ELIMINATOR 2017 - ETAP IV

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-11-25
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
411
Wystartowało:
92
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
89
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076,6
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356,3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366,2
4KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM301M 400:00:0000:07:5200:16:41.2500:16:41.25+00:01:119:486,1
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:00:0000:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506,1
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM302M 600:00:0000:07:4600:16:45.4500:16:45.45+00:01:159:516,1
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM205M 700:00:0000:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526,1
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 800:00:0000:07:3500:16:49.9500:16:49.95+00:01:199:536,1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 900:00:0000:07:5300:17:06.5000:17:06.50+00:01:3610:036,0
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM206M 1000:00:0000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105,9
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1100:00:0000:07:5800:17:35.5000:17:35.50+00:02:0510:205,8
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM207M 1200:00:0000:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245,8
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM208M 1300:00:0000:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245,8
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:00:0000:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255,8
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1500:00:0000:07:5400:17:55.6500:17:55.65+00:02:2510:325,7
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM304M 1600:00:0000:08:2200:18:03.0500:18:03.05+00:02:3210:375,7
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM404M 1700:00:0000:08:3000:18:16.1000:18:16.10+00:02:4510:445,6
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1800:00:0000:08:3200:18:19.0000:18:19.00+00:02:4810:465,6
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM305M 1900:00:0000:08:2600:18:21.8500:18:21.85+00:02:5110:475,6
20KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2010M 2000:00:0000:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485,5
21SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2100:00:0000:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525,5
22BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM306M 2200:00:0000:08:3200:18:42.1500:18:42.15+00:03:1111:005,5
23PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM405M 2300:00:0000:08:2800:18:44.5500:18:44.55+00:03:1411:015,4
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:3600:18:48.9500:18:48.95+00:03:1811:035,4
25KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2012M 2400:00:0000:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065,4
26JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4900:18:56.0500:18:56.05+00:03:2511:085,4
27KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2013M 2500:00:0000:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085,4
28MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2600:00:0000:09:0000:19:02.5500:19:02.55+00:03:3211:115,4
29WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM406M 2700:00:0000:08:5500:19:03.0000:19:03.00+00:03:3211:125,4
30STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2800:00:0000:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125,3
31URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2015M 2900:00:0000:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145,3
32DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM308M 3000:00:0000:08:3700:19:17.5000:19:17.50+00:03:4711:205,3
33GAWLAS Dominik 2337M309M 3100:00:0000:09:0200:19:25.6500:19:25.65+00:03:5511:255,3
34KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3010M 3200:00:0000:08:4300:19:29.6500:19:29.65+00:03:5911:275,2
35BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3300:00:0000:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285,2
36GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 3400:00:0000:09:2200:19:30.3500:19:30.35+00:04:0011:285,2
37SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM408M 3500:00:0000:09:0100:19:35.7500:19:35.75+00:04:0511:315,2
38SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM409M 3600:00:0000:09:0700:19:38.0000:19:38.00+00:04:0711:325,2
39SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3700:00:0000:09:1200:19:43.6500:19:43.65+00:04:1311:355,2
40PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3011M 3800:00:0000:08:5600:19:52.7000:19:52.70+00:04:2211:415,1
41ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3012M 3900:00:0000:09:1900:19:58.7000:19:58.70+00:04:2811:445,1
42FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3013M 4000:00:0000:09:2600:20:15.9500:20:15.95+00:04:4511:545,0
43WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2017M 4100:00:0000:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555,0
44KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3014M 4200:00:0000:09:2900:20:23.2500:20:23.25+00:04:5311:595,0
45MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK202K 300:00:0000:09:2400:20:29.3500:20:29.35+00:04:5912:025,0
46DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3015M 4300:00:0000:09:3300:20:31.4000:20:31.40+00:05:0112:045,0
47PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3016M 4400:00:0000:09:3800:20:38.0000:20:38.00+00:05:0712:084,9
48STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3017M 4500:00:0000:09:2300:20:42.6500:20:42.65+00:05:1212:104,9
49NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:00:0000:09:3600:20:48.7000:20:48.70+00:05:1812:144,9
50PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2018M 4600:00:0000:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144,9
51KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3018M 4700:00:0000:09:3600:20:59.3500:20:59.35+00:05:2912:204,9
52KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3019M 4800:00:0000:10:0100:21:01.8500:21:01.85+00:05:3112:214,9
53GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4011M 4900:00:0000:09:3700:21:06.0500:21:06.05+00:05:3512:244,8
54KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3020M 5000:00:0000:09:5400:21:11.7500:21:11.75+00:05:4112:274,8
55KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4012M 5100:00:0000:09:5900:21:19.4000:21:19.40+00:05:4912:324,8
56KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4013M 5200:00:0000:10:0200:21:21.1000:21:21.10+00:05:5012:334,8
57BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3021M 5300:00:0000:09:3800:21:21.2000:21:21.20+00:05:5012:334,8
58KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 500:00:0000:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:05:5212:344,8
59KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3022M 5400:00:0000:09:3300:21:28.5000:21:28.50+00:05:5812:374,8
60BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4014M 5500:00:0000:09:4500:21:29.6000:21:29.60+00:05:5912:384,7
61KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4015M 5600:00:0000:09:4500:21:33.0000:21:33.00+00:06:0212:404,7
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5700:00:0000:09:5700:21:42.3000:21:42.30+00:06:1212:454,7
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2019M 5800:00:0000:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474,7
64GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4016M 5900:00:0000:10:1800:21:48.7000:21:48.70+00:06:1812:494,7
65GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM502M 6000:00:0000:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:06:3312:584,6
66WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK204K 600:00:0000:10:0900:22:04.8500:22:04.85+00:06:3412:584,6
67CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3023M 6100:00:0000:10:2700:22:07.8000:22:07.80+00:06:3713:004,6
68DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:00:0000:10:0200:22:15.4000:22:15.40+00:06:4513:054,6
69BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0000:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:06:4713:074,6
70SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3024M 6200:00:0000:09:5800:22:19.7500:22:19.75+00:06:4913:074,6
71ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4017M 6300:00:0000:10:1500:22:37.4500:22:37.45+00:07:0713:184,5
72KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2020M 6400:00:0000:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224,5
73KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3025M 6500:00:0000:10:0700:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224,5
74HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3026M 6600:00:0000:10:2600:22:45.3000:22:45.30+00:07:1513:224,5
75PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6700:00:0000:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:07:1513:224,5
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4018M 6800:00:0000:10:4700:22:49.5000:22:49.50+00:07:1913:254,5
77GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 900:00:0000:10:3300:22:50.7000:22:50.70+00:07:2013:254,5
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4019M 6900:00:0000:10:1400:22:51.6500:22:51.65+00:07:2113:264,5
79KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:00:0000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:07:2513:294,4
80HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2021M 7000:00:0000:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354,4
81JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1100:00:0000:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:07:5413:454,4
82BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1200:00:0000:10:5300:23:31.0500:23:31.05+00:08:0013:504,3
83KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:00:0000:10:3700:23:36.3500:23:36.35+00:08:0613:524,3
84KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3027M 7100:00:0000:10:4000:23:37.9000:23:37.90+00:08:0713:534,3
85GALMAN Adam 2275GLIWICEM4020M 7200:00:0000:10:4300:24:13.6000:24:13.60+00:08:4314:144,2
86JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1400:00:0000:11:1700:24:15.8500:24:15.85+00:08:4514:154,2
87MURAWSKI Rafał 2317M3028M 7300:00:0000:11:4100:25:07.3500:25:07.35+00:09:3714:464,1
88RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7400:00:0000:11:4100:25:56.6500:25:56.65+00:10:2615:153,9
89BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1500:00:0000:11:3300:26:03.3500:26:03.35+00:10:3315:193,9
90CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK403K 1600:00:00   
91RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK404K 1700:00:00   
92WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3030M 7500:00:00   
Znaleziono 92 wynik(ów)