BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 164 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:43 | 03:56:48 | 06:14:30 | 08:40:04 | 11:10:43 | 15:31:51 | |
2 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:11 | 04:20:06 | 06:43:22 | 08:57:25 | 11:32:26 | 15:52:37 | |
3 | NOWAK Paweł | 6099 | Super Maraton Kalisz | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:09:43 | 04:19:50 | 07:09:20 | 09:39:17 | 12:12:32 | 17:08:53 | ||
4 | KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:07:59 | 04:21:28 | 07:18:46 | 09:41:19 | 12:23:05 | 17:06:44 | |
5 | RZYWUCKI Wojciech | 6098 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:12:15 | 04:11:43 | 06:37:08 | 08:59:27 | 11:41:48 | 16:01:43 | |||
6 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:58 | 03:32:18 | 05:22:07 | 07:08:18 | 09:08:52 | 12:48:20 | |
7 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:07:21 | 03:54:18 | 06:19:36 | 08:41:41 | 11:28:28 | 16:10:22 | ||
8 | PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:15:40 | 04:20:07 | 07:04:28 | 09:30:27 | 12:52:07 | 18:14:40 | |
9 | DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:11:47 | 04:20:20 | 07:01:31 | 09:49:49 | 12:49:21 | 18:19:02 | |
10 | PORĘBSKI Dariusz | 7058 | RIEGELSBERG | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:12:56 | 04:14:20 | 06:53:11 | 09:30:18 | 12:16:06 | 17:08:47 | ||
11 | KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:12:09 | 03:52:47 | 06:07:52 | 08:36:10 | 11:10:50 | 15:42:30 | |
12 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:20:44 | 04:41:34 | 07:36:29 | 10:38:54 | 13:44:54 | 20:10:34 | |
13 | PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:50 | 04:18:21 | 06:33:55 | 08:52:39 | 11:32:12 | 15:43:34 | |
14 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:06:02 | 03:39:10 | 06:11:04 | 08:52:39 | 11:56:12 | 17:52:16 | ||
15 | RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:46 | 04:18:21 | 06:33:53 | 08:52:37 | 11:45:36 | 17:29:11 | ||
16 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:08:31 | 03:54:21 | 06:19:34 | 08:41:36 | 11:28:39 | 16:12:26 | ||
17 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:51 | 08:04:06 | 11:23:27 | 14:55:26 | 22:06:34 | |
18 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 6001 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:17 | 04:12:26 | 06:38:38 | 08:58:12 | 11:29:40 | 16:38:07 | ||
19 | ZAWORSKI Tomasz | 6029 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:12:17 | 04:16:31 | 06:42:42 | 09:06:31 | 11:55:17 | 16:16:13 | ||
20 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:11:32 | 04:20:51 | 06:59:30 | 09:39:18 | 12:27:28 | 17:10:29 | ||
21 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:06:26 | 03:51:33 | 06:12:25 | 08:20:31 | 10:42:58 | 14:46:39 | |
22 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:45 | 08:03:58 | 11:23:21 | 14:53:54 | 21:54:30 | |
23 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 6085 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:20:50 | 04:42:51 | 07:40:04 | 10:34:11 | 13:54:17 | 19:27:27 | ||
24 | KOZŁOWSKI Marek | 6031 | JAWOR | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:16:13 | 04:23:31 | 07:02:37 | 09:44:23 | 12:30:46 | 17:05:12 | ||
25 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:15:18 | 04:23:17 | 07:07:15 | 09:39:19 | 12:21:56 | 17:41:00 | |
26 | PRZYBYŁ Rafał | 6039 | PROTON | PIASKI | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:27 | 07:07:00 | 09:44:07 | 12:32:44 | 17:02:00 | |
27 | WRONA Mariusz | 6077 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:17 | 03:55:39 | 06:34:31 | 08:54:38 | 11:45:01 | 16:05:38 | ||
28 | PIOTROWSKI Paweł | 6032 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:31 | 07:07:03 | 09:44:11 | 12:32:48 | 17:02:07 | |
29 | CHOMIAK Katarzyna | 6081 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:19:34 | 04:53:49 | 07:57:52 | 10:55:13 | 13:42:08 | 19:20:37 | |
30 | SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:48 | 04:34:47 | 07:23:35 | 10:09:02 | 12:55:53 | 17:54:30 | |
31 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | 04:39:58 | 07:53:13 | 10:50:00 | 13:50:20 | 18:49:51 | |
32 | MARCINIAK Paweł | 6051 | Cross Straceńców Team | GLOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:22:26 | 05:06:22 | 08:07:49 | 11:17:41 | 14:38:08 | 20:53:53 | |
33 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:07:23 | 03:54:32 | 06:07:46 | 08:36:05 | 11:10:46 | 15:42:27 | ||
34 | PASTWA Marek | 6034 | OhZuza.com | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:28:48 | 04:56:58 | 07:42:09 | 10:24:59 | 13:33:58 | 19:29:01 | |
35 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:29:39 | 05:01:56 | 07:39:46 | 10:09:11 | 12:52:03 | 17:38:59 | |
36 | POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:16:10 | 04:19:58 | 06:44:20 | 09:14:28 | 12:19:28 | 17:48:41 | ||
37 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:01:48 | 03:27:28 | 05:26:47 | 07:25:59 | 09:46:16 | 13:36:06 | |
38 | STAWSKI Dariusz | 6061 | KB Arturówek Łódz | ŁÓDZ | Weteran II M - 60 | 00:00:10 | 01:31:16 | 05:24:51 | 08:35:40 | 11:35:16 | 15:01:11 | 20:32:16 | |
39 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:06:21 | 03:52:34 | 06:28:36 | 08:54:35 | 11:48:02 | 16:48:40 | |
40 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:27:11 | 05:12:29 | 08:37:55 | 12:17:43 | 15:34:03 | 21:53:34 | ||
41 | WIRA Mirosław | 7033 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:18:50 | 04:39:54 | 07:36:32 | 11:22:16 | 14:42:28 | 20:25:55 | ||
42 | GOSTKOWSKI Bartek | 6042 | z wolnej stopy | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:04 | 04:59:49 | 08:07:41 | 11:22:06 | 15:15:11 | 21:38:30 | |
43 | ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:27:36 | 04:41:28 | 07:19:32 | 10:08:59 | 13:19:35 | 18:47:10 | |
44 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:18:01 | 04:32:20 | 07:13:20 | 10:23:03 | 14:08:59 | 20:17:28 | |
45 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:27 | 03:59:52 | 06:38:33 | 08:58:05 | 11:45:15 | 16:38:00 | |
46 | ROZMUS Mateusz | 6010 | WS Legnica/Delegatura Głogów | SERBY/GŁOGÓW | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:28:40 | 04:47:19 | 07:37:34 | 10:26:31 | 13:08:27 | 18:29:07 | |
47 | ZAGROBELNY Radosław | 6050 | Monko Coffee | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:15:10 | 04:41:21 | 07:45:35 | 10:35:21 | 13:39:57 | 18:49:37 | |
48 | BRATEK Agnieszka | 7168 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:18:21 | 04:25:34 | 07:05:40 | 09:18:14 | 11:40:56 | 16:00:46 | |
49 | BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:17 | 04:43:08 | 07:34:24 | 10:09:21 | 13:08:34 | 18:27:38 | ||
50 | MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:18:20 | 04:25:32 | 07:05:40 | 09:18:20 | 11:54:38 | 17:16:41 | ||
51 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:23 | 04:44:45 | 07:26:47 | 10:15:21 | 13:39:53 | 19:43:57 | |
52 | BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:29:10 | 05:16:31 | 08:25:53 | 11:28:59 | 14:29:29 | 19:48:46 | |
53 | LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:30 | 04:39:51 | 07:18:07 | 09:49:33 | 12:23:37 | 17:56:00 | ||
54 | TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:33:55 | 05:24:09 | 08:37:42 | 12:06:10 | 15:30:34 | 21:03:16 | ||
55 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:14:30 | 04:23:00 | 07:12:57 | 09:37:58 | 13:06:03 | 17:53:56 | |
56 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:25:55 | 05:12:16 | 08:26:27 | 11:50:16 | 15:05:34 | 21:23:52 | |
57 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:17:20 | 04:29:04 | 07:04:24 | 09:31:11 | 12:08:16 | 16:49:38 | ||
58 | BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:31:57 | 04:53:40 | 07:44:43 | 10:49:52 | 14:06:30 | 19:32:06 | ||
59 | DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:27:00 | 04:59:16 | 08:08:31 | 11:12:28 | 14:05:42 | 19:43:50 | |
60 | ŚCIESZKA Wojciech | 6025 | 13 elt Kraków-Balice | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:08:27 | 03:54:48 | 06:07:53 | 08:10:15 | 10:22:41 | 14:10:54 | |
61 | SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:14:01 | 04:16:46 | 06:48:03 | 09:06:21 | 11:58:17 | 16:56:11 | |
62 | SOBCZAK Katarzyna | 7030 | GARBY | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:29:08 | 05:16:31 | 08:25:51 | 11:28:58 | 14:29:41 | 19:48:56 | ||
63 | RYCZYŃSKI Jacek | 6005 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:29:02 | 05:26:26 | 08:36:40 | 11:41:43 | 15:13:55 | 21:08:22 | ||
64 | NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:28:38 | 05:07:20 | 08:13:39 | 11:06:57 | 14:38:37 | 20:02:50 | |
65 | MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:29:31 | 05:09:34 | 08:28:37 | 11:23:07 | 14:54:14 | 20:31:02 | |
66 | KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:13:04 | 04:13:45 | 06:42:28 | 09:07:05 | 11:56:30 | 17:46:09 | ||
67 | ROCZKOWSKI Artur | 6008 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:09:45 | 04:11:57 | 06:52:57 | 09:31:19 | 12:27:18 | 17:13:17 | |
68 | TRZCIELIŃSKI Roman | 7045 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:19 | 01:27:49 | 05:06:27 | 07:52:11 | 10:42:02 | 13:39:36 | 19:05:21 | |
69 | MASIULANIEC Agata | 7022 | biegowyswiat.pl/ sklepbiegowy.com | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 01:31:04 | 05:41:09 | 09:01:17 | 12:10:12 | 14:58:11 | 20:30:42 | |
70 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:42 | 05:12:56 | 08:32:34 | 11:44:03 | 15:05:28 | 20:51:04 | |
71 | ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:54 | 04:20:54 | 06:56:46 | 09:29:43 | 12:11:16 | 17:13:58 | ||
72 | RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:29 | 05:09:33 | 08:28:34 | 11:23:06 | 14:54:16 | 20:30:50 | |
73 | ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:29:25 | 04:42:01 | 07:20:44 | 09:50:26 | 12:55:11 | 18:07:49 | |
74 | LIPIŃSKI Krzysztof | 7130 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:31:16 | 05:07:05 | 08:10:37 | 11:05:50 | 13:55:00 | 19:36:08 | |
75 | SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula | 6080 | KB Maniac Poznan | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:34:04 | 05:19:16 | 08:19:47 | 11:10:38 | 14:19:49 | 19:52:56 | |
76 | RICHTER Franciszek | 6026 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:34:36 | 05:47:45 | 09:29:10 | 12:53:48 | 16:07:24 | 22:51:16 | |
77 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:00 | 04:58:28 | 07:36:01 | 10:18:34 | 13:23:09 | 18:25:21 | |
78 | HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:40 | 05:12:59 | 08:35:48 | 11:44:05 | 15:15:06 | 21:15:34 | ||
79 | HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:33 | 04:59:08 | 07:37:22 | 10:25:13 | 13:33:46 | 19:28:49 | |
80 | PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:54 | 05:34:51 | 09:10:08 | 12:38:33 | 15:27:03 | 21:23:44 | |
81 | SZEWCZYK Katarzyna | 6076 | Zaporowy Maraton Team | KRAKOW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:23:39 | 04:41:37 | 07:24:20 | 09:59:19 | 12:55:42 | 17:59:04 | |
82 | SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:40:25 | 06:09:55 | 09:48:03 | 13:15:26 | 16:38:18 | 23:12:58 | |||
83 | JANUS Radosław | 6020 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:21:36 | 04:35:32 | 07:12:34 | 09:29:51 | 12:09:46 | 16:48:32 | ||
84 | PITAS Andrzej | 6028 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:25:58 | 04:50:56 | 07:35:59 | 10:18:33 | 13:23:08 | 18:25:20 | |
85 | RAJKOWSKI Przemysław | 6013 | FUDU&CO. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:19 | 07:08:10 | 09:52:59 | 12:35:06 | 18:00:32 | |
86 | NIZIOŁ Marian | 7043 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | 00:00:23 | 01:30:10 | 05:18:54 | 08:34:27 | 11:50:06 | 15:13:25 | 21:25:23 | ||
87 | DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:20 | 07:08:21 | 09:52:59 | 12:35:07 | 18:00:35 | |
88 | PAPROCKI Wiesław | 7166 | MCKS Jaworzno | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:30:01 | 05:18:54 | 08:36:28 | 11:50:05 | 15:21:44 | 21:26:50 | ||
89 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 6063 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:23:32 | 04:40:19 | 07:26:01 | 10:08:46 | 13:13:35 | 18:27:29 | |
90 | GRZESZCZUK Wojciech | 7098 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:31:12 | 05:06:24 | 07:48:25 | 10:50:27 | 14:04:17 | 19:32:45 | ||
91 | DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:15:03 | 04:28:45 | 07:19:51 | 09:40:58 | 12:06:47 | 17:24:19 | |
92 | MIODUSZEWSKI Mariusz | 6012 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:34:45 | 05:09:43 | 08:28:25 | 11:22:59 | 14:54:08 | 20:30:56 | ||
93 | PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:25:51 | 04:41:08 | 07:29:11 | 10:09:48 | 13:59:08 | 19:50:54 | |
94 | KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:23:29 | 04:25:24 | 07:06:03 | 09:50:15 | 13:19:21 | 19:26:22 | ||
95 | MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:25:37 | 04:32:05 | 07:10:10 | 09:29:17 | 12:06:43 | 17:02:03 | |
96 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:18:02 | 04:30:19 | 07:10:22 | 09:50:59 | 12:36:20 | 18:28:01 | |
97 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:16:39 | 04:25:07 | 07:10:10 | 10:04:53 | 13:07:13 | 17:44:44 | |
98 | MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:22:31 | 04:32:08 | 06:59:14 | 09:18:09 | 11:59:01 | 16:49:26 | |
99 | KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:27:57 | 05:04:36 | 08:34:15 | 12:06:01 | 15:26:53 | 21:42:07 | |
100 | WITCZAK Jolanta | 6087 | Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej | LUSOWO | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 01:23:43 | 05:12:38 | 07:59:09 | 10:18:36 | 12:57:01 | 17:25:08 | |
101 | BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:26:37 | 04:47:56 | 07:34:12 | 10:09:09 | 13:10:42 | 18:59:37 | |
102 | TRYK Sebastian | 6007 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:59 | 04:51:51 | 07:58:42 | 10:37:11 | 13:42:42 | 19:01:22 | |
103 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:33:55 | 05:34:46 | 09:08:28 | 12:13:40 | 15:44:51 | 21:37:47 | |
104 | STĘPIEŃ Wojciech | 6046 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:32 | 05:07:51 | 08:29:03 | 11:41:33 | 15:13:44 | 21:08:06 | |
105 | LORENC Joanna | 6047 | WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:14:08 | 04:19:18 | 06:55:01 | 09:17:41 | 11:56:00 | 16:28:14 | ||
106 | KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:05:44 | 03:44:54 | 06:02:26 | 08:07:22 | 10:44:43 | 15:28:00 | |
107 | PODOLAK Ula | 6091 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:11:35 | 03:59:47 | 06:10:59 | 08:20:10 | 10:42:34 | 14:46:16 | ||
108 | NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:28:15 | 04:50:44 | 07:47:16 | 10:35:24 | 14:00:09 | 20:17:10 | |
109 | GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:30:19 | 05:38:04 | 08:58:18 | 12:06:01 | 15:11:35 | 21:09:57 | |
110 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 7071 | BBL Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 01:14:06 | 04:19:16 | 06:55:00 | 09:17:38 | 11:55:57 | 16:28:12 | |
111 | PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:05 | 05:05:56 | 07:56:33 | 10:55:27 | 13:56:15 | 20:42:00 | |
112 | BARAN Jarosław | 6079 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:34:20 | 05:32:06 | 08:43:52 | 11:44:10 | 15:14:47 | 20:49:28 | ||
113 | KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:42:43 | 05:35:10 | 08:41:06 | 11:41:08 | 15:15:58 | 21:32:06 | ||
114 | TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:08 | 05:16:35 | 08:16:03 | 11:19:40 | 14:21:21 | 19:57:08 | ||
115 | KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:41 | 05:35:22 | 09:00:38 | 12:17:17 | 15:32:22 | 21:32:02 | |
116 | TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 7065 | Jazzy Power | JERZMANOWICE | Masters K - 40 | 00:00:33 | 01:32:07 | 05:16:32 | 08:16:01 | 11:19:38 | 14:21:18 | 19:57:07 | |
117 | ZWĘGLIŃSKI Andrzej | 6058 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:08 | 04:44:08 | 07:47:28 | 10:49:33 | 14:13:10 | 19:57:04 | ||
118 | MACHULA Arkadiusz | 6022 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:35:00 | 05:42:32 | 09:19:18 | 12:23:31 | 15:56:08 | 21:36:13 | |
119 | ŻAK Krzysztof | 7119 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:35 | 01:50:22 | 06:38:14 | 10:20:02 | 13:31:39 | 16:36:08 | 22:50:07 | ||
120 | NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:55 | 04:12:26 | 06:38:03 | 08:57:45 | 11:36:45 | 15:55:19 | |
121 | SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:39:34 | 05:47:21 | 09:21:58 | 12:38:10 | 15:45:05 | 21:32:08 | ||
122 | WÓR Sara | 6094 | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:26:03 | 04:51:39 | 07:46:20 | 10:30:12 | 13:07:57 | 18:16:51 | ||
123 | CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:34:04 | 05:23:59 | 08:37:30 | 12:06:16 | 15:19:12 | 21:37:37 | |
124 | CEPIAK Kamil | 6089 | ŁOŚ | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:21:26 | 03:59:48 | 06:33:31 | 09:06:44 | 12:01:40 | 17:38:59 | ||
125 | DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:32:01 | 05:12:54 | 08:06:59 | 10:52:52 | 13:40:52 | 19:24:44 | ||
126 | ROGOCZ Maciej | 6067 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:30:34 | 05:09:27 | 08:25:12 | 11:28:50 | 14:53:39 | 20:34:48 | |
127 | BARCZYK Mariusz | 6014 | VPI.NO | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:03:14 | 03:34:23 | 05:47:20 | 07:40:10 | 09:48:42 | 13:54:28 | |
128 | TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:01:12 | 01:29:00 | 05:16:32 | 08:24:44 | 11:28:06 | 14:46:09 | 20:48:15 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KOSZAREK Andrzej | 6069 | Zabieganie ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:33:09 DNF | 05:04:12 DNF | 08:39:53 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | 05:10:11 DNF | 08:37:53 DNF | 12:20:36 DNF | DNF | DNF | ||||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | 06:01:37 DNF | 09:48:56 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | 04:16:46 DNF | 06:59:23 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KOSZAREK Maciej | 6090 | zabiegani ŚlePoLe | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:33:11 DNF | 05:04:14 DNF | 08:39:56 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | 05:30:36 DNF | 08:32:36 DNF | 12:36:46 DNF | DNF | DNF | |||
PACZKOWSKI Piotr | 6096 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:31:58 DNF | 05:41:05 DNF | 09:21:47 DNF | 13:16:16 DNF | DNF | DNF | |||
PRZYTULSKA Justyna | 6053 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:29:24 DNF | 05:17:33 DNF | 08:41:55 DNF | 12:00:07 DNF | 15:31:22 DNF | 22:48:50 DNF | |||
POKOTYCKI Denis | 6074 | Otomo STP / Programa.pl | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:27:43 DNF | 05:20:24 DNF | 08:35:49 DNF | 11:58:44 DNF | DNF | DNF | ||
KUKUŁA Maciej | 6048 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:00 DNF | 04:13:49 DNF | 06:59:24 DNF | 09:39:10 DNF | 12:33:08 DNF | 18:48:00 DNF | |||
KONIECZNY Rafał | 6075 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:05 DNF | 04:16:47 DNF | 06:59:22 DNF | 09:16:09 DNF | 12:08:27 DNF | 18:27:09 DNF | |||
ŚWIERCZ Szymon | 6064 | HMG | GŁOGÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:28:37 DNF | 04:47:18 DNF | 07:37:32 DNF | 10:26:42 DNF | DNF | DNF | ||
PIASECKI Rafał | 6097 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:49:50 DNF | 06:39:09 DNF | 10:56:02 DNF | 14:24:49 DNF | DNF | DNF | |||
GRĘZIAK Magdalena | 6056 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior I K - 20 | DNF | 01:29:55 DNF | 05:06:44 DNF | 08:10:57 DNF | 10:57:46 DNF | 14:45:24 DNF | DNF | ||
NOWAK Karol | 6033 | Wołów Biega | WOŁÓW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:46:32 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KWIATKOWSKA Kinga | 6017 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:16:08 DNF | 04:31:11 DNF | 07:08:06 DNF | 09:31:17 DNF | 12:41:36 DNF | DNF | |||
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 6065 | Poranny Patrol/Evil Team | OSIECZANY | Senior II K - 30 | DNF | 01:38:34 DNF | 05:30:34 DNF | 09:21:35 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | 03:52:08 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | 04:13:12 DNF | 06:35:51 DNF | 09:07:13 DNF | 12:04:07 DNF | DNF | ||
WASIELEWSKA Natalia | 6037 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 6082 | Salco Garmin Team | WSCHOWA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:28 DNF | 03:21:43 DNF | 06:09:20 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SZULC Krzysztof | 6019 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:15:56 DNF | 05:02:01 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | 05:06:45 DNF | 08:10:58 DNF | 10:57:47 DNF | 14:45:24 DNF | DNF | ||
AUGUSTOWSKA Izabela | 6040 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:36:34 DNF | 05:41:03 DNF | 09:33:09 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna | 6068 | ultramaratonpodkarpacki.pl | TRZEBOWNISKO | Masters K - 40 | DNF | 01:38:17 DNF | 05:40:46 DNF | 09:01:10 DNF | 12:04:27 DNF | DNF | DNF | ||
WIJAS Mariusz | 6060 | KKB Dystans | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:37:15 DNF | 05:28:01 DNF | 09:08:30 DNF | 12:30:01 DNF | 16:13:48 DNF | DNF |
Znaleziono 154 wynik(ów)