V OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Wesoły Borsuk Team, Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2023-03-25 |
Miejsce : | Prudnik |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Premia Górska 5.7km | 10.7km | 16.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 208 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M18-34 | 1 | 00:57:32 | 01:06:55 | 02:07:56 | ||
2 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 28 | WATAHA ULTRA TEAM | SZCZEKOCINY | M45-49 | 01:00:30 | 01:10:17 | 02:12:08 | |||
3 | ROMANOWSKI Daniel | 148 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-34 | 1 | 00:58:56 | 01:08:28 | 02:10:53 | ||
4 | KUŹMICZ Adam | 86 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M40-44 | 01:00:33 | 01:10:18 | 02:15:37 | |||
5 | PUKSZTA Krzysiek | 141 | PRUDNIK | M40-44 | 01:32:05 | ||||||
6 | POŁUBIAK Paweł | 137 | NW CZŁAPSKI TEAM | SIECINO | M35-39 | 01:01:02 | 01:11:07 | 02:16:19 | |||
7 | ŚWIDEREK Marcin | 177 | ESJA TEAM | SKIERNIEWICE | M45-49 | 01:03:23 | 01:13:24 | 02:20:52 | |||
8 | SOKOŁOWSKI Marek | 162 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 1 | 01:06:05 | 01:16:40 | 02:23:24 | ||
9 | SŁUPIANEK Paweł | 158 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 01:03:45 | 01:13:43 | 02:21:51 | |||
10 | WILCZEK Krzysztof | 185 | CIDRY LOTAJOM | ZĘBOWICE | M50-54 | 01:01:57 | 01:11:44 | 02:15:46 | |||
11 | STĘPAK Piotr | 209 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | ZBYLITKOWSKA GÓRA | M18-34 | 2 | 01:00:38 | 01:10:18 | 02:15:55 | ||
12 | PILARZ Kamil | 131 | CZĘSTOCHOWA | M18-34 | 2 | 01:07:22 | 01:18:09 | 02:31:49 | |||
13 | KOWALAK Robert | 67 | NORDIC SPORT 2021 | KOSTRZYN | M35-39 | 1 | 01:05:05 | 01:15:57 | 02:31:29 | ||
14 | MISZTAL Grzegorz | 107 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SUŁKOWICE | M35-39 | 2 | 01:03:56 | 01:13:58 | 02:26:05 | ||
15 | NIESZPOREK Krzysztof | 117 | GŁOGÓW | M35-39 | 1 | 01:16:46 | 01:29:27 | 02:58:08 | |||
16 | KŁOS Maciej | 58 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M40-44 | 00:58:58 | 01:08:22 | 02:11:01 | |||
17 | MARCZYŃSKI Adam | 98 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M40-44 | 01:06:40 | 01:17:26 | 02:33:35 | |||
18 | PODOLAK Marius | 133 | KS NW BEŁCHATÓW | HAGEN | M40-44 | 01:08:16 | 01:18:57 | 02:29:23 | |||
19 | MAJCHRZAK Michał | 93 | BOROSZÓW CHODZI | SOSNOWIEC | M40-44 | 01:27:26 | 01:40:55 | 03:18:15 | |||
20 | POLAK Łukasz | 135 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 01:10:05 | 01:21:25 | 02:37:25 | |||
21 | OLSZEWSKI Wojciech | 123 | WŁÓCZNO TEAM | WŁÓCZNO | M40-44 | 2 | 01:13:27 | 01:25:16 | 02:42:05 | ||
22 | NEDBALEC Jiri | 114 | PARDUBICE | M40-44 | 1 | 01:16:29 | 01:29:25 | 02:57:39 | |||
23 | GAWLIK Krzysztof | 211 | STAN UMYSŁU-LEWIN BIEGA | PTAKOWICE | M40-44 | 1 | 01:04:07 | 01:14:22 | 02:26:03 | ||
24 | KOWALCZYK Tomasz | 68 | ROZCHODNIAKI | WIERZBNIK | M40-44 | 01:23:06 | 01:36:51 | 03:06:58 | |||
25 | KURZAWIŃSKI Marcin | 85 | TRITON KONIN | WĘGLEW | M45-49 | 01:05:01 | 01:15:22 | 02:20:34 | |||
26 | SZWED Roman | 174 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | 01:09:00 | 01:20:32 | 02:37:41 | |||
27 | GRUSZKA Michał | 42 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 01:17:22 | 01:29:42 | 02:56:25 | |||
28 | SOBEK Piotr | 160 | PRUDNIK | M45-49 | 1 | 01:15:17 | 01:27:33 | 02:48:58 | |||
29 | TOBOLÍK Jan | 180 | NORDIC WALKING PŘEROV | PŘEROV | M45-49 | 01:14:41 | 01:27:00 | 02:48:18 | |||
30 | WYSOCKI Andrzej | 196 | KAPS | SKÓRZEC | M45-49 | 01:11:26 | 01:23:13 | 02:39:58 | |||
31 | KULCZYCKI Tomasz | 83 | PRUDNIK | M45-49 | 01:15:11 | 01:27:06 | 02:48:17 | ||||
32 | ODLOŽIL Petr | 119 | HRABOVÁ | M45-49 | 2 | 01:05:52 | 01:16:35 | 02:24:14 | |||
33 | KŁOSOWSKI Krzysztof | 59 | JAWORZNO | M45-49 | 01:13:30 | 01:25:16 | 02:43:09 | ||||
34 | KŁOSOWSKI Łukasz | 60 | PRUDNIK | M40-44 | 1 | 01:26:25 | 01:40:30 | 03:09:39 | |||
35 | KRUPICKI Jacek | 76 | ŻĄDLO NORDIC WALKING KLUCZBORK | KLUCZBORK | M50-54 | 2 | 01:11:15 | 01:22:50 | 02:40:06 | ||
36 | WNĘK Sławomir | 192 | GRANIT STRZELIN | STRZELIN | M50-54 | 01:13:11 | 01:24:54 | 02:42:50 | |||
37 | BIZAŃSKI Ireneusz | 14 | KRAINA MIODEM PŁYNĄCA | MAŁUJOWICE | M50-54 | 01:08:24 | 01:19:27 | 02:30:17 | |||
38 | PRZYSTARZ Grzegorz | 140 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 1 | 01:02:37 | 01:12:35 | 02:17:45 | ||
39 | OLEJKO Radoslaw | 121 | POLIPACK TEAM GWE | ZUKOWO | M50-54 | 01:06:00 | 01:16:33 | 02:28:03 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
DNC | ŻARSKI Tomasz | 204 | PRUDNIK | M50-54 | 01:36:42 | 01:51:33 | |||||
41 | CYRUS Bogdan | 26 | NORDIC SPORT 2021 | STRZEBIŃ | M50-54 | 2 | 01:02:35 | 01:12:34 | 02:24:16 | ||
42 | KABATA Jarosław | 54 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 01:05:51 | 01:16:27 | 02:30:06 | |||
43 | ZYCH Witold | 202 | ROGI | M50-54 | 2 | 01:06:06 | 01:16:42 | 02:25:50 | |||
44 | SPYCHAŁA Lesław | 165 | POLIPACK TEAM GWE | BIAŁA | M55-59 | 01:07:49 | 01:18:54 | 02:34:19 | |||
45 | WITEK Adam | 189 | STAN UMYSŁU LEWIN BIEGA | LEWIN BRZESKI | M55-59 | 01:20:12 | 01:33:13 | 03:12:23 | |||
46 | WYPYCHOWSKI Radosław | 195 | TRITON KONIN | BIELAWY | M55-59 | 1 | 01:07:04 | 01:17:39 | 02:30:34 | ||
47 | CZEREBA Leszek | 27 | KNW | PRUDNIK | M55-59 | 01:18:48 | 01:31:36 | 02:56:24 | |||
48 | WILK Krzysztof | 187 | NYSA | M55-59 | 01:22:52 | 01:36:20 | 03:09:23 | ||||
49 | BREWKA Joachim | 15 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M55-59 | 1 | 01:09:39 | 01:20:40 | 02:35:03 | ||
50 | TKOCZ Adam | 179 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 01:11:08 | 01:22:25 | 02:35:00 | |||
51 | FRĄCKOWIAK Roman | 38 | WIELEŃ | M55-59 | 01:07:30 | 01:17:53 | 02:27:24 | ||||
52 | HASIAK Aleksander | 46 | NYSA | M55-59 | 1 | 01:20:05 | 01:34:24 | 03:02:42 | |||
53 | PARZYBUT Jan | 126 | NORDIC SPORT 2021 | PNIEWY | M55-59 | 1 | 01:07:15 | 01:17:45 | 02:28:05 | ||
54 | MAREK Petr | 99 | NW BRUNTÁL | BRUNTÁL | M60-64 | 2 | 01:07:23 | 01:18:34 | 02:34:09 | ||
55 | MĄDRY Grzegorz | 103 | NORDIC SPORT 2021 | TRZEMESZNO | M60-64 | 01:09:08 | 01:20:28 | 02:35:38 | |||
56 | MAKOWSKI Jan | 95 | RYBNIK | M60-64 | 01:06:29 | 01:17:18 | 02:30:47 | ||||
57 | BARTCZAK Mirosław | 6 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 01:13:44 | 01:25:13 | 02:43:45 | |||
58 | WESOŁOWSKI Marek | 183 | PRUDNIK | M60-64 | 1 | 01:48:40 | |||||
59 | BARTKOWSKI Jan | 7 | NORDIC TEAM DZIAŁDOWO | ZAGRZEWO | M60-64 | 1 | 01:16:42 | 01:29:03 | 02:52:08 | ||
60 | RZEŹNICZEK Czesław | 153 | PIEKARY ŚLĄSKIE | M60-64 | 1 | 01:12:54 | 01:24:47 | 02:43:28 | |||
61 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 172 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 1 | 01:17:10 | 01:29:23 | 02:54:13 | ||
62 | SZWIEC Roman | 175 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M60-64 | 1 | 01:07:23 | 01:18:24 | 02:29:01 | ||
63 | SADOWIŃSKI Aleksander | 154 | PTTK ACTIVE BRZEG | BRZEG | M60-64 | 2 | 01:12:54 | 01:24:24 | 02:39:11 | ||
64 | ŻACZEK Władysław | 203 | ANDRESPOLAKTYWNIE | ANDRESPOL | M60-64 | 01:10:34 | 01:22:00 | 02:37:56 | |||
65 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 73 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M60-64 | 1 | 01:07:35 | 01:19:14 | 02:32:03 | ||
66 | MICHALSKI Andrzej | 97 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | ZMIENNICA | M60-64 | 1 | 01:04:58 | 01:15:22 | 02:22:07 | ||
67 | ZAGAJA Janusz | 197 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 01:13:46 | 01:25:24 | 02:44:39 | |||
68 | DEREŃ Janusz | 32 | PRUDNIK | M65-69 | 01:22:32 | 01:35:54 | 03:09:55 | ||||
69 | CHORABIK Stanisław | 19 | DĘBOWIEC | M65-69 | 01:16:55 | 01:28:56 | 02:49:19 | ||||
70 | KUBALA Zbigniew | 80 | PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M65-69 | 01:10:12 | 01:21:37 | 02:37:31 | |||
71 | MARCHEWKA Andrzej | 96 | PRECZÓW | M65-69 | 01:18:22 | 01:31:02 | 02:53:58 | ||||
72 | DONIGIEWICZ Janusz | 212 | PIAST | BRZEG | M65-69 | 01:20:56 | 01:33:53 | 03:06:49 | |||
73 | PIERZCHAŁA Marek | 130 | POLIPACK TEAM GWE | LUZINO | M65-69 | 01:14:33 | 01:26:33 | 02:43:54 | |||
74 | PASIERB Marek | 127 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | RZESZOW | M65-69 | 01:08:23 | 01:19:22 | 02:30:31 | |||
75 | SMAJDOR Leszek | 159 | WISŁA | M65-69 | 01:13:28 | 01:25:15 | 02:45:08 | ||||
76 | WIŚNIEWSKI Roman | 188 | RKS BACA RADZIECHOWY | TWARDORZECZKA | M65-69 | 01:20:15 | 01:33:12 | 03:04:02 | |||
77 | MACHOLC Piotr | 91 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GORNICZA | M65-69 | 01:18:01 | 01:30:53 | 02:57:50 | |||
78 | PRZYBYLSKI Chrystian | 139 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M65-69 | 01:12:23 | 01:23:50 | 02:39:16 | |||
79 | STEFANIAK Krzysztof | 168 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 01:09:24 | 01:20:55 | 02:38:57 | |||
80 | KIEŁBIK Marek | 57 | DWAMARKI | WROCŁAW | M65-69 | 1 | 01:28:29 | 01:43:08 | 03:22:06 | ||
81 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 176 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 01:15:12 | 01:27:31 | 02:54:46 | |||
82 | KUCZERA Tadeusz | 82 | JANKOWICE | M70-74 | 2 | 01:12:21 | 01:24:00 | 02:39:24 | |||
83 | STOLARCZYK Zenon | 170 | WROCŁAW | M70-74 | 1 | 01:12:25 | 01:23:59 | 02:45:59 | |||
84 | ZAWADZKI Zygmunt | 200 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | M70-74 | 01:28:36 | |||||
85 | CZMOCH Marian | 29 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70-74 | 01:16:00 | 01:27:52 | 02:49:40 | |||
86 | STANIEC Stanisław | 167 | STRZELIN | M70-74 | 01:16:45 | 01:29:17 | 02:53:46 | ||||
87 | WIEŃSKO Ryszard | 184 | PUŁAWY | M70-74 | 01:17:17 | 01:29:48 | 02:53:14 | ||||
88 | KOWALCZYK Arkadiusz | 70 | WARSZAWA | M18-34 | 01:17:02 | 01:30:00 | 02:56:41 | ||||
89 | LACHNIK Hubert | 88 | ARSDORF | M70-74 | 01:12:19 | 01:23:59 | 02:40:41 | ||||
90 | GRYGOROWICZ Bogdan | 43 | KGHM METRACO | LUBIN | M70-74 | 01:22:23 | 01:35:33 | 03:05:29 | |||
91 | REICHERT Andrzej | 143 | ZAWISZA STARA KUŹNIA | UJAZD | M70-74 | 01:13:41 | 01:25:20 | 02:41:32 | |||
92 | RUSINOWICZ Andrzej | 149 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M75-79 | 01:15:11 | 01:28:05 | 02:49:21 | |||
93 | TOMCZYK Edward | 181 | ZIELONE GROSZKI | POZNAŃ | M75-79 | 01:15:42 | 01:28:09 | 03:05:46 | |||
94 | KOWNACKI Krzysztof | 71 | ROZCHODNIAKI | POGORZELA | M40-44 | 01:50:00 | |||||
DQ | GAZDA Stanisław | 40 | POGORZELA | M35-39 | 3 | 1 | DQ | 01:28:45 DQ | DQ | ||
DQ | MAGIERA Janusz | 92 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M60-64 | 3 | 1 | 01:05:51 DQ | 01:16:33 DQ | 02:26:28 DQ | |
DQ | MUCHA Marcin | 110 | CHCE CI SIĘ ? | BLACHOWNIA | M45-49 | 5 | 1 | 01:07:36 DQ | 01:18:35 DQ | 02:35:27 DQ | |
DQ | DZIEDZIEWICZ Andrzej | 205 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WARSZAWA | M40-44 | 1 | 01:01:07 DQ | DQ | DQ | ||
DQ | KORDOWSKI Piotr | 65 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | M50-54 | 3 | 1 | 01:03:03 DQ | 01:13:02 DQ | 02:18:34 DQ |
Znaleziono 99 wynik(ów)