrzej 56Aikido UMK TorunNOWA WIEŚM-30NIE00:00:0900:54:4201:49:04
104BYKS Tomasz 57POZNANM-30NO00:00:0901:07:5902:14:39
105ŻMUDKA Bartek 68RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-40NIE00:00:0901:03:1502:02:05
106KRÓL Marcin 446OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:0900:56:1801:47:47
107BINKOWSKI Marcin 469MOSINAM-40NIE00:00:0901:00:3001:58:04
108GRYCZKA Mateusz 122NBR TeamLESZNOM-30NIE00:00:0900:47:3901:35:45
109WOLBACH Tomasz 179Wolne ŚlimakiPOZNANM-30NIE00:00:0900:51:2601:38:11
110PIECUCH Karolina 195Lacho Team/Sklep BiegaczaPRZEWORSKK-30NIE00:00:0900:58:4501:51:06
111BŁASZKIEWICZ Bogusz 362LUSOWOM-30NIE00:00:0900:55:3701:49:36
112MYDLARZ Szymon 108POZNAŃM-20NO00:00:1001:13:2902:19:22
113MRÓZ Marcin 147Dzikie BobryZALASEWOM-40NIE00:00:1000:58:4501:54:52
114PIECUCH Marcin 149Lacho TeamKRAKÓWM-30NIE00:00:1000:56:2901:47:23
115KOZŁOWSKI Gabriel 292Bóbr TłuszczTŁUSZCZM-40NIE00:00:1000:55:3001:43:15
116PIASKOWSKI Krzysztof 386PIŁAM-40NIE00:00:1001:04:4102:13:38
117JAROSŁAWSKI Mariusz 72Termy Jakuba - Oławski Park Wodny...Wrocławski Klub WysokogórskiOŁAWAM-40TAK00:00:1001:07:5402:08:33
118GAWRYSZEWSKI Grzegorz 241ESKALADA / UKAGRODZISK MAZOWIECKIM-30TAK00:00:1001:08:1302:13:49
119PELIKAN Artur 327NGB KłobuckKŁOBUCKM-20NIE00:00:1000:52:0201:37:39
120KOWALEWSKI Grzegorz 505KRZEPTÓWM-40NIE00:00:1001:01:4302:00:05
121SKUDLARSKI Jakub 80Pro-Run WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:1100:50:5801:36:59
122TRZEPIZUR Dominik 130NGB KłobuckWRĘCZYCA WIELKAM-30NIE00:00:1101:04:4302:01:59
123KOWALSKA Małgorzata 249TORUŃK-30NIE00:00:1101:08:0602:15:01
124KRAKOWSKI Krzysztof 278PIŁAM-30NIE00:00:1101:00:2402:04:19
125BULARZ Paulina 299Termy Jakuba - Oławski Park WodnyOŁAWAK-20NIE00:00:1101:07:5502:08:32
126SEDLAK Robert 355LUBSKOM-40NIE00:00:1101:09:5602:20:01
127ZAWOJAK Aleksader 425Ronak Polska RunWAŁBRZYCHM-20NIE00:00:1100:52:4201:41:36
128CHORZĘPA Adam 428Szczytna BiegaSZCZYTNAM-50NIE00:00:1101:04:0102:01:44
129BRZEZIŃSKI Marcin 269PRUSZKÓWM-40NIE00:00:1100:58:2501:56:15
130BOCIAN Ryszard 283KW ToruńOSIEM-40TAK00:00:1100:58:1701:52:05
131GWIZDAŁA Anna 287OSIEK-40NIE00:00:1100:57:2601:50:57
132MACIEJASZ Aleksandra 304DUSZNIKI ZDRÓJK-30NIE00:00:1101:05:5402:08:15
133RZADKOWSKI Lesław 416CHWAŁOWICEM-30NIE00:00:1101:07:1602:07:25
134KAMIŃSKI Paweł 485MUROWANIECM-40NIE00:00:1101:00:3401:58:11
135DĄBROWICZ Jakub 107KOMORNIKIM-30NIE00:00:1200:56:1701:45:51
136ŁAŹNIOWSKI Dawid 133Kudowscy miłośnicy bieganiaKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1200:54:2201:44:33
137WĘGRZYNOWSKA Ewa 166KŁODZKOK-40NIE00:00:1201:08:2602:13:58
138JAŁOCHA Tomek 256GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:1200:53:4201:42:38
139BERNAT Jolanta 331Szczytna biegaSZCZYTNAK-30NIE00:00:1201:15:0502:25:08
140DĄBROWICZ Katarzyna 160KOMORNIKIK-30NIE00:00:1201:17:0902:25:52
141LACHOWSKI Robert 258ŁÓDŹM-30NIE00:00:1200:58:2901:50:21
142LASEK Jakub 300KW OpoleOPOLEM-20TAK00:00:1200:51:2101:40:49
143TOL Kamil 434Mafia Team LubliniecLISÓWM-30NIE00:00:1200:58:2501:52:16
144SZPINEK Marcin 437TUTU TeamNYSAM-30NIE00:00:1200:58:5301:52:49
145GUTOWSKI Dariusz 32NGB KłobuckKŁOBUCKM-50NIE00:00:1301:04:5302:03:43
146URBAŃSKI Krzysztof 89Krok za GroszTORUŃM-40NIE00:00:1300:59:3701:52:52
147KOWALIK Mariusz 111NGB KłobuckKŁOBUCKM-30TAK00:00:1300:54:4001:46:08
148STELMASZCZYK Bartłomiej 270SCOUT TAEMCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1300:58:0401:50:53
149KOZIEŁ Tomasz 274KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAKUDOWA ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:55:0001:45:47
150ROJEWSKI Paweł 338ŁÓDŹM-30NIE00:00:1300:56:0801:50:17
151OLEJNIK Piotr 563WROCŁAWM-30NIE00:00:1301:05:1902:03:26
152JABŁOŃSKI Paweł 379Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-40NIE00:00:1300:55:4601:45:49
153URBAŃSKI Michał 442Flunkyball Team Lądek-ZdrójLĄDEK-ZDRÓJM-30NIE00:00:1300:58:3501:50:25
154WRZESIŃSKI Piotr 481GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:1301:03:2602:01:53
155KRASOWSKI Jakub 90Atak KretaWARSZAWAM-30NIE00:00:1400:59:5301:58:32
156NICPOŃ Sebastian 568Falstart RudnikiSZARKIM-2000:00:1400:51:3401:37:36
157HEROD Maciej 259xRunnersLEWIN KŁODZKIM-20NIE00:00:14
158KUPCZYK Rafał 301ROZBIEGANY RAWICZMIEJSKA GÓRKAM-30NIE00:00:1400:57:2301:51:04
159GOŁĄB Mateusz 328POZNAŃM-30NIE00:00:1400:55:4601:44:54
160KUDEŁKA Janusz 436PRĄDOCINM-50NIE00:00:1401:17:5802:32:08
161WOLFF-STEFANIAK Maria 480POZNAŃK-30NIE00:00:1400:59:1401:56:34
162SURMACZ Rafał 519CardioRunnersPRZEŹMIEROWOM-40NIE00:00:1401:04:0202:00:06
163CZARNIECKI Daniel 33This Is EnglishPOLANICA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:58:4701:52:00
164WALCZAK NOWAK Karolina 91KOŚCIANK-30NIE00:00:1501:10:2602:15:59
165PLONKOWSKI Sebastian 103PŁOTYM-40NIE00:00:1501:00:3501:52:14
166GEMZA Anna 512BalansTeam katowiceKATOWICEK-30TAK00:00:1501:05:2402:05:28
167SKRZYPCZAK Mirosław 513BalansTeam KatowiceCHORZÓWM-40TAK00:00:1501:05:1902:05:30
168MICHALSKI Jakub 550WOJKOWICEM-30NIE00:00:1500:55:5401:45:00
169BEDNARZ Sebastian 83OTMUCHÓWM-40NIE00:00:1500:57:3301:49:07
170WILK Maciej 154Rambo 3BYTOMM-30NIE00:00:1500:45:0701:30:30
171NOWAK Cyprian 163KOŚCIANM-40NIE00:00:1501:19:3102:23:42
172GORZAŁKA Mateusz 197KRUK SA/ŻYCIE CZESTOCHOWY TEAMCZĘSTOCHOWAM-30NIE00:00:1501:16:4602:20:46
173JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 399KUDOWA-ZDRÓJM-30NIE00:00:1500:57:3201:49:48
174BIAŁY Sebastian 526PoliczmySie.plWARSZAWAM-40NO00:00:1501:09:5502:25:21
175FILIPOWSKI Krzysztof 251BBL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:1600:57:3301:49:07
176ŁĘCKA Agnieszka 431Hercog Running TeamGOLUB-DOBRZYŃK-20NIE00:00:1600:59:3201:52:47
177FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 99Los BieganerosWROCŁAWK-30NIE00:00:1601:07:1102:04:19
178TRETIAK Mateusz 102PIESZYCEM-30NIE00:00:1601:00:4801:54:38
179WÓJCIK Marcin 282FLOWERPOWERUN KowaryBKOWARYM-40TAK00:00:1600:56:2501:49:40
180TARCZYŃSKA Halina 305WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:08:0902:10:43
181SWOBODA Marek 378Cranberry teamGŁUSZYCAM-30NIE00:00:1600:45:5001:29:54
182DUC-SYPOSZ Aureliusz 462WIELICZKAM-40NIE00:00:1600:59:1701:49:31
183GRABOŚ Nina 521WARSZAWAK-40NIE00:00:1601:02:0901:57:53
184FRĄCKOWIAK Dariusz 540EMITT RACE TEAM / SROKABIAŁOBOKAPOZNAŃM-30NIE00:00:1600:57:5401:49:26
185SZUKAŁA Piotr 559POZNAŃM-30TAK00:00:1600:57:5501:47:19
186URBANIAK Hubert 126RozbieganyRawiczRAWICZM-30NIE00:00:1700:52:0501:42:16
187BORZYSTOWSKI Patryk 384WIDZIALNI.PLNOWA SÓLM-30TAK00:00:1700:49:1401:36:18
188PANZ Krzysztof 391GLIWICEM-30TAK00:00:1701:02:0402:00:01
189SANKOWSKI Pawel 467Placki TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:1700:56:1301:46:58
190NAGÓRSKI Robert 530LĄDEKM-30NIE00:00:1701:10:1902:14:38
191WOJCIECHOWSKI Aleksander 548Rowery MałgośkaWRZEŚNIAM-30NIE00:00:1701:10:1802:18:09
192DIERING Tomasz 549Rowery MałgośkaSKÓRZEWOM-30NIE00:00:1701:02:1701:56:27
193PYTKO Jarosław 286KRAKÓWM-30NIE00:00:1700:58:3301:55:06
194FRANKIEWICZ Artur 392GLIWICEM-30TAK00:00:1700:56:4801:47:00
195KOSMALA Piotr 458Górska Grupa Biegowa/ quadybielsko.plCZECHOWICE-DZIEDZICEM-40NIE00:00:1701:04:5602:11:41
196PODOLSKI Przemyslaw 527DOBRZEŃ WIELKIM-20NO00:00:1700:45:1801:29:34
197KICINSKA Dorota 43Rozbiegany RawiczRAWICZK-30NIE00:00:1801:01:2101:56:17
198ADAMCZYK Marcin 52GOŁUSKIM-40NIE00:00:1801:14:4402:17:38
199KUPKA Bazyl 254Szybka kupkaNOWA RUDAM-20NIE00:00:1801:24:1602:43:22
200OLKIS Rafał 294przebiega.plWROCŁAWM-30NIE00:00:1800:51:1301:36:49
201MILER Tomasz 403Biegam Bo KrzyczyWARSZAWAM-40NIE00:00:1801:14:4202:24:00
202VERHEYDEN Sam 201TMTNYSAM-30NIE00:00:1800:56:2501:48:36
203SADOWSKI Tomasz 309KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWM-40NIE00:00:1800:59:1401:49:17
204NOWAK Adam 525Tab2GLIWICEM-40TAK00:00:1800:56:2701:48:59
205ADAMCZYK Ania 17GOŁUSKIK-40NIE00:00:1901:14:4702:17:32
206SZYSZKOWSKI Rafal 167OSOWIECM-40NIE00:00:1901:02:4002:00:19
207BŁACHOWIAK Jakub 388Strefasportu.pl MW InvestLESZNOM-20NIE00:00:1901:25:3202:43:25
208MAJEWSKA Kinga 452GRÓJECK-40NIE00:00:1901:06:1202:06:08
209LUBAŃSKA Alicja 466ZS BukowiceBUKOWICEK-50NIE00:00:1901:09:2602:14:05
210STASZELIS Krzysztof 566PocoLoco ATPOZNAŃM-30NIE00:00:1900:52:5601:41:32
211KURZAWINSKI Marcin 73KB MARATON TUREKGOLINAM-40NIE00:00:1901:01:4901:55:43
212KUPKA Martyna 113SWAT TEAMPOZNAŃK-30NIE00:00:1901:25:3402:43:22
213URBAŃSKI Leszek 264PocoLoco Adventure TeamKROBIAM-20NIE00:00:1900:51:5701:40:43
214PASŁAWSKA Olga 319przebiega.plWROCŁAWK-30NIE00:00:1901:22:0702:30:10
215HANDZIAK Tomasz 402LUBACZÓWM-30NIE00:00:1901:02:3801:56:30
216MŁYNARCZYK Krzysztof 418WARSZAWAM-40NIE00:00:1901:00:3201:56:26
217GRAMZA Katarzyna 15EuforiaBiegaczaRAWICZK-30NIE00:00:2001:03:2601:58:09
218JARUGA Marcin 424KB MARATON TUREKTUREKM-40NIE00:00:2001:01:4901:55:37
219ŁYSIAK Sylwia 139ROZBIEGANY ROZBIEGANYMIEJSKA GÓRKAK-40NIE00:00:2001:02:3201:57:57
220BONIKOWSKI Tomasz 199GRODZISK MAZOWIECKIM-40NIE00:00:2000:56:5201:50:03
221BAKA Marcin 263GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM-50NIE00:00:2001:03:2102:02:08
222GLOS Łukasz 523STARA ŁOMNICAM-30NIE00:00:2001:05:5602:07:45
223SZOTA Robert 556SZCZECINM-30NIE00:00:2000:56:0501:47:19
224BALCERZAK Robert 31Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOM-40NIE00:00:2101:00:2101:55:18
225GRACZYK Teresa 279Puszczyk BukowySZCZECINK-50TAK00:00:2101:11:0402:14:53
226KARWACKI Grzegorz 471GlobusWAŁBRZYCHM-40TAK00:00:2101:02:0501:54:03
227MACIASZCZYK Magdalena 510SZCZECINK-40NIE00:00:2101:11:4902:16:43
228NATKAŃSKI Jurek 6Polski Himalaizm ZimowyHALINÓWM-60TAK00:00:2101:11:1002:17:57
229RUPNIK Janusz 114KB Maraton TurekGRABIENIECM-40NIE00:00:2101:18:4602:24:38
230LEWANDOWSKI Wojciech 204WROCŁAWM-40NIE00:00:2100:58:2001:51:51
231SADOWSKA Marta 308KOSSMATE ŻUKIKRAKÓWK-30NIE00:00:2101:15:1302:12:35
232MNICH Tomasz 376GLIWICEM-40NIE00:00:2101:01:2001:55:24
233PERUŻYŃSKA-ZYCH Ilona 421ŁÓDŹK-40TAK00:00:2101:10:5602:15:24
234KADŁUBOWSKI Piotr 460KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMBRZEGM-40NIE00:00:2101:04:4902:02:19
235KACZMAREK Karol 173RozbieganyRawiczRAWICZM-40NIE00:00:2201:00:4001:53:52
236KONOPNIAK Krzysztof 297Rozbiegany RawiczRAWICZ-MASŁOWOM-40NIE00:00:2201:01:3601:59:50
237ORACZ Mateusz 311Bez Litości / Kalenji Team PolandPLEWISKAM-30NIE00:00:2200:53:4101:44:44
238KRAWCZYK Krzysztof 97KB Maraton TurekMALANÓWM-40NIE00:00:2201:00:3701:54:01
239BARAN Jacek 198KB WartkoGOLINAM-50NIE00:00:2201:03:5201:56:31
240ŚWIDA Adam 225GET RUNWROCŁAWM-30NIE00:00:2200:58:1601:50:48
241WYBIERAŁA Andrzej 284Rozbiegany RawiczRAWICZM-50NIE00:00:2201:03:2101:59:52
242ZIÓŁKOWSKA Sylwia 342Puszczyk BukowySZCZECINK-40NIE00:00:2201:13:3302:17:10
243JEDRUSZEK Damian 464KUDOWA ZDRÓJM-30NO00:00:2201:10:4902:08:38
244CZERWONKA Zbigniew 411Eskadra WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:2301:08:1602:14:23
245KARASIAK Piotr 266WROCŁAWM-30NO00:00:2300:55:5901:44:37
246KOLAŚNIEWSKI Marek 340POZNAŃM-40TAK00:00:2301:15:3602:17:10
247ZEMŁA Krzysztof 380MALINOWICEM-50NIE00:00:2301:35:2403:03:54
248STANEK Bartosz 412ŚmigielŚMIGIELM-30NIE00:00:2300:58:4301:56:17
249ZEGARSKI Arkadiusz 478GRÓJECM-40NIE00:00:2301:07:0202:07:11
250JACH-BALICKA Aleksandra 54WIELICZKAK-30NIE00:00:2401:19:1202:22:23
251ORZECHOWSKI Daniel 171i-SportWARSZAWAM-30NIE00:00:2401:05:2002:02:20
252GRABIŃSKI Wojciech 272gRUNwald Team PoznańROGOŹNOM-20NIE00:00:2400:51:5601:39:30
253MAY-ADAMEK Katarzyna 490RAKOWNIAK-40NIE00:00:2401:11:1902:10:40
254ZYCH Herbert 492ŁÓDŹM-40NIE00:00:2401:10:5902:14:01
255SULEJA Karol 38KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2401:09:2602:10:28
256SIP Mirosław 329ŚLESINM-50NIE00:00:2401:12:2102:22:10
257AUGUSTOWSKA Izabela 385KB Geotermia UniejówWARTKOWICEK-40NIE00:00:2501:14:4902:19:26
258BALICKI Marcin 60WIELICZKAM-30NIE00:00:2501:18:5802:22:23
259HAUTON Monika 98Nie teraz, potemSOSNOWIECK-30NIE00:00:2501:23:3202:34:30
260ŁUCZAK Tomasz 121KB Maraton TurekTUREKM-30NIE00:00:2500:59:4001:52:54
261WIADERNA Nina 350Sklep Biegacza Warszawa PowiśleWARSZAWAK-30TAK00:00:2501:07:4002:08:37
262KRZESIMOWSKI Damian 368KIELCEM-30NIE00:00:2501:08:2002:06:07
263GINTER Grzegorz 432AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM-30NIE00:00:2501:15:2602:16:00
264ZAJĄC Zbigniew 475KB MARATON TUREKMALANÓWM-50NIE00:00:2501:18:3702:24:32
265SADOWY Rafal 482SUCHY LASM-40NIE00:00:2501:04:4202:05:22
266MARCINEK Łukasz 93Nie teraz, potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-30NIE00:00:2601:04:3102:04:07
267RZEŹNIK Mariusz 229Rozbiegany RawiczRAWICZM-40NIE00:00:2601:09:2002:15:08
268ROSTEK Mariusz 230KB Maraton TurekTUREKM-40NIE00:00:2601:09:2602:10:29
269PALACZ Marcin 37Optima CardioBRZEGM-40NIE00:00:2600:56:2301:49:02
270HALADYN Małgorzata 156OSTRZESZÓWK-30NIE00:00:2601:02:2501:57:49
271PRZYBYŁ Tomasz 243Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE00:00:2601:02:2201:58:42
272MICHALSKI Piotr 341WROCŁAWM-30NIE00:00:2601:02:3401:56:25
273KOŚCIŃSKI Mateusz 542Szkoła Aspiratnów PSP w PoznaniuKRUSZWICAM-20NIE00:00:2601:02:1502:02:46
274KLICHOWSKI Marek 51iFON.pl Kolarz KlubŁÓDŹM-30NIE00:00:2700:59:2201:52:03
275NOWAK Daniel 129MKKKGŁOGÓWM-30NIE00:00:2701:02:3701:56:25
276WOŹNIAK Sebastian 194Motointegrator Running TeamŁÓDŹM-30NO00:00:2701:09:0302:14:15
277EWERT Adam 508judo team szczecinSZCZECINM-20NIE00:00:2700:55:1401:42:27
278WAWRZYNIAK Rafał 529Relax KoninKONINM-40NIE00:00:2701:07:5402:13:44
279MADOŃ Rafał 21POZNAŃM-20NIE00:00:2700:56:1501:44:42
280CHOLEWA Agnieszka 28WROCLAWK-30NIE00:00:2701:21:1302:29:09
281BIECHOŃSKI Jarosław 61Fundacja LAFPOZNAŃM-40NIE00:00:2701:10:1002:16:30
282WASZEK Sławomir 65Karkonosz Running TeamWROCŁAWM-30NIE00:00:2701:18:4702:28:25
282SPYCHALSKA-WASZEK Hanna 290Sambor TeamWROCŁAWK-30NO00:00:2701:19:3102:27:10
284ZARZYCKA Sylwia 347Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK-30TAK00:00:2701:11:2202:14:00
285SKAŁECKI Przemysław 112GORZÓW WIELKOPOLSKIM-30NIE00:00:2801:11:4502:10:38
286STACHURSKI Daniel 353emeryci i renciściWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:00:3801:53:52
287NOWAK Katarzyna 157MKKKGŁOGÓWK-30NIE00:00:2801:10:5102:14:50
288ŁUCZAK Paweł 220ŁÓDŹM-40TAK00:00:2800:58:1501:48:58
289KRUŻOŁEK Monika 242TurboptysieRADKÓWK-30NIE00:00:2801:06:3302:03:11
290ANTECKI Jacek 261ŁÓDŹM-30NIE00:00:2801:00:3901:59:40
291TYŚ Radek 517NOWA RUDAM-30NIE00:00:2801:01:4501:56:35
292TYRALSKI Dominik 543Polsat BiegaWARSZAWAM-40NIE00:00:2801:05:4502:00:19
293KRAWCZYK Jakub 277KRAKÓWM-20NIE00:00:2901:02:1801:58:27
294JACKIEWICZ Łukasz 538Szkoła Aspirantów PSP w PoznaniuLUBAWAM-20NIE00:00:2901:05:1102:02:42
295KRECZMANSKI Robert 116ZALESIE GÓRNEM-50NIE00:00:2900:59:1201:51:57
296RUSIN Szymon 463IWINYM-30TAK00:00:2901:10:3302:14:51
297POTOCZNY Łukasz 565GÓRAM-30NIE00:00:3001:11:1602:10:46
298STRASZKO Monika 66WROCŁAWK-30NIE00:00:3001:07:3702:05:59
299MUCHA Piotr 115Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NO00:00:3001:02:2001:59:49
300KOZIŃSKI Piotr 240WARSZAWAM-40NIE00:00:3001:09:1802:10:19
301KITA Ewa 280biegamdlazdrowia.plKĘDZIERZYN-KOŹLEK-50NIE00:00:3001:20:5902:32:04
302PILARSKA Magdalena 414STR PoznańPOZNAŃK-30TAK00:00:3001:08:2002:02:47
303OLSZYNA Jakub 539Szkoła Aspirantów PSP PoznańPOZNAŃM-20NIE00:00:3000:59:1501:52:03
304SPECHT Mikołaj 234WARSZAWAM-40NIE00:00:3101:00:2401:52:39
305WALASIK Damian 531STRUGAM-20NIE00:00:3101:00:2501:49:34
306GODLEWSKI Krzysztof 534GVTŻARÓWM-30NIE00:00:3100:53:4201:42:05
307ZIEMKOWSKA Monika 137Żarów BiegaŻARÓWK-40NIE00:00:3101:21:4802:36:27
308ŁAPCZYŃSKA Magdalena 238Karpacz SportJELENIA GÓRAK-40NIE00:00:3101:10:2702:07:57
309STANUCHIEWICZ Oskar 500CZĘSTOCHOWAM-40NIE00:00:3101:00:1101:50:22
310SZMANIA Jakub 561HKT AZYMUTSWARZĘDZM-30NIE00:00:3101:08:1202:02:00
311STRZYGOCKI Maciej 110ŻARYM-40NIE00:00:3201:00:1601:50:11
312RUSIN Jakub 470WROCŁAWM-20NIE00:00:3201:09:2902:07:08
313KRYM Katarzyna 29Night Runners WrocławSMOLECK-40NIE00:00:3201:01:2601:53:02
314NARECKI Jarosław 82KRUSZYNM-40NIE00:00:3201:12:5202:20:19
315STEFANOWSKI Marcin 84ŻARÓWM-40NIE00:00:3201:06:1102:02:16
316LACKORZYŃSKA Alicja 134Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK-20NIE00:00:3201:02:0501:59:58
317OPOWICZ Rafał 289SZCZECINM-40NIE00:00:3201:00:3901:52:43
318SALACH Radosław 346Mocni Na StarcieLUBSKOM-40NIE00:00:3201:01:3801:52:45
319PAZDAN Natalia 236Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:00:3301:05:4302:01:35
320MORAWSKA Anna 373WARSZAWAK-60NIE00:00:3301:18:4502:26:48
321SKRZYPIEC Karol 515Żarów BiegaŻARÓWM-30NIE00:00:3301:06:2702:05:27
322WOLSZCZAK Konrad 536Klub Rugby Miedziowi LubinLUBINM-30NIE00:00:3301:16:5002:21:55
323NOWAKOWSKI Sebastian 23RYSIEŁÓDŹM-30TAK00:00:3301:00:5901:52:58
324PAPROCKI Krzysztof 87POLKOWICEM-40NIE00:00:3301:01:5101:55:19
325SZCZOTKA Łukasz 203CISIECM-30TAK00:00:3301:10:5602:07:06
326RANGL Jowita 360KOWARYK-40NIE00:00:3301:08:3402:04:03
327WYSOCKI Grzegorz 497Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWM-40NIE00:00:3301:14:5502:16:32
328CZEKALSKA Elżbieta 109POBIEDZISKAK-50NIE00:00:3401:20:5402:32:38
329ORDZIEJEWSKI Dominik 214KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3401:12:5502:21:30
330KAMIENNIK Sebastian 491KALISZM-40NIE00:00:3401:00:3201:53:21
331BURANT Agnieszka 95POZNAŃK-30NIE00:00:3401:05:0102:07:04
332RUTKOWSKI Krzysztof 100Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINM-30NIE00:00:3401:02:1901:59:58
333TURLEJ Dariusz 222KondycjaWARSZAWAM-60NIE00:00:3401:10:4402:12:01
334MADEJ Jan 377POLKOWICEM-40NIE00:00:3401:06:0002:05:49
335ROPEL Mirosław 291KIS TRANSPORTWEJHEROWOM-50NIE00:00:3501:15:4102:21:51
336GRZESIAK Rafał 374GŁOGÓWM-40NIE00:00:3501:06:0402:05:45
337KOCIK Marcin 532Fatboy SprintWROCŁAWM-40NIE00:00:3500:59:1801:49:29
338CZEKALSKA Maria 25POZNAŃK-30NIE00:00:3501:06:2602:05:50
339ZIELINSKI Damian 158KOŚCIELNA WIESM-30TAK00:00:3501:12:5602:21:30
340STEC Piotr 361WARSZAWAM-40NIE00:00:3500:58:1001:47:50
341KAWECKA Magdalena 16Biegam Bo Lubię Ząbki TeamWARSZAWAK-30NIE00:00:3601:29:3702:42:31
342GOKIERT-SKRENTNA Justyna 207ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3601:15:4402:17:31
343PORĘBSKI Łukasz 453WROCŁAWM-30NIE00:00:3601:01:4901:54:48
344BISKUP Rafał 472Dziad Not DeadWARSZAWAM-50NIE00:00:3601:08:1702:10:47
345NOWACZYK Zuzanna 493POZNAŃK-20NIE00:00:3601:25:3802:39:44
346GRZELCZYK Piotr 415Biegam Bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIM-40NIE00:00:3601:29:3802:42:35
347KOSOWSKA Anna 562LEŚNAK-30NIE00:00:3601:15:0702:15:52
348SKUDLARSKI Kamil 124Pro-Run WrocławWROCŁAWM-50TAK00:00:3701:08:2202:06:34
349TROJANOWSKA Kinga 357ZŁOTÓWK-50NIE00:00:3701:26:2302:42:41
350DZIEWIATOWSKA Agnieszka 117ZŁOTÓWK-40NIE00:00:3701:26:2502:42:42
351PEŻYŃSKI Piotr 142BYDGOSZCZM-30NIE00:00:3701:18:2702:29:40
352ROSOCHACZ Krzysztof 394MIĘDZYRZECZM-40NIE00:00:3700:55:4601:48:54
353JAROSZ Artur 461SZCZECINM-30NIE00:00:3701:17:2002:28:56
354ONAK Izabela 11OchajoRUN & FriendsGLIWICEK-40NIE00:00:3801:22:4502:30:12
355CZAJA Maciej 14miniclassic.plWROCŁAWM-40NIE00:00:3801:06:0902:01:08
356KROPISZ Łukasz 92HRmax ŻoryŻORYM-30NIE00:00:3801:04:3702:01:11
357STAWIŃSKI Michał 208WROCŁAWM-30NO00:00:3801:10:2302:11:52
358TULIK Przemysław 473WARSZAWAM-50NIE00:00:3801:04:1502:00:02
359CZAJA Małgorzata 22MINICLASSIC>PLWROCŁAWK-40NIE00:00:3801:04:5202:01:07
360SZOŁTYSEK Beata 24OchajoRUN & FriendsRYBNIKK-40NIE00:00:3801:23:3202:42:49
361WAŁACH-BIŚTA Zuza 59KATOWICEK-30NIE00:00:3801:16:2902:17:27
362ROZMUS Tomasz 528SZCZECINM-30NIE00:00:3801:19:2402:29:38
363GIEC Anna 132SZCZECINK-40NIE00:00:3901:10:3102:10:22
364SZMYT Izabela 276PseudobiegaczkiZŁOTÓWK-30NIE00:00:3901:28:4902:45:36
365MIKA Andrzej 67WROCŁAWM-30NIE00:00:3900:59:2701:47:47
366BIŚTA Marcin 76KATOWICEM-30NIE00:00:3901:16:2702:17:27
367NOWAK Justyna 86OBORYGENIOBORNIKI ŚLK-30NIE00:00:3901:16:0702:28:26
368PEŻYŃSKA Anna 180BYDGOSZCZK-30NIE00:00:3901:18:2602:29:41
369POSPIESZNY Rafał 185JAROCINM-30NIE00:00:3901:06:0702:01:00
370ZERZUT Jarosław 306Puszczyk BukowySZCZECINM-50NIE00:00:3901:06:5301:58:30
371PISZCZEK Krzysztof 148KochamToRobicKATOWICEM-30NIE00:00:4001:06:3602:04:55
372KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 192Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-30NIE00:00:4000:55:1301:46:04
373CZARNY Jan 30LEGNICAM-20NIE00:00:4001:06:3902:07:56
374JASTRZĘBSKI Leszek 196Puszczyk BukowySZCZECINM-40NIE00:00:4001:04:2001:56:55
375PUDŁO Kamila 245OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK-30NIE00:00:4001:26:2902:43:11
376FURMAN Agnieszka 18OchajoRUN&FriendsKRAKÓWK-30NIE00:00:4101:37:2603:00:12
377FURMAN Michał 34Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM-30NIE00:00:4101:37:2503:00:10
378ORUBA Dawid 144WIRYM-20NIE00:00:4101:00:0601:55:01
379TRZCIONKA Mirosław 27PROFI AUTO SPORT TEAMKATOWICEM-30NIE00:00:4101:06:3802:05:22
380TURNIAK Miłosz 85GLIWICEM-30NIE00:00:4101:10:0602:10:46
381HETMAŃCZYK Jakub 119CZELADŹM-30NIE00:00:4101:04:3402:00:01
382DURKIEWICZ Tomasz 177Dom Kultury JogiSTĘSZEWM-40NIE00:00:4101:10:2502:10:15
383STEC Adam 439WYSOKAM-30NIE00:00:4101:12:5502:17:10
384FILIPIAK Paweł 55GUTOWO MAŁEM-40NIE00:00:4201:15:5702:19:52
385NEUMANN Jacek 69RADKÓWM-50NIE00:00:4201:11:1402:10:43
386SZCZYGIEŁ Damian 213KochamToRobićKATOWICEM-30NIE00:00:4201:11:3002:14:15
387KRUZEL Rafał 200Biegowe MisieLEGNICAM-40NIE00:00:4201:15:0002:17:04
388KUCHARCZYK Monika 285TRI Team WójtowiczPOZNAŃK-40NIE00:00:4201:16:4902:22:21
389KOT Tomasz 288WARSZAWAM-30NIE00:00:4201:19:3202:32:22
390SŁOTA Małgorzata 210DĄBRÓWKAK-30NIE00:00:4301:24:4502:37:37
391WACHOWSKI Robert 45POZNAŃM-40NIE00:00:4301:06:4602:01:20
392BISOWSKI Mariusz 323Kozy w uchuKOBYŁKAM-40NIE00:00:4301:06:3402:00:07
393RYZIŃSKI Ryszard 455WARSZAWAM-40NIE00:00:4301:18:3002:20:13
394SZCZEPARA Wojciech 404WROCŁAWM-20NIE00:00:4401:11:2102:07:09
395JAŻOWNIK Jacek 36Wkurw_TeamWRZEŚNIAM-40NO00:00:4401:08:0702:02:30
396HAREMZA Kinga 46Night RunnersPOZNAŃK-40NIE00:00:4401:14:5202:15:11
397BRYSIAK Ziemowit 218WROCŁAWM-40NIE00:00:4401:25:2102:37:08
398CHRAPLEWSKA Karolina 239Pro366POZNAŃK-30NIE00:00:4401:13:0002:13:28
399KASIŃSKI Wojciech 401UltraplessPSZCZYNAM-50NIE00:00:4401:14:4802:17:03
400GAWROŃSKI Roman 104Wkurw_TeamZALASEWOM-30NIE00:00:4501:09:1002:06:07
401ZAŁUSTOWICZ Maciej 209WROCLAWM-30NIE00:00:4501:11:1602:10:32
402OLSZEWSKI Tomasz 507KSRG ZG RUDNALUBINM-40NIE00:00:4501:00:1601:51:46
403WISZNIOWSKA Agata 307Night Runners WrocławWROCŁAWK-30NIE00:00:4501:24:3302:30:47
404KORZENIOWSKI Krzysztof 343Maraton LesznoLESZNOM-40NIE00:00:4501:16:5302:23:29
405BIELIŃSKA Monika 275pro-runWROCŁAWK-30NIE00:00:4601:22:0902:25:53
406NIESPODZIANA Anna 351Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOK-30NIE00:00:4601:12:4702:19:20
407BEDNARCZYK Bogdan 387pro-runWROCŁAWM-50NIE00:00:4601:15:0602:10:48
408MALESZKO Bartosz 405WROCŁAWM-20NIE00:00:4601:10:3402:07:27
409ŁAMPIKA Kinga 96Night Runners WrocławSMOKECK-30NIE00:00:4601:06:1101:59:35
410MAZUR Andrzej 226MARTOMBIKEPOZNAŃM-30NIE00:00:4601:11:3402:06:36
411ZIMNIAK Łukasz 344KB SZERSZEŃ OLEŚNICAOLEŚNICAM-30NIE00:00:4601:09:5702:08:58
412SROKA Jacek 369PRZYGODZICEM-40NIE00:00:4601:18:2202:23:35
413BALWIERCZAK Piotr 71Night Runners WrocławWROCŁAWM-20NIE00:00:4701:06:1001:59:35
414KACZOREK Robert 495WARSZAWAM-40NIE00:00:4701:15:3602:23:01
415BRACH Jakub 39POZNANM-30NIE00:00:4701:20:5902:24:43
416KOPROWSKI Tomasz 64ZHP Hufiec Poznań NowePOZNANM-30NIE00:00:4700:58:4401:50:00
417KRYSIŃSKI Maciej 395DĄBROWAM-30NIE00:00:4701:10:2102:06:48
418KOSOWSKI Damian 273Delta RunSTRONIE ŚLĄSKIEM-30TAK00:00:4801:08:5102:08:11
419CZARNECKI Krzysztof 50KRAKÓWM-40NIE00:00:4801:15:2902:15:08
420MARCINKIEWICZ Marta 135MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK-40NIE00:00:4801:18:5102:21:51
421POPIOŁEK Grzegorz 246Delta RunTORUŃM-40NIE00:00:4801:16:0602:28:43
422MAJKOWSKI Tomasz 393DŁUGOŁĘKAM-40NIE00:00:4801:27:1302:44:34
423MARZEC Dominik 193WAŁBRZYCHM-30NIE00:00:4901:21:0902:29:33
424BOREK Mateusz 253WROCŁAWM-20NIE00:00:4901:22:1002:29:35
425WARA-WĄSOWSKI Maciej 372ŁÓDŹM-40NIE00:00:4901:23:2402:42:43
426NIESPODZIANY Maciej 450eXtrem OutdoorROGOZNOM-30NO00:00:4901:08:0602:01:45
427CHRZUSZCZ Anna 511GORZÓW WLKPK-30NIE00:00:4901:18:5302:25:56
428LEWANDOWSKI Waldemar 535GORZÓW WLKP.M-30NIE00:00:4901:15:0602:20:10
429KURZAWIAK Grzegorz 365KarłówKARŁÓWM-30NIE00:00:4901:01:4701:55:50
430ŚWISTUŃ Eugeniusz 352Rajsport ActiveKRAPKOWICEM-20NIE00:00:5001:12:5002:10:19
431KUCHARSKI Piotr 514Deszczno WarriorsGLINIK GM. DESZCZNOM-40NIE00:00:5001:14:4702:10:54
432KRĘŻOŁEK Anna 58KRAKÓWK-30NIE00:00:5001:16:3502:17:21
433DĄBROWSKA Katarzyna 265ZGIERZK-30NIE00:00:5001:05:4201:57:19
434WELCHOWSKI Rafał 396INOWROCŁAWM-30NIE00:00:5001:16:1902:14:34
435KASPRZYK Emil 81MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:3802:23:29
436DĄBROWSKI Ireneusz 88RajsportActiveOPOLEM-40NIE00:00:5101:19:2002:30:07
437MOLSKA Małgorzata 445BBL GorzówKŁODAWAK-50NIE00:00:5101:44:2503:18:57
438KASPRZYK Kamil 47MOSINAM-30NIE00:00:5101:16:4302:23:28
439JUSKOWIAK Alina 120gRUNwald Team PoznańPOZNAŃK-30NIE00:00:5101:24:4402:32:20
440DUDEK Krzysztof 182Strzegomska dwunastkaUDANINM-40NIE00:00:5201:06:3802:03:13
441CHROMIŃSKI Maciej 366GORZÓW WLKPM-40NIE00:00:5201:24:1102:43:03
442KRĘCISZ Zbigniew 381Raciborska Grupa OutdoorowaRACIBÓRZM-60NIE00:00:5201:25:1802:32:23
443SPYCHAŁA Michał 397SPARTACUSMIEDZICHOWOM-30NIE00:00:5201:21:0302:36:04
444KURZYŃSKI Michał 459EFEKT GOMBAOWROCŁAWM-30NIE00:00:5201:12:5602:10:38
445HOFFMANN Grzegorz 232CZĘMPIŃM-40NIE00:00:5301:16:4302:18:10
446BŁACHNO Marcin 315KRAKOWM-40NIE00:00:5301:13:0302:15:20
447KRÓL-PIDANTY Marzena 336Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMK-40NIE00:00:5301:25:2002:38:02
448RODAK Zbigniew 223STRZEGOMSKA DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5301:01:5101:53:33
449FRANKIEWICZ Jakub 322KRAKOWM-40NIE00:00:5301:14:2802:14:28
450SKRZYPCZAK Patryk 400SPARTACUSTRZCIELM-30NIE00:00:5301:21:0402:35:58
451ŻARCZYŃSKA Agnieszka 496Oławska Grupa BiegowaMARCINKOWICE, GM OŁAWAK-40NIE00:00:5301:09:0602:05:42
452FILIPIAK Sebastian 13LIPAM-40NIE00:00:5401:11:2402:11:55
453DOBROCHOWSKI Marek 44Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-30NIE00:00:5401:09:3102:08:17
454PIWOWSKA Magda 140PLOTYK-30NO00:00:5401:18:5302:29:14
455STECZKOWSKA Anna 420Oławska Grupa BiegowaOŁAWAK-30NIE00:00:5401:07:3302:01:49
456ICIEK Mariusz 477Aktywni KamieńskGOMUNICEM-40NIE00:00:5401:14:2502:10:19
457JASICKI Henryk 546Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-50NIE00:00:5401:10:3302:07:18
458GMAJ Karolina 335GRÓJECK-30NIE00:00:5501:18:5602:29:08
459SZYMAŃSKI Marcin 444Oławska Grupa BiegowaOŁAWAM-40NIE00:00:5501:09:0502:05:39
460PODOLAK Tomek 123KRAKÓWM-20NIE00:00:5501:06:0402:01:34
461KASPRZAK Bartłomiej 244Beard Team WrocławWROCŁAWM-30NIE00:00:5501:20:3602:29:42
462JANAS Dariusz 456WROCLAWM-30NO00:00:5501:12:5502:10:36
463BARANOWSKI Filip 105POZNAŃM-40NIE00:00:5601:10:4202:13:40
464JĘDRZEJCZYK Łukasz 174ZIELONA GÓRAM-30NIE00:00:5601:19:0902:29:14
465SOKOŁOWSKI Marcin 358KW OpoleLUBOSZYCEM-40TAK00:00:5601:10:4702:07:05
466KOTLIŃSKI Jarosław 382KOWARYM-50NIE00:00:5601:29:5502:53:55
467PILZ-JĘDRZEJCZYK Dominika 221ZEILONA GÓRAK-30NIE00:00:5601:12:3302:08:41
468JERMAK Kamil 227PLOTYM-30NO00:00:5601:18:5202:29:13
469SIERZPUTOWSKI Robert 260Nasielsk Baszta TeamNASIELSKM-40NIE00:00:5601:02:4601:52:38
470PAŁUCKA Marta 345Kalenji Polska/Fitness24SevenZALASEWOK-20NO00:00:5601:16:0702:17:19
471MALINOWSKI Przemysław 363RYBNIKM-40NIE00:00:5601:25:3202:40:59
472BARANOWSKI Damian 188KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-20TAK00:00:5701:10:3602:06:23
473GRABIŃSKI Waldemar 354Rogoziński Klub biegaczaROGOŹNOM-40NIE00:00:5701:01:5801:55:41
474FLIS Dariusz 447BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5701:07:4702:01:27
475NASTAWSKA Monika 451KALISZK-40NIE00:00:5701:20:5302:33:44
476MAĆKOWIAK Paulina 484decathlonKAMIONKIK-30NIE00:00:5701:18:1402:28:38
477ANDRZEJCZAK Paweł 504KALISZM-40NIE00:00:5701:20:5002:33:53
478WOJDAŁOWICZ Ewa 169Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-30NIE00:00:5801:24:5602:37:28
479BARANOWSKI Szymon 190ON-SIGHT, Spuchlaki TeamPOZNAŃM-20NIE00:00:5801:21:0702:35:21
480STACHECKA Marta 547POZNAŃK-20NIE00:00:5801:14:2902:14:24
481KWOLIK Daniel 1Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyDŁUGOPOLE ZDRÓJM-40NIE00:00:5801:01:5201:57:07
482KACIUPA Agnieszka 48Biegaczki PijaczkiSZCZECINK-40NIE00:00:5801:23:0202:34:03
483WITKOWSKA Ania 75Klub Królika StefanaKATOWICEK-30NIE00:00:5801:15:2002:16:51
484GULCZYŃSKI Tomasz 178KSE ON-SIGHTPOZNAŃM-30NIE00:00:5801:07:4902:05:26
485JUSZCZAK Zbigniew 205OPATÓWEKM-50NIE00:00:5801:16:4402:21:12
486ANTKOWIAK Klaudia 150POZNANK-20NIE00:00:5901:23:2702:36:44
487MAĆKOWIAK Damian 509POBIEDZISKAM-30NO00:00:5901:16:1802:17:28
488KANECKA Mariola 136Kowary BiegająKOWARYK-40NIE00:00:5901:15:0602:15:32
489SZALKOWSKA Dominika 183RozbieganyMIEJSKA GÓRKAK-30NIE00:00:5901:39:2903:04:14
490GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 419Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinSTARCZÓWK-40NIE00:00:5901:18:1602:21:08
491HENECZKOWSKA Anna 443Kalenji Team Poland, Born to runKAMIONKIK-20NIE00:00:5901:11:0202:02:49
492HENECZKOWSKI Łukasz 457BORN TO RUNPOZNAŃM-40NIE00:00:5901:11:0102:06:20
493ŁUKASZCZUK Grzegorz 12ROKIETNICAM-30NIE00:01:0001:10:5202:07:26
494STAWIARSKA Katarzyna 314Kowary BiegająMYSŁAKOWICEK-30NIE00:01:0001:15:5202:15:35
495FIGUŁA Sławomir 423KRZĘCINM-30NIE00:01:0001:20:4302:24:24
496KURZAWSKI Piotr 489POZNAŃM-30NIE00:01:0001:06:3601:59:24
497CZERWONKA Katarzyna 498KRAKÓWK-30NIE00:01:0001:24:4502:32:08
498KRZYSZTOFIAK Aleksandra 271Kowary BiegająKOWARYK-30NIE00:01:0101:15:0702:16:53
499POŁCZYŃSKI Maciej 298Stalowa ŁydaPOZNAŃM-30NIE00:01:0101:21:0402:31:25
500PASZKE Agnieszka 390BYTÓWK-20NIE00:01:0101:24:4402:35:23
501POCIĘGIEL Michał 449Skawina BiegaRADZISZÓWM-30NIE00:01:0101:19:0302:17:28
502WLAZŁOWSKI Michał 141CHOJNICEM-20NIE00:01:0101:24:4702:35:25
503KANECKI Mirosław 159Kowary BiegająKOWARYM-40NIE00:01:0101:15:0502:15:35
504PUSTELNIK Piotr 5South Pole ExpeditionSTRONIE ŚLĄSKIEM-60TAK00:01:0201:24:3702:40:50
505ZAJĄC Krzysztof 101ZP SZPIKI\WKURW_TEAM\BezUltraDzikiPOZNAŃM-40NIE00:01:0201:24:3502:36:22
506WAJTRYT Krzysztof 235Coraclub.euWARSZAWAM-40NIE00:01:0301:23:2602:36:18
507KULIBERDA Marcin 499WROCŁAWM-30NIE00:01:0301:17:3802:10:43
508MAŚLANKA Andrzej 501WYSOKAM-30NIE00:01:0301:10:5402:01:22
509PODSIADŁY Robert 189Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-50NIE00:01:0501:24:3902:39:53
Znaleziono 509 wynik(ów)