ZIMOWA MILA GÓRSKA 2016/2017 - EDYCJA 4/6
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2017-01-25
Miejsce : Koszalin
Dystans : 1.609 km
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ORZECHOWSKI Kamil 149KOSZALINM-1800:00:01
2RUTKOWSKI Artur 192SIANÓWM-1800:00:01
3WEBER Paweł 169KOSZALINM-3000:00:02
4KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:02
5KLENIEWSKI Piotr 179KOSZALINM-5000:00:02
6SZEWCZUK Paweł 94ROSNOWOM-3000:00:02
7JAŹWIŃSKI Dawid 133TKKF KoszalinKOSZALINM-1300:00:02
8RUTKOWSKI Ryszard 162RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-5000:00:03
9IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4000:00:03
10MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:03
11SIWIK Stanisław 93283. KRTKOSZALINM-3000:00:03
12FAJGIER Tomasz 129MANOWOM-4000:00:03
13MARKOWSKI Andrzej 178TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:04
14KARNICKI Zygmunt 108TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:04
15WOJCIECHOWSKI Andrzej 40KOSZALINM-4000:00:04
16KAMYK Piotr 183MH SERWIS IT :)KOSZALINM-3000:00:04
17BESZTERDA Jakub 61KOSZALINM-1300:00:05
18WILKOWSKI Krzysztof 70KOSZALINM-3000:00:05
19BESZTERDA Sebastian 45NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-4000:00:05
20ZIOMEK Dariusz 77TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:06
21ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:06
22PERCZYŃSKI Jarosław 189BEZ FORMYROSNOWOM-4000:00:06
23TESKA Bartosz 123TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:06
24KISIELIŃSKI Igor 115TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:06
25CHOŁUJ Jarek 158ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:07
26WAWRZYN Grzegorz 76KOSZALINM-4000:00:07
27PUŚCIAN Krzysztof 156GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4000:00:07
28SZULC Arek 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4000:00:08
29ZDROWIECKI Igor 127KOSZALINM-Dzieci00:00:09
30BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-7000:00:09
31DZIĘBOWSKI Mariusz 95KOSZALINM-3000:00:09
32ZDROWIECKI Artur 65KOSZALINM-3000:00:10
33RYBARCZYK Ireneusz 200DUNOWOM-3000:00:10
34PANCERZYŃSKI Łukasz 180KOSZALINM-3000:00:10
35KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:11
36MICHALSKI Jakub 83KOSZALINM-4000:00:12
37GOTOWAŁA Rafał 81KOSZALINM-4000:00:12
38GROCHOWSKI Rafał 177KOSZALINM-4000:00:13
39OSTROWSKI Krzysztof 194KOSZALINM-4000:00:13
40MOSIOŁEK Piotr 184KOSZALINM-4000:00:13
41RYBARCZYK Tomasz 136DUNOWOM-3000:00:14
42HELLER Zdzisław 132NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:00:14
43KILAR Tomasz 196KOSZALINM-4000:00:15
44SEEWALD Jan 146KOSZALINM-4000:00:15
45JUSZCZAK Krzysztof 190KOSZALINM-6000:00:16
46SKRZYPEK Marcin 74NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-3000:00:16
47MIĄSEK Ryszard 161MANOWOM-4000:00:17
48KOPCZEWSKI Dariusz 107KOSZALINM-5000:00:17
49KOSECKI Tomasz 91KOSZALINM-3000:00:17
50OSIPIK Szymon 157KOSZALINM-Dzieci00:00:18
51OSIPIK Radek 170KOSZALINM-4000:00:18
52SOKOŁOWSKI Maciej 140KOSZALINM-3000:00:20
53ŚMIAŁKOWSKI Bartosz 144SIANÓWM-3000:00:22
54KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:25
55DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:50
56JAROSZ Dariusz 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:01:23
57GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:01:24
Znaleziono 57 wynik(ów)