Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 45 km |
Zgłoszonych : | 314 |
Wystartowało : | 283 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 262 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 33km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | B1 10km | B2 22km | A15 33km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JABŁOŃSKI Artur | 3314 | Dream Run / Reebok Run Crew | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:55:13 | 01:54:04 | 02:50:36 | ||
2 | LISAK Krzysztof | 3227 | OTK Rzeźnik | OTWOCK | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:36 | 02:05:18 | 03:07:01 | |
3 | DYBEK Paweł | 3306 | Salomon Suunto Team | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:58:43 | 02:04:26 | 03:07:33 | ||
4 | SEDLAK Michał | 3148 | LubieToBieganie | GIERASZOWICE | Masters M - 40 | 00:00:03 | 00:59:18 | 02:04:20 | 03:12:18 | |
5 | KOBRYŃ Dominik | 3230 | Byledobiec Anin | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:00:22 | 02:07:51 | 03:15:11 | |
6 | SZUMLIŃSKI Piotr | 3171 | Marcin Świerc TEAM | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:00:47 | 02:08:10 | 03:15:19 | |
7 | CICHOREK Dariusz | 3220 | KKB Finisz Kalisz | LALISZ | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:00:16 | 02:05:28 | 03:17:11 | |
8 | RACZAK Maciej | 3264 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:35 | 02:09:16 | 03:19:21 | ||
9 | NOWOCIN Radosław | 3182 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:01:10 | 02:09:15 | 03:19:25 | ||
10 | KAROLKIEWICZ Daniel | 3229 | ENTRE.PL Team | DROHICZYN | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:01 | 02:09:23 | 03:19:27 | |
11 | ŁĄCZAK Magdalena | 3305 | Senior II K - 30 | 00:00:02 | 01:03:29 | 02:15:31 | 03:25:59 | |||
12 | DURKOWSKI Marcin | 3076 | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:00:59 | 02:12:22 | 03:26:10 | ||
13 | DUDZIK Robert | 3234 | LIMANOVA HOTEL | MSZANA DOLNA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:01 | 02:18:44 | 03:30:09 | |
14 | BENDIG Wojciech | 3311 | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:04:18 | 02:18:31 | 03:34:33 | |||
15 | KOWALIK Andrzej | 3176 | Bieg Opolski | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:08:18 | 02:22:34 | 03:39:13 | |
16 | WITKOWSKI Radosław | 3024 | KW Gliwice | CHUDÓW | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:07:18 | 02:23:20 | 03:40:05 | |
17 | NERS Maciek | 3205 | kingrunner.com / DREAM RUN | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:10:06 | 02:25:33 | 03:42:21 | |
18 | MAŁEK Tomasz | 3219 | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:05:47 | 02:23:54 | 03:43:34 | ||
19 | KSIĄŻEK Sebastian | 3132 | RUNNER SAM PO LESIE | SULECHÓW | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:08:32 | 02:24:49 | 03:46:15 | |
20 | ZYCH Marcin | 3100 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:09:08 | 02:25:31 | 03:46:33 | ||
21 | RODRIGO PEREIRA Oswald | 3116 | Wild for the Run / Hercog Running Team | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:40 | 02:23:46 | 03:47:47 | |
22 | KIK Iwona | 3186 | Wosik Tervel Team/KW Kraków | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:02 | 01:08:48 | 02:28:22 | 03:49:20 | |
23 | BOROWSKI Jacek | 3183 | KRASOCIN | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:12:07 | 02:29:51 | 03:49:20 | ||
24 | FURMAN Sławomir | 3063 | AKB ESEMAS | SZCZEPANÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:08:27 | 02:28:12 | 03:49:25 | |
25 | GARDENER Jacek | 3300 | Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:03 | 01:07:49 | 02:23:50 | 03:49:56 | |
26 | JOKIEL Wojciech | 3285 | Sparta Ultra Team | GRANICE | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:11:29 | 02:28:25 | 03:49:57 | |
27 | ŁUCZYŃSKI Maciej | 3198 | GAWRA | KŁODAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:14:01 | 02:30:58 | 03:50:54 | |
28 | LUBAŃSKI Robert | 3126 | BUKOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:10:05 | 02:30:16 | 03:51:13 | ||
29 | JASIŃSKI Piotr | 3141 | BEŁCHATÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:07:24 | 02:26:35 | 03:53:19 | ||
30 | GARNEK Piotr | 3257 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:14:32 | 02:35:40 | 03:54:11 | ||
31 | WALASZCZYK Lucyna | 3272 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:12:01 | 02:33:35 | 03:54:23 | |
32 | MYSZKOWSKI Jan | 3223 | WAŁCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:08:12 | 02:28:22 | 03:55:18 | ||
33 | SZCZERBAKOWICZ Kamil | 3248 | BLEDZEW | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 01:08:50 | 02:25:52 | 03:55:46 | ||
34 | WUJDA Mirosław | 3160 | Erni Rulez | DĘBNO | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:13:57 | 02:37:07 | 03:56:07 | |
35 | LUTYŃSKI Zbigniew | 3273 | OŚWIĘCIM | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:12:06 | 02:31:21 | 03:56:22 | ||
36 | WALENDA Arkadiusz | 3275 | Vege Ultra Runners | LESZNOWOLA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:11:07 | 02:31:53 | 03:56:32 | |
37 | MAJCHRZAK Michał | 3149 | TRZEBNICA | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 01:12:51 | 02:32:37 | 03:57:57 | ||
38 | BONDARA Sylwia | 3301 | Alpin Sport Team / JacekBiega Running Team | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:15:24 | 02:35:30 | 03:59:31 | ||
39 | KOPROWSKI Adam | 3164 | Harpagan Ho Chi Minh | LONDON | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:17:15 | 02:36:44 | 03:59:54 | |
40 | KORBIK Marcin | 3062 | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:11:21 | 02:33:23 | 04:02:06 | ||
41 | PRUGAR FUKOWSKA Paulina | 3276 | Dream Run | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:09 | 01:15:36 | 02:38:06 | 04:02:50 | |
42 | NIEZGÓDKA Tomasz | 3309 | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:13:03 | 02:35:28 | 04:03:12 | |||
43 | GEROWSKI Maciej | 3010 | Netbox biega / Lesz NO Limits Runners | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:19:30 | 02:41:10 | 04:04:54 | |
44 | KUTYBA Mariusz | 3077 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:10:46 | 02:33:43 | 04:05:22 | |
45 | WAJDA Robert | 3288 | KOTÓRZ MAŁY | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:12:50 | 02:36:20 | 04:06:01 | ||
46 | MIKA Andrzej | 3162 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:11:59 | 02:32:40 | 04:07:51 | ||
47 | PORĘBSKI Łukasz | 3211 | Stowarzyszenie Proshare Cycling Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:13:49 | 02:38:20 | 04:09:39 | |
48 | KIK Marcin | 3187 | KW Krakow | KRAKOW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:07:03 | 02:28:04 | 04:09:40 | |
49 | MACHALSKI Sebastian | 3079 | STRZELIN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:10:25 | 02:36:53 | 04:11:53 | ||
50 | BAŁYS Katarzyna | 3269 | Hercog Running Team/ Kasia i Tomek | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:19:55 | 02:44:48 | 04:12:11 | |
51 | SOKALSKI Grzegorz | 3281 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:21:22 | 02:48:13 | 04:12:15 | ||
52 | KOPSZAK Piotr | 3274 | BRZEG | Senior I M - 20 | 00:00:39 | 01:24:34 | 02:47:31 | 04:13:48 | ||
53 | PIETLUSZENKO Dariusz | 3255 | JÓZEFOSŁAW | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:13:21 | 02:41:25 | 04:14:23 | ||
54 | BIENIECKA Anna | 3302 | OTK RZEŹNIK | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:13:02 | 02:43:23 | 04:14:28 | ||
55 | OBRAŁ Szymon | 3195 | BRONKO DZIK | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:19:40 | 02:42:16 | 04:14:41 | |
56 | MARCINKOWSKI Przemysław | 3308 | PROTON | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:02 | 02:47:53 | 04:15:07 | ||
57 | STRZELEC Łukasz | 3163 | Harpagan Ho Chi Minh | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:15:55 | 02:41:28 | 04:15:14 | |
58 | GAŁEK Aleksander | 3204 | pragmatiq.pl | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:21:41 | 02:47:22 | 04:15:26 | |
59 | ILKIEWICZ Adam | 3166 | 3Bro | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:13:08 | 02:36:26 | 04:15:30 | |
60 | KAŃDUŁA Grzegorz | 3027 | nest.poznan.pl | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:22:18 | 02:48:01 | 04:16:23 | |
61 | DUPLA Konrad | 3172 | WKB Piast Wrocław | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:22:12 | 02:46:00 | 04:16:49 | |
62 | KUMASZKA Anna | 3135 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:13 | 01:13:44 | 02:41:58 | 04:19:18 | ||
63 | RELIGA Andrzej | 3279 | HECZNAROWICE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:18:03 | 02:44:44 | 04:19:35 | ||
64 | OLKIS Rafał | 3129 | przebiega.pl | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:11:57 | 02:40:19 | 04:20:08 | |
65 | PETRYNA Jagoda | 3247 | NOA | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:06 | 01:22:19 | 02:50:33 | 04:20:08 | |
66 | PIECUCH Karolina | 3099 | Lacho Team/sklepbiegowy.com | PRZEWORSK | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:20:29 | 02:50:11 | 04:21:58 | |
67 | MAKOWSKA Olga | 3207 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:20:03 | 02:50:58 | 04:22:10 | |
68 | KOWALSKA Kasia | 3102 | GORZÓW WLKP. | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:24:00 | 02:54:11 | 04:22:32 | ||
69 | URBAŃSKI Michał | 3221 | FlunkyballTeam Lądek-Zdrój | LĄDEK-ZDRÓJ | Senior I M - 20 | 00:00:24 | 01:22:37 | 02:50:08 | 04:22:44 | |
70 | WÓJCIK Robert | 3124 | NOA | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:20:02 | 02:48:12 | 04:23:02 | |
71 | MELNYK Ivan | 3262 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:21:03 | 02:50:35 | 04:23:39 | ||
72 | MICIAK Krzysztof | 3074 | ŻERNIKI WROCŁAWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:17:48 | 02:49:36 | 04:24:28 | ||
73 | TRETIAK Mateusz | 3154 | PIESZYCE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:16:16 | 02:47:24 | 04:24:36 | ||
74 | POLAŃSKI Bartosz | 3107 | MIRKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:14:33 | 02:40:54 | 04:25:06 | ||
75 | KISŁO Lukasz | 3243 | willsoor.pl | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:10:57 | 02:40:11 | 04:25:19 | |
76 | ZAPIÓR Mateusz | 3021 | Turbo Slimaki | KIEŁCZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:13:42 | 02:38:16 | 04:26:22 | |
77 | CZUPKIEWICZ Michał | 3046 | Rajsport active | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:11:35 | 02:39:10 | 04:26:45 | |
78 | ZYDORCZAK Mateusz | 3127 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:13:29 | 02:40:56 | 04:27:25 | ||
79 | SZYL Marek | 3007 | Running Team Quibl | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:26:52 | 02:55:42 | 04:27:44 | |
80 | MAĆKOWIAK Magda | 3203 | noa | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:04 | 01:20:47 | 02:55:50 | 04:27:50 | |
81 | KOSMOWSKI Wiesław | 3008 | Lesz No Limits Runners | RYDZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:20:28 | 02:48:13 | 04:27:50 | |
82 | PACZKOWSKI Rafał | 3092 | Kuźnia Triathlonu Czerwonak Biega | ROKIETNICA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:20:47 | 02:51:28 | 04:27:55 | |
83 | BRATEK Łukasz | 3294 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:48 | 02:50:20 | 04:28:06 | |
84 | BALCERZAK Tomasz | 3028 | MARATOŃCZYK POZNAŃ | KONARZEWO | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:23:25 | 02:48:13 | 04:29:02 | |
85 | MIRR Marcin | 3181 | Drużyna Szpiku | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:15:27 | 02:48:30 | 04:29:04 | |
86 | MUSIELAK Marek | 3191 | M&M&M | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 01:20:34 | 02:51:18 | 04:29:18 | |
87 | PANEK Krzysztof | 3312 | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:23:53 | 02:54:57 | 04:29:44 | |||
88 | ZAŁUSKA-LIPA Agnieszka | 3030 | Mosina Biega | MOSINA | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 01:26:10 | 02:57:26 | 04:29:53 | |
89 | NADOLNA Ewa | 3313 | Senior II K - 30 | 00:00:38 | 01:23:54 | 02:55:21 | 04:30:13 | |||
90 | JURA Dorota | 3271 | Ultra Beskid Sport | BIELSKO-BIAŁA | Senior II K - 30 | 00:00:21 | 01:25:32 | 02:59:46 | 04:30:31 | |
91 | STACHURSKI Paweł | 3120 | SŁOMNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:14:29 | 02:43:43 | 04:31:04 | ||
92 | KOBYLECKI Bartosz | 3039 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:17:06 | 02:47:54 | 04:32:07 | ||
93 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 3094 | 18bdp | SOPOT | Senior II M - 30 | 00:01:54 | 01:29:22 | 03:01:12 | 04:32:29 | |
94 | KOCIK Marcin | 3179 | Fatboy Sprint | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:21:20 | 02:54:25 | 04:33:36 | |
95 | KSIĘŻNIK Dorota | 3303 | Weteran K - 50 | 00:00:24 | 01:27:17 | 03:01:44 | 04:33:40 | |||
96 | ARUSZTOWICZ Bartosz | 3083 | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | OTWOCK | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:14:59 | 02:42:49 | 04:34:04 | |
97 | STRASZKO Monika | 3212 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:28:24 | 03:00:03 | 04:34:53 | ||
98 | PASTUSZKA Michał | 3307 | RUN ŁDZ | Senior I M - 20 | 00:00:21 | 01:23:06 | 02:52:13 | 04:35:04 | ||
99 | JURCZAK Roman | 3241 | RZESZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:01 | 01:20:41 | 02:54:17 | 04:35:24 | ||
100 | TREGUB Igor | 3263 | Kapitoszka | WROCLAW | Senior I M - 20 | 00:00:32 | 01:29:44 | 02:58:58 | 04:35:28 | |
101 | RYŻEWSKI Krzysztof | 3155 | Quadimodo Racing | MIRKÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:20:43 | 02:54:25 | 04:35:42 | |
102 | GAJDECKI Tomek | 3106 | Accenture | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:22:05 | 02:48:46 | 04:36:54 | |
103 | MAŚLANKA Andrzej | 3084 | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:21:19 | 02:53:41 | 04:37:03 | ||
104 | KONIECZNY Andrzej | 3110 | Konieczny Team | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:27:02 | 03:00:15 | 04:38:17 | |
105 | DROŹDZIK Paweł | 3022 | wkb meta lubliniec | NYSA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:22:03 | 02:59:38 | 04:38:24 | |
106 | PAŚ Tomek | 3173 | 1975 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:20:06 | 02:54:03 | 04:38:35 | |
107 | SOBCZAK Tomasz | 3202 | Saska Kępa | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:27:20 | 03:00:35 | 04:38:39 | |
108 | MAJOCH Anna | 3005 | GVT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:12 | 01:24:17 | 03:01:48 | 04:39:12 | |
109 | FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka | 3280 | Los Bieganeros | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:34 | 01:32:27 | 03:06:57 | 04:39:35 | |
110 | KOSTRZEWSKI Sławomir | 3225 | 10 Brygada Logistyczna | GŁUCHOŁAZY | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:22:13 | 02:59:58 | 04:39:59 | |
111 | STRYŁA Leszek | 3217 | TWARDE LESZCZE | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:24:10 | 03:00:11 | 04:40:54 | |
112 | KASPROWSKI Łukasz | 3287 | GarageGym Krapkowice | KRAPKOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:21:09 | 02:55:48 | 04:41:27 | |
113 | TEKIELI Jerzy | 3085 | BYSTRZYCA KŁODZKA | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:11:21 | 02:43:05 | 04:41:40 | ||
114 | KOSIELSKI Robert | 3156 | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:21:33 | 02:54:36 | 04:42:39 | ||
115 | SZUKAŁA Damian | 3246 | Żary Runners Team | BIENIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:28:17 | 03:04:49 | 04:42:49 | |
116 | RELEWICZ Maciej | 3101 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:25:32 | 02:59:38 | 04:42:54 | |
117 | LEJA Wojciech | 3112 | DA Stygmatyk | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:23:32 | 02:58:26 | 04:43:34 | |
118 | ZAMBRZYCKI Maciej | 3286 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:27:17 | 02:57:20 | 04:43:50 | |
119 | BOK Rafał | 3249 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:27:16 | 02:57:17 | 04:43:50 | ||
120 | MARCIN Goleń | 3111 | DA Stygmatyk | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:23:32 | 02:58:26 | 04:44:13 | |
121 | OSIŃSKI Robert | 3043 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:25:34 | 03:03:31 | 04:44:21 | ||
122 | KOKUREWICZ Konrad | 3044 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:33 | 02:57:17 | 04:44:52 | ||
123 | JAKUSZEK Krzysztof | 3114 | Cegielnia Piaski | PIASKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:25:25 | 03:02:43 | 04:45:02 | |
124 | ŁYCZYWEK Marcin | 3199 | ŻABOKLIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:29:01 | 02:58:32 | 04:45:04 | ||
125 | KAMER Joanna | 3045 | UKA | PRUSZKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:09 | 01:30:42 | 03:08:46 | 04:45:08 | |
126 | PIECH Michał | 3134 | Alustal | STODZIENICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:26:45 | 03:05:54 | 04:45:32 | |
127 | KLESZCZ Tomek | 3178 | PRO-RUN Wrocław | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:24:58 | 02:56:34 | 04:46:08 | |
128 | FILIPIAK Jarosław | 3253 | KROŚNICE | Senior I M - 20 | 00:00:23 | 01:19:39 | 02:53:29 | 04:46:43 | ||
129 | OLEJNIK Sylwester | 3304 | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:20:58 | 03:02:23 | 04:47:07 | |||
130 | BOROWIAK Maciej | 3121 | Wozimysie.pl / Trenertriathlonu.pl | KALISZ | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:28:03 | 03:07:49 | 04:47:08 | |
131 | KOSZ Dariusz | 3284 | NYSA | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:24:33 | 02:58:24 | 04:47:09 | ||
132 | HADAM Michał | 3252 | KB Maniac Poznań/NBR | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:53 | 03:02:40 | 04:47:10 | |
133 | STOLIŃSKI Przemysław | 3073 | OZORKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:15:28 | 02:57:25 | 04:47:13 | ||
134 | KRYSMALSKI Maciej | 3138 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:28:22 | 03:01:44 | 04:47:26 | ||
135 | STĘPIEŃ Marcin | 3215 | 22 BPG | ŁAGIEWNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:23:51 | 03:01:55 | 04:49:06 | |
136 | MAJEWSKI Maciej | 3088 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:19:30 | 03:00:29 | 04:49:34 | ||
137 | HENDRYS Marek | 3283 | SPARTA ULTRA TEAM | GRANICE | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:25:16 | 02:58:19 | 04:50:41 | |
138 | MICHALAK Sławomir | 3157 | inzynier.eu nosi trailowe botki | PRUSZKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 01:30:10 | 03:09:58 | 04:50:55 | |
139 | PAWLIK Joanna | 3053 | Pretorium/ NBR | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:13 | 01:27:40 | 03:07:51 | 04:51:46 | |
140 | SAWICZ Monika | 3086 | Finisz Morąg | LIDZBARK WARMIŃSKI | Senior I K - 20 | 00:00:08 | 01:24:16 | 03:07:38 | 04:51:47 | |
141 | POLAK Michalina | 3006 | OPOLE | Senior I K - 20 | 00:00:14 | 01:28:35 | 03:09:58 | 04:51:50 | ||
142 | SKOCZYLAS Jerzy | 3201 | wkurw_team | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:29:19 | 03:01:25 | 04:52:36 | |
143 | STAWARZ Paweł | 3061 | KB LUPUS | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:28:03 | 03:09:30 | 04:53:14 | |
144 | OSIKOWSKA Teresa | 3193 | ZAKOPANE | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:31:37 | 03:10:41 | 04:53:18 | ||
145 | KOTYSZ Waldemar | 3174 | BBL OPOLE | OPOLE | Weteran I M - 50 | 00:00:03 | 01:22:03 | 03:03:37 | 04:53:33 | |
146 | SONNEK Marta | 3060 | KB LUPUS | SYCÓW | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:23:32 | 03:01:44 | 04:53:40 | |
147 | REDMANN Edyta | 3123 | Teamochal | BYDGOSZCZ | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:34:50 | 03:14:43 | 04:54:41 | |
148 | PTAK Jarosław | 3289 | KĘDZIERZYN-KOŻLE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:04 | 03:04:03 | 04:54:54 | ||
149 | LESZCZYŃSKI Paweł | 3293 | Lasy Wawerskie | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:29:02 | 03:09:22 | 04:55:03 | |
150 | NÓŻKA Andrzej | 3251 | PYRNIK | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:28:18 | 03:05:38 | 04:55:10 | ||
151 | NOSZCZYK Tomasz | 3218 | #UltraRunningTommy | NOWA RUDA | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:26:07 | 03:02:09 | 04:55:20 | |
152 | MAŁOLEPSZY Damian | 3268 | KS Leniwiec | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:21:02 | 03:03:15 | 04:55:21 | |
153 | PYTLARZ Waldemar | 3050 | 4Run Team Piła | PIŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 01:31:30 | 03:10:30 | 04:55:21 | |
154 | ZUBOWICZ Jakub | 3267 | Żwawe Żubry / BZ WBK Faktor | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:26:49 | 03:03:55 | 04:56:15 | |
155 | DOMAGAŁA Grażyna | 3002 | Night Runners Wrocław | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:37 | 01:24:59 | 03:11:17 | 04:56:54 | |
156 | CISEK Mirosław Tomasz | 3242 | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:28:48 | 03:06:28 | 04:57:14 | ||
157 | CZUDEK Szymon | 3177 | SKOCZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:22:00 | 03:02:33 | 04:58:30 | ||
158 | SZNAJDER Marcin | 3226 | Mesondżi lajf stajl | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 04:59:56 | |||
159 | ŚWIST Michał | 3238 | BIELSKO-BIAŁA | Senior I M - 20 | 00:00:17 | 01:30:20 | 03:07:56 | 04:59:59 | ||
160 | POPRAWSKI Mateusz | 3209 | MUKS SZOK Bojanowo | BOJANOWO | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:20:28 | 02:54:29 | 05:00:06 | |
161 | STACHOWIAK Maciej | 3013 | Pakieciarze Team | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:33:10 | 03:10:43 | 05:00:17 | |
162 | MĄCZKA Bronisław | 3298 | OTK Rzeźnik | Weteran II M - 60 | 00:00:36 | 01:30:28 | 03:11:56 | 05:00:21 | ||
163 | KOT Klaudia | 3236 | night runners | KRAKÓW | Senior I K - 20 | 00:00:05 | 01:21:26 | 03:02:39 | 05:00:25 | |
164 | TYPIŃSKI Paweł | 3056 | Piątkowo na biegowo | JUTROSIN | Senior I M - 20 | 00:00:18 | 01:31:03 | 03:15:48 | 05:00:40 | |
165 | CHELIŃSKA Daria | 3210 | Piątkowo na biegowo | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:17 | 01:31:04 | 03:15:49 | 05:00:42 | |
166 | DZIEDZINA Tomasz | 3175 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:27:27 | 03:10:38 | 05:01:38 | |
167 | KWIECIEŃ Michał | 3213 | Bierutowska Grupa Biegowa | BIERUTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:29:26 | 03:06:53 | 05:01:38 | |
168 | PODWÓJCI Michał | 3235 | Zabiegani Lusówko | DĄBRÓWKA | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 01:25:27 | 03:05:55 | 05:01:45 | |
169 | MAJEWSKI Błażej | 3167 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:24:28 | 03:07:49 | 05:02:55 | ||
170 | RADOSLAW Musial | 3188 | DOLBY | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:26:01 | 03:07:14 | 05:03:06 | |
171 | KARASIAK Piotr | 3189 | Dolby | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:30:00 | 03:05:59 | 05:03:08 | |
172 | LESZCZYŃSKI Wacław | 3122 | SWIEBODZICE | Weteran I M - 50 | 00:00:32 | 01:32:35 | 03:16:52 | 05:03:46 | ||
173 | DUDEK Remigiusz | 3089 | ZIębice | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:31:11 | 03:12:04 | 05:04:37 | |
174 | GAŁECKI Tomasz | 3278 | Klub Biegacza EURO RTV AGD | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:32:03 | 03:16:04 | 05:05:06 | |
175 | TOMASZEWSKI Dominik | 3125 | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:29:03 | 03:13:06 | 05:05:51 | ||
176 | JĘDRASZEK Maciej | 3299 | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:29:56 | 03:09:34 | 05:06:15 | |||
177 | BUŁATEWICZ Małgorzata | 3158 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:26 | 01:34:17 | 03:21:24 | 05:07:14 | ||
178 | KULESZA Paweł | 3068 | KIELCE | Senior I M - 20 | 00:00:13 | 01:23:09 | 03:10:54 | 05:07:56 | ||
179 | HASIUK Ewelina | 3140 | Vege Runners | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 01:33:29 | 03:22:24 | 05:08:23 | |
180 | DOBROSIELSKI Marcin | 3115 | TKD Szakal Jeżyce Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:28:48 | 03:14:34 | 05:08:58 | |
181 | MRUGALSKA Liliana | 3014 | Netbox Biega | GOSTYŃ | Senior I K - 20 | 00:00:14 | 01:35:15 | 03:20:14 | 05:08:59 | |
182 | KRAWISZ Maciej | 3258 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:41 | 01:40:57 | 03:21:08 | 05:09:03 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
LIM | SZYMCZAK Mateusz | 3168 | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:24:28 | 03:07:49 | 05:09:46 | ||
184 | GIBASZEWSKA Justyna | 3093 | CHORZÓW | Masters K - 40 | 00:00:09 | 01:39:57 | 03:23:43 | 05:10:14 | ||
185 | KRZOS Piotr | 3131 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 01:37:10 | 03:21:18 | 05:10:36 | ||
186 | WOZNIAK Wojciech | 3208 | better than a thousand | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:25:15 | 03:08:04 | 05:10:40 | |
187 | STEFANOWICZ Piotr | 3104 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:25:19 | 03:08:49 | 05:11:08 | |
188 | KLAGA Michał | 3310 | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:27:45 | 03:14:00 | 05:11:11 | |||
189 | KOSTECZKA Paulina | 3023 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:32:28 | 03:19:23 | 05:11:22 | |
190 | KACZMARSKI Piotr | 3119 | Hardcorowe Wyhylylybymy | KARCZEW | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:25:57 | 03:10:15 | 05:11:40 | |
191 | BUK Sławomir | 3147 | BIEGAM BO LUBIĘ | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:36:32 | 03:20:12 | 05:13:04 | |
192 | ŻARSKI Jarosław | 3233 | Fudu&CO Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:36:53 | 03:23:18 | 05:13:49 | |
193 | POPIEL Marta | 3057 | LUBLIN | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 01:34:30 | 03:23:46 | 05:14:08 | ||
194 | PĘCZEK Dawid | 3296 | Zelka Asek Running Division | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:30:15 | 03:12:55 | 05:14:16 | ||
195 | KORBA Ewa | 3065 | DOLASZEWO | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:34:01 | 03:24:14 | 05:14:33 | ||
196 | GURBIEL Tomasz | 3067 | OneMan Team | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:01:54 | 01:31:02 | 03:15:46 | 05:14:39 | |
197 | FIGLEWICZ Maria | 3064 | KRAKOW | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:35:22 | 03:23:44 | 05:14:56 | ||
198 | MANEL Mariusz | 3078 | Netbox Biega / Lesz No Limits Runners | KĄKOLEWO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:26:39 | 03:12:51 | 05:15:39 | |
199 | KIWIOR Jan | 3295 | Team-TomJ | Weteran II M - 60 | 00:00:27 | 01:32:12 | 03:17:21 | 05:16:40 | ||
200 | SZURKOWSKI Michał | 3113 | Night Runners | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:38:12 | 03:23:31 | 05:16:40 | |
201 | DURKIEWICZ Tomasz | 3075 | DOM KULTURY JOGI | STĘSZEW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:34:22 | 03:22:23 | 05:16:41 | |
202 | STEFANIAK Marcin | 3034 | TKD Szakal Jeżyce Runners | DĄBRÓWKA | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:27:56 | 03:12:45 | 05:19:28 | |
203 | KAMINSKI Krystian | 3049 | NIESTĘPOWO | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:37:34 | 03:22:19 | 05:19:31 | ||
204 | CYGAN Krzysztof | 3109 | BŁONIE | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:28:31 | 03:18:55 | 05:20:35 | ||
205 | SIECZKOWSKI Artur | 3012 | Natural Born Runners | KOSTRZYN | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:36:19 | 03:28:46 | 05:21:21 | |
206 | PRZYBYŁ Piotr | 3037 | biegologia.pl / EASY RUNNERS | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:18:51 | 02:59:39 | 05:22:15 | |
207 | PIECH Jarek | 3239 | ZLOTY STOK | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:30:37 | 03:16:59 | 05:22:39 | ||
208 | SZYMANKIEWICZ Kalina | 3256 | GDYNIA | Masters K - 40 | 00:00:27 | 01:36:39 | 03:25:50 | 05:22:42 | ||
209 | KAŃDUŁA Klaudia | 3026 | TKD Szakal Jeżyce Runners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:41:37 | 03:34:21 | 05:22:43 | |
210 | BARANIECKI Zbigniew | 3250 | Brylant Kòrnik | POZNAN | Weteran I M - 50 | 00:00:39 | 01:37:20 | 03:23:28 | 05:24:03 | |
211 | PIETROWICZ Marek | 3190 | Zabiegani Lusówko | LUSÓWKO | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:34:41 | 03:27:19 | 05:24:06 | |
212 | CIEŚLAK Łukasz | 3277 | OŚNO LUBUSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:30:32 | 03:16:54 | 05:24:33 | ||
213 | CHMIEL Grzegorz | 3161 | HQ MNC NE | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:24:45 | 03:19:31 | 05:24:43 | |
214 | BADOWSKI Rafal | 3270 | Wszystko jest w głowie! | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:28:30 | 03:15:48 | 05:25:33 | |
215 | ŚWITALSKI Andrzej | 3090 | Życie Częstochowy Team / Kapitan Polska | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:37:09 | 03:26:54 | 05:25:37 | |
216 | FISHCHUK Oleh | 3261 | WROCLAW | Senior I M - 20 | 00:00:30 | 01:36:19 | 03:22:02 | 05:27:45 | ||
217 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 3136 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:18 | 01:35:48 | 03:28:49 | 05:27:50 | |
218 | WYBRANOWSKI Sylwester | 3033 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:38:16 | 03:28:49 | 05:28:10 | ||
219 | JAWORSKI Paweł | 3244 | West sports team | CEDYNIA | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 01:29:23 | 03:20:34 | 05:30:54 | |
220 | MAŚLANKA Klaudia | 3245 | DRAWSKO POMORSKIE | Senior I K - 20 | 00:00:16 | 01:29:22 | 03:20:32 | 05:30:54 | ||
221 | KOZŁOWSKI Artur | 3029 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:32:39 | 03:30:28 | 05:32:29 | ||
222 | STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna | 3025 | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | MIŁOSZYCE | Senior II K - 30 | 00:00:17 | 01:40:32 | 03:35:32 | 05:33:15 | |
223 | PRZYBYSŁAWSKI Miłosz | 3165 | Słynni Kenijczycy | GNIEZNO | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:40:38 | 03:31:59 | 05:33:27 | |
224 | GALASIŃSKI Andrzej | 3139 | LUBOŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:19 | 01:32:21 | 03:20:32 | 05:33:46 | ||
225 | PAROL Paweł | 3142 | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:19:34 | 03:11:04 | 05:33:47 | ||
226 | STOKŁOSA Michał | 3216 | ŻYWIEC | Senior I M - 20 | 00:00:28 | 01:37:19 | 03:22:28 | 05:34:03 | ||
227 | DOBOSZ Leszek | 3118 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:24:32 | 03:08:59 | 05:34:05 | ||
228 | ODZIMKOWSKI Marcin | 3035 | MROWINY | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:36:40 | 03:22:21 | 05:34:17 | ||
229 | CHABKO Jacek | 3072 | 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:56 | 03:28:34 | 05:37:00 | |
230 | BRAUN Maria | 3265 | Smartoys | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:43:12 | 03:36:36 | 05:37:25 | |
231 | KIEŁBOWICZ Aneta | 3159 | Słynni Kenijczycy | GNIEZNO | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 01:40:38 | 03:35:02 | 05:38:35 | |
232 | GŁOWACKA Renata | 3009 | Tri Aktywny Piotrków | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:36:54 | 03:35:32 | 05:38:47 | |
233 | PARYSZ Anna | 3041 | Stare Babice Biegają | BLIZNE JASIŃSKIEGO | Weteran K - 50 | 00:00:23 | 01:44:21 | 03:44:38 | 05:43:52 | |
234 | ŚWIST Beata | 3237 | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | 00:00:18 | 01:42:54 | 03:39:27 | 05:45:56 | ||
235 | PIETRZAK Dariusz | 3097 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:47:26 | 03:47:21 | 05:47:24 | ||
236 | MAZURCZAK Ewa | 3194 | kobietawbiegu.pl | KIEŁCZÓWEK | Masters K - 40 | 00:00:11 | 01:44:00 | 03:43:46 | 05:47:31 | |
237 | PIETRZAK Monika | 3098 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:21 | 01:47:25 | 03:48:26 | 05:47:36 | ||
238 | HEJMAN Maciej | 3196 | wkurw_team | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:41:29 | 03:40:40 | 05:49:25 | |
239 | KUKLA-KOWALSKA Alicja | 3018 | BIEGAM BO NIE LUBIĘ | LUSÓWKO | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 01:45:27 | 03:46:21 | 05:49:27 | |
240 | WILK Łukasz | 3197 | Wkurw_Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:41:28 | 03:38:07 | 05:49:27 | |
241 | CZYŻ Dorota | 3266 | RZESZÓW | Masters K - 40 | 00:00:25 | 01:44:08 | 03:44:33 | 05:49:43 | ||
242 | KOWALCZYK Marcin | 3048 | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:40 | 01:43:18 | 03:46:30 | 05:51:06 | ||
243 | SIWEK Krzysztof | 3240 | ZLOTY STOK | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:48:46 | 03:46:09 | 05:51:36 | ||
244 | KICINSKA Dorota | 3206 | Rozbiegany Rawicz | RAWICZ | Senior II K - 30 | 00:00:21 | 01:42:57 | 03:41:55 | 05:51:45 | |
245 | GĄSIOROWSKA Dorota | 3003 | ŚNIĘTY SUM | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:15 | 01:44:10 | 03:44:42 | 05:52:05 | |
246 | BOIŃSKI Bartosz | 3290 | Klub Biegacza RTV Euro AGD | DOBIEŻYN | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 01:44:53 | 03:28:38 | 05:53:26 | |
246 | KLIMCZAK Arkadiusz | 3150 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:44:54 | 03:34:00 | 05:54:07 | |
248 | GRZYB Krzysztof | 3070 | Klub Biegacza RTV Euro AGD/Jeżyce biegają | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:41:55 | 03:33:55 | 05:54:35 | |
249 | RAK Cezary | 3103 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:44:47 | 03:47:57 | 06:00:41 | |
250 | DOBREK Wojtek | 3152 | Wieczorne bieganie | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:45:48 | 06:00:59 | ||
251 | ZAWADZKA Marzena | 3052 | 4Run Team Piła | PIŁA | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:43:28 | 06:03:02 | ||
252 | BLAJCHERT Adam | 3069 | 4RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:43:28 | 06:03:17 | ||
253 | BEREZIUK Michał | 3170 | LZS Dziewiętlice | DZIEWIĘTLICE | Senior II M - 30 | 00:00:42 | 01:43:27 | 03:48:04 | 06:12:55 | |
254 | SADOWSKI Andrzej | 3096 | DZIEWIĘTLICE | Weteran II M - 60 | 00:00:42 | 01:43:28 | 03:46:08 | 06:12:55 | ||
255 | GAŁAT Jakub | 3032 | bcplus.pl | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:48:21 | 06:13:32 | ||
256 | BRYKSA Iwona | 3222 | OPOLE | Weteran K - 50 | 00:00:14 | 01:49:07 | 06:21:28 | |||
257 | ADAMSKI Tomasz | 3297 | KIBOLE W BIEGU | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:45:43 | 06:38:34 | |||
258 | MARCINIAK Janusz | 3133 | Night Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:33:21 | 03:09:42 | ||
259 | FRĄCKOWIAK Jacek | 3117 | Runner's Power | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:08 | ||||
260 | TĘSIOROWSKI Mariusz | 3145 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:14:16 | 02:37:22 | ||
261 | KLIKS Adam | 3137 | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:49:12 | 03:48:19 | |||
262 | GMEREK Pawel | 3254 | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:49:11 | 03:48:19 | |||
JANUSZEWSKI Tomasz | 3143 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran I M - 50 | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna | 3144 | Kobiety na 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran K - 50 | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KIELASZEWSK Karol | 3108 | Lesz NO Limits Runners | LESZNO | Senior II M - 30 | DNF | 01:48:53 DNF | DNF | DNF | ||
KNAPIK Jerzy | 3016 | KRAKÓW | Weteran II M - 60 | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WŁODARKIEWICZ Dominik | 3200 | Squeezy Polska | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:01:04 DNF | 02:15:31 DNF | DNF | ||
ZAWIDZKI Dariusz | 3259 | Czerwonak Biega | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | DNF | 01:07:04 DNF | 02:33:23 DNF | DNF | ||
ZIELIŃSKI Marcin | 3228 | Saint Gobain Squad | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | DNF | 01:38:10 DNF | DNF | DNF | ||
MACIASZCZYK Magda | 3130 | MASZEWO | Masters K - 40 | DNF | 01:34:50 DNF | 03:26:08 DNF | DNF | |||
PIENIO Adam | 3146 | TUŁOWICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:49 DNF | 03:23:07 DNF | DNF | |||
MICHALAK Tomasz | 3058 | Team Biegaj Pod Okiem Trenera | LESZNO | Masters M - 40 | DNF | 01:33:22 DNF | 03:28:55 DNF | DNF | ||
BIENIAS Piotr | 3214 | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:34:31 DNF | 03:38:45 DNF | DNF | |||
MELSON Maciej | 3185 | Bizon team | ŁÓDŹ | Senior I M - 20 | DNF | 01:34:21 DNF | 03:40:14 DNF | DNF | ||
WAŁEK Piotr | 3001 | Running Team Quibl | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:39:27 DNF | DNF | DNF | ||
KUPPER Paweł | 3042 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:52:16 DNF | DNF | DNF | |||
DOMINIAK - LESZCZYŃSKA Elżbieta | 3292 | Lasy Wawerskie | WARSZAWA | Weteran K - 50 | DNF | 01:58:08 DNF | DNF | DNF | ||
SZCZEPANIAK Sławomir | 3047 | K.S.Leniwiec Kępno | KĘPNO | Weteran I M - 50 | DNF | 01:58:11 DNF | DNF | DNF | ||
BAKA Elzbieta | 3031 | WARSZAWA | Masters K - 40 | DNF | 02:02:11 DNF | DNF | DNF | |||
KARPIŃSKI Grzegorz | 3020 | Mesondzi Lajf Stajl | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:49:47 DNF | DNF | DNF | ||
ZUBOWICZ Janina | 3080 | SEJNY | Weteran K - 50 | DNF | 02:08:54 DNF | DNF | DNF | |||
PIECUCH Małgorzata | 3038 | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | PRZEWORSK | Weteran K - 50 | DNF | 01:49:55 DNF | DNF | DNF | ||
RONKOWSKA Małgorzata | 3128 | PolkaSport | WARSZAWA | Senior I K - 20 | DNF | 01:46:05 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 283 wynik(ów)