Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 418 |
Wystartowało : | 367 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 361 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | B1 10km | Czas netto 21km | Czas brutto 21km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWŁOWSKI Marek | 2305 | Klub Biegacza Kompania Piwowarska | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 1 | M 18 | 00:00:03 | 01:05:04 | 01:55:28.85 | 01:55:32.45 | 5:29 | 10.9 (100%) | ||
2 | KUŹMA Przemysław | 2160 | 1960 | WIELICZKA | Weteran I M - 50 | 2 | M 50 | 00:00:08 | 01:18:58 | 02:15:13.85 | 02:15:22.05 | +00:19:49 (14.6%) | 6:26 | 9.3 (85.3%) | |
3 | ELMINOWSKI Wojciech | 2306 | ELAKTYWNI | ELBLĄG | Weteran I M - 50 | 3 | M 63 | 00:00:04 | 01:17:48 | 02:18:57.60 | 02:19:02.50 | +00:23:30 (16.9%) | 6:37 | 9.1 (83.5%) | |
4 | PLEŚNIAR Paweł | 2061 | Nieformalny Klub Tygrysków | BIECZ | Weteran I M - 50 | 4 | M 69 | 00:00:13 | 01:20:22 | 02:19:40.00 | 02:19:53.80 | +00:24:21 (17.4%) | 6:39 | 9 (82.6%) | |
5 | KOSZAREK Maciej | 2345 | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 5 | M 105 | 00:00:33 | 01:28:50 | 02:30:02.20 | 02:30:36.15 | +00:35:03 (23.3%) | 7:08 | 8.4 (77.1%) | ||
6 | JANUSZEK Leon | 2413 | Weteran I M - 50 | 6 | M 114 | 00:00:48 | 01:27:15 | 02:31:19.70 | 02:32:07.90 | +00:36:35 (24.1%) | 7:12 | 8.3 (76.1%) | |||
7 | CHWIAŁKOWSKI Wiesław | 2042 | TORUŃ | Weteran I M - 50 | 7 | M 116 | 00:00:16 | 01:26:36 | 02:32:21.35 | 02:32:37.55 | +00:37:05 (24.3%) | 7:15 | 8.3 (76.1%) | ||
8 | PASTUSZKA Mirosław | 2403 | Weteran I M - 50 | 8 | M 124 | 00:00:25 | 01:29:41 | 02:33:49.60 | 02:34:14.65 | +00:38:42 (25.1%) | 7:19 | 8.2 (75.2%) | |||
9 | SIP Mirosław | 2125 | ŚLESIN | Weteran I M - 50 | 9 | M 131 | 00:00:18 | 01:27:39 | 02:36:20.95 | 02:36:39.85 | +00:41:07 (26.2%) | 7:26 | 8.1 (74.3%) | ||
10 | WARYCH Andrzej | 2120 | STARGARD | Weteran I M - 50 | 10 | M 149 | 00:00:21 | 01:30:25 | 02:43:05.95 | 02:43:26.95 | +00:47:54 (29.3%) | 7:45 | 7.7 (70.6%) | ||
11 | KUCZERA Tadeusz | 2241 | ŚWIERKLANY | Weteran I M - 50 | 11 | M 156 | 00:00:02 | 01:34:30 | 02:46:07.40 | 02:46:10.30 | +00:50:37 (30.5%) | 7:54 | 7.6 (69.7%) | ||
12 | BEDNARCZYK Bogusław | 2048 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 12 | M 165 | 00:00:32 | 01:28:56 | 02:49:51.95 | 02:50:24.20 | +00:54:51 (32.2%) | 8:05 | 7.4 (67.9%) | |
13 | DRABIK Jacek | 2373 | KRAKOW | Weteran I M - 50 | 13 | M 175 | 00:00:28 | 01:39:54 | 02:52:30.60 | 02:52:58.80 | +00:57:26 (33.2%) | 8:12 | 7.3 (67.0%) | ||
14 | PODSIADŁY Robert | 2023 | Chata Biegacza K34 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 14 | M 207 | 00:00:52 | 01:51:20 | 03:23:09.45 | 03:24:02.30 | +01:28:29 (43.4%) | 9:40 | 6.2 (56.9%) | |
15 | STRZELECKI Artur | 2408 | Weteran I M - 50 | 15 | M 212 | 00:00:25 | 02:07:25 | 03:37:06.30 | 03:37:32.05 | +01:41:59 (46.9%) | 10:20 | 5.8 (53.2%) | |||
16 | REJMISZ Rafał | 2348 | UNIMAT RUNNERS | GARBY | Weteran I M - 50 | 16 | M 214 | 00:00:16 | 02:01:19 | 03:38:22.85 | 03:38:39.30 | +01:43:06 (47.2%) | 10:23 | 5.8 (53.2%) | |
17 | KACZMARKIEWICZ Krzysztof | 2278 | ITAKA STUDIO FILMOE | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 17 | M 215 | 00:00:06 | 01:57:03 | 03:38:41.90 | 03:38:48.80 | +01:43:16 (47.2%) | 10:24 | 5.8 (53.2%) |
Znaleziono 17 wynik(ów)