Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2024-04-14 |
Miejsce : | Kudowa-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 95 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 95 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Jakubowice 5.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEWANDOWSKI Jakub | 5070 | WROCŁAW | M-20 | 00:00:00 | 00:26:18 | ||
2 | TOMASIAK Adam | 5081 | KB HARCOWNIK | JELCZ-LASKOWICE | M-20 | 00:00:00 | 00:27:08 | |
3 | SMOLSKI Kamil | 5043 | PRUDNIK | M-30 | 00:00:00 | 00:27:32 | ||
4 | SZKOŁA Wojciech | 5020 | NATURAL BORN RUNNERS | POZNAŃ | M-30 | 00:00:00 | 00:27:32 | |
5 | KAMIŃSKI Artur | 5012 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | NOWY ŚWIĘTÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:27:59 | |
6 | GROMALA Krzysztof | 5064 | SOBASTEAM | ŚWIEBODZICE | M-40 | 00:00:00 | 00:29:32 | |
7 | GÓRAL Karolina | 5041 | KRAKÓW | K-30 | 00:00:00 | 00:29:49 | ||
8 | ALTEWĘGIER Jarosław | 5015 | AW SZYBCIEJ TEAM | WROCŁAW | M-40 | 00:00:00 | 00:30:16 | |
9 | BAGIŃSKI Łukasz | 5091 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:00 | 00:30:25 | ||
10 | PYTO Andrzej | 5092 | SNAKE ACTIVE | KUDOWA ZDRÓJ | M-40 | 00:00:00 | 00:31:03 | |
11 | KŁAKOWICZ Mariusz | 5018 | NOWY ŚWIĘTÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:31:16 | ||
12 | MAJEWSKI Maciej | 5086 | ŚWIDNICA | M-40 | 00:00:00 | 00:32:10 | ||
13 | DOBRAS Zdzisław | 5100 | BURZA DZIKOWIEC | DZIKOWIEC | M-60 | 00:00:00 | 00:33:02 | |
14 | ZIOBROWSKI Mateusz | 5074 | KROSNOWICE | M-30 | 00:00:00 | 00:33:52 | ||
15 | ZYGOŃ Artur | 5089 | STARGARD | M-30 | 00:00:00 | 00:34:39 | ||
16 | MOREVA Daria | 5078 | TRAIL RUNNING SCHOOL | WROCŁAW | K-40 | 00:00:00 | 00:35:31 | |
17 | MANOUDIS Giorgos | 5084 | PRAHA | M-50 | 00:00:00 | 00:35:39 | ||
18 | TROJNIAK Daria | 5044 | PRUDNIK | K-30 | 00:00:00 | 00:35:52 | ||
19 | ROMANOW Mateusz | 5090 | MATT-RUN | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:36:10 | |
20 | ZJAWIONY Adam | 5056 | LUBOŃ | M-20 | 00:00:00 | 00:36:50 | ||
21 | PINCIUREK Paulina | 5023 | SMAK RADOŚCI | ŚWIEBODZICE | K-30 | 00:00:00 | 00:37:01 | |
22 | MOMOT Sławomir | 5024 | SMAK RADOŚCI | ŚWIEBODZICE | M-40 | 00:00:00 | 00:37:01 | |
23 | NESTEREWICZ Ryszard | 5057 | LKS ISKRA JASZKOWA | KŁODZKO | M-60 | 00:00:00 | 00:37:28 | |
24 | PAULI Maciej | 5049 | WROCŁAW | M-20 | 00:00:00 | 00:37:37 | ||
25 | TOMASIK Andrzej | 5004 | ZIELONA GÓRA | M-50 | 00:00:00 | 00:37:41 | ||
26 | KUBIAK Mariusz | 5016 | LKS ISKRA JASZKOWA | MIĘDZYLESIE | M-40 | 00:00:00 | 00:38:01 | |
27 | ZABŁOCKI Bartłomiej | 5054 | KKS MUFLEKSJA OPOLE | OPOLE | M-20 | 00:00:00 | 00:38:03 | |
28 | ZAWADA Radosław | 5075 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | DZIERŻONIÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:38:08 | |
29 | WIDERA Remigiusz | 5031 | PRZYWORY | M-40 | 00:00:00 | 00:38:13 | ||
30 | JANISZEWSKI Wiktor | 5005 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | M-20 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
31 | LEDNICKI Michał | 5094 | ARVATO S.C. REP | SKÓRZEWO | M-40 | 00:00:00 | 00:38:26 | |
32 | BOREK Jacek | 5073 | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | M-30 | 00:00:00 | 00:38:59 | ||
33 | NOWAK Patryk | 5077 | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | M-30 | 00:00:00 | 00:38:59 | ||
34 | ZOELLNER Marek | 5009 | KB SOBÓTKA | BIAŁA | M-40 | 00:00:00 | 00:39:54 | |
35 | SZULC Adam | 5098 | ZIELONA GÓRA | M-40 | 00:00:00 | 00:39:55 | ||
36 | GOŹDZICKI Witold | 5060 | ZIELONA GÓRA | M-40 | 00:00:00 | 00:40:02 | ||
37 | POLITOWSKI Maciej | 5006 | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:40:23 | ||
38 | ROMAŃCZYK Daniel | 5021 | COLGATE RUNNING TEAM | STRZEGOM | M-40 | 00:00:00 | 00:40:24 | |
39 | SALNIKOVA Elizaveta | 5047 | KRAKÓW | K-20 | 00:00:00 | 00:41:11 | ||
40 | PAWLIKOWSKA Anna | 5079 | WROCŁAW | K-50 | 00:00:00 | 00:41:15 | ||
41 | LIS Adrian | 5045 | GŁUBCZYCE | M-20 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
42 | SZAL Małgorzata | 5095 | TENIS CENTRUM AS | POLANICA- ZDRÓJ | K-30 | 00:00:00 | 00:41:21 | |
43 | JANOSZ Ada | 5002 | TUPTUP | WROCŁAW | K-20 | 00:00:00 | 00:41:23 | |
44 | NIEMIRO Paweł | 5022 | JAGODOWO-KALINOWY TEAM | POLICE | M-40 | 00:00:00 | 00:41:26 | |
45 | GADOWSKI Paweł | 5085 | KUDOWA-ZDRÓJ | M-30 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
46 | LUBAŃSKA Monika | 5051 | DŁUGOŁĘKA | K-30 | 00:00:00 | 00:42:36 | ||
47 | KUTARBA Dawid | 5082 | BRAK | STRONIE ŚLĄSKIE | M-40 | 00:00:00 | 00:43:01 | |
48 | PILCH Piotr | 5052 | WAŁBRZYCH | M-40 | 00:00:00 | 00:43:04 | ||
49 | LANGIEWICZ Jacek | 5028 | MKJ POLICE | POLICE | M-60 | 00:00:00 | 00:43:10 | |
50 | KRUCZKOWSKI Mateusz | 5003 | AUTOLIV RUN TEAM | JELCZ-LASKOWICE | M-30 | 00:00:00 | 00:43:30 | |
51 | PILARSKI Ryszard | 5067 | IZERY BOGATYNIA | BOGATYNIA | M-60 | 00:00:00 | 00:43:31 | |
52 | KULS Karolina | 5033 | DOMASZCZYN | K-40 | 00:00:00 | 00:44:18 | ||
53 | KOPACKI Tomasz | 5065 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
54 | KOPACKA Edyta | 5027 | KB SOBÓTKA | WROCŁAW | K-30 | 00:00:00 | 00:44:36 | |
55 | STASZEWSKI Dariusz | 5101 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-30 | 00:00:00 | 00:44:38 | ||
56 | GACKA-PRZYSMAK Anna | 5046 | GUBIN | K-50 | 00:00:00 | 00:45:04 | ||
57 | KUNECKA Hanna | 5093 | RATOWICE | K-20 | 00:00:00 | 00:45:04 | ||
58 | RUNKE Mateusz | 5062 | MARCINKOWICE | M-20 | 00:00:00 | 00:45:06 | ||
59 | ROMANOWICZ Łukasz | 5061 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:00 | 00:45:06 | ||
60 | KWAŚNA Katarzyna | 5063 | KFS | MYŚLIBÓRZ | K-40 | 00:00:00 | 00:45:20 | |
61 | MURAWSKA Joanna | 5053 | ZIELONA GÓRA | K-30 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
62 | DWORCZAK Małgorzata | 5048 | ZBRUDZEWO | K-40 | 00:00:00 | 00:45:26 | ||
63 | BIERNACKI Bartosz | 5037 | TUCHOLA TEAM | TUCHOLA | M-30 | 00:00:00 | 00:45:26 | |
64 | PAKIET Waldemar | 5088 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | M-50 | 00:00:00 | 00:46:06 | |
65 | RYBARCZYK Agnieszka | 5014 | #BIEGIEMWLAS | PUSZCZYKOWO | K-40 | 00:00:00 | 00:46:09 | |
66 | MARCZAK Ola | 5066 | KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE | JELCZ-LASKOWICE | K-30 | 00:00:00 | 00:46:17 | |
67 | MIZGALSKI Wojciech | 5035 | RUDA ŚLĄSKA | M-50 | 00:00:00 | 00:46:18 | ||
68 | SZAFRON Patrycja | 5030 | LĘDZINY | K-30 | 00:00:00 | 00:46:41 | ||
69 | MATECKA Magdalena | 5029 | KUDOWA ZDRÓJ | K-30 | 00:00:00 | 00:46:42 | ||
70 | SOBCZAK-SZMAL Piotr | 5072 | DZIERŻONIÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:47:01 | ||
71 | FIERKOWICZ Teresa | 5083 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | K-50 | 00:00:00 | 00:47:22 | |
72 | MIELNIK Natalia | 5087 | KUDOWA-ZDROJ | K-30 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
73 | PROKOPOWICZ Krzysztof | 5080 | KLUB BIEGACZA HARCOWNIK | JELCZ-LASKOWICE | M-30 | 00:00:00 | 00:47:57 | |
74 | PIECZARA Wojtek | 5055 | KKS MUFLEKSJA OPOLE | OPOLE | M-20 | 00:00:00 | 00:47:57 | |
75 | KRUZEL Rafał | 5050 | BIEGOWE MISIE | LEGNICA | M-50 | 00:00:00 | 00:49:02 | |
76 | ZAWADZKA Kinga | 5099 | WARSZAWA | K-40 | 00:00:00 | 00:49:10 | ||
77 | SOBCZAK Aleksander | 5071 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | DZIERŻONIÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:49:57 | |
78 | SPUSTEK Grzegorz | 5076 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | DZIERŻONIÓW | M-40 | 00:00:00 | 00:49:59 | |
79 | CHROMA Agnieszka | 5008 | BIAŁA | K-40 | 00:00:00 | 00:50:27 | ||
80 | TECHNER Magdalena | 5059 | DĄBRÓWKA | K-40 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
81 | TSUSHKA Iryna | 5097 | WILLA DUNAJEC | KUDOWA ZDRÓJ | K-30 | 00:00:00 | 00:52:45 | |
82 | SZPYT Agnieszka | 5034 | GUBIN | K-50 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
83 | ZIÓŁKOWSKA Monika | 5025 | KONIECPOL | K-40 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
84 | PIEC Kamila | 5039 | WROCŁAW | K-30 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
85 | PAKIET Arleta | 5096 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | K-50 | 00:00:00 | 00:54:07 | |
86 | JAKUBOWSKI Mikołaj | 5040 | KARYKATURY ZACZAROWANY OŁÓWEK | LESZNO | M-30 | 00:00:00 | 00:54:24 | |
87 | BIEŃ Katarzyna | 5042 | KRAKÓW | K-30 | 00:00:00 | 00:54:36 | ||
88 | KORECKA Beata | 5038 | JASIEŃ | JASIEŃ | K-50 | 00:00:00 | 00:54:44 | |
89 | KWIATKOWSKA Honorata | 5069 | HYDRO ZASAPANI ŁÓDŹ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-40 | 00:00:00 | 00:55:08 | |
90 | DOBROWOLSKI Robert | 5010 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORA | JELENIA GORA | M-60 | 00:00:00 | 00:59:08 | |
91 | RUDZIŃSKA Marzena | 5036 | JASIEŃ | K-50 | 00:00:00 | 00:59:47 | ||
92 | DOBROWOLSKA Bożena | 5011 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GORA | JELENIA GORA | K-60 | 00:00:00 | 00:59:47 | |
93 | MILLER Paweł | 5000 | BIEGAM BO LUBIĘ LASY BOGDANIEC | BOGDANIEC | M-30 | 00:00:00 | 01:02:37 | |
94 | DŁUŻNIEWSKA Ewa | 5058 | KUŹNIA RACIBORSKA | K-30 | 00:00:00 | 01:16:47 | ||
95 | GOŁĘBIEWSKI Michał | 5032 | DREAM-BIKE BIELAWA | BIELAWA | M-40 | 00:00:00 |
Znaleziono 95 wynik(ów)