ELIMINATOR 2017 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PEŁNA WG MIEJSC

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-11-25
Miejsce:
Ustroń
Dystans:
1.7 km
Zgłoszonych:
411
Wystartowało:
351
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
351
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPolowka
0.9km
Czas
netto
1.7km
Czas
brutto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 2003MULKS Juvenia GłuchołazyGŁUCHOŁAZYM201M 100:00:0000:06:5900:15:30.2500:15:30.25 9:076,6
2MALINA Dawid 2001Inżynieria Biegania - Twój trener biegowy!RYBNIKM202M 200:00:0000:07:2300:16:18.5500:16:18.55+00:00:489:356,3
3RZĄSA Franciszek 2287TKN Tatra TeamZAKOPANEM203M 300:00:0000:07:4100:16:20.0500:16:20.05+00:00:499:366,2
4KOŃ Piotr 2006Alpin Sport TeamRĘCZNOM301M 400:00:0000:07:5200:16:41.2500:16:41.25+00:01:119:486,1
5BODURKA Krzysztof 2004ALPIN SPORT TEAMNIELEPICEM204M 500:00:0000:07:4600:16:43.2000:16:43.20+00:01:129:506,1
6GRZĄDZIEL Dominik 2007ATTIQDZIEKANOWICEM302M 600:00:0000:07:4600:16:45.4500:16:45.45+00:01:159:516,1
7KUBERA Bartłomiej 2192FORUMrunKRAKÓWM205M 700:00:0000:07:4600:16:47.2000:16:47.20+00:01:169:526,1
8GRACZ Bogusław 2328PORONONM401M 800:00:0000:07:3500:16:49.9500:16:49.95+00:01:199:536,1
9BIERNAWSKI Piotr 2005ATTIQNOWY TARGM402M 900:00:0000:07:5300:17:06.5000:17:06.50+00:01:3610:036,0
10ELANTKOWSKI Jan 2230TKN Tatra TeamZAKOPANEM206M 1000:00:0000:08:0000:17:17.8000:17:17.80+00:01:4710:105,9
11JAWORSKI Zbigniew 2080KLUSZKOWCEM403M 1100:00:0000:07:5800:17:35.5000:17:35.50+00:02:0510:205,8
12GAWROŃSKI Tomasz 2008UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWM207M 1200:00:0000:08:1400:17:41.5000:17:41.50+00:02:1110:245,8
13POPIELARSKI Kubuś 2283TKN Tatra TeamZAKOPANEM208M 1300:00:0000:08:2200:17:42.0000:17:42.00+00:02:1110:245,8
14WÓJCIK Adam 2120CHOCZNIAM209M 1400:00:0000:08:2500:17:44.4000:17:44.40+00:02:1410:255,8
15MIŚKIEWCZ Mariusz 2334MNICHM303M 1500:00:0000:07:5400:17:55.6500:17:55.65+00:02:2510:325,7
16KASZYCA Paweł 2320IGLOO BOCANIAJANKOWICEM304M 1600:00:0000:08:2200:18:03.0500:18:03.05+00:02:3210:375,7
17HUZIOR Piotr 2316ATTIQ / SalmingNOWY TARGM404M 1700:00:0000:08:3000:18:16.1000:18:16.10+00:02:4510:445,6
18MAGIERA Janusz 2117FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM501M 1800:00:0000:08:3200:18:19.0000:18:19.00+00:02:4810:465,6
19FALKOWSKI Krzysztof 2041Woodward RunnersKRAKÓWM305M 1900:00:0000:08:2600:18:21.8500:18:21.85+00:02:5110:475,6
20KOZIOŁ Kamil 2183Husaria Race TeamMICHAŁOWICEM2010M 2000:00:0000:08:2100:18:23.7500:18:23.75+00:02:5310:485,5
21SAWICKI Kacper 2281TKN Tatra TeamNOWY TARGM2011M 2100:00:0000:08:3800:18:29.2500:18:29.25+00:02:5910:525,5
22BROL Marcin 2151MK teamKATOWICEM306M 2200:00:0000:08:3200:18:42.1500:18:42.15+00:03:1111:005,5
23PORĘBSKI Rafał 2095Evil TeamZAWADAM405M 2300:00:0000:08:2800:18:44.5500:18:44.55+00:03:1411:015,4
24WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika 1002Alpin Sport Team/SKB KraśnikZABRZEK301K 100:00:0000:08:3600:18:48.9500:18:48.95+00:03:1811:035,4
25KNAP Mateusz 2012Scarpa Team Polska/ KS KandaharKATOWICEM2012M 2400:00:0000:08:3700:18:53.8000:18:53.80+00:03:2311:065,4
26JANUSZYK Iwona 1012OŚWIĘCIMK201K 200:00:0000:08:4900:18:56.0500:18:56.05+00:03:2511:085,4
27KUBICA Marcin 2237Inov-8 TeamBIELSKO-BIAŁAM2013M 2500:00:0000:08:4600:18:56.9000:18:56.90+00:03:2611:085,4
28MADEJCZYK Marek 2168KATOWICEM307M 2600:00:0000:09:0000:19:02.5500:19:02.55+00:03:3211:115,4
29WRÓBEL Tomasz 2303MKS-R Centrum DziengielGOLESZÓWM406M 2700:00:0000:08:5500:19:03.0000:19:03.00+00:03:3211:125,4
30STEC Jakub 2198ULTRA BESKID SPORTGODZISZKAM2014M 2800:00:0000:08:5500:19:04.6500:19:04.65+00:03:3411:125,3
31URBAŃCZYK Karol 2290Night Runners GliwiceGLIWICEM2015M 2900:00:0000:09:1000:19:06.2000:19:06.20+00:03:3511:145,3
32DZIDOWSKI Aleksander 2187TG Sokół ZakopaneZAWIERCIEM308M 3000:00:0000:08:3700:19:17.5000:19:17.50+00:03:4711:205,3
33GAWLAS Dominik 2337M309M 3100:00:0000:09:0200:19:25.6500:19:25.65+00:03:5511:255,3
34KUBACZKA Grzegorz 2138www.ag-architekci.plSKOCZÓWM3010M 3200:00:0000:08:4300:19:29.6500:19:29.65+00:03:5911:275,2
35BONIEC Radosław 2174ŻARYM2016M 3300:00:0000:08:4200:19:30.0500:19:30.05+00:03:5911:285,2
36GRUDZIEŃ Krzysztof 2278USTROŃM407M 3400:00:0000:09:2200:19:30.3500:19:30.35+00:04:0011:285,2
37SAWICKI Szymon 2280NOWY TARGM408M 3500:00:0000:09:0100:19:35.7500:19:35.75+00:04:0511:315,2
38SEDLAK Michał 2009Lubię To BieganieGIERASZOWICEM409M 3600:00:0000:09:0700:19:38.0000:19:38.00+00:04:0711:325,2
39SOKOŁOWSKI Marek 2085Alpin Sport TeamMYSŁOWICE-WESOŁAM4010M 3700:00:0000:09:1200:19:43.6500:19:43.65+00:04:1311:355,2
40PUZOŃ Robert 2234Nutrend TeamBIELSKO- BIAŁAM3011M 3800:00:0000:08:5600:19:52.7000:19:52.70+00:04:2211:415,1
41ULFIK Rafał 2225Alpin Soprt Team/SKB KraśnikZABRZEM3012M 3900:00:0000:09:1900:19:58.7000:19:58.70+00:04:2811:445,1
42FLOREK Sebastian 2019NORAFSPORTGABOŃM3013M 4000:00:0000:09:2600:20:15.9500:20:15.95+00:04:4511:545,0
43WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2226TKN Tatra TeamZAKOPANEM2017M 4100:00:0000:09:3900:20:16.7500:20:16.75+00:04:4611:555,0
44KUŚMIERSKI Michał 2050Ultra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM3014M 4200:00:0000:09:2900:20:23.2500:20:23.25+00:04:5311:595,0
45MENDECKA Michalina 1005MOSiR Łaziska Górne/ 1 second teamŁAZISKA GÓRNEK202K 300:00:0000:09:2400:20:29.3500:20:29.35+00:04:5912:025,0
46DZIĘGIELOWSKI Paweł 2236HRmax ŻoryŻORYM3015M 4300:00:0000:09:3300:20:31.4000:20:31.40+00:05:0112:045,0
47PIĘTKA Tomasz 2330BIELSKO BIAŁAM3016M 4400:00:0000:09:3800:20:38.0000:20:38.00+00:05:0712:084,9
48STACHURA Damian 2037ZAGŁĘBIE LUBINLUBINM3017M 4500:00:0000:09:2300:20:42.6500:20:42.65+00:05:1212:104,9
49NIEMCZYK Magdalena 1042BIELSKO-BIAŁAK203K 400:00:0000:09:3600:20:48.7000:20:48.70+00:05:1812:144,9
50PLOCH Jakub 2153NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2018M 4600:00:0000:09:4400:20:49.5500:20:49.55+00:05:1912:144,9
51KRASULAK Daniel 2229WKS Śląsk WrocławWROCŁAWM3018M 4700:00:0000:09:3600:20:59.3500:20:59.35+00:05:2912:204,9
52KOT Rafał 2067Góral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM3019M 4800:00:0000:10:0100:21:01.8500:21:01.85+00:05:3112:214,9
53GRUSZCZYŃSKI Artur 2116KATOWICEM4011M 4900:00:0000:09:3700:21:06.0500:21:06.05+00:05:3512:244,8
54KOS Tomasz 2262Państwowa Straż Pożarna BytomTYCHYM3020M 5000:00:0000:09:5400:21:11.7500:21:11.75+00:05:4112:274,8
55KIEŁTYKA Zbigniew 2180KW GliwiceGLIWICEM4012M 5100:00:0000:09:5900:21:19.4000:21:19.40+00:05:4912:324,8
56KOKOT Krzysztof 2011HRmax ŻoryŻORYM4013M 5200:00:0000:10:0200:21:21.1000:21:21.10+00:05:5012:334,8
57BADURA Adam 2017Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM3021M 5300:00:0000:09:3800:21:21.2000:21:21.20+00:05:5012:334,8
58KIK Iwona 1001Daniel Wosik Tervel Team / KW KrakówKRAKÓWK302K 500:00:0000:09:4300:21:22.5000:21:22.50+00:05:5212:344,8
59KROSNY Sebastian 2020BODYDRY TEAMMIKOŁÓWM3022M 5400:00:0000:09:3300:21:28.5000:21:28.50+00:05:5812:374,8
60BUCZYŃSKI Adam 2291Nokia Krakow TeamKRAKOWM4014M 5500:00:0000:09:4500:21:29.6000:21:29.60+00:05:5912:384,7
61KUBALA Tomasz 2224Pressing Bike-System Ice-Went TeamMARKLOWICEM4015M 5600:00:0000:09:4500:21:33.0000:21:33.00+00:06:0212:404,7
62FERENC Janusz 2070UKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M601M 5700:00:0000:09:5700:21:42.3000:21:42.30+00:06:1212:454,7
63BROJ Marcel 2146BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEM2019M 5800:00:0000:09:4000:21:44.5000:21:44.50+00:06:1412:474,7
64GRYGIEL Marek 2134JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM4016M 5900:00:0000:10:1800:21:48.7000:21:48.70+00:06:1812:494,7
65GARDENER Jacek 2010Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamWARSZAWAM502M 6000:00:0000:10:0300:22:03.6500:22:03.65+00:06:3312:584,6
66WITEK Karolina 1066Stowarzyszenie Pasja TreninguJAROCINK204K 600:00:0000:10:0900:22:04.8500:22:04.85+00:06:3412:584,6
67CHRAPKIEWICZ Michał 2068SBD Energetyk RybnikCIESZYNM3023M 6100:00:0000:10:2700:22:07.8000:22:07.80+00:06:3713:004,6
68DOMISZEWSKA Maria 1064USTRZYKI DOLNEK501K 700:00:0000:10:0200:22:15.4000:22:15.40+00:06:4513:054,6
69BONDARA Sylwia 1003Alpin Sport Team / JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0000:10:3100:22:18.1000:22:18.10+00:06:4713:074,6
70SZYDŁOWSKI Łukasz 2282RYBNIKM3024M 6200:00:0000:09:5800:22:19.7500:22:19.75+00:06:4913:074,6
71ŁUPIEŻOWIEC Piotr 2322MKS Centrum DzięgielówCISOWNICAM4017M 6300:00:0000:10:1500:22:37.4500:22:37.45+00:07:0713:184,5
72KNUTELSKI Błażej 2335GRYWAŁDM2020M 6400:00:0000:10:0600:22:44.6500:22:44.65+00:07:1413:224,5
73KARGÓL Rafał 2295Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM3025M 6500:00:0000:10:0700:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224,5
74HATALA Mariusz 2218BB RUNNERS Hati TeamBIELSKO-BIAŁAM3026M 6600:00:0000:10:2600:22:45.3000:22:45.30+00:07:1513:224,5
75PYTEL Janusz 2160SOKÓŁZAKOPANESOSNOWIECM503M 6700:00:0000:10:2500:22:45.7500:22:45.75+00:07:1513:224,5
76DĄBROWSKI Piotr 2042SBBP-ŁosieWARSZAWAM4018M 6800:00:0000:10:4700:22:49.5000:22:49.50+00:07:1913:254,5
77GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1048ZIELONKIK401K 900:00:0000:10:3300:22:50.7000:22:50.70+00:07:2013:254,5
78LEŚNIEWSKI Rafał 2310BICIUFAPSZTRIWIELICZKAM4019M 6900:00:0000:10:1400:22:51.6500:22:51.65+00:07:2113:264,5
79KUSO Małgorzata 1051RYBNIKK304K 1000:00:0000:10:3900:22:56.0500:22:56.05+00:07:2513:294,4
80HORZELA Błażej 2149Beta-TransRADZIONKÓWM2021M 7000:00:0000:09:4500:23:06.5000:23:06.50+00:07:3613:354,4
81JANIK Paulina 1004Karkonosz Running Team Szklarska PorębaJELENIA GÓRAK305K 1100:00:0000:10:4400:23:24.3500:23:24.35+00:07:5413:454,4
82BOLECHOWSKA Dominika 1007ATTIQZAKOPANEK402K 1200:00:0000:10:5300:23:31.0500:23:31.05+00:08:0013:504,3
83KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna 1010Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK502K 1300:00:0000:10:3700:23:36.3500:23:36.35+00:08:0613:524,3
84KUSZELA Mateusz 2325ATAK LEWEJ ŁYDYWROCŁAWM3027M 7100:00:0000:10:4000:23:37.9000:23:37.90+00:08:0713:534,3
85GALMAN Adam 2275GLIWICEM4020M 7200:00:0000:10:4300:24:13.6000:24:13.60+00:08:4314:144,2
86JONKISZ Dorota 1070Rytm Czechowice DziedziceCZECHOWICE DZIEDZICEK503K 1400:00:0000:11:1700:24:15.8500:24:15.85+00:08:4514:154,2
87MURAWSKI Rafał 2317M3028M 7300:00:0000:11:4100:25:07.3500:25:07.35+00:09:3714:464,1
88RECZEK Sebastian 2102KS Zielono-CzarniMIŃSK MAZOWIECKIM3029M 7400:00:0000:11:4100:25:56.6500:25:56.65+00:10:2615:153,9
89BŁAUCIAK Ewa 1061Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTARNÓW/ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK205K 1500:00:0000:11:3300:26:03.3500:26:03.35+00:10:3315:193,9
90WANTULOK Mateusz 2267Uzdrowiskowy TEAMWISŁAM3030M 7500:00:0000:09:3800:20:31.5000:20:31.50+00:05:0112:045,0
91KOSTELA Piotr 2284WatahaNOWY TARGM3031M 7600:00:0000:09:3200:20:36.1000:20:36.10+00:05:0512:075,0
92LISAK Wojciech 2201KATOWICEM3032M 7700:00:0000:09:2200:20:37.7000:20:37.70+00:05:0712:074,9
93GOŚCINIEWICZ Paweł 2035ZIEMOWIT TEAMKATOWICEM4021M 7800:00:0000:09:4100:20:38.6000:20:38.60+00:05:0812:084,9
94KWIATEK Dawid 2243BYTOMM2022M 7900:00:0000:09:0100:20:39.4500:20:39.45+00:05:0912:084,9
95ŻYŁA Sebastian 2124KOŃCZYCE MAŁEM2023M 8000:00:0000:09:3500:20:40.8000:20:40.80+00:05:1012:094,9
96SNARSKI Dariusz 2039KATOWICEM4022M 8100:00:0000:09:3400:20:42.6000:20:42.60+00:05:1212:104,9
97KOCHEL Paweł 2084Kowary biegająKOWARYM3033M 8200:00:0000:09:3600:20:45.0000:20:45.00+00:05:1412:124,9
98MATECKI Tomasz 2209BIELSKO-BIAŁAM3034M 8300:00:0000:09:3200:20:45.2500:20:45.25+00:05:1512:124,9
99JANDZIŚ Wiesław 2181Aktywny DynówDYNÓWM4023M 8400:00:0000:09:4700:20:45.8000:20:45.80+00:05:1512:124,9
100PETKIEWICZ Tomasz 2141STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM3035M 8500:00:0000:10:0300:20:47.2500:20:47.25+00:05:1712:134,9
101PIECHA Artur 2304T-Mobile Running TeamRYBNIKM4024M 8600:00:0000:09:2300:20:49.8500:20:49.85+00:05:1912:144,9
102SŁOBODZIAN Jerzy 2064NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM504M 8700:00:0000:09:4700:20:52.2000:20:52.20+00:05:2112:164,9
103KUKUŁA Sławomir 2045ANDRYCHÓWM2024M 8800:00:0000:09:3000:20:52.7000:20:52.70+00:05:2212:164,9
104MAJEWSKI Arkadiusz 2182WODZISŁAW ŚLĄSKIM4025M 8900:00:0000:09:3700:20:54.6000:20:54.60+00:05:2412:174,9
105THIER Dominik 2212JacekBiega Running Team / KS KandaharWARSZAWAM3036M 9000:00:0000:09:4700:20:55.4500:20:55.45+00:05:2512:184,9
106DOMIN Łukasz 2177Lider Animator/Aktywny DynówDYNÓWM2025M 9100:00:0000:10:1300:20:56.6000:20:56.60+00:05:2612:184,9
107KOZIARSKI Michał 2309LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIM3037M 9200:00:0000:09:4100:21:12.7000:21:12.70+00:05:4212:284,8
108CIUPEK Remigiusz 2188Taurus30 Cycling TeamUSTROŃM3038M 9300:00:0000:10:0100:21:16.8000:21:16.80+00:05:4612:304,8
109SZKODA Dariusz 2171SOCIOS GÓRNIKRUDA ŚLĄSKAM3039M 9400:00:0000:09:5100:21:22.7000:21:22.70+00:05:5212:344,8
110GRUND Marek 2221Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM2026M 9500:00:0000:09:5400:21:24.3000:21:24.30+00:05:5412:354,8
111MIROŃCZUK Roman 2167Drużyna SzpikuKRAKÓWM4026M 9600:00:0000:10:2400:21:26.3000:21:26.30+00:05:5612:364,8
112SPORYSZ Mateusz 2289KOZYM2027M 9700:00:0000:09:5800:21:37.6000:21:37.60+00:06:0712:424,7
113NOSALIK Marek 2222MTAŻYWIECM505M 9800:00:0000:09:5500:21:40.6000:21:40.60+00:06:1012:444,7
114RADOMSKI Zbigniew 2173TKKF BeskidekBIELSKO-BIAŁAM602M 9900:00:0000:10:1700:21:43.8500:21:43.85+00:06:1312:464,7
115JASEK Piotr 2311-BUCZKOWICEM3040M 10000:00:0000:10:0100:21:45.9000:21:45.90+00:06:1512:474,7
116PASUTO Grzegorz 2332M3041M 10100:00:0000:10:1900:21:49.9000:21:49.90+00:06:1912:504,7
117BARTULA Arkadiusz 2216Speed Team BrzeszczeBRZESZCZEM4027M 10200:00:0000:09:5100:21:51.3000:21:51.30+00:06:2112:514,7
118OLMA Przemysław 2169GONIACKA TEAM/ KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAM3042M 10300:00:0000:09:5000:21:54.1000:21:54.10+00:06:2312:524,7
119DYLĄG Wojciech 2301KS Limanowa ForrestTYMBARKM2028M 10400:00:0000:09:3700:21:56.9000:21:56.90+00:06:2612:544,7
120SERAFIN Dariusz 2033Klub Biegacza FartlekWISŁA MAŁAM4028M 10500:00:0000:10:3400:22:00.2000:22:00.20+00:06:2912:564,6
121RAJA Paweł 2264Skyrunning PolandWROCŁAWM3043M 10600:00:0000:10:1100:22:00.3000:22:00.30+00:06:3012:564,6
122WOJNO Arkadiusz 2115HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹM3044M 10700:00:0000:10:1300:22:01.7000:22:01.70+00:06:3112:574,6
123AGIEJCZYK Wojciech 2305APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM3045M 10800:00:0000:09:5700:22:09.9500:22:09.95+00:06:3913:014,6
124BASZAK Tomasz 2288SiłaOgra.plSTRACHÓWM3046M 10900:00:0000:10:1700:22:10.9000:22:10.90+00:06:4013:024,6
125GUZDEK Tomasz 2258STRAZ POZARNA BYTOMBYTOMM3047M 11000:00:0000:09:5800:22:13.7500:22:13.75+00:06:4313:044,6
126PUDŁO Mateusz 2286Husaria Race TeamWARSZAWAM2029M 11100:00:0000:10:1100:22:14.3500:22:14.35+00:06:4413:044,6
127KLONOWSKI Kamil 2081MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2030M 11200:00:0000:10:2500:22:22.2000:22:22.20+00:06:5113:094,6
128KOMANIECKI Łukasz 2157RYBNIKM3048M 11300:00:0000:10:3300:22:25.4500:22:25.45+00:06:5513:114,6
129JUSZCZAK Artur 2122KW Jastrzębie-ZdrójJASTRZĘBIE-ZDRÓJM4029M 11400:00:0000:09:5400:22:29.3000:22:29.30+00:06:5913:134,5
130KOZAR Michał 2185OLEŚNICAM3049M 11500:00:0000:10:3000:22:31.8000:22:31.80+00:07:0113:144,5
131STOLECKI Grzegorz 2306TRUCHTACZ MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKIM3050M 11600:00:0000:09:5700:22:36.5500:22:36.55+00:07:0613:174,5
132RADZIK Piotr 2021SIEMIANOWICEM3051M 11700:00:0000:10:2700:22:38.4000:22:38.40+00:07:0813:184,5
133TOKAREWICZ Damian 2052ZebryZEBRZYDOWICEM3052M 11800:00:0000:10:0400:22:45.2000:22:45.20+00:07:1413:224,5
134SOBOLA Grzegorz 22724drinkiRACIBÓRZM2031M 11900:00:0000:10:2300:22:48.5500:22:48.55+00:07:1813:244,5
135URBAN Wiktor 2162Night Runners ZabrzeZABRZEM2032M 12000:00:0000:10:0000:22:56.3000:22:56.30+00:07:2613:294,4
136SZCZUREK Dominik 2178TKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM3053M 12100:00:0000:09:5500:22:58.3500:22:58.35+00:07:2813:304,4
137ŻABA Igor 2333M3054M 12200:00:0000:10:4100:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304,4
138KOPIEC Roland 2296ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM2033M 12300:00:0000:10:0100:23:03.3500:23:03.35+00:07:3313:334,4
139GRYCKO Konrad 2097FURIONKRAKÓWM2034M 12400:00:0000:10:5100:23:09.3000:23:09.30+00:07:3913:374,4
140BRÓG Wojciech 2048OLKUSZM3055M 12500:00:0000:10:0300:23:12.9500:23:12.95+00:07:4213:384,4
141PRASOŁ Marcin 2256KOBIÓRM3056M 12600:00:0000:10:2800:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394,4
142KANIA Damian 2105MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWCEM3057M 12700:00:0000:10:2500:23:16.0000:23:16.00+00:07:4513:414,4
143WOLAŃSKI Tomasz 2312MIĘDZYRZECZE GÓRNEM2035M 12800:00:0000:10:1400:23:17.5500:23:17.55+00:07:4713:414,4
144WALCZYŃSKI Mariusz 2329HRmax ŻoryŻORYM3058M 12900:00:0000:10:2300:23:17.9000:23:17.90+00:07:4713:414,4
145KOZIEŁ Krzysztof 2314Night Runners GliwiceGLIWICEM3059M 13000:00:0000:10:3300:23:22.1500:23:22.15+00:07:5113:444,4
146JASTRZĘBSKI Piotr 2190SOCIOS SILESIAZABRZEM2036M 13100:00:0000:10:1600:23:23.3500:23:23.35+00:07:5313:454,4
147MAJCHRZAK Maciej 2196WROCŁAWM2037M 13200:00:0000:10:4500:23:24.1000:23:24.10+00:07:5313:454,4
148GWÓŹDŹ Michał 2163#czeladzbiegaCZELADŹM4030M 13300:00:0000:11:1400:23:24.9000:23:24.90+00:07:5413:454,4
149JEAN MICHEL Warnotte 2336M4031M 13400:00:0000:11:0000:23:25.2500:23:25.25+00:07:5513:464,4
150BIENIECKA Anna 1006OTK RzeźnikGLIWICEK306K 1600:00:0000:11:0700:23:30.4000:23:30.40+00:08:0013:494,3
151CHMIELOWSKI Michał 2065Górskie pędziwiatryJUSZKOWOM3060M 13500:00:0000:11:0900:23:41.7000:23:41.70+00:08:1113:554,3
152WILK Dawid 2194SOCIOS GÓRNIKZABRZEM2038M 13600:00:0000:10:1300:23:43.0500:23:43.05+00:08:1213:574,3
153SIWA Kinga 1047KS SAKO GdańskGDAŃSKK307K 1700:00:0000:10:4700:23:43.7000:23:43.70+00:08:1313:574,3
154RZEPKA Piotr 2125parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM2039M 13700:00:0000:10:3500:23:45.8000:23:45.80+00:08:1513:584,3
155MORAWSKI Grzegorz 2277trener24h.com.plWARSZAWAM3061M 13800:00:0000:10:5600:23:46.9000:23:46.90+00:08:1613:584,3
156MAJCHROWSKI Jacek 2028CKB TarnobrzegTARNOBRZEGM4032M 13900:00:0000:10:5200:23:48.7000:23:48.70+00:08:1814:004,3
157PLUCINSKI Grzegorz 2014Inżynieria Biegania TeamRYDUŁTOWYM4033M 14000:00:0000:11:1000:23:49.1500:23:49.15+00:08:1814:004,3
158SZYMIK Krzysztof 2130bziegacz samotnt wilkJASTRZEBIEM4034M 14100:00:0000:23:51.0000:23:51.00+00:08:2014:014,3
159BŁASZCZAK Jarosław 2298APTIV RUNNING TEAMKRAKÓWM4035M 14200:00:0000:11:0500:23:57.9500:23:57.95+00:08:2714:054,3
160ŚWIŃCZYK Marcin 2184GODZISZKAM3062M 14300:00:0000:11:3000:24:03.0000:24:03.00+00:08:3214:084,2
161PYTLARZ Wojtek 2110Neverland teamBIELSKO-BIAŁAM3063M 14400:00:0000:11:1400:24:04.1000:24:04.10+00:08:3314:094,2
162RENCZ Małgorzata 1014W pogoni za duchemORZESZEK403K 1800:00:0000:10:4800:24:04.7000:24:04.70+00:08:3414:094,2
163STEFAŃSKI Zbigniew 2207HebelLIBIĄŻM4036M 14500:00:0000:11:0600:24:13.3000:24:13.30+00:08:4314:144,2
164SIKORA Alicja 1046TEAM SIKORABIELSKO BIAŁAK601K 1900:00:0000:11:2200:24:16.3500:24:16.35+00:08:4614:164,2
165GÓRNY Mirosław 2242NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM506M 14600:00:0000:10:3500:24:24.1500:24:24.15+00:08:5314:214,2
166MOSTOWIK Marcin 2227BRZESZCZEM3064M 14700:00:0000:11:0800:24:34.2500:24:34.25+00:09:0414:274,2
167MAŁACHOWSKI Mariusz 2103Biegając z wilkamiRADOMSKOM4037M 14800:00:0000:10:3400:24:41.9000:24:41.90+00:09:1114:314,1
168KNURA Aleksander 2252KW Jastrzębie - ZdrójPOŁOMIAM3065M 14900:00:0000:11:2200:24:50.7500:24:50.75+00:09:2014:364,1
169MARKIEWICZ Agnieszka 1050ProRunning PromotionŁOSICEK206K 2000:00:0000:11:2000:24:51.0500:24:51.05+00:09:2014:374,1
170STAŃCZAK Grzegorz 2270GLIWICEM3066M 15000:00:0000:10:4200:25:05.8000:25:05.80+00:09:3514:454,1
171STELMASZCZYK Bartłomiej 2235Scout TaemCZĘSTOCHOWAM4038M 15100:00:0000:11:2500:25:07.8000:25:07.80+00:09:3714:464,1
172DAWIDOWICZ Krzysztof 2164FreeWayJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3067M 15200:00:0000:11:2500:25:19.9500:25:19.95+00:09:4914:534,0
173MADEJA Piotr 2156BESTWINAM3068M 15300:00:0000:11:0700:25:24.4000:25:24.40+00:09:5414:564,0
174URBAŃSKI Robert 2055KOCIERZ RYCHWAŁDZKIM4039M 15400:00:0000:11:2400:25:24.5500:25:24.55+00:09:5414:564,0
175PACHURA Kinga 1024MSZANA DOLNAK404K 2100:00:0000:12:0400:26:28.4000:26:28.40+00:10:5815:343,9
176KLIMOSZ Edyta 1040ISTEBNAK207K 2200:00:0000:12:0800:26:40.1000:26:40.10+00:11:0915:413,8
177LIGĘZA Joasia 1017Smashing PĄpkins/UnlimitedKRAKÓWK405K 2300:00:0000:12:3400:26:51.7000:26:51.70+00:11:2115:473,8
178WOJTYRA Karolina 1034Enter Air Runners ClubTARNOWSKIE GÓRY-STRZYBNICAK208K 2400:00:0000:12:1500:27:05.2000:27:05.20+00:11:3415:553,8
179FIREK Iwona 1057Fire'k TeamBIELSKO-BIAŁAK308K 2500:00:0000:12:2900:27:06.8500:27:06.85+00:11:3615:563,8
180CHOWANIOK Anna 1049USTROŃK209K 2600:00:0000:12:3100:27:08.5500:27:08.55+00:11:3815:573,8
181STRAUCHOLD Anna 1073Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK406K 2700:00:0000:12:3000:27:13.9500:27:13.95+00:11:4316:003,7
182ŚWIĘTEK Sylwia 1058Litwin Triathlon TeamWROCŁAWK407K 2800:00:0000:12:3800:27:40.5500:27:40.55+00:12:1016:163,7
183CAŁKA Agnieszka 1059Radzymin Run TeamRADZYMINK408K 2900:00:0000:12:4600:28:04.6000:28:04.60+00:12:3416:303,6
184FARON Robert 2002Salco Garmin TeamZALESIEM4040M 15500:00:0000:08:0300:17:49.2000:17:49.20+00:02:1810:285,7
185KALITA Arek 2223BIELSKO-BIAŁAM4041M 15600:00:0000:10:2000:22:28.8000:22:28.80+00:06:5813:124,5
186SZOSTAK Artur 2129Bravehearts LegionowoWIELISZEWM2040M 15700:00:0000:10:2500:22:33.8500:22:33.85+00:07:0313:154,5
187BUŁA Robert 2133RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM2041M 15800:00:0000:10:4600:22:33.9500:22:33.95+00:07:0313:154,5
188KUSZKA Michał 2016BBL MikołówMIKOŁÓWM3069M 15900:00:0000:10:4100:22:35.1500:22:35.15+00:07:0413:174,5
189KOZIEŁ Grzegorz 2027Silesia Runners ClubSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3070M 16000:00:0000:11:1500:22:36.5000:22:36.50+00:07:0613:174,5
190OLEKSIEWICZ Michał 2166JANKOWICEM3071M 16100:00:0000:10:1400:22:37.5500:22:37.55+00:07:0713:184,5
191KROTLA Piotr 2126CZĘSTOCHOWAM3072M 16200:00:0000:10:3600:22:40.6000:22:40.60+00:07:1013:204,5
192WĄS Andrzej 2189ZIELONKIM4042M 16300:00:0000:10:3700:22:41.7000:22:41.70+00:07:1113:204,5
193WRZESZCZ Mariusz 2015TRIATHLON MIETKÓW TEAMPIOTROWICEM2042M 16400:00:0000:10:2600:22:41.8000:22:41.80+00:07:1113:204,5
194DURAŁ Grzegorz 2228Trening UltrasaWROCŁAWM3073M 16500:00:0000:10:3300:22:42.2000:22:42.20+00:07:1113:214,5
195PIÓRKOWSKI Tomek 2144Biskupice Family TeamWIELICZKAM4043M 16600:00:0000:10:5500:22:48.8500:22:48.85+00:07:1813:244,5
196WRZESIŃSKI Piotr 2215GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM4044M 16700:00:0000:10:4200:22:49.8000:22:49.80+00:07:1913:254,5
197ISKRZYCKI Andrzej 2211RZESZÓWM4045M 16800:00:0000:10:1200:22:51.5000:22:51.50+00:07:2113:264,5
198GOLF Krystian 2072nezrzeszonyCHORZÓWM3074M 16900:00:0000:10:3500:22:52.3500:22:52.35+00:07:2213:274,5
199MIKULSKI Michał 2239GREMI BOCHNIABOCHNIAM3075M 17000:00:0000:10:3600:22:53.5500:22:53.55+00:07:2313:274,5
200TOMCZYK Marcin 2279KRAKÓWM4046M 17100:00:0000:10:3800:22:58.4000:22:58.40+00:07:2813:304,4
201DYLĄG Andrzej 2302KS Limanowa ForrestTYMBARKM4047M 17200:00:0000:10:4700:23:02.3500:23:02.35+00:07:3213:324,4
202KUBERA Marcin 2285KubeRUNRUDA ŚLĄSKAM3076M 17300:00:0000:10:4700:23:04.2000:23:04.20+00:07:3313:344,4
203SZUKAŁA Damian 2123Żary Runners TeamBIENIÓWM3077M 17400:00:0000:10:5700:23:05.5500:23:05.55+00:07:3513:344,4
204KARWACKI Grzegorz 2119jaWAŁBRZYCHM4048M 17500:00:0000:10:5700:23:06.0500:23:06.05+00:07:3513:354,4
205KRÓL Kamil 2191SOCIOS GÓRNIKMYSŁOWICEM2043M 17600:00:0000:10:4200:23:06.4500:23:06.45+00:07:3613:354,4
206LEWANDOWSKI Paweł 2150RZESZÓWM3078M 17700:00:0000:10:5600:23:08.0000:23:08.00+00:07:3713:364,4
207STASIK Krzysztof 2179Logtech Sport Team RadzionkówRADZIONKÓWM3079M 17800:00:0000:10:4400:23:13.3000:23:13.30+00:07:4313:394,4
208TONDYS Piotr 2114TIGERS TEAMŁÓDŹM4049M 17900:00:0000:10:5500:23:20.5000:23:20.50+00:07:5013:434,4
209BEDNARZ Sebastian 2139OTMUCHÓWM4050M 18000:00:0000:10:4200:23:29.6500:23:29.65+00:07:5913:484,3
210GRAJEK Marek 2175WARSZAWAM3080M 18100:00:0000:10:3500:23:34.1000:23:34.10+00:08:0313:514,3
211GURGUL Sebastian 2078AROMAT NÓGKRAKÓWM3081M 18200:00:0000:10:5200:23:36.5500:23:36.55+00:08:0613:524,3
212LEITNER Rafał 2148RYBNIKM2044M 18300:00:0000:10:3800:23:37.3000:23:37.30+00:08:0713:534,3
213NIERADA Marcin 2263KATOWICEM3082M 18400:00:0000:10:4800:23:42.5500:23:42.55+00:08:1213:564,3
214STACHURSKI Paweł 2104ŁAŃCUTM3083M 18500:00:0000:10:4800:23:46.4000:23:46.40+00:08:1613:584,3
215JANUSZEWSKI Tomasz 2040JASTRZĘBIE-ZDRÓJM507M 18600:00:0000:11:2000:23:51.8000:23:51.80+00:08:2114:014,3
216KUBIK Jarosław 2143Mysłowicki Klub Biegacza No.IJAWORZNOM4051M 18700:00:0000:10:5400:23:54.0000:23:54.00+00:08:2314:034,3
217HEDA Sebastian 2231PAWŁOWICEM3084M 18800:00:0000:11:2100:23:54.3000:23:54.30+00:08:2414:034,3
218PROŃ Adam 2030IPRONMANKATOWICEM4052M 18900:00:0000:11:1600:23:54.3500:23:54.35+00:08:2414:034,3
219WĘGLARZ Czesław 2240nezrzeszonyKĘDZIERZYN-KOŹLEM508M 19000:00:0000:11:1600:23:54.6500:23:54.65+00:08:2414:034,3
220GLISZCZYŃSKI Paweł 2135Orzeł Biały S.A.ZABRZEM3085M 19100:00:0000:11:4100:23:55.6000:23:55.60+00:08:2514:044,3
221SEMMERLING Przemysław 2274Górskie pedziwiatryGDYNIAM3086M 19200:00:0000:10:5300:23:57.5000:23:57.50+00:08:2714:054,3
222KELLER Dariusz 2047Night Runners +KRAKÓWM2045M 19300:00:0000:11:0400:24:05.1000:24:05.10+00:08:3414:104,2
223PODSADNIUK Mateusz 2031Easy Run KRAKÓWNOWY SĄCZM3087M 19400:00:0000:11:1700:24:07.2000:24:07.20+00:08:3614:114,2
224DOMISZEWSKI Wojciech 2249USTRZYKI DOLNEM509M 19500:00:0000:11:0100:24:07.8500:24:07.85+00:08:3714:114,2
225SUDNIK Krzysztof 2300KNURÓWM3088M 19600:00:0000:10:5200:24:16.8000:24:16.80+00:08:4614:164,2
226SZCZEPANIK Grzegorz 2058WilDeerKRAKÓWM3089M 19700:00:0000:11:3400:24:18.6000:24:18.60+00:08:4814:174,2
227GAUDYN Andrzej 2152SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3090M 19800:00:0000:11:0200:24:19.6500:24:19.65+00:08:4914:184,2
228LIWOCH Sebastian 2061MYSZKÓWM3091M 19900:00:0000:11:0800:24:20.5500:24:20.55+00:08:5014:184,2
229DZIUBA Emilian 2013STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM4053M 20000:00:0000:11:1900:24:21.0000:24:21.00+00:08:5014:194,2
230RACZYŃSKI Bogusz 2087TIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM3092M 20100:00:0000:11:3000:24:22.3000:24:22.30+00:08:5214:204,2
231SZYMCZAK Łukasz 2244SSW Team KrośniceMILICZM3093M 20200:00:0000:10:5900:24:26.3500:24:26.35+00:08:5614:224,2
232OKOŃ Łukasz 2241GIERAŁTOWICEM3094M 20300:00:0000:10:5600:24:30.3500:24:30.35+00:09:0014:244,2
233BLUNTZER Gregoire 2315FRESSE SUR MOSELLEM5010M 20400:00:0000:11:3200:24:32.0500:24:32.05+00:09:0114:254,2
234POTOCZNY Mirosław 2107Trail Runners JaworznoJAWORZNOM4054M 20500:00:0000:11:3400:24:36.0000:24:36.00+00:09:0514:284,1
235LIS Radosław 2313GLIWICEM3095M 20600:00:0000:11:4500:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354,1
236KANIA Paweł 2247SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4055M 20700:00:0000:11:4600:25:01.8500:25:01.85+00:09:3114:424,1
237KOŚMIDER Tomasz 2293Spartanie DzieciomWROCŁAWM3096M 20800:00:0000:11:3200:25:05.7000:25:05.70+00:09:3514:454,1
238SIEWKO Piotr 2023SZWAGRY TEAMDĘBOWIECM4056M 20900:00:0000:11:2300:25:07.7000:25:07.70+00:09:3714:464,1
239ŁYZIŃSKI Jan 2172KUŹNIA NIEBOROWSKAM5011M 21000:00:0000:11:3300:25:07.9500:25:07.95+00:09:3714:464,1
240PIŁAT Artur 2029KRZYŻANOWICEM4057M 21100:00:0000:12:0000:25:11.7500:25:11.75+00:09:4114:484,1
241KARAŚ Michał 2044GOOL Gorce Nowy TargNOWY TARGM3097M 21200:00:0000:11:4200:25:13.1500:25:13.15+00:09:4214:504,0
242RESPONDEK Marcin 2090Lecymy DurśSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3098M 21300:00:0000:10:0100:25:19.0500:25:19.05+00:09:4814:534,0
243WILK Tomasz 2251MomNaToCałeŻycieMIKOŁÓWM3099M 21400:00:0000:11:2800:25:27.5500:25:27.55+00:09:5714:584,0
244CAŁKA Grzegorz 2233Radzymin Run TeamRADZYMINM4058M 21500:00:0000:11:3700:25:48.0000:25:48.00+00:10:1715:104,0
245DYDUŁA Łukasz 2053Ital Car TeamKRAKÓWM4059M 21600:00:0000:12:2500:25:56.3500:25:56.35+00:10:2615:153,9
246SUJAK Mirosław 2043MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIM5012M 21700:00:0000:11:4500:25:59.9500:25:59.95+00:10:2915:173,9
247GURGUL Mateusz 2113Aromat NógKRAKÓWM30100M 21800:00:0000:12:4200:26:12.9000:26:12.90+00:10:4215:243,9
248SERZYSKO Bartosz 2299Aptiv Running TeamCIESZYNM2046M 21900:00:0000:10:4800:26:41.3000:26:41.30+00:11:1115:413,8
249STEFAŃSKI Jaroslaw 2200W pogoni za duchemSIEMIANOWICEM5013M 22000:00:0000:11:3400:26:58.8000:26:58.80+00:11:2815:513,8
250FIGAS Sebastian 2232Litwin Triathlon TeamWROCŁAWM4060M 22100:00:0000:12:4700:27:10.6500:27:10.65+00:11:4015:583,8
251PITAS Andrzej 2186ZapierdalaczeROGOŹNIKM4061M 22200:00:0000:13:1400:27:23.7000:27:23.70+00:11:5316:063,7
252TOL Kamil 2220Mafia Team LubliniecLISÓWM30101M 22300:00:0000:12:5500:27:37.8000:27:37.80+00:12:0716:143,7
253TOMCZYK Tomasz 2161RMF 4racing OCRZANRZEM30102M 22400:00:0000:12:5100:27:44.9000:27:44.90+00:12:1416:183,7
254KANIA Jolanta 1062DĄBROWA GÓRNICZAK409K 3000:00:0000:12:3300:27:47.8000:27:47.80+00:12:1716:203,7
255KLATE Łukasz 2111Łódź Kocha SportŁÓDŹM30103M 22500:00:0000:12:3300:27:54.1500:27:54.15+00:12:2316:243,7
256PIÓRKOWSKA Ola 1035Biskupice Family TeamWIELICZKAK4010K 3100:00:0000:13:1500:27:54.8000:27:54.80+00:12:2416:243,7
257LEŚNIAK Tomasz 2063Krzywda TeamDĄBROWA GÓRNICZAM30104M 22600:00:0000:13:0500:28:05.0000:28:05.00+00:12:3416:313,6
258WAWRZACZ Katarzyna 1052GLIWICEK4011K 3200:00:0000:12:4900:28:08.3000:28:08.30+00:12:3816:323,6
259ŚWIERK Krystyna 1036NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEK602K 3300:00:0000:13:0500:28:17.6000:28:17.60+00:12:4716:383,6
260BEDNAREK Jacek 2059MetLife RUNWARSZAWAM4062M 22700:00:0000:13:2200:28:40.6000:28:40.60+00:13:1016:513,6
261DYDUŁA Renata 1018Ital Car TeamKRAKÓWK4012K 3400:00:0000:12:5900:29:25.1500:29:25.15+00:13:5417:183,5
262PUCHAJDA Monika 1065OŚWIĘCIMK309K 3500:00:0000:12:4600:29:28.8000:29:28.80+00:13:5817:203,5
263KULA Krzysztof 2140CIESZYNM2047M 22800:00:0000:14:2100:29:54.4500:29:54.45+00:14:2417:353,4
264PARZOCH Magdalena 1026SzturmCHORZÓWK2010K 3600:00:0000:13:3600:30:03.0500:30:03.05+00:14:3217:403,4
265SNARSKA Katarzyna 1029AlbatrosyWARSZAWAK3010K 3700:00:0000:13:5300:30:18.1000:30:18.10+00:14:4717:493,4
266GUZIAK Irena 1021NOWY TARGK4013K 3800:00:0000:14:2000:30:23.1000:30:23.10+00:14:5217:523,4
267GŁUCHOWSKA Natalia 1038KOWALAK2011K 3900:00:0000:14:1000:30:40.7000:30:40.70+00:15:1018:023,3
268OKAPIEC Dagmara 1020Górskie pędziwiatryJUSZKOWOK3011K 4000:00:0000:13:5900:30:46.0000:30:46.00+00:15:1518:053,3
269PASTERNAK Justyna 1031NiemaniemogeŁOMIANKIK3012K 4100:00:0000:14:0000:30:57.7500:30:57.75+00:15:2718:123,3
270PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 1056Evil TeamOSIECZANYK3013K 4200:00:0000:14:3000:31:10.6000:31:10.60+00:15:4018:203,3
271STOLARSKI Paweł 2094Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCZECHOWICE-DZIEDZICEM 301M 22900:00:0000:10:5200:24:01.0000:24:01.00+00:08:3014:074,2
272BIEDROŃ Marcin 2024WROCŁAWM 201M 23000:00:0000:10:3200:24:05.3000:24:05.30+00:08:3514:104,2
273SWOBODA Jarosław 2036Night Runners GliwiceKNURÓWM 401M 23100:00:0000:10:5500:24:17.2000:24:17.20+00:08:4614:174,2
274KAWULOK Adrian 2176WILAMOWICEM 302M 23200:00:0000:10:5800:24:19.6000:24:19.60+00:08:4914:184,2
275HORA Grzegorz 2193RUDA ŚLĄSKAM 303M 23300:00:0000:11:1100:24:25.8500:24:25.85+00:08:5514:214,2
276WOROBIEC Józef 2158TERVEL Daniel Wosik TeamJĘDRZEJÓWM 601M 23400:00:0000:11:1300:24:37.6500:24:37.65+00:09:0714:284,1
277RĘBISZ Paweł 2308Trail Runners JaworznoJAWORZNOM 402M 23500:00:0000:10:1300:24:39.5000:24:39.50+00:09:0914:304,1
278KADŁUBEK Aleksander 2254TKTJTARNOWSKIE GÓRYM 304M 23600:00:0000:10:5100:24:40.7500:24:40.75+00:09:1014:304,1
279ZAJDEL Michal 2246INO JORUDA ŚLĄSKA HALEMBAM 305M 23700:00:0000:10:5500:24:42.2500:24:42.25+00:09:1214:314,1
280URBAŃCZYK Dawid 2093Lecymy DurśBYTOMM 202M 23800:00:0000:11:2500:24:44.8500:24:44.85+00:09:1414:324,1
281BARTOSIEWICZ Adam 2062OCR PolskaGRYFINOM 403M 23900:00:0000:10:5300:24:46.1000:24:46.10+00:09:1514:344,1
282JABŁOŃSKI Sebastian 2208Positiv VibrationWROCŁAWM 306M 24000:00:0000:10:5600:24:47.9000:24:47.90+00:09:1714:344,1
283OŻGA Sebastian 2074TYCHYM 203M 24100:00:0000:11:1200:24:48.7000:24:48.70+00:09:1814:354,1
284KRZCZUK Benedykt 2066TYCHYM 501M 24200:00:0000:11:1000:24:49.0000:24:49.00+00:09:1814:354,1
285HOMBEK Maciej 2260Uzdrowiskowy TeamUSTROŃM 404M 24300:00:0000:11:4000:24:49.7500:24:49.75+00:09:1914:354,1
286KWIATKOWSKI Kajetan 2109BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKM 307M 24400:00:0000:11:2500:24:50.0500:24:50.05+00:09:1914:364,1
287ŻUREK Rafał 2271RACIBÓRZM 204M 24500:00:0000:10:3600:24:50.3000:24:50.30+00:09:2014:364,1
288KRASOŃ Rafał 2092Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM 308M 24600:00:0000:11:2700:24:52.4500:24:52.45+00:09:2214:374,1
289KURYŁO Zenon 2057SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM 502M 24700:00:0000:11:3400:24:53.5500:24:53.55+00:09:2314:384,1
290KORNAŚ Marcin 2219Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM 309M 24800:00:0000:11:2600:24:53.9000:24:53.90+00:09:2314:384,1
291MUSZYŃSKI Marcin 2266JAKTORÓW-CHYLICEM 205M 24900:00:0000:11:0800:24:58.6000:24:58.60+00:09:2814:414,1
292JAWORSKI Jarosław 2273WYRYM 3010M 25000:00:0000:10:5000:24:59.0500:24:59.05+00:09:2814:414,1
293BIZOŃ Tomasz 2054ANDRYCHÓWM 405M 25100:00:0000:11:0200:25:00.7500:25:00.75+00:09:3014:424,1
294JANOWICZ Adam 2132RYBNIKM 206M 25200:00:0000:10:4600:25:03.9500:25:03.95+00:09:3314:444,1
295DWORNICKI Tomasz 2319RYBNIKM 406M 25300:00:0000:11:1400:25:04.9000:25:04.90+00:09:3414:444,1
296ŚMIATEK Marcino 2203AgresorSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 407M 25400:00:0000:11:1500:25:05.3500:25:05.35+00:09:3514:454,1
297SMACZYNSKI Dariusz 2159SRS AKTYWNA DABROWADABROWA GORNICZAM 503M 25500:00:0000:11:0300:25:08.1000:25:08.10+00:09:3714:474,1
298SIKORA Mariusz 2091GogglePro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYM 408M 25600:00:0000:11:3200:25:09.4500:25:09.45+00:09:3914:474,1
299SMUDA Ryszard 2210TYCHYM 504M 25700:00:0000:11:3000:25:19.2000:25:19.20+00:09:4814:534,0
300PIOSEK Grzegorz 2195Logtech Run Team RadzionkówPIEKARY ŚLĄSKIEM 3011M 25800:00:0000:10:4800:25:21.0500:25:21.05+00:09:5014:544,0
301ROGOSZ Marcin 2076Socios GórnikRUDA ŚLĄSKAM 3012M 25900:00:0000:11:3300:25:25.6500:25:25.65+00:09:5514:574,0
302FALKOWSKI Piotr 2268FKS Pegaz PiasecznoPIASECZNOM 409M 26000:00:0000:11:4400:25:26.1000:25:26.10+00:09:5514:574,0
303MROZEK Grzegorz 2327GASZOWICEM 4010M 26100:00:0000:11:3900:25:26.9000:25:26.90+00:09:5614:574,0
304WOJTYRA Daniel 2269TARNOWSKIE GÓRY STRZYBNICAM 207M 26200:00:0000:11:2500:25:29.3000:25:29.30+00:09:5914:594,0
305KUČERKA Jakub 2025Kasia i KubaTŘINECM 208M 26300:00:0000:11:4900:25:34.4000:25:34.40+00:10:0415:024,0
306SEWINA Dominik 2106Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM 3013M 26400:00:0000:11:4400:25:42.4500:25:42.45+00:10:1215:074,0
307WAWROWSKI Jarosław 2326ZABRZEM 4011M 26500:00:0000:11:2200:25:54.8500:25:54.85+00:10:2415:143,9
308ZIELIŃSKI Łukasz 2128TARNOWSKIE GÓRYM 3014M 26600:00:0000:11:2900:26:00.4500:26:00.45+00:10:3015:173,9
309LIGEZA Witold 2324Smashing PĄpkins/UnlimitedPODGÓRKI TYNICKIEM 4012M 26700:00:0000:11:5200:26:08.7500:26:08.75+00:10:3815:223,9
310HOLECZEK Damian 2259ŻodnyRUDA ŚLĄSKAM 4013M 26800:00:0000:11:1100:26:13.3000:26:13.30+00:10:4315:253,9
311GRABALSKI Dariusz 2265JAKTORÓW-KOLONIAM 3015M 26900:00:0000:11:0800:26:30.3000:26:30.30+00:11:0015:353,8
312SMOROŃ Krzysztof 2204KRAKÓWM 3016M 27000:00:0000:11:5800:26:35.1000:26:35.10+00:11:0415:383,8
313SCHILLER Fryderyk 2205Trinitec Running TeamMIKOŁÓWM 4014M 27100:00:0000:11:4900:26:42.3500:26:42.35+00:11:1215:423,8
314BORATYŃSKI Adam 2294WARSZAWAM 4015M 27200:00:0000:12:2000:27:14.2500:27:14.25+00:11:4416:013,7
315DAWID Mirosław 2089OPATÓWM 505M 27300:00:0000:12:0700:27:36.5500:27:36.55+00:12:0616:143,7
316BIENIECKI Marek 2323OTK RzeźnikM 209M 27400:00:0000:12:5200:27:41.7000:27:41.70+00:12:1116:173,7
317ZAREMBA Marek 2142kamikadzeBARANÓWM 506M 27500:00:0000:12:1900:27:44.0000:27:44.00+00:12:1316:183,7
318LOMBARSKI Łukasz 2245SSW Team KrośniceKROŚNICEM 3017M 27600:00:0000:12:3600:27:47.5000:27:47.50+00:12:1716:203,7
319SZLĘZAK Piotr 2253KOBIÓRM 3018M 27700:00:0000:12:0600:27:52.4500:27:52.45+00:12:2216:233,7
320TIAHNYBOK Paweł 2073Socios SilesiaKALETYM 4016M 27800:00:0000:11:5400:28:11.2500:28:11.25+00:12:4116:343,6
321WITA Krzysztof 2250Forma Wodzisław ŚląskiTURZA ŚLĄSKAM 3019M 27900:00:0000:12:0100:28:14.1000:28:14.10+00:12:4316:363,6
322NÓŻKA Andrzej 2214PYRNIKM 3020M 28000:00:0000:12:2600:28:17.5000:28:17.50+00:12:4716:383,6
323ŻMUDKA Bartek 2321RYBNIKM 3021M 28100:00:0000:12:3400:28:20.9500:28:20.95+00:12:5016:403,6
324WOJNO Małgorzata 1043HUSARIA RACE TEAMŁÓDŹK 301K 4300:00:0000:12:3500:28:23.1000:28:23.10+00:12:5216:413,6
325SEKUŁA Dawid 2112SKAWINAM 2010M 28200:00:0000:12:4400:28:35.4000:28:35.40+00:13:0516:483,6
326DŁUGOSZ Marek 2071CHORZÓWM 3022M 28300:00:0000:12:4900:28:49.1000:28:49.10+00:13:1816:573,5
327SZPERLICH Grzegorz 2202PrzełajkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 4017M 28400:00:0000:13:2200:29:05.2000:29:05.20+00:13:3417:063,5
328KOZICKI Jacek 2331M 3023M 28500:00:0000:12:4100:29:23.3000:29:23.30+00:13:5317:173,5
329KAŹMIERSKI Janusz 2170DA SIĘWARSZAWAM 602M 28600:00:0000:13:1000:29:38.6500:29:38.65+00:14:0817:253,4
330WIĘCZKOWSKI Wojciech 2118HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM 4018M 28700:00:0000:12:5700:29:51.6000:29:51.60+00:14:2117:333,4
331LISOWSKA Kamila 1023ZABRZEK 302K 4400:00:0000:13:2700:30:03.8500:30:03.85+00:14:3317:403,4
332MĄDRZYK Daniel 2108KRAKÓWM 3024M 28800:00:0000:12:5000:30:19.3000:30:19.30+00:14:4917:503,4
333OLESIŃSKA Martyna 1063DĄBROWA GÓRNICZAK 201K 4500:00:0000:13:5000:30:25.6500:30:25.65+00:14:5517:533,4
334WRÓBEL Marcin 2121FC KarolinaMINSK MAZOWIECKIM 4019M 28900:00:0000:13:0800:30:25.9500:30:25.95+00:14:5517:533,4
335RÓG Marek 2127ŁOMIANKIM 4020M 29000:00:0000:13:0400:30:58.3000:30:58.30+00:15:2818:123,3
336FARMAS Dariusz 2137NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM 4021M 29100:00:0000:14:0300:31:08.0500:31:08.05+00:15:3718:183,3
337TALARCZYK Marzena 1074ŁąckoRunŁĄCKOK 303K 4600:00:0000:14:1200:31:09.1000:31:09.10+00:15:3818:193,3
338BARAN Paulina 1060BĘBŁOK 304K 4700:00:0000:14:1200:31:15.1500:31:15.15+00:15:4418:223,3
339KAROLCZAK Joanna 1025Goggle Pro Active Eyewear TeamTARNOWSKIE GÓRYK 401K 4800:00:0000:14:0300:31:23.0000:31:23.00+00:15:5218:273,3
340MAŁEK Hanna 1032Husaria Race TeamWARSZAWAK 202K 4900:00:0000:13:3100:31:27.4000:31:27.40+00:15:5718:303,2
341KANIA Agnieszka 1037MYSŁOWICEK 305K 5000:00:0000:14:1200:31:54.6500:31:54.65+00:16:2418:453,2
342ŚWIERK Stanisław 2145NaturalniE JanowiceJANOWICE WIELKIEM 603M 29200:00:0000:13:3300:32:32.8000:32:32.80+00:17:0219:083,1
343BIEDNY Szymon 2199Rzadko SmutniLESZNOM 3025M 29300:00:0000:13:5200:32:36.0000:32:36.00+00:17:0519:103,1
344HONKISZ Sebastian 2136KOZYM 3026M 29400:00:0000:15:0400:34:18.7000:34:18.70+00:18:4820:103,0
345WALENTYŃSKI Bartłomiej 2257GLIWICEM 2011M 29500:00:0000:16:0000:34:52.6500:34:52.65+00:19:2220:302,9
346HYRA Katarzyna 1041WARSZAWAK 203K 5100:00:0000:13:4400:35:13.0000:35:13.00+00:19:4220:422,9
347DUDEK Dominik 2082BIELSKO-BIAŁAM 4022M 29600:00:0000:14:5500:36:02.0000:36:02.00+00:20:3121:112,8
348BZOWSKA Aleksandra 1072GLIWICEK 306K 5200:00:0000:16:4800:36:19.0500:36:19.05+00:20:4821:212,8
349KWIATKOWSKA Alicja 1027BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKK 307K 5300:00:0000:16:2400:36:33.6500:36:33.65+00:21:0321:302,8
350WOJCIECH Piotr 2086Biegam żeby Bartek mógł chodzićŚWIERKLANYM 3027M 29700:00:0000:17:4900:39:20.3500:39:20.35+00:23:5023:082,6
351KOWALCZYK Klaudia 1016RADOMK 308K 5400:00:0000:17:2400:40:28.9500:40:28.95+00:24:5823:482,5
Znaleziono 351 wynik(ów)