Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2022-04-23 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 32.8 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 383 |
Wystartowało : | 340 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 336 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Schronisko na Przehybie 9km | Schronisko pod Durbaszką 25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PŁOSKONKA Paweł | 1049 | Sparta Lublin | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 03:21:29 | 05:45:11 | |
2 | ŚWIERAD Krystian | 1104 | TURZAŃSK | M20 | 00:00:00 | 01:33:23 | 02:34:38 | ||
3 | SZKOŁA Wojciech | 853 | Natural Born Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 01:26:22 | 02:19:12 | |
4 | ANDRZEJEWSKI Lukasz | 959 | FTI RACE TEAM | POZNAN | M40 | 00:00:00 | 02:16:36 | 03:30:58 | |
5 | WASIELEWSKI Adrian | 1088 | Destroyer | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |||
6 | SIOŁA Karol | 649 | Team Dynafit | GRYWAŁD | M20 | 00:00:00 | 01:23:59 | 02:13:48 | |
7 | POTTS David | 1029 | KRAKOW | M30 | 00:00:00 | 01:59:44 | |||
8 | FEDOREK Dawid | 1121 | KIELCE | M30 | 00:00:00 | 02:10:21 | 03:23:50 | ||
9 | SIWEK Michał | 892 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | M30 | 00:00:01 | 01:27:39 | 02:19:15 | |
10 | KOCIOŁEK Witold | 979 | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:01 | 01:34:56 | 02:32:14 | |
11 | KUJAWSKI Bartek | 1144 | Grupetto Gorlice | GORLICE | M30 | 00:00:01 | 01:28:53 | 02:21:55 | |
12 | ZBOZIEŃ Jarosław | 803 | ŁĄCKO | M30 | 00:00:01 | 01:28:18 | 02:20:25 | ||
13 | KOPEL Andrzej | 1140 | #7UphillBand | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:38:24 | 02:37:25 | |
14 | KURA Patryk | 1914 | BĘDZIN | M30 | 00:00:01 | 01:30:32 | 02:25:30 | ||
15 | POLAŃSKI Tomasz | 760 | 140minut.pl | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:01 | 01:37:39 | 02:40:31 | |
16 | KOŁODZIEJ Roman | 929 | Perfekta Karlowice | KARŁOWICE | M40 | 00:00:01 | 01:50:21 | 03:08:25 | |
17 | PORADA Kacper | 998 | ŁUKAWIEC | M20 | 00:00:01 | 01:34:55 | 02:28:21 | ||
18 | SŁUP Paweł | 1150 | Hit the Trail / Ks kandahar | BIELSKO-BIAŁA, ŚLĄSKIE | M30 | 00:00:01 | 01:39:04 | 02:35:30 | |
19 | ZBORUCKI Jan | 1132 | Przedwojewski Team | KATOWICE | M30 | 00:00:02 | 01:49:16 | 02:54:38 | |
20 | GUMULINSKI Jakub | 936 | IGT | WARSZAWA | M30 | 00:00:02 | 02:00:51 | 03:18:55 | |
21 | TOPOLSKI Marcin | 990 | JADOWNIKI | M40 | 00:00:02 | 01:41:31 | 02:45:54 | ||
22 | MARSZAŁEK Jerzy | 1061 | KBKW | KAMIONKA MAŁA | M30 | 00:00:02 | 02:10:31 | 03:41:59 | |
23 | KORCZ Daniel | 1056 | Jaworzno Runners Pro Team | JAWORZNO | M40 | 00:00:02 | 01:40:07 | 02:43:12 | |
24 | BRUŚ Marcin | 1082 | Saska | WARSZAWA | M40 | 00:00:02 | 01:50:51 | 02:59:52 | |
25 | MAZUR Paweł | 2551 | ŁĄCKO | M30 | 00:00:02 | 01:55:02 | 03:07:33 | ||
26 | GÓRECKI Rafał | 889 | LesznoTeam | LESZNO | M40 | 00:00:03 | 02:05:17 | 03:26:08 | |
27 | WŁODARCZYK Jarosław | 977 | Karkonosz Running Team | JELENIA GÓRA | M40 | 00:00:03 | 01:37:33 | 03:36:29 | |
28 | KOPEĆ Sebastian | 1022 | Saint - Gobain Squad | RYCZÓWEK | M30 | 00:00:03 | 02:07:11 | 03:35:52 | |
29 | GRZEMSKI Marcin | 908 | Wroniecki Klub Biegacza | WRONKI | M30 | 00:00:03 | 01:48:51 | 03:01:37 | |
30 | SZARAPANOWSKI Marcin | 934 | Ultra Diabły Team Lubrza | SZCZECIN | M40 | 00:00:03 | 01:46:18 | 02:54:05 | |
31 | KLAJA Adrian | 964 | KRAKÓW | M30 | 00:00:03 | 02:16:03 | 04:12:13 | ||
32 | ZĄBEK Łukasz | 1066 | 140minut.pl | WROCŁAW | M40 | 00:00:03 | 01:46:30 | 02:57:14 | |
33 | MARSZAŁEK Kamil | 1919 | Kamionka Mała | KAMIONKA MAŁA | M30 | 00:00:03 | 02:10:34 | 03:41:59 | |
34 | PACIA Sebastian | 846 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:04 | 02:03:39 | 03:22:01 | ||
35 | ZIĘBA Paweł | 993 | Bobowska Grupa Biegowa | ŁUŻNA | M40 | 00:00:04 | 02:02:54 | 03:24:36 | |
36 | PŁONOWSKI Maciej | 963 | Pszczółkowski Team | WROCŁAW | M30 | 00:00:04 | 01:39:23 | 02:41:10 | |
37 | RYBARCZYK Kamil | 994 | Marmurowe dziki | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:04 | 01:50:25 | 03:01:33 | |
38 | PIETRZAK Jacek | 1026 | ŁÓDX | M40 | 00:00:04 | 01:53:59 | 03:09:03 | ||
39 | RYSULA Konrad | 1122 | ZĄB | M20 | 00:00:04 | 01:55:01 | 03:10:50 | ||
40 | SZCZYGIEŁ Mateusz | 844 | #SzczygielTeam | SKAWCE | M30 | 00:00:05 | 01:51:09 | 03:11:32 | |
41 | BEKAS Marcin | 1005 | KRAKÓW | M40 | 00:00:05 | 01:49:01 | 02:55:13 | ||
42 | KUŚ Michał | 1072 | Lubię Burpees'y | PSARY | M30 | 00:00:05 | 02:40:21 | 04:47:49 | |
43 | MIERNICZAK Bartlomiej | 1076 | Woodward Runners | KRAKÓW | M30 | 00:00:05 | 01:44:38 | 02:50:28 | |
44 | ŁAZICKI Filip | 1130 | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:56:05 | 03:24:01 | ||
45 | KRAWCZYK Dariusz | 1145 | PORAŻ | M40 | 00:00:05 | 01:58:33 | 03:19:51 | ||
46 | ZIAJA Wojciech | 858 | JAWORZNO | M40 | 00:00:05 | 02:08:11 | 03:31:49 | ||
47 | CHMIELOWIEC Daniel | 1062 | Gorlicka Grupa Biegowa | SZYMBARK | M30 | 00:00:05 | 01:36:07 | 03:39:17 | |
48 | SEMBERECKI Marcin | 1141 | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane | ZAKOPANE | M30 | 00:00:05 | 01:59:51 | 03:19:15 | |
49 | JUCHA Michał | 1068 | Biegiem po piwo | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:05 | 01:55:23 | 03:04:05 | |
50 | SAINTEMARIE Arnaud | 921 | Marcin Świerc TEAM | KRAKOW/FONTAINEBLEAU | M40 | 00:00:06 | 01:56:02 | 03:07:19 | |
51 | NARKO Alex | 1146 | WARSZAWA | M30 | 00:00:06 | 01:55:15 | 03:11:33 | ||
52 | ZAWISZA Grzegorz | 810 | WROCANKA | M30 | 00:00:06 | 02:00:50 | 03:24:44 | ||
53 | STANOWSKI Bartłomiej | 829 | Runners Cieszanów | JÓZEFOSŁAW | M30 | 00:00:06 | 01:59:32 | 03:13:11 | |
54 | KNAPIK Przemyslaw | 962 | HEINEKEN Krakow / Triwise | KRAKÓW | M40 | 00:00:06 | 01:53:39 | 03:02:51 | |
55 | CIEPIELA Andrzej | 1025 | Lubię Burpees’y | PSARY | M30 | 00:00:06 | 02:20:51 | 03:59:21 | |
56 | FORYŚ Adam | 924 | KRAKÓW | M30 | 00:00:07 | 02:01:56 | 03:25:31 | ||
57 | WIERTELORZ Paweł | 948 | BIELSKO BIAŁA | M40 | 00:00:07 | 02:39:39 | 04:47:34 | ||
58 | SALIŃSKI Bartosz | 1021 | AugusTeam/Wkurw_Team | KATOWICE | M30 | 00:00:07 | 02:09:08 | 03:42:50 | |
59 | HRONOWSKI Piotr | 960 | Kitowcy | OKOCIM | M20 | 00:00:07 | 02:25:32 | 04:23:14 | |
60 | ŚLIWIŃSKI Jacek | 1137 | team ULTRA | GDAŃSK | M30 | 00:00:07 | 01:35:19 | 02:37:02 | |
61 | WASILEWSKI Adam | 927 | Łomiankowska Grupa Biegowa | WARSZAWA | M40 | 00:00:07 | 03:24:03 | 05:52:19 | |
62 | LITWIN Łukasz | 1001 | KRAKÓW | M20 | 00:00:07 | 02:12:06 | 03:40:12 | ||
63 | HAWLENA Marcin | 1024 | Lubię Burpees'y | SOSNOWIEC | M50 | 00:00:07 | 02:40:19 | 04:47:45 | |
64 | ZIELIŃSKI Paweł | 898 | Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:08 | 01:57:59 | 03:10:47 | |
65 | DUCH Rafał | 973 | GRÓJEC | M30 | 00:00:08 | 02:00:04 | 03:18:47 | ||
66 | PIETRZAK Michał | 978 | 3 | GRÓJEC | M30 | 00:00:08 | 02:05:58 | 03:28:52 | |
67 | PYRCHLA Patryk | 1070 | KRAKÓW | M20 | 00:00:08 | 02:00:38 | 03:16:41 | ||
68 | HRONOWSKI Kamil | 961 | OKOCIM | M20 | 00:00:08 | 02:25:33 | 04:23:12 | ||
69 | OGORZAŁEK Mateusz | 1016 | RedLineTeam | GAJ | M30 | 00:00:08 | 02:24:58 | 04:01:53 | |
70 | KOZUCH Rafał | 1114 | RedLineTeam | BRZEZNA | M30 | 00:00:08 | 01:33:01 | 02:27:56 | |
71 | MRÓZ Rafał | 1920 | TARNÓW | M40 | 00:00:08 | 01:59:09 | 03:19:59 | ||
72 | OSTROWSKI Paweł | 942 | Rehmedica.pl | KRZESZOWICE | M30 | 00:00:08 | 02:12:51 | 03:41:08 | |
73 | SAINTEMARIE Bernard | 1096 | FONTAINEBLEAU | M60 | 00:00:08 | 02:15:07 | 03:49:07 | ||
74 | KWIATKOWSKI Paweł | 808 | PISARZOWICE | M30 | 00:00:09 | 02:07:17 | 03:24:59 | ||
75 | BIERNAT Mateusz | 880 | KATOWICE | M30 | 00:00:09 | 01:55:04 | 03:07:19 | ||
76 | STAWIARZ Paweł | 835 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:09 | 01:51:26 | 02:56:27 | |
77 | NOWOSADZKI Wojciech | 863 | KROSNO | M40 | 00:00:09 | 02:05:55 | 03:20:55 | ||
78 | MAĆKOWSKI Jędrzej | 1136 | od Grubasa do Ultrasa | KIELCE | OPEN Mężczyźni | 00:00:09 | 02:03:12 | 03:29:18 | |
79 | KRAJCZYŃSKI Jakub | 950 | PKO Bank Polski | ŁOMIANKI | M40 | 00:00:10 | 02:14:58 | 03:54:56 | |
80 | MALINOWSKI Robert | 933 | OLSZANKA | M40 | 00:00:10 | 02:14:57 | 03:58:51 | ||
81 | STANULA Fabian | 1038 | SZCZAWNICA | M30 | 00:00:10 | 02:06:01 | 03:21:28 | ||
82 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 1909 | OPEN Mężczyźni | 00:00:10 | 01:50:10 | 02:59:45 | |||
83 | TARNAWSKI Jakub | 2396 | kkb dystans | KRAKÓW | M50 | 00:00:10 | 02:09:41 | 03:36:16 | |
84 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 1086 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | M40 | 00:00:11 | 01:58:56 | 03:11:37 | |
85 | MAZURKIEWICZ Maks | 1054 | KS Bero | BOJANO | M30 | 00:00:11 | 02:11:47 | 03:38:03 | |
86 | DENKOWSKI Wojciech | 850 | BP Running Team Gliwice | GLIWICE | M50 | 00:00:12 | 03:00:05 | 05:05:58 | |
87 | MRÓZ Bartłomiej | 1044 | KRAKÓW | M30 | 00:00:12 | 02:19:57 | 03:54:20 | ||
88 | SZCZĘŚNIAK Piotr | 1128 | KALETY | M40 | 00:00:12 | 02:02:37 | 03:29:06 | ||
89 | ZAKRZEWSKI Jarosław | 1147 | Autokajki sp z o.o | WARSZAWA | M40 | 00:00:12 | 02:29:08 | 04:26:39 | |
90 | MOSIOŁEK Przemysław | 878 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | M30 | 00:00:12 | 01:59:56 | 03:12:12 | ||
91 | SUCHORA Kacper | 900 | KRAŚNIK | M20 | 00:00:12 | 01:51:53 | 03:08:19 | ||
92 | GRAJDA Arkadiusz | 914 | TRIDEA | GDYNIA | M40 | 00:00:12 | 01:57:56 | 03:11:12 | |
93 | KLUZ Marcin | 967 | PRO-RUN Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:12 | 01:58:12 | 03:07:21 | |
94 | ŻELIŃSKI Marek | 946 | CHORZÓW | M50 | 00:00:13 | 02:22:15 | 04:05:10 | ||
95 | PREDEŃKOWSKI Jarek | 954 | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 02:32:50 | 04:30:53 | ||
96 | KOROSTYŃSKI Damian | 1007 | KRAKÓW | M40 | 00:00:13 | 02:08:56 | 03:40:13 | ||
97 | GOLASZ Marek | 1105 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M50 | 00:00:13 | 02:02:37 | 03:24:33 | ||
98 | URBAŃSKI Krzysztof | 1040 | ASap Toruń | TORUŃ | M40 | 00:00:13 | 02:12:27 | 03:35:10 | |
99 | BOHUCKI Piotr | 1094 | REDA | M40 | 00:00:13 | 02:03:09 | 03:22:41 | ||
100 | KLOSS Daniel | 1455 | Kapitan Kloss | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 02:45:54 | 05:04:38 | |
101 | HADAM Michał | 1101 | KB Maniac Poznań/#biegiemwlas | POZNAŃ | M40 | 00:00:14 | 02:09:42 | 03:37:54 | |
102 | ZAJDER Paweł | 1143 | SANDOMIERZ | M30 | 00:00:14 | 02:01:27 | 03:27:41 | ||
103 | STOLARZ Grzegorz | 2400 | Niepołomice Biegają | ZABAWA | M40 | 00:00:14 | 02:14:23 | 03:35:31 | |
104 | KOZŁOWSKI Szymon | 1036 | WĄGROWIEC | M40 | 00:00:14 | 02:13:07 | 03:59:32 | ||
105 | ORĘZIAK Tomasz | 1023 | STALOWA WOLA | M20 | 00:00:14 | 02:03:12 | 03:23:02 | ||
106 | WARA-WĄSOWSKI Maciej | 1057 | Szakale Bałut | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:14 | 02:29:16 | 04:23:20 | |
107 | KUTYŁA Stanisław | 1102 | Orange Polska | NIEPOŁOMICE | M50 | 00:00:15 | 02:49:36 | 04:52:51 | |
108 | TOMASZEWSKI Krzysztof | 1063 | SPC | TORUŃ | M40 | 00:00:15 | 02:49:12 | 04:32:04 | |
109 | WYSOCKI Tomasz | 1119 | OchajoRub&Friends | RYBNIK | M50 | 00:00:15 | 02:41:02 | 04:46:44 | |
110 | LEGUTKO Bartłomiej | 980 | KRAKÓW | M40 | 00:00:16 | 02:00:35 | 03:27:48 | ||
111 | DOBREK Wojciech | 1034 | Wieczorne bieganie | SZCZECIN | M50 | 00:00:16 | 03:06:30 | 05:38:56 | |
112 | DĄBROWSKI Artur | 1668 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:16 | 02:29:32 | 04:09:28 | ||
113 | HRONOWSKI Jakub | 824 | MYŚLENICE | M20 | 00:00:16 | 01:56:40 | 03:07:30 | ||
114 | JAGODA Mateusz | 865 | FUCHS OIL TEAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20 | 00:00:16 | 02:28:58 | 04:07:54 | |
115 | UBYSZ Marek | 1000 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:16 | 02:07:56 | 03:37:23 | |
116 | ZIN Jacek | 976 | RZESZÓW | M40 | 00:00:17 | 02:14:16 | 03:40:04 | ||
117 | CHAJDYS Maciej | 1042 | SKOSZEWY RUNNERS | STARE SKOSZEWY | M40 | 00:00:17 | 02:48:19 | 04:56:51 | |
118 | RAFAŁ Bartłomiej | 1017 | WARSZAWA | M30 | 00:00:17 | 02:13:21 | 03:53:51 | ||
119 | WINIECKI Tomasz | 1139 | Iron House Triathlon Włocławek | WŁOCŁAWEK | M40 | 00:00:17 | 02:27:00 | 04:06:42 | |
120 | STACHANCZYK Wojciech | 849 | Matner Running Team | WROCLAW | M40 | 00:00:18 | 03:15:17 | 05:30:22 | |
121 | BAGSIK Łukasz | 981 | Qteam | KATOWICE | M30 | 00:00:18 | 01:52:06 | 03:13:22 | |
122 | WYKA Mariusz | 1014 | Legia | JAWORZNO | M40 | 00:00:18 | 02:05:11 | 03:27:08 | |
123 | BANDOSZ Bartek | 2776 | BKKS Ławeczka Wilanów | WARSZAWA | M40 | 00:00:18 | 02:28:36 | 04:08:05 | |
124 | GŁUCHOWSKI Jacek | 838 | BB Runners | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:18 | 03:12:23 | 05:28:39 | |
125 | ZDAŃSKI Paweł | 915 | KATOWICE | M30 | 00:00:18 | 02:20:57 | 03:51:44 | ||
126 | SZAŁAŚNY Piotr | 1098 | TestyOutdoorowe.pl | KOBIÓR | M30 | 00:00:18 | 02:05:06 | 03:26:34 | |
127 | FUDALEJ Piotr | 2498 | TG. SOKÓŁ ZAKOPANE | KOŚCIELISKO | M50 | 00:00:18 | 03:12:20 | 05:28:36 | |
128 | PATRO Bartłomiej | 1048 | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:19 | 01:57:36 | 03:16:20 | ||
129 | KOPERSKI Marcin | 995 | Monia Gym | SZCZECIN | M50 | 00:00:19 | 02:07:44 | 03:36:16 | |
130 | ŁATWIŃSKI Mateusz | 1083 | Mocna Grupa Cezara | PIETRZYKOWICE | M20 | 00:00:19 | 02:21:29 | 03:56:43 | |
131 | ŁUKASZEWICZ Dawid | 1154 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:19 | 02:06:58 | 03:33:26 | ||
132 | UHRIN Stanislav | 842 | Prešov Trail RUN SVK | PREŠOV | M40 | 00:00:20 | 02:27:45 | 04:11:43 | |
133 | CZECH Marcin | 859 | OchajoRun&Friends | RYBNIK | M40 | 00:00:20 | 02:40:59 | 04:46:41 | |
134 | LESZCZYNSKI Bartlomiej | 1916 | Lasy Wawerskie | WARSZAWA | M30 | 00:00:20 | 02:20:19 | 04:08:15 | |
135 | POLAKÓW Sławomir | 1153 | Z górki i pod górkę | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:00:20 | 02:29:17 | 04:14:04 | |
136 | PEC Arkadiusz | 822 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M50 | 00:00:21 | 02:11:23 | 03:41:52 | |
137 | HYNEK Bogusław | 890 | CSM | TARNÓW | M40 | 00:00:21 | 02:14:00 | 03:47:35 | |
138 | LUC Adam | 1064 | Biegusiem.pl | RYKI | M40 | 00:00:21 | 02:54:14 | 05:01:55 | |
139 | SALSKI Jarosław | 877 | Wroniecki Klub Biegacza | WRONKI | M30 | 00:00:21 | 02:31:05 | 04:19:28 | |
140 | SKOCZEK Tomasz | 1085 | KIELCE | M40 | 00:00:22 | 02:21:13 | 03:58:51 | ||
141 | PAWELCZYK Krzysztof | 1084 | TNSCON | KIELCE | M40 | 00:00:22 | 02:17:26 | 03:58:51 | |
142 | SZYMAŃSKI Mariusz | 1109 | ROKITNO SZLACHECKIE | M30 | 00:00:22 | 02:25:25 | 04:13:16 | ||
143 | GRZEJDZIAK Igor | 943 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M40 | 00:00:23 | 02:27:16 | 04:26:21 | |
144 | POJNAR Karol | 1006 | Biegusiem. Pl | BESKO | M20 | 00:00:23 | 02:41:32 | 04:27:14 | |
145 | JAŚKOWIEC Michał | 833 | PRUDNIK | M20 | 00:00:23 | 02:29:24 | 04:19:45 | ||
146 | WRÓBEL Grzegorz | 931 | Byle do mety | WARSZAWA | M30 | 00:00:23 | 03:02:04 | 05:14:24 | |
147 | OSIAL Mariusz | 983 | KB im. Piotra Sękowskiego | PŁOŃSK | M40 | 00:00:23 | 02:15:53 | 03:54:29 | |
148 | SOBOLEWSKI Bartłomiej | 1067 | B - pojekt | MILANÓWEK | M60 | 00:00:23 | 02:39:13 | 04:33:08 | |
149 | OLIŃSKI Paweł | 1087 | POZNAŃ | M30 | 00:00:23 | 02:15:00 | 03:42:42 | ||
150 | GAWLINA Lesław | 2395 | Ads Masna | RUDA ŚLĄSKA | M50 | 00:00:23 | 02:23:25 | 03:57:28 | |
151 | JAŃCZUK Marcin | 815 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | M40 | 00:00:23 | 02:12:43 | 03:39:37 | |
152 | PETRYNA Paweł | 1032 | MovieBeats | WARSZAWA | M30 | 00:00:24 | 02:19:28 | 04:04:00 | |
153 | OLEKSY Marcin | 1089 | Tętno Pulsu | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:24 | 01:54:45 | 03:10:51 | |
153 | PRZEBINDA Łukasz | 1110 | WHITE POWER TEAM | KRAKÓW | M30 | 00:00:24 | 01:54:45 | 03:10:41 | |
155 | KAŁUZIŃSKI Dominik | 1117 | Zabiegany Wołomin | WOŁOMIN | M30 | 00:00:25 | 02:34:55 | 04:31:58 | |
156 | PIETRZAK Maciej | 2216 | WARSZAWA | M40 | 00:00:25 | 02:14:47 | 04:00:17 | ||
157 | KOĆ Marcin | 836 | WARSZAWA | M40 | 00:00:25 | 02:31:08 | 04:33:43 | ||
158 | WARDZIŃSKI Paweł | 1148 | Run and Gun | WARSZAWA | M40 | 00:00:26 | 02:52:59 | 04:53:23 | |
159 | WOJTALA Bartłomiej | 1008 | Uwaga na Dziada | KRAKÓW | M40 | 00:00:26 | 02:01:39 | 03:12:38 | |
160 | CZARNECKI Bartlomiej | 1009 | Uwaga na Dziada | RĄCZNA | M40 | 00:00:26 | 02:16:19 | 03:54:11 | |
161 | PORĘBSKI Zbigniew | 1780 | QUATTRO | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M50 | 00:00:26 | 03:02:18 | 05:16:22 | |
162 | SZELĄG Piotr | 1490 | Turbo Jeże Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:27 | 02:33:12 | 04:43:27 | |
163 | KARCZMARCZYK Tomasz | 1720 | WARSZAWA | M40 | 00:00:27 | 02:15:36 | 03:53:38 | ||
164 | KACZYŃSKI Marcin | 1724 | Nexerianie | WARSZAWA | M40 | 00:00:27 | 02:33:18 | 04:43:29 | |
165 | ROCZNIAK Grzegorz | 1917 | FizjoAktiVa/BBL Kraków | SANOK | M40 | 00:00:27 | 02:34:02 | 04:20:30 | |
166 | TOKARZ Jerzy | 1918 | BiegamBoLubię | KRAKÓW | M60 | 00:00:27 | 02:48:07 | 04:56:19 | |
167 | FILUT Tomasz | 906 | POZNAŃ | M40 | 00:00:28 | 02:30:31 | 04:16:22 | ||
168 | KUBIAK Józef | 910 | Orlen Running Team | SŁUPNO | M60 | 00:00:28 | 02:30:50 | 04:15:32 | |
169 | ROGÓZ Michał | 875 | Tętno Pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:28 | 02:19:59 | 04:04:11 | |
170 | GNIADEK Łukasz | 1124 | Bravehearts Legionowo | WIELISZEW | M40 | 00:00:28 | 02:41:20 | 04:32:26 | |
171 | MASZKOWSKI Rafał | 845 | LUBLIN | M40 | 00:00:29 | 02:35:45 | 04:21:48 | ||
172 | WÓJCIK Bernard | 882 | tętno pulsu | KRAKÓW | M30 | 00:00:29 | 02:29:37 | 04:25:31 | |
173 | ZABOLSKI Mateusz | 988 | Zabol Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:29 | 02:17:24 | 03:38:10 | |
174 | SOŁDYGA Paweł | 1027 | SkowronekBiega | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:29 | 02:36:37 | 04:29:10 | |
175 | SZLACHCIC Tomasz | 832 | Tętno Pulsu | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:30 | 02:32:51 | 04:25:07 | |
176 | PIETRUS Maciek | 1112 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:30 | 02:29:11 | 04:20:18 | ||
177 | SIEDLACZEK Zbigniew | 1055 | Sklep Biegacza Lublin Team | LUBLIN | M60 | 00:00:30 | 02:37:13 | 04:21:47 | |
178 | URBAŃSKI Mikołaj | 1050 | Im Gorzej Tym Lepiej | WARSZAWA | M20 | 00:00:31 | 02:54:08 | 05:28:07 | |
179 | REPEĆ Jarosław | 982 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | LUBLIN | M30 | 00:00:31 | 02:07:24 | 03:26:32 | |
180 | KALINOWSKI Marek | 984 | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:31 | 02:33:00 | 04:24:57 | ||
181 | NIGIEL Krystian | 1013 | Miraz Race Team | ZABRZE | M40 | 00:00:31 | 02:21:04 | 03:48:56 | |
182 | WIECZOREK Piotr | 1125 | Czysta Amatorka | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:31 | 02:29:12 | 04:14:34 | |
183 | ZDEB Piotr | 923 | AHOJ PRZYGODO LUBLIN | LUBLIN | M40 | 00:00:32 | 02:19:58 | 03:58:50 | |
184 | CHOJNACKI Rafał | 1051 | Im Gorzej Tym Lepiej | WARSZAWA | M20 | 00:00:32 | 02:54:05 | 05:23:13 | |
185 | ANKIEWICZ Stefan | 1129 | Czysta Amatorka | WARSZAWA | M40 | 00:00:32 | 02:06:43 | 03:27:03 | |
186 | DUTKIEWICZ Leszek | 911 | KATOWICE | M30 | 00:00:32 | 02:24:45 | 03:56:20 | ||
187 | POŁEĆ Grzegorz | 1031 | PRZYGOŃ | M60 | 00:00:32 | 02:40:49 | 04:46:20 | ||
188 | KOZIEŁ Jarosław | 985 | Łódź Kocha Sport | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:33 | 02:52:30 | 05:02:08 | |
189 | STĘPIEŃ Piotr | 1142 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M30 | 00:00:33 | 02:52:28 | 04:46:15 | ||
190 | CZAPLIŃSKI Michał | 1106 | OSTROŁĘKA | M40 | 00:00:34 | 02:43:46 | 04:36:08 | ||
191 | PELCZAR Paweł | 1131 | KRAKÓW | M40 | 00:00:34 | 02:31:56 | 04:28:16 | ||
192 | GRABOWSKI Leszek | 909 | Stare Babice Biegają | LATCHORZEW | M50 | 00:00:34 | 02:55:50 | 05:10:32 | |
193 | BARCIK Witold | 1135 | Biegam Żeby Żreć Wiecej Ciastków | SZCZAWNICA | M40 | 00:00:35 | 02:11:27 | 03:46:51 | |
194 | POTACZEK Wojciech | 826 | KRAKÓW | M40 | 00:00:35 | 02:31:27 | 04:15:27 | ||
195 | WOJTYŁA Paweł | 834 | AKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:35 | 02:27:13 | 04:10:06 | |
196 | LATAŁA Wojciech | 856 | Leśne Grubasy | KRAKÓW | M40 | 00:00:35 | 02:56:45 | 04:57:23 | |
197 | CZAJKA Piotr | 986 | czajki | WARSZAWA | M50 | 00:00:35 | 02:34:27 | 04:19:17 | |
198 | TENDAJ Daniel | 804 | LOMIANKI | M50 | 00:00:36 | 02:30:52 | 04:07:51 | ||
199 | ŁOKAS Andrzej | 1037 | BĘDZIN | M50 | 00:00:36 | 03:01:12 | 04:59:06 | ||
200 | KOCIOŁEK Andrzej | 1155 | KRAKÓW | M50 | 00:00:36 | 02:20:57 | 04:07:16 | ||
201 | MALICKI Emil | 925 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:37 | 02:15:13 | 03:40:52 | |
202 | STALOWSKI Paweł | 1079 | GROMADZICE | M40 | 00:00:37 | 02:19:54 | 03:52:49 | ||
203 | KUŁAKOWSKI Piotr | 970 | Czlapacze | WARSZAWA | M60 | 00:00:37 | 02:41:09 | 04:32:15 | |
204 | PILCICKI Przemysław | 1058 | WARSZAWA | M30 | 00:00:37 | 02:41:25 | 05:01:44 | ||
205 | KUCHNO Tadeusz | 1151 | KW Kraków | KRAKÓW | M50 | 00:00:38 | 02:34:18 | 04:20:35 | |
206 | ZDUNIAK Marcin | 830 | Biegam Na Tarchominie | WARSZAWA | M40 | 00:00:40 | 02:27:54 | 04:17:06 | |
207 | WOJTKOWIAK Paweł | 1033 | NSH Sp. z o.o. | RADONIE | M50 | 00:00:40 | 02:12:38 | 03:49:08 | |
208 | SCIUBA Kamil | 1074 | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:42 | 02:33:31 | 04:49:07 | ||
209 | RYBARSKI Maciej | 987 | WARSZAWA | M30 | 00:00:44 | 03:02:11 | 05:32:15 | ||
210 | RYBARSKI Michał | 997 | WARSZAWA | M40 | 00:00:45 | 03:14:45 | 05:32:16 | ||
211 | ŚMIETANKA Adam | 1108 | WARSZAWA | M20 | 00:00:45 | 02:27:04 | 04:18:50 | ||
212 | SZCZEPKOWSKI Robert | 1015 | KONOPNICA | M40 | 00:00:46 | 02:41:20 | 04:52:47 | ||
213 | CZACHOWSKI Michal | 1011 | WARSZAWA | M50 | 00:01:11 | 02:46:50 | 04:42:14 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ŻELIŃSKI Michał | 945 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | M20 | DNF | 02:12:47 DNF | DNF | ||
MIERZWA Jakub | 807 | TUMLIN-WYKIEŃ | M20 | DNF | 01:56:51 DNF | 03:56:01 DNF | |||
STOBIECKI Andrzej | 1113 | Świńskie Cyce | WARSZAWA | M30 | DNF | 03:06:19 DNF | DNF |
Znaleziono 216 wynik(ów)