Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-23 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 342 |
Wystartowało : | 305 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 304 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 4km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | C1 4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej | 1196 | GŁUCHOŁAZY | Senior I M - 20 | 00:00:01 | 00:16:23 | ||
2 | PIEGOWSKI Adam | 1191 | Eurovent Athletics Opole | PRZYWORY | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 00:18:52 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KITA Michał | 1068 | pędzący w miejscu | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 00:19:10 DNF | ||
4 | GRACZYK Adrian | 1081 | biegi.wlkp | CZARNKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 00:19:21 | |
5 | WILK Maciej | 1074 | Rambo 3 | BYTOM | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 00:19:35 | |
6 | KANTOR Martyna | 1264 | SARCO GARMIN TEAM | Senior I K - 20 | 00:00:02 | 00:20:16 | ||
7 | TOMASIAK Natalia | 1283 | Salomon Suunto Team | KRYNICA ZDRÓJ | Senior II K - 30 | 00:00:02 | 00:20:19 | |
8 | KOWAL Amadeusz | 1308 | LUBACZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:20:22 | ||
9 | HACZYK Jarosław | 1235 | Bieg Opolski | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:20:28 | ||
10 | BUKAŁA Marcin | 1184 | Vege runners | BIELSKO-BIAŁA | Senior I M - 20 | 00:00:21 | 00:20:53 | |
11 | MICHALIK Adam | 1321 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:21:11 | |||
12 | GRZELAK Adrian | 1247 | Chata Biegacza | ZAKOPANE | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 00:21:15 | |
13 | STACHOWIAK Marcin | 1094 | biegi.wlkp | PUSZCZYKOWO | Senior I M - 20 | 00:00:01 | 00:21:31 | |
14 | KUJAWA Zbigniew | 1263 | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 00:21:33 | ||
15 | STAWSKI Michał | 1064 | mBank | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 00:21:42 | |
16 | GAJEWSKI Marcin | 1055 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:21:44 | ||
17 | NOWINILSKI Andrzej | 1328 | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:22:16 | |||
18 | SMOLEŃ Sebastian | 1299 | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:22:17 | ||
19 | RACZKO Tomasz | 1205 | Załoga Górska / Karkonosz Running Team Szklarska Poręba | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 00:22:22 | |
20 | DOMAŃSKI Patryk | 1088 | Biegi.wlkp | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:22:31 | |
21 | BIERNACKA Katarzyna | 1118 | Team LUKS Żórawina/Sobczyk Team | SYCÓW | Senior I K - 20 | 00:00:01 | 00:22:35 | |
22 | JANKOWSKI Jakub | 1206 | Załoga Górska \\ TRUCHT.COM | ŁÓDŹ | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:22:47 | |
23 | OLKIS Rafał | 1304 | Przebiega.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 00:22:48 | |
24 | SPYCHALSKI Adam | 1060 | RUDA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 00:22:52 | ||
25 | WUJDA Mirosław | 1307 | EKW Rulez | Masters M - 40 | 00:00:06 | 00:22:55 | ||
26 | ZIĘTERSKI Robert | 1075 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:22:57 | ||
27 | MARIN Alberto | 1107 | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 00:23:06 | ||
28 | KACZMARCZYK Przemysław | 1141 | WATAHA | KOBIERZYCE | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:23:14 | |
29 | CHODOROWSKI Krzysztof | 1057 | Przebiega.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 00:23:41 | |
30 | DUPLA Konrad | 1077 | WKB Piast Wrocław | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:23:49 | |
31 | JANUSZEWSKI Maciej | 1140 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:23:50 | ||
32 | TOMERA Piotr | 1343 | Masters M - 40 | 00:12:09 | 00:23:54 | |||
33 | BINKOWSKI Marcin | 1199 | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 00:24:01 | ||
34 | DĘBICKI Łukasz | 1189 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 00:24:13 | ||
35 | GĄDALSKI Bartosz | 1292 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 00:24:27 | ||
36 | HRYNOWIECKI Paweł | 1043 | ZŁOTY STOK | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 00:24:35 | ||
37 | DZIEDZIC Krystian | 1165 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 00:24:47 | ||
38 | TRACZ Michał | 1169 | OldSchool MTB Gdańsk | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 00:24:47 | |
39 | KRAWCZYK Konrad | 1114 | 1991 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 00:24:47 | |
40 | KULESZA Agnieszka | 1327 | Senior I K - 20 | 00:00:08 | 00:24:50 | |||
41 | SZYMAŃSKI Łukasz | 1290 | WROCŁAW | OPEN | 00:00:28 | 00:25:02 | ||
42 | TOMASZEWSKI Marcin | 1302 | GTRAT | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 00:25:06 | ||
43 | STEMPNIAK Daniel | 1087 | KS Maraton Ostrów Wlkp. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 00:25:11 | |
44 | KITKOWSKI Arkadiusz | 1279 | Supersnow | LĄDEK ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:04 | 00:25:18 | |
45 | RUDNICKI Mateusz | 1341 | TRZEBOSZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 00:25:19 | ||
46 | GOLDMAN Mateusz | 1076 | LODZ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 00:25:22 | ||
47 | CHRZANOWSKI Paweł | 1240 | 100 batalion łączności | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:25:23 | |
48 | NEUBAUER Szymon | 1324 | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 00:25:36 | |||
49 | HACZYK Natalia | 1234 | Bieg Opolski | Masters K - 40 | 00:00:09 | 00:25:38 | ||
50 | ANDRASIEWICZ Konrad | 1309 | DUSZNIKI-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 00:25:39 | ||
51 | RAKOCZY Jerzy | 1260 | Masters M - 40 | 00:00:04 | 00:25:43 | |||
52 | ZWOLIŃSKI Łukasz | 1314 | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:25:46 | |||
53 | SZARF Paweł | 1200 | Załoga Górska / Anton Team | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 00:25:47 | |
54 | TYŚ Radek | 1201 | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 00:25:50 | ||
55 | ABULEWICZ Wojciech | 1294 | STP SYNERGIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 00:25:51 | |
56 | SZATKOWSKI Łukasz | 1173 | CrazyJumpKępno | KĘPNO | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 00:25:52 | |
57 | POPIEL Dariusz | 1096 | 100 batalion łączności | WAŁCZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 00:25:56 | |
58 | KOTNIEWICZ Piotr | 1323 | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 00:25:59 | |||
59 | WILK Mateusz | 1175 | RAMBO 3 | BYTOM | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 00:26:02 | |
60 | PAZDAN Natalia | 1183 | Kowary Biegają | KOWARY | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 00:26:09 | |
61 | ALBERT Łukasz | 1236 | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 00:26:09 | ||
62 | NIEMIEC Tomasz | 1265 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 00:26:14 | |
63 | KACZMARCZYK Mateusz | 1224 | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 00:26:14 | ||
64 | GAWRON Piotr | 1112 | KB GOCH Bytòw | BYTÒW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 00:26:15 | |
65 | CHORZĘPA Adam | 1215 | SZCZYTNA | Weteran I M - 50 | 00:09:44 | 00:26:21 | ||
66 | PELCZARSKI Michał | 1329 | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 00:26:22 | |||
67 | TYSZER Łukasz | 1333 | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 00:26:22 | |||
68 | PIOTROWSKA Magdalena | 1062 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | ŚWIĘTAJNO | Senior II K - 30 | 00:00:02 | 00:26:26 | |
69 | PERZ Emilia | 1126 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | BUKOWIEC | Senior I K - 20 | 00:00:04 | 00:26:30 | |
70 | GRABIŃSKA Gizela | 1086 | DREAM RUN/ AZS UW | WARSZAWA-WESOŁA | Masters K - 40 | 00:00:05 | 00:26:37 | |
71 | BURDA Sebastian | 1338 | Masters M - 40 | 00:00:16 | 00:26:40 | |||
72 | GRUSZKA Robert | 1151 | GRU-KO | GALEWICE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 00:26:41 | |
73 | BUDYCH Arek | 1193 | WRONKI | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 00:26:42 | ||
74 | SKELTON Sarah | 1133 | Vege Runners | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:00:20 | 00:26:57 | |
75 | WIKTOR Mateusz | 1115 | BIELSKO-BIAŁA | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 00:26:59 | ||
76 | KNAPP Janusz | 1317 | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 00:27:04 | |||
77 | CHWIAŁKOWSKI Wiesław | 1025 | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:14 | 00:27:09 | ||
78 | SIWA Dominik | 1145 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 00:27:12 | ||
79 | WYSOCKA Magdalena | 1228 | WROCLAW | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 00:27:19 | ||
80 | PODJUK Juliusz | 1129 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:22 | 00:27:19 | ||
81 | KORNAŚ Marcin | 1113 | Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 00:27:20 | |
82 | RUTKOWSKA Małgorzata | 1303 | Górska Załoga | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 00:27:27 | ||
83 | SYSAŁA Janusz | 1278 | BIAŁYSTOK | Weteran II M - 60 | 00:00:08 | 00:27:27 | ||
84 | BOSIANEK Kamila | 1049 | 4Run Team Piła | PIŁA | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 00:27:28 | |
85 | LICZNERSKI Mirosław | 1121 | Lubawa Kocha Biegać | LUBAWA | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 00:27:29 | |
86 | CZEBOTAR Barbara | 1237 | KŁODZKO | Masters K - 40 | 00:00:07 | 00:27:32 | ||
87 | TYSZER Joanna | 1334 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 00:27:36 | ||
88 | WUJEK Marcin | 1332 | Masters M - 40 | 00:00:20 | 00:27:37 | |||
89 | RYBARSKI Piotr | 1027 | DOLSK | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 00:27:42 | ||
90 | SUSMARSKA Ewa | 1233 | NO WOMAN NO TRI | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:12 | 00:27:43 | |
91 | SZABAT Daniel | 1063 | polskiewspinanie.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 00:27:43 | |
92 | WANTUCH Katarzyna | 1203 | Załoga Górska | OPOLE | Senior II K - 30 | 00:00:13 | 00:27:47 | |
93 | SZAŁĘGA Kasia | 1131 | ZIELONA GÓRA | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 00:27:51 | ||
94 | WOJTKOWIAK Renata | 1132 | Piątkowo na Biegowo | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:17 | 00:27:52 | |
95 | FOLARON Rafał | 1138 | MIŁOSZYCE | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 00:28:00 | ||
96 | KARASIŃSKI Jacek | 1983 | Załoga Górska | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 00:28:02 | ||
97 | LEWANDOWSKA Patrycja | 1040 | Kurort Lądek- Zdrój LKS ISKRA Jaszkowa | OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE | Senior I K - 20 | 00:00:25 | 00:28:24 | |
98 | MARCINKOWSKI Przemysław | 1306 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:21 | 00:28:29 | ||
99 | SOBCZYŃSKA Magdalena | 1080 | biegi.wlkp | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 00:28:31 | |
100 | LUBAŃSKA Alicja | 1073 | ZS Bukowice | BUKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:02 | 00:28:36 | |
101 | JABŁOŃSKA Emilia | 1267 | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:00:25 | 00:28:40 | ||
102 | IWIŃSKI Marcin | 1220 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 00:28:46 | |
103 | GEROWSKI Maciej | 1033 | Netbox biega / Lesz NO Limits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:19 | 00:28:47 | |
104 | KUZIEL Marcin | 1070 | Black Running Stronie Śląskie | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 00:28:50 | |
105 | FRANKIEWICZ Łukasz | 1127 | Sosnowiecbiega | SOSNOWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 00:28:56 | |
106 | KLOS Ania | 1154 | INOWROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 00:29:05 | ||
107 | ROGOCZ Maciej | 1083 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 00:29:13 | |
108 | GLAPIAK-PRZYTULA Agnieszka | 1125 | 1979 | LESZNO | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 00:29:14 | |
109 | BUSS Jakub | 1009 | Kudowscy Miłośnicy Biegania | KUDOWA ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:22 | 00:29:14 | |
110 | URBAŃSKI Tomasz | 1150 | FlunkyballTeam Lądek-Zdrój | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 00:29:18 | |
111 | PAZGAN Sandra | 1178 | STARA KAMIENICA | Senior I K - 20 | 00:00:10 | 00:29:24 | ||
112 | ULIKOWSKA Martyna | 1225 | Załoga Górska | GOŚCINO | Senior I K - 20 | 00:00:07 | 00:29:25 | |
113 | KRZYSZTOFIAK Aleksandra | 1176 | Kowary Biegają | KOWARY | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 00:29:26 | |
114 | WITKOWSKA Paulina | 1181 | SZAMOTUŁY | Senior II K - 30 | 00:00:09 | 00:29:28 | ||
115 | MIKOŁAJEWSKA Justyna | 1156 | RunForDreams | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:38 | 00:29:29 | |
116 | MARZYŃSKA Barbara | 1198 | GNIEZNO | Weteran K - 50 | 00:00:08 | 00:29:30 | ||
117 | GŁĄBICA Justyna | 1161 | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 00:29:35 | ||
118 | PRZYBYLSKI Witek | 1256 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:29:37 | |
119 | KOSIELSKA Beata | 1067 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 00:29:37 | ||
120 | DUDZIŃSKI Marek | 1322 | Masters M - 40 | 00:00:26 | 00:29:38 | |||
121 | BOMBA Marek | 1190 | ZLOTY STOK | Weteran II M - 60 | 00:00:36 | 00:29:41 | ||
122 | MĄDEREK Barbara | 1008 | Pakieciarze Team | KÓRNIK | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 00:29:49 | |
123 | WANTUCH Piotr | 1204 | Załoga Górska | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:39 | 00:29:49 | |
124 | CIĘŻKOWSKA SZYMAŃSKA Katarzyna | 1289 | Vege Runners | WROCŁAW | OPEN KOBIET | 00:00:27 | 00:29:50 | |
125 | GULACZ Marta | 1157 | kobietawbiegu.pl | WAŁBRZYCH | Senior I K - 20 | 00:00:08 | 00:29:51 | |
126 | RAK Łukasz | 1325 | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 00:29:51 | |||
127 | MICHALEC Marzena | 1179 | Kobieta w biegu | WAŁBRZYCH | Senior II K - 30 | 00:00:08 | 00:29:52 | |
128 | SZCZYGIEŁ Michał | 1330 | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 00:29:52 | |||
129 | DRYMEL Joanna | 1072 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 00:29:53 | ||
130 | KALETA Przemysław | 1084 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:25 | 00:29:53 | |
131 | MLAŚ Dawid | 1216 | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 00:29:54 | ||
132 | ZASTAWNY Katarzyna | 1239 | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 00:30:04 | |||
133 | SAWALA Sławomir | 1134 | Trance only | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 00:30:06 | |
134 | JASICKI Julian | 1177 | LĄDEK-ZDRÓJ | Weteran II M - 60 | 00:00:12 | 00:30:17 | ||
135 | PIELICHOWSKA Justyna | 1254 | Biegając z Wilkami | GOZDNICA | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 00:30:21 | |
136 | SKOKOWSKI Stanislaw | 1102 | amator | KATOWICE | Weteran II M - 60 | 00:00:05 | 00:30:23 | |
137 | ZASADA Magdalena | 1006 | DZIWISZÓW | Senior I K - 20 | 00:00:14 | 00:30:23 | ||
138 | KOWALCZYK Dawid | 1142 | PODGÓRZYN | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 00:30:23 | ||
139 | LIS Małgorzata | 1274 | WIOSKA | OPEN KOBIET | 00:00:24 | 00:30:27 | ||
140 | GLINA-KRAWCZYK Małgorzata | 1093 | Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Masters K - 40 | 00:00:33 | 00:30:29 | |
141 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 1246 | Masters K - 40 | 00:00:03 | 00:30:30 | |||
142 | WOŹNIAK Waldemar | 1273 | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 00:30:30 | |||
143 | JAROSIŃSKI Marek | 1097 | Łódzkie Hospicjum dla Dzieci | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 00:30:30 | |
144 | KULESZA Paweł | 1312 | KIELCE | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 00:30:34 | ||
145 | MATUSZEWSKA Izabela | 1261 | GÓRZE | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 00:30:36 | ||
146 | LISOWSKI Maciej | 1241 | KIEŁCZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 00:30:37 | ||
147 | PASTUSZKA Mirosław | 1174 | RUN ŁDZ | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:16 | 00:30:39 | |
148 | TAMBIOR Jan | 1319 | Weteran II M - 60 | 00:00:01 | 00:30:40 | |||
149 | SHERIDAN Aion | 1285 | Marathon Club Ireland | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:30:41 | ||
150 | SKOWRON Katarzyna | 1284 | Marathon Club Ireland | Masters K - 40 | 00:00:01 | 00:30:44 | ||
151 | GŁOWACKI Dariusz | 1111 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:07 | 00:30:45 | ||
152 | KOPACKA Eliza | 1017 | FollowMe - zmieniamyfinanse.pl | WAŁBRZYCH | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 00:30:46 | |
153 | BUŁAJ Bartosz | 1155 | RunForDreams | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:38 | 00:30:51 | |
154 | KUŹNIAK Martyna | 1054 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:24 | 00:30:52 | ||
155 | TACIAK Sebastian | 1187 | Antoninek Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 00:30:53 | |
156 | SZAŁAJSKA Monika | 1001 | SŁUBICE | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 00:31:01 | ||
157 | WYSTRYCHOWSKI Marcin | 1090 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:31:02 | |
158 | SOKOŁOWSKA Anna | 1223 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 00:31:04 | ||
159 | JAGUSZEWSKA Agnieszka | 1149 | Strzecha Akademicka | KARPACZ | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 00:31:09 | |
160 | MARYNOWICZ Piotr | 1053 | Brak | ZGIERZ | Masters M - 40 | 00:00:16 | 00:31:10 | |
161 | NAMNI Fatih | 1293 | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 00:31:11 | |||
162 | OSIKOWSKA Teresa | 1222 | ZAKOPANE | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 00:31:12 | ||
163 | KONDRAKIEWICZ Rafał | 1013 | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | MIŁOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:16 | 00:31:14 | |
164 | NOWICKI Maciej | 1162 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:37 | 00:31:14 | ||
165 | SINICA Kamila | 1277 | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 00:31:18 | |||
166 | JAKUBOWSKA Beata | 1326 | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 00:31:23 | |||
167 | TOMASZEWSKA Joanna | 1301 | KB Harownik | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 00:31:27 | ||
168 | BUSZKA Łukasz | 1313 | Masters M - 40 | 00:00:18 | 00:31:28 | |||
169 | KUBKA Adam | 1098 | FUNDACJA UDARU MÓZGU | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 00:31:29 | |
170 | MOTEL Paweł | 1271 | AKS Polonia Warszawa | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 00:31:34 | ||
171 | LIS Marcin | 1275 | WIOSKA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 00:31:37 | ||
172 | WASZYK Anita | 1166 | Muay Running Team | ZALASEWO | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 00:31:37 | |
173 | POLUS Maciej | 1052 | GNIEZNO | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 00:31:39 | ||
174 | ADAMCZUK Felix | 1091 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 00:31:40 | ||
175 | MATEŃCZUK Paweł | 1210 | RACIBÓRZ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 00:31:42 | ||
176 | SKAWINA-POŁEĆ Anna | 1078 | TOPOLICE | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 00:31:45 | ||
177 | MAZUR Agnieszka | 1105 | GTO | OŁAWA | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 00:31:58 | |
178 | TASZAREK Ewa | 1029 | MROWINO | Masters K - 40 | 00:00:10 | 00:32:02 | ||
179 | HACZKIEWICZ Karolina | 1186 | Milky2017 | STARA MORAWA | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 00:32:04 | |
180 | GEROWSKA Aleksandra | 1032 | Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Noe | GOSTYŃ | Masters K - 40 | 00:00:20 | 00:32:07 | |
181 | ŚWIDEREK Kasia | 1268 | Masters K - 40 | 00:00:03 | 00:32:13 | |||
182 | WIADEREK Piotr | 1069 | Pędzące Żółwie | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 00:32:18 | |
183 | GŁĄBICA Adam | 1160 | Pro - Run Wrocław | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 00:32:19 | |
184 | SZATKOWSKA Ewa | 1171 | KobietyBiegają | KĘPNO | Weteran K - 50 | 00:00:07 | 00:32:22 | |
185 | ŁAPACZYŃSKI Robert | 1249 | LĄDEK-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 00:32:23 | ||
186 | BIEGANOWSKI Krzysztof | 1041 | Biegan | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 00:32:25 | |
187 | SZCZYGIEŁ Grzegorz | 1226 | Kurort Lądek Zdrój | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 00:32:30 | |
188 | ŁUCZAJ Kinga | 1339 | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 00:32:42 | |||
189 | SZARLEJ Anna | 1148 | Fudu&Co. Sport team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 00:32:45 | |
190 | JURCZYK Wojciech | 1124 | LADEK ZDROJ | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 00:32:52 | ||
191 | KOLENDO Edyta | 1163 | LĄDEK-ZDRÓJ | Masters K - 40 | 00:00:16 | 00:32:55 | ||
192 | PLEWA Katarzyna | 1123 | NORDIC16.COM | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 00:32:59 | |
193 | KOSTERA Katarzyna | 1259 | Vege Runners | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:30 | 00:33:00 | |
194 | BRZOZA Dorota | 1197 | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:33 | 00:33:21 | ||
195 | GRISZCZENKO Elżbieta | 1342 | Senior I K - 20 | 00:00:31 | 00:33:22 | |||
196 | POTYRAŁO Damian | 1245 | LĄDEK ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 00:33:32 | ||
197 | PABICH Magdalena | 1050 | 4Run Team Piła | PIŁA | Masters K - 40 | 00:00:05 | 00:33:49 | |
198 | TOPIŁKO Wojciech | 1272 | ŁODYGOWICE | Masters M - 40 | 00:00:11 | 00:33:49 | ||
199 | LEWANDOWSKI Rafał | 1037 | BIEGAM BO NIE LUBIE | KONIN | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 00:33:55 | |
200 | LEWANDOWSKA Maria | 1038 | BIEGAM BO NIE LUBIE | KONIN | Senior II K - 30 | 00:00:34 | 00:33:56 | |
201 | LACHOWICZ Anna | 1243 | ESKILSTUNA | Masters K - 40 | 00:00:18 | 00:33:59 | ||
202 | SZPUREK Anna | 1238 | Bukowski Klub Biegacza | BUK | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 00:33:59 | |
203 | FLIS Piotr | 1250 | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 00:34:01 | |||
204 | SKAWINA Krystyna | 1079 | TOPOLICE | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 00:34:02 | ||
205 | BALICKI Jakub | 1182 | ASAP Runners | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 00:34:07 | |
206 | WALACIK Małgorzata | 1122 | WIERUSZÓW | Weteran K - 50 | 00:00:16 | 00:34:10 | ||
207 | WŁOSKOWICZ Kinga | 1135 | WĄCHOCK | Masters K - 40 | 00:00:02 | 00:34:12 | ||
208 | KAYSIEWICZ Joanna | 1003 | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:34 | 00:34:14 | ||
209 | DŁUGOSZ Marek | 1232 | KB Geotermia Uniejów | NARTKOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:14 | 00:34:15 | |
210 | DEMBNA Ania | 1288 | SYCÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 00:34:17 | ||
211 | SKORNIAK Katarzyna | 1221 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:10 | 00:34:22 | |
212 | JAROSZ-DANIEL Joanna | 1214 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II K - 30 | 00:00:13 | 00:34:22 | ||
213 | BALCERZAK Agnieszka | 1015 | MARATOŃCZYK POZNAŃ | KONARZEWO | Masters K - 40 | 00:00:30 | 00:34:25 | |
214 | DANIEL Jarek | 1286 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 00:34:26 | ||
215 | WITECKA Milena | 1336 | Senior II K - 30 | 00:00:03 | 00:34:28 | |||
216 | SIWEK Krzysztof | 1269 | ZŁOTY STOK | Weteran I M - 50 | 00:00:30 | 00:34:31 | ||
217 | SZAREK Paweł | 1281 | OPEN | 00:00:14 | 00:34:32 | |||
218 | OLEWICZ Dagmara | 1202 | Załoga Górska | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior I K - 20 | 00:00:09 | 00:34:33 | |
219 | SZAREK Dawid | 1282 | WROCŁAW | OPEN | 00:00:13 | 00:34:34 | ||
220 | WITKOWSKA Justyna | 1028 | CHUDÓW | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 00:34:42 | ||
221 | SZYMALA Jan | 1315 | Weteran II M - 60 | 00:00:04 | 00:35:00 | |||
222 | GÓRNA Małgorzata | 1108 | POZNAN | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 00:35:04 | ||
223 | LEŚNIEWSKA Justyna | 1262 | ŁÓDŹ | Masters K - 40 | 00:00:19 | 00:35:06 | ||
224 | KACUGA Maria | 1287 | BĘDZIN | OPEN KOBIET | 00:00:33 | 00:35:09 | ||
225 | STEFANOWSKI Mariusz | 1119 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 00:35:11 | ||
226 | OLCZYK Joanna | 1144 | LODZ | Senior I K - 20 | 00:00:25 | 00:35:20 | ||
227 | BANDURKA Piotr | 1146 | Trucht.com | BUKOWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:25 | 00:35:21 | |
228 | KRUZEL Rafał | 1219 | Biegowe misie | LEGNICA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 00:35:24 | |
229 | KOWAL Ewa | 1310 | ZIĘBICE | Masters K - 40 | 00:00:13 | 00:35:25 | ||
230 | KUCZAKOWSKA Joanna | 1218 | Biegowe Misie | LEGNICA | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 00:35:25 | |
231 | SIGER Adam | 1213 | Fundacja Udaru Mózgu | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:39 | 00:35:33 | |
232 | NIEWIADOMSKA Agnieszka | 1021 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:32 | 00:35:36 | ||
233 | ROGOWSKA Małgorzata | 1116 | Triathlon Mietków Team | KŁODZKO | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 00:35:38 | |
234 | ŚRÓDKA Aleksandra | 1099 | TRZEBNICA | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 00:35:39 | ||
235 | PĘCKA Beata | 1242 | SOSNOWIEC | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 00:35:40 | ||
236 | MOLONG Urszula | 1066 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 00:35:44 | |
237 | JAŃCZAK Karolina | 1255 | Senior I K - 20 | 00:00:23 | 00:35:49 | |||
238 | KOLENDO Sylwia | 1164 | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior I K - 20 | 00:00:12 | 00:35:51 | ||
239 | SYPER Bernard | 1320 | Weteran I M - 50 | 00:00:06 | 00:35:53 | |||
240 | SIANO Łukasz | 1305 | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 00:35:54 | |||
241 | NOWAK Teresa | 1192 | Teresa Nowak | ZIĘBICE | Weteran II K - 60 | 00:00:33 | 00:36:16 | |
242 | HAWROT Marta | 1276 | Masters K - 40 | 00:00:05 | 00:36:32 | |||
243 | BUDNIOK Barbara | 1048 | żony mężów uzależnionych od biegania | PIŁA | Masters K - 40 | 00:00:07 | 00:36:40 | |
244 | NIEMAS Anna | 1042 | OYAMA KARATE BRZESZCZE | RAJSKO | Masters K - 40 | 00:00:28 | 00:36:41 | |
245 | ERDMAŃSKA Natalia | 1229 | STRONIE ŚLĄŚKIE | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 00:36:41 | ||
246 | DZIDEK Katarzyna | 1031 | JAWORZYNA ŚLĄSKA | Masters K - 40 | 00:00:27 | 00:36:42 | ||
247 | STAWSKA Emilia | 1095 | gRUNwald team Poznań | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 00:36:46 | |
248 | OLCZYK Anna | 1194 | RUN LODZ | PRZEDBÓRZ | Masters K - 40 | 00:00:23 | 00:36:46 | |
249 | CIASTOWICZ-TOMCZAK Inga | 1024 | Fighters Mosina | MOSINA | Masters K - 40 | 00:00:15 | 00:36:47 | |
250 | CHWIAŁKOWSKA Ewa | 1026 | TORUŃ | Weteran K - 50 | 00:00:21 | 00:36:47 | ||
251 | OLCZYK Andrzej | 1195 | RUN LODZ | PRZEDBÓRZ | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 00:36:49 | |
252 | REMBIELAK-TACIAK Anna | 1188 | Antoninek Poznań | POZNAŃ | Masters K - 40 | 00:00:11 | 00:36:53 | |
253 | BLECHARCZYK Ola | 1207 | Załoga Górska | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:10 | 00:36:56 | |
254 | DRZYZGA Dominika | 1170 | KobietyBiegają | KĘPNO | Senior I K - 20 | 00:00:09 | 00:36:57 | |
255 | PAWLAK Bartosz | 1337 | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 00:36:59 | |||
256 | PTASZEK Sławomir | 1296 | MIZERNA | Masters M - 40 | 00:00:39 | 00:37:01 | ||
257 | PTASZEK Adam | 1297 | LEMONT, LLINOIS | OPEN | 00:00:39 | 00:37:03 | ||
258 | NOWACZYK Grzegorz | 1335 | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:37:10 | |||
259 | WALISZEWSKA-PLEWA Izabella | 1036 | KIELCE | Masters K - 40 | 00:00:18 | 00:37:11 | ||
260 | KASJAN Alicja | 1100 | WARSZAWA | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 00:37:19 | ||
261 | STACHURA Mikołaj | 1101 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 00:37:24 | ||
262 | MUCHA Anna | 1046 | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:34 | 00:38:02 | ||
263 | PODSIADŁY Robert | 1291 | Chata Biegacza K34 | Weteran I M - 50 | 00:00:33 | 00:38:05 | ||
264 | AUGUSTOWSKA Izabela | 1231 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | 00:00:14 | 00:38:21 | |
265 | DOJKA Dorota | 1152 | WROCLAW | Masters K - 40 | 00:00:15 | 00:38:21 | ||
266 | TOMICZEK Edyta | 1071 | Zdyskwalifikowani | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 00:38:33 | |
267 | PAPIERZ-RYKAŁA Aleksandra | 1212 | MYŚLENICE | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 00:38:38 | ||
268 | PIETRASZEWSKI Witold | 1318 | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 00:38:53 | |||
269 | MRUGALSKA Liliana | 1316 | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 00:38:55 | |||
270 | STAWSKA Alicja | 1298 | ŁÓDŹ | OPEN KOBIET | 00:00:27 | 00:39:00 | ||
271 | KUTNIEWSKA Maria | 1252 | Face Nordic Walking Team | ŻUKOWO | Weteran K - 50 | 00:00:15 | 00:39:20 | |
272 | KOWALCZYK Olka | 1110 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 00:39:21 | ||
273 | NĄCKIEWICZ Justyna | 1251 | BRZESKO | Masters K - 40 | 00:00:35 | 00:39:21 | ||
274 | ERENBERG Małgorzata | 1153 | Fudu&Co Sport team | PIOTRKÓW TRYB. | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 00:39:27 | |
275 | PASTUSZKA Joanna | 1172 | RUN ŁDZ | ŁÓDŹ | Weteran K - 50 | 00:00:24 | 00:39:30 | |
276 | RAJKOWSKA Anna | 1230 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters K - 40 | 00:00:07 | 00:39:31 | ||
277 | CHMIELEWSKI Marcin | 1034 | Biegam Bez Spiny | ŚCINAWA | Masters M - 40 | 00:00:31 | 00:39:38 | |
278 | LECHNA Mirella | 1061 | MIRKÓW | Masters K - 40 | 00:00:04 | 00:39:39 | ||
279 | PAWLIK-NIEDZIELA Sandra | 1016 | W pogoni za duchem | SOSNOWIEC | Senior I K - 20 | 00:00:29 | 00:39:39 | |
280 | KISIAŁA Filip | 1002 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 00:39:39 | |
281 | SIECZKOWSKI Artur | 1244 | Natural Born Rumia | Masters M - 40 | 00:00:35 | 00:39:40 | ||
282 | NIEZGÓDKA Sylwia | 1270 | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:09 | 00:39:42 | ||
283 | STAWSKA Natalia | 1005 | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:35 | 00:39:43 | ||
284 | NICZEJDOLNY Tomasz | 1300 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 00:39:52 | ||
285 | JĘDRZEJEWSKA Ula | 1253 | WATAHA | Masters K - 40 | 00:00:24 | 00:39:58 | ||
286 | BOCZAR Waldek | 1117 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 00:40:07 | ||
287 | HRABAŃSKA-RACZAK Beata | 1168 | KATOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 00:40:26 | ||
288 | RACZAK Maciej | 1167 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 00:40:27 | ||
289 | MAZURCZAK Ewa | 1158 | Kobietawbiegu.pl | KIEŁCZÓWEK | Masters K - 40 | 00:00:22 | 00:40:36 | |
290 | ZWYDAK Anna | 1159 | kobietawbiegu.pl | KIEŁCZÓW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 00:40:37 | |
291 | BLISKA-MROCZKA Henryka | 1311 | ZIĘBICE | Masters K - 40 | 00:00:14 | 00:40:46 | ||
292 | KUŹNIAK Marcin | 1258 | Masters M - 40 | 00:00:36 | 00:41:06 | |||
293 | KRAWCZYK Magdalena | 1139 | Biegający Palacze | ULAN-MAJORAT | Senior II K - 30 | 00:00:21 | 00:41:33 | |
294 | WALENDA Katarzyna | 1136 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters K - 40 | 00:00:21 | 00:41:34 | |
295 | KARNOWSKI Sławomir | 1280 | Masters M - 40 | 00:00:21 | 00:41:35 | |||
296 | MELSON Maciej | 1295 | Bizon Team | ŁÓDŹ | Senior I M - 20 | 00:00:33 | 00:41:43 | |
297 | MELSON Andrzej | 1128 | Bizon team | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:32 | 00:41:44 | |
298 | MADERA Bogdan | 1059 | RunWalkRun | ŚWIDNICA | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 00:41:47 | |
299 | JÓZEFOWICZ Magdalena | 1011 | Fundacja Dzieciom 'Zdążyć z Pomocą' Kornel Maśliński 28449 Biegam dla Kornelka | SMARDZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 00:42:33 | |
300 | NOWICKI Amdrzej | 1104 | ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 00:42:37 | |
301 | BĄKOWSKA Maria | 1211 | załoga górska | GNIEZNO | Weteran II K - 60 | 00:00:14 | 00:44:08 | |
302 | KOSZYK Marian | 1340 | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 00:48:06 | |||
303 | SOKOLOWSKI Kazimierz | 1012 | GDANSK | Weteran II M - 60 | 00:00:28 | 00:49:38 | ||
304 | CHYBICKA Alicja | 1180 | WROCŁAW | Weteran II K - 60 | 00:00:18 | 00:56:50 | ||
305 | LISIEWICZ KALETA Agata | 1085 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:00 |
Znaleziono 305 wynik(ów)