Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 241
Wystartowało : 211
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 209
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ROSAK Marcin 261TRENUJENORDICWALKING.PLZIELONA GÓRAM40-441M 100:16:3100:30:07.65 6:0110,0
2STĘPAK Piotr 337M18-291M 200:16:5400:30:22.25+00:00:146:049,9
3WITUCKI Jacek 303KS IDMAR RACING TEAMPOZNAŃM50-541M 300:16:3400:30:30.70+00:00:236:069,8
4WOJTOWICZ Tomasz 330M30-391M 4100:17:0000:30:57.80+00:00:506:119,7
5WILUSZ Erwina 301VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓWIWONICZ- ZDRÓJK30-391K 100:17:2100:31:49.95+00:01:426:219,4
6ROMANOWSKI Daniel 260KATOWICKI NORDIC WALKINGRYBNIKM18-292M 5100:17:3300:32:30.45+00:02:226:309,2
7KRAJEWSKA Hanna 188NWPLPIŁAK18-291K 2100:17:5600:32:36.95+00:02:296:319,2
8ROŻYNEK Miron 263KGHM METRACO RUDNAWROCŁAWM55-591M 600:18:0700:32:37.45+00:02:296:319,2
9KABATA Jarosław 175NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-542M 700:18:0400:32:48.90+00:02:416:339,1
10WOJTASIŃSKI Daniel 306NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 800:18:0100:32:49.30+00:02:416:339,1
11BRZOZOWSKI Piotr 331AKTYWNI POSTOMINOM30-392M 900:17:4700:32:51.95+00:02:446:349,1
12MICHALSKI Andrzej 214SANOKM60-641M 1000:18:1600:32:54.05+00:02:466:349,1
13KŁYŚ Ryszard 180GLIWICEM60-642M 1100:18:2900:32:56.00+00:02:486:359,1
14SOKOŁOWSKI Marek 271VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJM55-592M 1200:17:5200:33:03.05+00:02:556:369,1
15FRĄCKOWIAK Roman 144EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-543M 1300:18:3800:33:06.00+00:02:586:379,1
16WOROCH Roman 307KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-643M 1400:18:2400:33:07.20+00:02:596:379,1
17OLSZAŃSKI Karol 228FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 15100:18:1400:33:10.40+00:03:026:389,0
18MARCZAK Tomasz 207KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-293M 16100:17:5200:33:24.15+00:03:166:409,0
19PARZYBUT Jan 236POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-593M 17100:18:4400:33:55.85+00:03:486:478,8
20KRAKOWSKI Jerzy Piotr 189PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELECM55-594M 1800:18:3800:33:56.55+00:03:486:478,8
21ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 314MSPORTLEGNICAK40-441K 3100:18:4900:34:00.05+00:03:526:488,8
22PRZYSTARZ Grzegorz 254OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-544M 19100:18:3400:34:10.70+00:04:036:508,8
23BUL Dariusz 117RUNNERSKI.PLPRUDNIKM45-492M 20200:19:2800:34:15.90+00:04:086:518,8
24HELWICH Stefan 164KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-691M 2100:19:0200:34:26.40+00:04:186:538,7
25PASIERB Marek 326M65-692M 2200:18:5200:34:33.05+00:04:256:548,7
26ZAGAJA Janusz 315WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM65-693M 23100:19:1800:34:35.90+00:04:286:558,7
27MISZTAL Grzegorz 217NORDIC ARMYSUŁKOWICEM30-393M 24100:18:3200:34:41.30+00:04:336:568,6
28MAŁKA Marian 203GLIWICEM60-644M 2500:19:2300:34:44.00+00:04:366:568,6
29RECZULSKI Mariusz 344SMS EFEKTM55-595M 2600:19:0900:34:58.55+00:04:506:598,6
30UFEL Marcelina 293MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.1K 400:19:0800:35:10.00+00:05:027:028,5
31PILARZ Tomasz 244NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEM40-443M 2700:19:0500:35:18.40+00:05:107:038,5
32MROZIŃSKI Tadeusz 218NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-596M 28100:19:5200:35:23.05+00:05:157:048,5
33CZEPCZAR Mariusz 127HAGER SPORT TEAMRADLINM40-444M 2900:19:1500:35:25.55+00:05:177:058,5
34CZŁAPSKI Krzysztof 130NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 3000:19:3600:35:28.20+00:05:207:058,5
35JÓŹWIAK Marianna 174SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 500:19:4500:35:28.55+00:05:207:058,5
36MAŚLANKA Iwona 208MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 600:19:4800:35:28.80+00:05:217:058,5
37MATECKI Ryszard 209KGHM METRACO RUDNAKUDOWA ZDRÓJM70-741M 31100:19:3900:35:29.35+00:05:217:058,5
38BOCZAR Beata 115ZIELONA GÓRAK55-591K 700:19:3900:35:36.40+00:05:287:078,4
39PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 237PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEK40-442K 800:19:2900:35:37.30+00:05:297:078,4
40PUSZKARSKA Małgorzata 255GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 900:19:4900:35:56.65+00:05:497:118,3
41OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 225EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 1000:19:4800:35:58.50+00:05:507:118,3
42CZMOCH Marian 131PUKS ŁOSICEŁOSICEM70-742M 3200:19:4100:36:00.35+00:05:527:128,3
43KRUGIOŁKA Grzegorz 190AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-394M 33100:19:5000:36:10.95+00:06:037:148,3
44PALUDKIEWICZ Piotr 233CZARNY LASM50-545M 3400:19:4100:36:17.30+00:06:097:158,3
45KROMSKI Paweł 41NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZM50-546M 3500:20:2100:36:54.55+00:06:467:228,1
46ZIĘBA Justyna 321WROCŁAWK30-392K 1100:20:0400:36:57.00+00:06:497:238,1
47POKŁADOWSKA Joanna 249WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 1200:20:0500:37:02.35+00:06:547:248,1
48KASPRZAK Tadeusz 177BRAKOSIEKM-Niepełnosprawni(A)1M 3600:20:1500:37:06.45+00:06:587:258,1
49ŚLUSARCZYK Grzegorz 287WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-493M 3700:20:4000:37:24.75+00:07:177:288,0
50GRUSZKA Michal 157ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZALUBLINIECM-Jun.1M 3800:20:5500:37:25.90+00:07:187:298,0
51WALCZAK Grzegorz 296NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-494M 39100:20:3900:37:28.15+00:07:207:298,0
52KOWACZ Agata 186WAŁBRZYCHK30-393K 1300:20:4200:37:36.30+00:07:287:318,0
53CIEŚLUK Marcin 123NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Niepełnosprawni(A)2M 4000:20:5200:37:42.50+00:07:347:328,0
54POLAK Łukasz 250OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM40-445M 4100:20:1500:37:46.20+00:07:387:337,9
55ZBYRYT Marek 319AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM55-598M 4200:20:1000:37:51.55+00:07:437:347,9
56GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka 145BIESZCZADZKI KLUB NW/OSP WROCANKAŚREDNIE WIELKIEK30-394K 14100:20:3800:37:52.70+00:07:457:347,9
57DUSZEŃKO Zygmunt 139KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(A)3M 4300:21:0100:37:53.75+00:07:467:347,9
58HRYCIUK Teresa 166TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAK55-592K 1500:21:0900:38:10.75+00:08:037:387,9
59DAROSZEWSKA Krystyna 133SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1600:20:4400:38:14.35+00:08:067:387,8
60STYGA Krystyna 278KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-593K 1700:21:1600:38:17.75+00:08:107:397,8
61KOCOŃ Monika 181OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK40-443K 1800:20:5500:38:24.00+00:08:167:407,8
62ROMANIUK Grzegorz 343KKNW KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(A)4M 4400:20:5900:38:26.40+00:08:187:417,8
63MACIEJEWSKI Robert 334M40-446M 45100:20:2100:38:35.65+00:08:287:437,8
64WITUCKA Karolina 302POZNAŃK-Dzieci1K 19100:20:5600:38:38.75+00:08:317:437,8
65UFEL Milena 292MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci2K 20100:20:5600:38:38.85+00:08:317:437,8
66SZYBUT Weronika 283POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci3K 21100:20:5700:38:39.85+00:08:327:437,8
67PINTAK Artur 246KOLNOWICEM40-447M 4600:21:0900:38:41.30+00:08:337:447,8
68MARCHEWKA Andrzej 20613 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICEPRECZÓWM60-645M 47100:21:2100:38:43.35+00:08:357:447,7
69GRYGOROWICZ Bogdan 158KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 4800:21:5600:38:53.85+00:08:467:467,7
70LIBARDI-KŁYŚ Sylwia 198GLIWICEK60-642K 2200:21:2500:38:58.70+00:08:517:477,7
71SZENDZIELORZ Ilona 281MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAK60-643K 2300:21:2600:39:01.85+00:08:547:487,7
72PUSZKARSKI Adam 256GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 4900:20:5200:39:02.35+00:08:547:487,7
73CIESIELSKI Krzysztof 122FAST WALKERGNIEZNOM65-694M 5000:21:3800:39:04.20+00:08:567:487,7
74STANISŁAWSKI Jan 274MARSZ PO ZDROWIEPOZNANM60-646M 5100:21:5400:39:08.70+00:09:017:497,7
75ZBYRYT Halina 318AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK45-494K 2400:21:4900:39:10.45+00:09:027:507,7
76ZIĘBA Mariusz 322WROCŁAWM30-395M 52100:21:4800:39:12.15+00:09:047:507,7
77BURZA Lidia 118KGHM METRACO RUDNABRZEG GŁOGOWSKIK40-444K 2500:21:4400:39:35.20+00:09:277:557,6
78ZAWADZKI Krzysztof 316WETERANZIELONA GÓRAM65-695M 5300:21:5900:39:40.45+00:09:327:567,6
79WÓJCIK Jacek 312STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM55-599M 54100:21:4200:39:41.90+00:09:347:567,6
80RYBAŁTOWSKI Paweł 264OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM75-791M 55100:22:3000:39:44.25+00:09:367:567,6
81PASZKOWSKI Leszek 239KGHM METRACO RUDNAKOŹLICE GM. RUDNAM40-448M 5600:21:4300:39:45.85+00:09:387:577,5
82SIENKIEWICZ Ewelina 268AEROGIRLSNOWOSZYCEK30-395K 2600:22:3500:39:52.30+00:09:447:587,5
83KRYŚ Artur 191WAŁBRZYCHM50-547M 5700:21:2400:39:58.50+00:09:507:597,5
84ZAWIERUCHA Irena 317AEROGIRLSOLEŚNICAK55-594K 2700:22:3800:40:06.75+00:09:598:017,5
85GÓRAL Andrzej 153KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)5M 5800:22:0100:40:07.40+00:09:598:017,5
86LEGOCKA Kinga 197NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-495K 2800:22:0800:40:10.80+00:10:038:027,5
87WÓJCIK Barbara 309REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAWOGRODNICA-35K50-543K 2900:22:1600:40:13.25+00:10:058:027,5
88KUCZYŃSKA Anna 193NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-644K 3000:22:3800:40:17.05+00:10:098:037,4
89NIEDŹWIECKA Małgorzata 221NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-645K 3100:22:2900:40:21.50+00:10:138:047,4
90ROCHNIA Kasia 258NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK40-445K 3200:22:2000:40:26.35+00:10:188:057,4
91DYLEWICZ Weronika 141EKSTREMUMŻAGAŃK18-292K 3300:22:1600:40:28.90+00:10:218:057,4
92KUREK Aleksander 196KGHM METRACO RUDNAKOŹLICE GM. RUDNAM-Dzieci2M 5900:21:1500:40:29.15+00:10:218:057,4
93KRUK- POPEK Katarzyna 342K40-446K 3400:22:0900:40:31.15+00:10:238:067,4
94CZEREBA Wiesław 128PRUDNIKM40-449M 6000:22:3300:40:55.95+00:10:488:117,3
95SAPUŁA Wiktoria 267LUBLINK18-293K 3500:23:0200:40:59.35+00:10:518:117,3
96DUDEK Barbara 136KUDOWA ZDRÓJK55-595K 3600:22:3200:41:05.25+00:10:578:137,3
97PALUCH Paweł 232AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-5910M 6100:22:2600:41:11.75+00:11:048:147,3
98KĘPA Andrzej 36FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70-743M 6200:23:0800:41:17.35+00:11:098:157,3
99ROGOWSKA Marta 259NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK50-544K 3700:22:4300:41:19.15+00:11:118:157,3
100STONCEL Mieczysław 275GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKINGBOGUSZÓW-GORCEM55-5911M 6300:21:5400:41:22.95+00:11:158:167,3
101PIĄTKOWSKI Józef 241KGHM METRACO.RUDNAPOLKOWICEM75-792M 6400:23:3100:41:27.35+00:11:198:177,2
102FRANCZAK Dariusz 143NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-5912M 6500:23:0200:41:35.70+00:11:288:197,2
103GAŁKOWSKA Elżbieta 146MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 3800:23:2100:41:35.95+00:11:288:197,2
104DUDEK Leszek 19KGHM METRACO RUDNAGŁOGÓWM70-744M 6600:23:5600:41:38.65+00:11:318:197,2
105GRUSZKA Michal 156ETHOSENERGY POLANDS.A.LUBLINIECM45-495M 6700:23:0300:41:44.50+00:11:368:207,2
106CZUBASIEWICZ Monika 132NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK50-545K 3900:23:2300:41:57.10+00:11:498:237,2
107DYBEŁ Agnieszka 140NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK-Niepełnosprawni(A)1K 4000:23:2200:41:58.60+00:11:508:237,1
108SZYMAŃSKI Stefan 286SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-745M 6800:23:1400:41:59.85+00:11:528:237,1
109ROSAK Weronika 262TRENUJENORDICWALKING.PLZIELONA GÓRAK30-396K 4100:23:3400:42:01.55+00:11:538:247,1
110SOMIAK Marta 272NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIEK40-447K 4200:23:3700:42:03.45+00:11:558:247,1
111PIETRZYK Anna 242KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)2K 4300:23:2400:42:06.05+00:11:588:257,1
112BARCZYK Jolanta 114ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK60-646K 4400:23:2100:42:06.15+00:11:588:257,1
113ŚLUSARCZYK Karolina 290WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.2K 4500:23:1900:42:06.60+00:11:588:257,1
114CZEMPIK Kornelia 126MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWK55-596K 4600:24:0900:42:08.55+00:12:008:257,1
115OKULSKA Beata 226KUDOWA-ZDRÓJK50-546K 4700:23:2100:42:10.45+00:12:028:267,1
116OLSZAŃSKA Jolka 1FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-496K 4800:23:1700:42:20.80+00:12:138:287,1
117PRZYSTARZ Anna 253OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK45-497K 4900:24:0400:42:30.60+00:12:228:307,1
118HADACZEK Karolina 162NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK50-547K 5000:23:2400:42:34.30+00:12:268:307,0
119GRYGOROWICZ Teresa 159KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 5100:23:3800:42:36.50+00:12:288:317,0
120GUTOWSKA Magdalena 160PAUL TEAMMALBORKK45-498K 5200:23:0700:42:39.55+00:12:318:317,0
121HANUS Joanna 163PASJONAUCI KROSNOKROSNOK-Niepełnosprawni(B)1K 5300:23:2600:42:41.70+00:12:348:327,0
122MRULA Ewa 219EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK45-499K 5400:22:5300:42:43.90+00:12:368:327,0
123WROTECKA Agata 313NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃK40-448K 5500:23:3800:42:54.70+00:12:478:347,0
124ADAMOWICZ Andrzej 112ŁÓDŹM75-793M 6900:24:1300:43:10.10+00:13:028:386,9
125KOCOŃ Sylwia 182SIEMIANICEK40-449K 5600:23:4800:43:11.30+00:13:038:386,9
126NIESŁONY Ryszard 222MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWM60-647M 7000:24:3400:43:22.95+00:13:158:406,9
127REMISZEWSKI Adam 257UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM75-794M 7100:24:0800:43:24.05+00:13:168:406,9
128CZEREBA Joanna 129PRUDNIKK40-4410K 5700:24:2000:43:29.95+00:13:228:416,9
129LUDWICZAK Lena 201EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-Dzieci4K 5800:23:2700:43:34.25+00:13:268:426,9
130JÓŹWIAK Łukasz 172SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)2M 72100:25:1700:43:43.05+00:13:358:446,9
131SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika 285EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK40-4411K 5900:24:2600:44:01.00+00:13:538:486,8
132WŁODARCZYK Aneta 304KUDOWA-ZDRÓJK45-4910K 6000:24:2500:44:05.85+00:13:588:496,8
133MIKOŁAJEWICZ Wioletta 216ZIELONA GÓRAK45-4911K 6100:24:0400:44:25.35+00:14:178:536,8
134PASZKOWSKA Maria 238KGHM METRACO RUDNAKOŹLICE (GM. RUDNA)K40-4412K 6200:24:5700:44:26.35+00:14:188:536,8
135HILGNER Katarzyna 165NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-548K 6300:25:2800:44:29.20+00:14:218:536,7
136STACHERA Ewa 273OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEK45-4912K 6400:24:2200:44:31.75+00:14:248:546,7
137PRZYBYLAK Stanisław 70PRZYBYLAK TEAMPOZNAŃM75-795M 7300:25:0900:44:43.75+00:14:368:566,7
138KUREK Aleksandra 195KGHM METRACO RUDNAKOŹLICE GM. RUDNAK30-397K 6500:24:4600:44:50.10+00:14:428:586,7
139GÓRSKI Henryk 155UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM70-746M 7400:24:4700:44:51.80+00:14:448:586,7
140STONCEL Barbara 276GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKINGBOGUSZÓW-GORCEK45-4913K 6600:25:1900:44:57.15+00:14:498:596,7
141JAGODZIŃSKI Andrzej 168WROCŁAWM60-648M 7500:24:4000:44:58.90+00:14:518:596,7
142LUBAŃSKA Leokadia 199SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)3K 6700:24:4800:45:04.60+00:14:569:006,7
143LUBAŃSKI Tomasz 200SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-649M 7600:25:3200:45:15.75+00:15:089:036,6
144SZWED Dorota 87WALIMK-Niepełnosprawni(A)4K 6800:25:1700:45:27.55+00:15:199:056,6
145WŁODARCZYK Małgorzata 305PRECZÓWK50-549K 6900:25:5400:45:30.65+00:15:239:066,6
146MAŁKA Irena 204GLIWICEK65-693K 7000:25:2500:46:12.25+00:16:049:146,5
147GUTOWSKI Paweł 161PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)6M 7700:26:4300:46:15.00+00:16:079:156,5
148MIKOŁAJCZYK Arkadiusz 215PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM50-548M 7800:25:5200:46:16.75+00:16:099:156,5
149MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna 210OPOLEK45-4914K 7100:26:3000:46:28.60+00:16:209:176,5
150SZAŁAJ Anna 280KGHM MERTACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)2K 72100:25:5900:46:48.40+00:16:409:216,4
151PILARZ Zuzanna 243NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK30-398K 7300:25:5600:47:00.85+00:16:539:246,4
152SZYMAŃSKA Lucyna 284XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK70-741K 7400:26:1600:47:16.50+00:17:089:276,3
153NOGA Boleslaw 57ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGŻÓRAWINAM65-696M 7900:47:33.00+00:17:259:306,3
154KUCZYŃSKI Włodzimierz 194NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-6410M 8000:25:5800:47:37.50+00:17:299:316,3
155ARTYMICZ Maria 113GLOGOWK65-694K 7500:27:1200:47:44.55+00:17:369:326,3
156PNIEWSKA Grażyna 248REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAWWROCŁAWK50-5410K 7600:25:4700:47:52.30+00:17:449:346,3
157ADAMIAK Anna 111NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4413K 7700:26:3700:47:53.25+00:17:459:346,3
158PAWLACZYK Marian 269M80+1M 8100:27:0900:48:02.55+00:17:549:366,2
159WIŚNIEWKA Iwona 327K45-4915K 7800:27:2300:48:04.10+00:17:569:366,2
160JASIK Beata 171ŁĄCZNIKK40-4414K 7900:28:3200:48:50.80+00:18:439:466,1
161IGRAS Leokadia 167NYSAK55-597K 8000:26:5800:49:13.70+00:19:069:506,1
162ZIELSKA Justyna 320PRUDNIKK30-399K 8100:28:0700:49:19.60+00:19:119:516,1
163BREGUŁA Ewa 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-5411K 8200:26:5200:49:30.25+00:19:229:546,1
164PILARZ Dominika 245NORDICUS STRZYBNICAZBROSŁAWICEK-Dzieci5K 8300:26:3900:49:36.00+00:19:289:556,0
165WOŹNY Aleksandra 308STRZELINK45-4916K 8400:28:4900:50:04.85+00:19:5710:006,0
166GOSPODARCZYK Natalia 152AZS ŚUM KATOWICEZABRZEK18-294K 8500:27:2200:50:07.00+00:19:5910:016,0
167MANSFELD Dorota 205NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORYK45-4917K 8600:27:3100:50:07.80+00:20:0010:016,0
168WÓJCIK Henryk 311UTW OLEŚNICAOLEŚNICAM80+2M 8200:28:3500:50:10.05+00:20:0210:026,0
169TORENC Małgorzata 291EKM LUBUSKIE MORSYZIELONA GÓRAK-Niepełnosprawni(A)5K 8700:28:2300:50:19.45+00:20:1110:036,0
170OLSZEWSKI Wiktor 229SIERADZM18-294M 8300:28:1300:50:22.40+00:20:1410:046,0
171ŚLUSARCZYK Danuta 289WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-695K 8800:28:1200:50:26.15+00:20:1810:055,9
172MĘDRAK Józef 213WROCŁAWM65-697M 8400:29:0300:50:30.75+00:20:2310:065,9
173PISARSKA Barbara 247NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK50-5412K 8900:28:5400:50:41.15+00:20:3310:085,9
174KOCZUR Dorota 183KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-696K 9000:29:0700:51:34.90+00:21:2710:185,8
175MĘDRAK Alicja 212WROCŁAWK60-647K 9100:29:3500:51:39.90+00:21:3210:195,8
176DRYNDA Franciszek 135NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM70-747M 8500:28:3000:51:40.40+00:21:3210:205,8
177WALCZAK Henryk 295NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+3M 8600:28:5900:51:41.35+00:21:3310:205,8
178KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna 176STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCAPOLKOWICEK60-648K 9200:28:1300:51:42.50+00:21:3410:205,8
179PROSZOWSKA Aleksandra 252NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYK40-4415K 9300:30:1100:51:57.90+00:21:5010:235,8
180ZYGMUNT Sylwana 323REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAWWROCŁAWK50-5413K 9400:28:1000:52:00.00+00:21:5210:245,8
181CATUS Szymon 338KGHM CUPRUM RUDNAM-Dzieci3M 8700:26:5100:52:27.75+00:22:2010:295,7
182KOZAK Teresa 187KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK60-649K 9500:28:3400:52:28.15+00:22:2010:295,7
183PAJĘCKI Adam 231PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)3M 88100:30:0200:53:00.00+00:22:5210:365,7
184SZYBUT Roma 282POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-3910K 9600:29:5500:53:25.05+00:23:1710:415,6
185PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 235GOWINOK70-742K 9700:29:3900:53:48.05+00:23:4010:455,6
186SMOCZYŃSKA OGŁUDEK Katarzyna 270NYSAK-Niepełnosprawni(A)6K 9800:28:5700:53:51.20+00:23:4310:465,6
187OWCZAREK Henryka 230MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 9900:31:0100:54:21.60+00:24:1310:525,5
188MAZURKIEWICZ Krystyna 211KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK65-697K 10000:31:4800:54:48.35+00:24:4010:575,5
189DURDA Józefa 138REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAWŚRODA ŚLĄSKAK55-598K 10100:30:5100:54:51.45+00:24:4310:585,5
190KOŁODZIEJ Halina 184KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK70-743K 10200:31:3100:55:03.35+00:24:5511:005,4
191NOWAK Zofia 224STRZELINK60-6410K 10300:29:3200:55:16.70+00:25:0911:035,4
192JAGODZŃSKA Bożena 169WROCŁAWK60-6411K 10400:31:2700:55:29.05+00:25:2111:055,4
193IGRAS Mieczysław 27RUNNERS TEAM NYSANYSAM60-6411M 8900:33:5500:56:11.35+00:26:0311:145,3
194CZAPLIŃSKA-HOWIS Ewa 125REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAWWROCŁAWK50-5414K 10500:31:3300:56:15.45+00:26:0711:155,3
195STUDNICKI Ryszard 339M75-796M 9000:31:2100:56:37.45+00:26:2911:195,3
196RYDZEWSKA Beata 265STRZELINK45-4918K 10600:31:3000:57:13.55+00:27:0511:265,2
197ŚLUSARCZYK Błażej 288WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci4M 9100:30:0800:57:37.20+00:27:2911:315,2
198MACHAJEK Krzysztof 202STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCAPOLKOWICEM-Niepełnosprawni(A)7M 9200:31:5500:57:55.90+00:27:4811:355,2
199BARABACH Danuta 2PRZEWORNOK65-698K 10700:33:4800:58:16.50+00:28:0811:395,1
200JÓŹWIAK Dominik 173SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-295M 9300:32:0700:58:21.95+00:28:1411:405,1
201WÓJCIK Irena 310UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK75-792K 10800:34:3400:58:36.90+00:28:2911:435,1
202GÓRSKA Małgorzata 154UTW OLEŚNICAOLEŚNICAK65-699K 10900:34:0400:59:01.00+00:28:5311:485,1
203JAKIMIUK Marzena 170WROCŁAWK60-6412K 11000:34:1500:59:01.10+00:28:5311:485,1
204ŁUSZCZKI Karolina 348K30-3911K 11101:24:05.10+00:53:5716:493,6
205WIWNICKA Agata 349K30-3912K 11201:24:05.35+00:53:5716:493,6
206PANTERAŁKA Urszula 345K45-4919K 11301:24:06.40+00:53:5816:493,6
207WITAS Halina 347K70-744K 11401:24:07.30+00:53:5916:493,6
208KOMOROWSKI Maciej 328M50-549M 9400:21:55+00:05:248:466,8
Niesklasyfikowani
DQWALCZAK Ryszard 294ZIELONA GÓRAM70-74100:19:44 DQ00:35:33.05 DQ0:008,4
DQŻBIKOWSKI Wacław 324KOWALÓWKA 17M70-74100:20:51 DQ00:38:54.10 DQ0:007,7
DNCWILAMOWSKI Michał 298OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM30-39  
Znaleziono 211 wynik(ów)