POLANICA ZDRÓJ - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 21.1 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polanica Zdrój |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 41 |
Wystartowało : | 40 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 39 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 1.1km | Herk_All 3.6km | Herk_All 6.1km | Herk_All 8.6km | Herk_All 11.1km | Herk_All 13.6km | Herk_All 16.1km | Herk_All 18.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORDOWSKI Piotr | 317 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M40-49 | 00:07:26 | 00:24:24 | 00:41:51 | 00:59:34 | 01:16:16 | 01:33:05 | 01:50:27 | 02:08:05 | |||
2 | HAŁAS Marcin | 308 | UNIA MIAST | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:07:28 | 00:24:42 | 00:42:15 | 00:59:47 | 01:17:06 | 01:34:18 | 01:51:49 | 02:09:22 | |||
3 | KNITTER Tomasz | 313 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:07:27 | 00:24:26 | 00:41:52 | 00:59:37 | 01:16:35 | 01:34:07 | 01:52:13 | 02:10:44 | |||
4 | KUBISZYN Mirosław | 321 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | M30-39 | 00:07:31 | 00:24:59 | 00:42:40 | 00:59:48 | 01:17:18 | 01:35:04 | 01:52:23 | 02:10:46 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 301 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:07:28 | 00:24:42 | 00:42:15 | 00:59:47 | 01:17:14 | 01:34:57 | 01:53:03 | 02:11:42 | |||
6 | KLIMSIAK Sebastian | 312 | KS METRACO POLKOWICE | STRZEGOM | M40-49 | 00:07:33 | 00:24:46 | 00:42:17 | 00:59:52 | 01:17:24 | 01:35:06 | 01:53:10 | 02:11:43 | |||
7 | WILCZEK Krzysztof | 344 | UNIA MIAST | ZĘBOWICE | M40-49 | 00:07:27 | 00:24:44 | 00:42:15 | 01:00:03 | 01:18:04 | 01:36:28 | 01:55:06 | 02:14:18 | |||
8 | KOŁODZIEJ Joanna | 315 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKI | K50-59 | 00:07:28 | 00:25:12 | 00:43:26 | 01:01:40 | 01:19:32 | 01:37:56 | 01:56:33 | 02:15:32 | |||
9 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 349 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:07:40 | 00:25:17 | 00:43:10 | 01:01:04 | 01:19:24 | 01:37:58 | 01:56:48 | 02:15:48 | |||
10 | KUŚMIEREK Patryk | 322 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:07:50 | 00:25:31 | 00:43:44 | 01:02:15 | 01:20:59 | 01:39:42 | 01:58:25 | 02:17:42 | |||
11 | SPYCHAŁA Marzena | 336 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K40-49 | 00:07:39 | 00:25:51 | 00:44:18 | 01:03:04 | 01:21:40 | 01:40:23 | 01:59:20 | 02:18:36 | |||
12 | KOWALSKI Marek | 319 | UNIA MIAST | STRZEBIŃ | M50-59 | 00:07:45 | 00:25:39 | 00:43:52 | 01:02:29 | 01:21:11 | 01:40:13 | 01:59:28 | 02:18:50 | |||
13 | KOLMETZ Katarzyna | 314 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K40-49 | 00:08:08 | 00:26:31 | 00:45:18 | 01:04:27 | 01:23:39 | 01:43:06 | 02:02:53 | 02:23:02 | |||
14 | STĘPIEŃ Lucyna | 337 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 2 | 00:07:46 | 00:26:10 | 00:45:15 | 01:04:42 | 01:24:36 | 01:44:59 | 02:04:51 | 02:24:31 | ||
15 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 306 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M50-59 | 1 | 00:08:06 | 00:27:05 | 00:46:02 | 01:05:26 | 01:25:11 | 01:45:00 | 02:04:55 | 02:25:05 | ||
16 | NOWICZ Mariusz | 328 | CIDRY LOTAJOM | KSIĘŻY LAS | M18-29 | 00:08:02 | 00:27:44 | 00:47:16 | 01:06:51 | 01:26:35 | 01:46:22 | 02:06:07 | 02:25:42 | |||
17 | RAKOWIECKI Zbigniew | 332 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M50-59 | 00:08:03 | 00:27:03 | 00:46:13 | 01:05:33 | 01:25:20 | 01:45:15 | 02:05:30 | 02:25:50 | |||
18 | BADECKI Ryszard | 350 | KS METRACO POLKOWICE | NIESZCZYCE | M50-59 | 1 | 00:07:57 | 00:26:52 | 00:45:56 | 01:05:28 | 01:25:06 | 01:45:21 | 02:05:28 | 02:26:40 | ||
19 | GROS Agnieszka | 307 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K40-49 | 00:07:49 | 00:26:25 | 00:45:43 | 01:05:30 | 01:25:44 | 01:46:18 | 02:07:14 | 02:27:59 | |||
20 | ŻAMOJCIN Marek | 348 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:07:52 | 00:26:49 | 00:45:56 | 01:05:24 | 01:25:09 | 01:48:16 | 02:06:14 | 02:28:49 | |||
21 | JANOSZKA Irena | 309 | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | K50-59 | 00:07:53 | 00:26:57 | 00:46:30 | 01:06:30 | 01:26:50 | 01:47:42 | 02:08:16 | 02:28:53 | |||
22 | ŚCIBUT Ania | 340 | FORMA NA PIĄKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:07:49 | 00:26:32 | 00:45:59 | 01:06:06 | 01:26:31 | 01:47:25 | 02:08:03 | 02:29:04 | |||
23 | LIGĘZA Janusz | 324 | TYCHY | M50-59 | 1 | 00:08:08 | 00:27:19 | 00:47:18 | 01:07:33 | 01:28:05 | 01:48:51 | 02:10:01 | 02:32:01 | |||
24 | GODAWA Ireneusz | 394 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M50-59 | 00:08:09 | 00:27:21 | 00:46:36 | 01:06:37 | 01:27:09 | 01:48:17 | 02:09:52 | 02:32:15 | |||
25 | PAPROTNA Agnieszka | 329 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K30-39 | 00:08:24 | 00:28:06 | 00:48:11 | 01:08:35 | 01:29:36 | 01:50:33 | 02:11:53 | 02:32:58 | |||
26 | STACHOWICZ Joanna | 338 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:08:23 | 00:28:00 | 00:48:01 | 01:08:12 | 01:28:51 | 01:49:45 | 02:11:22 | 02:33:35 | |||
27 | SŁOMIŃSKA Marta | 334 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:08:23 | 00:28:01 | 00:48:02 | 01:08:13 | 01:28:52 | 01:49:55 | 02:11:22 | 02:33:36 | |||
28 | WIEŃSKO Ryszard | 343 | PUŁAWY | M60+ | 00:08:14 | 00:28:14 | 00:48:04 | 01:08:14 | 01:29:14 | 01:50:31 | 02:11:54 | 02:33:37 | ||||
29 | SOBAŃSKA Grażyna | 335 | DRUŻBICE | K60+ | 00:08:34 | 00:29:02 | 00:49:33 | 01:10:38 | 01:31:23 | 01:52:27 | 02:13:38 | 02:35:04 | ||||
30 | KORDOWSKA Bogusława | 316 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | K40-49 | 1 | 00:08:23 | 00:28:52 | 00:49:38 | 01:10:53 | 01:31:43 | 01:52:58 | 02:14:39 | 02:36:19 | ||
31 | DANKIEWICZ Barbara | 304 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁOWICZ | K40-49 | 00:08:45 | 00:29:27 | 00:50:05 | 01:11:09 | 01:31:54 | 01:53:18 | 02:14:43 | 02:37:22 | |||
32 | BUCZKOWSKA Wiesława | 302 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 1 | 00:08:14 | 00:27:55 | 00:48:13 | 01:09:07 | 01:30:29 | 01:52:37 | 02:15:08 | 02:38:08 | ||
33 | ZAWADZKA Maria | 347 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K60+ | 1 | 00:08:59 | 00:30:50 | 00:52:44 | 01:14:38 | 01:36:32 | 01:58:41 | 02:21:02 | 02:43:38 | ||
34 | DUSZA Anna | 305 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | K50-59 | 00:08:19 | 00:28:55 | 00:50:21 | 01:12:09 | 01:34:43 | 01:57:51 | 02:21:25 | 02:45:46 | |||
35 | KRZEMIŃSKI Rafał | 320 | SANTANDER CONSUMER BANK | KĄTY WROCŁAWSKIE | M30-39 | 1 | 00:08:14 | 00:28:53 | 00:50:20 | 01:12:27 | 01:35:15 | 01:58:20 | 02:22:41 | 02:48:53 | ||
36 | NIETRZEBKA Paweł | 327 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | M30-39 | 00:08:30 | 00:29:25 | 00:51:02 | 01:12:53 | 01:35:17 | 01:58:21 | 02:22:41 | 02:48:55 | |||
37 | MALINOWSKA Katarzyna | 326 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:08:54 | 00:31:32 | 00:53:33 | 01:15:31 | 01:38:12 | 02:01:19 | 02:24:59 | 02:49:20 | |||
38 | ROZMUS Jolanta | 333 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | K60+ | 00:09:05 | 00:30:59 | 00:53:49 | 01:17:22 | 01:41:18 | 02:05:34 | 02:29:16 | 02:52:54 | |||
39 | KARASIEWICZ Iwona | 310 | NORDICLUB SZCZECIN | WARSZAWA | K30-39 | 00:09:44 | 00:33:46 | 00:58:26 | 01:22:09 | 01:46:48 | 02:11:53 | 02:37:35 | 03:04:45 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
POSTEK Danuta | 331 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:08:27 DNF | 00:29:20 DNF | 00:50:54 DNF | 01:13:06 DNF | 01:36:02 DNF | 01:59:19 DNF | 02:23:25 DNF | DNF |
Znaleziono 40 wynik(ów)