Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 486
Wystartowało : 420
Nie ukończyło : 38
Ukończyło : 382
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SZUMLIŃSKI Piotr 4479ATTIQ TEAMKRAKÓW/KUNÓWSenior II M - 30 1M 12021-07-17 04:59:5400:55:0502:23:4503:19:3504:34:3505:35:2306:32:40.55 5:4610,4
2GRZĄDZIEL Dominik 4392ATTIQ TEAMDZIEKANOWICESenior II M - 30 2M 22021-07-17 05:51:5600:55:2402:27:4903:26:4704:44:4305:48:0306:48:48.25+00:16:076:0010,0
3BIAŁOWĄS Tomasz 4362STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 3M 32021-07-17 04:59:5700:57:1102:29:0203:27:4604:44:4705:50:5906:49:48.20+00:17:076:0110,0
4WOLEK Szymon 4389TYCHYSenior II M - 30 4M 42021-07-17 05:00:4700:59:4202:30:4703:28:4604:51:5305:56:5206:56:37.70+00:23:576:079,8
5WILK Maciej 4191RAMBO 3BYTOMMasters M - 40 1M 52021-07-17 05:13:0600:53:1002:20:2703:19:2004:42:1505:56:0306:58:44.10+00:26:036:099,7
6KARWACZYŃSKI Roger 4198JELENIA GÓRASenior II M - 30 5M 62021-07-17 04:59:5500:55:1402:25:5903:27:1004:47:0805:57:3207:01:25.50+00:28:446:119,7
7GAWLIK Sławek 4451DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 6M 72021-07-17 04:59:5400:55:0302:23:5203:26:0705:03:5206:17:1007:23:40.30+00:50:596:319,2
8SMOLIŃSKI Marcin 4352BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 7M 82021-07-17 05:00:0100:58:3002:26:5303:27:2904:57:1306:21:4207:32:01.85+00:59:216:389,0
9KITA Michał 4391PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWMasters M - 40 2M 92021-07-17 05:16:0101:00:0502:39:1203:41:3505:06:2606:22:4107:34:07.45+01:01:266:409,0
10JASIŃSKI Piotr 4426BEŁCHATÓWSenior II M - 30 8M 102021-07-17 05:00:0301:00:3502:39:5303:42:0105:10:2406:28:5807:39:23.55+01:06:436:458,9
11PERYKASZA Paweł 4436GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWMasters M - 40 3M 112021-07-17 04:59:5901:01:2802:41:2603:45:3605:16:4706:34:1307:40:43.10+01:08:026:468,9
12DUDA Konrad 4004MY ENDURANCE TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 9M 122021-07-17 04:59:5701:00:4002:40:1003:42:0405:10:2606:30:3807:41:53.95+01:09:136:478,8
13PASTUSZKA Paweł 4326EX TEAMZIĘBICESenior II M - 30 10M 132021-07-17 04:59:5700:57:4602:37:0703:46:3005:15:1306:34:1907:44:06.35+01:11:256:498,8
14PASTOROVA Petra 4480Masters K - 401K 12021-07-17 05:01:0301:04:1402:47:1203:52:2005:22:2506:39:3707:51:04.75+01:18:246:558,7
15MAŁEK Tomasz 4394GOSTYŃSenior II M - 30 11M 142021-07-17 05:00:0600:58:2702:35:1703:43:4905:17:1506:38:2807:53:50.95+01:21:106:588,6
16WIECZORKIEWICZ Zbigniew 4442JELENIA GÓRASenior II M - 30 12M 152021-07-17 04:59:5701:05:2902:50:3504:00:3305:30:4106:46:3707:57:32.40+01:24:517:018,5
17MARGASIŃSKI Jacek 4057140MINUT.PLZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 13M 162021-07-17 04:59:5500:58:1202:39:5003:56:1705:35:1106:50:1207:59:16.00+01:26:357:028,5
18KOWALCZYK Andrzej 4256SPORTOWA PERSPEKTYWA / 42K.COM.PLTYCHYSenior II M - 30 14M 172021-07-17 05:00:0101:00:2702:36:5703:41:4705:13:3606:43:2007:59:46.00+01:27:057:038,5
19CHRUMKO Adam 4390TJ MAGLAPRAHA - PETROVICESenior II M - 30 15M 182021-07-17 05:00:0201:01:0302:42:2903:49:1005:19:5606:48:2408:03:12.60+01:30:327:068,4
20CZUWAJ Andrzej 4301ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECMasters M - 40 4M 192021-07-17 05:00:5501:04:5302:46:4503:52:0305:28:5306:51:0108:08:26.35+01:35:457:108,4
21DAMIAN Bieniek 4367PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior II M - 30 16M 202021-07-17 05:00:0401:04:1702:50:0103:57:0905:31:5206:56:2108:09:02.25+01:36:217:118,3
22HOTA Dalimil 4384JAHŮDKYTŘINECSenior I M - 20 1M 212021-07-17 04:59:5600:58:3002:44:0904:00:3105:33:0506:56:4908:12:33.45+01:39:527:148,3
23DROZD Michał 4274GRUSZKA Z JEDNYM SKRZYDŁEMDĄBRÓWKAMasters M - 40 5M 222021-07-17 05:00:0201:04:0702:44:5503:50:1305:23:2406:51:2408:12:59.30+01:40:187:148,3
24ŚLIWKIEWICZ Bartłomiej 4283TWARDA PATOLOGIABRATOSZEWICESenior I M - 20 2M 232021-07-17 05:00:1201:13:4503:03:5604:06:3205:39:3706:59:5608:15:48.40+01:43:077:178,2
25GRABIŃSKI Wojciech 4344#BIEGIEMWLASROGOŹNOSenior I M - 20 3M 242021-07-17 05:39:2201:03:5002:48:3003:54:3105:30:5007:01:3508:17:31.85+01:44:517:188,2
26NIEZGÓDKA Tomasz 4477Załoga GórskaWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 252021-07-17 05:00:3601:10:0403:02:5204:11:2005:46:4307:12:3608:22:02.05+01:49:217:228,1
27FUKS Jarosław 4083WARSZAWAMasters M - 40 6M 262021-07-17 05:00:2001:03:4002:49:1203:56:2805:30:4906:49:0608:25:19.15+01:52:387:258,1
28NIEDŹWIADEK Kamil 4450NIEDŹWIADKI RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 17M 272021-07-17 04:59:5801:06:0202:50:1104:03:4005:41:1007:10:1108:26:22.15+01:53:417:268,1
29WOJTKOWIAK Stefan 4021PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 7M 282021-07-17 05:00:2101:10:0402:59:2704:11:1705:46:1007:11:0608:27:24.65+01:54:447:278,0
30JERMAK Kamil 4212BOHAR PALETY RUN &TRAVEL ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAMasters M - 40 8M 292021-07-17 05:00:0301:06:1502:51:1003:58:3805:43:1407:17:1708:30:46.35+01:58:057:308,0
31WILK Jacek 4458WARSZAWAWeteran I M - 50 2M 302021-07-17 04:59:5901:09:5003:02:3304:12:4605:51:2007:15:2108:31:01.70+01:58:217:308,0
32MÜLLER Christoph 4306LĄDEK-ZDRÓJ RUNNERSZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 18M 312021-07-17 05:00:0000:57:5702:34:3203:39:4805:21:5707:08:3408:32:45.05+02:00:047:328,0
33ŚMIGIELSKA Danuta 4374CZERWONAKSenior I K - 201K 22021-07-17 04:59:5601:07:2502:57:2204:05:5005:44:1707:13:2608:33:27.35+02:00:467:337,9
34BASISTA Wojciech 4215KLODZKOSenior II M - 30 19M 322021-07-17 05:43:2201:04:3302:51:3004:03:0005:43:2107:17:2108:37:27.70+02:04:477:367,9
35LIGIENZA Andrzej 4246BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWADZIERŻONIÓWSenior II M - 30 20M 332021-07-17 05:01:2701:04:1802:50:1304:04:4005:44:4507:14:4908:39:28.20+02:06:477:387,9
36WIECZOREK Marta 4043PIERUNSKIE CANGÓRYWODZISŁAW ŚLĄSKISenior I K - 202K 32021-07-17 05:01:0801:06:1902:56:1004:12:5905:55:0307:21:1608:44:35.95+02:11:557:427,8
37DWORNIK Maciek 4165WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II M - 30 21M 342021-07-17 05:00:1301:04:2302:51:2504:03:3005:48:0907:23:3208:47:37.90+02:14:577:457,7
38KACZMARCZYK Łukasz 4346SMOLECSenior II M - 30 22M 352021-07-17 05:10:2001:04:1502:51:4804:06:3005:49:5507:23:1808:47:44.10+02:15:037:457,7
39CIESIELSKI Michał 4347ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 23M 362021-07-17 05:01:0801:04:1102:56:0304:07:3905:49:5707:25:0708:51:55.15+02:19:147:497,7
40RZADKOSZ Wojciech 4439KRAKÓWSenior II M - 30 24M 372021-07-17 05:00:1001:07:1003:05:3204:20:3505:58:5207:32:4108:52:30.95+02:19:507:497,7
41RĄCZKOWSKI Daniel 4247KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWSenior II M - 30 25M 382021-07-17 05:00:0201:05:0803:01:2304:15:4805:59:1407:28:1008:54:10.00+02:21:297:517,6
42PIETRZAK Jan 4412WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 26M 392021-07-17 05:00:2801:09:3303:04:3104:16:4005:57:5307:27:2808:54:19.05+02:21:387:517,6
43KRAKOWIAK Rafał 4400KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOSenior II M - 30 27M 402021-07-17 05:27:4601:11:3903:10:1304:22:0806:05:5807:36:1208:58:06.25+02:25:257:547,6
44MIODUCHOWSKI Arkadiusz 4315WARSZAWASenior II M - 30 28M 412021-07-17 04:59:5601:03:3902:50:2204:04:3605:52:4207:29:4208:58:43.50+02:26:027:557,6
45SKRZYPCZYK Paulina 4363TEAM FRUNTYCHYSenior II K - 301K 42021-07-17 05:00:0101:06:5903:03:2504:18:4005:59:0207:32:2708:59:05.60+02:26:257:557,6
46ŻYŁKA Paweł 4411OPOLEMasters M - 40 9M 422021-07-17 05:44:1701:19:4003:21:3004:36:5006:17:1307:46:2009:03:27.55+02:30:477:597,5
47HOŁYST Marcin 4134#WAWRZYNTEAMMARCINOWICESenior II M - 30 29M 432021-07-17 05:16:1601:11:1503:07:0804:17:3706:04:5707:32:3509:04:27.35+02:31:468:007,5
48ŚCISŁO Przemysław 4261POLKOWICEWeteran I M - 50 3M 442021-07-17 05:00:2601:07:3703:02:5304:14:0205:58:1407:34:4809:06:00.30+02:33:198:017,5
49LADENBERGER Mateusz 4180WAWRZYNTEAMJACZKÓWSenior II M - 30 30M 452021-07-17 05:14:3501:13:5803:12:1704:24:4406:02:4107:36:3509:06:07.65+02:33:278:017,5
50ANUSZ Adam 4307BECOME ONEIMBRAMOWICESenior II M - 30 31M 462021-07-17 05:39:5201:06:2802:59:3004:14:5106:01:3907:36:2809:06:18.95+02:33:388:027,5
51LASOCKI Marcin 409212TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters M - 40 10M 472021-07-17 05:01:1401:06:0402:59:1004:14:4305:59:0007:40:4109:08:14.80+02:35:348:037,4
52DETTLAFF Patrycja 4380MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMNOWA IWICZNASenior II K - 302K 52021-07-17 05:08:3401:13:5003:16:2304:38:4806:22:5307:46:2909:09:26.35+02:36:458:047,4
53NOWACKA Marlena 4468PIASKI WLKPMasters K - 402K 62021-07-17 05:04:5701:18:2903:20:2804:39:3706:24:4707:54:2809:09:27.25+02:36:468:047,4
54NOWAK Marcin 4398DYMACZEWO NOWESenior II M - 30 32M 482021-07-17 05:27:3201:19:1203:27:2404:36:1906:16:0907:50:1609:10:05.60+02:37:258:057,4
55BRATEK Aga 4441SMOLNICAMasters K - 403K 72021-07-17 05:42:4901:08:1303:00:1304:18:0906:02:4407:41:4409:11:30.80+02:38:508:067,4
56LUPA Marcin 4305WROCŁAWSenior II M - 30 33M 492021-07-17 05:00:2201:12:5003:08:4304:22:5506:07:4807:40:2509:11:56.60+02:39:168:077,4
57JASZKIEWICZ Adrian 4065LESZNO NO LIMITS RUNNERSWOJNOWICEMasters M - 40 11M 502021-07-17 05:07:3701:08:2203:00:1904:15:4106:04:3307:46:3109:12:17.95+02:39:378:077,4
58ROGÓRZ Piotr 4456WROCŁAW (WROCŁAW-PSIE POLE)Masters M - 40 12M 512021-07-17 04:59:5801:02:4402:45:4903:58:1105:50:2207:43:4609:13:05.10+02:40:248:087,4
59WANDEL Piotr 4020PRO-RUN WROCŁAWWYSOKAMasters M - 40 13M 522021-07-17 05:02:2501:09:4203:07:3804:25:2706:18:4207:49:3409:13:37.75+02:40:578:087,4
60PARZONKA Sylwester 4225KS GEPART KĘPNOBARANÓWWeteran I M - 50 4M 532021-07-17 05:13:4501:18:3103:19:1704:35:3806:20:2207:51:2209:14:30.20+02:41:498:097,4
61ADAMCZYK Maciej 4124SKRA PATEREKPATEREKSenior II M - 30 34M 542021-07-17 05:00:0801:12:3803:13:2404:27:4706:08:3607:42:1109:15:33.45+02:42:528:107,3
62GRODZKI Tomasz 4162ULTRAS DARŁOWODARŁOWOMasters M - 40 14M 552021-07-17 05:42:4601:13:2703:10:4204:25:1106:11:5007:46:5009:16:40.45+02:43:598:117,3
63ROSZCZYK Karol 4188LUBASZMasters M - 40 15M 562021-07-17 05:02:2601:12:1703:10:5004:24:4006:09:4207:49:2409:18:12.70+02:45:328:127,3
64KRÓL Marcin 4448OBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 16M 572021-07-17 05:56:5801:19:5903:16:4704:30:5906:14:4007:47:0709:18:20.00+02:45:398:127,3
65WEINERT Artur 4028RUNNER'S POWERŚREMSenior II M - 30 35M 582021-07-17 05:03:4101:14:5303:13:2204:29:0606:12:0707:46:3409:18:30.55+02:45:508:127,3
66MIERZWA Sławomir 4284140MINUT.PLMIRKÓWMasters M - 40 17M 592021-07-17 05:06:4001:17:3903:14:2404:31:0406:19:3907:53:5809:21:26.75+02:48:468:157,3
67WYROŚLAK Józef 4105JUICY RUNNERWROCŁAWSenior II M - 30 36M 602021-07-17 05:10:2701:17:4603:09:2204:22:0306:06:4407:47:5909:24:12.40+02:51:318:177,2
68PAWLAK Marcin 40911ON1ŁÓDŹSenior I M - 20 4M 612021-07-17 05:07:2201:14:3903:19:0404:31:5006:16:0807:56:5309:24:38.30+02:51:578:187,2
69BASTRZYK Tomasz 4190SKARŻYSKO KAMIENNAMasters M - 40 18M 622021-07-17 05:00:2301:11:4803:10:0304:22:5006:11:4407:56:1809:27:20.75+02:54:408:207,2
70MŁYNARSKI Mateusz 4268TRITOGOWROCŁAWSenior II M - 30 37M 632021-07-17 05:18:4701:09:3703:08:2604:21:0506:08:1307:40:2409:27:23.35+02:54:428:207,2
71RUSOŁ Tomasz 4080TROPEM ULTRAWROCŁAWSenior II M - 30 38M 642021-07-17 05:05:0901:12:2403:14:3904:31:1606:19:0108:00:0909:28:14.05+02:55:338:217,2
72WOJCIECHOWSKI Dariusz 4388KRAKOWIAK ULTRA TEAM / I-SPORTKROSNOMasters M - 40 19M 652021-07-17 05:27:3501:14:4603:20:1804:40:2606:32:0808:10:1209:30:23.80+02:57:438:237,2
73TYLIŃSKI Arkadiusz 4172LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 5M 662021-07-17 05:07:3601:16:0703:19:0304:36:5706:27:5008:05:0309:31:46.20+02:59:058:247,1
74PYSZYNSKI Mariusz 4431TRI POWERWARSZAWAMasters M - 40 20M 672021-07-17 05:16:1801:15:3003:21:3404:39:0006:26:5108:05:3909:31:53.55+02:59:138:247,1
75KLIMA Dariusz 4327SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 39M 682021-07-17 05:53:0601:02:4302:54:0904:07:1705:57:3607:51:1109:31:54.05+02:59:138:247,1
76WYSMOLINSKI Rafał 4369BIERNATKIMasters M - 40 21M 692021-07-17 05:52:0801:18:3103:22:2704:42:4906:31:5108:06:5909:32:30.10+02:59:498:257,1
77MORAWSKI Filip 4336KRAKOWIAKULTRATEAMPUSZCZYKOWOMasters M - 40 22M 702021-07-17 05:27:3601:14:4103:16:5404:37:1906:31:3108:09:5509:36:13.65+03:03:338:287,1
78DRAGANEK Ewelina 4205WROCŁAWSenior II K - 303K 82021-07-17 05:20:0701:17:2303:25:3704:43:1506:29:1308:07:3509:37:10.55+03:04:308:297,1
79URBAŃSKI Krzysztof 4478English Over TeaKRAKÓWSenior II M - 30 40M 712021-07-17 05:16:2101:09:2703:07:3604:28:1406:18:0708:08:0109:37:24.05+03:04:438:297,1
80KUK Urszula 4402WARSZAWAMasters K - 404K 92021-07-17 05:00:5701:16:0703:19:0204:35:3106:25:2108:07:3809:38:46.60+03:06:068:307,0
81SOBANIA Tomasz 4366PIAST GLIWICEGLIWICESenior I M - 20 5M 722021-07-17 05:15:2801:21:2303:30:1104:48:5706:34:4508:09:0609:40:24.35+03:07:438:327,0
82SZELA Łukasz 4329BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINSenior II M - 30 41M 732021-07-17 05:02:3701:20:0503:22:1504:40:0206:28:1108:11:4909:41:45.20+03:09:048:337,0
83RATYMIRSKI Wojtek 4302#SOBASTEAMWROCLAWMasters M - 40 23M 742021-07-17 05:00:3201:10:3903:09:1904:30:3206:31:0408:15:1509:42:23.60+03:09:438:337,0
84MRÓWKA Michał 4259OBOZY GÓRSKIEŁÓDŹSenior II M - 30 42M 752021-07-17 05:00:0801:11:2503:12:5604:29:3006:23:4108:10:4409:43:39.40+03:10:588:347,0
85ŻOŁNACZ Maciej 4189NOWE MIASTO NAD PILICĄSenior II M - 30 43M 762021-07-17 05:02:2601:19:4003:26:2004:43:2806:31:0608:08:3709:47:26.80+03:14:468:386,9
86KAKOSZKA Marcin 4088SALTY DOOGZAWADZKIESenior II M - 30 44M 772021-07-17 05:00:2501:07:3403:06:0204:23:3806:29:5908:13:0709:47:27.25+03:14:468:386,9
87STRAUCHOLD Anna 4042PRO-RUN WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIMasters K - 405K 102021-07-17 05:02:2501:14:3703:17:3104:36:4406:29:0608:10:4709:47:52.80+03:15:128:386,9
88GARUS Łukasz 4311BYTOMMasters M - 40 24M 782021-07-17 05:00:0001:12:2403:19:0004:39:1606:33:5208:17:2209:48:42.05+03:16:018:396,9
89CHMIEL Joanna 4213FOREST GANG&TEDDYKRAKÓWSenior II K - 304K 112021-07-17 05:02:4801:22:3203:38:0905:02:3906:51:2408:28:3109:51:18.80+03:18:388:416,9
90WOJTYCZKA Wojciech 4437GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 45M 792021-07-17 05:27:1401:15:1803:20:1104:34:5806:24:2008:11:2009:51:29.30+03:18:488:416,9
91STANISZ Marcin 4006NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 46M 802021-07-17 05:15:3301:16:4003:44:5104:55:0306:39:4108:23:2209:52:35.90+03:19:558:426,9
92DYRAGA Marcin 4364SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEMasters M - 40 25M 812021-07-17 05:18:4301:17:1403:22:1704:40:4006:31:3408:17:4909:55:23.70+03:22:438:456,9
93SKWIERAWSKI Grzegorz 4036PSZCZÓŁKIWeteran I M - 50 6M 822021-07-17 05:08:0601:20:1503:29:5404:46:4006:38:1208:23:2609:56:14.15+03:23:338:466,8
94KWIATEK Agnieszka 4202ORZESZESenior II K - 305K 122021-07-17 05:34:0901:19:4703:30:0604:53:1806:45:0708:24:4309:56:42.50+03:24:018:466,8
95CICHOWSKI Wojciech 4207MATNER RUNNING TEAMPRZYGODZICESenior I M - 20 6M 832021-07-17 05:17:3901:10:3103:10:1104:24:4006:26:5408:20:5709:56:56.90+03:24:168:466,8
96KŁODA Dariusz 4121DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters M - 40 26M 842021-07-17 05:11:3301:18:5903:26:0804:38:1706:36:5108:24:2709:57:20.95+03:24:408:476,8
97PAŻUCHA Wojciech 4013NAPĘDZANY PIEROGAMILUSÓWKOMasters M - 40 27M 852021-07-17 05:27:3301:14:4803:20:2004:40:2906:33:5808:24:0309:57:31.65+03:24:518:476,8
98PRUTA Rafal 4184FATBOYS SPRINTWARSZAWAMasters M - 40 28M 862021-07-17 05:14:1601:12:1403:09:1404:30:0006:34:0908:17:3309:57:39.15+03:24:588:476,8
99KOZŁOWSKA Iwona 4194LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 406K 132021-07-17 05:18:2301:22:5503:35:2505:02:5406:56:3108:32:4309:58:28.40+03:25:478:486,8
100NOWICKI Zbigniew 4401TRIAMIGOSGALKOW MALYMasters M - 40 29M 872021-07-17 05:52:0101:20:5503:30:4404:51:2906:46:0008:29:4709:58:53.85+03:26:138:486,8
101RZEŹNICZEK Anna 4438STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIESenior II K - 306K 142021-07-17 05:06:3901:22:2103:35:3904:58:2006:58:0908:34:4509:59:47.00+03:27:068:496,8
102MIŚ Mateusz 4052SŁAWASŁAWASenior II M - 30 47M 882021-07-17 05:00:4101:16:1703:23:3204:41:5606:38:3208:28:1810:00:07.55+03:27:278:496,8
103MAJOREK Krzysztof 4297CZAPLINEKSenior II M - 30 48M 892021-07-17 05:40:2501:19:2303:29:4904:51:3006:49:0608:29:1910:01:49.15+03:29:088:516,8
104JAGNIĄTKOWSKI Jacek 4359TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 30M 902021-07-17 05:00:3801:08:3403:05:2004:25:3106:32:5408:16:4010:04:26.70+03:31:468:536,8
105MIKUŁAN Mikołaj 4112POZNAŃSenior II M - 30 49M 912021-07-17 05:31:2201:18:2603:27:1204:50:2406:46:0208:30:0410:04:52.15+03:32:118:536,7
106WOJDA Bartosz 4300DZIERŻONIÓWMasters M - 40 31M 922021-07-17 05:01:1201:13:1903:19:2504:40:3406:41:0208:26:1210:04:54.55+03:32:148:536,7
107ŻARNIEWSKI Wojciech 4397WOJCIECH ŻARNIEWSKIBRWINÓWSenior II M - 30 50M 932021-07-17 05:13:4301:18:3403:28:3104:51:1606:45:1708:30:0710:04:56.35+03:32:158:536,7
108SKWAREK Tomasz 4066CARBON SILESIA SPORTKATOWICESenior II M - 30 51M 942021-07-17 05:27:4701:16:1903:24:0804:47:4706:43:3908:34:1210:04:58.35+03:32:178:536,7
109ŻAKOWSKI Karol 4292PORT RELAKS CREWPOZNAŃMasters M - 40 32M 952021-07-17 05:02:4301:13:5903:11:3104:29:5506:29:2708:23:3610:05:07.60+03:32:278:536,7
110GRZYBOWSKA Karolina 4232CZERMINMasters K - 407K 152021-07-17 05:28:0101:21:5803:43:1805:07:0307:00:0108:36:1110:05:08.60+03:32:288:536,7
111CAŁKA Krystian 4046ULTRINO AMATEURPOZNAŃSenior II M - 30 52M 962021-07-17 05:04:4301:22:0903:35:4104:57:1106:46:2208:34:1110:05:13.20+03:32:328:546,7
112BINIENDA Agnieszka 4330KOBIETY WATAHYZABRZEMasters K - 408K 162021-07-17 05:01:0101:17:3203:33:0504:56:2106:54:3708:29:5110:07:43.75+03:35:038:566,7
113ROMANKIEWICZ Maciej 4103BAND4EVENTWARSZAWASenior II M - 30 53M 972021-07-17 05:06:3101:19:0203:28:4504:50:5206:52:2908:43:2510:08:08.45+03:35:278:566,7
114SZUBA Teofil 4433MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 33M 982021-07-17 05:48:4501:18:0203:28:3104:48:2506:43:4308:35:3710:08:36.85+03:35:568:576,7
115GRZYBOWSKI Maciek 4137BYDGOSZCZSenior II M - 30 54M 992021-07-17 05:01:1001:15:2603:14:1904:38:1406:40:0608:30:2410:08:48.55+03:36:088:576,7
116TRYK Sebastian 4280WROCŁAWWeteran I M - 50 7M 1002021-07-17 05:01:1501:15:2003:20:2504:43:5706:42:2408:31:5310:09:29.60+03:36:498:576,7
117MICHAŁOWSKI Maciej 4038KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 55M 1012021-07-17 05:21:2901:16:5503:21:1004:43:2706:44:4908:39:2210:09:53.20+03:37:128:586,7
118DOROSZ Marek 4434KB MANIAC POZNAŃTULCEWeteran I M - 50 8M 1022021-07-17 05:00:1101:18:0403:33:0404:58:5506:58:3008:39:3010:10:02.60+03:37:228:586,7
119TOMCZAK Dariusz 4323HELL'S GYM OCR PĘPOWOGOSTYŃSenior II M - 30 56M 1032021-07-17 05:07:0801:17:4703:24:1204:47:2106:53:0308:35:5010:10:23.85+03:37:438:586,7
120KOWALCZYK Adam 4464STS BIEGATONMIKOLOWMasters M - 40 34M 1042021-07-17 05:34:1201:17:0403:27:1604:49:1306:43:5608:34:5310:10:29.80+03:37:498:586,7
121PIEKARSKI Jakub 4032HURAGAN LIGOTAKATOWICESenior I M - 20 7M 1052021-07-17 05:00:0401:00:1002:54:1504:33:4706:31:4008:19:2010:10:44.35+03:38:038:586,7
122SYREK Rafał 4295DUSZNIKI ZDRÓJMasters M - 40 35M 1062021-07-17 05:00:2801:04:5003:02:1804:23:3806:35:1608:24:4510:14:29.10+03:41:489:026,6
123CZAPRAN Magdalena 4181PYSKOWICESenior II K - 307K 172021-07-17 05:02:4901:22:5203:35:5605:00:5006:56:4408:40:5910:14:43.25+03:42:029:026,6
124SKÓRA Wojcieh 4422GAŁKÓW MAŁYMasters M - 40 36M 1072021-07-17 05:52:0301:21:0103:35:2205:01:5607:03:1908:42:3010:15:48.80+03:43:089:036,6
125PĄPROWICZ Wojciech 4129WARSZAWASenior II M - 30 57M 1082021-07-17 05:38:1901:10:4403:15:3804:36:5706:38:3508:36:2210:16:09.30+03:43:289:036,6
126BEDNAREK Sebastian 4349NOWA RUDASenior II M - 30 58M 1092021-07-17 05:29:2001:21:1403:23:4904:46:2906:44:0908:35:0410:17:32.00+03:44:519:046,6
127BURZYŃSKI Łukasz 4285BGC RUNNERSBOGUCINSenior II M - 30 59M 1102021-07-17 05:00:2401:24:3403:41:2804:59:3306:55:1008:41:2810:18:27.40+03:45:469:056,6
128PŁONKA Pawel 4104JAWORZNOSenior II M - 30 60M 1112021-07-17 05:00:2701:09:5903:12:5504:51:2506:52:0008:40:3610:18:43.40+03:46:029:056,6
129ODIJA Leszek 4446WIRYMasters M - 40 37M 1122021-07-17 05:31:4601:19:3403:37:0004:59:4307:00:4208:41:5010:18:57.65+03:46:179:066,6
130BROK Jacek 4111PLEWISKAWeteran I M - 50 9M 1132021-07-17 05:45:4701:18:3903:26:5504:52:1106:53:2508:45:4310:19:27.70+03:46:479:066,6
131KOZIOŁ Andrzej 4131TORUŃMasters M - 40 38M 1142021-07-17 05:20:4501:20:3703:24:4804:44:4906:42:0208:42:5610:22:13.40+03:49:329:096,6
132BOROWCZYK Sonia 4355ZALASEWOSenior I K - 203K 182021-07-17 05:00:5301:17:4903:25:0704:48:2906:48:4408:38:2310:22:58.80+03:50:189:096,5
133SZYMAŃSKA Agata 4466GDAŃSKSenior II K - 308K 192021-07-17 05:52:0401:19:2803:34:2205:01:2807:07:5908:51:2210:23:07.45+03:50:269:096,5
134FIGIEL Bartosz 4385DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 61M 1152021-07-17 05:18:4801:16:5003:34:0404:57:0506:56:3408:51:3410:23:30.20+03:50:499:106,5
135SŁYSZ Szymon 4350NSK RUNSWAŁBRZYCHSenior II M - 30 62M 1162021-07-17 05:44:2601:03:5503:00:4504:14:2006:20:0808:35:0110:24:26.85+03:51:469:106,5
136PUPELIS Egidijus 4395RUNNING PUNKSVILNIUSSenior II M - 30 63M 1172021-07-17 05:36:3901:19:3103:30:1704:51:1606:52:5508:44:1110:25:52.90+03:53:129:126,5
137ABRAMOWICZ Agata 4370KRZEPTÓWSenior I K - 204K 202021-07-17 05:51:1201:12:5903:35:3005:12:3207:15:4108:54:4110:26:44.85+03:54:049:136,5
138NAGLAK Łukasz 4002KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II M - 30 64M 1182021-07-17 05:03:3501:26:5603:45:0405:10:4107:05:5008:55:5910:27:21.30+03:54:409:136,5
139OSMOLAK Agnieszka 4316AGNIESZKA OSMOLAKWROCŁAWSenior II K - 309K 212021-07-17 05:02:3001:22:5103:37:0705:02:1707:00:0108:51:3910:28:11.25+03:55:309:146,5
140GIBALSKI Tomasz 4377OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 10M 1192021-07-17 05:34:4701:18:5803:27:3904:52:4906:55:1608:40:5010:28:16.90+03:55:369:146,5
141JANCZAK Konrad 4015KALISZSenior I M - 20 8M 1202021-07-17 05:30:1001:20:4603:33:3305:01:1607:06:5408:52:0110:28:39.60+03:55:599:146,5
142PURA Robert 4453GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 39M 1212021-07-17 05:00:5901:15:3903:20:1604:45:4206:48:4008:50:3610:29:28.80+03:56:489:156,5
143DUCH Rafał 4007GRÓJECSenior II M - 30 65M 1222021-07-17 05:10:0001:29:2203:48:4405:15:5407:11:2009:00:0410:29:50.70+03:57:109:156,5
144PTASZYŃSKA Eliza 4230POZNAŃMasters K - 409K 222021-07-17 05:16:2001:21:1303:34:0704:58:1606:57:1808:50:0810:31:24.10+03:58:439:176,5
145LASZEWSKI Mateusz 4044DUSZNIKI ZDRÓJSenior I M - 20 9M 1232021-07-17 05:47:0901:24:2003:41:1705:04:0507:05:4608:48:3110:32:53.10+04:00:129:186,4
146JURZYSTA Grzegorz 4476WARSZAWAMasters M - 40 40M 1242021-07-17 05:51:4301:21:3103:44:0005:07:2107:11:0208:53:4810:33:20.10+04:00:399:186,4
147MARCINIAK Rafał 41758A.PLGLIWICESenior II M - 30 66M 1252021-07-17 05:17:2201:24:3303:40:5305:08:0207:06:0309:00:2810:33:37.70+04:00:579:196,4
148PIWKO Mateusz 4003SZCZECINSenior II M - 30 67M 1262021-07-17 05:31:2401:23:4403:46:2605:12:5807:10:3808:56:5810:33:59.65+04:01:199:196,4
149JANUSZEWSKI Karol 4176BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOSenior II M - 30 68M 1272021-07-17 05:02:3301:15:1203:33:4305:00:0807:00:5208:48:5110:34:23.50+04:01:429:196,4
150OSZCZĘDA Krzysztof 4335ŻORYMasters M - 40 41M 1282021-07-17 05:03:5001:22:5703:41:1705:07:5107:10:3309:03:1310:36:17.70+04:03:379:216,4
151SZCZEPAŃSKI Marcin 4338STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINSenior II M - 30 69M 1292021-07-17 05:39:4901:13:1003:29:0104:55:4707:01:1508:58:1610:37:50.50+04:05:099:226,4
152CHUDY Piotr 4211BIADACZMasters M - 40 42M 1302021-07-17 05:31:4501:22:0303:36:5504:59:4706:58:3209:01:0910:38:00.55+04:05:209:226,4
153KOCIK Marcin 4317FATBOYS SPRINTWILKSZYNMasters M - 40 43M 1312021-07-17 05:14:0001:16:3403:29:5804:55:5807:00:5908:54:3210:38:35.35+04:05:549:236,4
154KŁOSEK Jacek 4281100 MARATHON CLUB POLANDRACIBÓRZSenior II M - 30 70M 1322021-07-17 05:37:5001:21:5503:34:3804:58:5606:59:4108:51:3510:38:42.00+04:06:019:236,4
155PIĄTAS Paweł 4011NOWY TOMYŚLSenior II M - 30 71M 1332021-07-17 05:26:4301:16:1703:34:4904:58:1907:01:1908:57:5410:39:20.05+04:06:399:246,4
156JANAS Wojciech 4253BIELAWSKA AKADEMIA BIEGOWADZIERŻONIÓWSenior II M - 30 72M 1342021-07-17 05:01:2801:16:1303:23:0504:46:5407:01:2708:58:2310:39:20.20+04:06:399:246,4
157HOFFMAN David 4372PRAHASenior II M - 30 73M 1352021-07-17 05:30:0001:23:5103:37:0705:01:3007:02:3108:54:5710:39:52.75+04:07:129:246,4
158GIBALSKA Marzena 4378OBORYGENIROŚCISŁAICEMasters K - 4010K 232021-07-17 05:34:4401:26:0303:47:1205:14:2307:14:5508:59:4010:40:18.25+04:07:379:246,4
159KARLIK Łukasz 4206ES TEAMMYSŁOWICESenior II M - 30 74M 1362021-07-17 05:04:5901:24:2103:40:4505:09:1107:14:1209:02:0010:40:40.70+04:08:009:256,4
160JACKOWIAK Szymon 4041RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 44M 1372021-07-17 05:00:0901:25:2103:44:4305:12:5807:14:1109:06:3910:42:45.70+04:10:059:276,3
161JACKOWIAK Agnieszka 4030RUNNERS'S POWERŚREMSenior II K - 3010K 242021-07-17 05:00:0901:25:2003:44:4405:12:5907:14:2109:06:3910:42:45.85+04:10:059:276,3
162IGNASZEWSKI Krzysztof 4196RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 45M 1382021-07-17 05:00:0801:24:5803:45:0405:12:5107:14:1309:06:4310:42:46.30+04:10:059:276,3
163GAŁWA Dawid 4143ŁÓDŹSenior II M - 30 75M 1392021-07-17 05:02:4401:19:4503:42:0705:11:4407:18:3809:11:1810:44:11.80+04:11:319:286,3
164POROWSKI Piotr 4417SAMSARAWARSZAWASenior II M - 30 76M 1402021-07-17 05:13:4701:14:2503:27:0404:51:1907:00:1008:50:3710:44:13.75+04:11:339:286,3
165SAŁAMACHA Jarosław 4200WARSZAWAMasters M - 40 46M 1412021-07-17 05:00:4901:24:0903:46:1605:10:4707:12:0009:08:5510:44:55.80+04:12:159:296,3
166ŚWIATOWIEC Anna 4005KRAKÓWWeteran K - 501K 252021-07-17 05:00:1901:25:5603:46:4405:17:1007:27:1909:08:5410:45:37.45+04:12:569:296,3
167KUPCZAK Ewa 4314SPARTA ULTRA TEAMMROCZEŃMasters K - 4011K 262021-07-17 05:02:2801:23:3203:38:2405:05:0807:09:3409:02:4410:46:49.70+04:14:099:306,3
168BIAŁCZYK Marcin 4193MARATOŃCZYK POZNAŃROŚCIMINSenior II M - 30 77M 1422021-07-17 05:04:4201:12:5003:21:5004:49:1806:56:2009:00:4710:47:09.15+04:14:289:316,3
169SAWICKI Leszek 4473WROCŁAWWeteran II M - 601M 1432021-07-17 05:30:0501:15:2803:27:1105:01:2607:06:5808:56:3610:47:09.65+04:14:299:316,3
170DOBROWOLSKI Mateusz 4421SZCZECINSenior I M - 20 10M 1442021-07-17 05:27:3001:22:1503:58:3405:19:4607:33:3309:27:1110:47:28.75+04:14:489:316,3
171PUCHNIARZ Artur 4427NOWE MIASTO LUBAWSKIEMasters M - 40 47M 1452021-07-17 05:16:3601:22:2103:33:3604:55:0207:03:5909:03:0010:47:48.70+04:15:089:316,3
172SZYSZKA Konrad 4019SZYSZKI TEAMSZCZECINMasters M - 40 48M 1462021-07-17 05:00:2101:18:1203:25:5504:53:2207:03:3009:01:4510:48:28.00+04:15:479:326,3
173FEDYNA Marcin 4328KRAKÓWSenior I M - 20 11M 1472021-07-17 05:20:0301:22:5003:37:4805:02:0607:03:4409:09:1510:49:40.00+04:16:599:336,3
174NOWAK Krzysztof 4282WARSZAWAMasters M - 40 49M 1482021-07-17 05:00:2601:21:5503:44:3805:21:0907:19:0709:13:0110:49:51.40+04:17:109:336,3
175DITTMAR Bartosz 4255KRAKÓWSenior II M - 30 78M 1492021-07-17 05:23:5501:26:0603:46:0705:17:2107:29:5709:19:1310:50:15.45+04:17:349:336,3
176TURLEJ Dariusz 4102KONDYCJAWARSZAWAWeteran II M - 602M 1502021-07-17 05:02:4701:26:3803:46:2405:12:2807:12:4109:08:3810:51:25.15+04:18:449:346,3
177JADZIEWICZ Jakub 4469PRORUNNING PROMOTIOWARSZAWAMasters M - 40 50M 1512021-07-17 05:44:4401:16:5803:28:0004:57:5907:09:0409:02:4010:52:04.25+04:19:239:356,3
178SCHILLINGS Bart 4228HEERLENSenior II M - 30 79M 1522021-07-17 05:38:4201:13:4103:16:1704:39:0006:47:5708:58:0010:52:41.40+04:20:009:356,3
179BUDZYŃSKI Przemysław 4275BUDZYŃSCY TEAMSZCZECINMasters M - 40 51M 1532021-07-17 05:17:5601:23:3203:44:0705:12:4007:15:4109:14:3110:53:26.90+04:20:469:366,2
180KORBANEK Emilia 4320PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOZNAŃMasters K - 4012K 272021-07-17 05:18:3801:25:2103:48:2005:11:5407:15:0109:14:3310:54:53.05+04:22:129:376,2
181ŁABĘCKA Agata 4371KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWASenior II K - 3011K 282021-07-17 05:22:4401:20:3903:48:3905:15:3507:24:2209:20:1610:55:28.90+04:22:489:386,2
182KOŁCZ Sara 4360RZESZÓWSenior I K - 205K 292021-07-17 05:17:4501:24:3303:49:3705:20:2807:26:5309:21:1410:56:55.70+04:24:159:396,2
183KAWECKI Marek 4299DRUŻYNA KONOPIELKINIEWODNICA NARGILEWSKA KOLONIAMasters M - 40 52M 1542021-07-17 05:10:2501:11:4503:28:3404:53:5707:03:2609:02:2010:57:30.00+04:24:499:406,2
184GARCZYŃSKI Darek 4140KATOWICEMasters M - 40 53M 1552021-07-17 05:07:5101:22:3803:42:3005:11:2907:14:5309:19:2810:57:37.75+04:24:579:406,2
185WÓJCIK Michał 4345GRUPA SUDECKA GOPRSIECHNICESenior II M - 30 80M 1562021-07-17 05:00:4001:16:0503:26:3604:51:4807:01:5909:07:0110:58:08.75+04:25:289:406,2
186MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 4053PYSKOWICESenior II K - 3012K 302021-07-17 05:02:4901:27:2603:47:3705:13:2007:16:5209:09:0810:58:12.75+04:25:329:406,2
187FALBA Karol 4396GDAŃSKSenior II M - 30 81M 1572021-07-17 05:44:4101:19:3303:38:3805:07:5507:17:5509:18:2910:58:25.10+04:25:449:406,2
188SOWIŃSKI Mariusz 4406KB SOBÓTKAGNIECHOWICEMasters M - 40 54M 1582021-07-17 05:39:5801:29:5103:52:2005:21:2607:30:1509:19:3010:58:31.00+04:25:509:416,2
189KOZIOŁ Ewa 4457KB-SOBÓTKAGÓRZYCEMasters K - 4013K 312021-07-17 05:39:5401:29:5403:52:0305:21:2607:30:2009:19:0410:58:35.10+04:25:549:416,2
190KAMIŃSKI Marek 4037WARSZAWAMasters M - 40 55M 1592021-07-17 05:23:4701:27:4903:44:1405:14:2907:23:1709:18:1010:59:22.50+04:26:419:416,2
191GUZEK Kamil 4069WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹSenior I M - 20 12M 1602021-07-17 05:02:3101:26:2703:53:0505:23:4307:27:5909:21:2711:00:13.55+04:27:339:426,2
192OSTROUCH Tymon 4135PARKRUN GORZÓWGORZÓW WLKPSenior II M - 30 82M 1612021-07-17 05:46:1101:18:0503:37:4704:59:4507:08:3809:21:3511:00:22.95+04:27:429:426,2
193NIKOLIN Andrzej 4267WROCŁAWSenior II M - 30 83M 1622021-07-17 05:18:4601:16:4403:43:3705:09:4207:12:3109:11:0911:00:54.90+04:28:149:436,2
194KOŹBIELSKI Szymon 4324WROCŁAWSenior II M - 30 84M 1632021-07-17 05:09:5701:20:1903:33:1705:01:4307:11:4709:21:3811:02:26.70+04:29:469:446,2
195STELMACH Krzysztof 4375WIELUŃMasters M - 40 56M 1642021-07-17 05:08:4001:27:0503:49:4805:24:0107:32:2309:18:5911:03:18.50+04:30:379:456,2
196KOWACZEK Marek 4120OKIEM WILKARYBNIKMasters M - 40 57M 1652021-07-17 05:06:2101:25:5103:54:5505:25:0507:36:2109:22:5111:05:39.45+04:32:589:476,1
197PORAJ Paweł 4062CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 85M 1662021-07-17 05:39:1501:24:0303:52:3605:19:1607:25:1509:32:1211:05:47.80+04:33:079:476,1
198NIESPODZIANA Anna 4460ROGOŹNOSenior II K - 3013K 322021-07-17 05:01:0701:24:1903:47:4305:27:3807:37:5609:26:2811:06:32.35+04:33:519:486,1
199BIAŁEK Mirosław 4130WRONIECKI KLUB BIEGACZA / PANDA TEAMWRONKISenior II M - 30 86M 1672021-07-17 05:00:3601:22:4703:42:3905:10:0007:20:1509:20:3511:06:45.50+04:34:049:486,1
200KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4257TRENER FORESTWARSZAWAWeteran I M - 50 11M 1682021-07-17 05:51:4301:21:2503:48:4005:15:3607:27:1809:29:1611:08:14.75+04:35:349:496,1
201FRASZCZYŃSKI Norbert 4048KS WINOŁÓDŹMasters M - 40 58M 1692021-07-17 05:10:0901:22:3904:04:4605:26:3807:25:4009:27:3911:08:54.50+04:36:139:506,1
202SZELC Monika 4128TORUŃMasters K - 4014K 332021-07-17 05:20:4501:25:0003:48:3705:21:4707:35:5109:29:1111:09:17.40+04:36:369:506,1
203KULPA Dawid 4455MAD RUNNERSKAMIENNA GÓRASenior II M - 30 87M 1702021-07-17 05:14:3701:21:1803:37:0405:06:5607:28:0509:32:5511:10:00.05+04:37:199:516,1
204PIETRZAK Sławomir 4403PLESZEWMasters M - 40 59M 1712021-07-17 05:13:5501:22:5003:45:1005:18:3207:31:5309:23:3511:11:08.70+04:38:289:526,1
205OLESIŃSKA Martyna 4244W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3014K 342021-07-17 05:03:3801:32:3803:59:2705:29:2807:37:1609:33:1911:11:28.35+04:38:479:526,1
206RUSZEL Urszula 4109HARPAGAN ZGZIELONA GÓRAMasters K - 4015K 352021-07-17 05:40:2401:20:4703:50:0405:23:2907:32:4409:37:2311:13:14.75+04:40:349:546,1
207DRZĄSZCZ Marek 4287CROSSELITETCZEWMasters M - 40 60M 1722021-07-17 05:08:5301:19:4203:42:5805:17:4007:33:4909:34:1711:13:54.65+04:41:149:546,1
208STROCZYŃSKI Paweł 4354TYSKIE SINICETYCHYMasters M - 40 61M 1732021-07-17 05:51:4401:21:4003:48:4005:18:1407:29:4809:29:1511:14:25.60+04:41:459:556,0
209IRA Brett 4373DTBBUDIKOVMasters M - 40 62M 1742021-07-17 05:30:0001:23:4003:35:3805:01:1807:13:0309:18:0511:14:58.80+04:42:189:556,0
210JUSZCZYK Łukasz 4214NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWĘGRZCE WIELKIESenior II M - 30 88M 1752021-07-17 05:01:1601:21:5403:40:2705:12:2707:24:1209:25:3411:15:38.55+04:42:589:566,0
211JAGUSTYN Maciej 414813ŚBOTGLIWICESenior I M - 20 13M 1762021-07-17 05:06:0501:15:5903:47:1105:24:3307:50:5809:50:0011:17:45.70+04:45:059:586,0
212KRUPIANIK Tomasz 4361WROCŁAWSenior II M - 30 89M 1772021-07-17 05:16:2301:24:0103:43:1305:17:1007:29:1209:21:1511:20:08.35+04:47:2710:006,0
213SAMOLAK Maciek 4054BOGUSZÓW-GORCEMasters M - 40 63M 1782021-07-17 05:44:2401:29:2604:07:4405:35:2207:55:1209:48:0811:20:18.55+04:47:3810:006,0
214KONIECZNY Justyna 4060NRP PYSKOWICEPYSKOWICESenior II K - 3015K 362021-07-17 05:15:3201:24:4203:48:3705:22:4607:28:3009:31:4811:20:49.40+04:48:0810:006,0
215KRUCZEK Mirosław 4106LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 12M 1792021-07-17 05:01:2501:23:2703:45:0205:15:4307:32:0209:31:3211:22:08.40+04:49:2710:016,0
216JACHYMSKI Jacek 4325AKADEMICKI KLUB GÓRSKI W ŁODZIŁÓDŹWeteran II M - 603M 1802021-07-17 05:07:0301:27:5303:49:4705:25:0307:39:3009:40:1511:22:32.35+04:49:5110:026,0
217KRÓLAK Krystian 4156#TEAMKRÓLAKSTRZELNOSenior I M - 20 14M 1812021-07-17 05:56:2801:26:0103:51:1405:21:5607:33:0209:36:4811:22:41.40+04:50:0010:026,0
218TUSZNIO Grzegorz 4376KRAKÓWSenior II M - 30 90M 1822021-07-17 05:29:2401:24:0003:43:0605:15:1507:41:0609:48:2311:23:43.30+04:51:0210:036,0
219ŁYŻWA Piotr 4393SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 64M 1832021-07-17 05:44:4601:22:4903:51:2205:20:2907:44:4409:46:5711:23:52.95+04:51:1210:036,0
220CHROMINSKI Grzegorz 4408BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹWeteran I M - 50 13M 1842021-07-17 05:32:2101:25:3903:49:2005:20:0707:35:1609:42:1011:24:05.75+04:51:2510:036,0
221BUDNY Aleksandra 4014KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAINHALINÓWMasters K - 4016K 372021-07-17 05:18:1801:35:0904:11:0205:43:2607:54:5009:51:0211:24:17.70+04:51:3710:036,0
222WIŚNIEWSKA Agnieszka 4462BIAŁOBRZEGIMasters K - 4017K 382021-07-17 05:18:1701:30:4004:10:4905:43:2607:54:4209:51:0111:24:19.00+04:51:3810:036,0
223RAK Wojciech 4093SII RUNNING TEAMBOGUCHWALASenior II M - 30 91M 1852021-07-17 05:34:0501:16:2703:30:2805:03:0407:30:2609:39:5211:24:54.55+04:52:1410:046,0
224KIERZEK Ewa 4409#BIEGACZEKOSMOSUŁÓDŹMasters K - 4018K 392021-07-17 05:32:2401:32:2804:01:5105:36:0007:54:4309:48:1111:25:09.85+04:52:2910:046,0
225CHĘCIŃSKI Łukasz 4035ALEKSANDRIAMasters M - 40 65M 1862021-07-17 05:01:1001:22:0503:39:5105:10:3107:23:2409:20:5711:26:36.35+04:53:5510:055,9
226STEFANOWICZ Adam 4258WM TRISELF KRAKÓWKRAKÓWMasters M - 40 66M 1872021-07-17 05:50:4201:13:1303:26:2504:55:1907:07:1709:23:1911:26:55.30+04:54:1410:065,9
227BORUTA-KOŁODZIEJ Emilia 4151WROCŁAWSenior II K - 3016K 402021-07-17 05:01:2201:34:3004:13:4005:53:3408:03:0609:50:1711:28:09.20+04:55:2810:075,9
228ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 4414ULTRA KUTNOKUTNOMasters K - 4019K 412021-07-17 05:38:3901:30:4003:56:4105:25:3607:48:2809:45:2811:29:48.05+04:57:0710:085,9
229STRONIEWSKI Jacek 4467NRPPYSKOWICEMasters M - 40 67M 1882021-07-17 05:15:3501:20:0103:47:1005:22:3707:37:0609:40:2811:32:17.15+04:59:3610:105,9
230KOMISARCZYK Krzysztof 4291MIĘDZYLESIESenior I M - 20 15M 1892021-07-17 05:29:1801:21:1503:40:0505:11:4007:32:3409:45:1611:33:24.15+05:00:4310:115,9
231AMBROZIAK Rafał 4415ULTRA KUTNOKUTNOMasters M - 40 68M 1902021-07-17 05:38:3701:30:4303:56:4905:25:0507:42:1509:45:2911:33:28.05+05:00:4710:115,9
232POŹNIAK Marcin 4039NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 92M 1912021-07-17 05:15:1301:20:2203:44:5405:17:3607:30:0609:45:4111:33:39.15+05:00:5810:125,9
233MONIAKOWSKI Adam 4309BUTTONS TEAMŻARYMasters M - 40 69M 1922021-07-17 05:17:1301:26:1503:49:2705:23:5707:36:4509:41:0611:33:45.20+05:01:0410:125,9
234SOLDON Katarzyna 4249ŁÓDŹSenior II K - 3017K 422021-07-17 05:29:0001:26:1603:49:5705:24:5907:45:1809:43:3611:33:45.75+05:01:0510:125,9
235KRYSIAK Tomasz 4017AMATORSKIE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINSenior II M - 30 93M 1932021-07-17 05:20:3801:17:2603:43:3505:14:4607:40:2009:52:2311:34:16.95+05:01:3610:125,9
236MAŁOLEPSZY Damian 4449SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOSenior II M - 30 94M 1942021-07-17 05:02:2901:12:0503:25:5905:02:5207:41:1909:48:0211:35:37.25+05:02:5610:135,9
237ZIÓŁEK Mirosław 4353STAY INSANE/BANDA GRUDNIAJACKÓWWeteran I M - 50 14M 1952021-07-17 05:00:0701:22:3903:50:1805:28:0307:44:3209:48:0011:36:21.50+05:03:4010:145,9
238SURDACKI Jerzy 4210DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOMasters M - 40 70M 1962021-07-17 05:29:4801:26:1904:01:0605:34:5507:53:0109:51:3711:36:55.75+05:04:1510:145,9
239SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 4100PSI PATROLLESZNOMasters M - 40 71M 1972021-07-17 05:02:3601:26:2003:56:5605:28:4807:47:4909:48:4211:37:54.70+05:05:1410:155,8
240SIŃCZUK Patrycja 4262MIRAZ RACE TEAMTCZEWMasters K - 4020K 432021-07-17 05:00:5301:31:1304:08:5505:43:5707:59:0010:00:3311:38:27.10+05:05:4610:165,8
241AMBROZIAK Mateusz 4235PŁOCHOCINSenior II M - 30 95M 1982021-07-17 05:41:3101:21:4903:39:5605:07:5607:38:1309:51:3211:39:52.85+05:07:1210:175,8
242MAJOCH Anna 4204KŁODZKOMasters K - 4021K 442021-07-17 05:19:3301:28:3703:57:0305:31:4007:56:1309:58:2911:39:54.90+05:07:1410:175,8
243GÓRECKI Marcin 4420W I RŁÓDŹMasters M - 40 72M 1992021-07-17 05:09:5401:25:1803:59:5105:34:5808:01:2210:04:5811:40:01.70+05:07:2110:175,8
244ŁOAZA Krzysztof 4031NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEMasters M - 40 73M 2002021-07-17 05:15:1501:21:3103:44:3105:16:5207:38:2209:46:1911:40:47.00+05:08:0610:185,8
245MIECHOWICZ Małgorzata 4435LEŻACZE ŁĄKOWIKROSNO ODRZAŃSKIEMasters K - 4022K 452021-07-17 05:31:0601:26:3803:55:4005:30:3607:53:1109:58:2111:40:56.20+05:08:1510:185,8
246RYCHEL-MANTUR Dominika 4115KATOWICESenior II K - 3018K 462021-07-17 05:19:5301:25:4903:53:0705:24:2807:38:5709:45:5811:41:14.10+05:08:3310:185,8
247FORNAL Konrad 4061STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior I M - 20 16M 2012021-07-17 05:04:5401:20:1903:46:2805:30:1607:42:5109:45:1111:42:13.75+05:09:3310:195,8
248BAUGARTNER Marcin 4289KLUBSILESIA.PLWROCŁAWMasters M - 40 74M 2022021-07-17 05:21:2701:29:2703:56:1405:27:0707:43:2709:51:3411:44:37.50+05:11:5610:215,8
249OLIŃSKI Paweł 4051POZNAŃSenior II M - 30 96M 2032021-07-17 05:13:4301:23:2103:46:3905:18:4907:49:2109:53:5311:45:31.05+05:12:5010:225,8
250DYSZKIEWICZ Tomasz 4197ULTRA KUTNOKUTNOSenior II M - 30 97M 2042021-07-17 05:38:3401:30:5903:57:4305:26:5707:53:0309:55:0511:45:38.85+05:12:5810:225,8
251GRYZ Jacek 4152NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 75M 2052021-07-17 05:06:1701:30:4604:08:0805:42:2908:00:5709:57:4211:46:24.80+05:13:4410:235,8
252SZCZUREK Mariusz 4337PZU SPORT TEAMGRODKÓWMasters M - 40 76M 2062021-07-17 05:09:5601:26:4403:59:1705:34:0707:51:5709:52:2411:46:29.25+05:13:4810:235,8
253MICHALSKA Joanna 4358VELUXGNIEZNOMasters K - 4023K 472021-07-17 05:00:1901:31:2404:15:1805:52:1408:10:0010:02:2611:46:39.65+05:13:5910:235,8
254GAJEWSKI Sebastian 4410STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDSenior II M - 30 98M 2072021-07-17 05:16:0801:26:4203:57:1005:33:3408:06:2610:01:5711:48:02.00+05:15:2110:245,8
255KIERZEK Artur 4407BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹMasters M - 40 77M 2082021-07-17 05:32:2601:29:0004:01:5205:39:5007:54:5009:49:4311:48:02.75+05:15:2210:245,8
256UHLIR Marek 4107RAL 3015PRAHAMasters M - 40 78M 2092021-07-17 05:06:3401:27:1703:56:3705:26:0507:40:3309:44:3311:48:51.30+05:16:1010:255,8
257SEDLATA Michaela 4108RAL 3015NYMBURKSenior II K - 3019K 482021-07-17 05:06:3401:27:1803:56:3805:26:0507:40:3309:44:3811:48:51.55+05:16:1110:255,8
258PIASKOWSKI Artur 4278JAWORMasters M - 40 79M 2102021-07-17 05:13:4101:29:0804:06:4905:39:1907:56:2109:59:5911:51:48.95+05:19:0810:285,7
259DZIĘGIELEWSKA Dominika 4078LIPASenior II K - 3020K 492021-07-17 05:13:3901:29:0904:06:4005:39:1907:56:2309:59:3911:51:50.65+05:19:1010:285,7
260PTASZYŃSKI Krzysztof 4236KOŚCIANSenior II M - 30 99M 2112021-07-17 05:16:3101:28:3603:52:1505:24:5207:45:2409:55:1011:53:06.40+05:20:2510:295,7
261WADER Wojciech 4474Wonder TravelLECHÓWSenior II M - 30 100M 2122021-07-17 05:28:1601:22:5804:02:0005:36:2007:58:2609:59:1611:53:23.70+05:20:4310:295,7
262DWORNIK Małgorzata 4166WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWSenior II K - 3021K 502021-07-17 05:00:1401:27:4103:58:0905:34:4207:56:4910:00:5011:53:41.30+05:21:0010:295,7
263MROCZEK Andrzej 4332WARSZAWAMasters M - 40 80M 2132021-07-17 05:19:3901:24:4503:49:4905:21:2107:45:3409:56:2611:53:55.40+05:21:1410:295,7
264ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 4126STGRZRZESZÓWSenior II K - 3022K 512021-07-17 05:17:4501:29:2004:07:0805:41:1608:01:3310:07:1111:54:15.40+05:21:3410:305,7
265MACKIEWICZ Dorota 4444WARSZAWAMasters K - 4024K 522021-07-17 05:01:1301:35:1304:17:2406:00:0508:15:3810:10:1511:55:17.30+05:22:3610:315,7
266KOSZAREK Andrzej 4348POZNAŃMasters M - 40 81M 2142021-07-17 05:10:0401:31:2803:59:1805:34:0207:54:3610:05:0311:55:34.40+05:22:5310:315,7
267WIERZCHOŃ Michał 4163MR. DOCŁÓDŹMasters M - 40 82M 2152021-07-17 05:03:4701:27:5104:03:1205:40:0408:00:5610:11:5611:55:42.50+05:23:0110:315,7
268KURZACZ Orfeusz 43104RUN TEAM PILAPIŁAMasters M - 40 83M 2162021-07-17 05:33:1701:22:4503:43:5605:18:3707:43:1809:57:3311:56:13.30+05:23:3210:315,7
269JANKOWSKI Rafał 4428KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 101M 2172021-07-17 05:15:3901:26:3703:59:5205:30:4308:04:0610:13:4911:56:24.15+05:23:4310:325,7
270PARFIENIUK Michał 4264BIAŁYSTOK BIEGA TEAMWASILKÓWSenior I M - 20 17M 2182021-07-17 05:53:4301:28:4304:04:1905:32:0608:01:3810:09:5711:57:51.75+05:25:1110:335,7
271KUCZYŃSKI Grzegorz 4243BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 84M 2192021-07-17 05:53:4201:28:4604:04:1905:32:1008:01:4010:15:3911:57:53.70+05:25:1310:335,7
272MŁODZIKOWSKI Rafał 4238SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOMasters M - 40 85M 2202021-07-17 05:00:2001:31:1604:15:3705:54:5508:13:5610:14:4411:59:19.40+05:26:3810:345,7
273KIEŁBOWICZ Aneta 4050SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOSenior II K - 3023K 532021-07-17 05:00:1801:31:2504:15:3505:55:1008:13:5910:14:4311:59:21.50+05:26:4010:345,7
274ROSZYK Magdalena 4096TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4025K 542021-07-17 05:39:0501:40:4204:32:3106:15:0908:36:1510:28:1111:59:21.70+05:26:4110:345,7
275RADWANSKI Tomasz 4443ORIONŁÓDŹMasters M - 40 86M 2212021-07-17 05:09:5401:25:1903:59:5105:35:1008:00:3210:04:5312:00:18.60+05:27:3810:355,7
276WOJDYLAK Katarzyna 4231ULTRA WAY TEAMGDAŃSKMasters K - 4026K 552021-07-17 05:00:0501:20:5303:43:1805:17:3307:35:5610:09:0612:04:52.85+05:32:1210:395,6
277REWERS Dariusz 4150ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters M - 40 87M 2222021-07-17 05:00:0501:20:5303:43:1705:17:3307:35:5310:09:0712:04:53.10+05:32:1210:395,6
278RUSZCZEWSKI Andrzej 4010VEGE RUNNERSWARSZAWASenior II M - 30 102M 2232021-07-17 05:56:4601:24:4103:40:1805:10:4307:42:4510:06:2812:05:19.05+05:32:3810:395,6
279NOWAK Iwona 4056SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 4027K 562021-07-17 05:37:0601:32:3004:06:2405:41:1108:12:4310:27:2412:08:19.35+05:35:3810:425,6
280RADOMSKI Grzegorz 4286MOKRE RUNMIKOŁÓWMasters M - 40 88M 2242021-07-17 05:00:3401:16:2003:38:1905:11:0007:46:2010:04:0112:09:28.75+05:36:4810:435,6
281PETRUS Karolina 4240KATOWICESenior II K - 3024K 572021-07-17 05:00:1101:31:5804:08:0005:49:1308:09:2910:16:0912:09:33.10+05:36:5210:435,6
282FILIPIAK Sebastian 4067EKIPA LIPALIPAMasters M - 40 89M 2252021-07-17 05:13:4101:25:4103:49:3005:24:1607:50:3809:53:4912:09:44.80+05:37:0410:435,6
283SMOLAK Agata 4331WOLSZTYNSenior II K - 3025K 582021-07-17 05:25:2301:30:4104:08:2605:51:4108:20:2610:24:0512:10:31.75+05:37:5110:445,6
284GRABCZAK Jarosław 4082OPOLESenior II M - 30 103M 2262021-07-17 05:44:1501:25:2803:56:1805:32:0608:02:0510:30:5812:11:20.00+05:38:3910:455,6
285TOMASZEWSKA Ewa 4097OPOLEMasters K - 4028K 592021-07-17 05:44:0901:25:3803:56:5305:34:1008:06:1010:31:0312:12:01.85+05:39:2110:455,6
286KOKOSZKA Marcin 40591ON1 TEAMZGIERZMasters M - 40 90M 2272021-07-17 05:07:2201:29:2304:14:2005:54:3708:13:3010:22:2712:12:05.30+05:39:2410:455,6
287RUTKOWSKI Maciej 4226ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZASULĘCINSenior I M - 20 18M 2282021-07-17 05:13:5401:24:5204:03:2005:33:2008:03:1310:28:1212:13:38.20+05:40:5710:475,6
288JAKÓBCZYK Ewelina 4218GORZÓW WLKP.Senior I K - 206K 602021-07-17 05:13:5301:24:5304:03:2005:33:2008:03:1410:28:1412:13:38.75+05:40:5810:475,6
289LUTYŃSKI Zbigniew 4203OŚWIĘCIMMasters M - 40 91M 2292021-07-17 05:19:3401:28:0503:59:1705:44:0408:13:5710:25:3912:14:03.15+05:41:2210:475,6
290JASAK Michał 4404ROYAL RUNNERS TEAMGRYFINOSenior II M - 30 104M 2302021-07-17 05:29:4701:27:1804:25:2406:03:1208:27:5110:31:4912:15:27.70+05:42:4710:485,5
291SZYPULSKI Dariusz 4187SKS CHMIELOWICEOPOLEMasters M - 40 92M 2312021-07-17 05:00:4201:22:2503:57:3805:37:3808:01:2010:34:5712:15:29.40+05:42:4810:485,5
292ROLIŃSKI Radosław 4216OLEŚNICAMasters M - 40 93M 2322021-07-17 05:22:0301:27:4804:02:0805:44:2608:16:3910:22:2012:17:46.00+05:45:0510:505,5
293HAAS Przemysław 4022BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 105M 2332021-07-17 05:19:3701:27:1404:00:4805:35:2807:57:3310:04:0412:19:18.10+05:46:3710:525,5
294KWAŚNIOK Rafał 4040NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKSenior II M - 30 106M 2342021-07-17 05:15:2501:32:5304:18:5405:41:5208:08:3110:39:2412:19:28.85+05:46:4810:525,5
295NOWOSŁAWSKI Krzysztof 4293IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWROCŁAWMasters M - 40 94M 2352021-07-17 05:13:4401:26:4204:04:0405:46:5008:16:4310:22:2512:20:10.60+05:47:3010:535,5
296KOTOMSKA Renata 4418ALEKSANDRÓWKAMasters K - 4029K 612021-07-17 05:18:1501:31:0904:10:5005:52:3508:17:0410:24:5912:20:37.60+05:47:5710:535,5
297WÓJCIAK Ewelina 4055WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹSenior II K - 3026K 622021-07-17 05:02:3101:32:2304:10:4105:51:0508:24:1210:31:1112:20:50.50+05:48:0910:535,5
298KONIECZNY Jacek 4075NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 107M 2362021-07-17 05:15:3301:31:2404:07:3405:48:0408:15:2510:39:1212:21:13.95+05:48:3310:545,5
299MILEWSKI Andrzej 4381GRUPA CZWORGO (4GO)/#BIEGANIENIEOPIERDALANIE/#TEAMKALDUN/SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 108M 2372021-07-17 05:37:3001:26:2904:00:3305:40:1208:17:5710:32:2312:21:29.50+05:48:4810:545,5
300BOGUCKA Anna 4382BIEGANIE NIE OPIERDALANIEMIŃSK MAZOWIECKIMasters K - 4030K 632021-07-17 05:37:2701:26:3904:00:3605:40:1608:18:0010:32:2512:21:32.05+05:48:5110:545,5
301ZAWADZKA Marzena 4160RUNNING 5PIŁAWeteran K - 502K 642021-07-17 05:00:3301:36:0104:24:0406:08:5708:36:1510:39:3912:21:37.85+05:48:5710:545,5
302POPŁAWSKI Krzysiek 4127PWPW S.A.WARSZAWAMasters M - 40 95M 2382021-07-17 05:14:0601:24:4003:55:3405:35:4708:06:5310:12:3012:22:38.95+05:49:5810:555,5
303WYSZOMIRSKI Adam 4387ŚWIDNICASenior II M - 30 109M 2392021-07-17 05:29:3201:35:1004:21:0205:59:4808:26:3610:35:2312:23:55.35+05:51:1410:565,5
304GRUNDKOWSKI Oskar 4277SOLEC KUJAWSKISenior I M - 20 19M 2402021-07-17 05:00:2501:16:2004:00:4105:41:0508:07:3110:15:2512:27:31.35+05:54:5010:595,5
305ŻEHALUK Paweł 4094POZNAŃSenior I M - 20 20M 2412021-07-17 05:39:4301:29:4104:24:2206:01:0108:23:4010:34:5412:28:05.45+05:55:2411:005,5
306SUŁEK Aldona 4432ZOELLER TECHWEJHEROWOMasters K - 4031K 652021-07-17 05:30:3801:29:0104:16:5706:00:1408:31:1010:40:0512:28:39.65+05:55:5911:005,4
307CICHOCKI Dawid 4475NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 110M 2422021-07-17 05:15:3001:16:4503:48:4005:28:5307:59:1610:39:2112:28:49.90+05:56:0911:005,4
308GRYGORUK Cezary 4158SZCZECINWeteran I M - 50 15M 2432021-07-17 05:29:3701:24:0904:05:4105:45:3108:17:2610:32:3012:31:02.00+05:58:2111:025,4
309PYTEL Roman 4185IZBICKO W BIEGUOTMICEMasters M - 40 96M 2442021-07-17 05:00:4301:22:2503:57:4305:37:2208:02:0410:35:1912:33:01.75+06:00:2111:045,4
310SWĘDZIOŁ Monika 4245W POGONI ZA DACHEMSOSNOWIEC 18Senior II K - 3027K 662021-07-17 05:03:3801:33:0304:13:3505:53:3308:19:2510:33:2412:35:15.05+06:02:3411:065,4
311SZMANIA Jakub 4149HKT AZYMUTSWARZĘDZMasters M - 40 97M 2452021-07-17 05:56:3101:33:2104:19:4006:01:1508:37:4510:46:5912:37:36.95+06:04:5611:085,4
312URBANIK Zuza 4183APETYT NA ŻYCIEWIERZBNAMasters K - 4032K 672021-07-17 05:16:2901:34:1004:18:1006:01:3008:35:1410:44:0212:37:44.35+06:05:0311:085,4
313URBANIK Radoslaw 4463WIERZBNAMasters M - 40 98M 2462021-07-17 05:16:3001:34:0704:18:0706:01:1408:35:1010:43:5112:37:45.50+06:05:0411:085,4
314ZAKRZEWSKI Marek 4459EKOBIEGIWARSZAWAWeteran I M - 50 16M 2472021-07-17 05:00:1601:23:1503:51:4805:44:2308:17:1110:41:3212:37:59.10+06:05:1811:085,4
315SUT Iwona 4136GŁOWNOMasters K - 4033K 682021-07-17 05:00:0601:31:5304:16:0405:55:0408:24:2910:45:1112:38:16.55+06:05:3611:095,4
316PODLECKI Wojciech 4012ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II M - 30 111M 2482021-07-17 05:02:5401:19:3304:00:1005:34:2708:04:1010:41:0712:41:27.75+06:08:4711:115,4
317ZATAJ Igor 4116KB MANIAC /CHARTY CHARTOWOPOZNAŃMasters M - 40 99M 2492021-07-17 05:38:4101:30:5904:13:1005:54:1608:36:3310:45:0712:42:51.95+06:10:1111:135,3
318LEWANDOWSKI Wojciech 4296FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIESenior II M - 30 112M 2502021-07-17 05:42:1601:31:0304:06:2105:42:4008:21:2510:47:2412:43:40.10+06:10:5911:135,3
319ODOLCZYK Joanna 4481WARSZAWAWeteran K - 503K 692021-07-17 05:50:5201:32:4304:10:5606:01:2208:34:5410:50:5912:44:15.20+06:11:3411:145,3
320KUŚ Tomasz 4123MIRAZ RACE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 113M 2512021-07-17 05:00:4801:31:1604:09:2805:47:0608:30:0510:54:4412:44:29.70+06:11:4911:145,3
321GROMADZKA Justyna 4357KOBIETY WATAHABYTOMSenior II K - 3028K 702021-07-17 05:01:0101:35:1804:18:1006:03:1308:25:5910:43:1012:45:52.70+06:13:1211:155,3
322CZYRNIA Andrzej 4087RAJSPORT ACTIVETURAWASenior II M - 30 114M 2522021-07-17 05:32:0901:18:1903:56:1105:21:5108:04:0710:31:4712:46:07.20+06:13:2611:155,3
323BOROWIK Łukasz 4084CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior II M - 30 115M 2532021-07-17 05:27:5801:37:2104:31:0706:09:4708:41:4410:56:2212:49:24.95+06:16:4411:185,3
324KOLEJ Monika 4223DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .Masters K - 4034K 712021-07-17 05:13:5101:34:1404:18:3906:04:0208:40:2710:53:0912:49:46.55+06:17:0611:195,3
325ŁUCZKÓW Andrzej 4167FIRMA ŁUCZKÓWDARŁOWOWeteran I M - 50 17M 2542021-07-17 05:42:4601:28:1104:14:5806:01:4108:37:5310:51:4312:50:33.05+06:17:5211:195,3
326BĘDZIŃSKA Jolanta 4095POZNAŃMasters K - 4035K 722021-07-17 05:39:3801:30:0204:24:2706:12:0808:43:0610:48:1912:50:40.60+06:18:0011:205,3
327KANDORA Piotr 4234MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 100M 2552021-07-17 05:04:5801:31:3804:12:0005:58:3708:41:4911:04:2312:50:50.70+06:18:1011:205,3
328KANDORA Joanna 4233MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 4036K 732021-07-17 05:04:5701:31:4004:12:0005:58:3808:41:5011:04:2512:50:51.55+06:18:1111:205,3
329SZULC Edyta 4239ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAMasters K - 4037K 742021-07-17 05:00:1501:39:3404:23:5605:58:4608:42:0011:02:5312:53:18.60+06:20:3811:225,3
330DĘBEK Piotr 4290ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAMasters M - 40 101M 2562021-07-17 05:02:3401:36:0104:24:5506:07:2208:39:0110:58:2012:54:13.35+06:21:3211:235,3
331KOPCZYŃSKA Marta 4159KWIATY U BEATY SWARZĘDZSWARZĘDZSenior II K - 3029K 752021-07-17 05:00:3901:28:4704:10:3905:54:1808:29:3010:43:2412:55:23.35+06:22:4211:245,3
332KUCHMECKI Maciej 4419POZNAŃSenior II M - 30 116M 2572021-07-17 05:00:3801:28:4804:10:3905:54:2008:29:3010:43:2812:55:25.40+06:22:4411:245,3
333PIGŁA Michał 4273SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNMasters M - 40 102M 2582021-07-17 05:22:3601:29:0504:25:4106:08:5708:52:3010:58:2912:55:52.80+06:23:1211:245,3
334OWCZARCZAK Monika 4272POZNAŃSenior II K - 3030K 762021-07-17 05:22:3501:29:2304:24:4306:08:5908:52:3310:58:2812:55:53.25+06:23:1211:245,3
335KROPIAK Katarzyna 4049VEGE RUNNERSSOCHACZEWSenior II K - 3031K 772021-07-17 05:03:4501:38:3004:20:5706:03:4808:35:4710:59:5712:58:21.30+06:25:4011:265,2
336JANKOWIAK Karol 4071KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKISenior II M - 30 117M 2592021-07-17 05:03:3601:26:5503:56:2005:31:5908:09:2210:29:2312:59:40.20+06:26:5911:275,2
337KOTWICA Andrzej 4070SMOLECKA ZADYSZKASMOLECMasters M - 40 103M 2602021-07-17 05:31:3101:22:1903:59:0705:32:2808:22:1610:57:1813:00:41.10+06:28:0011:285,2
338KOŚCIELNIAK Marek 4472MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 104M 2612021-07-17 05:20:1301:40:4504:39:5506:24:0109:05:3011:14:1213:01:20.85+06:28:4011:295,2
339LOBA Damian 4470ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃWeteran I M - 50 18M 2622021-07-17 05:20:1401:40:4204:40:2606:24:0609:05:3111:14:1713:01:21.35+06:28:4011:295,2
340DRAJERCZAK Marlena 4471MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters K - 4038K 782021-07-17 05:20:1201:40:4404:40:2806:26:0609:05:3111:13:1013:01:22.25+06:28:4111:295,2
341CZOSZYK-KAWALA Olga 4220ŚWIERCZEWO RUNPOZNAŃMasters K - 4039K 792021-07-17 05:20:1201:40:4504:40:2906:26:1009:05:2911:12:1113:01:24.00+06:28:4311:295,2
342GÓRNA Jagoda 4029WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II K - 3032K 802021-07-17 05:30:3901:25:2604:06:1305:47:3808:25:0310:51:0813:02:41.50+06:30:0011:305,2
343TOMASZEWSKI Mariusz 4224LIPNICASenior II M - 30 118M 2632021-07-17 05:00:2201:46:5204:52:1706:41:1709:42:1811:30:4713:03:54.75+06:31:1411:315,2
344BLIŹNIEWSKA Katarzyna 42216GŁOWNOMasters K - 4040K 812021-07-17 05:00:0601:32:0504:19:1706:05:1108:42:4911:02:5713:04:16.55+06:31:3611:325,2
345KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 4119DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters K - 4041K 822021-07-17 05:11:3201:41:4704:43:3806:31:1409:11:2111:20:1113:05:49.00+06:33:0811:335,2
346BARANIAK Beata 4217DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEMasters K - 4042K 832021-07-17 05:11:3101:41:5104:43:4706:31:2409:11:2211:23:1513:05:49.80+06:33:0911:335,2
347SAMOLAK Łukasz 408610 BLOGLĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 119M 2642021-07-17 05:44:2201:29:2704:25:0106:10:0809:03:5811:07:5713:06:25.45+06:33:4411:335,2
348PLEWA Piotr 43214 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters M - 40 105M 2652021-07-17 05:33:3701:31:0204:13:3905:57:1208:45:0311:12:2713:08:21.90+06:35:4111:355,2
349BIELOV Yurly 4483KATOWICESenior I M - 20 21M 2662021-07-17 05:06:2301:17:2804:01:4205:49:2208:33:4611:00:5413:08:59.70+06:36:1911:365,2
350JURKIEWICZ Dominik 4319WROCŁAWSenior II M - 30 120M 2672021-07-17 05:16:0701:27:1504:04:3805:46:4608:24:1210:58:4513:09:25.20+06:36:4411:365,2
351JASIŃSKA Magdalena 4482WARSZAWAMasters K - 4043K 842021-07-17 05:50:5301:43:5404:37:0506:23:0008:56:0211:09:1813:10:30.30+06:37:4911:375,2
352ŁOPOKA Przemek 4485ZIĘBICESenior I M - 20 22M 2682021-07-17 05:23:0501:35:5404:22:2306:07:2308:39:3311:16:2013:13:27.95+06:40:4711:405,1
353DARSKI Rafał 4227RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 19M 2692021-07-17 05:32:3901:27:0204:18:0606:11:3309:02:2311:06:0413:16:47.65+06:44:0711:435,1
354AMANOWICZ Łukasz 4379LĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 121M 2702021-07-17 05:01:2401:25:4404:12:1005:59:5408:40:2011:13:0413:18:34.00+06:45:5311:445,1
355BURY Marek 4201KATOWICEWeteran I M - 50 20M 2712021-07-17 05:36:1101:37:1904:29:2306:13:4309:05:0911:25:3313:22:20.05+06:49:3911:475,1
356LEONARSKA Małgorzata 4072SZEREGOWY BIEGACZ/DZIKI BIEGWARSZAWASenior II K - 3033K 852021-07-17 05:00:1401:36:4604:30:2306:17:2708:51:3011:15:4713:25:54.35+06:53:1311:515,1
357FRĄCKOWIAK Dominik 4154ŚMIGIELSenior II M - 30 122M 2722021-07-17 05:00:1801:28:5604:14:3306:06:4808:53:2911:14:3413:25:56.55+06:53:1611:515,1
358SMUGA Łukasz 4077SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWASenior II M - 30 123M 2732021-07-17 05:00:1501:36:3504:30:2106:17:2508:51:2911:15:5113:25:59.80+06:53:1911:515,1
359COP Anna 4405SILESIA ULTRA MOUNTAIN TEAMKATOWICESenior II K - 3034K 862021-07-17 05:13:5701:55:2704:33:2506:28:1109:18:1911:27:3813:27:05.35+06:54:2411:525,1
360SAMBORSKI Piotr 4058WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 124M 2742021-07-17 05:20:1801:38:4404:32:0106:24:1309:10:5011:19:3613:29:34.55+06:56:5411:545,0
361MULARCZYK Marta 4034WKURW_TEAMTORUŃSenior II K - 3035K 872021-07-17 05:20:1701:38:4404:32:0106:24:1209:10:5011:19:3613:29:35.00+06:56:5411:545,0
362PURA Paweł 4484Masters M - 40 106M 2752021-07-17 05:00:5801:30:0804:12:5505:58:4008:47:3411:24:5513:34:09.15+07:01:2811:585,0
363CYGAN Anna 4209NIE ZRZESZONAWARSZAWAWeteran K - 504K 882021-07-17 05:01:0501:35:2604:35:2906:29:3509:14:4811:28:1813:35:28.00+07:02:4711:595,0
364PIECUCH Małgorzata 4114PRZEWORSKWeteran II K - 601K 892021-07-17 05:06:2901:39:1004:35:3206:28:3409:11:2911:32:2413:35:46.55+07:03:0611:595,0
365SIKORSKI Grzegorz 4110BORYSŁAWICE ZAMKOWEMasters M - 40 107M 2762021-07-17 05:02:4201:34:5004:18:3606:16:1109:00:5911:17:5013:35:49.85+07:03:0911:595,0
366FERDYNUS Marcin 4429SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWOPATÓWSenior II M - 30 125M 2772021-07-17 05:02:5101:33:5304:26:1806:12:4408:57:4011:24:3513:36:58.30+07:04:1712:005,0
367SOBCZAK Tomasz 4386REBORN TEAM GNIEZNOGNIEZNOMasters M - 40 108M 2782021-07-17 05:00:1901:35:5704:27:4806:15:1709:01:0011:22:1713:37:50.00+07:05:0912:015,0
368NIZIOŁ Marian 4303PIASECZNOWeteran II M - 604M 2792021-07-17 05:23:1101:39:5104:39:2406:36:4109:24:0111:37:0513:40:30.80+07:07:5012:035,0
369LUPA Mirosław 4009LUPUSTEAMŚCINAWAWeteran I M - 50 21M 2802021-07-17 05:08:4501:38:3504:38:4206:35:0709:20:4711:39:5213:41:39.65+07:08:5912:045,0
370ZAMOJSKA Iwona 4101MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 4044K 902021-07-17 05:04:5301:37:3604:45:5506:39:2009:30:0111:34:1713:44:29.05+07:11:4812:074,9
371PYTLARZ Waldemar 4153RUNNING 5PIŁAWeteran I M - 50 22M 2812021-07-17 05:00:3201:53:5805:07:4307:08:1409:38:2311:40:1213:49:27.65+07:16:4712:114,9
372GARBACZ Marek 4308LEŚNE DZIADYOŁAWAMasters M - 40 109M 2822021-07-17 05:32:3401:30:3704:24:5306:10:1109:11:2711:27:3814:02:16.25+07:29:3512:234,8
373STRZELECKI Krzysztof 4312WROCŁAWMasters M - 40 110M 2832021-07-17 05:32:3301:30:3404:24:5406:07:5709:11:5911:32:1914:02:17.90+07:29:3712:234,8
374WÓJCIK Łukasz 4113CYTRYNOWE CURRY???LUBLINMasters M - 40 111M 2842021-07-17 05:23:1601:38:1404:47:5606:42:5609:49:3012:07:4014:18:27.95+07:45:4712:374,8
375MAKOWSKA Agnieszka 4266W POGONI ZA DUCHEMDABROWA GÓRNICZAMasters K - 4045K 912021-07-17 05:02:2701:48:0004:41:3006:49:2909:55:3812:17:4414:25:04.55+07:52:2412:434,7
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
376SZCZUKA Leszek 4288CROSSELITEBRANICEMasters M - 40 112M 2852021-07-17 05:08:5401:23:0704:01:4505:49:5209:22:3812:01:1814:38:12.65+08:05:3212:544,6
377SCHLAPPA Sebastian 4090IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters M - 40 113M 2862021-07-17 05:00:4501:40:2604:49:4806:39:3009:49:1112:42:0214:40:46.45+08:08:0512:574,6
378POKOJSKA Ewa 4341WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMasters K - 4046K 922021-07-17 05:06:1101:57:3005:02:5307:02:3710:03:5312:36:5415:12:11.60+08:39:3113:244,5
379RURKA Grzegorz 4445SAMBIEGAMWARSZAWAWeteran I M - 50 23M 2872021-07-17 05:50:4001:38:2904:38:2906:45:0413:09:2215:15:17.75+08:42:3713:274,5
380WARA-WĄSOWSKI Maciej 4340ŁÓDŹWeteran I M - 50 24M 2882021-07-17 05:21:1201:39:1504:47:0107:00:0510:06:0113:33:0915:45:37.30+09:12:5613:544,3
381MARYNIAK Katarzyna 4342WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMasters K - 4047K 932021-07-17 05:06:3201:59:0605:22:5907:33:0713:53:2515:57:20.10+09:24:3914:044,3
382PARTYKA Maja 4161PIŁASenior II K - 3036K 942021-07-17 05:00:3101:53:5705:07:4407:08:1410:26:3613:57:2716:21:00.50+09:48:1914:254,2
Niesklasyfikowani
STASIK Aleksander 4063GLINNOMasters M - 40 2021-07-17 05:26:4801:23:44 DNF03:48:45 DNF05:21:09 DNF07:45:12 DNF DNF DNF--
BRONOWICKI Jarosław 4424DRUŻYNA SZPIKU ŻÓŁW I ZAJĄCLESZNOMasters M - 40 2021-07-17 05:00:1701:16:16 DNF03:28:09 DNF05:01:27 DNF07:52:28 DNF DNF DNF--
WYSZOMIRSKA Agnieszka 4461ŚWIDNICASenior II K - 302021-07-17 05:29:3301:35:12 DNF DNF DNF07:58:25 DNF DNF DNF--
MIŚ Piotr 4024DIEHL CONTROL RUNING TEAMNAMYSŁÓWSenior II M - 30 2021-07-17 05:27:5101:29:40 DNF04:03:12 DNF05:44:21 DNF08:26:23 DNF DNF DNF--
SZUBA Tadeusz 4465TKKF TRUCHT ŁOBEZŁOBEZWeteran II M - 602021-07-17 05:48:4601:18:05 DNF03:46:01 DNF05:37:00 DNF08:30:22 DNF DNF DNF--
ZDYB Grzegorz 4018LEŚNIÓW WIELKI 74AMasters M - 40 2021-07-17 05:21:3701:31:49 DNF04:19:41 DNF06:08:39 DNF08:48:06 DNF DNF DNF--
LATANOWICZ Bernard 4452POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-17 05:00:2301:24:53 DNF03:59:39 DNF05:44:48 DNF08:53:23 DNF DNF DNF--
SKROBEK Marcin 4132WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-17 05:16:2501:37:31 DNF04:19:44 DNF06:17:30 DNF08:58:18 DNF DNF DNF--
ŁABĘDZKA-BUGAJ Alicja 4318KB DĘBIECPOZNAŃWeteran K - 502021-07-17 05:39:0501:40:53 DNF04:32:33 DNF06:32:40 DNF09:29:19 DNF DNF DNF--
BAKALARZ Emil 4237ULTRA ALPACASWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-17 04:59:5501:03:46 DNF02:47:40 DNF03:53:46 DNF DNF DNF DNF--
ADAMOCHA Mariusz 4334DESZCZNOMasters M - 40 2021-07-17 05:01:0501:17:30 DNF03:26:34 DNF05:07:14 DNF DNF DNF DNF--
ROŚLICKI Jarosław 4168UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEMasters M - 40 2021-07-17 05:34:4601:18:56 DNF03:42:35 DNF05:21:20 DNF DNF DNF DNF--
WOLAŃSKI Witosław 4416KASZUBSKA PONIEWIERKAGDAŃSKWeteran I M - 50 2021-07-17 05:31:5701:22:30 DNF03:48:39 DNF05:34:55 DNF DNF DNF DNF--
KUŹNIAK Szymon 4242LESZNOSenior II M - 30 2021-07-17 05:00:2601:25:20 DNF03:59:36 DNF05:44:19 DNF DNF DNF DNF--
WITLICKI Kacper 4157KROSNO ODRZAŃSKIESenior I M - 20 2021-07-17 05:28:3201:24:56 DNF04:04:29 DNF05:59:31 DNF DNF DNF DNF--
BLAJCHERT Adam 4171RUNNING 5PIŁAMasters M - 40 2021-07-17 05:00:3401:36:01 DNF04:24:04 DNF06:09:01 DNF DNF DNF DNF--
KORNACKI Piotr 4294WIELEŃMasters M - 40 2021-07-17 05:27:4801:27:48 DNF04:23:00 DNF06:22:04 DNF DNF DNF DNF--
BOULANGE Piotr 431312TRIWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-17 05:38:4501:31:41 DNF04:25:41 DNF06:33:34 DNF DNF DNF DNF--
PIETRAKOWSKI Grzegorz 4440SZCZECINMasters M - 40 2021-07-17 06:05:1501:39:24 DNF04:37:08 DNF06:37:47 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Tom 4118WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE/QCESZCZECINMasters M - 40 2021-07-17 05:06:5401:39:55 DNF04:38:17 DNF06:38:34 DNF DNF DNF DNF--
KĘPSKI Grzegorz 4139WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-17 05:00:4401:38:37 DNF04:41:40 DNF06:44:29 DNF DNF DNF DNF--
KLINOWSKI Mirosław 4186ŚREMMasters M - 40 2021-07-17 05:00:2201:47:11 DNF04:52:18 DNF06:49:29 DNF DNF DNF DNF--
CHORĄŻY Izabela 4195CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICASenior I K - 202021-07-17 05:27:5501:42:18 DNF04:50:51 DNF06:50:54 DNF DNF DNF DNF--
SZAŁAJSKA Monika 4000POZNAŃSenior I K - 202021-07-17 05:03:4001:53:00 DNF05:15:31 DNF07:36:07 DNF DNF DNF DNF--
SZCZYGIELSKA Patrycja 4222MODLISZEWO K. GNIEZNASenior II K - 302021-07-17 05:22:4702:01:18 DNF05:34:39 DNF08:00:40 DNF DNF DNF DNF--
ŁACHAN Patryk 4144WKURW_TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2021-07-17 05:00:1201:41:15 DNF05:14:21 DNF08:12:33 DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Dominik 4023CHLEB DOMINIKACHODZIEŻMasters M - 40 2021-07-17 05:01:0001:06:31 DNF03:32:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTOSZCZUK Arkadiusz 4164ULTRACKKIEŁCZÓWMasters M - 40 2021-07-17 05:01:2201:23:31 DNF03:39:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
GORZKOWSKI Tomasz 4117DUSZNIKI ZDRÓJMasters M - 40 2021-07-17 05:16:1601:19:05 DNF03:46:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTARSKI Jarosław 4199WROCŁAWSenior I M - 20 2021-07-17 04:59:5800:59:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FORTUNA Norbert 4074BARTOSZ GORCZYCA TEAM/ KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 2021-07-17 05:00:0701:01:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULTK Magdalena 4147GDYNIASenior II K - 302021-07-17 04:59:5501:07:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECUCH Marcin 4229KRAKÓWSenior II M - 30 2021-07-17 04:59:5501:10:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BANKIEWICZ Damian 4271ASSECO ACTIVE TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 2021-07-17 05:51:4101:21:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERNICKA Magdalena 4368YNO ULTRAZWONOWICESenior II K - 302021-07-17 05:15:2401:32:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIELICZKO Dagmara 4033ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II K - 302021-07-17 05:16:4001:36:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIELICZKO Rafał 4025ZONE RUNNERSWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-17 05:16:3801:36:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKROŃSKA Monika 4343WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMasters K - 402021-07-17 05:05:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 420 wynik(ów)