Organizator : | Fundacja "Sub ventum" w Słupsku |
Data : | 2023-04-15 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 127 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 127 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Bieg -K (A) | Bieg - M (A) | Bieg - Licencja PZLA | OPEN -K (NW) | OPEN -M (NW)
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOMARUS Kamila | 25 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 1 | K 2 | 00:32:33.66 | 6:30 | 9.2 (100%) | |||
2 | RACZYŃSKA Anna | 88 | 7BOW | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 2 | K 3 | 00:35:38.43 | +00:03:04 (8.6%) | 7:07 | 8.4 (91.3%) | |
3 | ZAWIEROWSKA Ewelina | 123 | USTKA | Bieg -K (A) | 3 | K 4 | 00:36:11.70 | +00:03:38 (10.0%) | 7:14 | 8.3 (90.2%) | ||
4 | GAWEŁ Iza | 33 | Ananasy z 3 Fal | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 4 | K 5 | 00:38:25.67 | +00:05:52 (15.3%) | 7:41 | 7.8 (84.8%) | |
5 | GRABOWSKA Kinga | 36 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 5 | K 6 | 00:38:58.93 | +00:06:25 (16.5%) | 7:47 | 7.7 (83.7%) | ||
6 | SZYBUT Wioleta | 108 | Żółwik | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 6 | K 7 | 00:39:05.41 | +00:06:31 (16.7%) | 7:49 | 7.7 (83.7%) | |
7 | KĘSIK Agnieszka | 49 | Świat Płytek u Kryspina | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 7 | K 8 | 00:39:44.00 | +00:07:10 (18.1%) | 7:56 | 7.6 (82.6%) | |
8 | OSOWSKA Magdalena | 79 | STARA DĄBROWA | Bieg -K (A) | 8 | K 9 | 00:41:15.73 | +00:08:42 (21.1%) | 8:15 | 7.3 (79.3%) | ||
9 | NAZARKO Małgorzata | 70 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 9 | K 10 | 00:42:47.88 | +00:10:14 (23.9%) | 8:33 | 7 (76.1%) | ||
10 | KOSIOR Julia | 56 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 10 | K 11 | 00:44:21.15 | +00:11:47 (26.6%) | 8:52 | 6.8 (73.9%) | ||
11 | RZECZKOWSKA Edyta | 92 | KB SPOKO SŁAWNO | SLAWNO | Bieg -K (A) | 11 | K 12 | 00:45:17.86 | +00:12:44 (28.1%) | 9:03 | 6.6 (71.7%) | |
12 | WILKOWSKA Marta | 119 | SKUPSK | Bieg -K (A) | 12 | K 13 | 00:45:30.15 | +00:12:56 (28.4%) | 9:06 | 6.6 (71.7%) | ||
13 | BORODZIUK Aneta | 12 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 13 | K 17 | 00:46:22.03 | +00:13:48 (29.8%) | 9:16 | 6.5 (70.7%) | ||
14 | SHURYHA Karina | 95 | KOBYLNICA | Bieg -K (A) | 14 | K 18 | 00:46:33.25 | +00:13:59 (30.1%) | 9:18 | 6.4 (69.6%) | ||
15 | KLEJDYSZ Beata | 50 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 15 | K 19 | 00:46:33.59 | +00:13:59 (30.1%) | 9:18 | 6.4 (69.6%) | ||
16 | CHYLEWSKA-MUCHA Aleksandra | 20 | DĘBNICA KASZUBSKA | Bieg -K (A) | 16 | K 20 | 00:46:56.63 | +00:14:22 (30.6%) | 9:23 | 6.4 (69.6%) | ||
17 | CHYLEWSKA Aleksandra | 19 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 17 | K 21 | 00:46:59.67 | +00:14:26 (30.7%) | 9:23 | 6.4 (69.6%) | ||
18 | FRUBA Karina | 31 | STOPA Słupsk | REDZIKOWO | Bieg -K (A) | 18 | K 22 | 00:47:43.98 | +00:15:10 (31.8%) | 9:32 | 6.3 (68.5%) | |
19 | TRUSIAK Agnieszka | 112 | Night Wolves Ultra Runners | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 19 | K 23 | 00:49:10.52 | +00:16:36 (33.8%) | 9:50 | 6.1 (66.3%) | |
20 | SZYBILSKA Martyna | 106 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 20 | K 25 | 00:52:34.97 | +00:20:01 (38.1%) | 10:30 | 5.7 (62.0%) | ||
21 | ZABORSKA Magdalena | 122 | KONYLNICA | Bieg -K (A) | 21 | K 26 | 00:53:24.81 | +00:20:51 (39.0%) | 10:40 | 5.6 (60.9%) | ||
22 | WIŚNIEWSKA Dorota | 120 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 22 | K 27 | 00:53:25.40 | +00:20:51 (39.1%) | 10:41 | 5.6 (60.9%) | ||
23 | SZYBILSKA Monika | 104 | BIERKOWO | Bieg -K (A) | 23 | K 28 | 00:54:19.52 | +00:21:45 (40.1%) | 10:51 | 5.5 (59.8%) | ||
24 | PŁODZIEŃ Karolina | 85 | KARZCINO | Bieg -K (A) | 24 | K 29 | 00:54:24.08 | +00:21:50 (40.1%) | 10:52 | 5.5 (59.8%) | ||
25 | ZIĘBA Agnieszka | 126 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 25 | K 31 | 00:55:48.48 | +00:23:14 (41.7%) | 11:09 | 5.4 (58.7%) | ||
26 | DROŻDŻ Zuzanna | 26 | Wilki z Zagórzycy | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 26 | K 32 | 00:56:00.81 | +00:23:27 (41.9%) | 11:12 | 5.4 (58.7%) | |
27 | PAŁUCKA Lena | 80 | Wilki z Zagórzycy | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 27 | K 33 | 00:56:05.98 | +00:23:32 (42.0%) | 11:13 | 5.3 (57.6%) | |
28 | MARCZAK Małgorzata | 66 | WPK SŁOŃ TEAM | ŻELKOWO | Bieg -K (A) | 28 | K 34 | 00:56:22.11 | +00:23:48 (42.2%) | 11:16 | 5.3 (57.6%) | |
29 | MAJKOWSKA Anita | 64 | Żółwik | USTKA | Bieg -K (A) | 29 | K 35 | 00:56:23.67 | +00:23:50 (42.3%) | 11:16 | 5.3 (57.6%) | |
30 | KAPCZYŃSKI Kacper | 45 | Wilki z Zagórzycy | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 30 | K 36 | 00:56:38.43 | +00:24:04 (42.5%) | 11:19 | 5.3 (57.6%) | |
31 | LEWANDOWSKA Agata | 60 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 31 | K 39 | 00:59:06.03 | +00:26:32 (44.9%) | 11:49 | 5.1 (55.4%) | ||
32 | STOLARCZYK Nikola | 102 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 32 | K 40 | 00:59:11.28 | +00:26:37 (45.0%) | 11:50 | 5.1 (55.4%) | ||
33 | DALIDOWICZ Natalia | 23 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 33 | K 41 | 01:00:07.51 | +00:27:33 (45.8%) | 12:01 | 5 (54.3%) | ||
34 | JASKULSKA Maja | 44 | KWAKOWO | Bieg -K (A) | 34 | K 42 | 01:00:07.70 | +00:27:34 (45.8%) | 12:01 | 5 (54.3%) | ||
35 | FELIŃSKA Anna | 29 | Ruch To Życie | SIEMIANICE | Bieg -K (A) | 35 | K 44 | 01:01:21.27 | +00:28:47 (46.9%) | 12:16 | 4.9 (53.3%) | |
36 | BORKOWSKA Ewa | 10 | JEZIERZYCE | Bieg -K (A) | 36 | K 45 | 01:01:21.99 | +00:28:48 (46.9%) | 12:16 | 4.9 (53.3%) | ||
37 | BIELICZ Justyna | 8 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 37 | K 50 | 01:06:53.20 | +00:34:19 (51.3%) | 13:22 | 4.5 (48.9%) | ||
38 | OLIINYK Mariia | 74 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 38 | K 55 | 01:09:46.31 | +00:37:12 (53.3%) | 13:57 | 4.3 (46.7%) | ||
39 | ŁACHUT Sabina | 61 | SŁUPSK | Bieg -K (A) | 39 | K 58 | 01:10:55.11 | +00:38:21 (54.1%) | 14:11 | 4.2 (45.7%) |
Znaleziono 39 wynik(ów)