SKRWILNO - PUCHAR ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ NORDIC WALKING 2020 - 10 KM
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchar Ziemi Dobrzyńskiej Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Skrwilno |
Date : | 2020-07-26 |
Place : | Skrwilno |
Distance : | 10 km |
Registered : | 78 |
Started : | 73 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 73 |
On the track : | 0 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Żół. kartki | Czer. kartki | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HELWICH Stefan | 1 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:30:37 | |||
2 | POLKOWSKI Piotr | 2 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 1 | 00:31:38 | ||
3 | POŁUBIAK Paweł | 3 | SIECINO | M30-39 | 00:31:48 | ||||
4 | KNITTER Tomasz | 4 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:31:53 | |||
5 | MARCZAK Tomasz | 5 | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:31:34 | ||||
6 | CZŁAPSKI Krzysztof | 6 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:32:02 | |||
7 | KLIMCZAK Adam | 7 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:34:05 | |||
8 | RADECKI Artur | 8 | CHODZĄCY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M50-59 | 00:33:01 | |||
9 | KUŚMIEREK Jan | 9 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:34:22 | |||
10 | SANIUK Edward | 10 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:33:50 | |||
11 | CIACIUCH Agnieszka | 12 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K18-29 | 00:36:28 | |||
12 | JÓŹWIAK Marianna | 13 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:35:37 | |||
13 | FRANCZAK Małgorzata | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:37:06 | |||
14 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 16 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K50-59 | 00:36:03 | |||
15 | KANIEWSKA Alicja | 17 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:37:41 | |||
16 | ADAMCZYK Adam | 21 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:34:17 | |||
17 | BERCZYŃSKI Henryk | 23 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-69 | 00:39:32 | |||
18 | BŁASZCZAK Stanisław | 24 | SKĘPE | M70+ | 1 | 00:42:03 | |||
19 | BOGACKI Sławek | 25 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | M40-49 | 00:32:40 | |||
20 | CHABROS Dariusz | 26 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M40-49 | 00:43:13 | |||
21 | CIESIELSKI Jan | 28 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M40-49 | 00:34:39 | |||
22 | CIESIELSKI Jerzy | 29 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M18-29 | 00:36:19 | |||
23 | FRANCZAK Dariusz | 30 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:37:47 | |||
24 | GODZIŃSKI Paweł | 32 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | M40-49 | 00:35:27 | |||
25 | KACZMAREK Jarek | 34 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 1 | 00:38:36 | ||
26 | KOCIMSKI Jan | 35 | KM AKTYWNI SOCHACZEW | SOCHACZEW | M70+ | 00:36:22 | |||
27 | KOSECKI Marek | 36 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M50-59 | 00:36:06 | |||
28 | KUŚMIEREK Patryk | 37 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:32:56 | |||
29 | KUŹMICZ Adam | 38 | POLIPACK TEAM GWE | MASZEWKO | M30-39 | 00:30:47 | |||
30 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 39 | DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:38:19 | |||
31 | ŁUKASIK Michał | 40 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:38:30 | |||
32 | MARCZYŃSKI Adam | 41 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M40-49 | 1 | 00:34:52 | ||
33 | NETKOWSKI Wojciech | 43 | PASJA NORDIC WALKING | BRWINÓW | M60-69 | 00:36:14 | |||
34 | OLSZAŃSKI Karol | 44 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M40-49 | 00:35:59 | |||
35 | PALUCH Pawel | 45 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:38:34 | |||
36 | POSIM Dariusz | 46 | WATAHA | DUBIEL | M50-59 | 1 | 00:37:20 | ||
37 | SIWAK Piotr | 47 | KS METRACO POLKOWICE | RUDNA | M50-59 | 00:33:10 | |||
38 | STAWNIAK Karol | 48 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:36:52 | |||
39 | STECKIEWICZ Edmund | 49 | KB LECH RYPIN | RYPIN | M40-49 | 00:35:20 | |||
40 | SZYMAŃSKI Stefan | 50 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:35:25 | |||
41 | ŚWIDEREK Marcin | 51 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-49 | 00:33:27 | |||
42 | WALCZAK Grzegorz | 52 | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | SUCHY LAS | M40-49 | 00:39:47 | |||
43 | WĄTROBA Sebastian | 55 | BEL MARE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M40-49 | 00:42:20 | |||
44 | WESNER Harald | 56 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | KWIDZYN | M60-69 | 00:42:16 | |||
45 | OCYSEK Zygmunt | 57 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | 00:37:44 | |||
46 | BACDORF Alicja | 58 | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:48:03 | ||||
47 | BERENT Wioletta | 60 | SKRWILNO | K40-49 | 1 | 00:40:22 | |||
48 | BOŃCZYSZYN Bożena | 61 | POLIPACK TEAM GWE | WICKO | K50-59 | 00:38:04 | |||
49 | CHABROS Agnieszka | 62 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:42:01 | |||
50 | CHOLEWKA Jolanta | 63 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K60-69 | 00:40:46 | |||
51 | BACHANEK Katarzyna | 59 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:40:09 | |||
52 | CIESIELSKA Renata | 64 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:39:01 | |||
53 | EFEMBERG Joanna | 65 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SZCZECIN | K40-49 | 00:37:07 | |||
54 | FRANCZAK Anna | 66 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:40:14 | |||
55 | JANKOWSKA Katarzyna | 67 | PRĘCZKI | K50-59 | 00:39:21 | ||||
56 | JĘDRASIAK Renata | 68 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 00:33:19 | |||
57 | KACZMAREK Zofia | 69 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:39:57 | |||
58 | WALESZKO Anna | 54 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:38:42 | |||
59 | MORACZEWSKA Angelika | 70 | AKTYWNA KCYNIA | K30-39 | 00:40:52 | ||||
60 | KORYCKA Mariola | 71 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | ZGIERZ | K30-39 | 00:37:33 | |||
61 | KOZŁOWSKA Anna | 72 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K40-49 | 00:41:02 | |||
62 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 73 | POLIPACK TEAM GWE | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:34:29 | |||
63 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 74 | STADION ŚLĄSKI | KOZIEGŁOWY | K60-69 | 00:46:04 | |||
64 | KRUSZKA Arleta | 75 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:39:27 | |||
65 | KURZAWSKA Jolanta | 76 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:37:12 | |||
66 | OMARSKA Grażyna | 77 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:41:17 | |||
67 | OWCZAREK Henryka | 78 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:46:24 | |||
68 | POSIM Bogumila | 79 | WATAHA | DUBIEL | K50-59 | 00:45:51 | |||
69 | SOROKA Teresa | 80 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K60-69 | 00:40:37 | |||
70 | SZULC Alicja | 81 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:35:51 | |||
71 | WNEK Ewa | 82 | KŁODZKO | K60-69 | 00:39:46 | ||||
72 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 83 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:41:56 | |||
73 | LUBAŃSKI Tomasz | 173 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-69 | 00:43:01 |
Total 73 results.