MscZawodnikKlubKrajPunkty
 
1HANUS Joanna PASJONAUCI KROSNO550
1GRYGOROWICZ Teresa KS METRACO POLKOWICE745
1TOPOLNICKI Konrad CKZIU NYSA MECHANIK709
1WAWRZYNIAK Igor POLIPACK TEAM GWE600
1SZYMAŃSKI Stefan XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY679
1WITUCKA Karolina 800
1DĘBSKI Bartłomiej NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA759
1SULECKA Gabriela 740
1SPYCHAŁA Lesław CKZIU NYSA MECHANIK689
1RAJEWSKI Sebastian KS IDMAR RACING TEAM810
1BUCZKOWSKI Jerzy KS SOKÓŁ GĄSAWA609
1JÓŹWIAK Marianna SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK824
1BRZOZOWSKI Piotr AKTYWNI POSTOMINO510
1RACZYŃSKA Aleksandra STADION ŚLĄSKI740
1WOROCH Roman KS METRACO POLKOWICE820
1ROŻYNEK Miron 690
1DUSZEŃKO Zygmunt KS METRACO POLKOWICE719
1PODGÓRSKI Szymon CKZIU NYSA MECHANIK780
1GRYGOROWICZ Bogdan KS METRACO POLKOWICE830
1 2
1OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela KS METRACO POLKOWICE660
1GODZIŃSKA Dorota BAŻANT NW ELBLĄG570
1ZIELIŃSKA Jolanta GOSIR OSIELSKO580
1SZENDZIELORZ Ilona STADION ŚLĄSKI646
1MARCINKOWSKA Agnieszka UNIA MIAST520
1NIETRZEBKA Aleksandra MIĘDZYBORÓW500
1PUSZKARSKA Małgorzata GOSADI NORDIC TEAM644
2STAŃCZAK Grażyna FACE NORDIC WALKING TEAM729
2SZYCKO Oliwia 488
2DAROSZEWSKA Krystyna SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK582
2GROBELNA Jadwiga KS METRACO POLKOWICE502
2KUŚMIEREK Mateusz BŁĘKITNI NW DZIEMIANY500
2TOMCZYK Edward MARSZ PO ZDROWIE617
2OLSZAŃSKI Karol FEAR THE RETURN567
2BUGAŁA Alicja NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA498
2KWIDZIŃSKA Emilia POLIPACK TEAM GWE160
2SZYMANOWSKA Anna LĘBORSKIE LWY510
2KAMIŃSKA Beata NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA609
2OLEKSYK Małgorzata 510
2WITUCKI Jacek 640
2PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia FACE NORDIC WALKING TEAM516
2JÓŹWIAK Łukasz SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK580
2POLISZCZUK Piotr PIERNIKI NA CHODZIE649
2MIKUSINSKA Jola FEAR THE RETURN471
2SZCZUDLIK Małgorzata KIJKOWE TRZEMESZNO570
2BIŃCZYK Dariusz KABEX PODKOWA JANÓW260
2FRĄCKOWIAK Roman KS METRACO POLKOWICE521
2MALINOWSKI Paweł 303
2GOŁĘBIEWSKI Andrzej KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ411
2WOŁK Beata DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM510
2DUDEK Edward KS METRACO POLKOWICE594
2KOP Wiesław DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM450
2KORYTOWSKI Jakub NW WERWA MŁAWA300
3PINIS Agnieszka NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA495
3PINIS Gabriela NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA349
3KUBIAK Przemysław KS IDMAR RACING TEAM510
3WAWRZYNIAK Anna POLIPACK TEAM GWE460
3KOZIARZ Roman STADION ŚLĄSKI397
3DANA Kazimiera KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ600
3FRĄCKOWIAK Mateusz KS METRACO POLKOWICE429
3MALINOWSKA Monika LKS ZANTYR SZTUM558
3BRZEZIŃSKI Jan OLIMPIA OSOWA180
3BARCZYK Jolanta NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA476
3PACYNA Helena KS METRACO POLKOWICE350
3KUPIBIDA Bogusława SILESIA NORDIC TEAM359
3DYBEŁ Agnieszka NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA456
3GRUSZKA Michał UNIA MIAST338
3BIAŁCZAK Emilia 150
3NACZK Wiktoria LĘBORSKIE LWY470
3MARCZEWSKI Kamil AZS ŚUM185
3HANUS Teresa PASJONAUCI KROSNO298
3LEWANDOWSKI Jacek STADION ŚLĄSKI231
3WOROCH Jolanta KS METRACO POLKOWICE497
3HOLWEK Jarosław ZDROWOPIJ.PL435
3SURIAK Michał NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA225
3WROŃSKI Włodzimierz PASJA NORDIC WALKING532
3PIĄTEK Dariusz POLIPACK TEAM GWE488
3RAJEK Tomasz NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA287
3KOŁPAK Jan LKS ZANTYR SZTUM488
4PUSZKARSKI Adam GOSADI NORDIC TEAM134
4GOSPODARCZYK Alicja AZS ŚUM140
4STOLTMANN Helena BŁĘKITNI NW DZIEMIANY440
4KNITTER Michał BŁĘKITNI NW DZIEMIANY280
4BRODZIŃSKA Ewelina SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK160
4PRACKI Zbigniew SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK220
4ANGIELCZYK Małgorzata MARSZ PO ZDROWIE375
4TOPOREK Rafał LĘBORSKIE LWY200
4TUZIMEK Agata 422
4ŚLUSARCZYK Karolina WESOŁY BORSUK TEAM336
4GÓRECKA Iwona STADION ŚLĄSKI389
4WSZOŁEK Jakub AZS ŚUM175
4MALINOWSKA Grażyna LKS ZANTYR SZTUM262
4BREWKA Joachim UNIA MIAST368
4STACHOWICZ Marcin BŁĘKITNI NW DZIEMIANY215
4MAŚLANKA Iwona MARSZ PO ZDROWIE328
4ZIELIŃSKI Szczepan SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK411
4KOLARSKA Nadia NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA296
4CZMOCH Marian PUKS ŁOSICE460
4SYPEK Karina AZS ŚUM140
4SZYMANOWSKI Eugeniusz LĘBORSKIE LWY280
4GAŁĄZKA Paweł MUSZKIETEROWIE390
4DUSZEŃKO Elwira KS METRACO POLKOWICE229
4STAŃCZAK Ryszard FACE NORDIC WALKING TEAM415
4BUGAŁA Anna NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA396
4SZYCKO Radosław 206
4SMARSZCZ Grażyna LĘBORSKIE LWY230
5ŚLIWIŃSKA Edyta TEAM DEAF140
5STOLARSKA Magdalena NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA227
5SKWIRUT Jerzy SOKÓŁ RYMANÓW280
5NIECHWIEJCZYK Kinga UNIA MIAST265
5WIŚNIEWSKI Sławomir FLUGGER TEAM405
5MATECKI Ryszard KS METRACO POLKOWICE400
5PIASTA Stanisław KLUB SCB100
5ANTOŃ Bartłomiej AZS ŚUM170
5SAMOJŁO Sławomir 344
5BARTOSIEWICZ Łukasz NWPL/LUKI TEAM GDAŃSK130
5BIKOWSKA Gabriela LĘBORSKIE LWY210
5LACHOWSKA Ewa BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING209
5BIELAWSKI Leszek SONSIEDZI TEAM190
5WALESZKO Adam PASJA NORDIC WALKING227
5KOLBUSZ Janina KS METRACO POLKOWICE209
5OGONOWSKA Edyta KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ271
5KOŁPAK Irena LKS ZANTYR SZTUM115
5BERKOWSKA Marzena ZSP BORZĘCIN DUŻY168
5KOWALCZYK Tadeusz LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA200
5TRZCIŃSKI Franciszek SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)200
5DARGAS Sandra BŁĘKITNI NW DZIEMIANY290
5GARBOWSKI Piotr PODKARPACIE-PRZEMYŚL180
5GAJEWSKI Eugeniusz 250
5GIBAS Asia BAŻANT NW ELBLĄG280
5PONKA Barbara POLIPACK TEAM GWE272
6RADZIEJOWSKI Bogusław NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA270
6GAŁAŚ Joanna PASJA NORDIC WALKING130
6KOZIARZ Jadwiga STADION ŚLĄSKI257
6OWCZAREK Magdalena MIĘDZYBORÓW218
6WORONKO-ZACZYŃSKA Janina KS METRACO POLKOWICE200
6PYKA Aleksandra UNIA MIAST240
6KRAJEWSKA Hanna MARSZ PO ZDROWIE170
6WYCISŁO Romuald DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM171
6GRUSZKA Michał UNIA MIAST197
6MOTOCZYŃSKI Krzysztof GOSIR OSIELSKO225
6MOTOCZYŃSKA Aleksandra GOSIR OSIELSKO190
6RURAŃSKI Jerzy STADION ŚLĄSKI290
6WARCHALSKA Teresa STADION ŚLĄSKI100
6PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia PRUSZYŃSKI SPORT TEAM140
6JANKOWSKI Mateusz POLIPACK TEAM GWE160
6PARADOWSKI Jakub 100
6SZYMAŃSKA Lucyna XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY196
6KULCZYCKI Jan 177
6ZARĘBSKI Michał NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA100
6SOKOŁOWSKI Marek PTG SOKÓŁ RYMANÓW180
6JUREK Kamila 220
6PIETRUSEWICZ Joanna PASJA NORDIC WALKING243
6BORKOWSKA Lidia NOWI SIEDLCE100
6ŚLUSARCZYK Grzegorz WESOŁY BORSUK TEAM203
6ŚLUSARCZYK Marcin WESOŁY BORSUK TEAM186
6OLEŚ Józef NW WERWA MŁAWA96
7DĄBROWSKI Andrzej MARSZ PO ZDROWIE238
7BEREŚ Marcin AZS ŚUM160
7WYSOCKI Gabriel BŁĘKITNI NW DZIEMIANY92
7KUŹMICZ Magdalena POLIPACK TEAM GWE200
7JANIK Marzenna STADION ŚLĄSKI162
7FRĄSZCZAK Katarzyna UKS SIEDLESZCZANY100
7GĄGÓŁ Krzysztof 170
7PRADUŃ Michał NOWI SIEDLCE150
7LUBERA Teresa KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING100
7ZIELIŃSKA Iwona SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK210
7CZEKAŃSKI Damian WESOŁY BORSUK TEAM80
7PIASTA Tomasz KLUB SCB80
7KOS Krzysztof 80
7BRZOZOWSKI Piotr AKTYWNI POSTOMINO80
7BEDNARZ Krzysztof SANTANDER CONSUMER BANK80
7ZIELIŃSKI Jacek GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ145
7ŚLUSARCZYK Danuta WESOŁY BORSUK TEAM92
7SAŁABON Grzegorz LĘBORSKIE LWY169
7SAWA Helena LĘBORSKIE LWY190
7JAWORSKA Daria WESOŁY BORSUK TEAM190
7GRABOWSKA Bożena LKS ZANTYR SZTUM210
7WALESZKO Andrzej PASJA NORDIC WALKING182
7SOSIN Stanisław STADION ŚLĄSKI77
7WSZOŁEK Ewa AZS ŚUM120
7BUJNICKA Magdalena NORDIC WALKING PASŁĘK118
7KĘDZIERSKA Agnieszka KIJKOWE TRZEMESZNO129
7KOŁEK Patryk KABEX PODKOWA JANÓW109
7KRAWCZYK Dorota DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM184
7KARCZMARSKI Krzysztof IPA RADOM217
7NIESŁONY Ryszard STADION ŚLĄSKI223
8GUTOWSKI Paweł WESOŁY BORSUK TEAM120
8GODZIŃSKA Paulina BAŻANT NW ELBLĄG189
8HARENDA Karol DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM80
8MAZERSKA Maria LKS ZANTYR SZTUM150
8OLEŚ Elżbieta NW WERWA MŁAWA90
8BORKOWSKI Dariusz 150
8BARYLUK Beniamin MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ98
8ŚLUSARZ Krystian AZS ŚUM150
8USS Jola LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA160
8SZYMSKA Małgorzata 100
8CHMIEL Natalia NORDIC SCYZORYKI100
8SŁOMIŃSKA Marta BŁĘKITNI NW DZIEMIANY100
8GRYGIEL Teresa MARSZ PO ZDROWIE171
8KUBAT Janusz NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA173
8BUŁAKOWSKI Bohdan 119
8POZNAŃSKI Wiesław K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK162
8STOLARSKA Joanna NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA110
8SŁOWIŃSKA Alicja NOWI SIEDLCE170
8PIĄTKOWSKI Józef KS METRACO POLKOWICE225
8LITEWSKA Joanna TEAM DEAF100
8WALESZKO Anna PASJA NORDIC WALKING208
8JASIŁEK Przemysław 142
8TUSZYŃSKA Anna LIDER GRODZISK MAZOWIECKI69
8JÓŹWIAK Łukasz SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK72
8RADECKI Artur NORDIC WALKING CHODZĄCY BIAŁYSTOK159
8RĘDZINIAK Marzena KLUBSPORTU.PL120
9MOCZARSKI Adam FACE NORDIC WALKING TEAM95
9TOPOLNICKI Mariusz CKZIU NYSA MECHANIK119
9GAPIŃSKI Leszek CKZIU NYSA MECHANIK148
9STAWNIAK Wanda 79
9DROP Mieczysław KS SOKÓŁ GĄSAWA217
9SACHA Krzysztof AZS ŚUM90
9LEWANDOWSKI Szymon 80
9HALK Ida LKS ZORZA GDYNIA100
9ABRAMCHIK Aleksandra BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWA100
9SZARSZUNOWICZ Mariusz KRAM TEAM100
9MIŚKOWICZ Anna CKZIU NYSA MECHANIK147
9ZOŃ Agnieszka PASJA NORDIC WALKING96
9SŁOMIAN Leszek STADION ŚLĄSKI139
9PANKIEWICZ Bartosz 90
9NOWAK Ewa STADION ŚLĄSKI163
9GIBAS Sławek BAŻANT NW ELBLĄG100
9MARCINIAK Hanna SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK153
9SZYBUT Weronika 133
9DANIELEWICZ Anna 110
9RECZULSKI Mariusz KABEX PODKOWA JANÓW150
9WOJTAS Kuba SANTANDER CONSUMER BANK80
9GRUSZKA Barbara LKS ZANTYR SZTUM108
9KIERNICKI Stanisław ACTEAM60
9TOWARNICKA Izabela 100
9GUNIA Anna 60
9KUBAT Monika NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA131
9ZIEMANN Wiktor POLIPACK TEAM GWE80
9MACKIEWICZ Albert AKTYWNY KODEŃ80
9OLSZEWSKI Ryszard LKS ZANTYR SZTUM113
10ŻUKOWICZ Anna 130
10MACHAJEK Krzysztof STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA KOŁO ZABRZE50
10ŚCIBIOR Robert 105
10WYCISŁO Agata DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM89
10KORPAL Cezary 135
10PASIERB Marek 110
10KROMSKI Paweł NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND126
10SZPILMAN Katarzyna ELITE TEAM160
10BURCHART Monika TEAM DEAF80
10STEINBORN Janina DPS LEGNICKIE POLE80
10KOLENDOWSKA Małgorzata 60
10KUŚMIEREK Beata BŁĘKITNI NW DZIEMIANY110
10ROKOSZ Ireneusz WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ70
10KUCZYŃSKA Anna NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND148
10WASILEWSKI Sławomir PASJA NORDIC WALKING158
10JANIEC Jakub PTG SOKÓŁ RYMANÓW79
10PODNIESIŃSKA Małgorzata LUBLIN CHODZI Z KIJKAMI85
10MIKSIK Jiri MOSKYT NORDIC WALKING80
10NOWAKOWSKA Irena AVOCCADO WELLNESS CLUB90
10WIŚNIEWSKI Kazimierz PASJA NORDIC WALKING146
10KAŁAMAJSKA Barbara KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ128
10ROMAŃCZUK Agnieszka NOWI SIEDLCE89
10PAWŁOWSKA-SOSIN Barbara STADION ŚLĄSKI68
11GRZYWOCZ Irena 62
11DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 80
11STANECKI Maciej BIEGAM W SFETSZE69
11SIROTKINA Tetiana UNWF100
11KUZICH Ihar BRZESKIE LICEUM OBWODOWE80
11UFEL Marcelina MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ99
11BADZIĄG Waldemar ELITE TEAM124
11GUZIOR Agnieszka KLUBSPORTU.PL85
11BAJ Stanisław ŚCINAWA120
11ADAMCZYK Adam PASJA NORDIC WALKING100
11CZEKAJŁO Franciszek REMI90
11DZIEDZIK Patrycja 70
11GAWOR Renata NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA105
11OLEJNICZAK Aleksandra KIJKOWE TRZEMESZNO109
11DROZD Mirosław 45
11JANIK Bogusław STADION ŚLĄSKI134
11KUTNIEWSKA Maria FACE NORDIC WALKING TEAM115
11OCHNIO Jolanta AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW60
11NASTAŁY Fabian 70
11POLEWCZAK Mariusz CLLEO ZAWIERCIE87
11JENDRUCHNIEWICZ Katarzyna FUNDACJA W TE PĘDY80
11STĘPAK Piotr LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA80
11STYGA Krystyna 80
11WÓJCIK Irena UTW OLEŚNICA77
12FABIJAŃCZUK Paweł NW CZŁAPKI TEAM70
12GEIER Helena CKZIU NYSA MECHANIK60
12KACZMAREK Eugeniusz 90
12WIESZOŁEK Ewelina 70
12KSIĄŻEK Danuta CHODZĘ Z SERCEM60
12KACZANOWSKA Magdalena LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH70
12CZEKAŃSKI Damian WESOŁY BORSUK TEAM80
12MĘDRAK Józef 83
12MIELECKA Agnieszka KS IDMAR RACING TEAM100
12DARGAS Marta BŁĘKITNI NW DZIEMIANY74
12ŁUKASIEWICZ Joanna GREEN TEAM ZIELONA GÓRA70
12SITKO Małgorzata KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING70
12WILD Ewa 70
12FRĄCKOWIAK Krzysztof NOWI SIEDLCE70
12PESTA Katarzyna 70
12STANECKA Zuzanna BIEGAM W SFETSZE67
12IDKOWIAK Magdalena KS IDMAR RACING TEAM100
12KUBIAK Jakub KS SOKÓŁ GĄSAWA69
12MICHALSKI Andrzej NORDIC WALKING SANOK100
12MROZICKI Andrzej 129
12DANDYK Michał UNIA MIAST70
12GIZIEWSKI Michał 70
12KOWAL Kamil AZS ŚUM70
12KOPCZYŃSKA Irena 110
12JABŁOŃSKI Daniel 45
12OWCZAREK Henryka MARSZ PO ZDROWIE75
12MIKOŁAJCZYK Arkadiusz PREDATORS WAŁBRZYCH111
12LEBIODA Paweł STADION ŚLĄSKI60
13KOWALCZYK Alicja 70
13DANILUK Mirosław 60
13KALINOWSKA Małgorzata LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH60
13WĘGLARZ Elżbieta KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'60
13MARCZYŃSKI Adam POLIPACK TEAM GWE60
13SIKORSKA Ludwika 50
13HINEBORG Bogumiła KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ83
13MĘCZYŃSKI Sylwester FUNDACJA W TE PĘDY60
13REJMENTOWSKA Sylwia PASJA NORDIC WALKING100
13DEMBOWSKI Ryszard GOSIR OSIELSKO80
13ŁĘCKI Jan CHODZEZKIJAMIELITE TEAM70
13KOCZOROWSKA Patrycja KS SOKÓŁ GĄSAWA65
13STONCEL Mieczysław GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC110
13ADAMUS Marian STADION ŚLĄSKI80
13MAREK Monika NW NOWA DĘBA50
13POLANEK Julita 70
13STANISŁAWSKI Jan MARSZ PO ZDROWIE98
13NIEBRZEGOWSKA Helena AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW50
13TURKOWSKA Iwona SZALONE ONE79
13SIENKIEWICZ Ewelina AEROGIRLS OLEŚNICA60
13GRODZKI Ireneusz 70
13GAPIŃSKA Janina CKZIU NYSA MECHANIK109
13PALICZEK Paulina 70
13KŁYŚ Ryszard BŁYSKAWICA GLIWICE110
13MROCZEK Bartosz 60
13BIKOWSKI Marek LĘBORSKIE LWY45
13RYBAK Mateusz 75
14KWAŚNY Tomasz CHODZĘ Z SERCEM105
14WASIELEWSKI Mirosław BAŻANT NW ELBLĄG89
14SOBICZEWSKA Ewa NOWI SIEDLCE78
14BOROŃ Adam MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ55
14TOPOREK Paulina 60
14ŻEBROWSKA Karolina 60
14WIERZBIŃSKI Piotr KLUBSPORTU.PL70
14KNITTER Zofia KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY64
14KOCZOROWSKI Kacper KS SOKÓŁ GĄSAWA72
14CZYŻEWSKI Mirosław 40
14MOTUL Anna NW POLAND/NW BEŁCHATÓW80
14MIKOŁAJCZAK Jan 80
14RYCHLIK Grzegorz FUNDACJA W TE PĘDY70
14SAJ Elżbieta 60
14PYZIAK Małgorzata 70
14MAŁACHOWICZ Barbara 60
14KROLL Marcin DPS LEGNICKIE POLE60
14SZYMCZYK Magdalena NOWI SIEDLCE53
14ADAMOWICZ Andrzej 80
14KILIKOWSKA Elżbieta 60
14TRZCIŃSKI Eugeniusz 96
14LIBARDI-KŁYŚ Sylwia STADION ŚLĄSKI100
15ZAKRAWACZ Bożena DPS LEGNICKIE POLE50
15KORPAL Grażyna 70
15ŻYTKOWSKI Andrzej TKKF KRZNA80
15BORTNICZUK Barbara 50
15LEWANDOWSKI Sławomir GOSIR OSIELSKO70
15ŻALISKO Oksana KS METRACO POLKOWICE100
15BURACZYŃSKI Marcin AKTYWNI Z PASJĄ57
15ORZECHOWSKI Grzegorz KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING40
15KĘDZIERSKA Edyta PFNW67
15CUDAK Zbigniew NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA94
15ŻUKOWICZ Bartłomiej KLUBSPORTU.PL68
15BORKOWSKA Karolina NOWI SIEDLCE60
15RADYGINA Darya BRZESKIE LICEUM60
15TUZIMEK Jakub 53
15DARGAS Małgorzata BŁĘKITNI NW DZIEMIANY68
15BIJAK Bartosz 70
15JANISIEWICZ Anna 51
15KRAMER Leszek U.T.W.67
15MAZUR Barbara CHODZĘ Z SERCEM50
15ILCZUK Marek NOWI SIEDLCE70
15JANKOWSKI Marek 60
15MAJCHERCZYK Krzysztof MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ74
15KWAŚNA Małgorzata CHODZĘ Z SERCEM70
15KONKOL Zosia KREATIVSPORT LĘBORK50
15WYSOCKA Martyna 50
15CHARCZUK Zenon ŻÓŁWIK OPOLE85
15BOŻKO Urszula 50
16NACZK Leonard LĘBORSKIE LWY60
16ROZENBAJGIER Helena KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING50
16SIERACKA Katarzyna LESZNO :)69
16GRYGORUK Daniel 60
16STOPA Gerard BŁĘKITNI NW DZIEMIANY70
16BOGUSŁAWSKA Katarzyna STADION ŚLĄSKI60
16ALEKSANDROWICZ Maria 60
16GARBACZEWSKI Jakub SANTANDER CONSUMER BANK50
16DANIELSKI Waldemar 80
16SADOWSKI Tomasz 60
16FLORKOWSKI Adam 60
16STUDZIŃSKI Jarosław 35
16OGÓREK Krzysztof WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ50
16KAŁUŻNA Anna 50
16BURNECKI Bartosz SP3 HAJNÓWKA70
16BIAŁCZAK Waldemar 75
16KOŻUCHOWSKA Lidia NOWI SIEDLCE60
16KONKOL Andrzej KREATIVSPORT LĘBORK80
16SKIBIŃSKA Joanna 60
16SOVA Mariana KARPATIYA54
16WITKOWSKI Marek TEAM CHODAKI.PL60
16BUL Dariusz FEAR THE RETURN60
16RECZULSKA Katarzyna KABEX PODKOWA JANÓW/STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW SPORTU EFEKT CZĘSTOCHOWA70
16STĘPNIEWSKA Agnieszka 45
16REJOWSKA Agnieszka NOWI SIEDLCE50
16CHWALISZEWSKI Michał GOSIR OSIELSKO51
17SZPAKOWICZ Bartosz 45
17JASZCZUROWSKA Natalia DPS LEGNICKIE POLE45
17KRYŚ Artur KS METRACO POLKOWICE70
17KUSIAK Włodzimierz STEP BY STEP TRÓJMIASTO56
17NIEDŹWIEDZKI Dominik 60
17ULANOWSKA Ewa 45
17LAL Małgorzata PYRZYCE BIEGAJĄ60
17SZEMBERSKA Małgorzata KLUBSPORTU.PL60
17HARASIUK Amelia 45
17MÓRAWSKA Zdzisława TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA61
17SZNAJDER Teresa UNIA MIAST45
17UKLEJA Katarzyna 50
17KONKOL Kasia KREATIVSPORT LĘBORK60
17JUREK Jagoda KS METRACO POLKOWICE60
17WIERTEL Artur POLIPACK TEAM GWE50
17RYGOROWICZ Wiera 45
17DUDA Marek 70
17IWANIUK Michał II LO Z DNJB W HAJNÓWCE50
17MĘCZYŃSKI Michał FUNDACJA W TE PĘDY50
17SCHREUDER Stanisława 50
17SULIKOWSKA Agnieszka PASJA NORDIC WALKING60
17KUREK Monika SANTANDER CONSUMER BANK50
17WITKOWSKA Monika TEAM CHODAKI.PL50
17GÓŹDŹ Aleksandra FACE NORDIC WALKING TEAM50
17CHYREK Renata GOSIR OSIELSKO65
17WILCZYŃSKA Barbara AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW40
17JAGODZIŃSKI Andrzej 64
17ŁOPIŃSKI Aleksy DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM50
17PAZDERSKI Andrzej DPS LEGNICKIE POLE40
17WYCISKO Romuald DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM40
17ŚWIDERSK Janusz K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK80
17LIPIŃSKA Karolina EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN50
17GAŁKOWSKA Elżbieta PUSZCZA ZIELONKA60
17KŁANIECKA Bożena ROXKIJE ROKIETNICA60
17GÓRSKI Henryk UTW OLEŚNICA50
17ALEKSIEJUK Witold 30
18CHILLA Maciej 17
18HAJDUK Natalia POWIAT HAJNOWSKI40
18BAR Weronika SOKOŁY40
18KOPCZEWSKI Dariusz ELITE TEAM70
18MISZCZAK Sylwia NEW4YOU STUDIO TRENINGU49
18BONIEWICZ Alina GOSIR OSIELSKO45
18SROKA Piotr AZS UŚ50
18KUCZYŃSKI Włodzimierz NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND74
18PROKOPOWICZ Małgorzata CHODZĘ Z SERCEM40
18PIOTROWSKI Marek GOGGLE PAE TEAM60
18WIERTEL Michał POLIPACK TEAM GWE60
18GOGÓŁ Jolanta 60
18KACZMAREK Tomasz 60
18OKNIŃSKI Krzysztof NOWI SIEDLCE59
18NIKOLOWICZ Anna 40
18NASHKEVICH Alihksandr 45
18KOCOŃ Sławomir 45
18ŻYWICKI Marcin KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY45
18CHARKIEWICZ Urszula 50
18GROMNICKI Mirosław SANTANDER CONSUMER BANK60
18ZAWISŁA Stanisław MARSZ PO ZDROWIE56
18PIETRUSZYŃSKA Dorota FEAR THE RETURN60
19NOGA Bolesław 70
19KŁOS Lidia SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)60
19OLECH Marcin 54
19MAZUR Marlena LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH45
19BOŃCZYSZYN Bożena 60
19DOMBRZALSKI Ryszard WTW WŁOCŁAWEK16
19BOJANOWSKI Marcin WALK AND RUN TEAM OBORNIKI54
19FILINOWICZ Maria UTW HAJNÓWKA40
19RAK Maciej SOKOŁY50
19PACYKOWSKA Blanka KLUB SCB50
19BIJAK Bartosz AZS ŚUM50
19BARANIEWSKI Andrzej 60
19CYWIŃSKA Wiesława 45
19CZOSKA Teresa WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING45
19POHL Marta CKZIU NYSA MECHANIK50
19GRZYWOCZ Bernard 46
19MADEJSKI Roman ROXKIJE ROKIETNICA49
19MOŻAJEW Maria 35
19WESOŁOWSKI Marek PASJA NORDIC WALKING63
19BAZELA Henryka PARAKULOS KOWAL51
19KOTUSIEWICZ Maria 60
19BIERNACKA Jadwiga DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKING45
19RAKOWSKA Agnieszka LEGNICKA GRUPA GŁUCHYCH40
20TREDER Maria 50
20KOSTRZEWA Sylwia WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ35
20POSŁUSZNY Paweł WALK & RUN TEAM OBORNIKI48
20SZCZĘŚNIAK Teresa KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ45
20WRÓBEL Halina KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING50
20SZEMBERSKI Paweł KLUBSPORTU.PL50
20ŻYWICKA Irena KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY49
20BLASZKA Michał NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND14
20SOŁDECKA Anna 51
20KRUSZKA Maria PASJA NORDIC WALKING45
20KARKENAU Tsimur 50
20PODSIADŁO Izabela KLUB SCB45
20REMISZEWSKI Adam UTW OLEŚNICA44
20KOCZOROWSKA Monika KS SOKÓŁ GĄSAWA45
20CYBULSKA Ewa CHODZĘ Z SERCEM30
20FALKOWSKI Maciej POWIAT HAJNOWSKI50
20BIERKUS Mirosław 60
20ŁOZIŃSKA Wioletta 60
20KUBIAK Wojciech KS SOKÓŁ GĄSAWA57
20FILIPIUK Katarzyna 45
20GAPIŃSKI Jakub CKZIU NYSA MECHANIK60
20REMBISZ Oliwia KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING35
20SOWIŃSKI Jan AGROS ZAMOŚĆ46
20HARENDA Andrzej DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM60
21GRZEŚLIEWICZ Beata 30
21BLASZKA Ryszard NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND12
21KOSECKA Katarzyna FORMA NA PIĄTKĘ NW58
21HANUS Danuta 45
21ŚWIDERSKI Marek 40
21KOSHEL Sofia BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWA50
21BIEGAJŁO Piotr ZDROWOPIJ.PL60
21DYBACKI Tomasz 40
21ZAWIERUCHA Irena AEROGIRLS OLEŚNICA50
21ABLEWICZ Mateusz 45
21RÓŻYCKI Artur TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA45
21DUDEK Jan 51
21TREDER Piotr POTĘGOWO45
21RICHERT Sonira POLIPACK TEAM GWE45
21ZIELIŃSKA Julia GMINA PRUSZCZ35
21MAJCHERCZYK Wacław MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ43
21GOŁAWSKA Gabriela 35
21RZUCIDŁO Jan BBL45
21DALECKI Przemysław GDYNIA SPORT TEAM45
21ZDANUK Artur EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN45
21URBANIAK Krystyna 50
21HARENDA Joanna DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM50
21GARBACZEWSKI Mariusz SANTANDER CONSUMER BANK45
21SOŁOWIANIUK Urszula 30
21FILUSZ Alfred 60
21TULIŃSKI Wiktor SP3 HAJNÓWKA60
21BIELAWSKA Elwira SONSIEDZI TEAM49
21SZYBUT Sebastian 50
21KUMPIŃ Izabela 50
21GRUDNOWSKI Norbert BŁĘKITNI NW DZIEMIANY60
21CIESIELSKI Krzysztof FAST WALKER56
22UKLEJA Monika 40
22LABUDDA Katarzyna 44
22MODELSKI Paweł AZS ŚUM35
22JAROSZ Anna KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'45
22ZIELINSKA Barbara PUKS JEDYNKA45
22PONIATOWSKI Hieronim 40
22DONIGIEWICZ Janusz NORDIC WALKING KRUSZYNA40
22HORNOWSKA Bożena CHODZĘ Z SERCEM25
22WRÓBEL Bogusław KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING50
22KLOSKA Kazimierz 40
22BOŻKO Paweł 35
22KITKA Krzysztof 48
22MICHALIK Katarzyna DPS LEGNICKIE POLE30
22FAŁDYGA Joanna PASJA NORDIC WALKING48
22TONIA Jakub SOKOŁY45
22KONKOL Krystyna KREATIVSPORT LĘBORK50
22PRACKA Katarzyna SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK56
22KOZŁOWSKI Wojciech 40
22CHYLIŃSKI Andrzej GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ40
22WOLSKI Tomasz 40
22WIŚNIEWSKA-BLACHA Lilianna 40
22ANISIMAVA Tatsiana 40
22RUTKOWSKA Patrycja 35
22RYBAK Justyna 35
22JĘDRZEJEWSKI Łukasz HDK LEGION ODDZIAŁ PŁOCK46
22SUCHECKA Bożenna 40
22KNITTER Agata KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY45
22ŁASIŃSKA Krystyna SZALONE ONE40
22WILK Tadeusz MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ10
23LIPIŃSKA Regina 35
23CHOJNACKA Magdalena GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ45
23SOŁDECKI Wojciech 58
23KACZMAREK Martyna MARSZ PO ZDROWIE35
23ZIELIŃSKA Adrianna 25
23HENSLER Halina 35
23PAZDERSKI Piotr DPS LEGNICKIE POLE35
23ŻUCHOWICZ Robert KS METRACO POLKOWICE45
23KONIECKA Urszula GOSIR OSIELSKO40
23BERCZYŃSKI Henryk NADLEŚNICTWO OKONEK43
23PIEPKA Przemysław 45
23ŁUKASIEWICZ Łukasz 45
23GLISZCZYŃSKI Mirosław TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI9
23JERZYK Halina POWIAT HAJNOWSKI25
23KOCZUR Dorota KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING40
23JEDYNAK Stanisław PASJA NORDIC WALKING33
23CHRAPEK Urszula NORDUM43
23KRYSIUK Kacper NOWI SIEDLCE35
23MIOTKE Amelia 45
23EWERTOWSKA Ewa NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND53
23JUREK Szymon 45
23BUDYNEK Karol TEAM FIRANKARNIA56
23FALBA Danuta 50
24RASZKIEWICZ Angelika 24
24ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław II LO Z DNJB W HAJNÓWCE40
24SZATYŁOWICZ Łukasz 25
24PROKOPIUK Aleksander RKB HAJNÓWKA30
24SZYMAŃSKI Michał TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA44
24MACZKOWSKA Zofia LKS ZANTYR SZTUM45
24WYCZARSKA Amelia SOKOŁY30
24MAŃSKA Bogda LĘBORSKIE LWY45
24BISKUPSKI Tadeusz VM POLANICA-ZDR40
24WOSS Anna LĘBORSKIE LWY45
24ŚWIĆ Joanna CHODZĘ Z SERCEM45
24EWERTOWSKA Ewa NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND50
24JANIAK Paweł WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ25
24WIERZCHOSŁAWSKI Marcel 52
24BOBKIEWICZ Aleksandra UTW HAJNÓWKA24
24SAPA Dariusz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE55
24PESTA Marek 7
24DROZD Maria 50
24SARZYŃSKA Iwona 45
24CHOJNACKA Agnieszka KLUB SCB40
24GROCHULSKA Wiesława 45
24SOKOŁOWSKI Janusz 35
24MARCZAK Tomasz 30
25GWÓŹDŹ Artur 40
25ŚCIESIŃSKA Victoria 30
25SZATYŁOWICZ Danuta 23
25BARTYŃSKI Zdzisław KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING50
25MIĘKISIAK Rafał PAN OD KIJKÓW19
25WASZKIEWICZ Julia SP3 HAJNÓWKA30
25SUDOŁ Karol 40
25BŁACHNIO Eugeniusz 6
25GRODNOWSKA Wiktoria BŁĘKITNI NW DZIEMIANY30
25SOBCZYK Rafał KLUBSPORTU.PL45
25KOT Antoli RKB HAJNÓWKA40
25KĘDRA Mateusz 50
25WÓJCICKA Anna 9
25KOLASIŃSKA Wanda 9
25STEMPNIAK Anna 40
25SEROWIK Aga 9
25RUCIŃSKA Alina 25
25KRAWCZYKOWSKA Barbara LKS ZANTYR SZTUM43
25WÓJTOWICZ Stanisław SANTANDER CONSUMER BANK35
25JURCZUK Eugenia POWIAT HAJNOWSKI40
25MLECZAK Eugeniusz 30
25DUDZICZ Nina 40
25MORAWIEC Anna SANTANDER CONSUMER BANK45
25GIERLASIŃSKI Krzysztof NWG PRZYSZŁOŚĆ40
25GIBAS Joanna NW BAŻANT ELBLĄG40
25LIPIŃSKI Karol EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN40
26BAL Artur 6
26DUTKIEWICZ Eugenia 35
26ALEKSIEJUK Adrian 24
26CYRNY Bogusław SP ŁUPAWA45
26ORCIUCH Andrzej 6
26SMARUJ-SADOWSKA Janina 35
26GIERLACH Wojciech TRISPACE/TREK50
26SZYMANOWICZ Bartosz NORDIC WALKING LUBASZ17
26JAGODZIŃSKA Bożena 43
26ZIELIŃSKI Ryszard PUKS JEDYNKA35
26BOJKE Olgierd PFNW40
26CZARNIK Katarzyna KLUB SCB45
26KOLCZYŃSKI Jan UKS SKRWILNO39
26WECHTA Paweł KS METRACO POLKOWICE43
26SYPEK Małgorzata 40
26RADOMSKA Joanna 40
26SIBIK Beata LĘBORSKIE LWY50
26NIKICIUK Weronika I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE35
26SZNAJDER Zenon UNIA MIAST35
26GAPIŃSKI Kamil KS METRACO POLKOWICE35
26KOWAL Mariusz 35
26KULIG Kazimierz ESTEKA25
26PUZICHOWSKA Małgorzata NORDIKI45
26WALTER Monika STOWARZYSZENIE FILAR20
26SUMARA Bernardyna GOSIR OSIELSKO24
26SONDEJ Izabela POWIAT HAJNOWSKI40
26ŚCIESIŃSKI Henryk GOSIR OSIELSKO25
26TCHÓRZEWSKI Jerzy PUKS-JEDYNKA25
26BARTNIK Marian TKKF KOSZALIN25
27BIAŁCZAK Marta 49
27HANUS Stanisław POTĘGOWO35
27FRYC Jan KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING35
27RAJEWSKA Beata DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM41
27ŻAK Dawid TKKF CZELADŹ37
27FEJDASZ Józef 30
27JEDYNAK Katarzyna PASJA NORDIC WALKING31
27KUZICH Volha BRZESKIE LICEUM OBWODOWE30
27WUJEK Tomasz MARSZ PO ZDROWIE18
27REMISZ Włodzimierz NEW4YOU STUDIO TRENINGU35
27WILD Arek 45
27FARON Monika ELITE TEAM40
27ZARZYCKI Ziemowit SANTANDER CONSUMER BANK50
27WOJTOWICZ Tomasz BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING10
27KAMIŃSKI Paweł GOSIR OSIELSKO35
27SUDOŁ Maria KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING40
27MALINOWSKA Teresa 23
27STEMPNIAK Krzysztof 43
27KRALSKA Anna WTW WŁOCŁAWEK17
27PLUTA Bożena 17
27BARTOSIEWICZ Włodzimierz FACE NORDIC WALKING TEAM30
27BORZESZKOWSKA Małgorzata PFNW45
28GUZ Urszula PUKS JEDYNKA35
28KLEWEK Irena CHODZĘ Z SERCEM40
28GARBACZEWSKA Iwona SANTANDER CONSUMER BANK40
28MICHALAK Elżbieta CHODZĘ Z SERCEM40
28NIEBRZEGOWSKI Grzegorz AKTYWNI Z PASJĄ5
28DREWA Maria POLIPACK TEAM GWE22
28HARENDA Dawid DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM50
28BOGAJSKI Krzysztof 33
28KOCOŃ Sylwia 40
28BRYL Michał KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE10
28WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 10
28CZACHOR Paweł KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING35
28GROBELNA Jadwiga KS METRACO POLKOWICE5
28CAG-SOBCZYK Edyta KLUBSPORTU.PL40
28SUPRUN Patrycja POWIAT HAJNOWSKI25
28URBANIAK Waldemar 40
28WAWRZYNIAK Stanisław 30
28ZDUNEK Martyna 30
28KUSA Piotr 30
28BORKOWSKA Małgorzata NOWI SIEDLCE45
28PIATCZYC Wacław 16
28KOZŁOWSKA Maja 30
28LITWIŃCZUK Robert 40
28LECHOCIŃSKI Tomasz 35
28KACZMAREK Artur 35
28PRYCZYNICZ Maksymilian 50
29WOLAŃSKI Marcin 13
29SŁOWIK Amelia GOSIR OSIELSKO30
29LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka TEAM FIRANKARNIA45
29ŚWIĄTKOWSKA Adrianna 25
29TARAPATA Justyna 25
29GOMÓŁKA-BIGUS Monika STEP BY STEP TRÓJMIASTO35
29GROCHALA Michał 25
29MIOTKE-DETTLAFF Jadwiga 40
29URBANEK Arkadiusz 35
29OMELIANIUK Krzysztof SP3 HAJNÓWKA35
29TOKAREWICZ Joanna 40
29GUL-BOGACZ Jolanta KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING40
29ADAWIDZIUK Ewa JNDYW40
29BIKOWSKI Marek LĘBORSKIE LWY30
29PAJĘCKI Adam PARAKULOS KOWAL28
29ZIELIŃSKA Grażyna BOBRY WALKING10
29PASZKIEWICZ Jadwiga 19
29BAGROWSKA Alla UTW HAJNÓWKA30
29CZERNIECKA Krystyna SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO40
29MASALSKA Ludmiła GOSIR OSIELSKO30
29PROKOP Agnieszka KLUB SCB37
29JANCZYK Barbara NW TEAM NOWA DĘBA30
29BARTYGA Zofia 30
29SIDARUK Siarhei 40
29SOCHA Aleksandra 25
29WALAWKO Mirosław AVOCCADO WELLNESS CLUB29
30KALAGA Halina 9
30SZYBUT Roma 37
30JANIK Maciej ZASAPANI HYDRO24
30RADECKA Grażyna CHODZĄCY BIAŁYSTOK32
30WRZEŚNIAK Barbara PARAKULOS KOWAL40
30DROZD Stanisław CIDRY LOTAJOM25
30SARNIAK Dariusz WTW WŁOCŁAWEK9
30URBAN Robert KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING35
30GOLENIA Irmgarda 40
30CHMIELEWSKI Marcin PROTYM RACING TEAM35
30BIESZKE Czesława 35
30KOŹLIK Adam LECYMY DURŚ9
30ŁUC Oliwia 30
30GROCHAL Krzysztof 25
30IWANICKI Zdzisław 24
30PRUSKA-KĘDZIOR Anna FACE NORDIC WALKING TEAM14
30PYRA Jan SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO25
30KOTEWICZ Sławomir AVOCADO WELLNESS CLUB28
30ANDREJSZYN Józefa CKZIU NYSA MECHANIK35
30JUDYCKI Hubert 35
30LUZAK Jadwiga 35
30GROCHAL Ewa 35
30KĘDZIORA Gabriela SOKOŁY25
30GOŁAWSKI Wojciech 45
31MUSKUS Kazimierz KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'23
31KOBIELA Daria KABEX PODKOWA JANÓW35
31WIERTEL Aleksandra POLIPACK TEAM GWE25
31KAZIMIERCZAK Sebastian GOSIR OSIELSKO35
31ŻUREK Marek TEAM NATURALMED9
31GRABOWSKI Adam MOSIR RYPIN9
31SUDOŁ Andrzej 25
31WÓJCIK Henryk UTW OLEŚNICA24
31ALEKSIEJUK Robert 25
31BUJNICKI Marcin NORDIC WALKING PASŁĘK32
31KIEDROWSKI Włodzimierz 24
31RYBKA Marian NIEZRZESZONY24
31KISIEL Piotr 45
31ŚLIWIŃSKA Ewa KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ38
31BONIEWICZ Konrad GOSIR OSIELSKO23
31KULIK Sławomir POWIAT HAJNOWSKI25
31SOCHA Teresa 40
31SOLAWA Sławomir LECYMY DURŚ8
31SZANIAWSKI Marcin AKTYWNI Z PASJĄ8
31GRABOWSKA Agnieszka MOSIR RYPIN7
31LUBIENIECKA Maria NW CIECHANOW10
31WAWRZYNIAK Krystyna MARSZ PO ZDROWIE10
31NAZAREWICZ Barbara KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE10
31BORECZKO Kornelia 24
31CHOMICZEWSKI Cezary 30
31PERLIK Wiesław 22
31SYKISZ Maksym LESZNO :)20
31GOLONKO Grzegorz SP3 HAJNÓWKA30
31ZASOWSKI Jan GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ30
31RÓŻYCKA Beata CHODZĘ Z SERCEM30
31MIKICIUK Jakub 9
31SPYCHAŁA Marzena CKZIU MECHANIK NYSA30
31KUBAT Monika NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA30
31KUMPIŚ Izabela 30
31DARGAS Marta BŁĘKITNI NW DZIEMIANY25
31URBAN Iwona KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING30
31GOLAK-WEGIERA Katarzyna ROXKIJE ROKIETNICA30
32BROŻBAR Wioletta SOKOŁY24
32DEMBKOWSKI Ryszard OLD SNAKE20
32URBAŃSKI Mateusz 8
32MALINOWSKA Eugenia UTW HAJNÓWKA35
32MOROZ Czesława 35
32ULEZŁO Katarzyna 23
32SOBIERAŃSKA Kinga 24
32TWARÓG Agnieszka KLUB SCB35
32KUSTAL Marcin NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA30
32SAPA Stefania BYDGOSKIE ŻÓŁWIE34
32WIŚNIEWSKI Janusz SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK31
32TEUBERT Piotr ROXKIJE ROKIETNICA31
32KOZŁOWSKA Elżbieta 35
32CHOMCZYK Zbigniew NIEZRZESZONY24
32GOLENIA Reinhold DOBRA - GRUPA NORDIC WALKING24
32ŁUKASIK Michał TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA24
32PERLIKOWSKI Piotr 24
32PIEPKA Alan 45
32STAWARZ Wiesław 24
32WIĘCKIEWICZ Mirosław 24
32KALINOWSKA Aleksandra I LO HAJNÓWKA25
32RUDAWSKI Piotr WALK AND RUN TEAM OBORNIKI17
33KOPACZ Elżbieta KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING35
33WARGOCKA Agnieszka SANTANDER CONSUMER BANK35
33LISIECKA Beata EDUWIS30
33BURY Liliana ZMOTYWOWANI35
33KOZIOŁ Artur SANTANDER CONSUMER BANK30
33STEFAŃSKI Ksawery SP W POTĘGOWIE40
33BIEGAJŁO Małgorzata ZDROWOPIJ.PL30
33NOWAK Danuta SANTANDER CONSUMER BANK30
33BRYL Janina 30
33BIŃKIEWICZ Jakub 8
33NOWICKI Bogdan POWIAT HAJNOWSKI24
33LASOTA Zofia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE22
33CITKO Joanna 30
33KLARKOWSKI Bogdan KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE8
33GRUDNOWSKA Dominika BŁĘKITNI NW DZIEMIANY25
33WAGNER Łukasz STOWARZYSZENIE FILAR17
33SZYCKO Radek 30
33PLUTA Krystyna 30
33STANECKA Małgorzata 35
33TABOŁA Marta 35
34KONIK Jarosław BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING10
34ROMANIUK Grzegorz 24
34GAJDA Weronika 24
34URBAN Jacek LESZNO :)8
34FILIPIUK Zofia SP3 HAJNÓWKA24
34KILAR Igor KILAR TEAM40
34JÓŹWIAK Dominik SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK7
34SELWA Andrzej 30
34JASIŃSKA Krystyna PARAKULOS KOWAL26
34ROSAK Kajetan 25
34KITKA Marzena PUŁAWY34
34ZUBA Helena 35
34DUDZICZ Barbara 35
34GOLONKO Magda ZSZ HAJNÓWKA21
34SZYMAŃSKI Roman NAMOR TEAM15
34ŁOMNICKA-GUT Ewa NW RELAKS ZAGÓRZ10
34HAŁAS Marcin UNIA MIAST10
35ŻMIHORSKA Krystyna NOWA DĘBA35
35KĘSY Wiesław MY Z PODWÓRKA23
35LECYK Jadwiga CHODZĘ Z SERCEM35
35CHOJNACKI Piotr GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ30
35GRZĄDZIEL Dariusz BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING10
35NYLEC Urszula KLUB SCB31
35ZARZYCKA Paulina SANTANDER CONSUMER BANK31
35BAKUN Dorota NW WEJHEROWO25
35BELTER Teresa POWIAT HAJNOWSKI25
35URBAN Irena KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'25
35SMYK Albert ZSZ HAJNÓWKA25
35SZPAKOWICZ Martyna ZSZ HAJNÓWKA20
35MIKITYSZYN Dawid 6
35KURDAS Łukasz #ŚREMCHODZI7
35POSŁUSZNY Kamil WALK & RUN TEAM OBORNIKI36
35BĘDŹMIROWSKA Sara 24
35RADECKA Krystyna 8
35PRZYMUSIŃSKI Piotr WOLNY7
35MACHOWSKI Jan LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO7
35LESIK Jan 7
35NIEWIADOMSKA Zofia 32
35NAJDER Jacek INPOWER26
35WASILEWSKA Maja 23
35ŻUKOWSKA Patrycja 23
35JAGODZIŃSKA Wiktoria 23
35DRAPIKOWSKI Marek DPS LEGNICKIE POLE23
35JAKIMIAN Piotr LUCI TIM SIEDLCE23
35SACZKO Eugeniusz 23
35BIESZKE Paweł 23
36PIETRUCZUK Natalia ZSZ HAJNÓWKA19
36SANIUK Edward FACE TEAM NORDIC WALKING10
36WINNICKI Piotr 5
36KOŚCIUCZUK Jakub II LO Z DNJB W HAJNÓWCE24
36PARADOWSKI Andrzej 9
36NOWAKOWSKA Małgorzata NOWI SIEDLCE30
36KAŹMIERCZAK Sebastian GOSIR OSIELSKO25
36ZARĘBSKI Maciej NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA35
36ANTOLAK Andrzej 25
36TARCZYŃSKI Waldemar 20
36MROZIŃSKA Maria NORDICUS STRZYBNICA8
36MIĘKISIAK Zbigniew PAN OD KIJKÓW10
36WIĘCKOWSKI Bartłomiej POLIPACK TEAM GWE25
36KULIK Natalia SP3 HAJNÓWKA23
37CZARNIEWSKA Bożena 30
37CZACHOR Elżbieta KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING30
37SZYMAŃSKA Anna TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA30
37GÓRSKI Jacek 9
37PIEROWSKA Halina WTW WŁOCŁAWEK7
37KOŁODZIEJ Zofia KLUB NW 'WŁÓCZYKIJE'30
37TEUBERT Anna ROXKIJE ROKIETNICA26
37WIĘCKOWSKI Piotr POLIPACK TEAM GWE35
37SZOTT Renata WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALIN35
37SZYMCZAK Krystian ZSZ HAJNÓWKA23
37KOLENDA Zbigniew WTW WŁOCŁAWEK9
37REZMER Mieczysław 18
37JAŁOZA Wioletta 22
37MIKSZA Adam 24
37POŁUBIAK Sylwia 30
37KOTULA Jakub UNIA MIAST8
37SZEPCZYŃSKI Kamil WTW WŁOCŁAWEK8
37RÓWIŃSKI Paweł KLUB SCB8
37JĘDRZEJEWSKA Agnieszka KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCK19
37GRYGOROWICZ Marcin KS METRACO POLKOWICE9
37MATSEIKO Yevhenii KARPATIYA9
37BŁASZCZYK Grzegorz 8
38GÓRA Beata 25
38POLOWIEC Alina KIJKOWA KCYNIA26
38BOGACZ Mariusz KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING24
38BIŃCZYK Agnieszka KABEX PODKOWA JANÓW30
38KLIMUK Olga 30
38BOJKE Danuta NW WEJHEROWO24
38KLUSKA Kazimierz 8
38MARCZAK Piotr 23
38MIKICIUK Krzysztof NOWI SIEDLCE8
38TRAUTMANN Piotr 8
38KACPRZAK Zofia NIESTOWARZYSZONA7
38WOJTACHA Emilia 7
38LUBOWICKA Nikola II LO Z DNJB W HAJNÓWCE21
38AUGUSTYNIAK Aleksandra EDUWIS35
38PODGÓRSKA Julia 23
38MAJEWSKI Włodzimierz WTW WŁOCŁAWEK6
38DMITRUK Natalia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE18
38SIEMASZKO Wojciech POTĘGOWO30
38STAROSZ Andrzej 17
38POPEK Małgorzata CHODZĘ Z SERCEM30
38SŁOWIK Kacper GOSIR OSIELSKO23
39JAKIMIUK Magdalena 22
39NOWAKOWSKI Tomasz GOSIR OSIELSKO16
39SKIERŚ Albert ZAMACH W SMOLEŃSKU22
39ŁĄCZYK Jerzy OPTYKA K.M. SZCZERBA5
39ZAPORA Henryk AGROS ZAMOŚĆ5
39KOŁODZIŃSKI Tomasz 30
39STEFAŃSKA Eliza SP W POTĘGOWIE22
39ZERA Dominik I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE22
39MAZAN Gabriela 22
39IGNACIUK Weronika 20
39RUNIEWICZ- WAC Marlina 25
39STANECKI Marcin 21
39SIKORSKI Kazimierz WTW WŁOCŁAWEK7
39PATEJUK Julia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE17
39GDAŃSKA Aneta 25
39CIEŚLIŃSKA Wiesława AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW30
39KISLIAK Viktar 22
39ROSIŃSKA Wiesława PARAKULOS KOWAL32
39SZUMIŃSKA Anna 24
40OPALSKA Izabela SANTANDER CONSUMER BANK25
40KŁANIECKI Piotr ROXKIJE ROKIETNICA21
40STRENZIOK Dariusz TEAM NATURALMED7
40SIMONIUK Małgorzata II LO Z DNJB W HAJNÓWCE19
40GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka NORDICUS STRZYBNICA31
40KRUTEL Magdalena ZSZ HAJNÓWKA16
40SOŁKIEWICZ Olga 24
40LESIUK Mirosława AKTYWNI Z PASJĄ29
40MAKOWSKA-SARAŃSKA Joanna TRANSFORMERS30
40KITKA Cezary 26
40MAŁKA Marian 9
40SOKULSKA Stanisława FUNDACJA W TE PĘDY23
40AUGUSTYNIAK Piotr 21
40GRZĘDZIŃSKI Radosław ZSZ HAJNÓWKA21
40RATAJCZAK Danuta 6
40CHUDZIŃSKI Andrzej KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE6
40ŚCIBISZ Bogdan MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ6
40LIPIEC Dariusz BYLEDOBIEC7
40MOCHNAL Mirosław 7
40PŁASZCZEWSKA Jolanta STADION ŚLĄSKI25
40SŁOWIK Przemysław GOSIR OSIELSKO18
41PAWLICZ Zuzanna NW KIEKRZ19
41KOWALCZYK Piotr KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ7
41SZYMAŃSKI Mirosław SANTANDER CONSUMER BANK20
41LESZCZYŃSKI Bartosz GOSIR OSIELSKO17
41DOLBAK Dzignis NORDIC BREST25
41GÓRSKI Piotr GOSIR OSIELSKO21
41RYCHLIK Fabian FUNDACJA W TE PĘDY25
41FILIPIUK Martyna ZSZ HAJNÓWKA15
41MIELEWCZYK Justyna ZMOTYWOWANI30
41ARTYMICZ Maria 25
41SZAMKUM Bogdan 4
41PAWLINA Halina KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING24
41TRONIARZ Stanislaw PASJA NORDIC WALKING9
41KARPIUK Kamil ZSZ HAJNÓWKA20
41KOZAK Teresa 25
41RUTZ Justyna POLIPACK TEAM GWE30
41SUJKOWSKA Elżbieta PUKS JEDYNKA23
41CZECZÓŁKA Jolanta 23
41SOBOCIŃSKA Ewa MOSIR RYPIN5
41TOPOLNICKA Małgorzata CKZIU NYSA MECHANIK25
42GUDZIO Maciej NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND7
42OWŁASIUK Magdalena ZSZ HAJNÓWKA14
42MACHOLC Piotr ŻÓŁWIK7
42FAŁKOWSKA Maria MOSIR RYPIN4
42CHMIELEWSKA Ela 23
42CHLIPAŁA Agnieszka NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCH25
42BOJARCZUK Elżbieta CHODZĘ Z SERCEM23
42ŚWIĆ Agnieszka II LO Z DNJB W HAJNÓWCE18
42GOCZYŃSKI Kazimierz TKKF KUBUŚ SIERPC4
42MARONDEL Jan 4
42GRZEBIELA Artur NORDICUS STRZYBNICA16
42KOWALSKA Renata 30
42ZAJĄCZKOWSKA Jadwiga KS METRACO POLKOWICE30
42WRÓBLEWSKA Anna 30
42KUNA Magdalena 21
42SIMLAT Roman KLUB SCB21
42KORSAKOWSKA Barbara 24
42KORZENIOWSKA Aldona CHODZĘ Z SERCEM24
42GROMOTOWICZ Maciej 19
42BORUCZYŃSKI Dariusz 20
42ONDYCZ Sylwia NORDIKI24
42BARAN Aneta 24
42KOWALCZYK Joanna KLUB SCB24
42KĘDZIERSKA Etyda PFNW24
43SŁUPIANEK Paweł LECYMY DURŚ10
43KOMOROWSKI Filip 24
43CHOCHOLSKA Wiktoria ZSZ HAJNÓWKA17
43ZINCZUK Julia I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE13
43SAJNÓG Marian KLUB SCB20
43KARANOS Celina 22
43KWIDZYŃSKA Dorota POLIPACK TEAM GWE25
43TEKIELI Barbara 22
43ZIĘTARSKI Tomasz 6
43BIELSKA Maria 24
43DENESZEWSKI Tomasz 8
43GAWRYLUK Andrzej 17
43KAWALERSKI Krzysztof GOSIR OSIELSKO19
43IRZYCKI Andrzej PASJA NORDIC WALKING6
43ONISKIEWICZ Aleksandra 21
43BUDZICH Maria DIABETYCY RYPIN3
44JASIULEWICZ Jolanta 22
44MRÓZ Krystian KATOWICKI KLUB MORSÓW ARKTYKA6
44WÓJTOWICZ Danuta SANTANDER CONSUMER BANK23
44CIEĆMIEROWSKI Henryk 5
44KONIK Jacek BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING10
44NIKOŁAJUK Mateusz SP3 HAJNÓWKA24
44SROCZYŃSKA Aldona POLONIA BYDGOSZCZ21
44ŁOPIŃSKI Leszek KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
44JANKOWSKA Krystyna 21
44KRAWCZYK Krzysztof 7
44AREN Sergej 5
44ALEKSIEJUK Wiktor 19
44BOCZKO Justyna ZSZ HAJNÓWKA12
44KALINOWSKI Jacek 5
44RZESZOTARSKA Jadwiga DIABETYCY RYPIN2
44KOCIŃSKI Leszek WTW WŁOCŁAWEK5
44BOGDANOWICZ Joanna 16
44KOZŁOWSKI Kacper 16
44OLSZOWY Danuta KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING23
44MOCUŃ Monika 25
44ZUBER Katarzyna 20
44WOJCIECHOWSKI Przemysław GOSIR OSIELSKO18
45GĄTEK Gerard TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI5
45PISAŁA Krystyna WEJHEROWSKI KLUB NORDIC WALKING21
45SOBAŃSKI Dariusz 5
45ZIELIŃSKA Elżbieta CHODZĘ Z SERCEM23
45ŻUCHLIŃSKI Bogdan 10
45REZMER Maria 23
45STACHOWICZ Joanna NW BŁĘKITNI DZIEMIANY11
45STEJUK Aleksandra AMS TRIATHLON30
45PIATCZYC Michał 16
45KUŹNIARSKI Jacek NOWI SIEDLCE18
45GOLONKO Łukasz SP3 HAJNÓWKA23
45MARCINKOWSKA Zenobia DIABETYCY RYPIN1
45KARCZEWSKI Krzysztof 7
45SIEWIERA Robert POCZTOWA GRUPA NW7
45NIETRZEBKA Paweł MIĘDZYBORÓW7
45KOMOSIŃSKI Ryszard 1
45HABETS Viktar 18
45KONIK Katarzyna BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING24
45ŁOBUZIŃSKA Urszula II LO Z DNJB W HAJNÓWCE15
45CHIRKO Oliwia SP3 HAJNÓWKA20
46BRYL Zdzisław KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE5
46DROZD Lucyna 20
46JANKOWSKA Katarzyna 24
46CICHECKA Dorota 24
46UKLEJA Justyna 24
46ZIELSKA Justyna CKZIU NYSA MECHANIK24
46GARLEJ-KITKA Patrycja 24
46SZUMA Kasia 24
46PANASIUK Paulina SP3 HAJNÓWKA14
46DZIECIUCH Gustaw 4
46PIASECKI Lech STADION ŚLĄSKI4
46PAWLICZ Jan NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND4
46CIARKA Henryk NW PŁOŃSK4
46DUKAT Radosław #ŚREMCHODZI9
46GOLONKO Daria SP3 HAJNÓWKA19
46BRUSKA Mariola BŁĘKITNI NW DZIEMIANY23
46ROSIAK Bogusława 24
46PIASECKA Paulina 10
46KITKA Wojciech 18
46ALSZTYNIUK Dominik 15
46KAMIEŃSKI Krzysztof K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK17
46JASIŃSKA Dorota 30
46KOBUCKA-KOZIOŁ Beata SANTANDER CONSUMER BANK30
46STĘPIEŃ Anna KLUB SCB30
46BRZEZIŃSKA Magdalena SANTANDER CONSUMER BANK25
46IZDEBSKA Anna KLUB SCB25
46SZYMULA-WECHTA Agnieszka KS METRACO POLKOWICE25
46LEWANDOWSKI Kacper GOSIR OSIELSKO22
46KNUT Bogusława 20
46CZUCZWARA Hanna RKB HAJNÓWKA22
46JAROCH Elżbieta GOSIR OSIELSKO22
47ZASADA Grzegorz GOSIR OSIELSKO17
47BOROWIK Karolina II LO Z DNJB W HAJNÓWCE13
47STAŚ Adrianna 10
47ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 8
47NOWALIŃSKA Anastazja FACE NORDIC WALKING TEAM10
47ANDROSIUK Izabela II LO Z DNJB W HAJNÓWCE10
47MYSZKA Aniela KLUB SCB23
47KOWALSKI Marcin 4
47NOWAK Norbert ZSZ HAJNÓWKA14
47MACIUSZONEK Małgorzata NORDIC WALKING PASŁĘK22
47KURDAS Aleksandra #ŚREMCHODZI10
47LEE James 4
47KULKA Maciej FACE NORDIC WALKING TEAM/DRUŻYNA SZPIKU9
47BAŃKOWSKI Kacper SP3 HAJNÓWKA21
47TOMASZEWSKA Róża KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING19
47WOLIŃSKA Ewa WTW WŁOCŁAWEK15
47TARGOSZ Zdzisława NIEZRZESZONA19
48WIŚNIEWSKA Katarzyna 22
48BUSZKO Helena NIEZRZESZONA20
48BARUCH Henryka 9
48KOBASZ Leszek SP3 HAJNÓWKA16
48NIEPOGODA Gabriela II LO Z DNJB W HAJNÓWCE12
48NAJDER Mateusz INPOWER21
48TROJAK Andrzej MOSIR RYPIN4
48OKSENTOWICZ Dominika SP3 HAJNÓWKA17
48JAŁOZA Michał II LO Z DNJB W HAJNÓWCE13
48MYĆKA Anita KLUB SCB17
48SIEWIERENIUK Martyna 18
48REMBACZ Łukasz 6
48RĘDZINIAK Aleksandra KLUBSPORTU.PL18
48MARCINIUK Katarzyna CHODZĘ Z SERCEM23
48SZYFER Ola GOSIR OSIELSKO19
48LENARTOWICZ Stanisław DERBY9
48SYPNIEWSKI Szymon NEW4YOU STUDIO TRENINGU8
48WIŚNIEWSKI Piotr DIABETYCY RYPIN4
49MURZYN Anna LIDER GRODZISK MAZOWIECKI23
49CHŁODNICKI Marek MARSZ PO ZDROWIE3
49TURKOWSKI Stanisław 2REC8
49STACHOWIAK Tomasz 8
49GAJEWSKA Aleksandra 20
49ANDREJUK Jakub II LO Z DNJB W HAJNÓWCE12
49STAROSZ Danuta 18
49POLKOWSKA Katarzyna NOWI SIEDLCE21
49GÓRCZYCKI Piotr GOSIR OSIELSKO16
49SZEWCZYK Genowefa NW RELAKS ZAGÓRZ8
49ROWIŃSKI Paweł NW CZŁAPSKI TEAM6
49BIEGLUK Maria SP3 HAJNÓWKA11
49SŁOWIK Błażej GOSIR OSIELSKO20
49ADAMCZYK Damian 6
49KRAKOWIAN Mirosław JEST LEPIEJ3
50SZYMAŃSKI Piotr AVOCADO WELLNESS CLUB7
50LEWANDOWSKI Krzysztof GOSIR OSIELSKO19
50URBAŃSKI Radosław STOCKMEIER15
50ZIEGLER Barbara LESZNO :)7
50KOTEWICZ Mariola AVOCADO WELLNESS CLUB21
50SZWARC Konrad ZSZ HAJNÓWKA11
50REDA Alicja AVOCADO WELLNESS CLUB17
50ŁUKASIK Elżbieta TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA19
50KLIMIUK Amelia 10
50SACZKO Helena 17
50GRUSZKA Iwona UNIA MIAST22
50WILCZYŃSKA Barbara AKTYWNI Z PASJĄ7
50ŁĄCZYK Barbara OPTYKA K.M. SZCZERBA7
50SAŁAK Maria NW RELAKS ZAGÓRZ7
50SZCZEPANIAK Barbara WTW WŁOCŁAWEK7
50SUPROŃ Janina 8
50OBSZARNA Aleksandra 10
50KACZMAREK Stefan TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI3
50JARZĄBEK Grażyna AVOCADO WELLNESS CLUB8
50REJMENTOWSKI Piotr PASJA NORDIC WALKING7
51HOLWEK Iwona ZDROWOPIJ.PL20
51KOSOBUDZKI Paweł 7
51WALCZAK Henryk OCTOPUS TEAM3
51PRYCZYNICZ Olaf 18
51TICHONIUK Piotr 10
51GUZIK Paweł 2
51KRZAK Rafał 5
51ANDRUSZKIEWICZ Paweł 7
51ŚCIESIŃSKI Sławomir GOSIR OSIELSKO14
51OBRĘBSKA Wioletta CHODZĘ Z SERCEM22
51SZREJDER Zofia UTW HAJNÓWKA19
51PESTA Marek 7
51KRIGER Roman ROMKI7
51KOWALSKI Marek UNIA MIAST7
51CZERNIAK Jarosław 7
51IWACIK Roksana ZSZ HAJNÓWKA9
52CZABAJ Igor SP3 HAJNÓWKA17
52IWANIUK Halina KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH19
52KULA Monika CHODZĘ Z SERCEM21
52KIENDYŚ Weronika II LO Z DNJB W HAJNÓWCE9
52WALCZAK Grzegorz OCTOPUS TEAM12
52GRZEGORZEWSKA Aneta CHODZĘ Z SERCEM25
52PAWLICZ Jan NW KIEKRZ3
52TOKAJUK Maja SP3 HAJNÓWKA16
52NOWAKOWSKA Ewa GOSIR OSIELSKO18
52SOKOŁOWSKA Jolanta 18
52HRABIA Józef NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA2
52STANECKI Maciej BIEGAM W SFETSZE10
52PETRUK Marzena 16
52KUBICA Agata 9
52NYLEC Dawid KLUB SCB5
52MYĆKA Małgorzata KLUB SCB24
53ŁASZCZEWSKA Anna 9
53OMELIANIUK Bartosz SP3 HAJNÓWKA16
53SZWAJA Katarzyna 20
53SZYMCZEWSKI Włodzimierz 1
53STAWARZ Lucyna 15
53GIERSZENDORF Roman KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / FACE NORDIC WALKING TEAM11
53SAWICKI Erwin I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE9
53BĄK Krzysztof 4
53KASAK Kornelia BACZYŃSKI TEAM9
53WIĘCKOWSKA Dorota CHODZĘ Z SERCEM19
53SZARUGA Natalia 9
53BIERNACKA Justyna 9
53DAWID Gabriela 15
53KREYCZI Aneta SANTANDER CONSUMER BANK23
53WYSOCKA Agnieszka 24
53MIKSZA Katarzyna 24
53LIPCZYŃSKI Stanisław 2
53STALMACH Damian LECYMY DURŚ7
54SZYDŁOWSKI Oliwiusz 8
54SZWARC Patryk ZSZ HAJNÓWKA8
54CICHOŃ Sławomir KROSSKI REMSPORT10
54SYROCZYŃSKA Hanna SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK18
54STEPANIUK Gabriela 14
54FIURST Marcin 6
54KAMIŃSKI Jacek SONSIEDZI TEAM6
54KACZOCH Jan SZKOŁA PODSTAWOWA NR 215
54MALINOWSKI Tadeusz LKS ZANTYR SZTUM1
54JASIŃSKI Marian KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
54RATAJCZAK Jerzy 1
54LASKOWSKI Jan 1
54ŁOPATKA Kazimierz MOSIR PIEKARY1
54JANKOWSKI Henryk MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ1
54BARUCH Włodzimierz 1
54JĘDRYCZEK Weronika RUNNERSKI.PL23
54DĄBROWSKA Jadwiga 17
54CZWERENKO Alicja LKS ZANTYR SZTUM14
54SOBCZAK Robert NORDICUS STRZYBNICA4
54GRYC Halina 20
55PIECZARA Iwona 20
55KACZOCH Adam SZKOŁA PODSTAWOWA NR 314
55WALKOWICZ Karolina 24
55KUREK Klaudiusz 3
55CYRUS Bogdan VICTORIA STRZEBIŃ10
55BIERNINCZYK Cbetnaha NORDIC BREST13
55LEŚNIEWSKA Zuzanna KIJKOWA KCYNIA9
55MATEJEK Marzena CHODZĘ Z SERCEM18
55CHYLEWSKA-KĘSY Danuta MY Z PODWÓRKA17
55NIEDŹWIECKI Ryszard MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ4
55DUDEK Dominika 8
55SACHARUK Sandra 13
55CICHOWICZ-SKAŁA Katarzyna KLUB SCB23
56DWORNICKA Anna 22
56TYSZKO Aleksandra 12
56STACHYRA Gracjan 7
56KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 24
56DROZDOWICZ Małgorzata KLUB SCB24
56GNAP Tomasz 6
56MASALSKA Aleksandra ZSZ HAJNÓWKA8
56KWIATKOWSKA Katarzyna 8
56GALICZEK Bronisław OPEL ACTIVE TEAM3
56GRZEMPA Krystyna GOSIR OSIELSKO16
56KOZA Mirosława 19
56STACHYRA Agata 8
56STACHULEC Natalia I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE8
56OWCZAREK Aleksandra MARSZ PO ZDROWIE8
56TROCHIMIUK Elżbieta 12
56MATUSZCZYK Sławomir SAILING TEAM FERAJNA PIŁA9
56DĄBEK Ilona 18
56KITKA Adam 13
57WILK Karolina 22
57DOLATA Dorota NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND11
57BIELAWSKA Dorota SANTANDER CONSUMER BANK16
57TELLOS Oskar HAJNÓWKA BIEGA13
57NOWICKA Agnieszka 21
57PEKACKI Krzysztof SONSIEDZI TEAM5
57DUL-KOBYLARZ Magdalena 22
57SOKOŁOWSKA Dorota POLIPACK TEAM GWE17
57MIKOŁAJEWSKI Paweł 5
57ORZECH Agnieszka SANTANDER CONSUMER BANK22
57KUNICKA Renata NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA19
57KAPITAN Arkadiusz POLGER TEAM5
57GRACZYK Mirosława MARSZ PO ZDROWIE7
57KRAJEWSKI Paweł FUCHS OIL TEAM1
57KOWALCZYK Magdalena 22
57MACHNIK Janusz CLLEO ZAWIERCIE9
57PYTKO Jakub I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE7
57NIKODEMSKA Bogna KIJKOWA KCYNIA21
57ŁASIŃSKI Jarosław 5
57IWANIUK Aleksandra 11
57DZEDZEVICH Natalia 22
58GAJDA Ewa 16
58KUBICKI Filip 6
58LEWCZUK Alina POWIAT HAJNOWSKI11
58DUDEK Nicolina 7
58SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM6
58WALAWKO Ewa AVOCADO WELLNESS CLUB6
58HARTEL Henryk 1
58JAKONIUK Wiktoria SP3 HAJNÓWKA10
58KAPTEJNA Robert KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE9
58SOCHA Marlena 24
58WAWRZYNIUK Ela 15
58KORCZYŃSKA Regina GOSIR OSIELSKO15
58GIERSZENDORF Borys KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / FACE NORDIC WALKING TEAM13
58KOZACZEK Anna NIEZRZESZONA16
58DOLBAK Maryna NORDIC BREST18
58KUCYPERA Teresa TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI6
58APANASOWICZ Danuta NW RELAKS ZAGÓRZ6
59KASAK Martyna BACZYŃSKI TEAM8
59SAWCZUK Agnieszka II LO Z DNJB W HAJNÓWCE7
59WIŚNIEWSKA Iwona SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK23
59JAROCH Miłosz 6
59PSZCZÓŁKOWSKA Agnieszka SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK18
59JELIŃSKI Olaf SP3 HAJNÓWKA12
59PLIS Halina KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH10
59KAJEWSKI Rafał #ŚREMCHODZI8
59KOSOBUDZKA Weronika SKRWILNO10
59KACZMAREK Anna 23
59ŻERO Beata 69624341323
59TOMASZEWSKA Diana 23
59KORZENIEC Joanna 23
60JAKONIUK Bartosz 5
60KORDOWSKI Piotr LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA8
60LEŚNIEWSKA Magdalena KIJKOWA KCYNIA17
60WOJCIECHOWSKA Iwona GOSIR OSIELSKO17
60BRUCH Martyna BACZYŃSKI TEAM7
60KASPRZYK Karol 5
60GOTÓWKO Iwona NIEZRZESZONA15
60JERZYK Irena POWIAT HAJNOWSKI14
60RADYBIN Akim BRZESKIE LICEUM11
60ŁUKASIEWICZ Alina KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH9
60WENEK Maja LĘBORSKIE LWY10
61ZIĘTARSKI Stanisław 10
61SPRUTA Henryka GOSIR OSIELSKO13
61KARANOS Martyna POWIAT HAJNOWSKI9
61PIATCZYC Barbara 9
61WIŚNIEWSKA Danuta PASJA NORDIC WALKING9
61WIĘCKOWSKI Janusz BIEGAM W SFETSZE8
61KALINOWSKA Patrycja I LO HAJNÓWKA7
61ŚWISŁOCKA Ewa FACE NORDIC WALKING TEAM15
62WOLAK Michał 10
62KUCHARCZYK Jakub MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ10
62KAWALEC Marcin SONSIEDZI TEAM6
62KUSIAK Maria 5
62BEDNARZ Oliver SANTANDER CONSUMER BANK10
62PRZYBYSZ Alicja 8
62ANDROSIUK Rafał ZSZ HAJNÓWKA4
62KOWALCZUK Irena 14
62HORNOSTAJ Irena POWIAT HAJNOWSKI13
62STEFANEK Teresa SANTANDER CONSUMER BANK17
62RODZEŃ Anna 7
63DUBKOWICZ Anna POWIAT HAJNOWSKI12
63ROZEK Wiktoria KIJKOWE TRZEMESZNO8
63KRUCZKOWSKA Małgorzata GOSIR OSIELSKO13
63STRZELECKI Sebastian SAILING TEAM FERAJNA5
63BEDNARSKA Małgorzata SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK5
63MUDER Iwona PUKS-JEDYNKA16
63ŁUKSZA Patryk ZSZ HAJNÓWKA3
63ŁOCHA Aleksandra 6
63PUKAS Małgorzata BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING9
64DZIUBONOS Anna 8
64BEREZOWIEC Raisa 8
64KAWALERSKA Anna GOSIR OSIELSKO15
64PAWŁOWSKA Angelika BACZYŃSKI TEAM6
64STAŃCZYK Adam 5
64KRASOWSKI Mateusz ZSZ HAJNÓWKA2
64GAGATKO Krystyna NW RELAKS ZAGÓRZ5
64DARGAS Małgorzata BŁĘKITNI NW DZIEMIANY22
64KURYŁO Maria POWIAT HAJNOWSKI11
64RÓŻAŃSKA Małgorzata 20
64HENNIG Barbara SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO12
65ŁOMIŃSKA Elżbieta 5
65JAKUBCZYK-GONICKA Justyna 21
65WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 20
65WAKULUK Anna NIEZRZESZONY10
65ONOPIUK Mateusz ZSZ HAJNÓWKA1
65KRUK Kamil SP3 HAJNÓWKA1
65ANDRZEJUK Bartosz POWIAT HAJNOWSKI1
65BOSS Urszula 8
65STRZELECKA Antonina SAILING TEAM FERAJNA7
65OLSZEWSKI Jacek SONSIEDZI TEAM4
65BARTOSIK Krystyna 10
65CZABAJ Aleksandra II LO Z DNJB W HAJNÓWCE6
65ŻALISKO Oksana KARPATIYA10
65POLOWIEC Krzysztof KIJKOWA KCYNIA10
65METKOWSKA Beata 9
65GĄSOWSKA Walentyna HAJNÓWKA15
66KOWALCZUK Barbara 21
66STATNIK Genowefa GMINA SUCHY LAS4
66POKWICKA Janina NW PŁOŃSK4
66KOSMALA Maria TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI4
66LIPIŃSKA Marta 19
66GALICZEK Lidia OPEL ACTIVE TEAM8
66MOŻDŻEŃ Barbara NIEZRZESZONA8
66GŁOWACKA Natalia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W HAJNÓWCE5
66MYSZAK Zuzanna 5
66UFEL Milena MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ7
66BAZAN Ilona 9
66JĘDRZEJCZAK Bartosz SP3 HAJNÓWKA9
66WROŃSKI Maciej POCZTOWA GRUPA NW4
66KNITTER Anna BŁĘKITNI NW DZIEMIANY14
66NOWICKA Izabela 21
67KWIATKOWSKA Agnieszka GOSIR OSIELSKO19
67DRAPIEWSKA Beata 13
67ANDREJUK Agnieszka 12
67JURECZKO-GRZEBIELA Ewa NORDICUS STRZYBNICA12
67MAZURUK Aneta 13
67MARCZYŃSKA Marta POLIPACK TEAM GWE19
67NOWAK Joanna 8
67DENESZEWSKI Jakub 9
67ŁECZYCKA Magda POWIAT HAJNOWSKI7
67JĘDRASZKO Jacek 9
67GRABOWSKI Marcin NW 4 EVER YOUNG3
67KONIK Mikołaj BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING9
68TULIŃSKA Marcelina SP3 HAJNÓWKA6
68PASZKO Zofia KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH9
68WIERTEL Justyna POLIPACK TEAM GWE20
68KUSZEWSKA Wiktoria BACZYŃSKI TEAM5
68PURCZYŃSKI Robert 3
68GARDOCKA Grażyna 7
68BOJKO Iwona KS SOKÓŁ GĄSAWA8
68SZOPIŃSKA Elżbieta 8
68LESIUK Maria AKTYWNI Z PASJĄ6
69RYDEL Maciej KLUB 5.45 RANO2
69SMARDZEWSKA Zuzanna 4
69MARTYNA Ewa 9
69ŻYWICA Zuzanna WTW WŁOCŁAWEK7
69HOLECKA Kinga 4
69PUCHOWSKA Alicja GOSIR OSIELSKO20
69WINNICKA Agata 19
69TOBYS Alicja 4
69GAMANDA Maria 4
69LEDOCHOWICZ Anna CKM MIELNO20
70BOJDA Danuta KEKO TEAM7
70PLEWKA Bożenna 9
70TRAUTMANN Bogusława OFIARY KAMIEŃCA7
70CZERNIK Teresa WTW WŁOCŁAWEK3
70FILIMONOWICZ Patrycja SANTANDER CONSUMER BANK18
70KIM Jaeyoung 1
70KORDYŚ Alicja KIJKOWA KCYNIA17
70SZYMAŃSKA Alina 7
70MASALSKA Karolina 18
70WANDZIK Adam HAPPY TEAM ORZEŁ KOTY1
70BRANCZEWSKI Rafał NW WERWA MŁAWA9
70KOCHAŃSKI Paweł 2
70SNOPKOWSKA Emilia PARAKULOS KOWAL18
70STEFAŃSKA Agnieszka 17
70ALSZTYNIUK Janina 17
70KRUSZKA Arleta MARSZ PO ZDROWIE7
70GRZEMPA Karolina GOSIR OSIELSKO18
70KUŚNIERZ Karina 5
70KOMOROWSKA Hanna KIJKOWA KCYNIA18
71BILIŃSKA Danuta WTW WŁOCŁAWEK7
71GIERASIMIUK Weronika SP3 HAJNÓWKA3
71GLISZCZYŃSKA Janina TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI3
71JURCZAK-TOCZKO Anna 7
71KAZIMIERCZAK Żaneta GOSIR OSIELSKO19
71REMBACZ Kacper 8
71SUCHECKA Anna 11
71MALEŃCZYK Barbara 7
71BARTOSZUK Alina KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH8
71MICHALIK Krystyna USTRZYCKI KLUB NORDIC WALKING8
71DENESZEWSKA Halina 8
72CHLEWIŃSKA Iwona KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE3
72ŚWIERCZYŃSKA Joanna KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE6
72KAWALEC Anna SONSIEDZI TEAM6
72KUCZKO Blanka 2
72FIRS-DANKLEWSKA Emilia 19
72BOWTRUCZUK Jan SP3 HAJNÓWKA8
72SZULIŃSKA Martyna ZSZ HAJNÓWKA4
72BÓJKO-PIETROCZUK Bogusława ZSZ HAJNÓWKA11
72BAL Andrzej 8
73ZIELIŃSKA Wioletta GMINA PRUSZCZ11
73SIWEK Anna MARSZ PO ZDROWIE2
73JASINSKA Krystyna PARAKULOS KOWAL1
73PIWOWARCZYK Monika 18
73WOJTCZAK Urszula CZAPELKI18
73JAKUBOWSKA Hanna WTW WŁOCŁAWEK1
73JASIŃSKA Bogumiła KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE2
73SŁABIŃSKA Sylwia 1
73MARCIWIAK Zofia 1
73KOMOSIŃSKA Małgorzata 6
73ANDRZEJCZYK Ewa ZSZ HAJNÓWKA3
73BILIŃSKA Maja 3
73KRYSZTOFIAK Maja 1
73GIERASIMIUK Dominika 1
73ZAKRZEWSKA Bogumiła WTW WŁOCŁAWEK2
74BREGUŁA Ewa 5
74LOSKA Iwona 6
74FIURST Piotr TUPTAJĄCE HIPCIE8
74BANACH URBAŃSKA Marta STOCKMEIER10
75GRYGORUK Irena II LO Z DNJB W HAJNÓWCE10
75EFEMBERG Michał TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA7
75KULESZA-BRUNKA Dorota KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE5
75WNUKIEWICZ Paulina 3
75DZIUBA Małgorzata 5
75GAJEK Agnieszka GOSIR OSIELSKO17
76SEJDOWSKA Karolina 1
76RADYGINA Irina BRZESKIE LICEUM OBWODOWE17
76JACH Oliwier 7
76TRZCINIECKA Janina NW RELAKS ZAGÓRZ7
76ŚCIESIŃSKA Justyna GOSIR OSIELSKO9
76DYMKOWSKA Beata 5
76ALEKSIEJUK Katarzyna 2
76WITKOWSKA Natalia BACZYŃSKI TEAM2
76ROSIŃSKA Ewelina BACZYŃSKI TEAM1
76DUTKOWSKA Wiktoria ZSZ HAJNÓWKA1
76CZYŻEWSKA Natalia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE1
76SUCHODOŁA Dominika ZSZ HAJNÓWKA1
76WITOMSKA Kamila ZSZ HAJNÓWKA1
76GRĄDZIEL Maja II LO Z DNJB W HAJNÓWCE1
76STOCKA Oliwia BACZYŃSKI TEAM1
76PROKOPCZUK Patrycja 1
76KOT Małgorzata 1
76KNITTER Agata BŁĘKITNI NW DZIEMIANY1
76SAWCZUK Natalia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE1
76LEWCZUK Natalia II LO Z DNJB W HAJNÓWCE1
76WRZOSEK Julia 1
76URYNOWICZ Andżelika I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE1
76KORCZ Aleksandra II LO Z DNJB W HAJNÓWCE1
76KRÓL Krystyna 4
77SOWIŃSKA Grażyna MARSZ PO ZDROWIE7
77WÓJTA Emil 7
77JAKUBOWSKA Katarzyna 16
77BARCZYK Małgorzata SIECHODZI PTTK4
77STAROŃSKA Wiktoria 1
77KAŁUŻNA-SZMYT Halina #ŚREMCHODZI3
77PUC Agnieszka RAKKAR9
77MAKOWSKA Justyna GOSIR OSIELSKO16
78SIEGIEŃ Zuzanna 1
78BASZTURA Renata 4
78ALEKSIEJUK Angelika 1
78MATYJA Anna ŚREMCHODZI9
78JAKIMIUK Aleksandra 1
78LEOMIUK Emilia 1
78LUBOWICKA Anna SP3 HAJNÓWKA1
78KOMOREK Irena KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ7
78ALSZTYNIUK Nikola 1
78ADAMIK Agata 1
78WRZOSEK Weronika 1
78KRAŚKO Natalia SP3 HAJNÓWKA1
78SADOWSKA Weronika 1
78ZIN-PARFIENIUK Ewa 16
78SUPRUN Wiktoria 1
78JACH Konrad 6
78KOWALSKA Ewa 3
78MIKUŁA Cecylia 1
78GAWRYLUK Magda 1
78SZEKALSKA Julia SP3 HAJNÓWKA1
78JAKONIUK Monika SP3 HAJNÓWKA1
78JARMOC Maria 1
79PRUSKA Agnieszka DWA KIJE SŁUPSK9
79KĘDZIA Mariola NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND6
79ŻUCHOWICZ Elżbieta 6
79PAWLICZUK Teresa 6
79KOSIŃSKA Maria MOSIR RYPIN6
79HARTEL Jolanta 2
79ZARAKOWSKA Jadwiga 1
79WOJTASIK Aldona KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
79GÓRTATOWSKA Bożena 1
79ORZECHOWSKI Jakub DIABETYCY RYPIN6
79PUC Hubert RAKKAR6
79UTRATA Halina KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
79MALINOWSKA Teresa DIABETYCY RYPIN1
79WOLNA Urszula KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
79KUŚNIERZ Agnieszka 15
79BIERNAT Lucyna FACE NORDIC WALKING TEAM15
79SANKOWSKA Beata 4
80ZIELONKA Renata SIECHODZI PTTK3
80TELLOS Justyna HAJNÓWKA BIEGA14
80BUKOWSKA Justyna 14
80PASZKIET Katarzyna KIJKOWA KCYNIA8
80MALINA Teresa NORDICUS STRZYBNICA1
80KONARSKA Agata SANTANDER CONSUMER BANK15
81GRUNER Maria UNIA STRZYBNICA1
81SZKOPIŃSKA Marta SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK3
81BOLEWICZ Antoni 5
81SROKA Anna 1
81MICHAŁOWSKA Grażyna NORDICUS STRZYBNICA1
81MAJEWSKA Kinga WTW WŁOCŁAWEK15
81PIENIĄŻCZAK Ewa SANTANDER CONSUMER BANK8
82POLEWCZAK Aneta CLLEO ZAWIERCIE8
82SZADUJA-MILKO Urszula SZKOŁA DUBINY HAJNÓWKA14
82RYMARCZYK Małgorzata 2
82KOŁODZIŃSKA Agnieszka 13
83BANDUCH Izabela SIECHODZI PTTK2
83ZDEB Katarzyna FACE NORDIC WALKING TEAM14
83BARANOWSKA Irena 6
83MIKUSIŃSKA Jola FEAR THE RETURN7
83DANILUK Krystyna 7
83KUCHARKO Justyna GMINA PRUSZCZ13
84TASAREK Gabriela TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI5
84KULIG Bożena KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE5
84PANASIUK Joanna 12
84WALEROWICZ Joanna TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI1
84SŁOWIK Sylwia GOSIR OSIELSKO13
84HRYNKIEWICZ Alina 5
84STARSKA Ewa 5
85WIŚNIEWSKA Danuta DIABETYCY RYPIN1
85SARGALSKA Bożena 1
85GAWRYLUK Barbara 13
85STRZELECKA Małgorzata SAILING TEAM FERAJNA6
85ŚCIESIŃSKA Wioleta 11
86CZUDAJ Ewa 6
86ROGOZIŃSKA Ewa 6
86KOWALIK Renata 6
86ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata SANTANDER CONSUMER BANK11
86WRZOSEK Ewa 12
87KULAWIK Magdalena CIDRY LOTAJOM10
87LESZCZYŃSKA Lucyna GOSIR OSIELSKO12
88GRUCHOT Katarzyna SANTANDER CONSUMER BANK11
88OCHNIO Jolanta AKTYWNI Z PASJĄ5
88KRAWCZYK Małgorzata 10
89TARGOSZ Ewelina 9
89SĘDZIK Katarzyna LECYMY DURŚ5
89GUZIK Barbara 5
89KOZŁOWSKA Agnieszka GOSIR OSIELSKO11
90PATER Katarzyna 8
90LIPIŃSKA Alicja 4
90GORCZYCKA Anna GOSIR OSIELSKO10
90MORYS Agnieszka STADION ŚLĄSKI8
90TERECHOWICZ Maria SANTANDER CONSUMER BANK8
90RÓWIŃSKA Joanna KLUB SCB8
90WEISTOCK Dagmara 9
90ŻALKOWSKAJA Julia 9
90MARONDEL Katarzyna SILESIA NORDIC TEAM9
90KOLBERG Kamila KIJKOWE TRZEMESZNO9
90GIERSZENDORF Monika KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA /FACE NORDIC WALKING TEAM5
90CICHOCKA Renata 5
91WECHTA Agnieszka STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO10
91BIŁIŃSKA Danuta WTW WŁOCŁAWEK4
92PAWŁOWSKA Wanda WTW WŁOCŁAWEK3
92WAJDA Izabela 5
92SAKOWSKA Krystyna PASJA NORDIC WALKING9
93NIEBRZEGOWSKA Helena AKTYWNI Z PASJĄ3
93STECKIEWICZ Iwona KB LECH RYPIN4
93STAŚ Halina 4
93WALCZAK Agnieszka 4
93PANFILUK Katarzyna 9
93NOGALSKA Halina NORDICUS STRZYBNICA3
94NIEZGODA Małgorzata WALKING ZUMBA9
95ŁOPIŃSKA Anna KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE2
95KONIK Aleksandra BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING9
96GLEGOCIŃSKA Joanna BIEGAM W SFETSZE4
96JURCZYSZYN Zyta CZAPELKI9
96KRAKOWIAN Aleksandra JEST LEPIEJ2
96BARANOWSKA Elżbieta 2
96IRZYCKA Anna PASJA NORDIC WALKING2
97KUBAŃSKA Anna 3
97PIETRUSZKIEWICZ Anna 8
98SZAJNOWSKA Agnieszka ZDROWE KROKI ZPM48
98DENESZEWSKA Elżbieta 7
98SZYMAŃSKA Danuta 3
99PONIATOWSKA Alina 1
99GAŁOWSKA Agnieszka INPOWER8
99 STULGIS Emilia 7
99KAMIŃSKA Katarzyna 2
100ANTOSIEWICZ Bogusława #CZELADZBIEGA1
100PALETTA Małgorzata 2
100WÓJTA Beata 7
100SOSNOWSKA Magdalena KIJKOWE TRZEMESZNO7
101KOLASIŃSKA Aleksandra LESZNO :)2
101SEROWSKA Monika 7
101WOLAK Iwona 7
101JACH Aleksandra 7
101CZAPURA Elżbieta 1
101SZCZECINA Joanna 7
102PRAŁAT Grażyna LESZNO :)1
102MAJCHRZYK Agnieszka SONSIEDZI TEAM2
102IGLIŃSKA Maria LESZNO :)1
102PALASZ Barbara 1
102KUPFER Aleksandra FUCHS OIL TEAM1
102MORAWIEC-MROCHEN Marzena NORDICUS STRZYBNICA1
102GOJ Justyna 1
102SIEMIĄTKOWSKA Agata AGABAS1
102DUDKIEWICZ Anna NORDICUS STRZYBNICA1
102WOJCIECHOWSKA Grażyna DIABETYCY RYPIN1
102ZALEWSKA Zofia DIABETYCY RYPIN1
102ZIOMACKA Małgorzata 1
102WIŚNIEWSKA Mariola LESZNO :)1
102TUCHALSKA Edyta 7
102BERESZKO Anna MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ1
102KONIECZNA Zuzanna 2
102KONIECZNA Magdalena 1
102PAWŁOWSKA Arleta 1
102SKOLARUS Natalia ROXKIJE ROKIETNICA1
102NYGA Renata NW WERWA MŁAWA1
102JAREK Małgorzata FORMA NA PIĄTKĘ NW1
102ADAMASZEK Iwona 1
102FOKS Małgorzata 1
102BALICKA Edyta NW WERWA MŁAWA1
102JUERCZKO-GRZEBIELA Ewa NORDICUS STRZYBNICA1
102MANSFELD Dorota 1
102ROZMYSŁOWICZ Monika 1
102HUNIAK Celina 1
102KASPERCZYK Joanna 1
102MARCINKOWSKA Katarzyna 1
102SMOLIŃSKA Teresa 1
102NEUMILLER Bogusława KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE1
103GRZECHOWIAK Natalia 7
104KOCHEL Agnieszka AVOCADO WELLNESS CLUB6
104MARCINIAK Aneta FACE NORDIC WALKING TEAM7
105POROWSKA Agnieszka 6
105MARCINIAK Anna 6
105SKIEPKO Paulina 6
105ALEKSIEJUK Aneta 7
105BRANCZEWSKA Ewa NW WERWA MŁAWA7
107JAŁOZE Grażyna 6
108ŻUCHLIŃSKA Magdalena 6
108ORZECHOWSKA Jolanta DIABETYCY RYPIN6
109MADEŃSKA Karolina 5
109KUPRAS Dorota NW CZŁAPSKI TEAM6
109NOWAK Adrianna 5
109WĄSOWSKA Monika KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE5
109OLEKSY Natalia 5
109BARANOWSKA Aldona WALKING ZUMBA5
109BĄK Magda 5
109LIPIŃSKA-BEDNARZ Anna SANTANDER CONSUMER BANK5
109SŁUPIANEK Sonia STADION ŚLĄSKI5
109TOMASZEWSKA Marta #ŚREMCHODZI6
109KOWALSKA Katarzyna 6
109ADAMCZYK Justyna NEW4YOU STUDIO TRENINGU6
110STRÓŻYŃSKA Marlena 6
110PIETRUSZEWSKA Agnieszka PARAKULOS KOWAL6
112GODLEWSKA Emilia 5
113MALCZYK Anna 5
114SOWISŁO Maria 5
114SUGAY Larysa 5
116SATORA Barbara AGABAS4
117KOLCZYŃSKA Monika NADLEŚNICTWO SKRWILNO4
118MIROWCZUK Monika 4
119DUTKIEWICZ Anna 3
119MACIEJUK Ewa 3
120JĘDRYCZKA Agata KIJKOWA KCYNIA4
121WÓJCICKA Anna 3
121ANDRYCHIEWICZ Monika 4
122TOLL Adriana 1
122SÓWKA Ewa 2
122BRODZIŃSKA Ewelina 2
122ORZECHOWSKI Waldemar DIABETYCY RYPIN2
122BRZEZINA Magdalena 1
122WANDZIK Ewa HAPPY TEAM ORZEŁ KOTY1
122KAŹMIERCZAK Justyna 1
122KIRSZ Mariola NORDICUS STRZYBNICA1
122BARTOSIK Patrycja 1
122CZAICKA Agnieszka TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI1
122PATRZYK Aleksandra 1
122PROSZOWSKA Aleksandra NORDICUS STRZYBNICA1
122SIKORA Joanna 1
122SEKUŁA Karolina TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA4
122WŁOCH-SKOCZYLAS Mariola 4
122KAPIS Marcelina 4
122KORYGA Jowita 4
122STANOWSKA Monika 1
126MUZYKA Anna LECYMY DURŚ3
127ŻAK Małgorzata SANTANDER CONSUMER BANK3
128BOLEWICZ Urszula STOWARZYSZENIE FILAR2
128SUSIAK Ewelina NORDIC WALKING LUBASZ2
128AMBRYSZEWSKA Agnieszka 3
128STASIEŃKO Agnieszka 2
128BANIAK Ewelina 2
128REMBACZ Agnieszka 3
134JAWORSKA Karolina 1
135SOBCZAK-BRUSKA Justyna 1
135KORDOWSKA Renata 1
135LEONIUK Ewa 1
135GARUSTOWICZ Emilia 1
135TICHONIUK Marzena POWIAT HAJNOWSKI1
135FIURST-STECENKO Irena TUPTAJĄCE HIPCIE1
135WŁOCH-BIELSKA Beata 1
135RĘBIŚ Renata 1
Znaleziono 1810 wynik(ów)