ELIMINATOR 2017 - ETAP III

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-11-25
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
411
Wystartowało:
184
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
183
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:5600:15:30.6500:15:30.65 9:076,6
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:2300:16:04.1000:16:04.10+00:00:339:276,3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:2900:16:07.8500:16:07.85+00:00:379:286,3
4BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 400:00:0000:07:2900:16:17.1500:16:17.15+00:00:469:346,3
5GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM301M 500:00:0000:07:3600:16:29.2500:16:29.25+00:00:589:416,2
6KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM302M 600:00:0000:08:0100:16:44.0500:16:44.05+00:01:139:506,1
7GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 700:00:0000:07:4500:16:49.4000:16:49.40+00:01:189:536,1
8BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 800:00:0000:07:4600:16:52.2000:16:52.20+00:01:219:556,0
9GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM205M 900:00:0000:08:0100:16:58.7000:16:58.70+00:01:289:586,0
10JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1000:00:0000:07:5400:17:05.2500:17:05.25+00:01:3410:026,0
11KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM206M 1100:00:0000:07:5400:17:25.7000:17:25.70+00:01:5510:145,9
12MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1200:00:0000:08:0300:17:43.2000:17:43.20+00:02:1210:255,8
13FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM304M 1300:00:0000:08:1100:17:54.0500:17:54.05+00:02:2310:315,7
14KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM305M 1400:00:0000:08:1900:17:54.3500:17:54.35+00:02:2310:315,7
15URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM207M 1500:00:0000:08:2400:17:58.1500:17:58.15+00:02:2710:345,7
16POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM208M 1600:00:0000:08:2600:17:59.7500:17:59.75+00:02:2910:345,7
17ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM209M 1700:00:0000:08:2700:17:59.9000:17:59.90+00:02:2910:345,7
18WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM2010M 1800:00:0000:08:2300:18:05.2500:18:05.25+00:02:3410:385,6
19WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM404M 1900:00:0000:08:2000:18:08.1000:18:08.10+00:02:3710:405,6
20HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM405M 2000:00:0000:08:3200:18:18.0000:18:18.00+00:02:4710:455,6
21ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM306M 2100:00:0000:08:4100:18:26.5000:18:26.50+00:02:5510:505,5
22PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM406M 2200:00:0000:08:1600:18:27.5000:18:27.50+00:02:5610:515,5
23MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2300:00:0000:08:4500:18:29.5000:18:29.50+00:02:5810:525,5
24DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM308M 2400:00:0000:08:2800:18:50.4000:18:50.40+00:03:1911:045,4
25WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:3600:18:51.8500:18:51.85+00:03:2111:055,4
26GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 2500:00:0000:09:1000:18:55.7000:18:55.70+00:03:2511:075,4
27BONIEC Radosław 2174ŻARYM2011M 2600:00:0000:08:3000:18:57.7000:18:57.70+00:03:2711:085,4
28KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM2012M 2700:00:0000:08:4500:19:01.9500:19:01.95+00:03:3111:115,4
29SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2013M 2800:00:0000:08:4800:19:03.7500:19:03.75+00:03:3311:125,4
30MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 2900:00:0000:08:5400:19:07.9000:19:07.90+00:03:3711:145,3
31PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM309M 3000:00:0000:08:4300:19:16.0500:19:16.05+00:03:4511:205,3
32GAWLAS Dominik 2337M3010M 3100:00:0000:09:0300:19:18.1500:19:18.15+00:03:4711:215,3
33KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3011M 3200:00:0000:08:4700:19:19.9500:19:19.95+00:03:4911:215,3
34JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:5400:19:22.2000:19:22.20+00:03:5111:235,3
35STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 3300:00:0000:08:5700:19:24.0000:19:24.00+00:03:5311:245,3
36BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM3012M 3400:00:0000:08:5300:19:25.7500:19:25.75+00:03:5511:255,3
37SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM408M 3500:00:0000:09:0800:19:27.3500:19:27.35+00:03:5611:265,2
38DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3013M 3600:00:0000:08:5500:19:30.2000:19:30.20+00:03:5911:285,2
39FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3014M 3700:00:0000:09:1100:19:33.7000:19:33.70+00:04:0311:305,2
40SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM409M 3800:00:0000:09:1300:19:37.4500:19:37.45+00:04:0611:325,2
41STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3015M 3900:00:0000:08:5500:19:44.5500:19:44.55+00:04:1311:365,2
42WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2015M 4000:00:0000:09:1100:19:49.2000:19:49.20+00:04:1811:395,1
43KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2016M 4100:00:0000:09:1000:19:49.7500:19:49.75+00:04:1911:395,1
44PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2017M 4200:00:0000:09:0800:19:50.6500:19:50.65+00:04:2011:405,1
45KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3016M 4300:00:0000:09:0600:19:50.8500:19:50.85+00:04:2011:405,1
46MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK202K 300:00:0000:09:0700:19:52.8000:19:52.80+00:04:2211:415,1
47BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2018M 4400:00:0000:09:1300:19:53.1000:19:53.10+00:04:2211:415,1
48GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4010M 4500:00:0000:09:0700:19:54.3000:19:54.30+00:04:2311:425,1
49BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3017M 4600:00:0000:09:2400:19:55.1500:19:55.15+00:04:2411:425,1
50GALMAN Adam 2275GLIWICEM4011M 4700:00:0000:09:1400:19:55.2000:19:55.20+00:04:2411:425,1
51KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4012M 4800:00:0000:09:1300:19:56.3500:19:56.35+00:04:2511:435,1
52BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4013M 4900:00:0000:09:2700:19:57.5500:19:57.55+00:04:2611:445,1
53KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3018M 5000:00:0000:09:3400:19:59.4000:19:59.40+00:04:2811:455,1
54KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3019M 5100:00:0000:09:1900:20:04.6000:20:04.60+00:04:3311:485,1
55KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3020M 5200:00:0000:09:2200:20:06.3000:20:06.30+00:04:3511:495,1
56KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2019M 5300:00:0000:09:0000:20:07.2000:20:07.20+00:04:3611:505,1
57FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5400:00:0000:09:1300:20:10.8500:20:10.85+00:04:4011:515,1
58KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2020M 5500:00:0000:09:2800:20:14.2000:20:14.20+00:04:4311:545,0
59DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4014M 5600:00:0000:09:1400:20:18.4500:20:18.45+00:04:4711:565,0
60PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3021M 5700:00:0000:09:3000:20:20.2500:20:20.25+00:04:4911:575,0
61SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3022M 5800:00:0000:09:1400:20:20.9500:20:20.95+00:04:5011:575,0
62ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4015M 5900:00:0000:09:2700:20:22.6500:20:22.65+00:04:5211:585,0
63HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2021M 6000:00:0000:09:1700:20:24.7000:20:24.70+00:04:5412:005,0
64RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3023M 6100:00:0000:09:2200:20:26.1500:20:26.15+00:04:5512:015,0
65KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3024M 6200:00:0000:09:1800:20:27.3500:20:27.35+00:04:5612:015,0
66KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3025M 6300:00:0000:09:2100:20:28.6000:20:28.60+00:04:5712:025,0
67KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 400:00:0000:09:1900:20:28.8000:20:28.80+00:04:5812:025,0
68PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM502M 6400:00:0000:09:2900:20:29.3500:20:29.35+00:04:5812:025,0
69CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3026M 6500:00:0000:09:3800:20:30.1000:20:30.10+00:04:5912:035,0
70KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3027M 6600:00:0000:09:3800:20:31.0500:20:31.05+00:05:0012:045,0
71KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4016M 6700:00:0000:09:3300:20:31.2000:20:31.20+00:05:0012:045,0
72WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3028M 6800:00:0000:09:3800:20:31.5000:20:31.50+00:05:0012:045,0
73HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3029M 6900:00:0000:09:3500:20:32.1500:20:32.15+00:05:0112:045,0
74KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4017M 7000:00:0000:09:4900:20:33.2500:20:33.25+00:05:0212:055,0
75GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4018M 7100:00:0000:09:4300:20:33.5000:20:33.50+00:05:0212:055,0
76SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM4019M 7200:00:0000:09:3100:20:34.3000:20:34.30+00:05:0312:055,0
77MURAWSKI Rafał 2317M3030M 7300:00:0000:09:3900:20:35.0500:20:35.05+00:05:0412:065,0
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4020M 7400:00:0000:09:3700:20:35.2500:20:35.25+00:05:0412:065,0
79GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM503M 7500:00:0000:09:4600:20:36.0000:20:36.00+00:05:0512:075,0
80KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3031M 7600:00:0000:09:3200:20:36.1000:20:36.10+00:05:0512:075,0
81LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3032M 7700:00:0000:09:2200:20:37.7000:20:37.70+00:05:0712:074,9
82GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4021M 7800:00:0000:09:4100:20:38.6000:20:38.60+00:05:0712:084,9
83KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2022M 7900:00:0000:09:0100:20:39.4500:20:39.45+00:05:0812:084,9
84ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2023M 8000:00:0000:09:3500:20:40.8000:20:40.80+00:05:1012:094,9
85NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 500:00:0000:09:3200:20:41.0000:20:41.00+00:05:1012:104,9
86SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4022M 8100:00:0000:09:3400:20:42.6000:20:42.60+00:05:1112:104,9
87KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3033M 8200:00:0000:09:3600:20:45.0000:20:45.00+00:05:1412:124,9
88MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3034M 8300:00:0000:09:3200:20:45.2500:20:45.25+00:05:1412:124,9
89JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4023M 8400:00:0000:09:4700:20:45.8000:20:45.80+00:05:1512:124,9
90PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3035M 8500:00:0000:10:0300:20:47.2500:20:47.25+00:05:1612:134,9
91PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4024M 8600:00:0000:09:2300:20:49.8500:20:49.85+00:05:1912:144,9
92SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM504M 8700:00:0000:09:4700:20:52.2000:20:52.20+00:05:2112:164,9
93KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2024M 8800:00:0000:09:3000:20:52.7000:20:52.70+00:05:2212:164,9
94MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4025M 8900:00:0000:09:3700:20:54.6000:20:54.60+00:05:2312:174,9
95THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3036M 9000:00:0000:09:4700:20:55.4500:20:55.45+00:05:2412:184,9
96DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2025M 9100:00:0000:10:1300:20:56.6000:20:56.60+00:05:2512:184,9
97KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3037M 9200:00:0000:09:4100:21:12.7000:21:12.70+00:05:4212:284,8
98WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK204K 600:00:0000:09:3800:21:15.2500:21:15.25+00:05:4412:304,8
99CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3038M 9300:00:0000:10:0100:21:16.8000:21:16.80+00:05:4612:304,8
100DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:00:0000:09:3800:21:21.0500:21:21.05+00:05:5012:334,8
101SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3039M 9400:00:0000:09:5100:21:22.7000:21:22.70+00:05:5212:344,8
102GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2026M 9500:00:0000:09:5400:21:24.3000:21:24.30+00:05:5312:354,8
103MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4026M 9600:00:0000:10:2400:21:26.3000:21:26.30+00:05:5512:364,8
104SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2027M 9700:00:0000:09:5800:21:37.6000:21:37.60+00:06:0612:424,7
105NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM505M 9800:00:0000:09:5500:21:40.6000:21:40.60+00:06:0912:444,7
106GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 800:00:0000:10:1500:21:41.5000:21:41.50+00:06:1012:454,7
107RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM602M 9900:00:0000:10:1700:21:43.8500:21:43.85+00:06:1312:464,7
108JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3040M 10000:00:0000:10:0100:21:45.9000:21:45.90+00:06:1512:474,7
109KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK303K 900:00:0000:10:1100:21:49.2500:21:49.25+00:06:1812:504,7
110PASUTO Grzegorz 2332M3041M 10100:00:0000:10:1900:21:49.9000:21:49.90+00:06:1912:504,7
111BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4027M 10200:00:0000:09:5100:21:51.3000:21:51.30+00:06:2012:514,7
112OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3042M 10300:00:0000:09:5000:21:54.1000:21:54.10+00:06:2312:524,7
113DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2028M 10400:00:0000:09:3700:21:56.9000:21:56.90+00:06:2612:544,7
114BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK304K 1000:00:0000:10:3500:21:57.4000:21:57.40+00:06:2612:544,6
115SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4028M 10500:00:0000:10:3400:22:00.2000:22:00.20+00:06:2912:564,6
116RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3043M 10600:00:0000:10:1100:22:00.3000:22:00.30+00:06:2912:564,6
117WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3044M 10700:00:0000:10:1300:22:01.7000:22:01.70+00:06:3112:574,6
118BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1100:00:0000:10:2300:22:06.9000:22:06.90+00:06:3613:004,6
119AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3045M 10800:00:0000:09:5700:22:09.9500:22:09.95+00:06:3913:014,6
120BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3046M 10900:00:0000:10:1700:22:10.9000:22:10.90+00:06:4013:024,6
121GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3047M 11000:00:0000:09:5800:22:13.7500:22:13.75+00:06:4313:044,6
122PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2029M 11100:00:0000:10:1100:22:14.3500:22:14.35+00:06:4313:044,6
123KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2030M 11200:00:0000:10:2500:22:22.2000:22:22.20+00:06:5113:094,6
124KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1200:00:0000:10:2400:22:23.7000:22:23.70+00:06:5313:104,6
125KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3048M 11300:00:0000:10:3300:22:25.4500:22:25.45+00:06:5413:114,6
126JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4029M 11400:00:0000:09:5400:22:29.3000:22:29.30+00:06:5813:134,5
127KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3049M 11500:00:0000:10:3000:22:31.8000:22:31.80+00:07:0113:144,5
128BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1300:00:0000:10:1200:22:35.1500:22:35.15+00:07:0413:174,5
129STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3050M 11600:00:0000:09:5700:22:36.5500:22:36.55+00:07:0513:174,5
130RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3051M 11700:00:0000:10:2700:22:38.4000:22:38.40+00:07:0713:184,5
131TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3052M 11800:00:0000:10:0400:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224,5
132SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2031M 11900:00:0000:10:2300:22:48.5500:22:48.55+00:07:1713:244,5
133URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2032M 12000:00:0000:10:0000:22:56.3000:22:56.30+00:07:2513:294,4
134SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3053M 12100:00:0000:09:5500:22:58.3500:22:58.35+00:07:2713:304,4
135ŻABA Igor 2333M3054M 12200:00:0000:10:4100:22:58.4000:22:58.40+00:07:2713:304,4
136JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1400:00:0000:10:2700:23:02.3500:23:02.35+00:07:3113:324,4
137KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2033M 12300:00:0000:10:0100:23:03.3500:23:03.35+00:07:3213:334,4
138GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2034M 12400:00:0000:10:5100:23:09.3000:23:09.30+00:07:3813:374,4
139BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3055M 12500:00:0000:10:0300:23:12.9500:23:12.95+00:07:4213:384,4
140PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3056M 12600:00:0000:10:2800:23:13.3000:23:13.30+00:07:4213:394,4
141KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3057M 12700:00:0000:10:2500:23:16.0000:23:16.00+00:07:4513:414,4
142WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2035M 12800:00:0000:10:1400:23:17.5500:23:17.55+00:07:4613:414,4
143WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3058M 12900:00:0000:10:2300:23:17.9000:23:17.90+00:07:4713:414,4
144JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1500:00:0000:10:5800:23:19.2000:23:19.20+00:07:4813:424,4
145KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3059M 13000:00:0000:10:3300:23:22.1500:23:22.15+00:07:5113:444,4
146JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2036M 13100:00:0000:10:1600:23:23.3500:23:23.35+00:07:5213:454,4
147MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2037M 13200:00:0000:10:4500:23:24.1000:23:24.10+00:07:5313:454,4
148GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4030M 13300:00:0000:11:1400:23:24.9000:23:24.90+00:07:5413:454,4
149JEAN MICHEL Warnotte 2336M4031M 13400:00:0000:11:0000:23:25.2500:23:25.25+00:07:5413:464,4
150BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK306K 1600:00:0000:11:0700:23:30.4000:23:30.40+00:07:5913:494,3
151CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3060M 13500:00:0000:11:0900:23:41.7000:23:41.70+00:08:1113:554,3
152WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2038M 13600:00:0000:10:1300:23:43.0500:23:43.05+00:08:1213:574,3
153SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK307K 1700:00:0000:10:4700:23:43.7000:23:43.70+00:08:1313:574,3
154RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2039M 13700:00:0000:10:3500:23:45.8000:23:45.80+00:08:1513:584,3
155MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3061M 13800:00:0000:10:5600:23:46.9000:23:46.90+00:08:1613:584,3
156MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4032M 13900:00:0000:10:5200:23:48.7000:23:48.70+00:08:1814:004,3
157PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4033M 14000:00:0000:11:1000:23:49.1500:23:49.15+00:08:1814:004,3
158SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4034M 14100:00:0000:23:51.0000:23:51.00+00:08:2014:014,3
159BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4035M 14200:00:0000:11:0500:23:57.9500:23:57.95+00:08:2714:054,3
160ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3062M 14300:00:0000:11:3000:24:03.0000:24:03.00+00:08:3214:084,2
161PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3063M 14400:00:0000:11:1400:24:04.1000:24:04.10+00:08:3314:094,2
162RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK403K 1800:00:0000:10:4800:24:04.7000:24:04.70+00:08:3414:094,2
163STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4036M 14500:00:0000:11:0600:24:13.3000:24:13.30+00:08:4214:144,2
164SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 1900:00:0000:11:2200:24:16.3500:24:16.35+00:08:4514:164,2
165GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 14600:00:0000:10:3500:24:24.1500:24:24.15+00:08:5314:214,2
166MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3064M 14700:00:0000:11:0800:24:34.2500:24:34.25+00:09:0314:274,2
167MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4037M 14800:00:0000:10:3400:24:41.9000:24:41.90+00:09:1114:314,1
168KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3065M 14900:00:0000:11:2200:24:50.7500:24:50.75+00:09:2014:364,1
169MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK206K 2000:00:0000:11:2000:24:51.0500:24:51.05+00:09:2014:374,1
170STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3066M 15000:00:0000:10:4200:25:05.8000:25:05.80+00:09:3514:454,1
171STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4038M 15100:00:0000:11:2500:25:07.8000:25:07.80+00:09:3714:464,1
172DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3067M 15200:00:0000:11:2500:25:19.9500:25:19.95+00:09:4914:534,0
173MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3068M 15300:00:0000:11:0700:25:24.4000:25:24.40+00:09:5314:564,0
174URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4039M 15400:00:0000:11:2400:25:24.5500:25:24.55+00:09:5314:564,0
175PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:00:0000:12:0400:26:28.4000:26:28.40+00:10:5715:343,9
176KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2200:00:0000:12:0800:26:40.1000:26:40.10+00:11:0915:413,8
177LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK405K 2300:00:0000:12:3400:26:51.7000:26:51.70+00:11:2115:473,8
178WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2400:00:0000:12:1500:27:05.2000:27:05.20+00:11:3415:553,8
179FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK308K 2500:00:0000:12:2900:27:06.8500:27:06.85+00:11:3615:563,8
180CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:00:0000:12:3100:27:08.5500:27:08.55+00:11:3715:573,8
181STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK406K 2700:00:0000:12:3000:27:13.9500:27:13.95+00:11:4316:003,7
182ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK407K 2800:00:0000:12:3800:27:40.5500:27:40.55+00:12:0916:163,7
183CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK408K 2900:00:0000:12:4600:28:04.6000:28:04.60+00:12:3316:303,6
184SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2040M 15500:00:00   
Znaleziono 184 wynik(ów)