ELIMINATOR 2017 - ETAP I

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-11-25
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
411
Wystartowało:
352
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
350
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K 20 | M 20 | K 30 | M 30 | K 40 | M 40 | K 50 | M 50 | K 60 | M 60

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM 201M 100:00:0000:06:3400:14:48.5000:14:48.50 8:426,9
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM 202M 200:00:0000:06:4900:15:04.7500:15:04.75+00:00:168:516,8
3BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM 203M 300:00:0000:06:4800:15:10.4000:15:10.40+00:00:218:556,7
4GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM 301M 400:00:0000:06:5600:15:14.8000:15:14.80+00:00:268:576,7
5JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM 401M 500:00:0000:07:0100:15:23.3500:15:23.35+00:00:349:026,6
6KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM 302M 600:00:0000:07:0400:15:29.9500:15:29.95+00:00:419:066,6
7RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM 204M 700:00:0000:07:1000:15:57.5000:15:57.50+00:01:099:226,4
8GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM 205M 800:00:0000:07:1600:16:21.6500:16:21.65+00:01:339:376,2
9KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM 206M 900:00:0000:07:0500:16:32.3500:16:32.35+00:01:439:436,2
10GRACZ Bogusław 2328PORONONM 402M 1000:00:0000:07:1900:16:37.6500:16:37.65+00:01:499:466,1
11BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM 403M 1100:00:0000:07:3400:16:44.2500:16:44.25+00:01:559:506,1
12FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM 303M 1200:00:0000:07:2100:16:50.5000:16:50.50+00:02:029:546,1
13MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM 304M 1300:00:0000:07:3300:17:00.6500:17:00.65+00:02:1210:006,0
14FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM 404M 1400:00:0000:07:5200:17:22.9000:17:22.90+00:02:3410:125,9
15HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM 405M 1500:00:0000:07:5800:17:28.4000:17:28.40+00:02:3910:165,8
16GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM 406M 1600:00:0000:07:5000:17:32.3500:17:32.35+00:02:4310:185,8
17PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM 407M 1700:00:0000:07:5300:17:34.7000:17:34.70+00:02:4610:205,8
18BONIEC Radosław 2174ŻARYM 207M 1800:00:0000:07:4300:17:47.0500:17:47.05+00:02:5810:275,7
19KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM 305M 1900:00:0000:08:1000:17:49.3000:17:49.30+00:03:0010:285,7
20KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM 208M 2000:00:0000:08:0000:17:50.1000:17:50.10+00:03:0110:295,7
21ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM 306M 2100:00:0000:07:5900:17:56.1000:17:56.10+00:03:0710:325,7
22WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM 408M 2200:00:0000:08:0800:17:59.3000:17:59.30+00:03:1010:345,7
23WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK 301K 100:00:0000:08:0000:18:05.3000:18:05.30+00:03:1610:385,6
24MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM 501M 2300:00:0000:08:1200:18:05.9000:18:05.90+00:03:1710:385,6
25SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM 409M 2400:00:0000:07:5400:18:12.2000:18:12.20+00:03:2310:425,6
26URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM 209M 2500:00:0000:08:2200:18:14.4000:18:14.40+00:03:2510:435,6
27GALMAN Adam 2275GLIWICEM 4010M 2600:00:0000:08:1900:18:22.9000:18:22.90+00:03:3410:485,6
28GAWLAS Dominik 2337M 307M 2700:00:0000:08:1500:18:26.0000:18:26.00+00:03:3710:505,5
29DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM 308M 2800:00:0000:08:0600:18:29.2500:18:29.25+00:03:4010:525,5
30KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM 309M 2900:00:0000:08:1700:18:33.8500:18:33.85+00:03:4510:545,5
31JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK 201K 200:00:0000:08:2200:18:41.6000:18:41.60+00:03:5310:595,5
32KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM 2010M 3000:00:0000:08:2100:18:44.5500:18:44.55+00:03:5611:015,4
33SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM 4011M 3100:00:0000:08:3600:18:46.7000:18:46.70+00:03:5811:025,4
34STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM 3010M 3200:00:0000:08:2200:18:54.6500:18:54.65+00:04:0611:075,4
35PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM 2011M 3300:00:0000:08:3300:18:56.6000:18:56.60+00:04:0811:085,4
36WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM 2012M 3400:00:0000:08:4100:19:01.4000:19:01.40+00:04:1211:115,4
37POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM 2013M 3500:00:0000:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115,4
37ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM 2014M 3600:00:0000:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115,4
37SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM 2015M 3700:00:0000:08:4000:19:01.6500:19:01.65+00:04:1311:115,4
40FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM 3011M 3800:00:0000:08:2700:19:08.5500:19:08.55+00:04:2011:155,3
41MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM 3012M 3900:00:0000:08:4300:19:13.3000:19:13.30+00:04:2411:185,3
42WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM 2016M 4000:00:0000:08:1800:19:14.5500:19:14.55+00:04:2611:185,3
43DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM 3013M 4100:00:0000:08:3400:19:15.1500:19:15.15+00:04:2611:195,3
44ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM 4012M 4200:00:0000:08:3600:19:20.4000:19:20.40+00:04:3111:225,3
45PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM 3014M 4300:00:0000:08:3800:19:22.7500:19:22.75+00:04:3411:235,3
46BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM 2017M 4400:00:0000:08:2900:19:25.4000:19:25.40+00:04:3611:255,3
47SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM 4013M 4500:00:0000:08:5400:19:28.5500:19:28.55+00:04:4011:275,2
48GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM 4014M 4600:00:0000:08:3200:19:33.5000:19:33.50+00:04:4511:305,2
49SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM 4015M 4700:00:0000:09:0700:19:35.3500:19:35.35+00:04:4611:315,2
50KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM 3015M 4800:00:0000:08:4100:19:37.5500:19:37.55+00:04:4911:325,2
51MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK 202K 300:00:0000:08:5300:19:39.5500:19:39.55+00:04:5111:335,2
52NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK 203K 400:00:0000:09:1000:19:44.7500:19:44.75+00:04:5611:365,2
53KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK 302K 500:00:0000:08:5500:19:55.6500:19:55.65+00:05:0711:425,1
53HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM 3016M 4900:00:0000:09:2100:19:55.6500:19:55.65+00:05:0711:425,1
55SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM 502M 5000:00:0000:09:0100:19:58.7000:19:58.70+00:05:1011:445,1
56WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM 3017M 5100:00:0000:09:0000:20:05.4000:20:05.40+00:05:1611:485,1
57PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM 3018M 5200:00:0000:09:1300:20:07.5500:20:07.55+00:05:1911:505,1
58GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM 4016M 5300:00:0000:09:1900:20:10.0000:20:10.00+00:05:2111:515,1
59KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM 4017M 5400:00:0000:09:1100:20:10.5500:20:10.55+00:05:2211:515,1
60BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM 3019M 5500:00:0000:09:2000:20:20.8500:20:20.85+00:05:3211:575,0
61KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM 4018M 5600:00:0000:09:1800:20:21.6000:20:21.60+00:05:3311:585,0
62KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM 3020M 5700:00:0000:09:2000:20:21.7500:20:21.75+00:05:3311:585,0
63GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM 4019M 5800:00:0000:09:1400:20:22.7000:20:22.70+00:05:3411:585,0
64DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM 4020M 5900:00:0000:09:1700:20:24.1000:20:24.10+00:05:3512:005,0
65PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM 503M 6000:00:0000:09:0200:20:25.0000:20:25.00+00:05:3612:005,0
66KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM 3021M 6100:00:0000:09:0000:20:27.9500:20:27.95+00:05:3912:015,0
67GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM 504M 6200:00:0000:09:2100:20:30.5000:20:30.50+00:05:4212:035,0
68BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM 4021M 6300:00:0000:09:0400:20:32.9500:20:32.95+00:05:4412:045,0
69MURAWSKI Rafał 2317M 3022M 6400:00:0000:09:2500:20:34.3000:20:34.30+00:05:4512:055,0
70WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM 2018M 6500:00:0000:08:5800:20:36.7500:20:36.75+00:05:4812:075,0
71STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM 3023M 6600:00:0000:09:0500:20:37.6500:20:37.65+00:05:4912:074,9
72FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M 601M 6700:00:0000:09:2800:20:38.7500:20:38.75+00:05:5012:084,9
73CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM 3024M 6800:00:0000:09:2200:20:41.1000:20:41.10+00:05:5212:104,9
74STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM 3025M 6900:00:0000:09:0900:20:43.9500:20:43.95+00:05:5512:114,9
75JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK 303K 600:00:0000:09:2300:20:45.3000:20:45.30+00:05:5612:124,9
76MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM 3026M 7000:00:0000:09:0500:20:45.7000:20:45.70+00:05:5712:124,9
77KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM 3027M 7100:00:0000:09:3300:20:46.2000:20:46.20+00:05:5712:124,9
78HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM 2019M 7200:00:0000:09:0200:20:46.5000:20:46.50+00:05:5812:124,9
79CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM 3028M 7300:00:0000:09:3000:20:46.8000:20:46.80+00:05:5812:124,9
80KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM 3029M 7400:00:0000:09:2100:20:47.7500:20:47.75+00:05:5912:134,9
81STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM 2020M 7500:00:0000:09:3100:20:48.3500:20:48.35+00:05:5912:144,9
82KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM 3030M 7600:00:0000:09:2800:20:51.1000:20:51.10+00:06:0212:154,9
83SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM 3031M 7700:00:0000:09:2100:20:52.1500:20:52.15+00:06:0312:164,9
84PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM 3032M 7800:00:0000:09:3700:20:53.5500:20:53.55+00:06:0512:174,9
85DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK 501K 700:00:0000:09:2700:20:53.8500:20:53.85+00:06:0512:174,9
86KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM 3033M 7900:00:0000:09:3100:20:56.7500:20:56.75+00:06:0812:184,9
87WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM 3034M 8000:00:0000:09:2700:20:59.2000:20:59.20+00:06:1012:204,9
88OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM 3035M 8100:00:0000:21:00.4500:21:00.45+00:06:1112:214,9
89JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM 4022M 8200:00:0000:09:1200:21:00.9000:21:00.90+00:06:1212:214,9
90BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK 304K 800:00:0000:09:5900:21:01.8000:21:01.80+00:06:1312:214,9
91AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM 3036M 8300:00:0000:09:2500:21:02.4000:21:02.40+00:06:1312:224,8
92BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK 305K 900:00:0000:09:4600:21:03.8000:21:03.80+00:06:1512:224,8
93SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM 2021M 8400:00:0000:09:1700:21:08.5500:21:08.55+00:06:2012:254,8
94WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK 204K 1000:00:0000:09:3900:21:09.6500:21:09.65+00:06:2112:264,8
95BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM 3037M 8500:00:0000:09:2500:21:15.3000:21:15.30+00:06:2612:304,8
96KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM 3038M 8600:00:0000:09:2500:21:16.3500:21:16.35+00:06:2712:304,8
97MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM 2022M 8700:00:0000:09:1800:21:18.5000:21:18.50+00:06:3012:314,8
98WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM 2023M 8800:00:0000:08:2300:21:20.1500:21:20.15+00:06:3112:324,8
99RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM 3039M 8900:00:0000:09:2400:21:21.1000:21:21.10+00:06:3212:334,8
100SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM 4023M 9000:00:0000:21:22.0000:21:22.00+00:06:3312:344,8
101MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM 4024M 9100:00:0000:09:2700:21:23.3000:21:23.30+00:06:3412:344,8
102JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM 4025M 9200:00:0000:09:2300:21:24.8000:21:24.80+00:06:3612:354,8
103GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM 505M 9300:00:0000:09:3300:21:27.9000:21:27.90+00:06:3912:374,8
104PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM 4026M 9400:00:0000:09:3600:21:28.0000:21:28.00+00:06:3912:374,8
105KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM 3040M 9500:00:0000:09:5800:21:28.6000:21:28.60+00:06:4012:374,8
106KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK 306K 1100:00:0000:09:5200:21:28.7000:21:28.70+00:06:4012:374,8
107DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM 2024M 9600:00:0000:09:3200:21:29.3000:21:29.30+00:06:4012:384,7
108MADEJA Piotr 2156BESTWINAM 3041M 9700:00:0000:09:3500:21:29.6000:21:29.60+00:06:4112:384,7
109BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM 4027M 9800:00:0000:09:4900:21:30.7000:21:30.70+00:06:4212:384,7
110ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM 2025M 9900:00:0000:09:3300:21:31.1500:21:31.15+00:06:4212:394,7
111CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM 3042M 10000:00:0000:09:3600:21:32.8000:21:32.80+00:06:4412:404,7
112MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM 4028M 10100:00:0000:09:2400:21:33.6000:21:33.60+00:06:4512:404,7
113LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM 4029M 10200:00:0000:09:4400:21:34.5000:21:34.50+00:06:4612:414,7
114KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM 4030M 10300:00:0000:09:3200:21:34.8000:21:34.80+00:06:4612:414,7
115BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK 401K 1200:00:0000:09:5600:21:35.1500:21:35.15+00:06:4612:414,7
116LEITNER Rafał 2148RYBNIKM 2026M 10400:00:0000:09:3200:21:35.6000:21:35.60+00:06:4712:414,7
117THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM 3043M 10500:00:0000:09:4200:21:36.3500:21:36.35+00:06:4712:424,7
117SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM 3044M 10600:00:0000:09:4400:21:36.3500:21:36.35+00:06:4712:424,7
119KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM 2027M 10700:00:0000:09:4000:21:36.6500:21:36.65+00:06:4812:424,7
120KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM 3045M 10800:00:0000:09:1900:21:36.9500:21:36.95+00:06:4812:424,7
121SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM 2028M 10900:00:0000:09:5000:21:38.0500:21:38.05+00:06:4912:434,7
122TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM 3046M 11000:00:0000:09:3900:21:38.8000:21:38.80+00:06:5012:434,7
123RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM 2029M 11100:00:0000:09:3500:21:41.9000:21:41.90+00:06:5312:454,7
124JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM 3047M 11200:00:0000:09:4700:21:43.1000:21:43.10+00:06:5412:464,7
125SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM 4031M 11300:00:0000:10:1400:21:46.0000:21:46.00+00:06:5712:484,7
126RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM 602M 11400:00:0000:10:0900:21:47.3500:21:47.35+00:06:5812:484,7
127WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM 2030M 11500:00:0000:09:2100:21:48.8000:21:48.80+00:07:0012:494,7
128KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM 2031M 11600:00:0000:21:51.1500:21:51.15+00:07:0212:514,7
129PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM 2032M 11700:00:0000:09:3800:21:53.3500:21:53.35+00:07:0412:524,7
130KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK 502K 1300:00:0000:10:0400:21:53.6000:21:53.60+00:07:0512:524,7
131BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM 4032M 11800:00:0000:10:0200:21:54.9000:21:54.90+00:07:0612:524,7
132KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM 3048M 11900:00:0000:09:4700:21:55.3000:21:55.30+00:07:0612:534,7
133GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM 2033M 12000:00:0000:09:3200:21:57.1500:21:57.15+00:07:0812:544,6
134GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM 3049M 12100:00:0000:09:5100:21:58.8500:21:58.85+00:07:1012:554,6
135KWIATEK Dawid 2243BYTOMM 2034M 12200:00:0000:09:1900:21:59.9000:21:59.90+00:07:1112:554,6
136MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM 3050M 12300:00:0000:09:3400:22:01.1000:22:01.10+00:07:1212:574,6
137BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM 3051M 12400:00:0000:09:3600:22:01.2000:22:01.20+00:07:1212:574,6
138RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM 3052M 12500:00:0000:09:4000:22:02.4500:22:02.45+00:07:1312:574,6
139GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK 402K 1400:00:0000:10:1900:22:04.5500:22:04.55+00:07:1612:584,6
140GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM 4033M 12600:00:0000:09:5500:22:04.9000:22:04.90+00:07:1612:584,6
141LISAK Wojciech 2201KATOWICEM 3053M 12700:00:0000:09:4600:22:06.0000:22:06.00+00:07:1713:004,6
142URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM 4034M 12800:00:0000:10:1700:22:06.7000:22:06.70+00:07:1813:004,6
143PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM 3054M 12900:00:0000:09:5100:22:07.0000:22:07.00+00:07:1813:004,6
144KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM 3055M 13000:00:0000:09:5300:22:07.7000:22:07.70+00:07:1913:004,6
145ŻABA Igor 2333M 3056M 13100:00:0000:10:1000:22:07.9500:22:07.95+00:07:1913:004,6
146URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM 2035M 13200:00:0000:09:2400:22:08.6500:22:08.65+00:07:2013:014,6
147RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM 3057M 13300:00:0000:09:4300:22:08.9000:22:08.90+00:07:2013:014,6
148JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM 2036M 13400:00:0000:10:0800:22:10.0500:22:10.05+00:07:2113:024,6
149SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM 3058M 13500:00:0000:10:0800:22:10.6000:22:10.60+00:07:2213:024,6
150BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM 3059M 13600:00:0000:09:5700:22:11.5000:22:11.50+00:07:2313:024,6
151KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM 3060M 13700:00:0000:09:4200:22:12.2000:22:12.20+00:07:2313:034,6
152TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM 4035M 13800:00:0000:10:1100:22:14.9000:22:14.90+00:07:2613:044,6
153MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM 4036M 13900:00:0000:10:0200:22:15.8500:22:15.85+00:07:2713:054,6
154ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM 3061M 14000:00:0000:10:0700:22:18.5500:22:18.55+00:07:3013:074,6
155SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM 4037M 14100:00:0000:10:0900:22:19.9000:22:19.90+00:07:3113:074,6
156BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK 205K 1500:00:0000:09:5000:22:20.4500:22:20.45+00:07:3113:084,6
157PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM 3062M 14200:00:0000:10:0400:22:21.0000:22:21.00+00:07:3213:084,6
158GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM 2037M 14300:00:0000:10:0400:22:21.3000:22:21.30+00:07:3213:084,6
159MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM 3063M 14400:00:0000:09:5600:22:21.9500:22:21.95+00:07:3313:084,6
160JEAN MICHEL Warnotte 2336M 4038M 14500:00:0000:10:1400:22:23.8000:22:23.80+00:07:3513:104,6
160WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM 4039M 14600:00:0000:10:1900:22:23.8000:22:23.80+00:07:3513:104,6
162STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM 4040M 14700:00:0000:10:1200:22:24.8500:22:24.85+00:07:3613:104,6
163ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM 4041M 14800:00:0000:09:5200:22:26.2000:22:26.20+00:07:3713:114,5
164HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM 3064M 14900:00:0000:10:1700:22:33.4000:22:33.40+00:07:4413:154,5
165DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM 2038M 15000:00:0000:10:0700:22:34.5500:22:34.55+00:07:4613:164,5
166WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM 3065M 15100:00:0000:10:2200:22:35.0500:22:35.05+00:07:4613:174,5
167SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK 601K 1600:00:0000:10:3800:22:35.8500:22:35.85+00:07:4713:174,5
168NIERADA Marcin 2263KATOWICEM 3066M 15200:00:0000:09:3800:22:41.0500:22:41.05+00:07:5213:204,5
169OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM 3067M 15300:00:0000:10:0700:22:41.1500:22:41.15+00:07:5213:204,5
170DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM 4042M 15400:00:0000:10:2000:22:43.0000:22:43.00+00:07:5413:214,5
171SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM 2039M 15500:00:0000:10:1300:22:44.5500:22:44.55+00:07:5613:224,5
172GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM 3068M 15600:00:0000:10:0500:22:45.9500:22:45.95+00:07:5713:224,5
173KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM 2040M 15700:00:0000:10:2800:22:46.2000:22:46.20+00:07:5713:234,5
174KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM 2041M 15800:00:0000:10:1500:22:46.5500:22:46.55+00:07:5813:234,5
175PASUTO Grzegorz 2332M 3069M 15900:00:0000:10:2700:22:46.9500:22:46.95+00:07:5813:234,5
176KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM 2042M 16000:00:0000:10:1000:22:47.2500:22:47.25+00:07:5813:244,5
177RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK 403K 1700:00:0000:10:2400:22:47.3000:22:47.30+00:07:5813:244,5
178MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM 3070M 16100:00:0000:09:5800:22:47.9000:22:47.90+00:07:5913:244,5
179PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM 4043M 16200:00:0000:10:2300:22:48.1000:22:48.10+00:07:5913:244,5
180STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM 4044M 16300:00:0000:10:2700:22:48.5500:22:48.55+00:08:0013:244,5
181WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM 4045M 16400:00:0000:10:2800:22:48.8000:22:48.80+00:08:0013:244,5
182BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM 4046M 16500:00:0000:10:1800:22:49.5500:22:49.55+00:08:0113:254,5
183KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM 3071M 16600:00:0000:10:1500:22:50.4500:22:50.45+00:08:0113:254,5
184STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM 3072M 16700:00:0000:10:1600:22:50.8000:22:50.80+00:08:0213:254,5
185GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM 3073M 16800:00:0000:10:1000:22:51.5500:22:51.55+00:08:0313:264,5
186KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM 3074M 16900:00:0000:10:2300:22:54.0000:22:54.00+00:08:0513:284,5
187KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM 3075M 17000:00:0000:10:2300:22:54.9000:22:54.90+00:08:0613:284,5
188SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM 3076M 17100:00:0000:10:3800:22:56.3500:22:56.35+00:08:0713:294,4
189KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM 3077M 17200:00:0000:10:1300:22:59.8000:22:59.80+00:08:1113:314,4
190PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM 3078M 17300:00:0000:10:2700:23:01.0500:23:01.05+00:08:1213:324,4
191SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM 3079M 17400:00:0000:09:5500:23:01.1500:23:01.15+00:08:1213:324,4
192KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 3080M 17500:00:0000:10:5300:23:02.4000:23:02.40+00:08:1313:324,4
193LIS Radosław 2313GLIWICEM 3081M 17600:00:0000:23:02.7500:23:02.75+00:08:1413:324,4
194JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK 503K 1800:00:0000:10:3700:23:03.5000:23:03.50+00:08:1513:334,4
195KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM 3082M 17700:00:0000:10:5100:23:03.7000:23:03.70+00:08:1513:334,4
196KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM 2043M 17800:00:0000:09:5900:23:04.1500:23:04.15+00:08:1513:344,4
197DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM 4047M 17900:00:0000:10:2600:23:05.8000:23:05.80+00:08:1713:344,4
198DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM 506M 18000:00:0000:10:1400:23:06.8500:23:06.85+00:08:1813:354,4
199LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM 3083M 18100:00:0000:10:0900:23:07.1500:23:07.15+00:08:1813:354,4
200KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM 4048M 18200:00:0000:10:1600:23:07.8000:23:07.80+00:08:1913:354,4
201PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM 4049M 18300:00:0000:10:3900:23:08.9000:23:08.90+00:08:2013:364,4
202JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM 507M 18400:00:0000:10:5200:23:09.9000:23:09.90+00:08:2113:374,4
203TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM 4050M 18500:00:0000:10:3600:23:12.0500:23:12.05+00:08:2313:384,4
204RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM 3084M 18600:00:0000:10:2100:23:16.1500:23:16.15+00:08:2713:414,4
205STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM 3085M 18700:00:0000:10:2800:23:17.7000:23:17.70+00:08:2913:414,4
206STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM 508M 18800:00:0000:10:2200:23:20.7000:23:20.70+00:08:3213:434,4
207DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM 3086M 18900:00:0000:10:4800:23:21.2000:23:21.20+00:08:3213:444,4
208ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM 509M 19000:00:0000:10:4200:23:22.5500:23:22.55+00:08:3413:444,4
209PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM 4051M 19100:00:0000:10:2500:23:23.7000:23:23.70+00:08:3513:454,4
210SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM 3087M 19200:00:0000:10:4200:23:23.8500:23:23.85+00:08:3513:454,4
211PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM 4052M 19300:00:0000:10:4300:23:24.4000:23:24.40+00:08:3513:454,4
212MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK 206K 1900:00:0000:10:4900:23:27.4500:23:27.45+00:08:3813:474,3
213LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM 3088M 19400:00:0000:10:3600:23:27.6500:23:27.65+00:08:3913:474,3
214BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM 2044M 19500:00:0000:10:4500:23:27.9500:23:27.95+00:08:3913:474,3
215OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM 3089M 19600:00:0000:09:5800:23:28.7500:23:28.75+00:08:4013:484,3
216MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM 4053M 19700:00:0000:10:3000:23:29.3500:23:29.35+00:08:4013:484,3
217GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM 3090M 19800:00:0000:10:2500:23:30.6000:23:30.60+00:08:4213:494,3
218KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM 2045M 19900:00:0000:10:1500:23:31.0000:23:31.00+00:08:4213:504,3
218POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4054M 20000:00:0000:10:5100:23:31.0000:23:31.00+00:08:4213:504,3
220BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM 4055M 20100:00:0000:10:3400:23:31.1000:23:31.10+00:08:4213:504,3
221PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM 4056M 20200:00:0000:10:5700:23:31.6000:23:31.60+00:08:4313:504,3
222KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM 4057M 20300:00:0000:10:2500:23:31.9000:23:31.90+00:08:4313:504,3
223GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 3091M 20400:00:0000:10:3300:23:32.3000:23:32.30+00:08:4313:504,3
224SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM 3092M 20500:00:0000:10:5300:23:33.2000:23:33.20+00:08:4413:514,3
225TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM 3093M 20600:00:0000:10:5200:23:33.7500:23:33.75+00:08:4513:514,3
226SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK 307K 2000:00:0000:10:4900:23:39.3000:23:39.30+00:08:5013:544,3
227GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM 3094M 20700:00:0000:10:4000:23:41.4500:23:41.45+00:08:5213:554,3
228SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM 3095M 20800:00:0000:10:3500:23:43.4000:23:43.40+00:08:5413:574,3
229SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM 5010M 20900:00:0000:10:4400:23:45.1000:23:45.10+00:08:5613:584,3
230WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM 5011M 21000:00:0000:10:4500:23:45.7500:23:45.75+00:08:5713:584,3
231TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM 3096M 21100:00:0000:10:1800:23:47.5000:23:47.50+00:08:5913:594,3
232KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM 3097M 21200:00:0000:10:4000:23:49.3500:23:49.35+00:09:0014:004,3
233KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM 4058M 21300:00:0000:10:4100:23:53.3000:23:53.30+00:09:0414:024,3
234LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM 3098M 21400:00:0000:10:5200:23:54.3500:23:54.35+00:09:0514:034,3
235PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK 404K 2100:00:0000:11:0400:23:54.8500:23:54.85+00:09:0614:034,3
236DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM 3099M 21500:00:0000:10:2700:23:55.3000:23:55.30+00:09:0614:044,3
237KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM 30100M 21600:00:0000:10:2400:23:57.6500:23:57.65+00:09:0914:054,3
238KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM 4059M 21700:00:0000:10:4300:23:58.8000:23:58.80+00:09:1014:054,3
239STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 30101M 21800:00:0000:10:5200:24:01.0000:24:01.00+00:09:1214:074,2
240KULA Krzysztof 2140CIESZYNM 2046M 21900:00:0000:10:5000:24:01.2500:24:01.25+00:09:1214:074,2
241GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM 30102M 22000:00:0000:10:0600:24:02.6000:24:02.60+00:09:1414:084,2
242BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM 5012M 22100:00:0000:11:0300:24:03.8500:24:03.85+00:09:1514:084,2
243WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM 30103M 22200:00:0000:10:4600:24:04.4500:24:04.45+00:09:1514:094,2
244STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK 405K 2200:00:0000:11:1100:24:04.7500:24:04.75+00:09:1614:094,2
245BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 2047M 22300:00:0000:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:09:1614:104,2
246RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 30104M 22400:00:0000:10:4000:24:06.1500:24:06.15+00:09:1714:104,2
247SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM 2048M 22500:00:0000:10:2500:24:06.2000:24:06.20+00:09:1714:104,2
248FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM 4060M 22600:00:0000:11:0500:24:06.9500:24:06.95+00:09:1814:104,2
249DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM 4061M 22700:00:0000:10:4500:24:14.1000:24:14.10+00:09:2514:154,2
250SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 4062M 22800:00:0000:10:5500:24:17.2000:24:17.20+00:09:2814:174,2
251KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 30105M 22900:00:0000:10:5800:24:19.6000:24:19.60+00:09:3114:184,2
252HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 30106M 23000:00:0000:11:1100:24:25.8500:24:25.85+00:09:3714:214,2
253FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK 308K 2300:00:0000:11:0700:24:36.5000:24:36.50+00:09:4814:284,1
254WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 603M 23100:00:0000:11:1300:24:37.6500:24:37.65+00:09:4914:284,1
255KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM 30107M 23200:00:0000:10:5700:24:38.1000:24:38.10+00:09:4914:294,1
256RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 4063M 23300:00:0000:10:1300:24:39.5000:24:39.50+00:09:5114:304,1
257KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 30108M 23400:00:0000:10:5100:24:40.7500:24:40.75+00:09:5214:304,1
258ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 30109M 23500:00:0000:10:5500:24:42.2500:24:42.25+00:09:5314:314,1
259URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 2049M 23600:00:0000:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:5614:324,1
260BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 4064M 23700:00:0000:10:5300:24:46.1000:24:46.10+00:09:5714:344,1
261JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 30110M 23800:00:0000:10:5600:24:47.9000:24:47.90+00:09:5914:344,1
262OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 2050M 23900:00:0000:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:10:0014:354,1
263KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 5013M 24000:00:0000:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:10:0014:354,1
264HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 4065M 24100:00:0000:11:4000:24:49.7500:24:49.75+00:10:0114:354,1
265KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 30111M 24200:00:0000:11:2500:24:50.0500:24:50.05+00:10:0114:364,1
266ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 2051M 24300:00:0000:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:10:0114:364,1
267KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 30112M 24400:00:0000:11:2700:24:52.4500:24:52.45+00:10:0314:374,1
268KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK 207K 2400:00:0000:11:1300:24:53.1000:24:53.10+00:10:0414:384,1
269KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 5014M 24500:00:0000:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:10:0514:384,1
270KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 30113M 24600:00:0000:11:2600:24:53.9000:24:53.90+00:10:0514:384,1
271MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 2052M 24700:00:0000:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:10:1014:414,1
272JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 30114M 24800:00:0000:10:5000:24:59.0500:24:59.05+00:10:1014:414,1
273BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 4066M 24900:00:0000:11:0200:25:00.7500:25:00.75+00:10:1214:424,1
274JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 2053M 25000:00:0000:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:10:1514:444,1
275DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 4067M 25100:00:0000:11:1400:25:04.9000:25:04.90+00:10:1614:444,1
276ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4068M 25200:00:0000:11:1500:25:05.3500:25:05.35+00:10:1614:454,1
277SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 5015M 25300:00:0000:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:10:1914:474,1
278SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 4069M 25400:00:0000:11:3200:25:09.4500:25:09.45+00:10:2014:474,1
279CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK 208K 2500:00:0000:11:1700:25:10.8000:25:10.80+00:10:2214:484,1
280ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK 406K 2600:00:0000:11:2000:25:14.0000:25:14.00+00:10:2514:504,0
281SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 5016M 25500:00:0000:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:10:3014:534,0
282PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 30115M 25600:00:0000:10:4800:25:21.0500:25:21.05+00:10:3214:544,0
283ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 30116M 25700:00:0000:11:3300:25:25.6500:25:25.65+00:10:3714:574,0
283LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK 407K 2700:00:0000:11:4700:25:25.6500:25:25.65+00:10:3714:574,0
285FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 4070M 25800:00:0000:11:4400:25:26.1000:25:26.10+00:10:3714:574,0
286MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4071M 25900:00:0000:11:3900:25:26.9000:25:26.90+00:10:3814:574,0
287WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 2054M 26000:00:0000:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:10:4014:594,0
288KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 2055M 26100:00:0000:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:4515:024,0
289SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 30117M 26200:00:0000:11:4400:25:42.4500:25:42.45+00:10:5315:074,0
290WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK 209K 2800:00:0000:11:4100:25:43.9500:25:43.95+00:10:5515:074,0
291WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4072M 26300:00:0000:11:2200:25:54.8500:25:54.85+00:11:0615:143,9
292ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 30118M 26400:00:0000:11:2900:26:00.4500:26:00.45+00:11:1115:173,9
293LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4073M 26500:00:0000:11:5200:26:08.7500:26:08.75+00:11:2015:223,9
294HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4074M 26600:00:0000:11:1100:26:13.3000:26:13.30+00:11:2415:253,9
295GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 30119M 26700:00:0000:11:0800:26:30.3000:26:30.30+00:11:4115:353,8
296SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 30120M 26800:00:0000:11:5800:26:35.1000:26:35.10+00:11:4615:383,8
297ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK 602K 2900:00:0000:12:3100:26:35.6500:26:35.65+00:11:4715:383,8
298KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK 408K 3000:00:0000:12:0200:26:39.2000:26:39.20+00:11:5015:403,8
299GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK 409K 3100:00:0000:12:2400:26:40.9500:26:40.95+00:11:5215:413,8
300SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4075M 26900:00:0000:11:4900:26:42.3500:26:42.35+00:11:5315:423,8
301BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4076M 27000:00:0000:12:2000:27:14.2500:27:14.25+00:12:2516:013,7
302PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK 309K 3200:00:0000:12:0600:27:23.4000:27:23.40+00:12:3416:063,7
303CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM 4077M 27100:00:0000:12:2700:27:27.5000:27:27.50+00:12:3916:083,7
304PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK 4010K 3300:00:0000:12:5200:27:30.4500:27:30.45+00:12:4116:103,7
305WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK 4011K 3400:00:0000:12:3700:27:32.9500:27:32.95+00:12:4416:113,7
306DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 5017M 27200:00:0000:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:12:4816:143,7
307CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK 4012K 3500:00:0000:12:2800:27:38.7500:27:38.75+00:12:5016:153,7
308BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 2056M 27300:00:0000:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:5316:173,7
309ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 5018M 27400:00:0000:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:12:5516:183,7
310LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 30121M 27500:00:0000:12:3600:27:47.5000:27:47.50+00:12:5916:203,7
311DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK 4013K 3600:00:0000:12:2500:27:51.1500:27:51.15+00:13:0216:223,7
312SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 30122M 27600:00:0000:12:0600:27:52.4500:27:52.45+00:13:0316:233,7
313GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK 2010K 3700:00:0000:13:0800:27:54.8500:27:54.85+00:13:0616:243,7
314PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK 2011K 3800:00:0000:12:4300:28:02.7000:28:02.70+00:13:1416:293,6
315TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4078M 27700:00:0000:11:5400:28:11.2500:28:11.25+00:13:2216:343,6
316WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 30123M 27800:00:0000:12:0100:28:14.1000:28:14.10+00:13:2516:363,6
317NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 30124M 27900:00:0000:12:2600:28:17.5000:28:17.50+00:13:2916:383,6
318ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 30125M 28000:00:0000:12:3400:28:20.9500:28:20.95+00:13:3216:403,6
319WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK 3010K 3900:00:0000:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:13:3416:413,6
320SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK 3011K 4000:00:0000:13:1300:28:33.8000:28:33.80+00:13:4516:473,6
321SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2057M 28100:00:0000:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:4616:483,6
322OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK 3012K 4100:00:0000:12:3900:28:46.2000:28:46.20+00:13:5716:553,5
323DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 30126M 28200:00:0000:12:4900:28:49.1000:28:49.10+00:14:0016:573,5
324PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK 3013K 4200:00:0000:13:1500:28:51.0000:28:51.00+00:14:0216:583,5
325SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4079M 28300:00:0000:13:2200:29:05.2000:29:05.20+00:14:1617:063,5
326PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK 3014K 4300:00:0000:13:0200:29:12.6000:29:12.60+00:14:2417:103,5
327KOZICKI Jacek 2331M 30127M 28400:00:0000:12:4100:29:23.3000:29:23.30+00:14:3417:173,5
328KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 604M 28500:00:0000:13:1000:29:38.6500:29:38.65+00:14:5017:253,4
329WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4080M 28600:00:0000:12:5700:29:51.6000:29:51.60+00:15:0317:333,4
330LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK 3015K 4400:00:0000:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:15:1517:403,4
331MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 30128M 28700:00:0000:12:5000:30:19.3000:30:19.30+00:15:3017:503,4
332OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK 2012K 4500:00:0000:13:5000:30:25.6500:30:25.65+00:15:3717:533,4
333WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4081M 28800:00:0000:13:0800:30:25.9500:30:25.95+00:15:3717:533,4
334RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4082M 28900:00:0000:13:0400:30:58.3000:30:58.30+00:16:0918:123,3
335FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4083M 29000:00:0000:14:0300:31:08.0500:31:08.05+00:16:1918:183,3
336TALARCZYK Marzena 1074ŁąckoRunŁĄCKOK 3016K 4600:00:0000:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:16:2018:193,3
337BARAN Paulina 1060BĘBŁOK 3017K 4700:00:0000:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:16:2618:223,3
338KAROLCZAK Joanna 1025Goggle Pro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYK 4014K 4800:00:0000:14:0300:31:23.0000:31:23.00+00:16:3418:273,3
339MAŁEK Hanna 1032Husaria Race TeamWARSZAWAK 2013K 4900:00:0000:13:3100:31:27.4000:31:27.40+00:16:3818:303,2
340KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK 3018K 5000:00:0000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:17:0618:453,2
341ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 605M 29100:00:0000:13:3300:32:32.8000:32:32.80+00:17:4419:083,1
342BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 30129M 29200:00:0000:13:5200:32:36.0000:32:36.00+00:17:4719:103,1
343HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 30130M 29300:00:0000:15:0400:34:18.7000:34:18.70+00:19:3020:103,0
344WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2058M 29400:00:0000:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:20:0420:302,9
345HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK 2014K 5100:00:0000:13:4400:35:13.0000:35:13.00+00:20:2420:422,9
346DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4084M 29500:00:0000:14:5500:36:02.0000:36:02.00+00:21:1321:112,8
347BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK 3019K 5200:00:0000:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:21:3021:212,8
348KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK 3020K 5300:00:0000:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:21:4521:302,8
349WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 30131M 29600:00:0000:17:4900:39:20.3500:39:20.35+00:24:3123:082,6
350KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK 3021K 5400:00:0000:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:25:4023:482,5
351SWATEK Anna 1033TARNOWSKIE GÓRYK 2015K 5500:00:0000:19:55+00:13:2122:072,7
352KURYŁO Dorota 1019SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKK 504K 5600:00:00   
Znaleziono 352 wynik(ów)