ZŁOTY PÓŁMARATON - 21 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 21 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 1046
Wystartowało : 905
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 900
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
B1
10.3km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GLAPIAK Damian 7679FUNDACJA BIEGANIE NA ŚNIEDANIEBUCZMasters M - 40 1M 100:00:0000:00:0300:50:0901:29:27.8001:29:27.80 4:1514,1
2SOBAS Jacek 21ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBASenior II M - 30 1M 200:00:0000:00:0300:52:0401:31:41.2001:31:41.20+00:02:134:2113,7
3LAGNER Sebastian 7348KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 2M 300:00:0000:00:0200:50:3101:31:52.8001:31:52.80+00:02:254:2213,7
4SOBCZAK Daniel 7452KB SOBÓTKAOPOLESenior II M - 30 3M 400:00:0000:00:0100:54:0401:36:12.5001:36:12.50+00:06:444:3413,1
5BARNAŚ Piotr 7506KŁODZKOSenior I M - 20 1M 500:00:0000:00:0300:56:0501:38:11.8001:38:11.80+00:08:444:4012,8
6KINAL Karol 7517ŚRODA ŚLĄSKASenior I M - 20 2M 600:00:0000:00:0200:54:0501:38:22.8501:38:22.85+00:08:554:4112,8
7PIHIL Piotr 25WSCHOWAMasters M - 40 2M 700:00:0000:00:0400:56:0901:39:24.3001:39:24.30+00:09:564:4412,7
8NICPOŃ Sebastian 7998KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior I M - 20 3M 800:00:0000:00:0300:54:5401:39:49.2001:39:49.20+00:10:214:4512,6
9TOMCZYK Piotr 7929#ZALINIAMETYTEAMROKIETNICASenior II M - 30 4M 900:00:0000:00:0200:55:3401:41:53.0501:41:53.05+00:12:254:5112,4
10TESLUK Kuba 7224KATOWICESenior I M - 20 4M 1000:00:0000:00:0200:58:2701:42:56.4501:42:56.45+00:13:284:5412,2
11HARASIUK Adam 7882140MINUT.PLWROCŁAWSenior II M - 30 5M 1100:00:0000:00:0200:59:0601:43:33.4001:43:33.40+00:14:054:5512,2
12KOTLAREK Dawid 7087SOBAS TEAM / VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 3M 1200:00:0000:00:0600:59:2101:44:19.9501:44:19.95+00:14:524:5812,1
13STRASZAK Patryk 7891MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior I M - 20 5M 1300:00:0000:00:0600:58:0801:44:26.5001:44:26.50+00:14:584:5812,1
14BRZOZOWSKA Monika 799612 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJCZERWONAKSenior II K - 301K 100:00:0000:00:0300:59:2201:44:29.9001:44:29.90+00:15:024:5812,1
15POŁUBOK Kajetan 7900KS KANDAHARTYCHYMasters M - 40 4M 1400:00:0000:00:0300:58:1401:44:48.2501:44:48.25+00:15:204:5912,0
16MACIĄG Iwona 14TEAM BEROTU / 12 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJNOWY TOMYŚLSenior II K - 302K 200:00:0000:00:0501:02:2001:46:23.6501:46:23.65+00:16:555:0311,8
17WOŻNIAK Grzegorz 1312WBOT/MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W KRAJENCEKRAJENKASenior II M - 30 6M 1500:00:0000:00:0300:59:3001:46:23.8501:46:23.85+00:16:565:0311,8
18NOWACKI Mateusz 7962PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 7M 1600:00:0000:00:0100:59:1401:46:45.4501:46:45.45+00:17:175:0511,8
19KOS Adrian 7090DOTNI MANUFAKTURASMOLECSenior II M - 30 8M 1700:00:0000:00:0200:59:2101:46:59.1501:46:59.15+00:17:315:0511,8
20TARGOSZ Michał 7690#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMasters M - 40 5M 1800:00:0000:00:0201:00:0301:47:53.2501:47:53.25+00:18:255:0811,7
21KOZIOŁ Kamil 7759G.O.A.T TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICESenior II M - 30 9M 1900:00:0000:00:1001:03:2801:48:36.8501:48:36.85+00:19:095:1011,6
22SZNUROWSKI Mariusz 7438KB SOBÓTKASOBÓTKASenior I M - 20 6M 2000:00:0000:00:0201:01:2401:50:14.1001:50:14.10+00:20:465:1411,4
23OBSTÓJ Karolina 22ON RUN CREW POLANDSZKLARSKA PORĘBASenior II K - 303K 300:00:0000:00:0301:01:3401:50:39.7001:50:39.70+00:21:115:1611,4
24SUDOLSKI Emil 7304GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 6M 2100:00:0000:00:0401:01:2301:50:51.7001:50:51.70+00:21:235:1611,4
25KURAŚ Szymon 7018NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 7M 2200:00:0000:00:1101:02:1401:51:44.2001:51:44.20+00:22:165:1911,3
26WOLSKI Marcin 7920KŁODZKOSenior II M - 30 10M 2300:00:0000:00:0401:01:2201:52:00.5501:52:00.55+00:22:325:2011,3
27CHUDY Tobiasz 7185RUN TEAM RYDZYNALESZNOSenior II M - 30 11M 2400:00:0000:00:3401:03:2601:52:01.0001:52:01.00+00:22:335:2011,2
28OWCZAREK Szymon 7457WROCŁAWMasters M - 40 8M 2500:00:0000:00:1501:01:2101:52:11.9001:52:11.90+00:22:445:2011,2
29BOGACZ Krzysztof 7703CZANIECSenior II M - 30 12M 2600:00:0000:01:2801:06:0901:52:18.8001:52:18.80+00:22:515:2011,2
30CHAJEC Michał 7992NIEMSTÓWSenior II M - 30 13M 2700:00:0000:00:0201:03:3901:52:22.4501:52:22.45+00:22:545:2111,2
31KOWALIK Andrzej 7793ADRUNALINEOPOLEMasters M - 40 9M 2800:00:0000:00:0401:03:2601:52:42.9001:52:42.90+00:23:155:2211,2
32PODWÓJCI Michał 7416GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSKÓRZEWOMasters M - 40 10M 2900:00:0000:00:0501:02:3001:53:09.5501:53:09.55+00:23:415:2311,1
33GOLONKA Paweł 7586KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLSenior II M - 30 14M 3000:00:0000:00:0301:01:5901:53:29.3501:53:29.35+00:24:015:2411,1
34KUBICZEK Andrzej 7938DRINKTEAMNOWA KUŹNIASenior II M - 30 15M 3100:00:0000:00:1501:03:1601:53:39.6501:53:39.65+00:24:115:2411,1
35FUKS Jarosław 7894WARSZAWAMasters M - 40 11M 3200:00:0000:00:0301:04:5101:54:36.4501:54:36.45+00:25:085:2711,0
36KOZAK Tomasz 7672KOTÓRZ WIELKISenior I M - 20 7M 3300:00:0000:00:2001:02:5901:54:47.0001:54:47.00+00:25:195:2711,0
37MARZEC Tomasz 7198RUNNERS TEAM NYSAGOWOROWICEMasters M - 40 12M 3400:00:0000:00:1101:04:4901:55:00.0001:55:00.00+00:25:325:2811,0
38ZAPORA Marek 7066W POGONI ZA DUCHEMSARNÓWMasters M - 40 13M 3500:00:0000:00:1801:03:5801:55:14.9501:55:14.95+00:25:475:2910,9
39STELMACH Dominika 26WARSZAWAMasters K - 401K 400:00:0000:00:0301:03:2501:55:27.3501:55:27.35+00:25:595:2910,9
40KOŁODZIEJ Roman 7546PERFEKTA KARŁOWICEKARŁOWICEMasters M - 40 14M 3600:00:0000:00:0201:05:4401:55:34.1501:55:34.15+00:26:065:3010,9
41KAMIŃSKI Artur 7556NOWY ŚWIĘTÓWMasters M - 40 15M 3700:00:0000:00:0401:04:5101:55:38.9501:55:38.95+00:26:115:3010,9
42CHAMALA Krzysztof 7139WEEGREELUBOSZYCESenior II M - 30 16M 3800:00:0000:00:2001:07:0901:55:48.1501:55:48.15+00:26:205:3010,9
43MAKUCH Leszek 7864ŚWIDNICASenior II M - 30 17M 3900:00:0000:00:2801:06:0501:56:16.0501:56:16.05+00:26:485:3210,8
44ŻUREK Patryk 7982TRZEBNICASenior I M - 20 8M 4000:00:0000:00:0601:02:2001:56:18.8501:56:18.85+00:26:515:3210,8
45ZANDECKI Maciej 7399GORTATOWOWeteran I M - 50 1M 4100:00:0000:00:1201:04:5001:56:21.4501:56:21.45+00:26:535:3210,8
46FLOREK Paweł 7846RUNADDICTSBYDGOSZCZSenior II M - 30 18M 4200:00:0000:00:1801:05:1601:56:32.7501:56:32.75+00:27:045:3210,8
47SZAFRAŃSKI Jan 19KOMPANIA PIWOWARSKA SAWROCŁAWMasters M - 40 16M 4300:00:0000:00:2301:07:1201:56:56.7001:56:56.70+00:27:285:3410,8
48OSTASZEWSKI Michał 7075KARSKOSenior II M - 30 19M 4400:00:0000:00:2601:07:1401:57:03.0001:57:03.00+00:27:355:3410,8
49NOWOTNY Piotr 7169DRINKTEAMZIMNICE WIELKIESenior II M - 30 20M 4500:00:0000:00:1201:04:1601:57:09.7001:57:09.70+00:27:415:3410,8
50KOLMAN Piotr 7823ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 17M 4600:00:0000:00:4501:06:3101:57:14.6001:57:14.60+00:27:465:3410,7
51LULIS Anna 7840#SOBASTEAMWROCŁAWMasters K - 402K 500:00:0000:00:0401:06:1301:57:32.6501:57:32.65+00:28:045:3510,7
52BOSAKIEWICZ Tomasz 38ZŁOTORYJASenior II M - 30 21M 4700:00:0000:00:1401:06:0401:57:50.2501:57:50.25+00:28:225:3610,7
53ŚLIWIŃSKI Paweł 7209PKO BANK POLSKIZIELONA GÓRASenior II M - 30 22M 4800:00:0000:00:2401:07:1101:58:13.5001:58:13.50+00:28:455:3710,7
54CIEPŁY Kamil 7282140MINUT.PL / GARMIN WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 23M 4900:00:0000:00:0801:08:4801:58:20.7001:58:20.70+00:28:525:3810,6
55MAJEWSKA Agata 7678WROCŁAWMasters K - 403K 600:00:0000:00:1001:06:5401:58:33.5001:58:33.50+00:29:055:3810,6
56KURASIK Tomasz Kurasik 7577ŁÓDŹMasters M - 40 18M 5000:00:0000:00:1101:06:2901:58:42.3501:58:42.35+00:29:145:3910,6
57BEDNAREK Bartłomiej 7116MKS SIECHNICERADWANICESenior II M - 30 24M 5100:00:0000:01:5601:08:5601:59:17.8501:59:17.85+00:29:505:4010,6
58ROSKOSZ Michał 7161KAC RUNNING TEAMBOGUSZYCEMasters M - 40 19M 5200:00:0000:00:1401:07:1301:59:35.0501:59:35.05+00:30:075:4110,5
59BAŁYS Katarzyna 7912HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIESenior II K - 304K 700:00:0000:00:0501:08:0001:59:44.1001:59:44.10+00:30:165:4210,5
60KUCHARSKI Robert 7693ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWMasters M - 40 20M 5300:00:0000:00:0101:06:5601:59:49.9001:59:49.90+00:30:225:4210,5
61NOWORYTA Radosław 7031ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZALUBRZAMasters M - 40 21M 5400:00:0000:00:0701:06:0902:00:15.9002:00:15.90+00:30:485:4310,5
62PAROL Piotr 7656MIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 9M 5500:00:0000:01:0301:07:1502:00:25.5002:00:25.50+00:30:575:4410,5
63CHŁĄD Aleksander 7941EX TEAMPRZYSIECZSenior II M - 30 25M 5600:00:0000:00:1301:09:3302:01:56.9502:01:56.95+00:32:295:4810,3
64SUTKOWY Paweł 7847BYDGOSZCZSenior II M - 30 26M 5700:00:0000:00:1801:06:1602:02:16.3002:02:16.30+00:32:485:4910,3
65FORTUNA Marcin 7815ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCH/ANTOTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 27M 5800:00:0000:01:2801:11:5502:02:36.6502:02:36.65+00:33:085:5010,3
66GAJEWSKI Marek 7507ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 28M 5900:00:0000:00:0901:09:1702:02:57.6502:02:57.65+00:33:295:5110,2
67KORDALSKA Karolina 7424NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior I K - 201K 800:00:0000:00:1001:08:4702:03:16.8502:03:16.85+00:33:495:5210,2
68FAROŃ Rafał 7954TYCHYSenior I M - 20 10M 6000:00:0000:00:1001:08:4702:03:16.9002:03:16.90+00:33:495:5210,2
69WOSZEK Szymon 7811WOSZKIOPOLESenior I M - 20 11M 6100:00:0000:00:0201:09:0902:03:20.1002:03:20.10+00:33:525:5210,2
70BRZESKI Szczepan 7567KRAKÓWMasters M - 40 22M 6200:00:0000:01:0501:10:0702:03:27.3502:03:27.35+00:33:595:5210,2
71BAZYL Adam 7537BREMBODĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 29M 6300:00:0000:00:1901:11:4502:03:33.4002:03:33.40+00:34:055:5310,2
72RĄCZKOWSKI Michał 7549SZLACHETNA PACZKASKĄPESenior I M - 20 12M 6400:00:0000:03:2101:13:1602:03:52.0002:03:52.00+00:34:245:5310,2
73DORNIAK Jarosław 7322PZU SPORT TEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 2M 6500:00:0000:00:0701:10:2602:04:52.5002:04:52.50+00:35:245:5610,1
74PAJOR Bartosz 7855GVTWROCŁAWSenior II M - 30 30M 6600:00:0000:00:2801:09:4202:04:54.8002:04:54.80+00:35:275:5610,1
75BROK Małgorzata 7364RUNPASSION.PL TEAMPLEWISKAMasters K - 404K 900:00:0000:00:0501:10:4102:05:03.1002:05:03.10+00:35:355:5710,1
76KOŁECKA Patrycja 7501PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 405K 1000:00:0000:00:0601:12:1002:05:05.0502:05:05.05+00:35:375:5710,1
77BIERNAT Mateusz 7675KATOWICESenior II M - 30 31M 6700:00:0000:00:2801:11:4602:05:08.8502:05:08.85+00:35:415:5710,1
78NOWIŃSKI Rafał 7013ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters M - 40 23M 6800:00:0000:00:5101:09:3202:05:10.5502:05:10.55+00:35:425:5710,1
79BERGER Piotr 7561RUNNERS TEAM NYSAOTMUCHÓWMasters M - 40 24M 6900:00:0000:01:3201:12:1302:05:24.3502:05:24.35+00:35:565:5810,0
80DYKA Miłosz 7739MATNER RUNNING TEAMUSTRONSenior I M - 20 13M 7000:00:0000:00:3601:14:0002:05:27.4502:05:27.45+00:35:595:5810,0
81TOMASZKIEWICZ Wojciech 7434RUNFORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 32M 7100:00:0000:00:1801:10:3302:05:30.1502:05:30.15+00:36:025:5810,0
82LASEK Mikołaj 33PAN WUEFISTACZMOŃSenior II M - 30 33M 7200:00:0000:00:0601:12:3702:05:38.6502:05:38.65+00:36:105:5810,0
83OLESZOWSKI Marcin 7406WROCŁAWSenior II M - 30 34M 7300:00:0000:00:2801:09:1102:05:43.7502:05:43.75+00:36:155:5910,0
84CHMIELEWSKI Tomasz 7461ŚWIDNICAWeteran I M - 50 3M 7400:00:0000:00:2501:08:3002:06:17.5502:06:17.55+00:36:496:0010,0
85ŁABĘDŹ Mariusz 7218KLECZA GÓRNAMasters M - 40 25M 7500:00:0000:00:0701:10:4402:06:19.7502:06:19.75+00:36:516:0010,0
86MÓLL Kacper 7291WROCŁAWSenior I M - 20 14M 7600:00:0000:00:0701:10:4202:06:25.9502:06:25.95+00:36:586:0110,0
87SZAFRAŃSKI Dominik 7931OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 35M 7700:00:0000:00:0701:11:4002:07:07.6002:07:07.60+00:37:396:039,9
88ŁUSIAK Łukasz 7724SOBÓTKASenior II M - 30 36M 7800:00:0000:00:0401:10:1202:07:13.9502:07:13.95+00:37:466:039,9
89KĘDZIORA Norbert 45BOREK WIELKOPOLSKISenior II M - 30 37M 7900:00:0000:02:0401:14:0002:07:14.9502:07:14.95+00:37:476:039,9
90BAHRANOWSKA-KILIAN Maria 7927AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior I K - 202K 1100:00:0000:00:1201:13:5702:07:23.9502:07:23.95+00:37:566:039,9
91MACIASZCZYK Marek 15KRAKÓWMasters M - 40 26M 8000:00:0000:01:3801:13:5902:07:29.0502:07:29.05+00:38:016:049,9
92WILK Łukasz 7848RUNADDICTSBYDGOSZCZSenior II M - 30 38M 8100:00:0000:00:1901:11:1402:07:29.6502:07:29.65+00:38:016:049,9
93BIELSKI Seweryn 7801MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 27M 8200:00:0000:00:2201:11:0402:07:33.9002:07:33.90+00:38:066:049,9
94GURGUL Mateusz 7276AROMAT NÓGKRAKÓWSenior II M - 30 39M 8300:00:0000:00:0801:11:5402:07:56.9002:07:56.90+00:38:296:059,8
95PAPROCKI Krzysztof 7971POLKOWICEMasters M - 40 28M 8400:00:0000:01:0001:14:5302:08:21.8002:08:21.80+00:38:546:069,8
96GAŁĘZYKA Rafał 7750EUROVENT ATHLETICSOPOLEMasters M - 40 29M 8500:00:0000:02:0801:13:4002:09:01.9502:09:01.95+00:39:346:089,8
97KRAJEWSKI Marcin 7754NOAWROCŁAWSenior II M - 30 40M 8600:00:0000:00:0601:13:4102:09:16.9502:09:16.95+00:39:496:099,7
98TKACZYK-CAŁKA Anna 7083#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 305K 1200:00:0000:00:1001:13:1502:09:32.2502:09:32.25+00:40:046:109,7
99PETA Rafał 7355BIERNAMasters M - 40 30M 8700:00:0000:00:1701:13:5802:09:32.7002:09:32.70+00:40:046:109,7
100SASIN Dominika 7615ŻELAZNA ŚWIDNICAŚWIDNICASenior I K - 203K 1300:00:0000:01:3801:13:5102:09:33.6002:09:33.60+00:40:056:109,7
101RUSZCZEWSKI Andrzej 7267VEGE RUNNERS / 140MINUT.PLWARSZAWASenior II M - 30 41M 8800:00:0000:01:5701:18:5702:09:35.5502:09:35.55+00:40:076:109,7
102BRUVELE Liene 7568SMILTENESenior II K - 306K 1400:00:0000:00:3201:13:1402:09:43.9502:09:43.95+00:40:166:109,7
103PAWLAK Daniel 7505LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOMasters M - 40 31M 8900:00:0000:00:3701:12:4902:09:46.5502:09:46.55+00:40:186:109,7
104MARIN Alberto 7357POZNANSenior II M - 30 42M 9000:00:0000:02:1101:17:1202:09:55.5002:09:55.50+00:40:276:119,7
105KLIMEK Marek 7154ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 43M 9100:00:0000:00:0401:11:3802:10:05.9002:10:05.90+00:40:386:119,7
106KOKOTT Agnieszka 7095140MINUT.PLSMOLECSenior II K - 307K 1500:00:0000:00:2401:14:0102:10:07.5002:10:07.50+00:40:396:119,7
107KRZEŚNIAK Natalia 7869DREAM RUNWARSZAWASenior I K - 204K 1600:00:0000:00:1501:15:1702:10:29.8502:10:29.85+00:41:026:129,7
108ROŚLICKI Jarosław 7504DTR MARIO TEAM/UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCHWROCŁAWMasters M - 40 32M 9200:00:0000:00:1401:14:5302:10:32.0002:10:32.00+00:41:046:129,7
109PIETRZYK Tomasz 7727140MINUT.PL | LANIE NA ŚLĘŻYŚWIDNICAMasters M - 40 33M 9300:00:0000:00:0501:13:5802:10:41.3002:10:41.30+00:41:136:139,6
110KRZYSCIN Maciej 7854STRUŚ KĄKOLEWICEBUDZYNMasters M - 40 34M 9400:00:0000:00:0801:11:4402:10:48.6002:10:48.60+00:41:206:139,6
111KIERSKI Piotr 7820BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 35M 9500:00:0000:00:1501:14:0202:10:50.5502:10:50.55+00:41:226:139,6
112HELMECKI Marcin 3PRO-RUN WROCŁAWWILCZYCESenior I M - 20 15M 9600:00:0000:00:5301:18:5802:11:24.4002:11:24.40+00:41:566:159,6
113KWIKERT Adrian 7942KOBYLA GÓRA,Senior II M - 30 44M 9700:00:0000:00:2701:12:4502:11:25.6002:11:25.60+00:41:576:159,6
114RUTA Dariusz 7919NOWY TOMYŚL POLSKAWeteran I M - 50 4M 9800:00:0000:00:2501:08:1302:11:32.2002:11:32.20+00:42:046:159,6
115BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 7943RADKÓWSenior II K - 308K 1700:00:0000:00:0701:13:1302:11:43.0002:11:43.00+00:42:156:169,6
116ŻEHALUK Paweł 7630POZNANSenior II M - 30 45M 9900:00:0000:04:0101:18:4602:11:56.3002:11:56.30+00:42:286:169,6
117KULCZYCKI Emanuel 7439#SOBASTEAMPOZNAŃSenior II M - 30 46M 10000:00:0000:00:3601:14:4802:12:11.3502:12:11.35+00:42:436:179,5
118BOĆKO Ewa 7613TRZEBNICAMasters K - 406K 1800:00:0000:00:5701:16:0602:12:16.0502:12:16.05+00:42:486:179,5
119MAZUR Jan 7682SOSNOWIECSenior I M - 20 16M 10100:00:0000:00:5201:11:1902:12:19.1002:12:19.10+00:42:516:189,5
120PAŁAC Piotr 7684SZCZECINWeteran I M - 50 5M 10200:00:0000:00:2401:14:5802:12:21.0502:12:21.05+00:42:536:189,5
121ISHCHUK Aliaksandr 7147ŚWIEBODZICESenior II M - 30 47M 10300:00:0000:00:5001:09:0602:12:32.5502:12:32.55+00:43:046:189,5
122KOMAR Patryk 7871KOMAR TEAMOPOLESenior II M - 30 48M 10400:00:0000:01:5401:14:0302:12:47.0002:12:47.00+00:43:196:199,5
123HACUŚ Tomasz 7865WROCŁAWMasters M - 40 36M 10500:00:0000:00:1701:14:5202:12:52.8002:12:52.80+00:43:256:199,5
124ORDYŃSKA Anna 7818SKARŻYSKO-KAMIENNASenior II K - 309K 1900:00:0000:01:1201:18:4502:13:01.7502:13:01.75+00:43:336:209,5
125SZLAMA Tomasz 7553POLISH RUNNERS CLUB IRELANDFERMOYMasters M - 40 37M 10600:00:0000:01:1401:18:4602:13:02.2002:13:02.20+00:43:346:209,5
126MALCÁNKOVÁ Kateřina 7842ŠLAPANICESenior I K - 205K 2000:00:0000:00:0601:15:1202:13:02.5002:13:02.50+00:43:346:209,5
127PĘKALA Kamila 7076#BIEGAJZESLAWKIEMPOZNAŃSenior I K - 206K 2100:00:0000:00:1201:16:4102:13:18.5502:13:18.55+00:43:506:209,5
128MATYKIEWICZ Michał 7061FOXFONNA RUNNERSLUSOWOMasters M - 40 38M 10700:00:0000:01:1601:16:5802:13:19.1502:13:19.15+00:43:516:209,5
129GÓRNY Marcin 7351WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior II M - 30 49M 10800:00:0000:00:2201:15:1902:13:24.7002:13:24.70+00:43:566:219,4
130SZERMENT Eryk 7098MAZURTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 39M 10900:00:0000:00:2301:16:0602:13:27.2502:13:27.25+00:43:596:219,4
131MÓLL Mateusz 7040#SOBASTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 50M 11000:00:0000:00:0501:10:4102:13:53.3502:13:53.35+00:44:256:229,4
132JÓŹWIAK Dorota 7800MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 407K 2200:00:0000:00:2101:16:0502:14:28.4502:14:28.45+00:45:006:249,4
133CZAPKA Norbert 7886EURODENTBRZEGWeteran I M - 50 6M 11100:00:0000:00:1001:04:4902:14:32.7002:14:32.70+00:45:046:249,4
134IWANOW Hubert 7977RADZYMINSenior II M - 30 51M 11200:00:0000:03:0401:17:2602:14:37.5502:14:37.55+00:45:096:249,4
135KOKOTT Marcin 7102140MINUT.PLSMOLECSenior II M - 30 52M 11300:00:0000:00:2401:13:5502:14:59.1502:14:59.15+00:45:316:259,3
136BACHURSKI Tomasz 7064140MINUT.PLMIŁOSZYCEMasters M - 40 40M 11400:00:0000:00:5101:17:4502:15:23.1002:15:23.10+00:45:556:269,3
137SZYSZKO Stanisław 799512 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁASenior II M - 30 53M 11500:00:0000:00:1901:19:1802:15:24.4002:15:24.40+00:45:566:269,3
138SZYMAŃSKA Agnieszka 7975BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMŁOMIANKIMasters K - 408K 2300:00:0000:01:0401:20:0802:15:25.2502:15:25.25+00:45:576:269,3
139MACHOWIAK Adam 7412KATOWICESenior II M - 30 54M 11600:00:0000:00:3401:16:2802:15:25.9502:15:25.95+00:45:586:269,3
140JAROSŁAWSKI Marcin 7845JELCZ-LASKOWICEMasters M - 40 41M 11700:00:0000:00:5501:18:5902:15:26.8002:15:26.80+00:45:596:269,3
141DAKUS Mykola 7944OLEŚNICAMasters M - 40 42M 11800:00:0000:00:0701:15:0002:15:38.6002:15:38.60+00:46:106:279,3
142PAWŁOWSKI Mirosław 7904FIGHT-GYM STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior I M - 20 17M 11900:00:0000:01:0701:20:2702:15:51.2502:15:51.25+00:46:236:289,3
143KAWCZYŃSKI Piotr 7640GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 43M 12000:00:0000:00:0501:18:1602:15:58.2502:15:58.25+00:46:306:289,3
144HARETSKI Aleksander 7141ŚWIEBODZICESenior II M - 30 55M 12100:00:0000:00:5001:11:5302:16:01.6502:16:01.65+00:46:336:289,3
145PIASKOWSKI Artur 7896JAWORMasters M - 40 44M 12200:00:0000:00:2401:17:1102:16:24.3502:16:24.35+00:46:566:299,2
146DZIUBAŁKA Adrian 1KUNOWOSenior II M - 30 56M 12300:00:0000:01:2801:22:3002:16:28.0002:16:28.00+00:47:006:299,2
147MAJEWSKA Ewa 7853WARSZAWAMasters K - 409K 2400:00:0000:00:1801:17:5702:16:41.4502:16:41.45+00:47:136:309,2
148SZKLARCZYK Piotr 7751BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWASenior II M - 30 57M 12400:00:0000:01:0201:16:5602:16:50.6002:16:50.60+00:47:226:309,2
149MAJKA Eryk 7186SYNANDOJCIECSZCZECINSenior I M - 20 18M 12500:00:0000:00:2801:15:5602:16:51.7502:16:51.75+00:47:236:319,2
150RZYHA Hubert 30RUNNER`S POWERMOŚCIENICASenior II M - 30 58M 12600:00:0000:00:1101:16:4002:17:23.1502:17:23.15+00:47:556:329,2
151HAWRYLAK Wojciech 7538KS DŁUGOŁĘKA 2000DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 19M 12700:00:0000:02:3001:20:3402:17:34.9502:17:34.95+00:48:076:339,2
152BUJAK Magdalena 7469NIGHT RUNNERS PYSKOWICETARNOWSKIE GÓRYSenior II K - 3010K 2500:00:0000:00:1001:16:2802:17:43.6002:17:43.60+00:48:156:339,1
153KONIK Diana 7819G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEOŚWIĘCIMSenior I K - 207K 2600:00:0000:00:1601:20:0002:18:01.2502:18:01.25+00:48:336:349,1
154MUSIAŁKOWSKI Bartosz 7202WROCŁAWMasters M - 40 45M 12800:00:0000:00:5101:19:4502:18:08.2002:18:08.20+00:48:406:349,1
155KUCZYŃSKI Michał 7964GT RATWROCŁAWSenior II M - 30 59M 12900:00:0000:01:1201:16:5202:18:13.1502:18:13.15+00:48:456:349,1
156ŁUCZAK Maciej 7875BANDA RYCHAMROWINOMasters M - 40 46M 13000:00:0000:01:0001:19:4902:18:15.8502:18:15.85+00:48:486:359,1
157ZIĘBA Paweł 7677TYCHYSenior I M - 20 20M 13100:00:0000:00:1101:16:4002:18:16.9502:18:16.95+00:48:496:359,1
158ŚLIWIŃSKI Kamil 7476KLUCZBORSKA GRUPA SPACEROWAKLUCZBORKSenior I M - 20 21M 13200:00:0000:01:3201:15:4402:18:26.8002:18:26.80+00:48:596:359,1
159AUGUSTYNIAK Jakub 7548DTR BIEGA / MARIO TEAMŚLĘZAMasters M - 40 47M 13300:00:0000:00:5401:20:4902:18:41.8002:18:41.80+00:49:146:369,1
160KĘDZIORA Magdalena 7163BOGUSZYNSenior I K - 208K 2700:00:0000:00:1001:19:4702:18:59.6502:18:59.65+00:49:316:379,1
161BALCERZAK Tomasz 7333KONARZEWOMasters M - 40 48M 13400:00:0000:01:1901:24:1102:19:22.7502:19:22.75+00:49:546:389,0
162BUINAUSKIENĖ Lina 17BĖGIMO KLUBASKARMĖLAVA, KAUNO RAJ.Masters K - 4010K 2800:00:0000:00:1001:18:4302:19:27.4002:19:27.40+00:49:596:389,0
163SZYMAŃSKI Hubert 7976BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAMŁOMIANKIMasters M - 40 49M 13500:00:0000:01:0501:21:1702:19:29.6002:19:29.60+00:50:016:389,0
164KINASZCZUK Michał 7393OŁAWASenior II M - 30 60M 13600:00:0000:01:2901:18:5502:19:31.7002:19:31.70+00:50:036:389,0
165WÓJCIK Kamila 7999STRONIE BIEGASTRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4011K 2900:00:0000:00:0801:18:5502:19:40.0002:19:40.00+00:50:126:399,0
166WASILEWSKI Tomasz 7278AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M - 40 50M 13700:00:0000:00:0701:17:5002:19:46.5002:19:46.50+00:50:186:399,0
167KUNIK Iwona 7498DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3011K 3000:00:0000:00:0401:15:4302:19:46.9002:19:46.90+00:50:196:399,0
167KUNIK Artur 7499DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 51M 13800:00:0000:00:0401:15:4302:19:46.9002:19:46.90+00:50:196:399,0
169MACIASZCZYK Sylwia 7358KRAKÓWSenior II K - 3012K 3100:00:0000:01:3801:21:4502:19:50.0502:19:50.05+00:50:226:399,0
170KURZA Jakub 7371ADRIAN DANILEWICZ GROUPWROCŁAWSenior II M - 30 61M 13900:00:0000:03:1401:20:5002:19:56.1502:19:56.15+00:50:286:399,0
171WOŹNIAK Janusz 7632PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran I M - 50 7M 14000:00:0000:00:3201:18:4202:19:59.0502:19:59.05+00:50:316:399,0
172BRYŃSKI Dariusz 7637ZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 8M 14100:00:0000:01:1601:19:5202:20:03.6002:20:03.60+00:50:356:409,0
173BODNAR Paweł 7723ZIELONA GÓRASenior II M - 30 62M 14200:00:0000:01:3601:20:5602:20:05.1502:20:05.15+00:50:376:409,0
174KORCZYŃSKI Łukasz 7492BIEGOWA POGORZAŁAŚWIDNICAMasters M - 40 52M 14300:00:0000:01:5601:25:4902:20:09.6502:20:09.65+00:50:416:409,0
175BIDAS Michał 7049LUBLINSenior II M - 30 63M 14400:00:0000:02:1601:20:3302:20:10.3502:20:10.35+00:50:426:409,0
176MRUK Paweł 7374140MINUT.PL | STARCON.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 64M 14500:00:0000:02:0701:21:4502:20:14.4502:20:14.45+00:50:466:409,0
177SZCZYGIEŁ-SOMMER Ola 7858GRUPA NOMAXTARNOWSKIE GÓRYSenior II K - 3013K 3200:00:0000:00:0501:17:1002:20:24.5502:20:24.55+00:50:566:419,0
178WRÓBLEWSKI Wojciech 7136WROCŁAWSenior II M - 30 65M 14600:00:0000:01:3501:18:5602:20:37.7502:20:37.75+00:51:096:419,0
179MALIGRANDA Mariusz 7797POZNAŃSenior II M - 30 66M 14700:00:0000:00:3501:19:4002:20:39.8002:20:39.80+00:51:126:419,0
180SARNA Tomasz 7879SULISTROWAMasters M - 40 53M 14800:00:0000:00:4701:18:4402:20:40.2502:20:40.25+00:51:126:419,0
181PIJANOWSKI Paweł 7422KUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 54M 14900:00:0000:01:4501:19:1102:20:43.0002:20:43.00+00:51:156:429,0
182HADUŁA Justyna 7726CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4012K 3300:00:0000:00:1601:18:2502:20:53.4502:20:53.45+00:51:256:428,9
183MACIASZEK Andrzej 7617KONINMasters M - 40 55M 15000:00:0000:00:5201:22:0202:20:58.8002:20:58.80+00:51:316:428,9
184KORCZYŃSKA Agata 7696POZNAŃSenior II K - 3014K 3400:00:0000:00:3701:18:3302:21:03.0502:21:03.05+00:51:356:438,9
185ROGOCZ Maciej 7807ROGASIE Z DOLINY ROZTOKIGDYNIAMasters M - 40 56M 15100:00:0000:01:3401:20:2902:21:05.5502:21:05.55+00:51:376:438,9
186PETROVA Katarina 7888KOVALOVICEMasters K - 4013K 3500:00:0000:00:0601:16:2702:21:06.2002:21:06.20+00:51:386:438,9
187SAJEWICZ Piotr 7034KASZANKA SPORTVEREINWROCŁAWSenior II M - 30 67M 15200:00:0000:00:2901:18:5802:21:18.7002:21:18.70+00:51:506:438,9
188ANDRZEJCZAK Anna 7182NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II K - 3015K 3600:00:0000:00:2501:20:3202:21:28.2002:21:28.20+00:52:006:448,9
189KACZMAREK Beata 12WROCŁAWSenior II K - 3016K 3700:00:0000:02:0701:24:4402:21:35.4002:21:35.40+00:52:076:448,9
190CIEKAŃSKI Michał 7967LESZNOMasters M - 40 57M 15300:00:0000:01:0501:20:2702:22:05.2502:22:05.25+00:52:376:458,9
191WIELGOSZ-MATUŁA Maria 7688LUBLINSenior I K - 209K 3800:00:0000:00:4401:19:3902:22:18.9002:22:18.90+00:52:516:468,9
192LIPIŃSKI Hubert 7771KS KANAŁEKWARSZAWASenior II M - 30 68M 15400:00:0000:01:1901:23:4302:22:19.5502:22:19.55+00:52:516:468,9
193STASZEWSKI Dariusz 73397.BKPOWTOMASZÓW MAZ.Senior II M - 30 69M 15500:00:0000:00:2001:20:0602:22:23.5002:22:23.50+00:52:556:468,8
194ŻUK Marzena 39BIAŁYSTOKSenior II K - 3017K 3900:00:0000:00:1201:20:2002:22:23.8502:22:23.85+00:52:566:468,8
195FLIS Mirosław 7235CHOSZCZNOWeteran I M - 50 9M 15600:00:0000:02:0601:19:5402:22:40.3502:22:40.35+00:53:126:478,8
196PLEWA Katarzyna 7251STRONIE ŚLASKIESenior II K - 3018K 4000:00:0000:00:1901:21:4102:22:47.7502:22:47.75+00:53:196:478,8
197MICHALEWSKI Paweł 7667OPOLESenior II M - 30 70M 15700:00:0000:00:2201:22:3002:22:55.9502:22:55.95+00:53:286:488,8
198FRERIKS Jeroen 7686LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II M - 30 71M 15800:00:0000:00:1701:21:4902:23:15.5002:23:15.50+00:53:476:498,8
199BEDNARZ Marcin 7889TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II M - 30 72M 15900:00:0000:02:5901:23:4402:23:18.6002:23:18.60+00:53:506:498,8
200MALIK Agnieszka 23RNB TEAM POLANICA ZDRÓJBARDOMasters K - 4014K 4100:00:0000:00:0801:21:1502:23:20.7002:23:20.70+00:53:526:498,8
201KĘDZIERSKI Michał 31ŁÓDŹSenior II M - 30 73M 16000:00:0000:00:2401:21:4602:23:24.3502:23:24.35+00:53:566:498,8
202KUBIK Jarosław 7671KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 74M 16100:00:0000:00:4101:16:5402:23:25.7502:23:25.75+00:53:576:498,8
203KORZEC Michal 7702MILHAUSEWARSZAWAMasters M - 40 58M 16200:00:0000:02:2601:24:5102:23:27.0502:23:27.05+00:53:596:498,8
204MIŚ Piotr 7056DIEHL CONTROL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWSenior II M - 30 75M 16300:00:0000:00:3501:22:4902:23:27.6002:23:27.60+00:53:596:498,8
205GONSIOR Tomasz 7442SCHODNIASenior II M - 30 76M 16400:00:0000:03:2001:23:2402:23:33.3002:23:33.30+00:54:056:508,8
206PAWZUN Bartosz 7544ZRYW PARZYMIECHYWROCŁAWSenior II M - 30 77M 16500:00:0000:00:5801:21:5702:23:39.7002:23:39.70+00:54:116:508,8
207FARION Marcin 7928THE FARIONSSTRZEGOMWeteran I M - 50 10M 16600:00:0000:00:1401:19:5902:23:52.6502:23:52.65+00:54:246:518,8
208SUPIŃSKI Paweł 7718TYCHYSenior II M - 30 78M 16700:00:0000:01:3901:22:4402:23:53.3002:23:53.30+00:54:256:518,8
209SOWIŃSKA Aleksandra 7861SZCZECINSenior I K - 2010K 4200:00:0000:01:5701:24:0602:23:57.3002:23:57.30+00:54:296:518,8
210IZDEBSKI Tomasz 7747WARSZAWAMasters M - 40 59M 16800:00:0000:00:5801:21:5902:23:58.8002:23:58.80+00:54:316:518,8
211KWAŚNIOK Rafał 7135NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKSenior II M - 30 79M 16900:00:0000:00:5101:20:0102:24:09.2502:24:09.25+00:54:416:518,7
212STRONIEWSKI Jacek 7449NR PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 60M 17000:00:0000:00:4201:19:4102:24:10.1002:24:10.10+00:54:426:518,7
213KAWCZYŃSKA Monika 7638GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4015K 4300:00:0000:00:1801:20:4702:24:11.1502:24:11.15+00:54:436:518,7
214HELMECKI Dariusz 2PRO-RUN WROCŁAWWILCZYCEWeteran I M - 50 11M 17100:00:0000:02:2401:28:3002:24:25.2002:24:25.20+00:54:576:528,7
215BEDNAREK Marcin 7295MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 80M 17200:00:0000:01:1301:24:4002:24:36.8502:24:36.85+00:55:096:538,7
216URBANIAK Jan 7787140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 61M 17300:00:0000:01:3601:23:2102:24:45.0002:24:45.00+00:55:176:538,7
217POLIWOCZAK Patryk 7315MROWINYSenior II M - 30 81M 17400:00:0000:01:2501:20:0702:25:27.0002:25:27.00+00:55:596:558,7
218GOŁĄB Andrzej 7664CAŁA OLEŚNICA BIEGADOBROSZYCEWeteran I M - 50 12M 17500:00:0000:00:1601:21:4202:25:38.4002:25:38.40+00:56:106:568,7
219ŚWIĄTEK Łukasz 7644GVTTYNIEC MAŁYSenior II M - 30 82M 17600:00:0000:02:1701:25:5402:25:43.2002:25:43.20+00:56:156:568,6
220SARNOT Szymon 46#ZALINIĄMETYPOZNAŃSenior II M - 30 83M 17700:00:0000:01:1701:26:0602:25:47.3002:25:47.30+00:56:196:568,6
221ŚRODA Maciej 7396WROCŁAWSenior II M - 30 84M 17800:00:0000:00:1101:20:2602:26:01.8502:26:01.85+00:56:346:578,6
222GÓRSKI Michał 7532ZALINIAMETYTEAMRACIBÓRZSenior II M - 30 85M 17900:00:0000:02:4901:24:3902:26:02.2502:26:02.25+00:56:346:578,6
223GOŁĘBIEWICZ Wojciech 7329ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I M - 20 22M 18000:00:0000:02:5401:27:5102:26:13.7502:26:13.75+00:56:456:578,6
224RUTKOWSKA Izabela 7318SOCHACZEWSenior II K - 3019K 4400:00:0000:02:1101:24:0702:26:15.8502:26:15.85+00:56:486:578,6
225CHUDY Ariel 7176RUN TEAM RYDZYNARYDZYNASenior II M - 30 86M 18100:00:0000:00:3701:20:2502:26:33.7502:26:33.75+00:57:056:588,6
226KRZESIMOWSKI Damian 7057KIELCEMasters M - 40 62M 18200:00:0000:00:4001:23:0402:26:36.1002:26:36.10+00:57:086:588,6
227PIOTROWIAK Angelika 7809GARMINWROCŁAWSenior I K - 2011K 4500:00:0000:00:0901:23:4802:26:46.0002:26:46.00+00:57:186:598,6
228JASIŃSKI Paweł 7804APTENEO TEAMSIECHNICEMasters M - 40 63M 18300:00:0000:01:4001:23:0202:27:16.6002:27:16.60+00:57:487:008,6
229KOREWO Marcin 7493WKURW_ TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 64M 18400:00:0000:02:1801:27:4302:27:21.1002:27:21.10+00:57:537:018,6
230ŁUKASIK Joanna 7826MLKS ,,RAKOWICE"LWÓWEK ŚLĄSKIWeteran K - 501K 4600:00:0000:01:3101:25:4602:27:33.2502:27:33.25+00:58:057:018,5
231BUGAŃSKI Damian 7778CARBON SILESIA SPORTBĘDZINSenior II M - 30 87M 18500:00:0000:02:4801:26:0402:27:35.8002:27:35.80+00:58:087:018,5
232FERENC Stanislaw 7694ZRYW PARZYMIECHYSWIETA KATARZYNASenior II M - 30 88M 18600:00:0000:00:5801:21:1802:27:36.4002:27:36.40+00:58:087:018,5
233SIWEK Grzegorz 7260LANRUNSLANCKORONAMasters M - 40 65M 18700:00:0000:00:3101:21:4402:27:45.1002:27:45.10+00:58:177:028,5
234MIELNIK Krzysztof 7055DC TRIATHLON TEAMNAMYSŁÓWSenior II M - 30 89M 18800:00:0000:00:3501:25:0702:27:48.0002:27:48.00+00:58:207:028,5
235BURNETKO Michał 7196HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 90M 18900:00:0000:00:5301:25:5102:27:48.6502:27:48.65+00:58:207:028,5
236PARZONKA Michał 7816ŚWISZCZĄCY ŁAŃCUCHKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 91M 19000:00:0000:01:2901:26:2602:28:03.3002:28:03.30+00:58:357:038,5
237GRZELAK Anna 7907MARMUROWE DZIKIŁÓDŹSenior II K - 3020K 4700:00:0000:00:1101:24:0902:28:07.9002:28:07.90+00:58:407:038,5
238RUSNARCZYK Michał 7349KGHM ZG RUNLUBINSenior II M - 30 92M 19100:00:0000:01:1501:22:0002:28:09.8502:28:09.85+00:58:427:038,5
239STACHOWIAK Kamil 7596GRUPA OLX TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 93M 19200:00:0000:00:5601:21:1102:28:30.8502:28:30.85+00:59:037:048,5
240STANULA Krzysztof 20DOLNY ŚLĄSKWROCŁAWMasters M - 40 66M 19300:00:0000:03:0301:26:0802:28:39.7502:28:39.75+00:59:117:048,5
241PTASZEK Katarzyna 7305TRENUJZNAMI.PLPIETRZYKOWICEWeteran K - 502K 4800:00:0000:00:3101:24:3202:28:43.1502:28:43.15+00:59:157:048,5
242NAKONECZNA Anna 7140WROCŁAWMasters K - 4016K 4900:00:0000:00:3101:24:3002:28:49.0002:28:49.00+00:59:217:058,5
243SZYMAŃSKI Roman 7084BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKWeteran I M - 50 13M 19400:00:0000:00:4301:24:0502:28:52.6002:28:52.60+00:59:247:058,5
244DURCZEWSKA Daria 7828PRO-RUNSZCZODREMasters K - 4017K 5000:00:0000:02:1601:29:0802:28:53.5502:28:53.55+00:59:257:058,5
245BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 7917ROKIETNICAMasters K - 4018K 5100:00:0000:00:5401:24:4102:28:57.1002:28:57.10+00:59:297:058,5
246MADEJ Anna 7223VEGE RUNNERSKATOWICEMasters K - 4019K 5200:00:0000:00:3101:25:5302:28:59.1502:28:59.15+00:59:317:058,5
247WILCZYŃSKA Beata 7280#ZALINIAMETYTEAMPOZNAŃSenior II K - 3021K 5300:00:0000:01:0801:24:4402:29:00.6502:29:00.65+00:59:327:058,5
248ŁUKASZEWSKI Michał 7279#ZALINIAMETYTEAMLUBOŃSenior II M - 30 94M 19500:00:0000:01:0801:24:4302:29:00.8002:29:00.80+00:59:337:058,5
249TOMKOWIAK Sławomir 7814POZNAŃSenior II M - 30 95M 19600:00:0000:02:3301:28:0102:29:01.4002:29:01.40+00:59:337:058,5
250PYTA Adam 7990WAŁBRZYCHMasters M - 40 67M 19700:00:0000:01:2101:29:2202:29:12.1002:29:12.10+00:59:447:068,4
251JAMROSZCZYK Przemysław 7127TEAM PLESZEWSOŚNICAMasters M - 40 68M 19800:00:0000:01:0601:26:0402:29:15.1502:29:15.15+00:59:477:068,4
252OLEŚ-ZDECHLIK Beata 7953MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICESenior II K - 3022K 5400:00:0000:01:1901:30:5602:29:17.6002:29:17.60+00:59:497:068,4
253ŁUSIAK Katarzyna 7725SOBÓTKASenior II K - 3023K 5500:00:0000:00:0501:21:4302:29:19.8002:29:19.80+00:59:527:068,4
254BANACH Tomasz 7111SZCZECINWeteran II M - 601M 19900:00:0000:00:5401:21:1002:29:25.0002:29:25.00+00:59:577:068,4
255OFFERT Eryk 7908PIAST PONIECPONIECSenior I M - 20 23M 20000:00:0000:02:0001:29:4002:29:25.5502:29:25.55+00:59:577:068,4
256SKORUPSKI Szymon 7298KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 96M 20100:00:0000:00:3001:22:2202:29:34.0002:29:34.00+01:00:067:078,4
257RYCHLEWICZ Tomasz 7210WROCŁAWSenior II M - 30 97M 20200:00:0000:00:5501:23:5302:29:40.9502:29:40.95+01:00:137:078,4
258MICHALAK Kamil 7426SZYNKARNIAWROCŁAWSenior II M - 30 98M 20300:00:0000:01:2101:21:4902:29:43.9502:29:43.95+01:00:167:078,4
259JANKOWSKI Krzysztof 7922WROCŁAWSenior II M - 30 99M 20400:00:0000:01:3601:25:5002:29:54.6002:29:54.60+01:00:267:088,4
260KOCIUBA Katarzyna 7465POZNAŃSenior II K - 3024K 5600:00:0000:01:4501:27:5902:30:05.1502:30:05.15+01:00:377:088,4
261MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7415WROCŁAWMasters K - 4020K 5700:00:0000:01:2001:25:4802:30:18.9002:30:18.90+01:00:517:098,4
262RADZIKOWSKI Grzegorz 7123BORÓWMasters M - 40 69M 20500:00:0000:04:0001:29:4402:30:19.4502:30:19.45+01:00:517:098,4
263TOMYŚLAK Magdalena 7618TAKE CONTROLPOZNAŃSenior II K - 3025K 5800:00:0000:00:1401:25:4302:30:33.8502:30:33.85+01:01:067:108,4
264MICHALAK Jacek 7831OVIME RUNWARSZAWAMasters M - 40 70M 20600:00:0000:03:3801:28:0302:30:33.9002:30:33.90+01:01:067:108,4
265WAWRZYNIAK Mariusz 7885GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 71M 20700:00:0000:01:3501:24:5602:30:40.1002:30:40.10+01:01:127:108,4
266LIPIŃSKI Bartosz 7769MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 100M 20800:00:0000:01:2101:29:1002:30:41.0502:30:41.05+01:01:137:108,4
267NIKOLIN Przemyslaw 7895KS OCZKOWSCHOWAMasters M - 40 72M 20900:00:0000:00:5301:25:2802:30:55.7502:30:55.75+01:01:277:118,3
268KRUPIŃSKI Zbigniew 7795KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 73M 21000:00:0000:01:0301:26:3402:30:56.1502:30:56.15+01:01:287:118,3
269POPIEL Jan 7745WROCŁAWMasters M - 40 74M 21100:00:0000:01:4701:25:1402:31:07.1502:31:07.15+01:01:397:118,3
270MAKOWSKI Konrad 7627WRZEŚNIASenior I M - 20 24M 21200:00:0000:02:3401:28:0902:31:14.0502:31:14.05+01:01:467:128,3
271JOPEK Tomasz 7579POZNAŃMasters M - 40 75M 21300:00:0000:03:1501:29:4102:31:22.7502:31:22.75+01:01:547:128,3
272WAWRZYN Wiktor 7713DOMANIEWICESenior II M - 30 101M 21400:00:0000:01:4901:27:5402:31:34.2502:31:34.25+01:02:067:138,3
273FÓRMAN Daniel 7277PCH_RUNCHODZIEŻMasters M - 40 76M 21500:00:0000:00:0901:24:4202:31:34.3502:31:34.35+01:02:067:138,3
274HENDEL Magda 7867AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWSenior I K - 2012K 5900:00:0000:00:5501:25:0202:31:39.2502:31:39.25+01:02:117:138,3
275JORDAN Robert 7290TARNOWO PODGÓRNE BIEGAGRZEBIENISKOMasters M - 40 77M 21600:00:0000:00:2601:25:3402:31:40.7502:31:40.75+01:02:127:138,3
276PRZYBYLAK Kasia 7281#ZALINIAMETYTEAMJARACZEWOSenior I K - 2013K 6000:00:0000:01:0901:26:3502:31:42.1502:31:42.15+01:02:147:138,3
277MĄCZYŃSKA Justyna 7772BOX88OPOLESenior II K - 3026K 6100:00:0000:01:5401:28:1202:31:44.2002:31:44.20+01:02:167:138,3
278STRUCKA Aleksandra 7697DOMDATA RUN TEAMPOZNAŃSenior II K - 3027K 6200:00:0000:00:2201:24:3802:31:54.8502:31:54.85+01:02:277:148,3
279BUDZOWSKA Agnieszka 7337ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior II K - 3028K 6300:00:0000:02:0701:30:5902:32:02.4502:32:02.45+01:02:347:148,3
280SYNAK Katarzyna 7255TGV CLUBBETKOWOMasters K - 4021K 6400:00:0000:01:1901:26:3302:32:07.5502:32:07.55+01:02:397:148,3
281KACZYŃSKI Tomasz 7002OLEŚNICAMasters M - 40 78M 21700:00:0000:03:0701:25:4202:32:18.5502:32:18.55+01:02:507:158,3
282BANDUROWSKA Agnieszka 7514KB WIKON NOWA SÓLNOWA SÓLMasters K - 4022K 6500:00:0000:00:0801:27:3702:32:29.5502:32:29.55+01:03:017:158,3
283KRAWCZYK Oskar 7085KONKRET TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 25M 21800:00:0000:03:1001:29:4302:32:54.0002:32:54.00+01:03:267:168,2
284DROZD Michał 7458EXTREME CLUB RABKA-ZDROJRABKA-ZDRÓJMasters M - 40 79M 21900:00:0000:00:2001:19:1002:33:05.3002:33:05.30+01:03:377:178,2
285KŁOSIŃSKI Jarosław 7714POZNAŃWeteran II M - 602M 22000:00:0000:02:1101:32:4102:33:08.3502:33:08.35+01:03:407:178,2
286KLUZA Piotr 7405WKTJPOZNAŃWeteran I M - 50 14M 22100:00:0000:01:1101:27:3902:33:11.8002:33:11.80+01:03:447:178,2
287KAROLEWSKI Maciej 7033KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAKROTOSZYNSenior II M - 30 102M 22200:00:0000:02:0701:27:4302:33:13.1502:33:13.15+01:03:457:178,2
288KOCOŁ Tomasz 7649PRZEWORNOMasters M - 40 80M 22300:00:0000:01:4101:29:4102:33:13.9502:33:13.95+01:03:467:178,2
289NOWICKI Bartosz 7263SUCHORZEWMasters M - 40 81M 22400:00:0000:01:0601:26:0202:33:21.0502:33:21.05+01:03:537:188,2
290SKROBAŃSKA Laura 7421KANTOR RUNNING TEAM, SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁESenior I K - 2014K 6600:00:0000:00:3101:28:0702:33:43.2502:33:43.25+01:04:157:198,2
291PITERA Paweł 7783WARSZAWASenior II M - 30 103M 22500:00:0000:00:5601:26:1702:33:44.1502:33:44.15+01:04:167:198,2
292PITERA Anna 7784WARSZAWASenior II K - 3029K 6700:00:0000:00:5601:26:2302:33:44.5002:33:44.50+01:04:167:198,2
293MALOTTA Konrad 7527SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 104M 22600:00:0000:01:2501:32:0402:33:45.6502:33:45.65+01:04:177:198,2
294GRZYB Kazimierz 7487LOS PANTALONES ROJOSKRAKÓWWeteran I M - 50 15M 22700:00:0000:02:0501:36:2102:33:46.0502:33:46.05+01:04:187:198,2
295PONIATOWSKI Krzysztof 7490WARSZAWAMasters M - 40 82M 22800:00:0000:01:4601:29:0302:33:56.2502:33:56.25+01:04:287:198,2
296ZALEWSKI Karol 7093WROCŁAWSenior II M - 30 105M 22900:00:0000:02:4301:29:1602:34:02.6002:34:02.60+01:04:347:208,2
297LUBELCZYK Grzegorz 7160SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAWeteran I M - 50 16M 23000:00:0000:03:2801:32:4202:34:02.9502:34:02.95+01:04:357:208,2
298KOZŁEWSKA Beata 7089GÓRYLASYZĄBKOWICE ŚLWeteran K - 503K 6800:00:0000:00:3501:27:0102:34:07.2502:34:07.25+01:04:397:208,2
299JAMRÓZ Karina 7776KARKONOSZ RUNNING TEAMŚWIEBODZICEMasters K - 4023K 6900:00:0000:20:3901:38:4602:34:10.8502:34:10.85+01:04:437:208,2
300BRUSIŁOWICZ Dagmara 7225SZCZECINMasters K - 4024K 7000:00:0000:00:2401:24:5002:34:15.7502:34:15.75+01:04:477:208,2
301STASIAK Łukasz 7699LUBINSenior II M - 30 106M 23100:00:0000:01:2201:27:0702:34:34.4502:34:34.45+01:05:067:218,2
302MORAWSKI Wojciech 7078WROCŁAWSenior II M - 30 107M 23200:00:0000:03:1001:32:0602:34:35.5502:34:35.55+01:05:077:218,2
303SKRZYPCZAK Hanna 7207MIŁOSŁAWWeteran K - 504K 7100:00:0000:00:0601:27:0002:34:36.4502:34:36.45+01:05:087:218,2
304MIŁASZEWSKI Przemek 7734AMBRA PLKOSZALINSenior II M - 30 108M 23300:00:0000:00:0801:27:5202:34:40.2502:34:40.25+01:05:127:218,1
305SZÓSTAK Krzysztof 7382KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II M - 603M 23400:00:0000:01:4101:30:5602:34:49.1502:34:49.15+01:05:217:228,1
306REJEWSKA Eliza 7003KRAKÓWMasters K - 4025K 7200:00:0000:03:1401:30:2002:34:53.6502:34:53.65+01:05:257:228,1
307KUCHCIŃSKI Bartosz 7118STRASZYN BIEGAROTMANKAMasters M - 40 83M 23500:00:0000:01:0801:26:2502:34:57.0002:34:57.00+01:05:297:228,1
308ZALEWSKI Radosław 7006KARWIANYSenior II M - 30 109M 23600:00:0000:00:3701:27:4402:35:00.2502:35:00.25+01:05:327:228,1
309KRÓLEWICZ Ewa 7462DĄBRÓWKASenior II K - 3030K 7300:00:0000:00:1501:26:0002:35:25.0002:35:25.00+01:05:577:248,1
310PATROŃSKA Magdalena 7091ŻARŁOKIWROCŁAWSenior I K - 2015K 7400:00:0000:02:5401:33:2202:35:29.9502:35:29.95+01:06:027:248,1
311RYBKOWSKA Ewa 7775ŻYCHLINSenior II K - 3031K 7500:00:0000:01:3001:32:1002:35:32.9502:35:32.95+01:06:057:248,1
312KOSTOWSKI Roman 7625WROCŁAWSenior II M - 30 110M 23700:00:0000:01:5801:26:3302:35:35.1502:35:35.15+01:06:077:248,1
313ABULEWICZ Wojciech 7753TRENING STUDIO 17WROCŁAWWeteran I M - 50 17M 23800:00:0000:02:3801:27:5802:35:38.4502:35:38.45+01:06:107:248,1
314ZAPAŁA Katarzyna 7082KONKRET TEAMWROCŁAWSenior I K - 2016K 7600:00:0000:03:0901:32:2302:35:41.1002:35:41.10+01:06:137:248,1
315KAMIŃSKA Ewelina 7825BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters K - 4026K 7700:00:0000:00:3701:27:5002:35:45.8002:35:45.80+01:06:187:258,1
316GAJDA Maria 7887POZNAŃSenior II K - 3032K 7800:00:0000:00:1201:27:5302:35:47.6002:35:47.60+01:06:197:258,1
317BĄTRUK Hubert 7529WARSZAWASenior II M - 30 111M 23900:00:0000:00:4301:26:5002:35:51.6502:35:51.65+01:06:237:258,1
318TROJNAR Daniel 7762LUBLINSenior II M - 30 112M 24000:00:0000:01:5301:27:4902:35:54.9502:35:54.95+01:06:277:258,1
319MILCZAREK Kinga 7836KOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II K - 3033K 7900:00:0000:01:3001:26:0702:36:04.4502:36:04.45+01:06:367:258,1
320SENFTLEBEN Mirosława 7386LESZNOSenior II K - 3034K 8000:00:0000:01:0701:28:0802:36:07.8002:36:07.80+01:06:407:268,1
321MAJCHRZYCKI Sławomir 7916TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 113M 24100:00:0000:02:0401:30:5802:36:11.8502:36:11.85+01:06:447:268,1
322OCHEJ Joanna 7495APTENEO RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 3035K 8100:00:0000:01:4001:29:3802:36:25.7502:36:25.75+01:06:577:268,1
323HEYMANN Małgorzata 7600GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYSenior II K - 3036K 8200:00:0000:01:1701:31:0202:36:27.4502:36:27.45+01:06:597:278,1
324CHRAMĘGA Krystian 7612KONKRET TEAMMYŚLISZÓWSenior I M - 20 26M 24200:00:0000:03:0801:25:5102:36:31.3502:36:31.35+01:07:037:278,1
325SOWIŃSKI Konrad 7862SZCZECINSenior II M - 30 114M 24300:00:0000:01:5801:24:3502:36:36.6002:36:36.60+01:07:087:278,0
326CIEMNY Wojciech 7441NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 84M 24400:00:0000:00:5101:27:5502:36:40.8002:36:40.80+01:07:137:278,0
327GRYGIEL Leszek 7222AWL WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 18M 24500:00:0000:00:2601:21:3102:36:52.6502:36:52.65+01:07:247:288,0
328TRZECIAK Tomasz 7271ŚWIDNICAMasters M - 40 85M 24600:00:0000:00:3001:25:5802:36:56.1002:36:56.10+01:07:287:288,0
329KLOZA Iwona 7453NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 4027K 8300:00:0000:00:4801:29:0502:36:58.7502:36:58.75+01:07:307:288,0
330KUTKA Krzysztof 7827WYSZYNYMasters M - 40 86M 24700:00:0000:00:0901:25:4002:36:59.5502:36:59.55+01:07:317:288,0
331SMALEC Dominika 7423MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWSenior I K - 2017K 8400:00:0000:01:0201:30:1802:37:01.6002:37:01.60+01:07:337:288,0
332TURAJ-KACZYŃSKA Małgorzata 7211GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICAMasters K - 4028K 8500:00:0000:00:1701:28:0502:37:15.3502:37:15.35+01:07:477:298,0
333POŹNIAK Marcin 7107NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 115M 24800:00:0000:00:4601:29:0702:37:28.5002:37:28.50+01:08:007:298,0
334ZIOMBKA Kuba 7025SIECHNICEMasters M - 40 87M 24900:00:0000:01:0901:27:3802:37:29.2502:37:29.25+01:08:017:298,0
335HACZ Marta 7877KROSNOSenior II K - 3037K 8600:00:0000:00:4901:27:1702:37:34.7002:37:34.70+01:08:067:308,0
336WÓJCICKI Adam 7863KRAKÓWSenior II M - 30 116M 25000:00:0000:01:2201:31:0802:37:42.7502:37:42.75+01:08:147:308,0
337WALKOWIAK Damian 7838#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II M - 30 117M 25100:00:0000:00:4501:30:3402:37:47.6002:37:47.60+01:08:197:308,0
338WIŚNIEWSKA Anna 7560KROSNOSenior II K - 3038K 8700:00:0000:01:3901:30:4402:37:56.9002:37:56.90+01:08:297:318,0
339CZELNY Tomasz 7014SMASHING PĄPKINSGLIWICEMasters M - 40 88M 25200:00:0000:01:1301:27:4102:38:06.7502:38:06.75+01:08:387:318,0
340SENDER Jakub 7833BW RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 118M 25300:00:0000:01:0901:33:0902:38:15.3502:38:15.35+01:08:477:328,0
341PAWLIK Katarzyna 7874WYSOKAMasters K - 4029K 8800:00:0000:00:0501:29:1302:38:15.7502:38:15.75+01:08:477:328,0
342HEFFNER Jakub 7320OPOLESenior II M - 30 119M 25400:00:0000:00:5801:30:3302:38:18.5002:38:18.50+01:08:507:328,0
343KOT Wojciech 7550POZNAŃSenior I M - 20 27M 25500:00:0000:03:3401:32:4302:38:22.3502:38:22.35+01:08:547:328,0
344ŁUKASZEK Marek 7068ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSenior II M - 30 120M 25600:00:0000:00:4201:29:3902:38:41.6002:38:41.60+01:09:137:337,9
345SZUMIŃSKI Artur 7915PIELGRZYMKAMasters M - 40 89M 25700:00:0000:00:1101:19:4802:38:44.3002:38:44.30+01:09:167:337,9
346ANDRZEJCZAK Łukasz 7200NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 121M 25800:00:0000:01:1701:31:3302:38:52.2502:38:52.25+01:09:247:337,9
347ZAWIDZKI Jarosław 7932SULMIERZYCESenior II M - 30 122M 25900:00:0000:00:2101:23:2802:39:08.1502:39:08.15+01:09:407:347,9
348SYDORCZYK Magdalena 7447ENDORFINA WSCHOWA ŚLĘZAK TEAMWSCHOWAMasters K - 4030K 8900:00:0000:00:5001:29:3302:39:14.7002:39:14.70+01:09:467:347,9
349KRZYKWA Artur 7595LEGIONOWOWeteran I M - 50 19M 26000:00:0000:02:3701:33:3002:39:17.0002:39:17.00+01:09:497:357,9
350PÖPKE Anna 7939RUNDOMSKOKŁOMNICESenior II K - 3039K 9000:00:0000:03:2701:33:5602:39:24.9502:39:24.95+01:09:577:357,9
351PILARSKA Olga 7635GUSTAW TEŻ BIEGAOLEŚNICASenior II K - 3040K 9100:00:0000:00:1701:25:3802:39:25.7002:39:25.70+01:09:577:357,9
352KOŁODKO Natalia 7420TP BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4031K 9200:00:0000:00:2601:30:4702:39:29.6002:39:29.60+01:10:017:357,9
353WALENCIAK Michał 7609TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 90M 26100:00:0000:00:2701:30:4702:39:30.9502:39:30.95+01:10:037:357,9
354NOGANOWICZ Agata 7497PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNWeteran K - 505K 9300:00:0000:02:2001:33:1602:39:43.3502:39:43.35+01:10:157:367,9
355PILICH-ZAREMBA Magdalena 47ZŁOTORYJAMasters K - 4032K 9400:00:0000:01:3201:32:2002:40:00.1002:40:00.10+01:10:327:377,9
356KRUPIŃSKI Mateusz 7361KOZIEGŁOWYSenior II M - 30 123M 26200:00:0000:01:2101:26:0202:40:01.3002:40:01.30+01:10:337:377,9
357WISZNIEWICZ Piotr 4BANA DZIEWIONARUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 124M 26300:00:0000:03:3601:32:1902:40:12.7002:40:12.70+01:10:447:377,9
358LUBAŃSKA Alicja 7526BUKOWICEWeteran K - 506K 9500:00:0000:00:4201:29:1502:40:13.0502:40:13.05+01:10:457:377,9
359ŁYCZEK Rafał 7376JA I MÓJ BRZUCHDZIERŻONIÓWSenior II M - 30 125M 26400:00:0000:01:0201:28:0002:40:19.8502:40:19.85+01:10:527:387,9
360KUBACKA Irena 7666BEBS SPORT CLUBŻERKÓWSenior II K - 3041K 9600:00:0000:00:1401:27:4202:40:20.9502:40:20.95+01:10:537:387,9
361JAWORSKI Jarosław 7558BIEGOWY ZDRÓJWROCŁAWSenior II M - 30 126M 26500:00:0000:03:1701:36:5802:40:28.9502:40:28.95+01:11:017:387,9
362KOROŃSKI Tadeusz 7250PARKRUN POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 20M 26600:00:0000:03:3901:36:2002:40:29.2002:40:29.20+01:11:017:387,9
363MIELNIK Karol 7248POZNAŃSenior II M - 30 127M 26700:00:0000:02:5201:32:2202:40:42.6002:40:42.60+01:11:147:397,8
364SZTUKA Monika 7046WIELUŃ BIEGAWIELUŃSenior I K - 2018K 9700:00:0000:01:3001:28:0802:40:47.5002:40:47.50+01:11:197:397,8
365ŚLIWIŃSKI Paweł 7597OLSZTYNSenior II M - 30 128M 26800:00:0000:02:0901:37:4802:41:07.9502:41:07.95+01:11:407:407,8
366JANKOWIAK Paulina 7518WŁOSZAKOWICEMasters K - 4033K 9800:00:0000:01:1501:32:3902:41:17.6502:41:17.65+01:11:497:407,8
367GOŁOFIT Piotr 7720PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 129M 26900:00:0000:03:1701:33:4002:41:17.7502:41:17.75+01:11:497:407,8
368KOWAL Agata 7562WIELUŃ BIEGAWIELUŃMasters K - 4034K 9900:00:0000:01:3101:31:4402:41:26.6002:41:26.60+01:11:587:417,8
369MOSKWA Martyna 7512MASZ PRZEBIEGANESZCZECINSenior I K - 2019K 10000:00:0000:00:3601:33:1302:41:31.8002:41:31.80+01:12:047:417,8
370TOMCZAK Tomasz 7918NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃMasters M - 40 91M 27000:00:0000:02:3001:32:2602:41:38.9502:41:38.95+01:12:117:417,8
371KĘDZIOR Bartłomiej 7653WROCŁAW, POLSKAMasters M - 40 92M 27100:00:0000:03:4201:29:3702:41:41.4502:41:41.45+01:12:137:417,8
372RADLAK Marcin 6WROCŁAWSenior II M - 30 130M 27200:00:0000:00:3001:24:1002:41:46.5002:41:46.50+01:12:187:427,8
373KROSZKA Krzysztof 7231WARSZAWAWeteran I M - 50 21M 27300:00:0000:00:3901:31:3002:41:48.3002:41:48.30+01:12:207:427,8
374PRZYBYLSKA Ewelina 7446ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAMasters K - 4035K 10100:00:0000:00:5101:33:1302:41:52.4502:41:52.45+01:12:247:427,8
375SMUSZ Grzegorz 7832STRONIE SLASKIEMasters M - 40 93M 27400:00:0000:01:0901:25:5902:42:16.2502:42:16.25+01:12:487:437,8
376ZABOROWSKI Kamil 7059ZALINIAMETYPOZNAŃSenior II M - 30 131M 27500:00:0000:01:2301:30:4502:42:17.2502:42:17.25+01:12:497:437,8
377JASKÓLSKA Joanna 7391ZWIADOWCYPOZNAŃMasters K - 4036K 10200:00:0000:01:4101:33:2402:42:24.4002:42:24.40+01:12:567:447,8
378ŁAGOWSKI Dariusz 7153TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 94M 27600:00:0000:04:1001:36:1302:42:28.7502:42:28.75+01:13:007:447,8
379OWSIŃSKI Krzysztof 7530KRZYMÓWSenior II M - 30 132M 27700:00:0000:03:1101:41:0402:42:32.4502:42:32.45+01:13:047:447,8
380RADCZAK Marcin 7563POZNAŃMasters M - 40 95M 27800:00:0000:00:1301:33:0502:42:41.8002:42:41.80+01:13:147:447,7
381MICHAŁOWSKI Piotr 7010WARSZAWASenior II M - 30 133M 27900:00:0000:03:3301:37:5102:42:45.4502:42:45.45+01:13:177:457,7
382ILNICKA Monika 7238WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II K - 3042K 10300:00:0000:02:5301:38:5302:42:47.1502:42:47.15+01:13:197:457,7
383ZAMIATOWSKA Kinga 7738BYDGOSZCZMasters K - 4037K 10400:00:0000:00:2001:29:2202:42:52.2002:42:52.20+01:13:247:457,7
384SARNA Jolanta 7878SULISTROWAMasters K - 4038K 10500:00:0000:00:4801:30:1302:43:07.8002:43:07.80+01:13:407:467,7
385DZIARNOWSKA Magda 7710MECHANIKA ZDROWIAWARSZAWASenior II K - 3043K 10600:00:0000:00:1601:32:0302:43:16.0502:43:16.05+01:13:487:467,7
386ŁUĆ Łukasz 7921WROCŁAWMasters M - 40 96M 28000:00:0000:02:1601:36:1402:43:20.1502:43:20.15+01:13:527:467,7
387WODZYŃSKI Adam 7973BIEG DLA HANIWARSZAWASenior II M - 30 134M 28100:00:0000:03:2301:39:4502:43:26.1502:43:26.15+01:13:587:467,7
388KĘSY Ania 7038KĘSY TEAMOBORNIJIWeteran K - 507K 10700:00:0000:00:4101:36:5702:43:39.6002:43:39.60+01:14:117:477,7
389MAŚLANKA Łukasz 7324ALOHA TRIATHLON TEAM WROCŁAWWROCŁAWSenior II M - 30 135M 28200:00:0000:01:4401:34:1302:43:50.1502:43:50.15+01:14:227:487,7
390GLOWCZEWSKA Lucyna 7642RKS PILA-PODLASIEPILAMasters K - 4039K 10800:00:0000:01:3301:38:2402:43:51.9502:43:51.95+01:14:247:487,7
391KROPIAK Katarzyna 7331VEGE RUNNERS / TRAIL IS OUR WAYWARSZAWASenior II K - 3044K 10900:00:0000:01:0501:36:1602:43:54.9502:43:54.95+01:14:277:487,7
392ŁAŻEWSKI Marcin 7070CHWALĘCICEMasters M - 40 97M 28300:00:0000:01:4301:33:2202:43:57.1502:43:57.15+01:14:297:487,7
393ŁAŻEWSKA Sylwia 7065CHWALĘCICEMasters K - 4040K 11000:00:0000:01:4301:33:2602:43:57.3002:43:57.30+01:14:297:487,7
394SIP Mirosław 7323ŚLESINWeteran I M - 50 22M 28400:00:0000:00:5001:27:4602:44:08.4502:44:08.45+01:14:407:487,7
395SIKOŃ Katarzyna 7824PRO-RUN WROCŁAW/FUNTRIWILCZYCEMasters K - 4041K 11100:00:0000:02:2301:33:1102:44:08.7002:44:08.70+01:14:407:487,7
396ANDRZEJCZAK Piotr 7531NOWY TOMYŚLMasters M - 40 98M 28500:00:0000:01:1601:32:4002:44:09.6002:44:09.60+01:14:417:497,7
397SZNOBER Dorota 7427TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3045K 11200:00:0000:00:2501:30:4902:44:13.9002:44:13.90+01:14:467:497,7
398MARTAN Iwona 7611WROCŁAWMasters K - 4042K 11300:00:0000:00:2001:33:1202:44:16.3502:44:16.35+01:14:487:497,7
399BEKER Katarzyna 7007WROCŁAWSenior II K - 3046K 11400:00:0000:03:1301:37:0002:44:18.4002:44:18.40+01:14:507:497,7
400WOLEK Jerzy 7913TYCHYWeteran II M - 604M 28600:00:0000:02:4001:34:2702:44:24.9502:44:24.95+01:14:577:497,7
401JAKSA Juliusz 7670LODZMasters M - 40 99M 28700:00:0000:01:5101:33:3202:44:26.4502:44:26.45+01:14:587:497,7
402GWÓŹDŹ Szymon 7880WROCŁAWSenior I M - 20 28M 28800:00:0000:02:3101:29:3702:44:29.1002:44:29.10+01:15:017:497,7
403WALESZCZYK Krzysiek 7803KB ODRA OPOLESKOROGOSZCZSenior II M - 30 136M 28900:00:0000:01:3001:31:3402:44:30.4502:44:30.45+01:15:027:507,7
404ANDRZEJCZAK Michał 7394POZNAŃSenior II M - 30 137M 29000:00:0000:02:4001:39:0202:44:34.4502:44:34.45+01:15:067:507,7
405ANGOWSKI Andrzej 7164POZNAŃSenior II M - 30 138M 29100:00:0000:03:1901:33:3902:44:41.5002:44:41.50+01:15:137:507,7
406BIZIEL Michał 7910SMOLECMasters M - 40 100M 29200:00:0000:02:1701:36:1702:44:59.8502:44:59.85+01:15:327:517,6
407JAROSZUK Ania 7012WROCŁAWMasters K - 4043K 11500:00:0000:02:2001:35:5502:45:01.0002:45:01.00+01:15:337:517,6
408BEDNAREK Borys 7805LĄDEK-ZDRÓKSenior II M - 30 139M 29300:00:0000:02:4601:31:1002:45:03.9502:45:03.95+01:15:367:517,6
409SIUDAK Anna 7581TULCEMasters K - 4044K 11600:00:0000:00:0501:32:3802:45:11.6002:45:11.60+01:15:437:517,6
410OLSZEWSKI Jacek 7736MOSINAMasters M - 40 101M 29400:00:0000:01:5601:35:4302:45:12.2502:45:12.25+01:15:447:527,6
411MAZUREK Piotr 7005LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 140M 29500:00:0000:02:1701:37:5002:45:12.6502:45:12.65+01:15:447:527,6
412PONDEL Marzena 7859WILKANÓWMasters K - 4045K 11700:00:0000:03:1001:37:0002:45:13.2502:45:13.25+01:15:457:527,6
413PASZT Łukasz 7368ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCESenior I M - 20 29M 29600:00:0000:02:1501:31:3202:45:26.9502:45:26.95+01:15:597:527,6
414BECHTA Damian 7715WARSZAWASenior I M - 20 30M 29700:00:0000:01:2501:33:0702:45:39.4502:45:39.45+01:16:117:537,6
415TELEGA Radek 40ZAŁOGA GÓRSKAJĘDRZEJÓWMasters M - 40 102M 29800:00:0000:00:0401:26:4502:45:41.4502:45:41.45+01:16:137:537,6
416SZYMAŃSKI Krzysztof 7650TTKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 103M 29900:00:0000:04:0601:46:0902:45:42.5502:45:42.55+01:16:147:537,6
417WALCZAK Krzysztof 7109KŁODZKOMasters M - 40 104M 30000:00:0000:02:4301:38:2302:45:43.8002:45:43.80+01:16:167:537,6
418JOŃCZYK Tomasz 7314DOBROŃSenior II M - 30 141M 30100:00:0000:02:1301:35:1902:45:56.2002:45:56.20+01:16:287:547,6
419REIJMERS Agnieszka 7689LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4046K 11800:00:0000:00:1801:33:1002:46:08.7502:46:08.75+01:16:407:547,6
420CHORĄŻEWICZ Patryk 7883KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMasters M - 40 105M 30200:00:0000:02:2501:36:1802:46:10.1502:46:10.15+01:16:427:547,6
421TOL Kamil 43KUNA W AGREŚCIETANINASenior II M - 30 142M 30300:00:0000:02:2701:36:1902:46:16.1002:46:16.10+01:16:487:557,6
422BAŚ Tomasz 7004STOKOWCZYKI TEAMKRAKÓWMasters M - 40 106M 30400:00:0000:00:0801:30:4402:46:21.9002:46:21.90+01:16:547:557,6
423GAWRYSIAK Marek 7705BIEGOSTACJASŁONEWeteran I M - 50 23M 30500:00:0000:03:5001:34:1802:46:22.3502:46:22.35+01:16:547:557,6
424WALCZAK Anna 7114ZABIEGANY SULECHÓWSULECHÓWMasters K - 4047K 11900:00:0000:00:4001:34:0802:46:31.8002:46:31.80+01:17:047:557,6
425PEPŁOŃSKI Grzegorz 7691SII RUNNING TEAMLUBINMasters M - 40 107M 30600:00:0000:04:1101:36:5702:46:37.3002:46:37.30+01:17:097:567,6
426SZUMSKI Zbigniew 7735ŚWIEBODZINWeteran I M - 50 24M 30700:00:0000:01:1801:36:0902:46:43.6002:46:43.60+01:17:157:567,6
427RÓŻAŃSKA Magdalena 7073WARSZAWAMasters K - 4048K 12000:00:0000:00:4701:36:5402:46:54.7502:46:54.75+01:17:267:567,5
428OCHOCKI Marcin 7658WIRŁÓDŹMasters M - 40 108M 30800:00:0000:01:5201:40:3802:47:06.9502:47:06.95+01:17:397:577,5
429ROSOLSKI Paweł 7195PAKOSŁAWMasters M - 40 109M 30900:00:0000:00:4401:30:2602:47:15.7002:47:15.70+01:17:477:577,5
430OLZACKA Agata Olzacka 7117#ZALINIĄMETYTEAMPOZNAŃMasters K - 4049K 12100:00:0000:02:4901:36:5602:47:27.1502:47:27.15+01:17:597:587,5
431MÓLL Janusz 7044WROCŁAWWeteran I M - 50 25M 31000:00:0000:00:0601:27:2202:47:42.7002:47:42.70+01:18:147:597,5
432OLSZEWSKI Andrzej 7081ALEKSANDRÓW KUJAWSKIWeteran I M - 50 26M 31100:00:0000:00:5601:28:2902:47:45.9502:47:45.95+01:18:187:597,5
433PTAK Dawid 7948BIEGAJĄCE KREJZOLEPOLSKAMasters M - 40 110M 31200:00:0000:00:3701:30:0602:47:48.5002:47:48.50+01:18:207:597,5
434ZIĘBA Grzegorz 7806ŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 143M 31300:00:0000:02:4701:32:0702:47:51.8502:47:51.85+01:18:247:597,5
435FRYSIAK Barbara 7389WIELUŃWIELUŃWeteran K - 508K 12200:00:0000:00:1601:34:1202:47:54.6502:47:54.65+01:18:267:597,5
436ZAPOTOCZNY Mariusz 7610WROCŁAWMasters M - 40 111M 31400:00:0000:00:2001:33:1202:47:58.0502:47:58.05+01:18:307:597,5
437IDZIK Marcin 7378ZĄBKISenior II M - 30 144M 31500:00:0000:03:3001:39:2702:48:00.4502:48:00.45+01:18:328:007,5
438NOWACZYŃSKA Katarzyna 7206TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 4050K 12300:00:0000:02:3301:39:4202:48:12.0502:48:12.05+01:18:448:007,5
439PIELA Katarzyna 7411CHORZÓWSenior II K - 3047K 12400:00:0000:03:3701:39:0102:48:16.7002:48:16.70+01:18:488:007,5
440MÓWIŃSKI Tomasz 7367SZCZECINWeteran I M - 50 27M 31600:00:0000:01:3401:38:5802:48:21.4502:48:21.45+01:18:538:017,5
441KORCZYŃSKA Alicja 7275BIEGAM Z ROZUMEMPOGORZAŁAMasters K - 4051K 12500:00:0000:01:5601:41:5202:48:23.5502:48:23.55+01:18:558:017,5
442PAWŁOWSKI Łukasz 7712PABIANICESenior II M - 30 145M 31700:00:0000:01:5001:36:1802:48:53.2002:48:53.20+01:19:258:027,5
443APOLINARSKA Natalia 7957NULLWROCŁAWSenior II K - 3048K 12600:00:0000:02:2901:39:2302:48:54.8502:48:54.85+01:19:278:027,5
444STOLPE Maciej 34TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 28M 31800:00:0000:04:0701:46:3002:49:15.8002:49:15.80+01:19:488:037,4
445DZIĘGIELEWSKA Dominika 7897LIPASenior II K - 3049K 12700:00:0000:01:2301:38:0302:49:40.1002:49:40.10+01:20:128:047,4
446GAPSKI Adam 44KB AKTYWNI KONINKONINMasters M - 40 112M 31900:00:0000:01:2701:39:0502:49:45.7502:49:45.75+01:20:178:057,4
447NAKRASZEWICZ Dawid 7204LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 31M 32000:00:0000:00:5101:33:0802:49:58.1502:49:58.15+01:20:308:057,4
448JEKA Piotr 7860JEKA TEAMCHOJNÓWWeteran I M - 50 29M 32100:00:0000:01:2701:38:2202:50:07.7502:50:07.75+01:20:398:067,4
449WOJCIECHOWSKI Maciej 7170GŁOGÓWSenior II M - 30 146M 32200:00:0000:01:2201:33:2802:50:09.8002:50:09.80+01:20:428:067,4
450SĄSIADEK Sławomir 7792ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 30M 32300:00:0000:02:5801:40:3702:50:14.7002:50:14.70+01:20:468:067,4
451KARCZEWSKI Tomasz 7924PUSZCZYKOWOMasters M - 40 113M 32400:00:0000:03:4401:39:2302:50:18.2502:50:18.25+01:20:508:067,4
452KUSZ Joanna 7035CROSS STRACEŃCÓW GŁOGÓWGŁOGÓWSenior II K - 3050K 12800:00:0000:00:2001:33:1802:50:19.5502:50:19.55+01:20:518:067,4
453JAKÓBEK Piotr 7850RUNADDICTSSZCZYTNIKISenior II M - 30 147M 32500:00:0000:00:2701:32:3402:50:24.4002:50:24.40+01:20:568:067,4
454PAPROCKA Natalia 7972POLKOWICEMasters K - 4052K 12900:00:0000:01:0101:39:0802:50:29.9502:50:29.95+01:21:028:077,4
455BURZYŃSKA Emilia 7152MAMY-BIEGAMY / LOCO SPORTBOGUCINSenior II K - 3051K 13000:00:0000:00:4501:37:4702:50:37.4502:50:37.45+01:21:098:077,4
455BAJER Anna 7184TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4053K 13000:00:0000:00:5201:36:0202:50:37.4502:50:37.45+01:21:098:077,4
457JASKULSKI Darek 7951ZIELONA GÓRAMasters M - 40 114M 32600:00:0000:03:5101:43:1002:50:40.5002:50:40.50+01:21:128:077,4
458POCIĘGIEL Michał 7983SKAWINA BIEGARADZISZÓWMasters M - 40 115M 32700:00:0000:03:3201:43:2402:50:48.1502:50:48.15+01:21:208:087,4
459RUP Krzysztof 7539BLUES BROTHERSOPOLEMasters M - 40 116M 32800:00:0000:03:2201:43:0402:50:54.5502:50:54.55+01:21:268:087,4
460WÓJKOWSKI Kamil 7991ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹMasters M - 40 117M 32900:00:0000:03:0301:43:0702:50:56.5502:50:56.55+01:21:288:087,4
461KORALEWSKA Edyta 7094PRUDNIKMasters K - 4054K 13200:00:0000:00:5201:38:5402:51:01.4502:51:01.45+01:21:338:087,4
462MĄDRA Milena 7674BON ŻYWNOŚCIOWYKOBYLA GÓRASenior I K - 2020K 13300:00:0000:00:4401:33:2102:51:01.8502:51:01.85+01:21:348:087,4
463ŁĘSKI Sławek 7788RADOMSKOSenior II M - 30 148M 33000:00:0000:03:2901:43:2502:51:06.0502:51:06.05+01:21:388:087,4
464ANTOSZCZUK Aneta 7220KIEŁCZÓWMasters K - 4055K 13400:00:0000:02:2401:40:4302:51:12.2502:51:12.25+01:21:448:097,4
465CHMIELEWSKA Karolina 7407ŚWIDNICAMasters K - 4056K 13500:00:0000:00:2801:36:0802:51:15.7502:51:15.75+01:21:478:097,4
466DYLONG Andrea 11TRAIL IS OUR WAY TEAMKATOWICESenior I K - 2021K 13600:00:0000:01:0401:39:0602:51:27.3502:51:27.35+01:21:598:097,3
467RYBAK Paweł 7899HERBAK SPORTPOZNAŃMasters M - 40 118M 33100:00:0000:00:5101:39:3202:51:28.0002:51:28.00+01:22:008:097,3
468SZERMENT Magdalena 7121GORZÓWMasters K - 4057K 13700:00:0000:01:1801:40:5302:51:43.8502:51:43.85+01:22:168:107,3
469WAJDA Andrzej 7958RZESZÓWSenior II M - 30 149M 33200:00:0000:02:0301:40:5402:51:45.1502:51:45.15+01:22:178:107,3
470CHMIELEWSKA Sylwia 7765BIEGACZKA GÓRSKALEGNICAWeteran K - 509K 13800:00:0000:01:3401:39:3902:51:45.9002:51:45.90+01:22:188:107,3
471KRAWIEC Piotr 7336BISKUPICEWeteran I M - 50 31M 33300:00:0000:03:3501:39:0002:51:51.1002:51:51.10+01:22:238:117,3
472PAPRZYCKA Katarzyna 7460SZAKAL JEŻYCEPOZNAŃSenior II K - 3052K 13900:00:0000:00:4101:35:0202:51:51.8502:51:51.85+01:22:248:117,3
473FANAJŁO Wojciech 7755ZIELONA GÓRASenior II M - 30 150M 33400:00:0000:01:3601:42:1202:51:52.0502:51:52.05+01:22:248:117,3
474BALAS Tomasz Tomski 9NOLOGOCREWKŁOBUCKSenior II M - 30 151M 33500:00:0000:02:4701:39:0302:51:53.2502:51:53.25+01:22:258:117,3
475WYBRANIEC Tomasz 7940MIASTECZKO ŚLĄSKIESenior II M - 30 152M 33600:00:0000:03:3601:39:3802:52:00.1502:52:00.15+01:22:328:117,3
476KĘPSKI Grzegorz 7404WROCŁAWSenior II M - 30 153M 33700:00:0000:00:4801:37:3902:52:03.4502:52:03.45+01:22:358:117,3
477KLUSKA Rafał 7856KS DŁUGOŁĘKA 2000OLEŚNICASenior I M - 20 32M 33800:00:0000:02:3001:40:4102:52:14.0502:52:14.05+01:22:468:127,3
478GÓRA Adam 7708BOGUSŁAWICESenior II M - 30 154M 33900:00:0000:02:5701:40:3302:52:15.8502:52:15.85+01:22:488:127,3
479RYBUS Maciej 7986ZGIERZMasters M - 40 119M 34000:00:0000:03:1601:40:3002:52:20.3002:52:20.30+01:22:528:127,3
480KŁOS Monika 7873WARSZAWAMasters K - 4058K 14000:00:0000:02:1501:42:4402:52:38.5502:52:38.55+01:23:108:137,3
481IMIŃSKI Cezary 7321ZGIERZWeteran I M - 50 32M 34100:00:0000:00:5501:34:4502:52:42.7502:52:42.75+01:23:148:137,3
482DOLECKA Elżbieta 7402NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4059K 14100:00:0000:01:1701:38:4702:52:43.6502:52:43.65+01:23:158:137,3
483WYRWICKI Przemek 7155ZIELONA GÓRAMasters M - 40 120M 34200:00:0000:01:3001:37:4702:52:49.4502:52:49.45+01:23:218:137,3
484BIEDA Piotr 7430RUNNERS TEAM NYSAOPOLESenior II M - 30 155M 34300:00:0000:01:3701:36:0702:52:49.9502:52:49.95+01:23:228:137,3
485GUTOWSKI Piotr 7578ZŁOTY STOKSenior II M - 30 156M 34400:00:0000:01:0301:36:0302:52:53.1502:52:53.15+01:23:258:137,3
486TĘCZA Sara 7749ŻAGAŃSenior I K - 2022K 14200:00:0000:00:4201:36:4702:52:53.8002:52:53.80+01:23:268:137,3
487MIŚTA Grzegorz 7936DTR BIEGA / MARIO TEAMŚWIĄTNIKIMasters M - 40 121M 34500:00:0000:02:3501:43:2602:52:58.6502:52:58.65+01:23:308:147,3
488KARCZEWSKI Sławomi 7665BYDGOSZCZSenior II M - 30 157M 34600:00:0000:01:5501:42:4202:53:07.5002:53:07.50+01:23:398:147,3
489MALINOWSKI Jakub 7790ZIELONOWO DRINKERSPOZNAŃSenior II M - 30 158M 34700:00:0000:03:2701:39:0902:53:11.1502:53:11.15+01:23:438:147,3
490PENCONEK Agata 7732WARSZAWASenior II K - 3053K 14300:00:0000:03:2501:46:1102:53:14.5502:53:14.55+01:23:468:147,3
491DZIWIŃSKA Agata 7551KATOWICESenior II K - 3054K 14400:00:0000:02:1001:44:0102:53:24.0502:53:24.05+01:23:568:157,3
492GAWRECKA Beata 7316JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters K - 4060K 14500:00:0000:00:3701:40:4002:53:32.3502:53:32.35+01:24:048:157,3
493WOJTYŚ Adam 7266JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZAJUTROSINMasters M - 40 122M 34800:00:0000:00:3601:39:3702:53:32.6502:53:32.65+01:24:048:157,3
494WOJTYŚ Monika 7257JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZAJUTROSINMasters K - 4061K 14600:00:0000:00:3601:39:4002:53:32.9502:53:32.95+01:24:058:157,3
495SOBAŃSKA Paulina 7974TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4062K 14700:00:0000:00:2601:39:4202:53:47.4502:53:47.45+01:24:198:167,3
496KRYCH Rafał 7433CZMOŃMasters M - 40 123M 34900:00:0000:01:2601:39:0002:53:51.0502:53:51.05+01:24:238:167,2
497MACIEJEWSKI Robert 7994BOLUBIĘWAŁBRZYCHMasters M - 40 124M 35000:00:0000:02:0801:35:5502:53:53.0502:53:53.05+01:24:258:167,2
498CNOTALSKA Aneta 7400OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4063K 14800:00:0000:01:1401:43:1502:53:54.1502:53:54.15+01:24:268:167,2
499KORSAK Agata 7450BEZRZECZESenior II K - 3055K 14900:00:0000:00:2101:37:4502:53:57.4002:53:57.40+01:24:298:177,2
500KROSZKA Beata 7130WARSZAWAWeteran K - 5010K 15000:00:0000:00:3801:40:4402:54:05.4502:54:05.45+01:24:378:177,2
501SZPONAR Bartłomiej 7027OŁAWASenior II M - 30 159M 35100:00:0000:02:0201:37:4602:54:14.5002:54:14.50+01:24:468:177,2
501ŚMIETANKO Marek 7151JABŁONNAMasters M - 40 125M 35100:00:0000:00:3401:40:3202:54:14.5002:54:14.50+01:24:468:177,2
503SZYMURA Izabela 7362RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters K - 4064K 15100:00:0000:01:1301:42:1302:54:18.1002:54:18.10+01:24:508:187,2
504BANDEL Aneta 7661ŁÓDŻSenior II K - 3056K 15200:00:0000:01:5201:40:4202:54:18.1502:54:18.15+01:24:508:187,2
505DANILUK Marta 7142WARSZAWAMasters K - 4065K 15300:00:0000:00:3501:40:3102:54:19.1002:54:19.10+01:24:518:187,2
506CZARNECKI Piotr 7285BIEGNIEMY DLA HANICHOTOMÓWSenior II M - 30 160M 35300:00:0000:03:1801:43:3102:54:34.3002:54:34.30+01:25:068:187,2
507CHYLINŚKI Radek 7950ANWILTEAMWŁOCŁAWEKSenior II M - 30 161M 35400:00:0000:03:3501:47:4102:54:37.7502:54:37.75+01:25:098:187,2
508RUSECKA Agnieszka 7557BDB TEAMKATOWICESenior II K - 3057K 15400:00:0000:01:0301:43:2102:54:58.3502:54:58.35+01:25:308:197,2
508CHWASTEK Marcin 7261ALSTOM KATOWICEIWANOWICESenior II M - 30 162M 35500:00:0000:03:5501:43:0302:54:58.3502:54:58.35+01:25:308:197,2
510SZYMANEK Beata 7628APTENEO RUNNING TEAMRADWANICEMasters K - 4066K 15500:00:0000:01:3401:42:1502:55:05.0002:55:05.00+01:25:378:207,2
511KOZANECKA Weronika 7097WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMSŁUBICESenior I K - 2023K 15600:00:0000:02:3801:39:3602:55:06.6002:55:06.60+01:25:388:207,2
512LUBOWIECKA Katarzyna 7945WARSZAWAWeteran K - 5011K 15700:00:0000:03:1501:46:2002:55:10.8502:55:10.85+01:25:438:207,2
513GRZEGORZEWICZ Katarzyna 7023WROCŁAWSenior II K - 3058K 15800:00:0000:03:1401:43:2402:55:17.3002:55:17.30+01:25:498:207,2
514KOPEĆ - MARCINKOWSKA Maria 7700LUSOWKOSenior II K - 3059K 15900:00:0000:01:5901:46:1302:55:24.5502:55:24.55+01:25:568:217,2
515WAJER Marita 7477ŚLESINSenior I K - 2024K 16000:00:0000:02:5601:43:5802:55:37.6002:55:37.60+01:26:098:217,2
516LESIK Łukasz 7570RADOMIERZYCEMasters M - 40 126M 35600:00:0000:01:5101:39:4302:55:39.6002:55:39.60+01:26:118:217,2
517ŁABUDA Dawid 7241SZCZECINSenior II M - 30 163M 35700:00:0000:02:1801:46:2602:55:55.1502:55:55.15+01:26:278:227,2
518LUBAŃSKA Monika 7317DŁUGOŁĘKASenior I K - 2025K 16100:00:0000:00:4301:36:5502:56:03.9502:56:03.95+01:26:368:237,2
519RUDA Kamila 7032KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3060K 16200:00:0000:03:4701:39:2202:56:05.7002:56:05.70+01:26:378:237,2
520STANKIEWICZ Łukasz 7448TARNOWSKIE GÓRYSenior II M - 30 164M 35800:00:0000:01:5301:39:0102:56:16.0002:56:16.00+01:26:488:237,1
521ŻELAZOWSKA Ola 7575ATLAS RUNNING TEAMWROCLAWSenior II K - 3061K 16300:00:0000:03:0401:43:2902:56:20.1502:56:20.15+01:26:528:237,1
522FISZER Klaudia 7029PRZYJACIELETEAMGARZYNSenior II K - 3062K 16400:00:0000:03:0001:46:1402:56:30.4502:56:30.45+01:27:028:247,1
523ŚLUSARCZYK Tomasz 7821BIEGUSY CZAPLECZAPLEMasters M - 40 127M 35900:00:0000:01:3501:39:4702:56:37.8002:56:37.80+01:27:108:247,1
524HOŁOWNIA Patrycja 7777BIEGUSY CZAPLECZAPLESenior II K - 3063K 16500:00:0000:01:3501:41:3802:56:45.0502:56:45.05+01:27:178:257,1
525PAŃCZYSZYN Mariusz 7341NYSAMasters M - 40 128M 36000:00:0000:02:4201:42:4002:56:46.8502:56:46.85+01:27:198:257,1
526GRUSZECKA Olga 42KONINSenior I K - 2026K 16600:00:0000:02:2901:41:0102:56:50.9502:56:50.95+01:27:238:257,1
527DUBOWICZ Maciej 41TRITON KONINKONINSenior I M - 20 33M 36100:00:0000:02:3001:41:0202:56:51.0502:56:51.05+01:27:238:257,1
528ŁYSZCZAK Wojtek 7779REAL SALCESONPOZNAŃMasters M - 40 129M 36200:00:0000:02:4301:43:5902:56:52.1502:56:52.15+01:27:248:257,1
529KACHNIARZ Tomasz 7748SPORT GENERATIONWARSZAWASenior II M - 30 165M 36300:00:0000:00:5901:40:3602:56:53.4002:56:53.40+01:27:258:257,1
530KARCZMARCZYK Mirosław 7464ZGORZAŁASenior II M - 30 166M 36400:00:0000:02:5801:46:2402:56:54.6002:56:54.60+01:27:268:257,1
531BELTER Agnieszka 7634RKS PIŁA PODLASIEPIŁAMasters K - 4067K 16700:00:0000:01:3201:40:4502:56:57.4502:56:57.45+01:27:298:257,1
532OLEJNIK Malgorzata 7752KRZEPTOWMasters K - 4068K 16800:00:0000:00:0501:33:0102:57:11.1502:57:11.15+01:27:438:267,1
533ORSZULSKA Magdalena 7216WIECZORNE BIEGANIE.W SZCZECINIESZCZECINMasters K - 4069K 16900:00:0000:00:2901:39:2002:57:11.2502:57:11.25+01:27:438:267,1
534BORKOWSKI Krzysztof 7695GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 130M 36500:00:0000:00:3901:39:3102:57:12.3502:57:12.35+01:27:448:267,1
535FRANEK Aneta 7884KRAKÓWMasters K - 4070K 17000:00:0000:00:0901:37:5902:57:22.4002:57:22.40+01:27:548:267,1
536GALEWSKI Mariusz 7236KOTLINKOTLINWeteran I M - 50 33M 36600:00:0000:01:1101:41:1402:57:22.7502:57:22.75+01:27:548:267,1
537WOJCIECHOWSKA Anna 7069PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃWeteran K - 5012K 17100:00:0000:03:1601:42:3102:57:29.9502:57:29.95+01:28:028:277,1
538MACIEJEWSKI Piotr 7028ŻAGAŃMasters M - 40 131M 36700:00:0000:00:2301:37:0202:57:38.3502:57:38.35+01:28:108:277,1
539BRZĘCZEK Izabela 7115JÓZEFOSŁAWWeteran K - 5013K 17200:00:0000:01:1701:43:1602:57:48.4002:57:48.40+01:28:208:287,1
540RUTKOVSKA Simona 7989SUPERVAROŅIVĀLODZES, ROPAŽU NOVADSSenior I K - 2027K 17300:00:0000:01:1601:40:2202:57:49.7502:57:49.75+01:28:218:287,1
541WIDŁAK Krzysztof 7796WARSZAWASenior II M - 30 167M 36800:00:0000:02:4201:44:0002:57:49.8002:57:49.80+01:28:228:287,1
542CZEKALSKI Tomasz 7988NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃMasters M - 40 132M 36900:00:0000:03:0301:43:1602:58:04.0502:58:04.05+01:28:368:287,1
543MORAWIEC Jarosław 7313GYPSY BROTHERSPABIANICESenior II M - 30 168M 37000:00:0000:02:1301:37:4102:58:04.3002:58:04.30+01:28:368:287,1
544CZEKALSKA Magdalena 7987NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 4071K 17400:00:0000:03:0301:43:1902:58:04.5002:58:04.50+01:28:368:287,1
545NATKANIEC Grazyna 7181LIPAWeteran K - 5014K 17500:00:0000:01:2201:40:5602:58:05.3002:58:05.30+01:28:378:287,1
546KLOZA Mariusz 7455NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 133M 37100:00:0000:00:4901:35:1202:58:21.1002:58:21.10+01:28:538:297,1
547SKOWRONEK Tomasz 7108POZNAŃSenior II M - 30 169M 37200:00:0000:01:0601:31:2402:58:23.1502:58:23.15+01:28:558:297,1
548WRÓBLEWSKI Borys 7741WARSZAWASenior II M - 30 170M 37300:00:0000:03:1501:41:2302:58:25.7502:58:25.75+01:28:578:297,1
549FLIS Danuta 2710 CHOSZCZEŃSKACHOSZCZNOWeteran K - 5015K 17600:00:0000:00:1001:38:2102:58:27.8502:58:27.85+01:29:008:297,1
549PIJANKA Mariusz 7381OPOLEWeteran I M - 50 34M 37400:00:0000:02:2201:40:4702:58:27.8502:58:27.85+01:29:008:297,1
551KRAJEWSKI Przemysław 772212TRI.PLWARSZAWAMasters M - 40 134M 37500:00:0000:03:3801:44:3502:58:43.9002:58:43.90+01:29:168:307,1
552TURCZYŃSKA Monika 772112TRI.PLWARSZAWAMasters K - 4072K 17700:00:0000:03:3901:46:1202:58:44.0502:58:44.05+01:29:168:307,0
553STACIWO Justyna 7228KURACJUSZEWROCŁAWSenior II K - 3064K 17800:00:0000:03:4701:44:3202:58:45.1502:58:45.15+01:29:178:307,0
554KOŚNIEWSKA-NOWAK Joanna 7166WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAMasters K - 4073K 17900:00:0000:02:5201:43:5702:58:48.7002:58:48.70+01:29:208:307,0
555NOWAK Łukasz 7077WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUSUCHY BÓRSenior II M - 30 171M 37600:00:0000:02:5301:43:3402:58:48.8002:58:48.80+01:29:218:307,0
556BOGUSZ Marek 7756WALKA KOSTRZYNKOSTRZYNWeteran II M - 605M 37700:00:0000:01:0501:40:1702:58:52.3502:58:52.35+01:29:248:317,0
557NAWROT Dawid 7810MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M - 30 172M 37800:00:0000:01:4801:43:1102:59:25.6002:59:25.60+01:29:578:327,0
558STASIŃSKA-KOSTOWSKA Wiktoria 7657WROCŁAWSenior I K - 2028K 18000:00:0000:01:5801:46:0102:59:32.8502:59:32.85+01:30:058:327,0
559WARWAS Katarzyna 7993WIELICZKAMasters K - 4074K 18100:00:0000:03:0401:43:2802:59:35.7502:59:35.75+01:30:078:337,0
560ORDYNIEC Alicja 7074KĘSY TEAMOBORNIKIMasters K - 4075K 18200:00:0000:00:4101:42:1602:59:41.4002:59:41.40+01:30:138:337,0
561ŚWIDERSKI Wojciech 7817WROCLAWSenior I M - 20 34M 37900:00:0000:03:3101:44:1402:59:42.3002:59:42.30+01:30:148:337,0
562GOŁEMBECKA Bogumiła 7191CHODZIEŻMasters K - 4076K 18300:00:0000:00:0801:38:5602:59:52.2002:59:52.20+01:30:248:337,0
562GOŁEMBECKI Jakub 7190CHODZIEŻMasters M - 40 135M 38000:00:0000:00:0801:38:5702:59:52.2002:59:52.20+01:30:248:337,0
564GMAJ Karolina 7425GRÓJECMasters K - 4077K 18400:00:0000:02:3401:46:0402:59:59.6502:59:59.65+01:30:318:347,0
565JUREWICZ Agata 7486VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 3065K 18500:00:0000:02:1301:46:0203:00:08.7003:00:08.70+01:30:408:347,0
565MŁYNARCZYK Magdalena 7536WROCŁAWSenior II K - 3065K 18500:00:0000:02:1401:45:5503:00:08.7003:00:08.70+01:30:408:347,0
567KAROŃ Krzysztof 7969STRONIE ŚLĄSKIEWeteran I M - 50 35M 38100:00:0000:02:5001:45:5203:00:16.8503:00:16.85+01:30:498:357,0
568OLEJNICZAK Paulina 7043ŁÓDŹSenior II K - 3067K 18700:00:0000:00:4201:40:5103:00:23.1503:00:23.15+01:30:558:357,0
569JANKOWIAK Bartosz 7516WŁOSZAKOWICEMasters M - 40 136M 38200:00:0000:01:1501:40:3303:00:26.2503:00:26.25+01:30:588:357,0
570PATYCKA Edyta 7125NIGHT RUNNERS PYSKOWICEKOPIENICAWeteran K - 5016K 18800:00:0000:01:0201:40:5203:00:32.3503:00:32.35+01:31:048:357,0
571WRÓBEL Marzena 7334TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMMasters K - 4078K 18900:00:0000:00:2801:37:3803:00:49.7503:00:49.75+01:31:218:367,0
572WRÓBEL Zbigniew 7332TARNOWO PODGÓRNE BIEGASWADZIMWeteran I M - 50 36M 38300:00:0000:00:2801:32:2203:00:50.0503:00:50.05+01:31:228:367,0
573FĄFARA Agnieszka 7300BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹMasters K - 4079K 19000:00:0000:02:3301:52:1203:00:51.0003:00:51.00+01:31:238:367,0
574STEPUCH Włodzimierz Tomasz 7651OPOLEMasters M - 40 137M 38400:00:0000:04:0201:49:4903:00:51.5003:00:51.50+01:31:238:367,0
575SKAWINA-POŁEĆ Anna 7338TOPOLICE TEAMSZCZYTNASenior II K - 3068K 19100:00:0000:01:2001:38:0003:00:52.9003:00:52.90+01:31:258:367,0
576NOLAS Jolanta 7698KB HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEWeteran K - 5017K 19200:00:0000:01:4101:43:0703:01:08.6503:01:08.65+01:31:408:377,0
577WIŚNIEWSKA Iwona 7360BIEGAMBOLUBIEKRAJENKASenior II K - 3069K 19300:00:0000:01:2401:43:1303:01:10.9503:01:10.95+01:31:438:377,0
578WIŚNIEWSKI Rafał 7359KWP POZNAŃKRAJENKASenior II M - 30 173M 38500:00:0000:01:2301:43:1203:01:11.0503:01:11.05+01:31:438:377,0
579KOTWICKI Mateusz 7978BRAKMARCINKOWICESenior II M - 30 174M 38600:00:0000:02:2501:45:5603:01:18.2503:01:18.25+01:31:508:386,9
580BERGA Madara 7966RIGAMasters K - 4080K 19400:00:0000:01:2601:46:0503:01:22.1503:01:22.15+01:31:548:386,9
581DATA Izabela 7037KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOWeteran K - 5018K 19500:00:0000:04:0201:46:0303:01:23.4503:01:23.45+01:31:558:386,9
582GOŁUCH Joanna 7934ŁAGIEWNIKIMasters K - 4081K 19600:00:0000:01:4301:44:0303:01:23.7503:01:23.75+01:31:558:386,9
583BINKOWSKA Marta 7763ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃSenior II K - 3070K 19700:00:0000:00:4501:39:3403:01:31.6503:01:31.65+01:32:038:386,9
584BARAŃSKA Agnieszka 7952POPIELÓWSenior II K - 3071K 19800:00:0000:02:0301:43:2303:01:33.8503:01:33.85+01:32:068:386,9
585BIELECKI Grzegorz 7654HAPPY SCHOOLLEGNICAMasters M - 40 138M 38700:00:0000:01:5001:45:5303:01:45.9503:01:45.95+01:32:188:396,9
586KUCHCZYŃSKI Krzysztof 7592LUBINMasters M - 40 139M 38800:00:0000:02:5701:44:3403:01:47.2003:01:47.20+01:32:198:396,9
587GIMZICKA Ewa 7345POZNAŃMasters K - 4082K 19900:00:0000:03:1401:48:0003:01:51.8503:01:51.85+01:32:248:396,9
588SOJKA Przemek 7343ORANGE POLSKAWROCŁAWMasters M - 40 140M 38900:00:0000:00:5901:43:0903:01:54.0503:01:54.05+01:32:268:396,9
589KOMAR Agata 7737KOMARTEAMOPOLESenior II K - 3072K 20000:00:0000:01:5601:47:1503:01:54.3003:01:54.30+01:32:268:396,9
590BARTKIEWICZ Ireneusz 7120ZAGOŚCINIECMasters M - 40 141M 39000:00:0000:02:1601:39:2203:02:01.3003:02:01.30+01:32:338:406,9
591DARGA Paulina 7949ANWILTEAMWŁOCŁAWEKSenior II K - 3073K 20100:00:0000:03:3401:51:5803:02:05.4503:02:05.45+01:32:378:406,9
592GIERSZEWSKA Grażyna 7781BYDGOSZCZWeteran K - 5019K 20200:00:0000:00:2101:41:2103:02:16.0003:02:16.00+01:32:488:406,9
593MICHNIEWICZ-MRUK Dagmara 7307STARCON.COM.PLWROCŁAWSenior II K - 3074K 20300:00:0000:02:0701:51:5703:02:40.6003:02:40.60+01:33:128:416,9
594SZCZEPANIAK Małgorzata 7641RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 5020K 20400:00:0000:01:3301:42:2103:02:52.9503:02:52.95+01:33:258:426,9
595KIRCUŃ Paweł 7508WROCŁAWMasters M - 40 142M 39100:00:0000:01:5001:45:5403:03:15.5503:03:15.55+01:33:478:436,9
596HANUSIK-JERUZEL Zofia 7258KATOWICEMasters K - 4083K 20500:00:0000:00:0601:42:2803:03:22.8003:03:22.80+01:33:558:436,9
597PIĘTKA Wojciech 7489WARSZAWASenior I M - 20 35M 39200:00:0000:03:1101:53:3503:03:23.5503:03:23.55+01:33:558:436,9
598KWAŚNIEWICZ Rafał 7158KALISZSenior II M - 30 175M 39300:00:0000:03:5001:42:1703:03:37.9003:03:37.90+01:34:108:446,9
599BRZEZIŃSKI Andrzej 7192LANRUNSOLKUSZWeteran II M - 606M 39400:00:0000:00:1101:33:0603:03:40.2003:03:40.20+01:34:128:446,9
600TYLKA Gosia 7050LEGNICASenior II K - 3075K 20600:00:0000:02:1801:43:1703:03:46.3503:03:46.35+01:34:188:456,9
601BRZEZIŃSKA Dorota 7680JELONEKMasters K - 4084K 20700:00:0000:01:4301:49:4603:03:52.8503:03:52.85+01:34:258:456,9
602CNOTALSKI Adam 7766OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 176M 39500:00:0000:01:1401:43:5603:04:23.2003:04:23.20+01:34:558:466,8
603ŚNIEGOSKA Sandra 7534KNEIPP TEAMŁÓDŹSenior II K - 3076K 20800:00:0000:01:3801:43:4003:04:37.4003:04:37.40+01:35:098:476,8
604ŚNIEGOSKI Sebastian 7535KNEIPP TEAMŁÓDŹMasters M - 40 143M 39600:00:0000:01:3801:43:5003:04:37.4503:04:37.45+01:35:098:476,8
605NAPIERAŁA Agnieszka 7312MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3077K 20900:00:0000:01:1201:44:1303:04:40.8503:04:40.85+01:35:138:476,8
606SŁOCIŃSKA Natasza 7909MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃSenior II K - 3078K 21000:00:0000:01:1101:44:1503:04:41.0503:04:41.05+01:35:138:476,8
607SZWAGIERCZAK-STEFANIAK Magda 7311MARATOŃCZYKPOZNANSenior II K - 3079K 21100:00:0000:01:1101:44:1203:04:41.5503:04:41.55+01:35:138:476,8
608ZDYB Grzegorz 7016LEŚNIÓW WIELKIMasters M - 40 144M 39700:00:0000:03:5701:46:0403:04:50.8003:04:50.80+01:35:238:486,8
609MATYNIAK Barbara 7398WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻLIBIĄŻSenior II K - 3080K 21200:00:0000:02:3301:46:1003:04:54.2503:04:54.25+01:35:268:486,8
610RYCHTER Maciej 7541ONE STEPBONIKOWOSenior II M - 30 177M 39800:00:0000:03:2701:53:5003:04:57.6503:04:57.65+01:35:298:486,8
611OGIEGŁO Dominik 7799KRAKÓWSenior II M - 30 178M 39900:00:0000:01:3901:42:4303:05:03.2503:05:03.25+01:35:358:486,8
612SZYMAŃSKA Anna 7096ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWWeteran II K - 601K 21300:00:0000:01:0701:40:2903:05:06.4003:05:06.40+01:35:388:486,8
613PIECHOTA Remigiusz 7542ONE STEP / RYNNY.NETKOŚCIANSenior II M - 30 179M 40000:00:0000:03:2801:53:5103:05:07.1003:05:07.10+01:35:398:486,8
614RATAJCZAK Grzegorz 7150GORZÓW WLKP.Weteran I M - 50 37M 40100:00:0000:01:1001:40:1903:05:15.1503:05:15.15+01:35:478:496,8
615NAWARA Paweł 7926BALERUNYWROCŁAWSenior II M - 30 180M 40200:00:0000:03:0201:46:2203:05:49.5003:05:49.50+01:36:218:506,8
616WARYSZAK Joanna 7189DZIK KOMANDOGLIWICESenior II K - 3081K 21400:00:0000:01:2901:46:5003:05:52.9003:05:52.90+01:36:258:516,8
617KRYCH Joanna 7327CZMOŃMasters K - 4085K 21500:00:0000:01:2701:41:0003:05:57.0503:05:57.05+01:36:298:516,8
618CIEKAŃSKA Joanna 7249LESZNOMasters K - 4086K 21600:00:0000:02:5801:47:3903:06:13.0503:06:13.05+01:36:458:526,8
619HEJNE Agnieszka 7326DĄBRÓWKAMasters K - 4087K 21700:00:0000:00:1601:36:5203:06:14.9003:06:14.90+01:36:478:526,8
620KRZESZEWSKI Krzysztof 7475PIŁAMasters M - 40 145M 40300:00:0000:01:5201:37:4303:06:19.6503:06:19.65+01:36:518:526,8
621KOLENDA Mateusz 7483DRIN TEAMWROCLAWSenior II M - 30 181M 40400:00:0000:03:2601:53:4303:06:22.8503:06:22.85+01:36:558:526,8
622MALISZ Agnieszka 7179KĘDZIERZYN-KOŹLESenior II K - 3082K 21800:00:0000:01:2001:39:3503:06:23.1503:06:23.15+01:36:558:526,8
623CHARLES Xavier 7709MIKOLOWWeteran I M - 50 38M 40500:00:0000:00:5601:40:1703:06:32.7503:06:32.75+01:37:048:526,8
624DOLIŃSKA Marta 7437ZALASEWOSenior I K - 2029K 21900:00:0000:00:0701:42:3003:06:45.1503:06:45.15+01:37:178:536,7
625LUBOWIECKA Paulina 7947WARSZAWASenior I K - 2030K 22000:00:0000:03:1601:49:3403:06:51.5503:06:51.55+01:37:238:536,7
626KILIAN Daniel 7743PWPW S.A.MYSIADŁOMasters M - 40 146M 40600:00:0000:03:3401:53:4103:06:52.3003:06:52.30+01:37:248:536,7
627KUKUCZKA Wioletta 7435KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKKWeteran K - 5021K 22100:00:0000:01:2401:46:2503:06:54.7003:06:54.70+01:37:268:546,7
628ŚLIWIŃSKA Anna 7227OLSZTYNSenior I K - 2031K 22200:00:0000:02:0901:48:4903:06:55.5503:06:55.55+01:37:278:546,7
629BARAN Przemysław 7286BIEGNIEMY DLA HANISKRZESZEWSenior II M - 30 182M 40700:00:0000:03:2401:47:4003:07:08.7503:07:08.75+01:37:408:546,7
630KUCIŃSKI Andrzej 7193BAZA ZDROWIA FRESCOWARSZAWAWeteran II M - 607M 40800:00:0000:03:0701:48:4203:07:33.5503:07:33.55+01:38:058:556,7
631JACKOWSKA Katarzyna 7683POZNAŃMasters K - 4088K 22300:00:0000:01:0801:42:1203:07:34.1503:07:34.15+01:38:068:556,7
632DOBOSZ Leszek 7960POZNAŃMasters M - 40 147M 40900:00:0000:03:5401:53:5203:07:35.9503:07:35.95+01:38:088:556,7
633ANDRZEJCZAK Łukasz 7403SZCZECINMasters M - 40 148M 41000:00:0000:02:3501:43:1403:07:36.8003:07:36.80+01:38:098:566,7
634CZECH Dominika 7234BYDGOSZCZSenior II K - 3083K 22400:00:0000:00:4001:42:2003:07:45.3503:07:45.35+01:38:178:566,7
635MODZELEWSKA Anna 7761BRANICESenior I K - 2032K 22500:00:0000:01:4601:49:3703:07:51.2003:07:51.20+01:38:238:566,7
636GAWĘDZKA Aneta 7629OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters K - 4089K 22600:00:0000:02:2201:54:5703:08:00.9503:08:00.95+01:38:338:576,7
637TEKIELI Ewelina 8TEKIELI FAMILYKŁODZKOMasters K - 4090K 22700:00:0000:02:5401:49:4503:08:14.5503:08:14.55+01:38:468:576,7
638WIĘCKOWSKA Agata 7297ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWSenior II K - 3084K 22800:00:0000:02:3101:48:4903:08:15.9503:08:15.95+01:38:488:576,7
639RÓŻYCKI Patryk 7205MIŃSK MAZOWIECKISenior I M - 20 36M 41100:00:0000:01:4601:43:3003:08:18.7003:08:18.70+01:38:508:586,7
640MICHALIK Aleksandra 7370MIŃSK MAZOWIECKISenior I K - 2033K 22900:00:0000:01:4601:43:3703:08:19.6503:08:19.65+01:38:518:586,7
641GÓRNA Małgorzata 7350POZNAŃSenior II K - 3085K 23000:00:0000:03:0201:48:4803:08:32.9003:08:32.90+01:39:058:586,7
642KORDYLEWSKA Marlena 7767KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOKONINSenior II K - 3086K 23100:00:0000:01:3101:52:4503:08:45.3003:08:45.30+01:39:178:596,7
643WIECZOREK Artur 7843POZNAŃMasters M - 40 149M 41200:00:0000:02:0401:53:5903:08:46.2003:08:46.20+01:39:188:596,7
644MACIEJEWSKI Paweł 7395ŚREMSenior II M - 30 183M 41300:00:0000:02:0401:54:0003:08:52.4503:08:52.45+01:39:248:596,7
645CYBULA Ewa 7283WROCŁAWMasters K - 4091K 23200:00:0000:03:2901:49:3503:09:02.0003:09:02.00+01:39:349:006,7
646NOWAK Michał 7669DARŁOWOPOZNAŃSenior II M - 30 184M 41400:00:0000:02:5201:53:3403:09:05.1503:09:05.15+01:39:379:006,7
647BLAJCHERT Adam 7328PIŁAMasters M - 40 150M 41500:00:0000:01:3901:49:3603:09:07.7503:09:07.75+01:39:399:006,7
648KODYM Anna 7607LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃSenior II K - 3087K 23300:00:0000:03:2301:53:3703:09:08.8003:09:08.80+01:39:419:006,7
648MATUSZEK Małgorzata 7608LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃSenior I K - 2034K 23300:00:0000:03:2301:53:3703:09:08.8003:09:08.80+01:39:419:006,7
650NOWICKA-BŁASZCZYK Izabela 7606LASKI Z LASKU (MARCELIŃSKIEGO)POZNAŃMasters K - 4092K 23500:00:0000:03:2201:53:3603:09:08.9003:09:08.90+01:39:419:006,7
651BONICH Magdalena 10WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II K - 3088K 23600:00:0000:02:5301:45:5703:09:09.0003:09:09.00+01:39:419:006,7
652BARTŁOMIEJCZYK Sylwia 7866SOCIOS SILESIAGLIWICEMasters K - 4093K 23700:00:0000:01:2801:46:5303:09:09.4503:09:09.45+01:39:419:006,7
653KIEDROWSKI Łukasz 7590POZNAŃSenior II M - 30 185M 41600:00:0000:02:4601:52:0403:09:12.5003:09:12.50+01:39:449:006,7
654WRĘCZYCKA Izabela 7901CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWWeteran K - 5022K 23800:00:0000:02:2701:53:3503:09:15.7503:09:15.75+01:39:479:006,7
655SZYMCZAK Katarzyna 7890KALISZWeteran K - 5023K 23900:00:0000:00:2701:43:5403:09:22.4503:09:22.45+01:39:549:016,7
656SZCZEPANIAK Sylwia 7851WROCŁAWSenior II K - 3089K 24000:00:0000:02:2001:46:0003:09:24.4503:09:24.45+01:39:569:016,7
657GOGOLOK Patryk 7812RYBNIKMasters M - 40 151M 41700:00:0000:03:0601:51:3503:09:26.3503:09:26.35+01:39:589:016,7
658KOLENDA Katarzyna 7484DRIN TEAMWROCŁAWSenior II K - 3090K 24100:00:0000:03:2501:53:4203:09:40.9003:09:40.90+01:40:139:016,6
659KACZMAREK Agata 7414POZNAŃMasters K - 4094K 24200:00:0000:00:4101:49:3903:09:51.8003:09:51.80+01:40:249:026,6
660WOSZCZYK Agnieszka 7478BYDGOSZCZSenior II K - 3091K 24300:00:0000:02:5501:46:2803:10:08.5003:10:08.50+01:40:409:036,6
661GŁĄBICA Adam 7214AFK RAPORT WROCŁAWKAMIENIEC WR.Weteran I M - 50 39M 41800:00:0000:01:4401:47:3503:10:08.5503:10:08.55+01:40:409:036,6
662KWIATKOWSKA Marta 7731WROCŁAWMasters K - 4095K 24400:00:0000:01:1301:43:0203:10:10.2503:10:10.25+01:40:429:036,6
663PĘCZKOWSKA Magdalena 7432TRZEBNICAMasters K - 4096K 24500:00:0000:02:3201:49:3303:10:17.1503:10:17.15+01:40:499:036,6
664KUCHCINSKA Diana 7583WSCHOWAMasters K - 4097K 24600:00:0000:02:5801:47:4003:10:28.9003:10:28.90+01:41:019:046,6
665KARPIŃSKI Grzegorz 7242SALCESONPOZNAŃSenior II M - 30 186M 41900:00:0000:02:4201:43:5903:10:29.7003:10:29.70+01:41:019:046,6
666LUBOWIECKI Tomek 7946WARSZAWAWeteran I M - 50 40M 42000:00:0000:03:1401:51:3603:10:30.2503:10:30.25+01:41:029:046,6
667ROBASZKIEWICZ Jan 7802OPOLEWeteran I M - 50 41M 42100:00:0000:01:0101:38:5503:10:31.3503:10:31.35+01:41:039:046,6
668KOPEĆ Julia 7701POZNAŃSenior I K - 2035K 24700:00:0000:01:5901:51:3403:10:31.5503:10:31.55+01:41:039:046,6
669ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 7272PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran II M - 608M 42200:00:0000:02:1601:51:4203:10:32.6003:10:32.60+01:41:049:046,6
670SOWIŃSKA Anetta 7903GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4098K 24800:00:0000:01:1801:49:5803:10:52.5003:10:52.50+01:41:249:056,6
671PERLAK Magdalena 7676TRAIL IS OUR WAYKATOWICESenior II K - 3092K 24900:00:0000:01:4801:54:3203:10:57.9503:10:57.95+01:41:309:056,6
672BANACH-SKOWRONEK Joanna 7110POZNAŃSenior II K - 3093K 25000:00:0000:01:0701:46:1503:11:04.2503:11:04.25+01:41:369:056,6
673KACZMAREK Monika 7122NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters K - 4099K 25100:00:0000:01:1801:49:3103:11:18.0003:11:18.00+01:41:509:066,6
674NIEMAS Anna 7655BŁAŻEJOWICEMasters K - 40100K 25200:00:0000:01:2801:47:1303:11:25.5503:11:25.55+01:41:579:066,6
675DRZEWIECKI-ZARZECZNY Grzegorz 7045MD RUN TRAININGBIAŁYSTOK / KORFANTÓWWeteran II M - 609M 42300:00:0000:02:1401:47:1903:11:26.7503:11:26.75+01:41:589:066,6
676KARPIŃSKA Katarzyna 7488KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAGOTARTÓWMasters K - 40101K 25300:00:0000:01:2401:47:2203:11:33.1003:11:33.10+01:42:059:076,6
677MENDEL Martyna 7436KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAWOŁCZYNSenior II K - 3094K 25400:00:0000:01:2401:47:2103:11:33.4003:11:33.40+01:42:059:076,6
678ZAWIS Marek 7259PYSKOWICEWeteran I M - 50 42M 42400:00:0000:01:4201:51:5503:11:40.9503:11:40.95+01:42:139:076,6
679BARAŃSKA Małgorzata 7254BBL OPOLEOPOLEWeteran K - 5024K 25500:00:0000:01:3701:50:2803:12:09.9003:12:09.90+01:42:429:096,6
680WICIŃSKI Grzegorz 7126G13ADAMÓW WIEŚWeteran I M - 50 43M 42500:00:0000:03:3201:49:3803:12:16.2003:12:16.20+01:42:489:096,6
681AUGUSTYNOWICZ Andrzej 7482BYDGOSZCZWeteran I M - 50 44M 42600:00:0000:00:0501:45:4703:12:21.7003:12:21.70+01:42:539:096,6
682AUGUSTYNOWICZ Aurelia 7481BYDGOSZCZMasters K - 40102K 25600:00:0000:00:0501:45:5003:12:23.2503:12:23.25+01:42:559:096,5
683RODZIŃSKA Anita 7020PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran K - 5025K 25700:00:0000:00:3301:47:5903:12:26.9003:12:26.90+01:42:599:096,5
684ZAWADZKI Piotr 7733WARSZAWASenior II M - 30 187M 42700:00:0000:03:2501:49:4103:13:08.9003:13:08.90+01:43:419:116,5
685RATAJCZAK Jacek 7602ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹMasters M - 40 152M 42800:00:0000:02:2801:47:1903:13:22.7503:13:22.75+01:43:549:126,5
686GAWEŁ Tomasz 7603ATLAS RUNNING TEAMKRZYWIECMasters M - 40 153M 42900:00:0000:02:2801:47:2103:13:22.8503:13:22.85+01:43:559:126,5
687SOCZYŃSKA Małgorzata 28CZŁAPACZEWARSZAWAWeteran II K - 602K 25800:00:0000:03:0501:55:5203:13:55.5503:13:55.55+01:44:279:146,5
688SZAŁ Monika 7785WALKA KOSTRZYNPOBIEDZISKAWeteran K - 5026K 25900:00:0000:01:0701:53:0103:14:16.4003:14:16.40+01:44:489:156,5
689GALUS Tomasz 16WARSZAWAMasters M - 40 154M 43000:00:0000:03:1201:55:0403:14:17.2503:14:17.25+01:44:499:156,5
690POSIŁA Joanna 7648EUROCASH/#MUZACZŁAPAKAMOSINAMasters K - 40103K 26000:00:0000:03:0601:57:2803:14:20.0003:14:20.00+01:44:529:156,5
691SAMULSKA Agata 7159BBLLASYBOGDANIECGORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 5027K 26100:00:0000:00:4001:49:3003:14:29.4503:14:29.45+01:45:019:156,5
692IWANOWSKI Wojciech 7309OPOLEMasters M - 40 155M 43100:00:0000:02:4101:56:1403:14:31.5003:14:31.50+01:45:039:156,5
693WRÓBLEWSKI Witek 7132WROCŁAWSenior II M - 30 188M 43200:00:0000:02:0201:46:1903:14:38.1003:14:38.10+01:45:109:166,5
694SKORNOWICZ Paweł 7791KAŹMIERZWeteran I M - 50 45M 43300:00:0000:02:4501:55:3303:14:39.4503:14:39.45+01:45:119:166,5
695SKORNOWICZ Agnieszka 7080SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran K - 5028K 26200:00:0000:02:4501:55:3403:14:39.5503:14:39.55+01:45:119:166,5
696FILIPOWICZ Katarzyna 7287NYSASenior II K - 3095K 26300:00:0000:02:5901:51:5303:14:40.1503:14:40.15+01:45:129:166,5
697WRÓBLEWSKA Małgorzata 7543LOCO SPORT/SKANSEN CISOWNIKKOMORNIKISenior II K - 3096K 26400:00:0000:02:1501:55:0003:14:44.2503:14:44.25+01:45:169:166,5
698WOŹNIAK MACIEJEWSKA Edyta 7024ŻAGAŃMasters K - 40104K 26500:00:0000:00:2301:51:2903:15:07.4003:15:07.40+01:45:399:176,5
699GODYŃ Sylwiusz 7616DZIEWIĘĆSIŁWOJCIESZÓWWeteran I M - 50 46M 43400:00:0000:02:0201:47:0603:15:13.3003:15:13.30+01:45:459:176,5
700SOBKÓW Katarzyna 7980MISIE BIEGAJĄOLSZANICASenior II K - 3097K 26600:00:0000:03:2001:51:5403:15:16.1503:15:16.15+01:45:489:176,5
701DRELINKIEWICZ Michał 7979MISIE BIEGAJĄCZAPLEMasters M - 40 156M 43500:00:0000:03:2101:51:5403:15:16.4503:15:16.45+01:45:489:176,5
702LEWIKOWSKA Patrycja 7409SZCZECINMasters K - 40105K 26700:00:0000:03:0101:52:0003:15:22.3503:15:22.35+01:45:549:186,4
703GÓRECKI Mirosław 7408KOSZALINMasters M - 40 157M 43600:00:0000:03:0101:52:0103:15:22.4503:15:22.45+01:45:549:186,4
704CENDROWICZ Magdalena 7707KNEIPP TEAMSOBÓTKAMasters K - 40106K 26800:00:0000:00:3301:47:2603:15:49.6503:15:49.65+01:46:219:196,4
705DRÓŻDŻ Arkadiusz 7451TORUŃSenior II M - 30 189M 43700:00:0000:03:1301:44:0903:15:54.1503:15:54.15+01:46:269:196,4
706DRAIM Jacek 7857BYDGOSZCZWeteran II M - 6010M 43800:00:0000:02:5301:54:4503:15:54.7503:15:54.75+01:46:269:196,4
707JASICKI Julian 7717STROŃSKA GRUPA ROWEROWALĄDEK-ZDRÓJWeteran II M - 6011M 43900:00:0000:00:4601:42:4403:16:02.9003:16:02.90+01:46:359:206,4
708BOCHNIAK Andrzej 7963OPOLEWeteran II M - 6012M 44000:00:0000:02:0601:57:2903:16:48.7003:16:48.70+01:47:209:226,4
709KASZUBA Paweł 7301TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 158M 44100:00:0000:04:0801:54:3303:17:08.2003:17:08.20+01:47:409:236,4
710BUDA Marek 7365VISEGRAD MARATON RYTRO NOWY SĄCZNOWY SĄCZWeteran II M - 6013M 44200:00:0000:03:2401:52:4103:17:14.3503:17:14.35+01:47:469:236,4
711BOJARSKA Zuzanna 7173BW BIEGACZE WYMIATACZEKRAKÓWSenior I K - 2036K 26900:00:0000:02:0502:00:0503:17:15.1503:17:15.15+01:47:479:236,4
712PAWELCZYK Adriana 7852BIEGAM BO NIE LUBIEŚREMMasters K - 40107K 27000:00:0000:00:4601:48:1803:17:35.9503:17:35.95+01:48:089:246,4
713KAŹMIERCZAK Piotr 7626WROCŁAWSenior II M - 30 190M 44300:00:0000:02:5601:49:4803:17:38.7503:17:38.75+01:48:109:246,4
714GIENTKOWSKI Sławomir 7199WROCŁAWMasters M - 40 159M 44400:00:0000:01:4601:51:4103:17:40.6003:17:40.60+01:48:129:246,4
715PACIUCH Dorota 7547RUDA ŚLĄSKASenior II K - 3098K 27100:00:0000:02:1001:55:0203:17:45.4503:17:45.45+01:48:179:256,4
716OGRODNIK Anna 7072ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWSenior II K - 3099K 27200:00:0000:02:3501:53:4803:17:46.9503:17:46.95+01:48:199:256,4
717BIELECKA Arleta 7585GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYBUDZYNWeteran K - 5029K 27300:00:0000:02:2301:55:3603:17:53.5503:17:53.55+01:48:259:256,4
718BAJERSKA Renata 7599GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORYKACZORYWeteran K - 5030K 27400:00:0000:02:2401:55:3203:17:53.6503:17:53.65+01:48:259:256,4
719KLOC Maciej 7704ORTHOS TEAMWROCŁAWSenior I M - 20 37M 44500:00:0000:01:5101:46:1803:18:02.8503:18:02.85+01:48:359:256,4
720SULIGA Wioletta 7524AUGUSTEAMSOSNOWIECMasters K - 40108K 27500:00:0000:00:3101:51:3203:18:13.0503:18:13.05+01:48:459:266,4
721KOZŁOWSKI Marcin 7143UKS DIAMENT GODÓWPOZNAŃMasters M - 40 160M 44600:00:0000:01:5901:51:4003:18:29.5003:18:29.50+01:49:019:276,3
722KOZŁOWSKA Karolina 7144UKS DIAMENT GODÓWPOZNAŃSenior II K - 30100K 27600:00:0000:01:5901:51:3903:18:29.5503:18:29.55+01:49:019:276,3
723WISZNIEWICZ Agnieszka 7668RUDA ŚLĄSKASenior II K - 30101K 27700:00:0000:03:3801:54:5003:18:32.0503:18:32.05+01:49:049:276,3
724MULARCZYK Marta 7685WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 30102K 27800:00:0000:03:4001:55:0103:18:39.0503:18:39.05+01:49:119:276,3
725GRZELCZAK Tomasz 7984ŁÓDŹWeteran I M - 50 47M 44700:00:0000:02:2201:49:2503:18:52.3503:18:52.35+01:49:249:286,3
726SKRZYPIŃSKA Agnieszka 7157PSI PATROLLESZNOMasters K - 40109K 27900:00:0000:01:5801:55:3103:18:55.6003:18:55.60+01:49:279:286,3
727MIELNIK Natalia 7247POZNAŃSenior II K - 30103K 28000:00:0000:02:5101:54:5403:19:01.0503:19:01.05+01:49:339:286,3
728STROMIDŁO Anna 7203BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAMasters K - 40110K 28100:00:0000:00:3001:46:2003:19:19.7503:19:19.75+01:49:519:296,3
729PACHOLSKA Justyna 7103GOLENIÓWGOLENIÓWMasters K - 40111K 28200:00:0000:01:5801:53:4003:19:23.1003:19:23.10+01:49:559:296,3
730MARCINKOWSKI Artur 7711LUSOWKOSenior II M - 30 191M 44800:00:0000:02:0201:53:4703:19:29.6503:19:29.65+01:50:019:296,3
731GÓRAL Jakub 7914WYSOKASenior II M - 30 192M 44900:00:0000:01:3701:45:4403:19:38.5503:19:38.55+01:50:109:306,3
732TOCZEK Hana 7881KRAKÓWSenior II K - 30104K 28300:00:0000:03:3201:57:4303:20:00.9003:20:00.90+01:50:339:316,3
733JEZIERSKA Karina 772912TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 40112K 28400:00:0000:03:4001:56:1803:20:06.1003:20:06.10+01:50:389:316,3
734WYPCHOŁ Piotr 7572BIEGAJ Z TRENERAMIBARGŁÓWKAWeteran I M - 50 48M 45000:00:0000:01:5401:51:5103:20:15.5003:20:15.50+01:50:479:326,3
735CIŚWICKI Jarosław 7870WROCŁAWMasters M - 40 161M 45100:00:0000:03:4301:55:5803:20:40.1503:20:40.15+01:51:129:336,3
736MILLER Edyta 7604FORMA FITNESS KLUB CZ-WAKONINWeteran K - 5031K 28500:00:0000:03:2701:53:4903:20:40.3003:20:40.30+01:51:129:336,3
737KULA Damian 7194KOBYLA GÓRASenior II M - 30 193M 45200:00:0000:03:2501:54:4803:20:42.8503:20:42.85+01:51:159:336,3
738ŁAWNICZAK Justyna 7390JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters K - 40113K 28600:00:0000:00:3501:54:3903:20:45.5503:20:45.55+01:51:179:336,3
739SOBCZYK-SPYT Agata 7621ZABRZEMasters K - 40114K 28700:00:0000:02:5701:56:1303:21:01.1503:21:01.15+01:51:339:346,3
740KACZMAREK Adam 7521MILICZMasters M - 40 162M 45300:00:0000:01:5601:57:0503:21:12.9503:21:12.95+01:51:459:346,3
741KACZMAREK Anna 7523MILICZSenior II K - 30105K 28800:00:0000:01:5501:57:0403:21:13.2503:21:13.25+01:51:459:346,3
742MOŁODECKI Adam 7213OPOLESenior II M - 30 194M 45400:00:0000:02:4101:56:1503:22:04.3003:22:04.30+01:52:369:376,2
743NARKUN Tomasz 7876WIG20 TO THE MOONGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 163M 45500:00:0000:01:3601:46:1903:22:28.1503:22:28.15+01:53:009:386,2
744SIKORA Agnieszka 7149TARNOWSKIE GORYSenior II K - 30106K 28900:00:0000:03:3701:54:3803:22:28.2503:22:28.25+01:53:009:386,2
745GERMAN-GIENTKOWSKA Iwona 7197WROCŁAWMasters K - 40115K 29000:00:0000:01:4501:55:5903:22:32.7503:22:32.75+01:53:049:386,2
746BUNIOWSKA Wiktoria 7GRANICASenior I K - 2037K 29100:00:0000:03:1601:58:5503:22:40.3503:22:40.35+01:53:129:396,2
747DUDA Wojciech 7730SKAWINA BIEGAKRAKÓWWeteran I M - 50 49M 45600:00:0000:01:3301:56:1603:22:49.6003:22:49.60+01:53:219:396,2
748KASZYŃSKA Dorota 7397POZNAŃWeteran K - 5032K 29200:00:0000:02:3701:56:0103:23:08.2503:23:08.25+01:53:409:406,2
749GRZYB Beata 7770KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 40116K 29300:00:0000:03:1801:59:1903:23:12.7503:23:12.75+01:53:449:406,2
750SZMATLOCH Karolina 7058LISZKISenior II K - 30107K 29400:00:0000:03:1101:57:0403:23:30.8503:23:30.85+01:54:039:416,2
751WOŹNIAK Lidia 7633PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran K - 5033K 29500:00:0000:01:1901:55:2803:23:39.0503:23:39.05+01:54:119:416,2
752GONERA-BATOR Anna 7471KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICENADOLICE WIELKIESenior II K - 30108K 29600:00:0000:03:1001:56:2803:23:45.0503:23:45.05+01:54:179:426,2
753FRĄCKOWIAK Wojciech 7354POZNAŃSenior II M - 30 195M 45700:00:0000:03:0301:54:3003:23:46.4003:23:46.40+01:54:189:426,2
754TOMCZAK Paulina 7933POZNAŃMasters K - 40117K 29700:00:0000:03:0301:54:3003:23:47.3003:23:47.30+01:54:199:426,2
755OCIEPA Ewa 7366MYSZKÓWMasters K - 40118K 29800:00:0000:02:1401:56:2103:23:49.5503:23:49.55+01:54:219:426,2
756NAJDEREK Robert 7937ROKIETNICAMasters M - 40 164M 45800:00:0000:03:3502:00:0003:24:15.3003:24:15.30+01:54:479:436,2
757STĘPLEWSKA Małgorzata 7619WARSZAWAMasters K - 40119K 29900:00:0000:02:4101:56:0103:24:27.6503:24:27.65+01:54:599:446,2
758CZYŻEWSKA Marlena 7589LEGIONOWOWeteran K - 5034K 30000:00:0000:02:4101:57:4103:24:27.9503:24:27.95+01:55:009:446,2
759KRZYKWA Agnieszka 7594LEGIONOWOWeteran K - 5035K 30100:00:0000:02:4001:57:4103:24:28.2503:24:28.25+01:55:009:446,2
760JAKRZEWSKA Karolina 7352LOCO BABKI/MAMY-BIEGAMYKAMIONKISenior II K - 30109K 30200:00:0000:02:1501:57:0003:24:57.9003:24:57.90+01:55:309:456,1
761KARAMON Magdalena 7148OPOLEMasters K - 40120K 30300:00:0000:01:5701:54:0203:25:14.1003:25:14.10+01:55:469:466,1
762JURCZYK Robert 7808NULLLEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 50M 45900:00:0000:02:4401:58:2603:25:31.1503:25:31.15+01:56:039:476,1
763KOZŁOWSKI Piotr 7104SYCÓWSenior II M - 30 196M 46000:00:0000:03:0501:52:2003:25:52.8503:25:52.85+01:56:259:486,1
764AUTH Kari 7026BIERUTÓWSenior II K - 30110K 30400:00:0000:03:4601:57:0303:26:06.7003:26:06.70+01:56:389:486,1
765SOKOŁOWSKI Artur 36TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 165M 46100:00:0000:01:0801:50:1803:26:32.0503:26:32.05+01:57:049:506,1
766WOLEK Marcin 7911TYCHYMasters M - 40 166M 46200:00:0000:02:4101:51:3803:26:37.5503:26:37.55+01:57:099:506,1
767DRZEWI Tola 7970MARATON LESZNOLESZNOSenior I K - 2038K 30500:00:0000:03:0401:58:1503:26:37.6503:26:37.65+01:57:099:506,1
768FILIPIAK Beata 5MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 40121K 30600:00:0000:02:3001:53:3303:26:55.9003:26:55.90+01:57:289:516,1
769PLASZCZAK Bogumiła 7470PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 40122K 30700:00:0000:02:5601:57:0203:27:11.6503:27:11.65+01:57:439:516,1
770KAMIŃSKA Paulina 7905ROKIETNICASenior II K - 30111K 30800:00:0000:03:3001:55:1803:27:58.7003:27:58.70+01:58:309:546,1
771JANSON Marleen 7687LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 30112K 30900:00:0000:00:4902:03:2803:28:07.2003:28:07.20+01:58:399:546,1
772ABAKANOWICZ Michał 7786WALKA KOSTRZYNSŁUPSKMasters M - 40 167M 46300:00:0000:01:1001:51:5703:28:17.2003:28:17.20+01:58:499:556,0
773LITKE Andżelika 7310EAZYMUT.PLWARSZAWASenior I K - 2039K 31000:00:0000:01:4901:52:4403:28:18.1503:28:18.15+01:58:509:556,0
774KROMOLICKI Leszek 7377CHODZIEŻCHODZIEŻWeteran II M - 6014M 46400:00:0000:02:4901:53:5803:28:24.7503:28:24.75+01:58:569:556,0
775DUDA KRZEMIENIEWSKA Jadwiga 7145KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran II K - 603K 31100:00:0000:01:2702:00:2103:28:26.4003:28:26.40+01:58:589:556,0
776SŁOMKA Mariusz 7459OPOLESenior II M - 30 197M 46500:00:0000:02:1801:55:2203:28:29.8003:28:29.80+01:59:029:556,0
777KEMPISTY Anna 706212TRI.PLWARSZAWAWeteran K - 5036K 31200:00:0000:03:3902:02:1203:28:55.1503:28:55.15+01:59:279:566,0
778SZCZAPA Karol 786812TRI.PLWARSZAWASenior II M - 30 198M 46600:00:0000:03:4001:56:2303:28:56.9503:28:56.95+01:59:299:566,0
779GRYGIEL Agnieszka 7219PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran K - 5037K 31300:00:0000:02:1501:58:1703:29:23.9503:29:23.95+01:59:569:586,0
780WACHEL Katarzyna 7528BIELAWAMasters K - 40123K 31400:00:0000:03:4101:56:2403:29:34.8503:29:34.85+02:00:079:586,0
781PIWOWARCZYK Weronika 7133ROZBIEGANE DOBCZYCECZASŁAWSenior I K - 2040K 31500:00:0000:02:1502:02:1603:30:31.4503:30:31.45+02:01:0310:016,0
782DOMAGAŁA Tomasz 7902BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWMasters M - 40 168M 46700:00:0000:02:1901:53:2003:30:31.6003:30:31.60+02:01:0310:016,0
783SZYCA-ŚMIESZNIAK Marta 7138WROCŁAWSenior I K - 2041K 31600:00:0000:03:3702:00:0603:30:45.1503:30:45.15+02:01:1710:026,0
784WOŹNA Marta 7319RUN TEAM RYDZYNADĄBCZESenior II K - 30113K 31700:00:0000:01:4101:54:5103:30:58.9003:30:58.90+02:01:3110:026,0
785GISZCZYŃSKA Wanda 7212RUN TEAM RYDZYNALESZNOMasters K - 40124K 31800:00:0000:01:4301:54:5403:30:59.2003:30:59.20+02:01:3110:026,0
786MŁYNARCZYK Marta 7042HARD WORK BEATS TALENTWROCŁAWSenior II K - 30114K 31900:00:0000:02:3001:59:4103:31:01.3503:31:01.35+02:01:3310:026,0
787PIETRUSIAK Agnieszka 7515PALĘDZIEMasters K - 40125K 32000:00:0000:03:3601:59:2803:31:14.9503:31:14.95+02:01:4710:036,0
788WOJTYLAK-OSUCH Anna 7545PALĘDZIEMasters K - 40126K 32100:00:0000:03:3601:59:3003:31:17.1503:31:17.15+02:01:4910:036,0
789MRACHACZ Dorota 7454MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran K - 5038K 32200:00:0000:02:2701:58:5303:31:24.6503:31:24.65+02:01:5610:046,0
790ADAMCZYK Rafał 7456BYTOMMasters M - 40 169M 46800:00:0000:02:2801:58:4703:31:24.9003:31:24.90+02:01:5710:046,0
791URBAŃCZYK Krzysztof 7494IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 38M 46900:00:0000:03:3101:57:0103:32:14.1003:32:14.10+02:02:4610:065,9
792BŁOCH Arleta 7384WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIWeteran K - 5039K 32300:00:0000:00:3301:56:0503:32:28.9503:32:28.95+02:03:0110:075,9
793GARCZYK Przemek 7773GARCZYK TEAMKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 199M 47000:00:0000:00:5301:56:4303:32:31.4003:32:31.40+02:03:0310:075,9
794GARCZYK Agnieszka 7774GARCZYK TEAMKOZIEGŁOWYSenior II K - 30115K 32400:00:0000:00:5301:56:5003:32:31.8003:32:31.80+02:03:0410:075,9
795STASZEWSKA Aneta 48NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters K - 40127K 32500:00:0000:00:4701:55:5703:32:33.6503:32:33.65+02:03:0510:075,9
796JAWOREK Henryk 7444NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEWeteran I M - 50 51M 47100:00:0000:00:5301:54:3103:32:35.3503:32:35.35+02:03:0710:075,9
797DERES Julia 7681CZELADŹSenior I K - 2042K 32600:00:0000:00:5601:51:4503:32:36.9003:32:36.90+02:03:0910:075,9
798SOBCZAK Aleksander 7849BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIADZIERŻONIÓWMasters M - 40 170M 47200:00:0000:02:1901:53:2303:32:40.4503:32:40.45+02:03:1210:075,9
799HOFFMANN Małgorzata 7385WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIWeteran K - 5040K 32700:00:0000:00:3401:56:1003:32:52.9003:32:52.90+02:03:2510:085,9
800CIĄPAŁA Paulina 7392MOSINASenior II K - 30116K 32800:00:0000:03:4501:58:2403:32:53.1003:32:53.10+02:03:2510:085,9
801SKWAREK Agnieszka 7417POZNAŃSenior II K - 30117K 32900:00:0000:03:4501:58:2503:32:54.4503:32:54.45+02:03:2610:085,9
802BIENIECKA Anna 7230KLUB BIEGACZA SZAMOTUŁYGĄSAWYMasters K - 40128K 33000:00:0000:01:2802:08:0303:32:54.8003:32:54.80+02:03:2710:085,9
803KARŁOWSKA Olga 7593NULLPOZNAŃMasters K - 40129K 33100:00:0000:02:4801:56:5703:33:05.1503:33:05.15+02:03:3710:085,9
804WĄSOWICZ Irena 7131BARTOSZYCEWeteran K - 5041K 33200:00:0000:01:4801:57:5303:33:28.1503:33:28.15+02:04:0010:095,9
805LEMBICZ Agnieszka 7473DRIN TEAMPALĘDZIESenior II K - 30118K 33300:00:0000:03:2602:03:3103:34:04.5003:34:04.50+02:04:3610:115,9
806LEMBICZ Dariusz 7474DRIN TEAMPALĘDZIESenior II M - 30 200M 47300:00:0000:03:2502:03:2903:34:05.4503:34:05.45+02:04:3710:115,9
807SZYMAŃSKI Paweł 7646MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 171M 47400:00:0000:02:5002:02:1403:34:22.9503:34:22.95+02:04:5510:125,9
808SZEWCZYK Marlena 7623OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 30119K 33400:00:0000:03:4202:04:0903:34:23.2003:34:23.20+02:04:5510:125,9
809BORECKA Ola 7588KOMORNIKIMasters K - 40130K 33500:00:0000:02:2801:59:4303:34:51.3503:34:51.35+02:05:2310:135,9
810SZYMCZAK Jaroslaw 7587KOMORNIKIWeteran I M - 50 52M 47500:00:0000:02:2801:59:5703:34:51.5503:34:51.55+02:05:2310:135,9
811MICHALIK Aleksandra 7353PRECEL RACING TEAMWROCŁAWSenior II K - 30120K 33600:00:0000:03:5102:05:4603:35:07.1503:35:07.15+02:05:3910:145,9
812CZAJA Agnieszka 7485VEGE RUNNERSPOZNANSenior II K - 30121K 33700:00:0000:02:1402:02:2603:35:26.6503:35:26.65+02:05:5810:155,8
813ZALEWSKI Cezary 7744PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters M - 40 172M 47600:00:0000:01:0801:58:2303:36:11.8003:36:11.80+02:06:4410:175,8
814KOZACZUK Katarzyna 7742PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters K - 40131K 33800:00:0000:01:0801:58:2203:36:12.6003:36:12.60+02:06:4410:175,8
815SPRIDZĀNE Aija 7663VSK NOSKRIENIKŠĶILEMasters K - 40132K 33900:00:0000:02:5701:59:2203:36:13.1503:36:13.15+02:06:4510:175,8
816JASTRZĘBSKA-DEMCZAR Aneta 7146TRZCIANKAMasters K - 40133K 34000:00:0000:01:2602:05:0103:36:37.1503:36:37.15+02:07:0910:185,8
817SEREK Adam 7935ZNAM KRZYSIA 15BUKSenior I M - 20 39M 47700:00:0000:01:3301:59:5903:36:49.8003:36:49.80+02:07:2210:195,8
818SZACHT Izabela 7245POZNANMasters K - 40134K 34100:00:0000:03:3302:01:1703:37:07.5503:37:07.55+02:07:3910:205,8
818SZYMCZAK Marcin 7246POZNAŃMasters M - 40 173M 47800:00:0000:03:3302:01:4103:37:07.5503:37:07.55+02:07:3910:205,8
820GĘCA Małgorzata 7419UMCS BIEGALUBLINMasters K - 40135K 34200:00:0000:00:5502:10:3103:37:16.1003:37:16.10+02:07:4810:205,8
821SĘK Jarosław 7325WŁOSZAKOWICEMasters M - 40 174M 47900:00:0000:04:0301:59:3203:37:33.2003:37:33.20+02:08:0510:215,8
822BARASIŃSKA Marta 7965OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 30122K 34300:00:0000:01:1402:03:3303:37:45.9503:37:45.95+02:08:1810:225,8
823ZIELIŃSKA Magdalena 7841JAWORZNOMasters K - 40136K 34400:00:0000:01:4701:56:5403:37:56.9003:37:56.90+02:08:2910:225,8
824STRZAŁKOWSKA Urszula 7510OPOLESenior II K - 30123K 34500:00:0000:02:5101:55:5603:37:57.3503:37:57.35+02:08:2910:225,8
825PIEKAROWICZ Piotr 35PRACE DUŻEWeteran I M - 50 53M 48000:00:0000:02:5502:02:0603:38:13.3503:38:13.35+02:08:4510:235,8
826SZOJDA Małgorzata 7379INŻYNIERIA BIEGANIARUDA ŚLĄSKASenior II K - 30124K 34600:00:0000:02:0901:55:0203:38:20.6003:38:20.60+02:08:5210:235,8
827BERNAT Monika 7719KNEIPP TEAMŁÓDŹMasters K - 40137K 34700:00:0000:01:2101:59:1803:39:11.0003:39:11.00+02:09:4310:265,7
828GRYDZIUSZKO Aneta 7270ŁÓDŹWeteran K - 5042K 34800:00:0000:01:2101:59:1703:39:11.1003:39:11.10+02:09:4310:265,7
829COPIJA Jarosław 7930TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 54M 48100:00:0000:02:0602:05:0203:39:46.0503:39:46.05+02:10:1810:275,7
830OLCZYK Anna 7022PRZEDBÓRZWeteran K - 5043K 34900:00:0000:00:3002:07:2603:40:08.5503:40:08.55+02:10:4010:285,7
831OZIMEK-MADEJ Milena 7340SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 30125K 35000:00:0000:02:4402:07:3203:40:28.6503:40:28.65+02:11:0010:295,7
831OZIMEK Jacek 7092SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZWeteran II M - 6015M 48200:00:0000:02:3602:07:4203:40:28.6503:40:28.65+02:11:0010:295,7
833BANASZCZAK Dagmara 7119ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAJAWORZYNA ŚLĄSKASenior II K - 30126K 35100:00:0000:03:2202:05:1703:40:58.5003:40:58.50+02:11:3010:315,7
834SOBOŃ Łukasz 7243WARSZAWASenior II M - 30 201M 48300:00:0000:02:1202:03:2603:41:12.5003:41:12.50+02:11:4410:325,7
835WIĘCKOWSKA Marta 7252WARSZAWASenior II K - 30127K 35200:00:0000:02:1202:03:2603:41:12.8003:41:12.80+02:11:4510:325,7
836STRUG Agnieszka 7099DUISBURGWeteran K - 5044K 35300:00:0000:03:1702:05:4303:41:16.8003:41:16.80+02:11:4910:325,7
837STRUG Dariusz 7100DUISBURGWeteran II M - 6016M 48400:00:0000:03:1702:05:4403:41:16.8503:41:16.85+02:11:4910:325,7
838SZÓSTAK Marzena 7383KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 604K 35400:00:0000:01:5902:06:2803:41:17.9503:41:17.95+02:11:5010:325,7
839MAGDA Natasza 7429NIGHT RUNNERSPYSKOWICEMasters K - 40138K 35500:00:0000:01:0201:54:2903:41:28.9003:41:28.90+02:12:0110:325,7
840POLOK Monika 7388MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 40139K 35600:00:0000:01:5302:07:1703:41:31.7003:41:31.70+02:12:0310:325,7
841SZLĘZAK Sławomir 7292MIRAZ RACE TEAMCHORZÓWMasters M - 40 175M 48500:00:0000:01:5302:07:1603:41:31.9503:41:31.95+02:12:0410:325,7
842MAZUR-ZYCH Aleksandra 7631WARSZAWASenior II K - 30128K 35700:00:0000:01:4001:56:0803:42:36.6503:42:36.65+02:13:0810:365,7
843MATUSZAK Paula 7764KURACJUSZEWROCLAWSenior II K - 30129K 35800:00:0000:03:4602:01:4203:42:55.1003:42:55.10+02:13:2710:365,7
844POMIANOWSKA Romana 7178WROCŁAWSenior II K - 30130K 35900:00:0000:03:4702:01:3703:42:58.7503:42:58.75+02:13:3010:375,7
845PAŁASZYŃSKA Beata 18MUD FOXESBYDGOSZCZSenior II K - 30131K 36000:00:0000:00:3202:06:2703:44:18.2503:44:18.25+02:14:5010:405,6
846SADOWSKI Andrzej 7660PACZKÓWWeteran II M - 6017M 48600:00:0000:04:0301:57:5903:46:34.3503:46:34.35+02:17:0610:475,6
847SZKUDLARZ Agata 7502PLESZEWMasters K - 40140K 36100:00:0000:02:0902:07:0703:46:46.9503:46:46.95+02:17:1910:475,6
848SUTA Anna 7503MARSZEWMasters K - 40141K 36200:00:0000:02:0902:07:0203:46:47.3503:46:47.35+02:17:1910:475,6
849PLEWIŃSKA Sylwia 7167MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICESenior II K - 30132K 36300:00:0000:01:4902:08:4403:47:48.0503:47:48.05+02:18:2010:505,5
850BARAŁKIEWICZ - SOKAL Karolina 7009POZNAŃMasters K - 40142K 36400:00:0000:02:5702:08:5803:48:30.2503:48:30.25+02:19:0210:525,5
851OPŁOCZYŃSKA Gosia 7706NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 40143K 36500:00:0000:00:3902:00:2503:49:21.4003:49:21.40+02:19:5310:555,5
852BŁĄDEK-GRZELCZAK Katarzyna 7985ŁÓDŹWeteran K - 5045K 36600:00:0000:02:2102:14:0903:50:03.0003:50:03.00+02:20:3510:575,5
853JUSZKO Aleksandra 7509WARSZAWASenior I K - 2043K 36700:00:0000:00:5802:07:1603:50:40.6003:50:40.60+02:21:1210:595,5
854JUSZKO Monika 7500WARSZAWAMasters K - 40144K 36800:00:0000:00:5702:07:2103:50:40.7503:50:40.75+02:21:1210:595,5
855STAWSKA-KISIAŁA Natalia 7226MAMA WOJTUSIA <3KRAKÓWSenior II K - 30133K 36900:00:0000:02:0202:12:3503:52:46.9503:52:46.95+02:23:1911:055,4
856STAJER Edyta 7335LESZNOMasters K - 40145K 37000:00:0000:02:5902:07:3103:53:06.1003:53:06.10+02:23:3811:065,4
857WOJCIECHOWSKI Andrzej 7221NIGHT RUNNERSKALISZMasters M - 40 176M 48700:00:0000:00:3902:00:2703:53:45.2003:53:45.20+02:24:1711:075,4
858WIETRZYŃSKA Agnieszka 7513MASZ PRZEBIEGANESZCZECINSenior II K - 30134K 37100:00:0000:02:5102:08:2603:54:10.9003:54:10.90+02:24:4311:095,4
859KOSTULSKA Olga 7956WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 30135K 37200:00:0000:01:3302:13:0303:54:48.3503:54:48.35+02:25:2011:105,4
860BIENIECKI Jacek 7229KLUB BIEGACZA SZAMOTUŁYGĄSAWYWeteran I M - 50 55M 48800:00:0000:01:2702:10:0303:55:12.0503:55:12.05+02:25:4411:125,4
861DOMINIAK Katarzyna 7872RGR ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 30136K 37300:00:0000:02:0901:58:2003:56:08.8503:56:08.85+02:26:4111:145,3
862BIERNACKA Teresa 7168MIRAZ RACE TEAMMIKOŁÓWSenior II K - 30137K 37400:00:0000:01:4902:07:2303:57:33.5503:57:33.55+02:28:0511:185,3
863CZERCZAK Andrzej 7342WARSZAWAWeteran I M - 50 56M 48900:00:0000:03:3402:08:5503:57:44.2503:57:44.25+02:28:1611:195,3
864KOBYŁKA Małgorzata 7740SUPERMARATON KALISZKALISZWeteran K - 5046K 37500:00:0000:02:0502:18:4303:58:19.8003:58:19.80+02:28:5211:205,3
865FABIANSKI Czeslaw 7574SUPERMARATON KALISZKALISZWeteran II M - 6018M 49000:00:0000:02:0702:18:4203:58:20.0003:58:20.00+02:28:5211:205,3
866URBANIAK Agnieszka 7997WARSZAWAMasters K - 40146K 37600:00:0000:03:3802:18:2103:59:13.0003:59:13.00+02:29:4511:235,3
867GOLEBIOWSKA Malgorzata 7008RUN TEAM RYDZYNAKŁODAMasters K - 40147K 37700:00:0000:01:0402:16:2203:59:32.8503:59:32.85+02:30:0511:245,3
868LESNIEWICZ Agnieszka 7039LESZNOSenior II K - 30138K 37800:00:0000:01:0402:16:2403:59:33.6503:59:33.65+02:30:0511:245,3
869SOSNOWSKA Justyna 7401WARSZAWASenior II K - 30139K 37900:00:0000:02:4802:12:3303:59:35.5003:59:35.50+02:30:0711:245,3
870WRONKOWSKA Katarzyna 7369SULEJÓWEKMasters K - 40148K 38000:00:0000:02:4802:12:3203:59:35.5503:59:35.55+02:30:0711:245,3
871KRUCZEK Ewa 7113STAN UMYSŁU- LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIMasters K - 40149K 38100:00:0000:02:3902:20:2903:59:41.1503:59:41.15+02:30:1311:245,3
872KARCZEWSKA Marta 7925PUSZCZYKOWOMasters K - 40150K 38200:00:0000:03:4402:18:1904:00:07.9004:00:07.90+02:30:4011:265,2
873REGULSKA Aneta 7052DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWMasters K - 40151K 38300:00:0000:03:3102:14:1904:01:11.9504:01:11.95+02:31:4411:295,2
874PYTEL Anna 7162IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters K - 40152K 38400:00:0000:01:0002:17:3604:01:13.3004:01:13.30+02:31:4511:295,2
875RAJCZAKOWSKA Anna 7217LĄDEK-ZDRÓJWeteran II K - 605K 38500:00:0000:03:3102:14:1804:01:22.2504:01:22.25+02:31:5411:295,2
876RÓŻAŃSKI Robert 32WARSZAWAWeteran I M - 50 57M 49100:00:0000:00:4902:15:5004:01:40.8004:01:40.80+02:32:1311:305,2
877SZYPULSKA Katarzyna 7183SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters K - 40153K 38600:00:0000:01:0002:17:4804:01:50.4504:01:50.45+02:32:2211:305,2
878ZIELIŃSKI Radosław 7760BASSET ROLLING TEAMLATCHORZEWMasters M - 40 177M 49200:00:0000:04:1102:15:0904:01:54.9504:01:54.95+02:32:2711:315,2
879BARTNIK Michał 7746BASSET ROLLING TEAMOŻARÓW MAZOWIECKIMasters M - 40 178M 49300:00:0000:04:1102:28:5904:01:56.4004:01:56.40+02:32:2811:315,2
880ALEKSANDROWICZ Urszula 7614WROCŁAWSenior II K - 30140K 38700:00:0000:02:5502:14:2804:04:50.6004:04:50.60+02:35:2211:395,1
881WOLNIEWICZ Joanna 7240POZNAŃWeteran K - 5047K 38800:00:0000:02:3702:15:2304:05:54.6504:05:54.65+02:36:2611:425,1
882SKUBISZAK Andrzej 7239POZNAŃWeteran I M - 50 58M 49400:00:0000:02:3602:15:2404:05:54.7004:05:54.70+02:36:2611:425,1
883NGUYEN Long 7981OH MY GEARSWARSZAWASenior II M - 30 202M 49500:00:0000:03:2902:17:0004:06:09.3504:06:09.35+02:36:4111:435,1
884ŚWISTUŃ Grzegorz 7156OPOLEMasters M - 40 179M 49600:00:0000:03:4902:13:2504:07:36.3504:07:36.35+02:38:0811:475,1
885MIKOŁAJCZAK Magdalena 7294HRMAX ZORYŻORYMasters K - 40154K 38900:00:0000:03:0202:06:2704:07:48.9004:07:48.90+02:38:2111:485,1
886SMUG Ewelina 7418KONINMasters K - 40155K 39000:00:0000:02:1002:18:1604:11:47.4504:11:47.45+02:42:1911:595,0
887GĄSKA Sandra 7961KANIÓWSenior II K - 30141K 39100:00:0000:01:1502:18:1804:11:54.9504:11:54.95+02:42:2711:595,0
888SZUMLAS Anna 7794#SZUMITEAM/ ULTRAWAY TEAMPOŁCHOWOMasters K - 40156K 39200:00:0000:03:3002:22:0304:12:08.6504:12:08.65+02:42:4012:005,0
889CZYŻAK Justyna 7968ROKIETNICAMasters K - 40157K 39300:00:0000:02:2602:21:0104:15:19.0004:15:19.00+02:45:5112:094,9
890CHROSTEK Dorota 7171FRANTA GROUPKATOWICEMasters K - 40158K 39400:00:0000:02:2602:21:0004:15:19.2504:15:19.25+02:45:5112:094,9
891KOLASA Barbara 7293KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran II K - 606K 39500:00:0000:00:3202:21:3904:24:41.2504:24:41.25+02:55:1312:364,8
892JANICKA Barbara 7844STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIMasters K - 40159K 39600:00:0000:02:3802:31:3704:29:23.6504:29:23.65+02:59:5512:494,7
893LATA Robert 7036STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 59M 49700:00:0000:02:4102:31:5004:30:18.9504:30:18.95+03:00:5112:524,7
894LATA Violetta 7048STAN UMYSŁU LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIWeteran K - 5048K 39700:00:0000:02:4002:31:4904:30:19.4504:30:19.45+03:00:5112:524,7
895WALCZAK Sławomir 7375GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 60M 49800:00:0000:02:1202:33:0804:44:25.9504:44:25.95+03:14:5813:324,4
896MALEC Aleksandra 7440NIGHT RUNNERS PYSKOWICEGLIWICESenior II K - 30142K 39800:00:0000:01:0102:49:1204:46:12.3504:46:12.35+03:16:4413:374,4
897KISIEL Edyta 7001LUBLINMasters K - 40160K 39900:00:0000:00:5602:49:0104:46:14.8504:46:14.85+03:16:4713:374,4
898PODSIADŁY Robert 7180WROCŁAWWeteran II M - 6019M 49900:00:0000:03:5602:30:0604:47:59.6004:47:59.60+03:18:3113:424,4
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
899PIETRASZEK Ewa 7839KOBIETY WATAHYCHORZÓWWeteran K - 5049K 40000:00:0000:01:4403:01:0905:08:10.3505:08:10.35+03:38:4214:404,1
900WOŹNIAK Anna 7837KOBIETY WATAHYBYTOMMasters K - 40161K 40100:00:0000:01:4503:01:0305:08:14.9005:08:14.90+03:38:4714:404,1
Niesklasyfikowani
GOCLIK Marcin 7923MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 DNF00:01:19 DNF01:39:04 DNF DNF DNF--
LASOCKI Marcin 7647TEAM ZABIEGANEDNI / 12TRI.PLWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:02:11 DNF01:39:41 DNF DNF DNF--
BARTOSZEWSKA Katarzyna 7540TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAMasters K - 40DNF00:02:24 DNF01:54:44 DNF DNF DNF--
SEMENIUK Marzena 7692KOTWICA BRZEGKARŁOWICESenior II K - 30DNF00:01:14 DNF DNF DNF DNF--
PĘKAŁA Dawid 7822DZIKI Z AFRYKIZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF00:03:19 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 905 wynik(ów)