OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING KOSZALIN - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Koszalin 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-05 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 144 |
Wystartowało : | 136 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 135 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | M-Mundurowi | K-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UFEL Milena | 217 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Dzieci | 00:18:23 | |||
2 | WITUCKA Karolina | 225 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:18:30 | ||||
3 | KNITTER Zofia | 139 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | 00:20:49 | |||
4 | SZYBUT Weronika | 202 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:19:28 | |||
5 | UFEL Marcelina | 218 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 00:17:08 | |||
6 | ŚLUSARCZYK Karolina | 206 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:19:31 | |||
7 | KASZUBA Zofia | 136 | CHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN | KOSZALIN | K-Jun. | 00:21:23 | |||
8 | KRAJEWSKA Hanna | 149 | NWPL | PIŁA | K18-29 | 00:15:54 | |||
9 | PŁUCHOWSKA Bernadetta | 177 | KUR-TEAM | KURÓW | K18-29 | 00:23:18 | |||
10 | RUDNIK Natalia | 189 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 1 | 00:20:13 | ||
11 | SAPUŁA Wiktoria | 191 | LUBLIN | K18-29 | 00:20:08 | ||||
12 | JASTRZĘBSKA-MACKO Marta | 129 | MANOWO | K30-39 | 00:21:04 | ||||
13 | TUZIMEK Agata | 214 | KUR-TEAM | KURÓW | K30-39 | 00:17:36 | |||
14 | SUPROŃ Marta | 197 | KOSZALIN | K30-39 | 00:22:42 | ||||
15 | SZYBUT Roma | 201 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:24:57 | |||
16 | ZIĘBA Justyna | 237 | WROCŁAW | K30-39 | 00:17:53 | ||||
17 | WOJTCZAK Urszula | 227 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 00:17:48 | |||
18 | WYDRA Agnieszka | 230 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:21:22 | |||
19 | GODZIŃSKA Dorota | 118 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K40-44 | 00:17:39 | |||
20 | KOCOŃ Sylwia | 141 | SIEMIANICE | K40-44 | 00:20:32 | ||||
21 | W. Iwona | 219 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:23:09 | |||
22 | WECHTA Agnieszka | 70 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | K40-44 | 00:23:38 | |||
23 | PUSZKARSKA Małgorzata | 184 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:32 | |||
24 | WIŚNIK Agnieszka | 222 | KIJKIŻANKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K45-49 | 00:21:17 | |||
25 | SĘDZIK Katarzyna | 193 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K45-49 | 00:21:38 | |||
26 | LEGOCKA Kinga | 33 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 00:19:18 | |||
27 | JÓŹWIAK Marianna | 132 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:46 | |||
28 | KUŚMIEREK Beata | 155 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:20:24 | |||
29 | KARCZEWSKA Edyta | 133 | POZNAŃ | K45-49 | 00:23:25 | ||||
30 | POKŁADOWSKA Joanna | 178 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:17:42 | |||
31 | GUTOWSKA Magdalena | 158 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:19:15 | |||
32 | ZARĘBA Magda | 232 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:21:18 | |||
33 | MAŚLANKA Iwona | 163 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:17:18 | |||
34 | KURCZ Barbara | 152 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K50-54 | 00:21:53 | |||
35 | TKACZYK Marzena | 68 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K50-54 | 00:23:40 | |||
36 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 167 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:17:48 | |||
37 | KOSTRZEWA Ela | 147 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:21:31 | |||
38 | PRACKA Katarzyna | 179 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:21 | |||
39 | TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona | 211 | KIJKIŻANKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K50-54 | 00:22:45 | |||
40 | MALKIEWICZ Małgorzata | 161 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WIERSZYNO | K55-59 | 00:19:43 | |||
41 | WOROCH Jolanta | 229 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | K55-59 | 00:19:42 | |||
42 | KUTA Marta | 156 | KUR-TEAM | KURÓW | K55-59 | 00:20:35 | |||
43 | MICHALSKA Małgorzata | 164 | KIJKIŻANKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K55-59 | 00:21:14 | |||
44 | PEPLIŃSKA Grażyna | 174 | NACŁAW | K55-59 | 00:26:06 | ||||
45 | WIŚNIOWSKA Renata | 223 | GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ | GDAŃSK | K60-64 | 00:20:39 | |||
46 | DAROSZEWSKA Krystyna | 110 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:18:30 | |||
47 | ZIELIŃSKA Jolanta | 234 | GOSIR OSIELSO | OSIELSKO | K60-64 | 00:18:20 | |||
48 | ŻYWICKA Irena | 239 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 00:21:52 | |||
49 | KUCZYŃSKA Anna | 240 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | K60-64 | 00:19:31 | ||||
50 | GRYGOROWICZ Teresa | 121 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:20:15 | |||
51 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 213 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:20:57 | |||
52 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 116 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:19:32 | |||
53 | WIRKUS Anna | 221 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 1 | 00:24:59 | ||
54 | ŚLUSARCZYK Danuta | 205 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:24:10 | |||
55 | ZIELIŃSKA Elżbieta | 235 | NACŁAW | K65-69 | 00:24:46 | ||||
56 | JANOWICZ Alina | 127 | KIJKIŻANKI SZCZECINEK | SZCZECINEK | K65-69 | 00:23:07 | |||
57 | GRZEBIENIAK Halina | 123 | NACŁAW | K65-69 | 00:25:07 | ||||
58 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 172 | GOWINO | K70-74 | 00:22:57 | ||||
59 | TURZYŃSKA Józefa | 212 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K70-74 | 00:26:17 | |||
60 | OWCZAREK Henryka | 168 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 00:24:20 | |||
61 | RADECKA Krystyna | 186 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | K80+ | 00:26:25 | |||
62 | KOMAR Marlena | 142 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KONIKOWO | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:06 | |||
63 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 181 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:35 | |||
64 | LUBAŃSKA Leokadia | 159 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:08 | |||
65 | PIETRZYK Anna | 176 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:50 | ||||
66 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 183 | ELITE TEAM | GDYNIA | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:23 | |||
67 | ŚWIDERSKA Wioleta | 208 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:55 | |||
68 | SZAŁAJ Anna | 198 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:39 | |||
69 | SZEWCZAK Kamila | 200 | DEAF KOSZALIN | KOSZALIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:20:55 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
JAROSIŃSKA Izabella | 128 | REGUŁY | K50-54 | DNF |
Znaleziono 70 wynik(ów)