ENEA POLISH NW CUP - KOLBUSZOWA - 5KM - 6/6
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/6 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP 6/6 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking, Miasto Kolbuszowa |
Data : | 2023-10-07 |
Miejsce : | Kolbuszowa |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 142 |
Wystartowało : | 120 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 115 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALEC Marcin | 110 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M30-39 | 1 | 00:14:29 | ||
2 | STĘPAK Piotr | 143 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | TARNÓW | M18-29 | 00:14:33 | |||
3 | WOJTOWICZ Tomasz | 174 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M30-39 | 00:14:33 | |||
4 | ZDANOWICZ Arkadiusz | 178 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | STANISŁAWÓW | M45-49 | 00:14:41 | |||
5 | KABATA Jarosław | 86 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 1 | 00:14:50 | ||
6 | FRĄCKOWIAK Roman | 68 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | M55-59 | 00:15:52 | |||
7 | WITUCKI Jacek | 173 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:23 | |||
8 | DERUS Jakub | 65 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 00:15:28 | |||
9 | HAŁAS Marcin | 77 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:12 | |||
10 | MARCZAK Tomasz | 103 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:29 | |||
11 | ŚLUSARCZYK Błażej | 161 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:24:18 | |||
12 | BUDNY Franciszek | 58 | OSTRÓW WLKP | M-Dzieci | 00:18:27 | ||||
13 | TWARDOWSKI Mikołaj | 164 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M-Dzieci | 00:18:49 | |||
14 | MARCINEK Filip | 188 | KOLBUSZOWA | M-Dzieci | 00:20:32 | ||||
15 | KRAKOWSKI Igor | 95 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M-Dzieci | 00:19:39 | |||
16 | BUDNY Stanisław | 59 | OSTRÓW WLKP | M-Jun. | 00:21:30 | ||||
17 | SOBEK Mateusz | 139 | LEJDIS OF NORDIC | ALBIGOWA | M30-39 | 00:17:28 | |||
18 | POLAK Łukasz | 124 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 00:17:06 | |||
19 | PUKSZTA Krzysiek | 126 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | 1 | 00:16:51 | ||
20 | SELWA Andrzej | 135 | KOLBUSZOWA | M45-49 | 00:19:43 | ||||
21 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 162 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 1 | 00:18:07 | ||
22 | WIĘCŁAW Tomasz | 168 | LEJDIS OF NORDIC | RZESZÓW | M45-49 | 00:18:03 | |||
23 | GRUSZKA Michał | 74 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:13 | |||
24 | CHYRA Janusz | 61 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:17:16 | |||
25 | SZUKAŁA Rafał | 155 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | M45-49 | 00:19:22 | |||
26 | SZPUNAR Mariusz | 154 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | SONINA | M50-54 | 00:17:31 | |||
27 | URBAN Robert | 166 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M50-54 | 00:18:38 | |||
28 | KISAŁA Marcin | 89 | LEJDIS OF NORDIC | HANDZLÓWKA | M50-54 | 00:20:49 | |||
29 | ADAMCZYK Bogdan | 51 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M50-54 | 00:17:53 | |||
30 | PASIERB Wojtek | 117 | LEJDIS OF NORDIC | ŁĄKA | M55-59 | 00:18:03 | |||
31 | PELC Krzysztof | 120 | LEJDIS OF NORDIC | HANDZLÓWKA | M55-59 | 00:18:37 | |||
32 | BREWKA Joachim | 56 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 00:17:02 | |||
33 | BARTYŃSKI Zdzisław | 53 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA DOLNA | M55-59 | 00:17:38 | |||
34 | PYTLAK Adam | 127 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M55-59 | 00:17:10 | |||
35 | WOJTKIEWICZ Jarosław | 186 | BYSTRE | M55-59 | 00:16:59 | ||||
36 | ROŻYNEK Miron | 131 | KGHM METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M60-64 | 00:15:12 | |||
37 | MICHALSKI Andrzej | 183 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60-64 | 1 | 00:16:03 | ||
38 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 192 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M60-64 | 00:16:34 | |||
39 | KĘDZIA Henryk | 88 | KS ESTEKA | TARNOBRZEG | M60-64 | 00:16:56 | |||
40 | FRYC Jan | 69 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M60-64 | 00:20:14 | |||
41 | ROMANIUK Grzegorz | 129 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M60-64 | 00:23:19 | |||
42 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 149 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 00:17:34 | |||
43 | PASIERB Marek | 118 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | RZESZOW | M65-69 | 00:16:39 | |||
44 | STEFANIAK Krzysztof | 142 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 00:16:39 | |||
45 | CZARNOTA Andrzej | 62 | Z NURTEM SAWY NW KLUB | HANDZLÓWKA | M65-69 | 00:18:58 | |||
46 | HRYCIUK Waldemar | 83 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | M65-69 | 00:16:49 | |||
47 | HELWICH Stefan | 81 | KGHM METRACO POLKOWICE | WIELEN | M65-69 | 00:16:39 | |||
48 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 160 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 00:18:46 | |||
49 | SZNAJDER Zenon | 152 | RYBNIK | M70-74 | 00:20:16 | ||||
50 | LACHNIK Hubert | 100 | ARNSDORF | M70-74 | 00:18:27 | ||||
51 | MAJEWSKI Jan | 102 | GORZYCE CHODZI Z KIJKAMI | GORZYCE | M70-74 | 00:18:40 | |||
52 | STOLARCZYK Zenon | 144 | OBORYGENI | WROCŁAW | M70-74 | 00:17:55 | |||
53 | CZMOCH Marian | 64 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70-74 | 00:18:30 | |||
54 | JAKUBOWSKI Zbigniew | 84 | BIAŁYSTOK | M70-74 | 00:19:08 | ||||
55 | ADAMOWICZ Andrzej | 52 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:53 | ||||
56 | PIĄTKOWSKI Józef | 121 | KGHM METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M75-79 | 00:19:10 | |||
57 | RUSINOWICZ Andrzej | 133 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M75-79 | 00:18:56 | |||
58 | SAJDAK Stanisław | 134 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M75-79 | 00:22:19 | |||
59 | STUDNICKI Ryszard | 145 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M75-79 | 00:25:15 | |||
60 | PODORSKI Roman | 122 | STG TARNÓW | TARNÓW | M80+ | 00:20:12 | |||
61 | NOWORYTA Jacek | 112 | WARSZAWA | M80+ | 00:22:15 | ||||
62 | ORZECHOWSKI Grzegorz | 115 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:28:31 | |||
63 | WIKTOR Dawid | 170 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:25:56 | |||
64 | DUSZEŃKO Zygmunt | 190 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:13 | |||
65 | GANCARZ Zbigniew | 70 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:29 | |||
66 | SŁOWIK Jan | 138 | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | HERMANOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:11 | |||
67 | BUDNY Sławomir | 57 | OSTRÓW WLKP | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:37 | ||||
68 | GRYGOROWICZ Bogdan | 76 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:18:38 | ||
69 | THOMALLA Bogdan | 163 | NORDIC SPORT 2021 | ZABRZE | M80+ | 00:15:54 | |||
70 | KNAPCZYK-KANIA Gabriela | 91 | WŁÓCZYKIJKI BESKIDU MAKOWSKIEGO | BIEŃKÓWKA | K45-49 | 1 | 00:16:37 | ||
71 | MAŚLANKA Iwona | 106 | NORDIC SPORT 2021 | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | 00:16:15 | ||
72 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 113 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | K55-59 | 00:16:44 | |||
73 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 119 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 00:17:42 | |||
74 | BIELECKA Zuzanna | 5 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:04 | |||
75 | SOSNOWSKA Agnieszka | 140 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | PRZYRÓW | K30-39 | 00:15:10 | |||
76 | WILUSZ Erwina | 172 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | IWONICZ ZDRÓJ | K30-39 | 1 | 00:15:36 | ||
77 | KUBISZYN Małgorzata | 187 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K30-39 | 00:15:13 | |||
78 | SZYBUT Weronika | 157 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Jun. | 00:18:46 | |||
79 | SZYBUT Milena | 158 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:26:29 | |||
80 | PANKIEWICZ Ewelina | 185 | ZAWADZKIE | K30-39 | 00:19:12 | ||||
81 | SAPUŁA Wiktoria | 182 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | K18-29 | 00:19:20 | ||||
82 | KURDZIEL Anna | 98 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K40-44 | 00:19:51 | |||
83 | WOŚ Anna | 175 | LEJDIS OF NORDIC | ŁAŃCUT | K40-44 | 00:17:48 | |||
84 | ZDRZAŁEK Alicja | 180 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:19:51 | |||
85 | KISAŁA Agnieszka | 90 | LEJDIS OF NORDIC | HANDZLÓWKA | K40-44 | 00:21:19 | |||
86 | WILK Iwona | 171 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K45-49 | 00:20:04 | |||
87 | ZDANOWICZ Marta | 179 | STANISŁAWÓW | K45-49 | 00:19:43 | ||||
88 | GIEŁBAGA Aneta | 72 | ACTIVE TEAM KOZŁÓW | KOZŁÓW | K45-49 | 00:12:20 | |||
89 | GŁADYSZ Katarzyna | 73 | LEJDIS OF NORDIC | BOREK STARY | K45-49 | 00:18:49 | |||
90 | LACHNIK Grazyna | 99 | ARNSDORF | K50-54 | 00:19:48 | ||||
91 | URBAN Iwona | 165 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K50-54 | 00:19:40 | |||
92 | STYGA Krystyna | 146 | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:18:25 | ||||
93 | HRYCIUK Teresa | 82 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | K60-64 | 00:17:32 | |||
94 | WRÓBEL Halina | 176 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:20:14 | |||
95 | ROMANIUK Krystyna | 130 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:25:21 | |||
96 | SUDOŁ Maria | 147 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:20:58 | |||
97 | KOZAK Teresa | 94 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:22:04 | |||
98 | MIŚKOWICZ Anna | 111 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | GŁOGÓWEK | K65-69 | 00:18:23 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | RĘBIŚ Grażyna | 128 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:36:16 | |||
100 | SZNAJDER Teresa | 153 | RYBNIK | K65-69 | 00:20:58 | ||||
101 | GRYGOROWICZ Teresa | 75 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70-74 | 00:19:52 | |||
102 | KOCZUR Dorota | 92 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:23:26 | |||
103 | SKOWROŃSKA Elżbieta | 137 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:23:16 | |||
104 | KOŁODZIEJ Halina | 93 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:23:18 | |||
105 | KRÓL Grażyna | 96 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:20:32 | |||
106 | ZUBER Krystyna | 181 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:20:34 | |||
107 | WYDERKA Ewa | 177 | NISKO | K45-49 | 00:23:26 | ||||
DNC | GARBACKA Cecylia | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:35:36 | |||
109 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 116 | GOWINO | K75-79 | 00:21:55 | ||||
DNC | MARGAŃSKA Stanisława | 104 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K18-29 | 00:35:09 | |||
111 | HANUS Joanna | 78 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:54 | |||
112 | WIKTOR Irena | 169 | KLUB SPORTOWY ISKRA MIELEC | MIELEC | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:18 | |||
113 | ZAJĄC Joanna | 193 | SPORTNG HORYNIEC ZDRÓJ | LUBACZÓW | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:00 | |||
114 | JUREK Ewa | 85 | WESTRZA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:44 | ||||
115 | DUSZEŃKO Elwira | 189 | KGHM METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:28 | |||
116 | HANUS Teresa | 79 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:26:40 | |||
117 | BOGACZ-GUL Jolanta | 55 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K45-49 | 00:22:00 | |||
118 | LUBERA Ludmiła | 101 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:27:25 | |||
DNC | CHODOROWSKA Zenona | 60 | KKNW KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:32:32 | |||
DQ | KANIA Adam | 191 | BIEŃKÓWKA | M55-59 | 1 | 00:17:34 DQ |
Znaleziono 120 wynik(ów)