ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - WASILKÓW - 5KM - 10/3
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/3 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-06-04 |
Miejsce : | Wasilków |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 113 |
Wystartowało : | 104 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 177 | LUKI TEAM POLSKA/VINGBERG POLSKA | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 1 | K 1 | 00:15:21 | 00:31:27.25 | 6:17 | 9.5 (100%) | ||||
2 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 182 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-44 | 1 | K 2 | 00:15:52 | 00:32:17.75 | +00:00:50 (2.6%) | 6:27 | 9.3 (97.9%) | |||
3 | BIELECKA Zuzanna | 84 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 2 | K 3 | 00:16:02 | 00:32:32.75 | +00:01:05 (3.4%) | 6:30 | 9.2 (96.8%) | |||
4 | JĘDRASIAK Renata | 194 | KGHM METRACO | LUBIN | K55-59 | 1 | K 4 | 00:16:55 | 00:34:09.00 | +00:02:41 (7.9%) | 6:49 | 8.8 (92.6%) | |||
5 | MAŚLANKA Iwona | 130 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | K 5 | 00:17:00 | 00:34:38.15 | +00:03:10 (9.2%) | 6:55 | 8.7 (91.6%) | |||
6 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 136 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 2 | K 6 | 00:17:11 | 00:34:50.15 | +00:03:22 (9.7%) | 6:58 | 8.6 (90.5%) | |||
7 | SZCZUDLIK Małgorzata | 161 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 3 | K 7 | 00:17:15 | 00:35:08.20 | +00:03:40 (10.5%) | 7:01 | 8.5 (89.5%) | |||
8 | PINIS Agnieszka | 145 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 1 | K 8 | 00:17:34 | 00:35:42.00 | +00:04:14 (11.9%) | 7:08 | 8.4 (88.4%) | |||
9 | JÓŹWIAK Marianna | 116 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 2 | K 9 | 1 | 00:17:59 | 00:36:03.70 | +00:04:36 (12.8%) | 7:12 | 8.3 (87.4%) | ||
10 | GUTOWSKA Magda | 112 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 3 | K 10 | 00:17:59 | 00:36:20.25 | +00:04:53 (13.4%) | 7:16 | 8.3 (87.4%) | |||
11 | KUŁAKOWSKA Halina | 124 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K45-49 | 4 | K 11 | 00:17:55 | 00:36:45.60 | +00:05:18 (14.4%) | 7:21 | 8.2 (86.3%) | |||
12 | PANKIEWICZ Ewelina | 141 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K30-39 | 2 | K 12 | 00:18:30 | 00:37:13.85 | +00:05:46 (15.5%) | 7:26 | 8.1 (85.3%) | |||
13 | HRYCIUK Teresa | 114 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K60-64 | 1 | K 13 | 00:18:15 | 00:37:14.85 | +00:05:47 (15.6%) | 7:26 | 8.1 (85.3%) | |||
14 | KOWACZ Agata | 120 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 4 | K 14 | 00:18:25 | 00:37:22.75 | +00:05:55 (15.9%) | 7:28 | 8 (84.2%) | |||
15 | SZPILMAN Katarzyna | 162 | ESJA TEAM | GDYNIA | K50-54 | 3 | K 15 | 00:18:29 | 00:37:36.60 | +00:06:09 (16.4%) | 7:31 | 8 (84.2%) | |||
16 | FRANCZAK Małgorzata | 100 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 1 | K 16 | 00:18:54 | 00:38:16.30 | +00:06:49 (17.8%) | 7:39 | 7.8 (82.1%) | |||
17 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 104 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 1 | K 17 | 00:18:55 | 00:38:34.20 | +00:07:06 (18.4%) | 7:42 | 7.8 (82.1%) | |||
18 | WNEK Ewa | 188 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 2 | K 18 | 00:19:15 | 00:39:19.10 | +00:07:51 (20.0%) | 7:51 | 7.6 (80.0%) | |||
19 | SAPUŁA Wiktoria | 157 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 2 | K 19 | 00:19:38 | 00:39:35.80 | +00:08:08 (20.6%) | 7:55 | 7.6 (80.0%) | |||
20 | ŚLUSARCZYK Karolina | 172 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 3 | K 20 | 00:19:41 | 00:39:40.30 | +00:08:13 (20.7%) | 7:56 | 7.6 (80.0%) | |||
21 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 126 | SUCHY LAS | K45-49 | 5 | K 21 | 00:19:43 | 00:39:46.70 | +00:08:19 (20.9%) | 7:57 | 7.5 (78.9%) | ||||
22 | SZYBUT Weronika | 164 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 1 | K 22 | 00:19:43 | 00:39:55.10 | +00:08:27 (21.2%) | 7:59 | 7.5 (78.9%) | |||
23 | DYBEŁ Agnieszka | 97 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 23 | 00:19:51 | 00:40:00.25 | +00:08:33 (21.4%) | 8:00 | 7.5 (78.9%) | |||
24 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 147 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K30-39 | 3 | K 24 | 00:19:53 | 00:40:15.55 | +00:08:48 (21.9%) | 8:03 | 7.5 (78.9%) | |||
25 | KORZENIECKA- BĄCZEK Renata | 119 | KRUCZA TEAM WASILKÓW | WASILKÓW | K45-49 | 6 | K 25 | 1 | 00:20:40 | 00:41:01.40 | +00:09:34 (23.3%) | 8:12 | 7.3 (76.8%) | ||
26 | PIETRZYK Anna | 144 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM IRENY SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 26 | 00:19:57 | 00:41:03.95 | +00:09:36 (23.4%) | 8:12 | 7.3 (76.8%) | |||
27 | GRYGOROWICZ Teresa | 110 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 1 | K 27 | 00:19:59 | 00:41:10.50 | +00:09:43 (23.6%) | 8:14 | 7.3 (76.8%) | |||
28 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 148 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 28 | 00:19:56 | 00:41:15.00 | +00:09:47 (23.7%) | 8:15 | 7.3 (76.8%) | |||
29 | ZIELIŃSKA Barbara | 185 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | K60-64 | 2 | K 29 | 00:20:23 | 00:41:21.50 | +00:09:54 (23.9%) | 8:16 | 7.3 (76.8%) | |||
30 | DĄBROWSKA Agnieszka | 94 | BIAŁYSTOK | K30-39 | 4 | K 30 | 00:20:43 | 00:41:42.80 | +00:10:15 (24.6%) | 8:20 | 7.2 (75.8%) | ||||
31 | CZERWINSKA Anna | 90 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K-Niepełnosprawni(A) | 3 | K 31 | 00:20:51 | 00:42:13.90 | +00:10:46 (25.5%) | 8:26 | 7.1 (74.7%) | |||
32 | SZYMAŃSKA Lucyna | 165 | WESOŁY BORSUK TEAM | KIEŹLINY | K70-74 | 2 | K 32 | 00:21:03 | 00:43:49.05 | +00:12:21 (28.2%) | 8:45 | 6.8 (71.6%) | |||
33 | NERC Dorota | 133 | RUMIA | K60-64 | 3 | K 33 | 00:21:42 | 00:44:04.10 | +00:12:36 (28.6%) | 8:48 | 6.8 (71.6%) | ||||
34 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 181 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 1 | K 34 | 00:22:19 | 00:44:56.95 | +00:13:29 (30.0%) | 8:59 | 6.7 (70.5%) | |||
35 | BAGIŃSKA Joanna | 81 | BIAŁYSTOK | K45-49 | 7 | K 35 | 00:22:22 | 00:45:05.15 | +00:13:37 (30.2%) | 9:01 | 6.7 (70.5%) | ||||
36 | MŁYNARCZUK-SOKOŁOWSKA Anna | 193 | NOWODWORCE | K40-44 | 5 | K 36 | 1 | 00:22:06 | 00:45:09.85 | +00:13:42 (30.4%) | 9:01 | 6.6 (69.5%) | |||
37 | SZYBUT Roma | 163 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 5 | K 37 | 00:22:21 | 00:45:15.65 | +00:13:48 (30.5%) | 9:03 | 6.6 (69.5%) | |||
38 | GOLECKA Agnieszka | 107 | LUBLIN | K45-49 | 8 | K 38 | 00:22:37 | 00:45:22.00 | +00:13:54 (30.7%) | 9:04 | 6.6 (69.5%) | ||||
39 | GAIŃSKA Iwona | 102 | CHODZĘ BO LUBIĘ BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K40-44 | 6 | K 39 | 00:22:34 | 00:45:25.25 | +00:13:58 (30.7%) | 9:05 | 6.6 (69.5%) | |||
40 | KURCEWICZ Aneta | 125 | BIAŁYSTOK | K45-49 | 9 | K 40 | 00:22:43 | 00:45:55.40 | +00:14:28 (31.5%) | 9:11 | 6.5 (68.4%) | ||||
41 | RADOMSKA Janina | 153 | BIAŁYSTOK | K55-59 | 2 | K 41 | 00:23:09 | 00:46:27.65 | +00:15:00 (32.3%) | 9:17 | 6.5 (68.4%) | ||||
42 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 142 | GOWINO | K70-74 | 3 | K 42 | 00:23:09 | 00:47:08.25 | +00:15:41 (33.3%) | 9:25 | 6.4 (67.4%) | ||||
43 | LEONOWICZ Grazyna | 127 | WASILKÓW | K55-59 | 3 | K 43 | 00:23:27 | 00:47:26.15 | +00:15:58 (33.7%) | 9:29 | 6.3 (66.3%) | ||||
44 | ŚLUSARCZYK Danuta | 171 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 4 | K 44 | 00:23:09 | 00:47:26.60 | +00:15:59 (33.7%) | 9:29 | 6.3 (66.3%) | |||
45 | RADZISZEWSKA Renata | 154 | WASILKÓW | K45-49 | 10 | K 45 | 00:23:54 | 00:47:48.05 | +00:16:20 (34.2%) | 9:33 | 6.3 (66.3%) | ||||
46 | TOLOCZKO Agnieszka | 175 | OSOBA PRYWATNA | WASILKOW | K45-49 | 11 | K 46 | 00:23:55 | 00:47:53.15 | +00:16:25 (34.3%) | 9:34 | 6.3 (66.3%) | |||
47 | SAKOWSKA Łucja | 156 | EMERYT | ŁOSICE | K60-64 | 4 | K 47 | 1 | 00:25:13 | 00:50:36.55 | +00:19:09 (37.8%) | 10:07 | 5.9 (62.1%) | ||
48 | KECZYXXX Wiesława | 190 | WASILKÓW | K75-79 | 2 | K 48 | 00:25:03 | 00:51:06.05 | +00:19:38 (38.4%) | 10:13 | 5.9 (62.1%) | ||||
49 | BIERĆ Wioletta | 85 | CHODZĘBOLUBIĘ | BIALYSTOK | K45-49 | 12 | K 49 | 00:26:14 | 00:53:11.00 | +00:21:43 (40.9%) | 10:38 | 5.6 (58.9%) | |||
50 | RADECKA Krystyna | 151 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K80+ | 1 | K 50 | 00:28:21 | 00:57:15.70 | +00:25:48 (45.1%) | 11:27 | 5.2 (54.7%) | |||
51 | GRZEGORCZYK-ANDRZEJCZUK Beata | 192 | WASILKÓW | K55-59 | 4 | K 51 | 16680:00:00 | +277:44:3 | 400320:00 | 0 (0.0%) |
Znaleziono 51 wynik(ów)