Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 690
Wystartowało : 621
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 610
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0km
B1
10km
B2
22km
A15
33km
Czas
netto
45km
Czas
brutto
45km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BOULKHALF Abdellatif 5630KB WIKONMODRZYCASenior II M - 30 1M 100:00:0000:00:0300:54:4102:00:0002:58:3403:49:37.7503:49:37.75 5:0611,8
2KASZUBA Michał 5668GRUPA NOMAXPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 1M 200:00:0000:00:0500:57:3202:04:1902:58:2103:53:51.0503:53:51.05+00:04:135:1111,5
3WILK Maciej 5584RAMBO 3BYTOMMasters M - 40 2M 300:00:0000:00:0200:54:4302:00:2003:00:3903:58:39.0003:58:39.00+00:09:015:1811,3
4SZKOŁUDA Miłosz 5390BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINSenior I M - 20 1M 400:00:0000:00:0500:54:4502:02:2903:05:5804:06:13.7004:06:13.70+00:16:355:2811,0
5MÜLLER Christoph 5447LĄDEK-ZDRÓJ RUNNERSZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 2M 500:00:0000:00:0300:58:2702:09:5103:11:2504:12:55.9004:12:55.90+00:23:185:3710,7
6WRÓBLEWSKI Robert 5628LUBLINSenior II M - 30 3M 600:00:0000:00:0700:54:4402:02:3203:13:1004:18:19.0504:18:19.05+00:28:415:4410,5
7WIECZOREK Nina 5375MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWOLEŚNICASenior I K - 201K 100:00:0000:00:1501:03:3702:15:0403:17:2404:19:43.5504:19:43.55+00:30:055:4610,4
8SZAFRANEK Paweł 5252STAŃCZAK TEAMUSTROŃSenior II M - 30 4M 700:00:0000:00:4701:02:2802:14:4603:17:5204:21:11.6004:21:11.60+00:31:335:4810,3
9MIELEWCZYK Tomasz 5139VERGE RUNNING TEAMJELENIA GÓRAMasters M - 40 3M 800:00:0000:00:0601:02:3902:18:0803:24:5704:32:10.3504:32:10.35+00:42:326:029,9
10TOMASIAK Natalia 5686SALOMON TEAMKRYNICASenior II K - 301K 200:00:0000:00:0301:02:3402:15:0403:23:5404:32:24.5004:32:24.50+00:42:466:039,9
11SZYMAŃCZUK Jacek 5535#BIEGIEMWLAS/NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃSenior II M - 30 5M 900:00:0000:00:0400:57:2502:11:1203:24:5604:34:53.5004:34:53.50+00:45:156:069,8
12WALKOSZ Mateusz 5303#SOBASTEAMSZAFLARYSenior II M - 30 6M 1000:00:0000:00:0401:02:4102:20:4203:27:5204:35:12.5004:35:12.50+00:45:346:069,8
13BEDNARCZYK Magdalena 5534STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior II K - 302K 300:00:0000:00:1401:04:4502:22:1703:29:5404:36:09.6504:36:09.65+00:46:316:089,8
14FISZER Sebastian 5162OPOROWOMasters M - 40 4M 1100:00:0000:00:2801:02:3902:19:1503:31:3004:38:55.3504:38:55.35+00:49:176:119,7
15KUPCZYK Slawomir 5555POLKOWICEMasters M - 40 5M 1200:00:0000:00:3601:03:5402:20:4303:33:3804:43:00.1504:43:00.15+00:53:226:179,5
16BIAŁOBŁOCKI Marcin 5660WROCŁAWMasters M - 40 6M 1300:00:0000:00:2101:03:2202:18:0303:32:0604:43:24.0004:43:24.00+00:53:466:179,5
17GREGORCZYK Lukasz 5608VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 7M 1400:00:0000:00:0501:01:5702:21:0603:33:1404:43:46.7504:43:46.75+00:54:096:189,5
18BRZOZA Adam 5449NG POLANDZAKOPANEWeteran I M - 50 1M 1500:00:0000:00:0601:08:2602:28:0503:37:3304:44:09.6004:44:09.60+00:54:316:189,5
19BIAŁOBŁOCKA Alicja 5218WROCŁAWSenior II K - 303K 400:00:0000:00:1601:05:5402:25:0803:41:0604:44:57.9004:44:57.90+00:55:206:199,5
20GREIVELDINGER Gilles 5622FEHLAU RUN TEAMKORNIKWeteran I M - 50 2M 1600:00:0000:00:1401:04:5002:25:1203:41:3104:45:33.3504:45:33.35+00:55:556:209,5
21FLOREK Katarzyna 5206140MINUT.PLWROCŁAWSenior II K - 304K 500:00:0000:00:0601:05:5302:25:0403:39:1004:45:48.9004:45:48.90+00:56:116:219,4
22KRAJKA Jaroslaw 5241AZS UMCS BIEGALUBLINMasters M - 40 7M 1700:00:0000:00:0701:09:4702:32:3403:42:3604:48:48.6004:48:48.60+00:59:106:259,3
23STASIUKAITIS Simas 5673BĖGIMO KLUBASKARMĖLAVASenior II M - 30 8M 1800:00:0000:01:0901:13:0102:32:4203:42:3504:50:08.4004:50:08.40+01:00:306:269,3
24SZKODA Kasia 5010TATERNIKTEAMZALASEWOSenior II K - 305K 600:00:0000:00:1701:11:1402:34:1903:46:3604:50:31.7504:50:31.75+01:00:546:279,3
25DASZEWSKI Filip 5048ICT POLANDDĘBNOSenior I M - 20 2M 1900:00:0000:00:0601:06:4802:28:3203:46:5404:53:16.8504:53:16.85+01:03:396:319,2
26KARCZMARCZYK Mateusz 5406BYDGOSZCZSenior II M - 30 9M 2000:00:0000:00:0601:08:4502:31:3603:46:3704:53:25.5504:53:25.55+01:03:476:319,2
27GAWROŃSKI Paweł 5637OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 8M 2100:00:0000:01:2101:14:4002:36:2603:53:1404:53:32.1004:53:32.10+01:03:546:319,2
28GALUSKIN Alexey 5591GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYSenior II M - 30 10M 2200:00:0000:00:1201:11:0502:31:5203:46:2704:53:54.6504:53:54.65+01:04:166:319,2
29SKRZYPCZYK Paulina 5035TEAM FRUN / 42K PRO TEAMTYCHYSenior II K - 306K 700:00:0000:00:0301:08:5202:32:1103:45:0104:54:07.1004:54:07.10+01:04:296:329,2
30WALASIK Jarosław 505442K PRO TEAMJAWORZNOWeteran I M - 50 3M 2300:00:0000:00:0401:07:1002:30:0503:45:0304:54:22.4504:54:22.45+01:04:446:329,2
31WINIARCZYK Krzysztof 5185ŚWIEBODZICEMasters M - 40 9M 2400:00:0000:00:4601:08:5502:29:2803:46:1904:55:19.2504:55:19.25+01:05:416:339,1
32SPYCHALSKI Adam 5199RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 10M 2500:00:0000:00:3701:07:4402:31:3603:46:5804:56:03.3504:56:03.35+01:06:256:349,1
33PIEKARSKI Jakub 5116HURAGAN LIGOTAKATOWICESenior I M - 20 3M 2600:00:0000:00:1201:04:2902:21:4203:39:2904:56:21.4504:56:21.45+01:06:436:359,1
34LUZAR Rafal 5180OPOLEMasters M - 40 11M 2700:00:0000:00:2901:11:0302:31:5703:47:2904:57:30.3504:57:30.35+01:07:526:369,1
35BIENIEK Damian 5538AZYMUT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 11M 2800:00:0000:00:0101:06:4002:29:2603:45:3904:57:50.4504:57:50.45+01:08:126:379,1
36GORSIAK Paweł 5250PŁOCKSenior II M - 30 12M 2900:00:0000:00:1201:11:0202:39:2303:51:4904:59:47.5004:59:47.50+01:10:096:399,0
37WEŁNIAK Przemysław 5023MOGILNO TEAMZALASEWOMasters M - 40 12M 3000:00:0000:00:1801:11:1502:34:3303:49:5205:01:37.0505:01:37.05+01:11:596:429,0
38ANDRZEJEWSKI Tomasz 5585MOGILNO TEAMZALASEWOMasters M - 40 13M 3100:00:0000:00:4501:11:0902:32:4103:52:4405:01:55.7005:01:55.70+01:12:176:428,9
39TALAGA Dawid 5220KGHM ZG RUNOLKUSZSenior II M - 30 13M 3200:00:0000:00:2001:11:0902:32:0103:50:1405:03:51.7505:03:51.75+01:14:146:458,9
40GALLAMOVA Jekaterina 5600SUPERVARONIRIGASenior II K - 307K 800:00:0000:00:2801:12:2902:38:5903:54:5105:04:13.6005:04:13.60+01:14:356:458,9
41WOJNAROWICZ Paweł 5308WILKSZYNSenior II M - 30 14M 3300:00:0000:00:3101:12:0902:36:0203:52:3805:04:48.1505:04:48.15+01:15:106:468,9
42WOSZEK Marzena 5556WOSZKIOPOLEMasters K - 401K 900:00:0000:00:0401:11:4802:38:0503:55:0905:05:11.7005:05:11.70+01:15:336:468,8
43ŁACHACZ Karol 5465GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSUWAŁKISenior II M - 30 15M 3400:00:0000:00:1301:10:5802:36:5503:55:3505:07:45.2505:07:45.25+01:18:076:508,8
44KOZANECKI Przemysław 5132WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior I M - 20 4M 3500:00:0000:00:3801:07:1102:26:3603:49:1505:07:51.2005:07:51.20+01:18:136:508,8
45WRÓBLEWSKI Adrian 5380ZGRUPKA PROMOBIL TEAMKOMORNIKISenior II M - 30 16M 3600:00:0000:00:3201:11:0602:36:3403:55:2105:08:58.0005:08:58.00+01:19:206:518,7
46ŚNIERZYŃSKI Robert 5146SADKÓWSenior II M - 30 17M 3700:00:0000:00:3601:10:5902:35:5803:55:0705:09:41.6005:09:41.60+01:20:036:528,7
47JAWORSKI Marek 5314USTROŃSenior I M - 20 5M 3800:00:0000:01:2601:16:3602:40:4603:58:0705:10:09.9505:10:09.95+01:20:326:538,7
48GAWLIK Tomasz 5521PSZCZYNAWeteran I M - 50 4M 3900:00:0000:00:5501:13:0302:43:2804:00:5605:11:04.7505:11:04.75+01:21:276:548,7
49WÓJCIK Robert 517542K PRO TEAMTYCHYSenior II M - 30 18M 4000:00:0000:00:0401:10:5802:37:0903:56:4205:11:23.1005:11:23.10+01:21:456:558,7
50MICHAŁOWSKI Marcin 5212MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWMasters M - 40 14M 4100:00:0000:00:1001:11:5202:39:1304:01:2205:11:32.8005:11:32.80+01:21:556:558,7
51KOTARSKI Jarosław 5577WROCŁAWSenior II M - 30 19M 4200:00:0000:00:0601:07:4502:28:3103:55:3605:12:59.7505:12:59.75+01:23:226:578,6
52HOŁOWACZ Andrzej 5610ŚWIEBODZICEMasters M - 40 15M 4300:00:0000:00:4701:08:5502:31:3603:55:0505:14:43.6505:14:43.65+01:25:056:598,6
53ZIELIŃSKI Piotr 5066WARSZAWASenior II M - 30 20M 4400:00:0000:00:0701:11:0802:36:2204:02:4005:15:31.6505:15:31.65+01:25:537:008,6
54SIKORA Łukasz 5624GRUPA NOMAXSKOCZÓWSenior II M - 30 21M 4500:00:0000:00:1201:15:2502:45:3204:03:4105:16:57.9005:16:57.90+01:27:207:028,5
55CITUK Grzegorz 533942K PRO TEAMTYCHYMasters M - 40 16M 4600:00:0000:00:0401:11:0202:37:2604:01:0605:17:22.0005:17:22.00+01:27:447:038,5
56ALLGÄUER Maximilian 5396FELDKIRCHSenior II M - 30 22M 4700:00:0000:01:2401:18:0402:48:3504:09:5905:17:23.7005:17:23.70+01:27:457:038,5
57WOSZEK Tomasz 5557WOSZKIOPOLEMasters M - 40 17M 4800:00:0000:00:0401:11:5202:39:2204:02:1705:17:36.6005:17:36.60+01:27:587:038,5
58TUREK Arletta 5616LUBATÓWKASenior II K - 308K 1000:00:0000:00:0601:13:0202:41:3304:03:5005:19:04.9505:19:04.95+01:29:277:058,5
59BANASIAK Marcin 5335FUJITSU RUNNING TEAMŁÓDŹMasters M - 40 18M 4900:00:0000:01:0301:20:0202:44:1904:00:4205:19:30.7005:19:30.70+01:29:527:068,5
60FELUCH Krzysztof 5645JACEK BIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 19M 5000:00:0000:00:3701:16:3902:44:4004:04:3305:19:42.0005:19:42.00+01:30:047:068,4
61KORONA-SIERADZKA Bogusława 5488WARSZAWASenior II K - 309K 1100:00:0000:00:3601:20:0102:51:5104:10:4605:20:40.2505:20:40.25+01:31:027:078,4
62KRUPA Norbert 54541 METR PRZED KOŃCEM ŚWIATAZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 20M 5100:00:0000:02:0701:12:1102:39:2604:02:4905:21:27.4505:21:27.45+01:31:497:088,4
63CZAPIGA Grzegorz 5153BURZA BORECZEKBORÓWSenior II M - 30 23M 5200:00:0000:00:3801:13:0002:39:2404:03:1305:21:38.4505:21:38.45+01:32:007:088,4
64DOMAŃ Joanna 5121FEHLAU RUN TEAMKIEKRZMasters K - 402K 1200:00:0000:00:5101:20:5402:51:4904:10:2905:22:31.2005:22:31.20+01:32:537:108,4
65JĘDRASIK Adam 5432WROCŁAWSenior II M - 30 24M 5300:00:0000:00:1001:11:0602:35:0604:07:3605:23:29.3005:23:29.30+01:33:517:118,3
66OLEJNICZAK Piotr 5031LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters M - 40 21M 5400:00:0000:01:0801:14:5502:44:1904:08:3205:23:30.1005:23:30.10+01:33:527:118,3
67ZIELIŃSKI Mateusz 5438KRAKÓWSenior II M - 30 25M 5500:00:0000:00:2901:16:5702:48:4704:11:3005:23:47.4005:23:47.40+01:34:097:118,3
68JUSZKO Krzysztof 5355WARSZAWAMasters M - 40 22M 5600:00:0000:00:2601:18:0702:50:1404:10:3305:24:28.1505:24:28.15+01:34:507:128,3
69BURDA Maciej 5110MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 23M 5700:00:0000:00:1901:14:4002:46:0404:07:2505:24:50.9005:24:50.90+01:35:137:138,3
70FERENC-SZMUC Edyta 5321KUDIWIANKA RUNKUDOWA ZDROJSenior II K - 3010K 1300:00:0000:00:0401:15:4302:48:3004:11:1705:25:59.5505:25:59.55+01:36:217:148,3
71KOZIOŁ Kacper 5267#CHASETHATWOLFKROSNOSenior I M - 20 6M 5800:00:0000:01:2701:18:3402:46:2004:07:3405:27:27.4005:27:27.40+01:37:497:168,2
72ŻOŁDAK Przemysław 5459#BIEGIEMWLAS / PNBPOZNAŃMasters M - 40 24M 5900:00:0000:00:2501:17:0302:44:2404:14:2305:27:27.8505:27:27.85+01:37:507:168,2
73RESPONDEK Anna 5081ZIELONA GÓRASenior II K - 3011K 1400:00:0000:01:4001:22:4102:53:2704:15:5105:28:05.4005:28:05.40+01:38:277:178,2
74ŚLĘCZEK Filip 5041WARSZAWASenior II M - 30 26M 6000:00:0000:00:2501:14:0602:43:2904:07:3105:28:33.2505:28:33.25+01:38:557:188,2
75BROK Jacek 5096PLEWISKAWeteran I M - 50 5M 6100:00:0000:00:3601:17:0102:46:1904:10:2705:28:58.1505:28:58.15+01:39:207:188,2
76RYSZAWY Mikołaj 5167MOKRZESZÓWSenior I M - 20 7M 6200:00:0000:01:1501:15:2402:43:1104:14:0905:29:00.3505:29:00.35+01:39:227:188,2
77KUSAL Tomasz 5076OPOLESenior I M - 20 8M 6300:00:0000:00:0301:05:1202:29:0603:56:2105:29:36.4505:29:36.45+01:39:587:198,2
78WUJDA Mirosław 5255ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 25M 6400:00:0000:00:3501:20:1002:54:4404:15:5905:30:00.9005:30:00.90+01:40:237:208,2
79FANGOR-GRAB Agata 5529RESHAPE RUNNERSGLIWICESenior II K - 3012K 1500:00:0000:00:0901:20:2802:54:2904:16:5505:30:42.4505:30:42.45+01:41:047:208,2
80DROGOŚ Kajetan 5516BOWIE TO SUPER PIESEKWROCŁAWSenior I M - 20 9M 6500:00:0000:02:3001:23:3602:53:0804:15:4705:30:47.0005:30:47.00+01:41:097:218,2
81LESNIAK Tomasz 5581DUBLINMasters M - 40 26M 6600:00:0000:00:1201:11:1402:37:4404:10:1905:31:21.9005:31:21.90+01:41:447:218,1
82KACPRZYK Katarzyna 5071KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOSenior II K - 3013K 1600:00:0000:00:4501:20:1402:52:5504:15:3705:31:39.0505:31:39.05+01:42:017:228,1
83BĄKOWICZ Kamil 5238AKTYWNI KAMIEŃSKKAMIEŃSKSenior II M - 30 27M 6700:00:0000:00:3401:19:5202:56:0404:22:1205:32:29.2005:32:29.20+01:42:517:238,1
84BANDUROWSKI Andrzej 5366KB SPOCENI NOWA SÓLNOWA SÓLWeteran I M - 50 6M 6800:00:0000:00:3001:20:0002:50:1504:15:2505:32:33.1005:32:33.10+01:42:557:238,1
85KACZOR Piotr 5644SAMOTNY WILK Z KOTOWICKOTOWICEMasters M - 40 27M 6900:00:0000:00:3001:20:1302:50:5904:15:2605:32:33.6505:32:33.65+01:42:557:238,1
86SZKOŁUDA Sabina 5389BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINSenior I K - 202K 1700:00:0000:00:0701:17:5302:55:4404:18:0205:33:55.9005:33:55.90+01:44:187:258,1
87KARPOWICZ Rafal 5586WROCLAWMasters M - 40 28M 7000:00:0000:00:1301:11:0202:39:4304:16:5105:34:01.7005:34:01.70+01:44:237:258,1
88KLAJA Kasia 5499KRAKÓWSenior II K - 3014K 1800:00:0000:01:5301:21:1002:53:0404:16:2805:34:30.9005:34:30.90+01:44:537:268,1
89PACZKOWSKA Katarzyna 5045BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZSenior II K - 3015K 1900:00:0000:00:3401:22:5002:58:2104:19:4105:34:37.4505:34:37.45+01:44:597:268,1
90WOŹNIAK Paweł 5089KLEPWROCŁAWMasters M - 40 29M 7100:00:0000:00:2101:11:3402:40:5504:09:2705:35:09.3505:35:09.35+01:45:317:268,1
91STAWIŃSKI Michał 5236NIGHT RUNNERSTARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 28M 7200:00:0000:00:0301:04:0902:26:2404:00:0705:35:55.2505:35:55.25+01:46:177:278,0
92ŁATWIŃSKI Łukasz 5078MOCNA GRUPA CEZARAPIETRZYKOWICESenior II M - 30 29M 7300:00:0000:01:2101:21:4502:56:2304:23:0605:35:57.0505:35:57.05+01:46:197:278,0
93KULAS Łukasz 5606ZAWSZE SOLOBIERUŃMasters M - 40 30M 7400:00:0000:00:3401:18:2502:52:4504:17:0705:35:58.3505:35:58.35+01:46:207:278,0
93PLIS Grzegorz 5246KOLBUSZOWASenior II M - 30 30M 7400:00:0000:01:5101:29:2802:57:3204:24:1405:35:58.3505:35:58.35+01:46:207:278,0
95ZGRAJ Leszek 5659STS BIEGATONMIKOŁÓWWeteran I M - 50 7M 7600:00:0000:00:1901:18:2302:53:0704:18:4705:36:03.4005:36:03.40+01:46:257:288,0
96GORZELANY Rafał 5602RYBNIKSenior II M - 30 31M 7700:00:0000:00:2901:20:1502:48:4004:20:1205:36:58.0505:36:58.05+01:47:207:298,0
97BODZIOCH Grzegorz 5095GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEMasters M - 40 31M 7800:00:0000:00:5601:25:3802:59:2204:22:3905:37:11.2505:37:11.25+01:47:337:298,0
98HAJDZIONA Agata 5042MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3016K 2000:00:0000:00:2101:18:4202:52:4104:22:3805:37:12.4005:37:12.40+01:47:347:298,0
99BALCEREK Mariusz 5070FOKA TEAMSTĘSZEWSenior II M - 30 32M 7900:00:0000:00:2601:12:0702:41:3104:12:0205:37:36.1505:37:36.15+01:47:587:308,0
100NIEDŹWIEDŹ Tomasz 5551SOBASTEAMŚWIDNIKMasters M - 40 32M 8000:00:0000:00:1301:15:1302:45:2504:15:5105:37:39.1505:37:39.15+01:48:017:308,0
101KOSIŃSKI Michał 5050ŁÓDŹSenior II M - 30 33M 8100:00:0000:00:1101:12:5102:44:5804:16:5405:37:39.9505:37:39.95+01:48:027:308,0
102MACHOWIAK Maciej 5330LESZNOSenior II M - 30 34M 8200:00:0000:00:5001:13:0002:41:4804:11:5505:38:19.7005:38:19.70+01:48:417:318,0
103PRĘGOWSKI Michał 5271STARE BABICE BIEGAJĄ / VEGE RUNNERSKLAUDYNMasters M - 40 33M 8300:00:0000:00:2101:17:0802:53:0804:22:1005:38:32.5005:38:32.50+01:48:547:318,0
104SPYTKOWSKA Katarzyna 5650KRAKÓWSenior I K - 203K 2100:00:0000:00:1001:18:0302:52:2304:18:0805:38:36.5505:38:36.55+01:48:587:318,0
105MARCZEWSKI Maciej 5415KIELCESenior II M - 30 35M 8400:00:0000:01:4501:24:0202:55:2304:19:5805:39:11.9505:39:11.95+01:49:347:328,0
106KOBYLECKI Bartosz 5536WROCLAWMasters M - 40 34M 8500:00:0000:02:3201:23:3502:55:1504:22:3105:39:34.2505:39:34.25+01:49:567:328,0
107JANOWSKI Michał 5082POZNAŃSenior II M - 30 36M 8600:00:0000:00:1101:13:3502:52:1904:23:3905:40:11.4505:40:11.45+01:50:337:337,9
108JAKUBOWSKI Zbyszek 5058ŚWIERCZÓWMasters M - 40 35M 8700:00:0000:00:3801:18:0902:51:4104:19:5005:40:33.7505:40:33.75+01:50:567:347,9
109SKARŻYŃSKI Kamil 5083PLANYBIEGOWE.PL / WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃSenior I M - 20 10M 8800:00:0000:00:3901:23:5902:59:5504:23:2605:40:42.2505:40:42.25+01:51:047:347,9
110KURANT Elena 5501KRAKÓWMasters K - 403K 2200:00:0000:00:1401:22:0502:55:0304:19:1605:41:06.4005:41:06.40+01:51:287:347,9
111WESOLOWSKI Michal 5511OPOLESenior II M - 30 37M 8900:00:0000:01:2601:17:3202:50:1304:20:3005:41:33.1505:41:33.15+01:51:557:357,9
112GODLEWSKI Mariusz 5632WARSZAWASenior II M - 30 38M 9000:00:0000:00:1801:18:5802:59:3404:25:1705:41:37.5505:41:37.55+01:51:597:357,9
113WIECZOREK Maria 5458PRZEDWOJEWSKI TEAMDĄBRÓWKASenior II K - 3017K 2300:00:0000:00:1001:19:0102:50:4604:19:0805:41:41.1505:41:41.15+01:52:037:357,9
114KURZAWIAK Grzegorz 5439KUDOWIANKA RUNKARŁÓWMasters M - 40 36M 9100:00:0000:00:0301:15:4402:48:3104:19:1005:42:03.4005:42:03.40+01:52:257:367,9
115SŁOMIAN Marcelina 5566CZĘSTOCHOWASenior II K - 3018K 2400:00:0000:00:0601:19:0102:54:3804:19:0005:42:07.9005:42:07.90+01:52:307:367,9
116MOCZULSKI Kamil 5179SBRT WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 39M 9200:00:0000:01:1901:20:1802:52:2104:21:5305:42:53.4505:42:53.45+01:53:157:377,9
117TOMELA Maciej 5075TEAM GOSZKAWROCŁAWSenior II M - 30 40M 9300:00:0000:01:4201:17:0402:44:5404:15:5505:43:05.0505:43:05.05+01:53:277:377,9
118MARKOWSKI Łukasz 5170ŚMIGIELMasters M - 40 37M 9400:00:0000:00:3501:11:0702:41:4004:16:0605:43:14.7505:43:14.75+01:53:377:377,9
119ABRAMOWICZ Agata 5604KRZEPTÓWSenior I K - 204K 2500:00:0000:00:5401:18:3302:55:0304:24:2005:43:29.7005:43:29.70+01:53:517:377,9
120KOTOWSKI Paweł 5681GT RAT - CATIUSWROCŁAWSenior II M - 30 41M 9500:00:0000:00:5301:17:0702:52:1904:24:0905:43:29.7505:43:29.75+01:53:527:377,9
121DUBAS Marek 5369WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKISenior II M - 30 42M 9600:00:0000:01:0701:18:0602:52:2104:18:0705:43:33.9005:43:33.90+01:53:567:387,9
122RODZIEWICZ Zbigniew 5494CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 38M 9700:00:0000:00:1301:13:3602:45:2604:18:2805:43:34.7005:43:34.70+01:53:567:387,9
123BUHL Marcin 5504CHRZĄSTOWICESenior II M - 30 43M 9800:00:0000:00:1101:16:5802:50:0804:23:0805:44:02.5005:44:02.50+01:54:247:387,8
124KLIŚ Marcin 5656STARE SIOŁKOWICESenior II M - 30 44M 9900:00:0000:00:1101:16:5702:50:0504:23:0705:44:02.7505:44:02.75+01:54:257:387,8
125GAŁEK Aleksander 5381PRAGMATIQ.PLPOZNAŃSenior II M - 30 45M 10000:00:0000:00:1601:18:3502:53:0604:25:2005:44:14.7505:44:14.75+01:54:377:387,8
126URBAŃSKI Bartłomiej 5258WARSZAWASenior II M - 30 46M 10100:00:0000:00:5601:20:5002:53:3504:24:2805:46:20.3505:46:20.35+01:56:427:417,8
127KĘDZIA Dominik 5553CZEMPIŃWeteran I M - 50 8M 10200:00:0000:00:5401:17:0202:50:2804:21:0905:46:33.9505:46:33.95+01:56:567:427,8
128ŚLIWKA Arkadiusz 5243OLZA CIESZYNLESZNA GÓRNAMasters M - 40 39M 10300:00:0000:01:2901:22:0802:53:3704:25:4005:46:48.9005:46:48.90+01:57:117:427,8
129WITKOWSKI Wojciech 5186NIEMODLINSenior II M - 30 47M 10400:00:0000:00:0701:11:5702:43:3504:32:5405:46:48.9505:46:48.95+01:57:117:427,8
130JAZ Ernest 5299ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZSenior II M - 30 48M 10500:00:0000:01:0701:17:0502:50:4404:21:0205:47:13.1505:47:13.15+01:57:357:427,8
131BŁAŻEJCZAK Tomasz 5490#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 49M 10600:00:0000:00:1701:20:3402:51:0204:23:1905:47:27.4505:47:27.45+01:57:497:437,8
132JESIONKOWSKI Paweł 5567#BIEGIEMWLASZIELONA GÓRASenior I M - 20 11M 10700:00:0000:00:2501:15:4102:48:2804:27:4305:47:37.0005:47:37.00+01:57:597:437,8
133MATYJA Rafał 5440LESZNOLIMITS RUNNERSLIPNOSenior II M - 30 50M 10800:00:0000:00:3001:22:2103:02:5804:29:2005:47:40.5505:47:40.55+01:58:027:437,8
134REDMANN Edyta 5417BYDGOSZCZWeteran K - 501K 2600:00:0000:01:1201:23:3102:59:5704:27:4905:47:43.1505:47:43.15+01:58:057:437,8
135LIDTKE Marcin 5537ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 40M 10900:00:0000:00:3001:11:0102:43:0304:29:0605:47:58.7005:47:58.70+01:58:207:437,8
136BIELECKI Robert 5582KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAWeteran I M - 50 9M 11000:00:0000:00:0501:18:5702:57:4804:27:5305:49:00.9505:49:00.95+01:59:237:457,7
137SIEWKO Piotr 5269SZWAGRY TEAMDĘBOWIECWeteran I M - 50 10M 11100:00:0000:00:5801:18:0802:53:5904:27:1005:49:20.5505:49:20.55+01:59:427:457,7
138GARSTKA Zbigniew 5614WRONKIMasters M - 40 41M 11200:00:0000:00:1001:16:5603:00:0804:32:4805:49:43.9505:49:43.95+02:00:067:467,7
139KORYTKOWSKI Jakub 5411WROCŁAWSenior I M - 20 12M 11300:00:0000:01:2001:26:3303:03:0104:37:0905:50:22.0505:50:22.05+02:00:447:477,7
140MAJEWSKI Krzysztof 5666ZDROWYWARIAT SZCZECINSZCZECINSenior II M - 30 51M 11400:00:0000:02:3301:29:2802:58:5704:28:3805:50:24.7005:50:24.70+02:00:467:477,7
141KUROWSKI Artur 5242PURA VIDA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 52M 11500:00:0000:01:4801:28:3203:03:2704:32:1105:50:30.8505:50:30.85+02:00:537:477,7
142SCHLEGEL Michał 5012MARATOŃCZYK POZNAŃ / POKONAJLENIA.PLPOZNAŃSenior II M - 30 53M 11600:00:0000:00:2701:20:1202:56:0504:29:4005:51:08.6005:51:08.60+02:01:307:487,7
143ODOLAK Piotr 5005STANWEX LLSULEJÓWEKSenior II M - 30 54M 11700:00:0000:02:0201:29:2403:01:5304:30:3905:51:52.3005:51:52.30+02:02:147:497,7
144STORTZ Piotr 5200WARSZAWASenior II M - 30 55M 11800:00:0000:01:2201:17:0902:54:2104:32:4305:52:41.8005:52:41.80+02:03:047:507,7
145KINSNER Zenon 5079MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 42M 11900:00:0000:01:1901:20:2002:52:1904:22:0305:53:12.0005:53:12.00+02:03:347:507,6
146KOWALSKI Grzegorz 5093W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 43M 12000:00:0000:01:5401:23:5202:52:3804:20:2305:53:20.4505:53:20.45+02:03:427:517,6
147KLEPACKA-GANCARZ Barbara 5594RESHAPE RUNNERSGLIWICEMasters K - 404K 2700:00:0000:00:0801:23:3403:04:0704:32:3305:53:43.2005:53:43.20+02:04:057:517,6
148GRZEBIELUCH Kasia 5688LEDWOZIPIARYBNIKMasters K - 405K 2800:00:0000:00:1901:20:4803:03:4704:30:1005:54:30.5005:54:30.50+02:04:527:527,6
149BRUDNY Agnieszka 5223PORANNY BESKID RUNOCHABY WIELKIEMasters K - 406K 2900:00:0000:01:3201:29:4503:10:1504:37:5605:54:31.0505:54:31.05+02:04:537:527,6
150WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 5502KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOKONINMasters M - 40 44M 12100:00:0000:00:5801:28:0703:08:0004:37:1005:54:51.9505:54:51.95+02:05:147:537,6
151BORDYCH Jacek 5674BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWWeteran I M - 50 11M 12200:00:0000:01:2901:23:0703:01:5804:32:1505:54:53.2505:54:53.25+02:05:157:537,6
152SENFTLEBEN Marek 5111LESZNOSenior II M - 30 56M 12300:00:0000:00:5201:23:5003:01:4704:32:0305:55:03.8505:55:03.85+02:05:267:537,6
153SZYMAŃSKI Michał 5195TGV CLUBKOŚCIANMasters M - 40 45M 12400:00:0000:00:3301:20:5502:55:4004:28:1205:55:19.2505:55:19.25+02:05:417:537,6
154TOMCZYK Angelika 5639ZABRZESenior II K - 3019K 3000:00:0000:00:0801:23:3303:02:5404:32:0805:55:25.6005:55:25.60+02:05:477:537,6
155STILLER Ireneusz 5254LIBER POLAND TEAMZABRZEMasters M - 40 46M 12500:00:0000:01:2001:30:2903:07:5904:41:0205:55:30.6505:55:30.65+02:05:527:547,6
156ZIMNY Tomasz 5483FARTY PUSZCZYSZCZECINWeteran II M - 601M 12600:00:0000:00:0501:23:0303:05:4104:36:3905:55:41.4005:55:41.40+02:06:037:547,6
157DAWIDOWICZ Wojciech 5177DOBROSZYCESenior II M - 30 57M 12700:00:0000:01:0701:22:2303:00:0604:33:3705:55:42.2505:55:42.25+02:06:047:547,6
158BIELECKI Tomasz 5513GNIEZNOSenior I M - 20 13M 12800:00:0000:00:3901:20:0302:56:0104:24:0805:56:37.3005:56:37.30+02:06:597:557,6
159ZWOLIŃSKI Mariusz 5597WARSZAWAMasters M - 40 47M 12900:00:0000:01:2401:20:5302:56:3704:29:3005:56:38.9005:56:38.90+02:07:017:557,6
160BARTYKOWSKA Marta 5285PGB SPORTOWA PACZKAJABŁONNASenior II K - 3020K 3100:00:0000:01:5901:36:1503:08:5504:39:0505:56:46.2505:56:46.25+02:07:087:557,6
161WIZA Anna 5040SWARZĘDZMasters K - 407K 3200:00:0000:00:2201:20:3203:04:2704:41:1605:56:52.5505:56:52.55+02:07:147:557,6
162WIZA Tomasz 5190POZNAŃMasters M - 40 48M 13000:00:0000:00:2301:20:3103:04:2504:41:1605:56:52.6505:56:52.65+02:07:147:557,6
163SZYPULSKI Dariusz 5168SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters M - 40 49M 13100:00:0000:01:3601:24:3103:03:1704:37:1205:57:43.0505:57:43.05+02:08:057:567,5
164SCHWARZ Marek 5333PRO366SWARZĘDZSenior II M - 30 58M 13200:00:0000:00:5401:20:5602:57:3104:37:4605:58:27.0005:58:27.00+02:08:497:577,5
165KOBYŁKA Marek 5392SUPERMARATON KALISZKALISZWeteran I M - 50 12M 13300:00:0000:01:4901:25:3703:03:3204:33:4705:58:29.5505:58:29.55+02:08:517:577,5
166SROKA Marcin 5224ST RUNNERSPLEWISKAMasters M - 40 50M 13400:00:0000:00:4001:21:0302:58:5104:38:1905:58:32.5005:58:32.50+02:08:547:587,5
167KUTERA Robert 5450NOAWROCŁAWMasters M - 40 51M 13500:00:0000:01:5601:33:1403:12:0804:41:2005:58:33.5505:58:33.55+02:08:557:587,5
168PAŁYSA Robert 5161STANWEX IIJÓZEFÓWSenior I M - 20 14M 13600:00:0000:02:2601:31:1203:08:1904:38:1205:58:51.9005:58:51.90+02:09:147:587,5
169SIROČÁK Petr 5519TŘI KŘIŽKY OSTRAVAOSTRAVAMasters M - 40 52M 13700:00:0000:01:0901:18:3802:54:0104:37:3205:59:08.9005:59:08.90+02:09:317:587,5
170RÓŻAŃSKI Eryk 5130MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 59M 13800:00:0000:00:2001:18:2102:55:0904:28:2205:59:11.0005:59:11.00+02:09:337:587,5
171CIEŚLIK Paweł 5568CHATEAU CHALINPOZNAŃMasters M - 40 53M 13900:00:0000:02:0601:29:3603:04:0804:39:1505:59:25.7005:59:25.70+02:09:477:597,5
172TALAREK Robert 5484TELERANEKSZCZECINMasters M - 40 54M 14000:00:0000:00:4401:24:4503:06:5304:38:2606:00:37.9506:00:37.95+02:11:008:007,5
173KAJDAS Gosia 5227CROOS STRATEŃCÓW TEAMSŁAWAMasters K - 408K 3300:00:0000:00:1601:24:5703:08:5504:41:4706:00:45.6506:00:45.65+02:11:078:017,5
174MROWCA Paweł 5181LUBAŃSenior II M - 30 60M 14100:00:0000:01:5701:26:1903:03:5704:38:1506:00:53.2506:00:53.25+02:11:158:017,5
175SPYTKOWSKI Patryk 5651KRAKÓWSenior II M - 30 61M 14200:00:0000:00:1001:22:0703:01:5704:38:0006:01:41.5006:01:41.50+02:12:038:027,5
176GROCHOLEWSKI Wlodzimierz 5402MOTOR LUBON TEAMPOZNANWeteran I M - 50 13M 14300:00:0000:02:0001:28:2003:02:3304:36:5506:01:59.4506:01:59.45+02:12:218:027,5
177HACZ Paweł 5603KROSNOMasters M - 40 55M 14400:00:0000:00:0901:18:3702:55:3604:34:5706:02:51.2006:02:51.20+02:13:138:037,4
178STOLIŃSKI Przemek 5569OZORKÓWMasters M - 40 56M 14500:00:0000:00:1801:14:4102:52:2204:39:1006:03:08.1006:03:08.10+02:13:308:047,4
179WARZECHA Teresa 5618RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWWeteran II K - 601K 3400:00:0000:00:3701:23:2803:04:0804:38:0506:03:31.6506:03:31.65+02:13:538:047,4
180BORECKI Piotr 5113CZAJKERSINOWA RUDASenior II M - 30 62M 14600:00:0000:01:2701:27:3203:03:5504:33:5406:03:38.3006:03:38.30+02:14:008:047,4
181BINIENDA Agnieszka 5575KOBIETY WATAHYZABRZEMasters K - 409K 3500:00:0000:00:0701:23:3803:05:5104:40:5606:03:57.8506:03:57.85+02:14:208:057,4
182ŁYSIAK Bartek 5371DĄBRÓWKASenior II M - 30 63M 14700:00:0000:00:4101:20:1402:53:2204:34:0706:04:31.4006:04:31.40+02:14:538:067,4
183UPTAS Tomasz 5019CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 57M 14800:00:0000:00:5301:20:3202:57:0304:37:5806:04:48.6506:04:48.65+02:15:108:067,4
184WESOŁOWSKA Kinga 5342ASICS FRONTRUNNER POLANDWROCŁAWSenior I K - 205K 3600:00:0000:00:3901:22:2003:06:1704:39:4406:04:48.7006:04:48.70+02:15:108:067,4
185GRZELAK Jakub 5627MARMUROWE DZIKIŁÓDŹSenior II M - 30 64M 14900:00:0000:00:1901:19:0202:56:3704:36:0306:04:50.3506:04:50.35+02:15:128:067,4
186MAŁYSZKA Krzysztof 5126KRIS TRANS MAŁYSZKAPOZNAŃWeteran I M - 50 14M 15000:00:0000:00:0701:17:5402:58:5104:32:2906:04:56.4506:04:56.45+02:15:188:067,4
187KAWECKI Marek 5182DRUŻYNA KONOPIELKINIEWODNICA NARGILEWSKA KOLONIAMasters M - 40 58M 15100:00:0000:00:4501:15:4502:58:1404:41:4906:05:30.5506:05:30.55+02:15:528:077,4
188SIELIWONIK Anita 5205WARSZAWAMasters K - 4010K 3700:00:0000:02:1801:33:1103:14:1904:44:0506:05:59.1506:05:59.15+02:16:218:077,4
189KALKA Katarzyna 5069MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3021K 3800:00:0000:00:2801:19:4603:03:0104:38:5106:06:14.7006:06:14.70+02:16:368:087,4
190DARUL Albert 5676KUPIEC TEAMPOZNAŃSenior I M - 20 15M 15200:00:0000:01:2901:29:5003:08:2904:46:5606:06:21.1006:06:21.10+02:16:438:087,4
191OSTACH Daria 5425OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4011K 3900:00:0000:00:2301:26:3203:09:5204:42:3106:07:10.3506:07:10.35+02:17:328:097,4
192ASŁANOWICZ Marcin 5587ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAMasters M - 40 59M 15300:00:0000:00:1601:22:0403:06:3304:41:0606:07:47.9006:07:47.90+02:18:108:107,3
193JARYSZ Piotr 5160KRISTRANS MAŁYSZKAPOZNAŃSenior II M - 30 65M 15400:00:0000:00:1701:18:2902:57:1604:36:4506:08:34.4006:08:34.40+02:18:568:117,3
194SEMENIUK Konrad 5617RZEPIN CITYRZEPINSenior II M - 30 66M 15500:00:0000:01:2801:29:4903:08:2904:46:5606:08:41.1006:08:41.10+02:19:038:117,3
195MRÓWKA Małgorzata 5001ŁÓDŹSenior II K - 3022K 4000:00:0000:00:1801:23:4103:09:0904:43:0406:08:42.9506:08:42.95+02:19:058:117,3
196RATAJCZAK Dorota 5671TRIO FORTISZIELONA GÓRAMasters K - 4012K 4100:00:0000:00:2401:28:4903:14:3004:51:0806:09:09.9506:09:09.95+02:19:328:127,3
197PAJESTKA Wojtek 5547GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSANOKMasters M - 40 60M 15600:00:0000:01:2801:28:0903:09:5504:45:5906:09:43.5006:09:43.50+02:20:058:127,3
198BROŻYNA Miłosz 5278BEZRZECZESenior I M - 20 16M 15700:00:0000:00:5901:22:3803:05:5004:39:2006:09:50.2506:09:50.25+02:20:128:137,3
199KRÓLEWICZ Daria 5359SIECHNICESenior I K - 206K 4200:00:0000:01:2401:28:3103:11:4304:48:1706:10:58.2506:10:58.25+02:21:208:147,3
200SAMBORSKI Piotr 5474WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 67M 15800:00:0000:02:2601:39:0403:16:5404:45:2206:11:02.3506:11:02.35+02:21:248:147,3
201HANS Michał 5496MSZANA DOLNASenior II M - 30 68M 15900:00:0000:00:0601:09:5302:41:1704:24:5006:11:07.5506:11:07.55+02:21:298:147,3
202GRONOWSKA-KAROLCZAK Agnieszka 5008MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3023K 4300:00:0000:00:2701:23:4803:09:4704:50:1606:11:30.1506:11:30.15+02:21:528:157,3
203KAROLCZAK Rafał 5020MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 69M 16000:00:0000:00:2701:24:0303:09:4704:50:1906:11:30.4506:11:30.45+02:21:528:157,3
204RADECKI Wojciech 5495NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAWeteran I M - 50 15M 16100:00:0000:00:5301:33:2303:16:4104:46:2906:11:32.3006:11:32.30+02:21:548:157,3
205TOKARZEWSKA Katarzyna 5541DĄBRÓWKAMasters K - 4013K 4400:00:0000:01:1601:39:0203:21:3504:52:5006:13:19.6006:13:19.60+02:23:418:177,2
206WYRZYKOWSKI Andrzej 5311GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKWeteran I M - 50 16M 16200:00:0000:01:2101:32:0103:13:5504:51:5406:13:19.9506:13:19.95+02:23:428:177,2
207SZELIGA Tomasz 5482BYTOMSenior II M - 30 70M 16300:00:0000:00:5901:30:1703:14:2904:46:0206:13:26.6506:13:26.65+02:23:488:177,2
208KLAMA Maciej 5021KKMKALISZMasters M - 40 61M 16400:00:0000:02:2601:37:5903:23:2304:54:1006:13:36.9006:13:36.90+02:23:598:187,2
209KATRYCZ Krzysztof 5571WROCŁAWSenior I M - 20 17M 16500:00:0000:02:3201:33:2603:10:2604:47:2606:13:44.0506:13:44.05+02:24:068:187,2
210MATYSIK Marta 5286WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 3024K 4500:00:0000:00:4801:25:3603:09:4904:47:3206:13:45.6506:13:45.65+02:24:078:187,2
211JARZĄBEK Michał 5142WROCŁAWSenior II M - 30 71M 16600:00:0000:01:1801:25:1903:09:0304:51:2106:13:57.2006:13:57.20+02:24:198:187,2
212ODIJA Leszek 5652WIRYMasters M - 40 62M 16700:00:0000:00:5101:29:1803:13:3704:45:5506:14:33.2506:14:33.25+02:24:558:197,2
213HRONOWSKI Jakub 5203MYŚLENICESenior I M - 20 18M 16800:00:0000:01:2801:29:1903:07:2104:39:3206:14:35.1006:14:35.10+02:24:578:197,2
214SOBCZAK Marcin 5444WROCLAWSenior II M - 30 72M 16900:00:0000:00:3601:26:3803:11:1004:50:5406:14:44.1506:14:44.15+02:25:068:197,2
215JAKRZEWSKI Hubert 5281KAMIONKISenior II M - 30 73M 17000:00:0000:00:3201:23:0803:04:2104:45:3306:15:05.6506:15:05.65+02:25:278:207,2
216RUDNICKA Magdalena 5451POZNAŃSenior II K - 3025K 4600:00:0000:02:0901:36:4303:18:2104:52:5106:15:35.8006:15:35.80+02:25:588:207,2
217STANKIEWICZ Krzysztof 5214KÓRNIKKÓRNIKMasters M - 40 63M 17100:00:0000:01:3701:36:4403:22:0304:54:5706:15:49.8006:15:49.80+02:26:128:217,2
218SZYMAŃSKI Jarosław 5174LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 19M 17200:00:0000:00:4701:27:3303:19:4904:54:3506:15:50.9006:15:50.90+02:26:138:217,2
219SYCHOWSKI Dawid 5068TOMASZÓW BOLESŁAWIECKISenior II M - 30 74M 17300:00:0000:01:3501:28:1103:13:4904:51:1506:15:57.2006:15:57.20+02:26:198:217,2
220SMIERZCHAŁA Adam 5517MOSINAWeteran I M - 50 17M 17400:00:0000:00:4901:29:3703:16:0904:54:3306:16:55.2006:16:55.20+02:27:178:227,2
221FEODORÓW Wojciech 5667RESHAPE RUNNERSZABRZEWeteran I M - 50 18M 17500:00:0000:00:1501:20:4903:05:4604:44:5606:17:30.3506:17:30.35+02:27:528:237,2
222OLEJNIK Agnieszka 5114ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZSenior II K - 3026K 4700:00:0000:01:0201:28:1003:15:5004:51:0906:17:37.2506:17:37.25+02:27:598:237,2
223OLEŚ Daniel 5466JEŻÓW SUDECKISenior II M - 30 75M 17600:00:0000:00:2201:19:5903:05:4804:52:4206:18:13.0006:18:13.00+02:28:358:247,1
224KONIECZNY Cyprian 5272LESZNOSenior II M - 30 76M 17700:00:0000:01:2201:30:3003:13:2504:51:3506:18:24.6506:18:24.65+02:28:468:247,1
225ZYWERT Antonina 5318OSTROWITESenior I K - 207K 4800:00:0000:02:3001:37:5903:22:2504:52:5906:18:43.6006:18:43.60+02:29:058:247,1
226KARMOWSKI Jakub 5014MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 77M 17800:00:0000:00:4501:28:1303:17:0404:56:3006:19:38.0006:19:38.00+02:30:008:267,1
227KUSZTELSKA Lucyna 5654WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 4014K 4900:00:0000:00:4301:35:2403:24:0504:59:4506:20:16.8506:20:16.85+02:30:398:277,1
228PROCHNO Piotr 5682TRAIL IS OUR WAY TEAMWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 78M 17900:00:0000:01:1301:29:4203:14:5604:55:0706:20:39.1006:20:39.10+02:31:018:277,1
229LASKOWSKI Krzysztof 5344OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 19M 18000:00:0000:00:5201:26:3703:13:1604:50:2406:20:46.6006:20:46.60+02:31:088:277,1
230KUBISIAK Dariusz 5605OSTRÓW WLKP.Weteran I M - 50 20M 18100:00:0000:02:4701:37:2003:22:2604:57:4106:21:17.6506:21:17.65+02:31:398:287,1
231MACIEJEWSKI Łukasz 5391KALISZSenior II M - 30 79M 18200:00:0000:01:4901:28:0703:10:0304:49:1006:21:19.8506:21:19.85+02:31:428:287,1
232ROSZYK Tomasz 5235TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 64M 18300:00:0000:01:1901:36:4603:24:4805:01:4906:21:31.4006:21:31.40+02:31:538:287,1
233CICHOCKI Dawid 5120NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 80M 18400:00:0000:00:5001:24:0003:07:3004:52:1206:21:40.4006:21:40.40+02:32:028:287,1
234KRENN Peter 5388DIE KOCHANILESRORSCHACHERBERGMasters M - 40 65M 18500:00:0000:00:0103:18:0204:58:5206:22:16.3006:22:16.30+02:32:388:297,1
235STASZYŃSKA Karolina 5108BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEMasters K - 4015K 5000:00:0000:00:3501:27:2403:17:0004:55:5606:22:20.4506:22:20.45+02:32:428:297,1
236POPŁAWSKI Piotr 5625PGB SPORTOWA PACZKAŁOSICEMasters M - 40 66M 18600:00:0000:00:0601:28:2703:22:0405:00:1606:22:59.7506:22:59.75+02:33:228:307,0
237SYREK Rafał 5098DUSZNIKI ZDRÓJMasters M - 40 67M 18700:00:0000:02:4301:23:5203:02:2804:52:0106:23:22.8006:23:22.80+02:33:458:317,0
238KURZYNIEC Łukasz 5197WROCŁAWSenior II M - 30 81M 18800:00:0000:03:0101:32:4003:11:3204:48:1806:23:29.4006:23:29.40+02:33:518:317,0
239SZUMIATO Jakub 5372PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 82M 18900:00:0000:01:4601:34:4603:20:0605:01:0006:23:57.7006:23:57.70+02:34:198:317,0
240ZUBRZAK Jacek 5409ŁÓDZMasters M - 40 68M 19000:00:0000:02:1601:36:3203:23:3705:00:2206:24:05.5506:24:05.55+02:34:278:327,0
241MATUSZCZYK Marek 5032RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters M - 40 69M 19100:00:0000:02:2501:41:5703:29:1304:53:3306:24:38.0006:24:38.00+02:35:008:327,0
242WALCZAK Agnieszka 5245PKO BANK POLSKIBOLESŁAWMasters K - 4016K 5100:00:0000:00:5701:31:5603:17:2204:58:4706:24:45.5006:24:45.50+02:35:078:337,0
243SALIŃSKI Bartosz 5510AUGUSTEAMKATOWICESenior II M - 30 83M 19200:00:0000:00:0301:22:3303:11:1304:52:5706:24:49.1506:24:49.15+02:35:118:337,0
244BARTOSZAK Piotr 5408ZANIEMYŚLSenior II M - 30 84M 19300:00:0000:00:1101:17:5603:00:2604:48:3006:24:51.0506:24:51.05+02:35:138:337,0
245RYBKOWSKI Hubert 5492KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOŻYCHLINSenior II M - 30 85M 19400:00:0000:00:5801:31:5703:12:1204:49:1106:25:09.5506:25:09.55+02:35:318:337,0
246PORAJ Paweł 5464CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 86M 19500:00:0000:01:0801:33:1303:18:5504:59:3506:25:47.6006:25:47.60+02:36:098:347,0
247DUBAS Anna 5328SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLPOZNAŃSenior II K - 3027K 5200:00:0000:01:0401:28:0203:14:5004:53:3306:25:48.5506:25:48.55+02:36:108:347,0
248REDKIEWICZ Agnieszka 5445TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWASenior II K - 3028K 5300:00:0000:02:2801:33:2503:20:0705:00:5406:25:58.2506:25:58.25+02:36:208:347,0
249WOJCIECHOWSKA Dorota 5633OLEŚNICAMasters K - 4017K 5400:00:0000:00:4401:27:0503:17:2404:55:5006:26:02.8006:26:02.80+02:36:258:347,0
250PILONIS Paweł 5456BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAMasters M - 40 70M 19600:00:0000:01:4001:28:0603:08:2004:54:3306:26:02.9006:26:02.90+02:36:258:347,0
251RZECZYCKI Dariusz 5034OPOLEWeteran I M - 50 21M 19700:00:0000:00:3201:29:0403:17:1404:58:5406:26:11.5506:26:11.55+02:36:338:347,0
252RZECZYCKA Małgorzata 5033OPOLEMasters K - 4018K 5500:00:0000:00:3201:29:0303:17:1704:58:5306:26:12.0006:26:12.00+02:36:348:347,0
253GOŁOWICZ Ania 5657TORUŃSenior II K - 3029K 5600:00:0000:02:4001:37:5803:21:4205:00:3306:26:19.4506:26:19.45+02:36:418:357,0
254BIK Andrzej 5165ZABRZEWeteran I M - 50 22M 19800:00:0000:01:0501:31:0903:14:4404:56:2906:26:20.7506:26:20.75+02:36:438:357,0
255OLIŃSKI Paweł 5117POZNAŃSenior II M - 30 87M 19900:00:0000:01:1701:29:0203:11:2504:52:1106:26:54.0506:26:54.05+02:37:168:357,0
256BOCIĄGA Paweł 5559RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 71M 20000:00:0000:02:0801:36:3003:20:5705:02:2306:27:19.8506:27:19.85+02:37:428:367,0
257SMORAWSKA Lidia 5137ZAKŁADKA TEAM / TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II K - 3030K 5700:00:0000:01:0101:29:3503:17:0204:54:2606:27:42.1506:27:42.15+02:38:048:367,0
258BURMISTRZ Bartosz 5140ZAKŁADKA TEAM / TARNOWO PODGÓRNE BIEGASIEROSŁAWSenior II M - 30 88M 20100:00:0000:01:0101:29:3403:17:0304:54:2706:27:42.5006:27:42.50+02:38:048:367,0
259KODZIS Lesław 5403SIEDLCEMasters M - 40 72M 20200:00:0000:02:0001:41:2803:26:4305:06:3906:29:14.5006:29:14.50+02:39:368:386,9
260SZARADOWSKI Piotr 5101140 MINUTŚWIDNICAWeteran I M - 50 23M 20300:00:0000:01:1601:29:1003:24:3605:04:3006:29:24.8506:29:24.85+02:39:478:396,9
261SITEK Piotr 5486GORZÓW WLKP.Masters M - 40 73M 20400:00:0000:00:1301:20:0303:10:3004:56:3206:29:26.4006:29:26.40+02:39:488:396,9
262KACZOR Marcin 5385ADJŚWIĘCIECHOWAMasters M - 40 74M 20500:00:0000:01:3901:28:2103:12:4804:59:2806:29:41.4006:29:41.40+02:40:038:396,9
263STACHAK Krzysztof 5090MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEMasters M - 40 75M 20600:00:0000:00:2501:33:0903:26:3505:03:2506:30:14.9006:30:14.90+02:40:378:406,9
264RUKUSZEWICZ Wawrzyniec 5364DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAMasters M - 40 76M 20700:00:0000:00:5301:23:4403:09:0504:55:1306:30:34.5506:30:34.55+02:40:568:406,9
265KRZYŻYK Agnieszka 5678TRIO FORTISZIELONA GÓRAMasters K - 4019K 5800:00:0000:00:2401:27:3103:18:3004:59:5506:31:06.7506:31:06.75+02:41:298:416,9
266GAWROŃSKI Roman 5025WRZEŚNIAMasters M - 40 77M 20800:00:0000:01:0401:31:0703:15:2505:02:4106:31:29.4506:31:29.45+02:41:518:416,9
267WRÓBEL Małgorzata 5144OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIESenior II K - 3031K 5900:00:0000:00:4901:33:2803:19:4705:09:0106:31:38.0006:31:38.00+02:42:008:426,9
268ZIELONKA Witold 5295MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 78M 20900:00:0000:00:4001:26:3103:20:4805:07:3306:32:15.0006:32:15.00+02:42:378:436,9
269POŁEĆ Leszek 5357MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 89M 21000:00:0000:01:4301:31:3003:12:1204:57:3606:32:20.4006:32:20.40+02:42:428:436,9
270ZIAJA Wojciech 5548JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOMasters M - 40 79M 21100:00:0000:00:1901:23:0403:11:0005:09:2806:32:48.0006:32:48.00+02:43:108:436,9
271KĘDZIOR Jarek 5462PORANNY BESKID RUNRUDNIKMasters M - 40 80M 21200:00:0000:01:4001:36:3803:28:0705:06:0306:32:49.0506:32:49.05+02:43:118:436,9
272KAFKA Ewelina 5176PORANNY BESKID RUNSKOCZÓWMasters K - 4020K 6000:00:0000:01:3201:34:3903:28:0405:09:2706:32:49.1006:32:49.10+02:43:118:436,9
273SOCHANOWSKI Krzysztof 5433WROCŁAWSenior II M - 30 90M 21300:00:0000:00:2601:26:2503:19:1305:10:1506:33:04.6006:33:04.60+02:43:268:446,9
274MUSIALSKI Tomasz 5400TKM KANCELARIATYCHYMasters M - 40 81M 21400:00:0000:00:1301:23:5903:16:0505:00:0006:33:21.0506:33:21.05+02:43:438:446,9
275DOMAŃ Leszek 5122FEHLAU RUN TEAMKIEKRZMasters M - 40 82M 21500:00:0000:00:5501:27:0603:15:4705:02:3906:33:32.2006:33:32.20+02:43:548:446,9
275STACHOWIAK Marek 5047ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters M - 40 82M 21500:00:0000:00:4001:22:5303:11:1305:02:3906:33:32.2006:33:32.20+02:43:548:446,9
277DALECKA Dorota 5508GDYNIAMasters K - 4021K 6100:00:0000:02:0001:42:2303:33:4105:07:0206:33:49.0506:33:49.05+02:44:118:456,9
278SZYDŁOWSKI Robert 5640KAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters M - 40 84M 21700:00:0000:00:5001:33:2303:17:1405:09:0206:33:58.5006:33:58.50+02:44:208:456,9
279KOGUT Maciej 5641DUSZNIKI ZDROJMasters M - 40 85M 21800:00:0000:01:4301:19:0402:56:3005:03:5706:34:18.8006:34:18.80+02:44:418:456,8
280MATYSIAK Maciej 5274OSHPOZNAŃMasters M - 40 86M 21900:00:0000:01:5101:33:1003:21:1005:03:1906:34:24.7506:34:24.75+02:44:478:456,8
281GŁOWACKA Renata 5189ULTRA PIOTRKÓWPIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran K - 502K 6200:00:0000:00:4101:29:0203:20:3205:06:4906:34:28.7506:34:28.75+02:44:518:456,8
282WERESZCZYŃSKI Tomasz 5270SZWAGRY TEAMPŁOCKMasters M - 40 87M 22000:00:0000:00:5801:37:0403:24:3505:09:3706:34:29.8006:34:29.80+02:44:528:456,8
283POMIANOWSKI Szymon 5356WROCŁAWSenior II M - 30 91M 22100:00:0000:00:2501:20:1203:09:5205:03:1206:34:50.9006:34:50.90+02:45:138:466,8
284DUBILIS Mateusz 5525MIKOŁÓWSenior I M - 20 20M 22200:00:0000:02:1201:36:4803:19:4705:03:1506:35:32.9006:35:32.90+02:45:558:476,8
285WOLNY Krzysztof 5687ULTRA KREWZABRZEMasters M - 40 88M 22300:00:0000:00:1401:23:2903:16:2905:01:4206:35:36.6006:35:36.60+02:45:588:476,8
286GIERSZEWSKA Anna 5017KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4022K 6300:00:0000:01:0701:35:0603:29:3605:07:1306:36:09.4006:36:09.40+02:46:318:486,8
287TARNOWSKI Bartosz 5419ŁÓDŹMasters M - 40 89M 22400:00:0000:01:1401:34:1103:18:3205:01:1106:36:26.5006:36:26.50+02:46:488:486,8
288NIKODEM Klaudiusz 5115CZAJKERSINOWA RUDAMasters M - 40 90M 22500:00:0000:01:3101:32:1303:17:2705:02:2206:36:39.8506:36:39.85+02:47:028:486,8
289DEBSKI Marcin 5428WROCŁAWSenior II M - 30 92M 22600:00:0000:01:3301:33:1403:25:1005:11:2606:36:45.9506:36:45.95+02:47:088:496,8
290MICHOŃ Kacper 5527NIGHT RUNNERSKONINSenior I M - 20 21M 22700:00:0000:00:0401:30:2503:19:5705:02:2906:37:14.6506:37:14.65+02:47:368:496,8
291BURA Tomasz 5276KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 93M 22800:00:0000:00:4901:29:1903:21:0405:07:0306:37:25.5506:37:25.55+02:47:478:496,8
292RZEPKA Aleksandra 5615WARSZAWASenior II K - 3032K 6400:00:0000:01:1501:28:3003:22:1305:02:0906:37:35.4506:37:35.45+02:47:578:506,8
293KUREK Damian 5324KAZIMIERZ BISKUPISenior I M - 20 22M 22900:00:0000:02:2901:38:0603:27:2605:13:1806:38:35.2006:38:35.20+02:48:578:516,8
294KORBUS Piotr 5226PORANNY BESKID RUNGOLESZOWMasters M - 40 91M 23000:00:0000:01:3701:30:3703:24:3205:05:2706:39:08.5506:39:08.55+02:49:308:526,8
295MOKRZYCKA Weronika 5430STARA ŁOMNICASenior II K - 3033K 6500:00:0000:00:2301:36:2803:32:2205:13:2206:40:02.0006:40:02.00+02:50:248:536,7
296MAGIERA Przemysław 5345NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAGŁOGÓWMasters M - 40 92M 23100:00:0000:01:0201:22:3903:10:2905:03:4406:40:09.9506:40:09.95+02:50:328:536,7
297ŚMIGIELSKI Arkadiusz 5038GDYNIAMasters M - 40 93M 23200:00:0000:02:0401:29:3103:08:0405:03:4606:40:23.9006:40:23.90+02:50:468:536,7
298KURCZEK Tomasz 5452RUN FORREST RUN!GLIWICEMasters M - 40 94M 23300:00:0000:02:2001:36:3903:22:5405:13:2106:40:33.3506:40:33.35+02:50:558:546,7
299CISZEK Bartosz 52028A TEAMZABRZESenior II M - 30 94M 23400:00:0000:01:4301:37:2803:28:0405:12:3106:40:36.6006:40:36.60+02:50:588:546,7
300WAWRZYNIAK Krystian 5493KB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 95M 23500:00:0000:01:4701:45:3803:38:1005:17:5606:41:20.2506:41:20.25+02:51:428:556,7
301MOKRZYŃSKI Marcin 5546TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 95M 23600:00:0000:02:0701:42:2603:40:2405:17:5406:41:53.7506:41:53.75+02:52:168:556,7
302KOMORKIEWICZ Karol 5565RUNEDA/FINASTRAREDASenior II M - 30 96M 23700:00:0000:00:3101:29:3003:18:2405:04:0206:42:28.7006:42:28.70+02:52:508:566,7
303HINC-ZARDECKA Natalia 5564RUNEDAREDASenior II K - 3034K 6600:00:0000:00:3101:29:2503:18:2205:04:0306:42:28.9006:42:28.90+02:52:518:566,7
304KALISZEWSKI Adam 5626MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 24M 23800:00:0000:01:2001:38:0503:28:1805:10:0706:42:33.8006:42:33.80+02:52:568:566,7
305OLEJNIK Marcin 5576ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 96M 23900:00:0000:02:2801:44:0403:33:4605:18:2606:43:26.9506:43:26.95+02:53:498:576,7
306BARTOSIEWICZ Daria 5376WARSZAWASenior II K - 3035K 6700:00:0000:00:4901:34:3803:24:5005:10:5306:44:14.2506:44:14.25+02:54:368:586,7
307TOKARCZYK Tomasz 5531DRUŻYNA SZPIKUKALISZMasters M - 40 97M 24000:00:0000:01:1701:26:4303:12:0905:05:5706:44:14.3506:44:14.35+02:54:368:586,7
308JURKIEWICZ Karol 5497OKB ODRA OPOLEOPOLESenior II M - 30 97M 24100:00:0000:01:4401:37:0603:22:2705:18:5506:44:44.7506:44:44.75+02:55:078:596,7
309GRZYB Jacek 5613BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters M - 40 98M 24200:00:0000:02:1901:45:0303:39:5805:18:5006:45:10.1506:45:10.15+02:55:329:006,7
310BEDNARCZYK Paweł 5393PZU SPORT TEAMBABKIMasters M - 40 99M 24300:00:0000:02:0301:35:4903:21:3505:14:2806:45:38.7006:45:38.70+02:56:009:006,7
311LIPIŃSKI Krzysztof 5475KB MANIAC POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran II M - 602M 24400:00:0000:00:3801:36:3503:32:2005:17:2106:46:00.2506:46:00.25+02:56:229:016,7
312DAWIDOWICZ Konrad 5222KATOWICESenior II M - 30 98M 24500:00:0000:00:4501:28:3003:17:0505:08:4606:46:08.5006:46:08.50+02:56:309:016,6
313OGÓRKIEWICZ Michał 5131ŁĘCZYCAMasters M - 40 100M 24600:00:0000:01:5601:31:1103:20:5905:16:0306:46:28.8506:46:28.85+02:56:519:016,6
314LEONHARD Gosia 5198W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4023K 6800:00:0000:01:5501:43:0603:34:4005:20:5606:47:17.7506:47:17.75+02:57:409:036,6
315DRZYMAŁA Marcin 5085STRZELCE OPOLSKIESenior II M - 30 99M 24700:00:0000:01:5201:38:0703:29:4705:14:1806:47:28.5506:47:28.55+02:57:509:036,6
316BOSZKO Krzysztof 5055OPOLESenior II M - 30 100M 24800:00:0000:01:5201:38:0903:30:0005:14:1906:47:53.7006:47:53.70+02:58:159:036,6
317KACZOR Michał 5158KLUCZBORSKI GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 101M 24900:00:0000:01:0201:25:1803:15:1205:19:1306:47:56.7006:47:56.70+02:58:189:036,6
318MATAK Paweł 5154ŁASUCHRADZYMINSenior II M - 30 102M 25000:00:0000:00:0301:29:2303:24:2605:19:3206:48:04.4006:48:04.40+02:58:269:046,6
319ROSŁON Cezary 5187RADZYMINSenior II M - 30 103M 25100:00:0000:00:2801:29:1303:24:2605:19:3306:48:05.2506:48:05.25+02:58:279:046,6
320STROMIDŁO Sebastian 5163KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPIŁAMasters M - 40 101M 25200:00:0000:00:1601:18:1203:01:4804:55:5606:48:14.4006:48:14.40+02:58:369:046,6
321BOROWIAK Lukasz 5217#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 102M 25300:00:0000:00:1701:25:1703:16:5905:04:4906:48:17.4506:48:17.45+02:58:399:046,6
322RADWAŃSKA Justyna 5672SIENNASenior II K - 3036K 6900:00:0000:01:0201:42:3503:37:1405:24:4306:48:34.6506:48:34.65+02:58:569:046,6
323LICHOCKI Marcin 5043ŁĄCZY NAS PUSZCZABYDGOSZCZSenior II M - 30 104M 25400:00:0000:00:2701:29:2003:27:2005:14:2506:48:35.5506:48:35.55+02:58:579:046,6
324JANULEWICZ Wojciech 5629BIEGNĄC OD ŚWIATEŁŁAGIEWNIKIMasters M - 40 103M 25500:00:0000:01:4201:43:0703:37:1005:23:5006:48:46.2506:48:46.25+02:59:089:056,6
325RELEWICZ Maciej 5545WOLNE SLIMAKIPOZNANMasters M - 40 104M 25600:00:0000:00:1801:29:1703:25:1005:12:5206:49:13.9006:49:13.90+02:59:369:056,6
326SPÓLNY Robert 5669GRÓJECWeteran I M - 50 25M 25700:00:0000:00:4601:33:2903:32:2705:20:1906:49:22.9506:49:22.95+02:59:459:056,6
327MAZAN Wojciech 5309WROCLAWSenior II M - 30 105M 25800:00:0000:02:4101:34:3703:29:2705:17:4406:49:32.0006:49:32.00+02:59:549:066,6
328RUCIŃSKI Adam 5178WARSZAWAWeteran I M - 50 26M 25900:00:0000:02:0901:43:4203:35:5205:17:1406:49:32.6006:49:32.60+02:59:549:066,6
329KRZESZEWSKA Dorota 5346PIŁAMasters K - 4024K 7000:00:0000:01:1301:31:2803:36:4905:23:3606:49:44.6006:49:44.60+03:00:069:066,6
330HANSZ Donat 5288NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 23M 26000:00:0000:01:0601:31:0603:23:2005:12:4606:50:16.0006:50:16.00+03:00:389:076,6
331PIEKARSKI Andrzej 5679140 MINUTGRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 105M 26100:00:0000:01:4901:40:5703:34:0705:16:3206:50:25.3006:50:25.30+03:00:479:076,6
332ŚWIDER Zbigniew 5044PORANNY BESKID RUNSKOCZÓWMasters M - 40 106M 26200:00:0000:01:2801:29:1603:15:1905:06:0506:50:43.2006:50:43.20+03:01:059:076,6
333KLABIK Maciej 5498EL RAPIDOWROCŁAWWeteran I M - 50 27M 26300:00:0000:01:0001:33:5903:29:3805:19:0406:50:47.8006:50:47.80+03:01:109:076,6
334PATROŃSKI Paweł 5670WROCŁAWMasters M - 40 107M 26400:00:0000:01:5001:40:0703:33:2105:19:5206:51:01.0506:51:01.05+03:01:239:086,6
335CHROSTEK Adam 5151KATOWICEMasters M - 40 108M 26500:00:0000:01:5601:40:3203:31:0305:20:2406:51:20.5506:51:20.55+03:01:429:086,6
336BUTRYN Wojciech 5002KRAKÓWMasters M - 40 109M 26600:00:0000:00:2201:29:2103:20:2005:12:1606:51:24.1506:51:24.15+03:01:469:086,6
337KONDRACKI Jacek 5611KUNA W AGREŚCIELUBLINIECSenior II M - 30 106M 26700:00:0000:00:3801:31:0703:23:1105:16:1306:51:25.7506:51:25.75+03:01:489:086,6
338MAZUR Anna 5015GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4025K 7100:00:0000:02:1901:41:0803:39:0105:28:0306:51:54.4506:51:54.45+03:02:169:096,6
339TOMCZYK Rafał 5262PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICESenior II M - 30 107M 26800:00:0000:00:2001:26:5403:21:5705:12:5606:52:14.6506:52:14.65+03:02:369:096,5
340KWIECIEŃ Robert 5361KIELCEMasters M - 40 110M 26900:00:0000:01:3101:40:4003:30:1205:20:3806:52:27.0506:52:27.05+03:02:499:096,5
341POJDA Grzegorz 5133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKWeteran I M - 50 28M 27000:00:0000:02:2501:37:1103:31:3505:29:4906:52:36.5506:52:36.55+03:02:589:106,5
342SKOCZEK Sebastian 5522GRUSZCZYNMasters M - 40 111M 27100:00:0000:01:1301:36:3103:28:3405:21:0506:52:36.9006:52:36.90+03:02:599:106,5
343STROIŃSKI Wojciech 5210LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEMasters M - 40 112M 27200:00:0000:00:1501:33:4403:37:2305:22:2706:52:42.0506:52:42.05+03:03:049:106,5
344STROIŃSKA Iwona 5209LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEMasters K - 4026K 7200:00:0000:00:1501:33:4603:37:3705:22:2206:52:42.1006:52:42.10+03:03:049:106,5
345PAPIEROWSKA Dagmara 5500KB DĘBIECPOZNAŃSenior II K - 3037K 7300:00:0000:01:3501:46:4303:49:2905:34:4006:52:53.7506:52:53.75+03:03:169:106,5
346ZYCHOWICZ Zbigniew 5077SBRT WROCŁAWSIECHNICEMasters M - 40 113M 27300:00:0000:01:0201:43:1403:36:1705:25:0206:53:15.3506:53:15.35+03:03:379:116,5
347NAPIERAŁA Andrzej 5664MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGOSTYŃWeteran II M - 603M 27400:00:0000:03:0201:40:1303:31:5305:24:0706:53:21.9006:53:21.90+03:03:449:116,5
348GRZĘDA Jolanta 5219NAJLEPSZY POD SŁOŃCEMJELCZ-LASKOWICESenior II K - 3038K 7400:00:0000:01:0201:37:5003:35:5605:25:1106:53:27.3006:53:27.30+03:03:499:116,5
349WAWRZYNIAK Robert 5480#BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters M - 40 114M 27500:00:0000:01:5801:42:0003:34:3505:20:1106:53:33.1506:53:33.15+03:03:559:116,5
350LEWICKA Magdalena 5208CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEMasters K - 4027K 7500:00:0000:00:2301:35:0503:32:2605:25:0006:53:33.5506:53:33.55+03:03:559:116,5
351WUJEK Marcin 5675DZIKA KUNA GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 115M 27600:00:0000:00:4201:26:4203:22:0905:21:2906:53:34.3006:53:34.30+03:03:569:116,5
352PIETRYKOWSKI Norbert 5282VITALABOBYDGOSZCZ`C`Masters M - 40 116M 27700:00:0000:00:1201:33:0703:31:5205:19:4606:54:08.4506:54:08.45+03:04:309:126,5
353KAŹMIERCZAK Piotr 5147NARAMOWICE BIEGAJĄ/BIEGIEMWLAS#POZNAŃMasters M - 40 117M 27800:00:0000:02:0301:36:2303:20:4705:14:3206:54:30.8506:54:30.85+03:04:539:126,5
354GRACH Aleksandra 5292PYSKOWICEMasters K - 4028K 7600:00:0000:00:0101:31:0403:39:2605:21:4906:54:43.4006:54:43.40+03:05:059:126,5
355SZCZESNIAK Mariusz 5059LONE WOLFSZCZECINMasters M - 40 118M 27900:00:0000:01:5701:41:1503:38:4005:29:3706:54:58.6506:54:58.65+03:05:209:136,5
356WOJCIECHOWSKA Małgorzata 5593POZNAŃSenior II K - 3039K 7700:00:0000:00:4201:37:3903:36:2505:30:4506:55:07.2006:55:07.20+03:05:299:136,5
357ŁASOCHA Kamila 5592OWOCBIEGA TEAMPOZNAŃMasters K - 4029K 7800:00:0000:00:4301:37:4203:39:0705:30:4606:55:07.3006:55:07.30+03:05:299:136,5
358POLAŃSKI Bartosz 5543WROCŁAWMasters M - 40 119M 28000:00:0000:01:3101:26:2803:18:1705:23:0206:55:43.1006:55:43.10+03:06:059:146,5
359PLASZCZAK Jarosław 5340TULCEMasters M - 40 120M 28100:00:0000:00:3701:32:0803:25:5905:15:4506:55:48.5006:55:48.50+03:06:109:146,5
360GRZELIŃSKI Michał 5249🐷JAROCINSenior II M - 30 108M 28200:00:0000:02:4101:45:2203:42:0805:27:4106:55:54.9506:55:54.95+03:06:179:146,5
361ORLIKOWSKI Jacek 5410POZNAŃMasters M - 40 121M 28300:00:0000:01:2501:41:1003:33:5205:19:4506:55:58.7506:55:58.75+03:06:219:146,5
362GOŁUCH Arkadiusz 5638STRZEGOMSKA DWUNASTKAŁAGIEWNIKIMasters M - 40 122M 28400:00:0000:01:4501:43:1503:37:1605:25:0306:56:02.3006:56:02.30+03:06:249:146,5
363KOWALIK Dorota 5184RĘDZINYMasters K - 4030K 7900:00:0000:01:3601:42:0403:42:3305:24:1806:56:07.7506:56:07.75+03:06:309:146,5
364GARCZYŃSKA Ania 5232KATOWICEMasters K - 4031K 8000:00:0000:01:3901:46:5003:43:5205:22:1006:56:16.0006:56:16.00+03:06:389:156,5
365PIETRUSIAK Krzysztof 5368ZA_LINIĄ_METYPALĘDZIEMasters M - 40 123M 28500:00:0000:02:2701:43:5903:37:5505:22:4106:56:46.7006:56:46.70+03:07:089:156,5
366DZIERŻANOWSKI Łukasz 5463ŻELAZNAMasters M - 40 124M 28600:00:0000:00:0101:23:3903:16:0405:17:4106:56:51.5506:56:51.55+03:07:139:156,5
367SZABAT Daniel 5293WROCŁAWMasters M - 40 125M 28700:00:0000:01:2201:33:4703:20:5905:04:2506:56:59.1006:56:59.10+03:07:219:156,5
368DANKOWSKA Ewelina 5119ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZMasters K - 4032K 8100:00:0000:01:0401:35:0003:30:5305:19:5406:57:04.1506:57:04.15+03:07:269:166,5
369NOWAK Andrzej 5539ŻARYSenior II M - 30 109M 28800:00:0000:01:0001:36:3603:29:1205:19:2806:57:06.8006:57:06.80+03:07:299:166,5
370JOŃCZYK Anna 5268OZIMEKSenior II K - 3040K 8200:00:0000:01:5201:39:3503:31:0505:19:3706:57:08.0006:57:08.00+03:07:309:166,5
371FIK - KIONA Joanna 5283KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4033K 8300:00:0000:01:0601:29:2603:26:3105:28:0406:57:31.6506:57:31.65+03:07:539:166,5
372DANKOWSKI Bartosz 5029ENDORFINY WĄSOSZWĄSOSZSenior II M - 30 110M 28900:00:0000:01:0601:28:1503:24:1005:19:5606:57:55.1006:57:55.10+03:08:179:176,5
373GRZEGORCZYK Krzysztof 5320ŻARYMasters M - 40 126M 29000:00:0000:01:1801:33:4903:31:2905:29:0806:57:57.0506:57:57.05+03:08:199:176,5
374SZEPCZYŃSKA Anna 5329ŻARY RUUNERS TEAMŻARYMasters K - 4034K 8400:00:0000:01:1701:34:0603:27:2505:34:5806:57:57.2506:57:57.25+03:08:199:176,5
375DERBICH Mariusz 5351KOWALEW RUNERSKOWALEWMasters M - 40 127M 29100:00:0000:01:5701:37:5703:35:5105:27:4706:58:02.0506:58:02.05+03:08:249:176,5
376SZARSKI Jacek 5074KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 24M 29200:00:0000:00:4901:31:5403:30:0805:28:1806:59:43.8506:59:43.85+03:10:069:196,4
377BUGAJ Alan 5196CZARNY BÓRSenior II M - 30 111M 29300:00:0000:01:0401:33:1203:31:4205:29:1806:59:55.3506:59:55.35+03:10:179:196,4
378GADZAŁA Bartosz 50065R061E-7R4MPK1NOWOGRÓD BOBRZAŃSKISenior II M - 30 112M 29400:00:0000:01:3001:28:1403:24:5605:27:2307:00:07.0507:00:07.05+03:10:299:206,4
379JÓZEFCZYK Justyna 5087POZNAŃMasters K - 4035K 8500:00:0000:02:0701:46:4803:44:3205:34:4507:00:35.8007:00:35.80+03:10:589:206,4
380ROLIŃSKI Radosław 5643OLEŚNICAWeteran I M - 50 29M 29500:00:0000:01:3301:43:4603:43:5605:30:4407:00:49.8507:00:49.85+03:11:129:216,4
381KUBIAK Anna 5157STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMMasters K - 4036K 8600:00:0000:01:4201:45:3003:44:5305:32:0307:01:04.6007:01:04.60+03:11:269:216,4
382CZUBALA Beata 5247STRZEGOMSKA DWUNASTKAZIĘBICEMasters K - 4037K 8700:00:0000:01:4201:45:3103:44:5205:32:0107:01:04.8507:01:04.85+03:11:279:216,4
383NOWAK Katarzyna 5349DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWASenior II K - 3041K 8800:00:0000:00:4801:36:4703:30:4605:18:5407:01:11.0507:01:11.05+03:11:339:216,4
384MUSIOLIK Mariusz 5647GORZYCESenior II M - 30 113M 29600:00:0000:01:4401:43:4103:40:3605:30:3907:01:26.2007:01:26.20+03:11:489:216,4
385HOLIK Iwona 5570GGGBIECZMasters K - 4038K 8900:00:0000:00:5801:42:3203:42:4305:28:5907:01:41.2007:01:41.20+03:12:039:226,4
386KLIMEK Radosław 5234BRAKWODZISŁAW ŚLĄSKISenior II M - 30 114M 29700:00:0000:00:5001:33:1503:30:5405:25:3507:01:42.6007:01:42.60+03:12:049:226,4
387KUCHCINSKA Monika 5107JUSZKOWOMasters K - 4039K 9000:00:0000:00:5101:33:3503:34:3405:27:1407:01:59.6007:01:59.60+03:12:219:226,4
388MOSKAL Izabella 5528TKKF MPK POZNAŃSWARZĘDZMasters K - 4040K 9100:00:0000:01:1901:40:2603:43:4305:31:0007:02:21.7507:02:21.75+03:12:449:236,4
389DĄBROWSKI Kamil 5429KIELCEMasters M - 40 128M 29800:00:0000:00:5501:36:2703:34:0605:21:5107:03:11.7007:03:11.70+03:13:339:246,4
390KOSSOK-ZAWADA Marta 5259CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3042K 9200:00:0000:00:2401:39:0003:47:1705:34:0407:04:02.1007:04:02.10+03:14:249:256,4
391SPYRA Adam 5319ŻARY RUNNERS TEAMLIPINKI ŁUŻYCKIEMasters M - 40 129M 29900:00:0000:01:1801:35:4703:34:1205:26:5807:04:11.7007:04:11.70+03:14:339:256,4
392FLORCZAK Monika 5476WROCŁAWSenior II K - 3043K 9300:00:0000:02:2501:42:0003:42:5805:34:1007:04:13.6007:04:13.60+03:14:359:256,4
393FELKEL Ewa 5685PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 4041K 9400:00:0000:02:0801:46:4703:44:3205:34:3207:04:18.7007:04:18.70+03:14:409:256,4
394KRYSIAK Łukasz 5109PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 130M 30000:00:0000:02:0901:43:2303:41:5405:37:2407:04:20.2507:04:20.25+03:14:429:256,4
395BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 5623HRTKALISZMasters K - 4042K 9500:00:0000:00:2901:35:0703:33:5905:32:2207:04:21.7507:04:21.75+03:14:449:256,4
396MATYSIAK Karol 5277OSH/ GALAXYOG.COPOZNAŃMasters M - 40 131M 30100:00:0000:01:5201:36:4203:31:4805:30:3107:04:44.1507:04:44.15+03:15:069:266,4
397CHUDY Kamil 5413POZNAŃSenior II M - 30 115M 30200:00:0000:01:3001:33:5903:30:2405:27:0607:06:39.6507:06:39.65+03:17:019:286,3
398RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 5353DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAMasters K - 4043K 9600:00:0000:00:5101:40:3103:40:4605:33:4707:06:57.0507:06:57.05+03:17:199:296,3
399CZYŻAK Blażej 5661GLADIATORMROWINOMasters M - 40 132M 30300:00:0000:01:5501:40:3603:36:3205:31:3107:07:00.3507:07:00.35+03:17:229:296,3
400FURTAK Krzysztof 5677KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran II M - 604M 30400:00:0000:02:0701:33:2403:34:2305:28:0107:07:20.5007:07:20.50+03:17:429:296,3
401KLIMALA Angelika 5289CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4044K 9700:00:0000:00:2401:37:0403:43:1605:34:0107:07:21.9007:07:21.90+03:17:449:296,3
402LEWARDOWSKI Konrad 5689KTB KUNYPOZNAŃWeteran I M - 50 30M 30500:00:0000:01:3801:45:0203:40:3105:30:1107:07:29.6507:07:29.65+03:17:519:296,3
403GŁOWACKI Radosław 5363DOPIEWIECSenior I M - 20 25M 30600:00:0000:01:5501:35:1003:29:3105:34:0707:07:53.5507:07:53.55+03:18:159:306,3
404BANASZCZAK Dawid 5362JAWORZYNA ŚLĄSKASenior II M - 30 116M 30700:00:0000:01:3101:31:1003:18:0205:40:3107:08:01.7507:08:01.75+03:18:249:306,3
405KOBIERECKA Monika 5367GRODZIECMasters K - 4045K 9800:00:0000:00:3101:32:3903:37:4405:35:1907:08:23.3007:08:23.30+03:18:459:316,3
406PIETRZAK Krzysztof 5018BIEGAMBOLUBIĘ - GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 117M 30800:00:0000:02:1901:44:5703:42:1905:34:2607:08:59.5507:08:59.55+03:19:219:316,3
407CZYŻ Barbara 5194KRAKÓWSenior II K - 3044K 9900:00:0000:02:0801:46:4603:45:0505:36:5107:09:12.2507:09:12.25+03:19:349:326,3
408JASKÓLSKA-PIETRZYK Kinga 5155BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters K - 4046K 10000:00:0000:02:2001:45:0503:47:1305:44:5207:09:15.2007:09:15.20+03:19:379:326,3
409OLEJNIK Ilona 5441ZGZBZIELONA GÓRAWeteran K - 503K 10100:00:0000:02:1201:51:3103:52:0305:36:4907:09:43.4007:09:43.40+03:20:059:326,3
410SZCZODRZYŃSKA Kasia 5590POZNAŃMasters K - 4047K 10200:00:0000:02:3801:46:5403:45:5905:36:4007:11:54.5507:11:54.55+03:22:169:356,3
411BANASZEK Urszula 5469NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWMasters K - 4048K 10300:00:0000:01:5801:49:4703:49:3205:38:1107:12:01.8007:12:01.80+03:22:249:366,2
412JAKUBOWSKA Natasza 5173WIDZISZEWOSenior II K - 3045K 10400:00:0000:01:0601:37:0803:48:0405:33:2707:13:11.3007:13:11.30+03:23:339:376,2
413JAKUBOWSKI Przemysław 5171WIDZISZEWOMasters M - 40 133M 30900:00:0000:01:0601:37:0803:48:0405:38:2307:13:12.0007:13:12.00+03:23:349:376,2
414TERETYKA Dorota 5558KAMIONKIMasters K - 4049K 10500:00:0000:01:3401:46:1103:49:2905:41:0107:13:22.9507:13:22.95+03:23:459:376,2
415WALIGÓRA Aleksandra 5404NIAGARA FITNESS KLUB KOORDYNACJIRAKONIEWICESenior II K - 3046K 10600:00:0000:02:3401:49:4603:49:3105:41:0107:13:23.0507:13:23.05+03:23:459:376,2
416BUSZTA Robert 5060WARSZAWAWeteran I M - 50 31M 31000:00:0000:05:0301:44:3703:45:4005:46:2807:13:23.2507:13:23.25+03:23:459:376,2
417BUDZIŃSKI Krzysztof 5662STOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 32M 31100:00:0000:01:1101:42:2303:46:3605:43:2507:13:32.8007:13:32.80+03:23:559:386,2
418WYSMOLIŃSKI Jan 5479OSIELSKOSenior I M - 20 26M 31200:00:0000:01:2301:43:4503:48:1305:41:4007:13:51.0007:13:51.00+03:24:139:386,2
419TRZYSZCZYK Julia 5507WIELKIE DROGISenior I K - 208K 10700:00:0000:02:1001:42:0603:39:0705:33:3007:13:53.6507:13:53.65+03:24:159:386,2
420DATA Marek 5646KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOSenior II M - 30 118M 31300:00:0000:01:1301:41:1903:35:1405:31:2907:14:12.7507:14:12.75+03:24:359:386,2
421DATA Dariusz 5027KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOWeteran I M - 50 33M 31400:00:0000:01:1201:41:1803:36:2705:31:2807:14:13.1507:14:13.15+03:24:359:386,2
422SZALBOT Marek 5230PORANNY BESKID RUNCISOWNICASenior II M - 30 119M 31500:00:0000:01:4101:30:3803:24:3205:33:0507:14:37.0007:14:37.00+03:24:599:396,2
423KOWAL Ireneusz 5072LESZNOMasters M - 40 134M 31600:00:0000:00:1501:33:1603:41:2205:40:3107:14:41.3007:14:41.30+03:25:039:396,2
424SZYSZKO Ewa 5573MARKOWI BIEGACZEMARKIMasters K - 4050K 10800:00:0000:00:2901:42:5303:44:0505:38:4707:14:43.1007:14:43.10+03:25:059:396,2
425WIĘCKOWSKI Tomasz 5373ORANGE POLSKAOBORNIKI ŚLĄSKIEWeteran I M - 50 34M 31700:00:0000:00:5001:43:0504:09:1805:44:3407:15:11.4507:15:11.45+03:25:339:406,2
426KOCZOROWSKA Anna 5421TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters K - 4051K 10900:00:0000:02:2701:43:5303:41:5905:35:3007:15:25.6007:15:25.60+03:25:479:406,2
427KOCZOROWSKI Marcin 5420TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKMasters M - 40 135M 31800:00:0000:02:2801:43:5403:41:5805:35:2907:15:25.6507:15:25.65+03:25:479:406,2
428FILUT Tomasz 5503POZNAŃMasters M - 40 136M 31900:00:0000:02:1401:37:2603:43:5305:40:5007:16:06.4507:16:06.45+03:26:289:416,2
429MARCINIAK Paulina 5291GLIWICESenior II K - 3047K 11000:00:0000:01:2801:46:3503:54:0505:41:1007:16:18.5007:16:18.50+03:26:409:416,2
430KĄDZIOŁKA Jan 5414K2GLIWICEWeteran I M - 50 35M 32000:00:0000:01:4601:42:3503:46:0905:45:5507:16:58.6007:16:58.60+03:27:209:426,2
431ZACZYŃSKA Dagmara 5211ALSTOM KATOWICEBYTOMSenior II K - 3048K 11100:00:0000:01:1501:43:4903:44:5005:38:2707:17:27.3507:17:27.35+03:27:499:436,2
432SIEPIELSKI Damian 5080SOLETANCHE POLSKANOWA WOLASenior II M - 30 120M 32100:00:0000:00:1101:30:0903:32:5505:31:1007:17:43.1507:17:43.15+03:28:059:436,2
433FASZCZA Agnieszka 5221MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3049K 11200:00:0000:00:3701:44:2803:50:2105:41:2407:17:46.3007:17:46.30+03:28:089:436,2
434KAMIONKA Andrzej 563514 ZBOT/141BLPSZCZECINSenior II M - 30 121M 32200:00:0000:01:3501:34:4703:38:5405:43:0907:18:10.5507:18:10.55+03:28:329:446,2
435POMIANOWSKA Anna 5599WRONKIMasters K - 4052K 11300:00:0000:01:5801:45:2203:51:3105:44:4907:18:46.8507:18:46.85+03:29:099:456,2
436KOZAK Bartosz 5128KOZAKIDŁUGOŁĘKAMasters M - 40 137M 32300:00:0000:00:4701:35:0903:35:4405:48:1807:18:47.2007:18:47.20+03:29:099:456,2
437GIEŁAŻYS Tomek 5148JAROSŁAW JAKIMOWICZ KATALIZATORY RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 122M 32400:00:0000:02:3501:41:0603:40:4305:47:5307:19:06.4007:19:06.40+03:29:289:456,1
438KOZAK Ewa 5129DŁUGOŁĘKAMasters K - 4053K 11400:00:0000:00:4401:35:4803:43:0705:45:2807:19:23.0007:19:23.00+03:29:459:456,1
439PODBIELSKI Krystian 5680OSPRO OCR TEAMWARSZAWAMasters M - 40 138M 32500:00:0000:02:3901:41:2903:41:0005:47:0507:19:35.2007:19:35.20+03:29:579:466,1
440SZYMCZAK Tomasz 5204PRATT & WHITNEY KALISZKALISZWeteran I M - 50 36M 32600:00:0000:00:4901:39:3203:46:1305:42:1207:19:53.7507:19:53.75+03:30:169:466,1
441ŁOŚ Krzysztof 5007SBRT/BIEGUNI2022ŁOMIANKI DOLNEWeteran II M - 605M 32700:00:0000:01:1101:52:1004:02:2505:50:2107:21:50.3507:21:50.35+03:32:129:496,1
442PACIULON Krzysztof 5549KARWIANYMasters M - 40 139M 32800:00:0000:02:0101:36:3303:39:5405:44:1607:22:27.7507:22:27.75+03:32:509:496,1
443FRANKIEWICZ Łukasz 5145SOSNOWIECSenior II M - 30 123M 32900:00:0000:02:3701:44:0103:45:3405:43:5407:22:36.1007:22:36.10+03:32:589:506,1
444TOMASZYK Elżbieta 5426POZNAŃSenior II K - 3050K 11500:00:0000:02:1701:41:1403:41:4105:42:5507:23:15.7507:23:15.75+03:33:389:516,1
444KORBIK Mikołaj 5453KOZIEGŁOWYSenior II M - 30 124M 33000:00:0000:02:1701:41:1203:41:4105:42:5607:23:15.7507:23:15.75+03:33:389:516,1
446JURASZ Aleksandra 5097KAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II K - 3051K 11600:00:0000:00:2601:34:4503:40:0905:34:4807:23:55.9507:23:55.95+03:34:189:516,1
447SYNOWIEC Grzegorz 5648WROCŁAWMasters M - 40 140M 33100:00:0000:01:2201:40:3003:40:3505:40:5807:24:11.2007:24:11.20+03:34:339:526,1
448KURBIEL Sylwia 5472SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4054K 11700:00:0000:00:5601:42:3103:53:3105:46:1407:24:12.7007:24:12.70+03:34:349:526,1
449BOJARSKA Beata 5152BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior II K - 3052K 11800:00:0000:00:1601:43:1303:52:2305:44:2907:24:27.3007:24:27.30+03:34:499:526,1
450DOMAŃSKI Piotr 5166RUN DE GIRARDMIĘDZYBORÓWMasters M - 40 141M 33200:00:0000:00:1601:43:1103:52:2305:54:3707:24:29.6507:24:29.65+03:34:519:526,1
451ZARZECZNY Radosław 5003JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 125M 33300:00:0000:01:1101:45:5403:50:2605:43:5307:25:00.3007:25:00.30+03:35:229:536,1
452SAMBORSKA Anna 5620ROSSMANNŁÓDŹSenior II K - 3053K 11900:00:0000:01:5901:48:0603:49:4605:46:2607:25:03.2507:25:03.25+03:35:259:536,1
453GRYGIER Tomasz 5530OSIECZNAMasters M - 40 142M 33400:00:0000:00:2801:28:0303:26:3505:44:1507:25:04.3007:25:04.30+03:35:269:536,1
454BOBER Sebastian 5580SPORTOWY KAŹMIERZKAZMIERZSenior I M - 20 27M 33500:00:0000:01:5001:42:3803:48:0905:47:3107:25:42.6007:25:42.60+03:36:049:546,1
455SZYSZKOWSKI Włodzimierz 5550DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran I M - 50 37M 33600:00:0000:00:5501:36:2003:41:1005:36:3107:26:02.9507:26:02.95+03:36:259:546,1
456OKULICZ Anita 5431MUD FOXESBYDGOSZCZSenior II K - 3054K 12000:00:0000:00:2101:40:5303:47:1405:51:0707:26:06.0007:26:06.00+03:36:289:546,1
457SZTURC Klaudia 5518INGJAWORZNOSenior II K - 3055K 12100:00:0000:00:0101:49:4904:00:3105:52:5507:27:00.5507:27:00.55+03:37:229:566,0
458SZOPA Grzegorz 5183ZAWIERCIEWeteran I M - 50 38M 33700:00:0000:00:3001:37:2903:46:0505:47:0307:27:06.8507:27:06.85+03:37:299:566,0
459LISIECKI Przemyslaw 5542ZAROWMasters M - 40 143M 33800:00:0000:01:3801:31:0803:24:5105:47:5307:27:11.1507:27:11.15+03:37:339:566,0
460WŁODARCZYK Paweł 5063KB ODRA OPOLEOPOLEMasters M - 40 144M 33900:00:0000:01:4501:37:0503:30:0905:41:2207:27:12.8007:27:12.80+03:37:359:566,0
461MORAWSKA Anna 5084WARSZAWAWeteran II K - 602K 12200:00:0000:01:4101:46:0003:56:1705:47:3807:27:16.9507:27:16.95+03:37:399:566,0
462DUDEK Mariusz 5455GOSTYŃMasters M - 40 145M 34000:00:0000:00:0101:33:2403:38:5805:46:0907:27:33.4507:27:33.45+03:37:559:566,0
463NIEMYT Michał 52018A TEAMKATOWICESenior II M - 30 126M 34100:00:0000:01:4201:40:5503:36:1305:58:0607:27:35.0007:27:35.00+03:37:579:566,0
464HUDZIAK-OWCZAREK Ewa 5448DZIKI BRZEG DOLNYBRZEG DOLNYMasters K - 4055K 12300:00:0000:01:0001:41:0903:45:3705:47:0007:27:38.1007:27:38.10+03:38:009:566,0
465ADAMCZYK Grzegorz 5374OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA / TIM.PLOŁAWAMasters M - 40 146M 34200:00:0000:01:2901:40:2903:48:3005:51:5407:27:55.8507:27:55.85+03:38:189:576,0
466GROMADZKA Justyna 5574KOBIETY WATAHABYTOMMasters K - 4056K 12400:00:0000:00:0801:42:4103:51:5005:50:1007:28:25.6007:28:25.60+03:38:479:576,0
467BEDNARCZYK Magdalena 5225BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters K - 4057K 12500:00:0000:02:1801:52:1003:59:5705:54:4407:28:26.1507:28:26.15+03:38:489:576,0
468BRZÓZKA Norbert 5612POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 147M 34300:00:0000:02:1901:52:1103:59:5805:54:4407:28:26.3007:28:26.30+03:38:489:576,0
469MROZOWSKA-KLAJNERT Agata 5520NIE PODDAM CIĘGDAŃSK OSOWASenior II K - 3056K 12600:00:0000:00:5701:41:5503:48:5505:54:0607:29:14.0007:29:14.00+03:39:369:586,0
470LATOSIŃSKA Kamila 5690O-SOWA BIEGAGDAŃSKSenior II K - 3057K 12700:00:0000:00:5701:41:5303:48:5505:47:4907:29:14.4507:29:14.45+03:39:369:586,0
471CZECH Dorota 5334ASICSFRONTRUNER POLANDWROCŁAWMasters K - 4058K 12800:00:0000:00:3901:42:5203:55:3005:52:2307:29:46.8507:29:46.85+03:40:099:596,0
472JUSKOWIAK Mikołaj 5149WKURW_TEAMLESZNOSenior II M - 30 127M 34400:00:0000:02:1801:45:2903:53:1905:51:0907:30:04.7507:30:04.75+03:40:2710:006,0
473STACHOWIAK Magda 5653RUN TEAM RYDZYNARYDZYNASenior II K - 3058K 12900:00:0000:02:1101:44:3603:53:3105:51:0807:30:56.6007:30:56.60+03:41:1810:016,0
474KONIECZNY Justyna 5327NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3059K 13000:00:0000:00:5301:44:0003:54:2205:52:1107:31:25.9007:31:25.90+03:41:4810:016,0
475TYMOREK Maciej 5398WROCŁAWSenior II M - 30 128M 34500:00:0000:02:3201:45:2403:43:0705:38:3207:31:29.1507:31:29.15+03:41:5110:016,0
476GRABOWSKA Zuzanna 5460IZBICKO W BIEGUKROŚNICASenior I K - 209K 13100:00:0000:01:3701:47:0103:56:3206:00:1707:31:30.5507:31:30.55+03:41:5210:026,0
477ŁOJEWSKI Mariusz 50111 BRYGADA LOGISTYCZNASOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 148M 34600:00:0000:00:2801:36:2103:40:4805:49:1007:31:44.9007:31:44.90+03:42:0710:026,0
478WOŹNY Krzysztof 5636SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters M - 40 149M 34700:00:0000:01:5001:42:0503:38:0105:43:0207:32:37.4007:32:37.40+03:42:5910:036,0
479ZEIDLER Aleksander 5562MIRAZRACETEAMZABRZEMasters M - 40 150M 34800:00:0000:00:2601:36:2903:39:0505:49:0607:33:22.2007:33:22.20+03:43:4410:046,0
480HALESZCZUK Tomasz 5261PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 151M 34900:00:0000:02:1501:52:3203:56:0505:56:5307:33:50.6507:33:50.65+03:44:1210:055,9
481BOŻKIEWICZ Jacek 5341MUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 152M 35000:00:0000:00:3401:43:0103:55:2305:55:1907:34:01.1007:34:01.10+03:44:2310:055,9
482BOŻKIEWICZ Patrycja 5338PIEKIELNIE ZGRANI/ WWW.AZYLBIEGACZA.PLGŁĘBOCKOMasters K - 4059K 13200:00:0000:00:3301:43:0003:55:2605:55:3107:34:01.3507:34:01.35+03:44:2310:055,9
483SIBIELAK Tomasz 5164BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters M - 40 153M 35100:00:0000:02:1901:44:0303:51:4905:49:0807:34:35.4007:34:35.40+03:44:5710:065,9
484LISOWSKI Maciej 5332DESTYLATOR RUNNING TEAMKIEŁCZÓWMasters M - 40 154M 35200:00:0000:02:2201:41:4603:39:0206:00:5007:34:38.5507:34:38.55+03:45:0010:065,9
485BAJER Karol 5266LESZNOMasters M - 40 155M 35300:00:0000:02:3701:44:5803:54:1505:55:0807:35:11.3507:35:11.35+03:45:3310:065,9
486OLECH Witold 5572STRAŻÓWWeteran I M - 50 39M 35400:00:0000:01:0501:43:3903:50:3405:52:1307:35:28.3007:35:28.30+03:45:5010:075,9
487SROKA Lucyna 5578TRZEBOWNISKOMasters K - 4060K 13300:00:0000:01:0501:43:4003:50:3205:52:1007:35:28.5507:35:28.55+03:45:5010:075,9
488ŚLUSAREK Grzegorz 5387GOŁUSKIMasters M - 40 156M 35500:00:0000:01:3101:48:5603:56:4505:58:2207:35:35.0007:35:35.00+03:45:5710:075,9
489OCHREMIAK Jędrzej 5125WARSZAWASenior II M - 30 129M 35600:00:0000:01:3001:37:2803:42:3905:49:5007:35:35.5507:35:35.55+03:45:5710:075,9
490GĄSIOR Paweł 5135ROZBIEGANY SUSZSUSZSenior II M - 30 130M 35700:00:0000:01:4401:43:5003:46:1205:49:1907:35:36.4007:35:36.40+03:45:5810:075,9
491BEREZIUK Michał 5588DZIEWIĘTLICEMasters M - 40 157M 35800:00:0000:02:4001:38:0303:30:4505:45:0007:35:53.5507:35:53.55+03:46:1510:075,9
492JOŃCZYK Jerzy 5248TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 40M 35900:00:0000:01:3401:44:1503:57:1805:59:3507:36:18.6007:36:18.60+03:46:4010:085,9
493TASZAREK Ewa 5487ROKIETNICAMasters K - 4061K 13400:00:0000:01:2201:46:4204:07:3806:04:2807:36:33.7007:36:33.70+03:46:5510:085,9
494ZARANEK Barbara 5105KĘSY TEAMKOWANÓWKOWeteran K - 504K 13500:00:0000:02:3501:54:1804:05:0705:58:3107:36:56.8507:36:56.85+03:47:1910:095,9
495TALAR Zenon 5036KĘSY TEAMDĄBRÓWKA LEŚNAWeteran II M - 606M 36000:00:0000:02:3501:54:1704:04:4605:58:3907:36:57.1007:36:57.10+03:47:1910:095,9
496JANKOWSKA Barbara 5642POZNAŃMasters K - 4062K 13600:00:0000:01:1602:00:2204:25:1706:10:0707:37:03.0007:37:03.00+03:47:2510:095,9
497BUGAJNY Damian 5394SUPERMARATON KALISZKALISZMasters M - 40 158M 36100:00:0000:01:4401:37:1803:37:2105:51:3707:37:04.1507:37:04.15+03:47:2610:095,9
498KĘDZIA Edyta 5296GDAŃSKWeteran K - 505K 13700:00:0000:02:1701:55:4504:10:5606:01:1907:37:09.3507:37:09.35+03:47:3110:095,9
499CHUDA Joanna 5412POZNAŃSenior II K - 3060K 13800:00:0000:01:3001:42:2403:48:3906:01:1207:39:12.8007:39:12.80+03:49:3510:125,9
500SWĘDZIOŁ Monika 5489W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECSenior II K - 3061K 13900:00:0000:01:5601:52:4004:02:2406:05:2007:40:53.7007:40:53.70+03:51:1510:145,9
501LACH Agnieszka 5533WROCŁAWMasters K - 4063K 14000:00:0000:00:3201:41:5103:54:5806:01:5707:40:55.6007:40:55.60+03:51:1710:145,9
502KUBICA Anna 5313POZNAŃSenior II K - 3062K 14100:00:0000:00:5401:37:0303:49:3305:51:4607:41:06.8507:41:06.85+03:51:2910:145,9
503GAJEWSKI Paweł 5663BEAUTY SPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 41M 36200:00:0000:01:4701:53:0104:14:5906:06:3407:41:46.2507:41:46.25+03:52:0810:155,8
504GAJEWSKA Magdalena 5649ŁÓDŹWeteran K - 506K 14200:00:0000:01:4701:53:1404:07:2906:06:3407:41:46.6007:41:46.60+03:52:0810:155,8
505CZARNOTA Dorota 5273WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMasters K - 4064K 14300:00:0000:00:4501:37:5603:52:5305:48:5207:41:48.6007:41:48.60+03:52:1010:155,8
506SZUMNY Paweł 5053JÓZEFÓWSenior II M - 30 131M 36300:00:0000:01:3801:36:2403:42:4505:54:4607:42:39.2007:42:39.20+03:53:0110:165,8
507CZAJKA Piotr 5279CZAJKIWARSZAWAWeteran I M - 50 42M 36400:00:0000:02:0101:45:2003:59:4605:58:2307:42:44.7007:42:44.70+03:53:0610:165,8
508OCHLIŃSKI Tomasz 5287JARACZEWO BIEGAJARACZEWOWeteran I M - 50 43M 36500:00:0000:00:0103:45:2705:54:3507:42:49.8507:42:49.85+03:53:1210:175,8
509ZIEMBIŃSKA-BUCZYŃSKA Aleksandra 5477COMPANIEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 4065K 14400:00:0000:02:3301:52:4004:07:2906:08:0107:43:51.9007:43:51.90+03:54:1410:185,8
510LEKS-MASZKOWSKA Ryszarda 5343OBORYBENILUBNÓWMasters K - 4066K 14500:00:0000:00:4801:43:0404:09:1806:06:5607:43:58.6007:43:58.60+03:54:2010:185,8
511SAVVA Xenophon 5665DRO.ME.APOZNANMasters M - 40 159M 36600:00:0000:02:3001:48:0104:08:2306:02:4307:44:11.9007:44:11.90+03:54:3410:185,8
512GAWLE Katarzyna 5424MARATOŃCZYK DĘBICAŻYRAKÓWMasters K - 4067K 14600:00:0000:00:0901:41:4504:01:4006:03:5807:45:57.2007:45:57.20+03:56:1910:215,8
513GAWLE Mirosław 5423MARATOŃCZYK DĘBICAZAWIERZBIEMasters M - 40 160M 36700:00:0000:00:0901:41:4504:01:3906:04:0007:45:57.3007:45:57.30+03:56:1910:215,8
514KOWALEWSKA Anna 5062ŚWIDNICAMasters K - 4068K 14700:00:0000:01:1201:44:2803:58:0506:01:3907:46:30.3007:46:30.30+03:56:5210:225,8
515JACHYMEK Robert 5619TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters M - 40 161M 36800:00:0000:02:2901:43:5203:40:3205:45:5907:46:37.7507:46:37.75+03:57:0010:225,8
516JEDYNAK-DOROSZ Izabela 5467KB MANIAC POZNAŃTULCEMasters K - 4069K 14800:00:0000:00:4301:49:3904:06:2506:02:2607:46:39.1507:46:39.15+03:57:0110:225,8
517KANIOWSKI Wojciech 5583CZESTOCHOWAWeteran I M - 50 44M 36900:00:0000:01:0301:41:2704:01:0906:11:4007:46:41.1007:46:41.10+03:57:0310:225,8
518MAJEROWSKA Magdalena 5595WOLSZTYNSenior II K - 3063K 14900:00:0000:02:3301:53:1104:12:5106:08:5707:47:34.8007:47:34.80+03:57:5710:235,8
519CHŁĄDZYŃSKI Piotr 5323WROCŁAWWeteran I M - 50 45M 37000:00:0000:02:1801:43:4303:46:0605:51:0507:48:27.9007:48:27.90+03:58:5010:245,8
520SIKORSKA Agnieszka 5473WARSZAWASenior II K - 3064K 15000:00:0000:02:3601:55:5504:15:0806:10:4407:48:48.5007:48:48.50+03:59:1010:255,8
521MARCINIAK Grażyna 5435KATOWICESenior II K - 3065K 15100:00:0000:01:2801:48:1504:03:2706:02:4807:49:03.8507:49:03.85+03:59:2610:255,8
522KALINOWSKA Patrycja 5061SOLEC KUJAWSKISenior II K - 3066K 15200:00:0000:01:5301:45:5604:03:1406:02:4807:49:05.7007:49:05.70+03:59:2710:255,8
523HELIŃSKI Jacek 5307DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOWeteran I M - 50 46M 37100:00:0000:00:3501:35:3703:55:0206:11:4107:49:12.1007:49:12.10+03:59:3410:255,8
524GWORYS Katarzyna 5100ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAMasters K - 4070K 15300:00:0000:00:2101:44:4904:00:3306:04:3707:49:17.7507:49:17.75+03:59:4010:255,8
525GWORYS Krzysztof 5102ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAMasters M - 40 162M 37200:00:0000:00:2201:44:4904:00:3206:04:3807:49:17.8507:49:17.85+03:59:4010:255,8
526GRUCHOT Małgorzata 5461WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUGOGOLINMasters K - 4071K 15400:00:0000:01:0901:42:2603:51:2605:58:2007:49:35.1507:49:35.15+03:59:5710:265,7
527BEDNARSKI Krzysztof 5658KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 47M 37300:00:0000:01:0701:43:4803:55:4406:04:5007:50:51.9007:50:51.90+04:01:1410:275,7
528KOCHAN Piotr 5159KOCHANY TEAMKOBYŁKAMasters M - 40 163M 37400:00:0000:02:2701:57:0904:03:3606:02:4607:51:00.3507:51:00.35+04:01:2210:285,7
529LECH Marcin 5039NOAWROCŁAWSenior II M - 30 132M 37500:00:0000:01:5101:43:5503:56:2306:04:0607:51:15.7507:51:15.75+04:01:3810:285,7
530PIETRZAK Agnieszka 5275BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters K - 4072K 15500:00:0000:00:4601:45:0003:57:0406:05:0107:51:55.9007:51:55.90+04:02:1810:295,7
531AKKERMAN Berber 5405FRYSMANWOMMELSMasters K - 4073K 15600:00:0000:00:4201:42:2203:54:4306:05:4807:53:13.9007:53:13.90+04:03:3610:305,7
532WYSMOLINSKA Karolina 5471BIERNATKIMasters K - 4074K 15700:00:0000:01:1501:47:1904:09:3206:13:2507:53:54.8507:53:54.85+04:04:1710:315,7
533KARDAS Piotr 5240GÓRAWeteran I M - 50 48M 37600:00:0000:01:2301:39:3403:46:5306:07:0407:54:19.1507:54:19.15+04:04:4110:325,7
534SAMOLAK Łukasz 5213LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 164M 37700:00:0000:02:4601:41:0503:51:0906:01:2607:54:27.0007:54:27.00+04:04:4910:325,7
535HAGEL Julita 5103LUBINMasters K - 4075K 15800:00:0000:01:1501:44:1204:09:0007:54:51.0007:54:51.00+04:05:1310:335,7
536BĄK Bogdan 5443DĘBNOWeteran I M - 50 49M 37800:00:0000:01:5401:41:1103:50:2906:01:3107:55:15.8007:55:15.80+04:05:3810:335,7
537NOWICKA Katarzyna 5515JAWORZNOSenior II K - 3067K 15900:00:0000:02:1101:41:5708:00:13.0008:00:13.00+04:10:3510:405,6
538DEMCZAR Jacek 5112TRZCIANKAWeteran I M - 50 50M 37900:00:0000:01:5901:49:5704:09:4606:16:2408:00:14.0508:00:14.05+04:10:3610:405,6
539CHORĄŻY Łukasz 5336DOBROSZYCESenior II M - 30 133M 38000:00:0000:00:5901:37:5603:43:0805:55:3008:00:29.3508:00:29.35+04:10:5110:405,6
540PIECUCH Małgorzata 5013PRZEWORSKWeteran II K - 603K 16000:00:0000:02:1401:52:1704:11:3006:20:0508:00:59.9508:00:59.95+04:11:2210:415,6
541BĄCZEK Agata 5552ZAWIERCIEMasters K - 4076K 16100:00:0000:02:2401:52:3804:10:2606:17:1408:01:53.4008:01:53.40+04:12:1510:425,6
542MĘTLAK Małgorzata 5634ZAWIERCIESenior I K - 2010K 16200:00:0000:02:2401:52:3804:10:2506:17:1508:01:53.7008:01:53.70+04:12:1510:425,6
543KOTWICA Andrzej 5086SMOLECKA ZADYSZKASMOLECMasters M - 40 165M 38100:00:0000:01:3201:36:2503:35:1506:07:2808:01:59.0508:01:59.05+04:12:2110:425,6
544PYTEL Roman 5143IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters M - 40 166M 38200:00:0000:01:3701:52:2404:12:0806:21:5808:02:38.4008:02:38.40+04:13:0010:435,6
545ZGÓRSKI Maciej 5057WKURW_TEAMBYDGOSZCZMasters M - 40 167M 38300:00:0000:01:4001:50:4004:12:1106:18:5408:02:42.4008:02:42.40+04:13:0410:435,6
546MICHALIK Kamila 5239PROCHOWICESenior I K - 2011K 16300:00:0000:02:0401:46:3304:04:1106:09:3508:04:23.5508:04:23.55+04:14:4510:455,6
547PŁOCIŃSKI Norbert 5325CHOJNÓWSenior I M - 20 28M 38400:00:0000:02:0501:46:3404:04:1106:09:3608:04:24.2508:04:24.25+04:14:4610:455,6
548POPCZYK Piotr 5065ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICEŻERNICAMasters M - 40 168M 38500:00:0000:02:3801:55:4604:16:4406:21:3108:05:04.5008:05:04.50+04:15:2610:465,6
549BURGHARDT Renata 5395KB HERMESGRYFINOWeteran K - 507K 16400:00:0000:02:2101:54:2004:11:4806:20:5608:06:47.9508:06:47.95+04:17:1010:495,5
550MAKOWSKI Dariusz 5216KM TEAMCHOJNAWeteran I M - 50 51M 38600:00:0000:02:2101:54:2004:11:4906:21:5908:06:57.2008:06:57.20+04:17:1910:495,5
551KORYBUT-BARSKA Anna 5123WROCŁAWMasters K - 4077K 16500:00:0000:01:1301:50:0304:13:3106:19:5708:06:58.0508:06:58.05+04:17:2010:495,5
552SZCZEPANIAK Marta 5207WROCŁAWMasters K - 4078K 16600:00:0000:01:1301:50:0604:13:3106:19:5708:07:14.3508:07:14.35+04:17:3610:495,5
553JANKOWIAK Kasia 5401ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOMasters K - 4079K 16700:00:0000:01:3501:47:5804:08:3606:10:4008:08:09.6508:08:09.65+04:18:3110:505,5
554DWORZAŃSKA Anna 5348MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3068K 16800:00:0000:00:3801:45:2604:09:3206:22:3808:08:17.7508:08:17.75+04:18:4010:515,5
555MROZIŃSKI Albert 5377ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters M - 40 169M 38700:00:0000:01:0401:44:1004:16:3706:24:3408:08:29.8508:08:29.85+04:18:5210:515,5
556MROZIŃSKA Renata 5378ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIMasters K - 4080K 16900:00:0000:01:0301:49:4504:16:3806:24:3308:08:29.9008:08:29.90+04:18:5210:515,5
557ZACZYŃSKI Mariusz 5052LUBINSenior II M - 30 134M 38800:00:0000:02:3703:50:3606:17:2308:09:00.5008:09:00.50+04:19:2210:525,5
558GRABOWIECKA Marta 5134NULLZIELONA GÓRAMasters K - 4081K 17000:00:0000:02:1001:53:4904:20:5006:30:0708:09:53.9008:09:53.90+04:20:1610:535,5
559BOGACKA Aneta 5150ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRASenior II K - 3069K 17100:00:0000:02:1001:53:5004:20:5106:30:0808:09:54.7008:09:54.70+04:20:1610:535,5
560BARTKIEWICZ Halina 5064ZIELONA GÓRAMasters K - 4082K 17200:00:0000:02:1201:53:4804:22:1206:30:1008:09:55.9508:09:55.95+04:20:1810:535,5
561PYZIO Magdalena 5317KOMORNIKISenior II K - 3070K 17300:00:0000:02:0201:51:3704:12:0606:24:0908:10:32.2508:10:32.25+04:20:5410:545,5
562KAŁŁAUR Krzysztof 5358WARSZAWASenior II M - 30 135M 38900:00:0000:01:2601:55:3503:58:1806:10:0408:10:34.7508:10:34.75+04:20:5710:545,5
563KAMIŃSKI Marek 5418KLUB BIEGACZA STRZELINSTRZELINSenior II M - 30 136M 39000:00:0000:02:3201:52:2804:13:4806:22:2708:10:36.7008:10:36.70+04:20:5810:545,5
564KEGEL Zbigniew 5684PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃWeteran II M - 607M 39100:00:0000:02:0401:55:4404:18:4406:23:3908:11:41.9008:11:41.90+04:22:0410:555,5
565WALKOWIAK Marek 5264PECNA TEAMPECNAMasters M - 40 170M 39200:00:0000:00:4401:42:2904:04:3006:17:3908:12:54.3508:12:54.35+04:23:1610:575,5
566KOŁDA Halina 5294BORKOWSKI TEAM /PCH_RUNCHODZIEŻWeteran II K - 604K 17400:00:0000:01:1501:55:3204:21:1806:29:2508:13:12.0008:13:12.00+04:23:3410:575,5
567RUBINOWSKI Jarek 5304STARGARDMasters M - 40 171M 39300:00:0000:01:1801:55:3304:20:4306:29:2008:13:12.1008:13:12.10+04:23:3410:575,5
568KONIECZNY Jacek 5326NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 172M 39400:00:0000:00:4801:55:4704:10:2606:18:4608:14:12.5008:14:12.50+04:24:3410:585,5
569KAMIŃSKA Beata 5073SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEWeteran K - 508K 17500:00:0000:01:1201:46:4504:09:4006:34:2408:17:50.9008:17:50.90+04:28:1311:035,4
570LEDWOCH Wioleta 5094SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II K - 3071K 17600:00:0000:01:1101:48:5504:21:2106:34:2508:18:47.3008:18:47.30+04:29:0911:055,4
571WALIŃSKA Agata 5316WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKISenior II K - 3072K 17700:00:0000:02:0201:51:4104:12:0606:24:0908:21:18.2008:21:18.20+04:31:4011:085,4
572SZYMAŃSKI Kamil 5322CHORZÓWSenior II M - 30 137M 39500:00:0000:02:4301:50:0804:01:3906:29:4108:21:42.4508:21:42.45+04:32:0411:085,4
573JÓZEFIAK Magdalena 5298ASSECO ACTIVE TEAMOSIELSKOWeteran K - 509K 17800:00:0000:01:2301:55:3404:21:3306:30:0608:21:53.1508:21:53.15+04:32:1511:095,4
574JÓZEFIAK Grzegorz 5297OSIELSKOWeteran I M - 50 52M 39600:00:0000:01:2301:55:2904:20:3006:30:1008:21:53.2508:21:53.25+04:32:1511:095,4
575KOTLIŃSKI Tomasz 5030KB SZAMOTUŁYOBRZYCKOWeteran I M - 50 53M 39700:00:0000:01:1101:55:1104:19:3606:27:5708:23:15.2008:23:15.20+04:33:3711:115,4
576KUŹNIAK Justyna 5022KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters K - 4083K 17900:00:0000:01:0801:55:1004:19:4006:28:1108:23:15.6008:23:15.60+04:33:3711:115,4
577KUNA Kasia 5563BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4084K 18000:00:0000:02:2301:59:5304:33:1406:38:0808:24:29.7008:24:29.70+04:34:5111:125,4
578LEWANDOWSKA Ewa 5561TARNOWSKIE GÓRYMasters K - 4085K 18100:00:0000:02:3402:00:2704:27:3706:36:0108:25:00.2508:25:00.25+04:35:2211:135,3
579POŁEĆ Grzegorz 5305PRZYGOŃWeteran II M - 608M 39800:00:0000:00:3501:57:0604:26:2906:33:3608:25:06.5508:25:06.55+04:35:2811:135,3
580MACULEWICZ Norbert 5596RYCERZE HARDCORUSZCZECINSenior II M - 30 138M 39900:00:0000:01:5801:53:4404:18:4406:33:2108:25:30.9008:25:30.90+04:35:5311:145,3
581KROMER Ludwik 5026GDAŃSKWeteran II M - 609M 40000:00:0000:00:1201:49:5504:18:4806:37:3608:26:44.5008:26:44.50+04:37:0611:155,3
582NAWROT Katarzyna 5301MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II K - 3073K 18200:00:0000:00:2501:57:0704:28:2406:35:0908:27:52.0008:27:52.00+04:38:1411:175,3
583ŁUSIAK Ewa 5280KNEIPPTEAMGŁOWNOMasters K - 4086K 18300:00:0000:02:1601:53:5704:18:1106:29:3808:31:09.8508:31:09.85+04:41:3211:215,3
584CHOJNACKI Jakub 5383POZNAŃMasters M - 40 173M 40100:00:0000:02:2501:44:5604:11:2506:31:5208:31:51.0508:31:51.05+04:42:1311:225,3
585SZWEJK Krzysztof 5384STARE DZIADYPOZNAŃMasters M - 40 174M 40200:00:0000:02:2601:44:5704:11:2506:31:5108:31:51.7508:31:51.75+04:42:1411:225,3
586KUCHARCZYK Marcin 53703:33 TEAMPOZNAŃMasters M - 40 175M 40300:00:0000:02:2701:46:0304:20:4206:42:1308:34:43.6508:34:43.65+04:45:0511:265,2
587CUPIAŁ Mariola 5284W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran K - 5010K 18400:00:0000:01:5702:06:0504:40:3306:44:3808:35:56.5008:35:56.50+04:46:1811:275,2
588ROSIŃSKA Agnieszka 5028ŚWIERCZEWO RUN/ #BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters K - 4087K 18500:00:0000:02:1501:58:2704:30:5006:41:5808:37:06.3508:37:06.35+04:47:2811:295,2
589DRAJERCZAK Marlena 5172MUAY RUNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4088K 18600:00:0000:02:1601:57:4104:30:4706:42:0108:37:06.6008:37:06.60+04:47:2811:295,2
590SARNOWSKI Maciej 5067TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 176M 40400:00:0000:01:2701:57:1004:29:1906:45:3208:39:51.9508:39:51.95+04:50:1411:335,2
591LUTOMSKI Dariusz 5427MAGDALENKAWeteran I M - 50 54M 40500:00:0000:01:3301:58:0604:32:1106:54:3208:44:10.8008:44:10.80+04:54:3311:385,2
592PAKUŁA Marta 5233GŁOWNOMasters K - 4089K 18700:00:0000:00:3601:49:4304:29:1906:48:0708:47:03.5508:47:03.55+04:57:2511:425,1
593KUGLER Kamila 5354JAWORZNOSenior II K - 3074K 18800:00:0000:00:0104:17:1108:47:12.0008:47:12.00+04:57:3411:425,1
594WIŚNIEWSKA Dorota 5337METAL CHERRYALEKSANDRÓW KUJAWSKIMasters K - 4090K 18900:00:0000:01:1402:09:5304:43:5306:55:1808:49:23.6508:49:23.65+04:59:4511:455,1
595MUCHA-KRUCZYŃSKI Wacław 5621MUKK ENPIOSTRZESZÓWWeteran II M - 6010M 40600:00:0000:02:4201:57:2504:28:0806:56:5108:50:36.2508:50:36.25+05:00:5811:475,1
596NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 5118BORÓWNOMasters K - 4091K 19000:00:0000:01:5302:02:2004:43:0607:07:2208:50:41.4508:50:41.45+05:01:0311:475,1
597NOWAK Piotr 5524MIŃSK MAZOWIECKIWeteran I M - 50 55M 40700:00:0000:00:0104:25:0108:53:03.0008:53:03.00+05:03:2511:505,1
598GOŹDZICKA Iwona 5141ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAMasters K - 4092K 19100:00:0000:02:1101:57:1104:35:2406:59:2708:54:48.1508:54:48.15+05:05:1011:535,0
599SKRZYŃSKA Marlena 5683ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRASenior II K - 3075K 19200:00:0000:02:1001:57:1204:35:2606:59:3008:54:50.6008:54:50.60+05:05:1211:535,0
600DENKOWSKI Wojciech 5169BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEWeteran I M - 50 56M 40800:00:0000:02:2302:20:1504:57:2107:19:4308:57:27.4508:57:27.45+05:07:4911:565,0
601BARZAK Justyna 5263STRZELINSenior II K - 3076K 19300:00:0000:02:3102:00:2504:40:0806:57:4408:57:47.3508:57:47.35+05:08:0911:575,0
602SABOK-MUSZYNSKA Katarzyna 5253GOŚCIĘCICESenior II K - 3077K 19400:00:0000:02:3102:00:2504:40:0906:57:4508:57:47.8008:57:47.80+05:08:1011:575,0
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
603BŁASZKIEWICZ Marzena 5091CHOŁE KŁÓLIKIBORÓWNOMasters K - 4093K 19500:00:0000:01:5402:11:4404:56:1607:12:5609:06:57.3009:06:57.30+05:17:1912:094,9
604DZIĘCIELSKA Agnieszka 5016POZNAŃMasters K - 4094K 19600:00:0000:02:1702:09:0404:50:4407:08:5409:08:00.2009:08:00.20+05:18:2212:104,9
605GIZELSKA Agnieszka 5589PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃWeteran K - 5011K 19700:00:0000:02:1302:12:3205:01:5207:25:5709:24:33.6009:24:33.60+05:34:5512:324,8
606STAJER Małgorzata 5598LESZNOWeteran K - 5012K 19800:00:0000:02:1302:14:0205:03:0807:25:5809:24:34.1009:24:34.10+05:34:5612:324,8
607SCHICKENDANTZ Liselore 5579FRYSMANLEMMERMasters K - 4095K 19900:00:0000:00:4102:15:4005:09:4707:31:2809:38:18.2509:38:18.25+05:48:4012:514,7
608PROCHOŃ Krzysztof 5231KATOWICEWeteran I M - 50 57M 40900:00:0000:00:4002:19:4105:16:1509:39:11.0009:39:11.00+05:49:3312:524,7
609LEWANDOWSKA-JACKOWSKA Katarzyna 5290NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 4096K 20000:00:0000:00:5402:12:0805:30:1607:56:5909:57:45.9509:57:45.95+06:08:0813:174,5
610PYZIO Dominik 5481KAPRYZSIECHNICESenior II M - 30 139M 41000:00:0000:01:1201:58:1004:37:2607:24:5509:58:38.0509:58:38.05+06:09:0013:184,5
Niesklasyfikowani
PODGÓRNY Mariusz 5540TEAM OZIMEKDYLAKISenior I M - 20 DNF00:00:30 DNF01:21:40 DNF03:09:27 DNF05:33:28 DNF DNF DNF--
WALCZAK Grzegorz 5310BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters M - 40 DNF00:00:45 DNF01:43:36 DNF05:51:58 DNF09:25:57 DNF DNF DNF--
BOCHYŃSKI Adam 5347KRAKÓWSenior I M - 20 DNF00:02:42 DNF01:50:07 DNF04:03:57 DNF DNF DNF DNF--
GOŁĘBIEWSKI Sebastian 5386EBIEGI.PLKŁODZKOMasters M - 40 DNF00:02:36 DNF01:45:08 DNF04:23:31 DNF DNF DNF DNF--
POKORNY Tomasz 5256WROCLAWWeteran I M - 50 DNF00:01:34 DNF01:59:47 DNF04:51:04 DNF DNF DNF DNF--
GARCZEWSKA-PASZKO Joanna 5024WARSZAWAWeteran K - 50DNF00:01:36 DNF01:55:35 DNF05:11:33 DNF DNF DNF DNF--
KROGULECKI Michał 5188ZABRZESenior II M - 30 DNF00:00:05 DNF01:50:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKI Jarosław 5442CZECHÓWWeteran I M - 50 DNF00:01:54 DNF02:14:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
DADAŚ Elżbieta 5088BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters K - 40DNF00:02:24 DNF02:20:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYGORUK Cezary 5360SZCZECINWeteran I M - 50 DNF00:00:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZAK Agnieszka 5099WROCŁAWMasters K - 40DNF00:02:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 621 wynik(ów)